somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Június
HKSCPSV
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI3* CSIYH1* CSICH-A 2015. április 22 4

Samstag (szombat), 25.04.2015
ARENA 1
Bew 56/0 25.04.2015 09:30 FINAL 5-year-old-horses 1.20 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.6 Total prize money: 1.000.00
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Boll Alfred (SUI) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Full Swing BH     Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 34,96 St. 1
2 Forever 158      Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 36,26 St. 1
3 Valerika       Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 0,00 Zeit 37,03 St. 1
4 Afina       Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 39,61 St. 1
5 Luniko       Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 40,98 St. 1
6 Lucky Strike     Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 0,00 Zeit 43,32 St. 1
7 Calola       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 44,43 St. 1
8 Castlefield      Walsh Dan      (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 44,49 St. 1
9 Agropoint Casio Royal  Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 45,46 St. 1
10 Dignity      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 46,63 St. 1
11 Flashback 2     Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 48,34 St. 1
12 Floris NitaQ     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 33,26 St. 1
13 Ceitasi       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 34,63 St. 1
14 Satellite V      Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 35,01 St. 1
15 Fameus Olt     Waclawik Marek     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 38,47 St. 1
16 TGF For Gold     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 38,56 St. 1
17 Upsala Du Petit Bois Z  Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 42,02 St. 1
18 Centrino      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 43,53 St. 1
19 Mr. Be       Bachl Tobias      (GER)    Fehler 5,00 Zeit 45,63 St. 1
20 Clicquot II      Gent Olivia      (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 44,92 St. 1
21 Bombastic Baloussini  Majher Patrik      (SVK)    Fehler 9,00 Zeit 45,42 St. 1
22 Gusti CK      Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 10,00 Zeit 68,39 St. 1
23 Fabrice Galdini D    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 11,00 Zeit 44,37 St. 1
24 Clintas 3      Majher Patrik      (SVK)    Fehler 12,00 Zeit 38,44 St. 1
25 Prince Noir     Czernik Natalia     (POL)    Fehler 12,00 Zeit 43,06 St. 1
26 Elisca       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 13,00 Zeit 45,18 St. 1
27 Camiros Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 20,00 Zeit 36,39 St. 1
28 Colando      Krapf Theresa     (GER)    Fehler   Ausschl. St. 1

ARENA 1
Bew 57/0 25.04.2015 11:15 FINAL 6-year-old-horses 1.30 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.6 Total prize money: 1.500.00
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Schindele Karin (ITA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 E Lucky       Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 32,87 St. 1
2 Frisco       Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 34,25 St. 1
3 Carthagon G Z     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 34,78 St. 1
4 J'adore PKZ      Robin Gregory     (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 39,17 St. 1
5 My Pleasure     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 39,25 St. 1
6 Le Khalif D      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 41,61 St. 1
7 Dysart Van T&l    Javorsky Marek     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 43,24 St. 1
8 Lord Khalifa     Müller Louisa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 44,39 St. 1
9 Obora's Gravity    Guy Eloise      (GBR)    Fehler 2,00 Zeit 48,80 St. 1
10 Chicharito Blue    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 35,20 St. 1
11 Cardozo Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 35,55 St. 1
12 Quenotte 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 35,78 St. 1
13 Caloma Melloni    Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 36,06 St. 1
14 Euro Kwik Boy    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 37,13 St. 1
15 Billy On Ice     Gent Olivia      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 37,74 St. 1
16 Chiradell      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 39,11 St. 1
17 Clintons Diamant    Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 4,00 Zeit 42,10 St. 1
18 Albalola      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 43,98 St. 1
19 Vivaldi       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 4,00 Zeit 45,40 St. 1
20 Little Beach     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 45,57 St. 1
21 Don Aurelio 3     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 46,29 St. 1
22 Piorella      Steiner Anton      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 46,74 St. 1
23 Lord Thuder     Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 44,94 St. 1
24 Agropoint Cassiloc II   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 45,85 St. 1
25 Hardlyneverso Dàcheronte Krapf Theresa     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 49,40 St. 1
26 Naccord Melloni    Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 6,00 Zeit 51,01 St. 1
27 Eldorissa      Wenz Holger      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 38,34 St. 1
28 Creed       Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 8,00 Zeit 38,69 St. 1
29 Cognac Chateau Hollogne Knippling Andreas    (GER)    Fehler 8,00 Zeit 38,94 St. 1
30 Rumers Cascari    Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 44,27 St. 1
31 Evita R      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 44,81 St. 1
32 Enjoy Blue Diamond   Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 45,17 St. 1
33 Ulrike van Overis Z   Wright Gemma     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 46,33 St. 1
34 Cyrano VDV     Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 9,00 Zeit 47,94 St. 1
35 Eagel       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 11,00 Zeit 43,09 St. 1
36 Lord Chita      Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 12,00 Zeit 43,36 St. 1
37 Limay       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 45,96 St. 1
38 E. Ramiro Retto    Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 13,00 Zeit 49,30 St. 1
39 Loriot 359      Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 14,00 Zeit 47,22 St. 1
40 Colonja      Brenner Andreas     (GER)    Fehler   Verz.   St. 1
-- Lord Grey 2     Müller Louisa     (GER)    Disq.
-- Croisement Sd     Dussle Yvette      (GER)    Eliminated
-- Excite       Kainulainen Jenny    (FIN)    Eliminated

