somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI3* CSIYH1* CSICH-A 2015. április 22 5

Sonntag (vasárnap), 26.04.2015
ARENA 1
Bew 65/0 26.04.2015 08:00 FINAL Gold Tour 1.40 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 8.000.00
Richter: Schindele Karin (ITA)/Boll Alfred (SUI) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Zegreanne Z     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 30,52 St. 1
2 Luigi 206      Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 31,79 St. 1
3 Horion De Libersart   Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 32,66 St. 1
4 Zidane VIII      Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 33,53 St. 1
5 Luka`S Ninja     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 33,59 St. 1
6 Stamiro 2      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 0,00 Zeit 35,09 St. 1
7 Look Me V      Nicovic Irena      (SRB)    Fehler 0,00 Zeit 37,25 St. 1
8 Carolin 38      Holz Thomas      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 31,14 St. 1
9 Cyruso       Wenz Holger      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 33,05 St. 1
10 Casper XXI     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 33,30 St. 1
11 Habicht CR     Beck Timo      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 33,70 St. 1
12 Suspens Floreval    Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 46,81 St. 1
13 Arena Z      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 77,22
14 Withney 350     Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 66,25
15 Fernando      Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 69,21
16 PM Balougraf     Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 70,24
17 Cooper Van De Heffinck  Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 71,14
18 Orage d'Ete     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 71,59
19 Classic       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 71,87
20 Cognac II      Hughes James     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 71,89
21 Number One 32    Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 72,83
22 La Fortuna 2     Majher Patrik      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 73,10
23 Kronosz      Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 73,50
24 Cerafina S      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 73,84
25 Altesse Gold     Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 73,88
26 Lara Croft      Candin Lisa      