ARENA 1
Bew 58/0 25.04.2015 13:30 FINAL 7-year-old-horses 1.40 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 2.500.00
Richter: Boll Alfred (SUI)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Dakota       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 32,97 St. 1
2 Cipetto 2      Wenz Holger      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 34,60 St. 1
3 Caruso Enrico     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 36,56 St. 1
4 Damion Star     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 41,00 St. 1
5 Flying       Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 34,30 St. 1
6 Dunia LA      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 35,39 St. 1
7 Fullhouse      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 78,34
8 Isidor Carcaletto    Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 79,59
9 Stalando 2      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 79,65
10 Igor Van De Heibos   Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 79,76
11 Zapzerap      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 80,16
12 Karina       Babes Stacy      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 80,22
13 Ugo De La Tour Vidal  Wenz Holger      GER)    Fehler 1,00 Zeit 83,04
14 Dayson      Holz Thomas      (GER)    Fehler 1,00 Zeit 83,44
15 Cazador LS     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 83,76
16 Donjo       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 76,93
17 Prinz 1293      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 76,94
18 Diarado      Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 77,53
19 Dukato Vth     Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 78,74
20 Naitiri       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 80,39
21 Non Stop      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 80,57
22 Dew Drop      Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 81,00
23 Ninparo      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 81,02
24 Lysann 18      Müller Louisa     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 82,52
25 Salitos 9      Müller Louisa     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 83,35
26 The Drawness     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 84,08
27 Durant W      Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 79,16
28 Dior 158      Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 80,53
29 Qashqai van het Veldhof  Fellows Chad      (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 82,30
30 Bob Saint Clar    Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 83,02
31 Calvador II     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 12,00 Zeit 82,53
32 Cenparo      Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 13,00 Zeit 83,63
33 Quenotte      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 13,00 Zeit 83,79
34 Aisha       Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 13,00 Zeit 85,62
35 Zipiro       Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 18,00 Zeit 103,75
36 I'm Special van ' t Heike  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 19,00 Zeit 107,21
37 Waterloo B II     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 23,00 Zeit 109,92
-- Casento       Kainz Sascha      (AUT)    Retired
-- Aquamarin 50     Majher Patrik      (SVK)    Eliminated

ARENA 1
Bew 60/0 25.04.2015 16:00 Diamond Tour 1.50 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 24.500.00
Richter: Schindele Karin (ITA)/Boll Alfred (SUI) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Easy Contact Humlan   Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 74,21
2 Cordel       Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 75,30
3 Cento Lano      Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 75,73
4 Mystic Hurricane    Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 76,13
5 Delight 50      Vervoort Jonas     (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 76,36
6 Challenger 37     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 79,09
7 Cosimo 48      Belova Natalia     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 79,41
8 Quechua d'Emeraude   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 0,00 Zeit 79,71
9 Zordon       Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 80,33
10 Woody       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 1,00 Zeit 81,72
11 Cascar       Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 82,08
12 Coolboy R.M.     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 2,00 Zeit 86,13
13 Zipper       Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 71,06
14 Cronos 17      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 72,68
15 Berlina       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 73,32
16 Oz de Breve     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 78,69
17 T G F Rubin     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 79,62
18 Thornhill Kate    Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 80,99
19 Valentino      Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 81,52
20 Bacara de la Ferme Blanche Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 82,31
21 Apolo       Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 82,46
22 Renato du Jardin    Kremer Dan      (ISR)    Fehler 5,00 Zeit 82,69
23 Copperphild     Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 83,97
24 Chando 2      Beck Timo      (GER)    Fehler 5,00 Zeit 84,27
25 Que Pasa 5     Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 5,00 Zeit 84,75
25 Conde 30      Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 5,00 Zeit 84,75
27 Coleman      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 6,00 Zeit 85,51
28 Zip        Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 8,00 Zeit 76,81
29 Urbane       Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 76,98
30 Quite Donaldson    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 8,00 Zeit 77,04
31 Carrera 58      Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 8,00 Zeit 77,63
32 Bulgarie Van De Lindehoeve Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 78,07
33 Wirbelwind III    Steurer Otto      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 78,47
34 Osman       Robin Gregory     (FRA)    Fehler 8,00 Zeit 78,49
35 Caruso 394     Candin Andy      (ROU)    Fehler 8,00 Zeit 79,21
36 Caleri II      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 79,48
37 TNT Explosive    Knippling Andreas    (GER)    Fehler 8,00 Zeit 80,37
38 Ayrton IV      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 80,45
39 Whinny Loretto    Prömer Patrick     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 93,23
40 Chattanooga 14    Holz Thomas      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 96,36
41 Utopia 48      Ege Manfred      (GER)    Fehler 9,00 Zeit 81,70
42 Wavo Aramis     Sulek Igor       (SVK)    Fehler 9,00 Zeit 82,51
43 Chacitol      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 10,00 Zeit 85,10
44 Barca       Wenz Holger      (GER)    Fehler 10,00 Zeit 87,81
45 Victorio 5      Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 12,00 Zeit 74,46
46 Cordalis 7      Hughes James     (GBR)    Fehler 12,00 Zeit 77,00
47 Lance S      Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 12,00 Zeit 80,14
48 Cassuci      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 13,00 Zeit 81,02
49 Filou       Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 13,00 Zeit 81,68
50 Wervel       Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 13,00 Zeit 82,07
51 Lektor 35      Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 13,00 Zeit 82,92
52 Quo Vadis      Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 13,00 Zeit 83,15
53 Valentino Velvet    Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 13,00 Zeit 83,86
54 Fritz 573      Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 14,00 Zeit 85,23
55 Verona Von Hary    Canta Mihai      (ROU)    Fehler 14,00 Zeit 88,17
56 Bivaldi       Belekhov Alexandr    (RUS)    Fehler 15,00 Zeit 90,25
57 Agropoint Cassiloc   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 16,00 Zeit 94,47
58 Carolino      Eder Stefan      (AUT)    Fehler 17,00 Zeit 97,42
59 AB 19 Chepetto    Can Sencer      (TUR)    Fehler 21,00 Zeit 83,28
60 Dadjak Ter Puttenen   Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 24,00 Zeit 73,96
61 Adilot       Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 28,00 Zeit 93,07
-- Balou Star      Allen Pippa      (GBR)    Retired
-- Naiade d'Auvers    Gautschi Iris      (SUI)    Retired
-- Salvatore Von Weichenberg Pal Frantisek      (SVK)    Eliminated
-- Zanzibar      Goszczynski Bartosz    (POL)    Retired
-- Dadas Dynamite    Misner Nakita     (AUS)    Eliminated
-- Faro 117      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Retired

ARENA 2
Bew 61/0 25.04.2015 10:00 VIP Tour Small 1.15 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 400.00
Richter: Posluszny Jan (POL)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Image       Böhm Julia      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 56,59
2 Copilot 9      Bahr Svenja      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 58,99
3 King Lordy      König Safiyah     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 60,20
4 Acxoba       Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 61,33
5 Cavalino M      Meißl Sophie      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 62,70
6 Castor       Filimonovic Milica    (SRB)    Fehler 0,00 Zeit 63,83
7 Let's Be Great     Welte Daniel      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 63,97
8 Conzettio      Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,45
9 Clever 11      Humburg Nicole     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 66,89
10 Carlos 638      Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 0,00 Zeit 72,88
11 Amawaniki     Ohnheiser Martin     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 57,85
12 Cosmopolitan B    Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 59,06
13 Carero       König Safiyah     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 63,87
14 Sambrasco      Kim Boseon      (KOR)    Fehler 4,00 Zeit 68,11
15 Wiki       Walas-Kazmierczak Ewa  (POL)    Fehler 4,00 Zeit 71,25
16 Jonker 12      Lang Sebastian     (GER)    Fehler 7,00 Zeit 83,99
-- Weica       Veshkurtseva Uliana    (RUS)    Eliminated

ARENA 2
Bew 63/0 25.04.2015 11:45 VIP Tour Medium 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 600.00
Richter: Fekar Robert (SVK)/Binks Mary (KEN) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Valesco Van De Geeneinde Boos Christiane     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 57,16 
2 Luemmel 57     Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 0,00 Zeit 65,17 
3 Akki        Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 68,38 
4 Quantum 5      Welte Daniel      GER)    Fehler 4,00 Zeit 55,13 
5 Georg 54      Del Cerro Von Scharn Hugo (GER)    Fehler 4,00 Zeit 56,60 
6 Barrichello 8     Wittschier Michael    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 57,90 
7 Alexandro      Cavegn Franco     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 60,01 
8 Eminenz 29      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 60,41 
9 Pizarro 35      Ausch Marie-Sophie    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 60,74 
10 Attachant      Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 61,64 
11 Callimero 24     Kim Boseon      (KOR)    Fehler 4,00 Zeit 62,04 
12 Could It Be Magic 2   Thater Jana Vanessa    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 62,17 
13 Corgary Atoz     Babes Stephanie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 63,14
14 Quantum      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 67,35
15 Corlands Blue     Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 5,00 Zeit 74,66
16 Flirt       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 61,26
17 Zordon       Hackl Doris      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 66,96
18 Licori       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 71,55
19 Trendy B      Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 62,49
20 Ollis Girl      Thater Jana Vanessa    (GER)    Fehler 16,00 Zeit 60,75
-- Cambridge 20     Böhm Julia      (AUT)    Eliminated

ARENA 2
Bew 59/0 25.04.2015 13:30 VIP Tour Large 1.40 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 800.00
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Schindele Karin (ITA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Blundstone      Boos Christiane     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,02
2 Avanti       Wittschier Michael    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,43
3 Quin Balou      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 70,38
4 Kilar        Wittschier Michael    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 71,05
5 Sunna 6       Welte Daniel      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 71,67
6 Canberra 38      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 59,44
7 Galaxy HS      Wittschier Michael    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 62,83
8 Co Pilot 6      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 5,00 Zeit 72,64
9 AB 19 Gipsy King    Sixta Akela      (AUT)    Fehler 7,00 Zeit 81,50
10 Quidams Quit III    Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 60,34
11 Alberta       Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 71,62
12 Silver Flow     Fehleisen Jenny     (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 74,32
13 Cassal Oil Team    Hajovska Gabriela    (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 74,34
14 Caramis Z      Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 9,00 Zeit 75,43
15 Casquetta      Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 9,00 Zeit 75,81
16 Jet Set HZ      Teufelbauer Katja    (AUT)    Fehler 13,00 Zeit 73,60

ARENA 2
Bew 64/0 25.04.2015 15:30 Gold Tour 1.35 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 5.000.00
Richter: Binks Mary (KEN)/Posluszny Jan (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Lansink Z      Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 53,33
2 Zegreanne Z     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 54,30
3 AB 19 Beter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 55,22
4 La Charlotte     Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 55,24
5 Cleopatra      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 0,00 Zeit 55,99
6 Kronosz       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 57,00
7 Fia Lotta      Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 59,33
8 Corenso       Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 59,99
9 Beluga 22      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,01
10 Casper XXI     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 60,41
11 PM La Conta Z    Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 60,43
12 Relamm de Fetan    Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,57
13 Chacco Gold     Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,81
14 Sisi Myra      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 60,83
15 For Manny     Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 61,35
16 Wavo Lampard    Sulek Igor       (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 62,23
17 Freedom Van`t Heike  Holz Thomas      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,62
18 Woodstock     Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 0,00 Zeit 64,32
19 Cicera de la Vayrie B   Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,47
20 For Ever Jump    Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 65,45
21 Pearl 80      Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 66,96
22 Cleopatra 205     Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 67,83
23 Dariete Z      Filipowicz Julia     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 67,94
24 Quimero M     Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 68,57
25 Hot Shot 2      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 69,19
26 Casaretto 6     Ege Manfred      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,35
27 Cognac II      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 69,89
28 La Dolce Vita 11    Vervoort Jonas     (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 70,07
29 Look Me V     Nicovic Irena      (SRB)    Fehler 0, 00 Zeit 70,43
30 Nindoxello     Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 71,38
31 Chiara       Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 1,00 Zeit 74,13
32 Cartagena W     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 2,00 Zeit 76,88
33 Lara Croft      Candin Lisa      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 56,20
34 Darc Ory      Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 56,39
35 Barino       Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 59,61
36 Zidane VIII     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 60,44
37 Withney 350     Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 60,50
37 Curley Sue 39     Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 60,50
39 Latin       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 63,23
40 Mulle       Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 65,55
41 Cooper Van De Heffinck  Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 67,32
42 Aren Bee      Christiansen Nicole    (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 68,08
43 Via Brava B     Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 68,37
44 Hautain van t Paradijs  Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 70,48
45 Benevita      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 72,70
46 Hilsonne van Bareelhof  Gram Morten      (DEN)    Fehler 5,00 Zeit 72,75
47 Cross       Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 74,67
48 Zaire       Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 76,00
49 Zyvola       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 8,00 Zeit 54,15
50 Air Nike Z      Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 63,58
51 Dolce Vita      Canta Mihai      (ROU)    Fehler 8,00 Zeit 65,17
52 Ussador      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 66,27
53 Saint Marlo     Dodd Jack       (IRL)    Fehler 8,00 Zeit 67,35
54 Congo Du Mirador Z   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 10,00 Zeit 76,18
55 Chin Up      Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 11,00 Zeit 81,94
56 Curitiba B      Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 16,00 Zeit 66,03
57 Quote       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 18,00 Zeit 77,11
-- Lascar 41      Chechina Olga     (RUS)    Eliminated

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tartalom


Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    ARIANA GRANDE TODAY - MAGYARORSZÁG EGYETLEN ARIANA GRANDÉVAL FOGLALKOZÓ HONLAPJA - TUDJ MEG RÓLA MINDENT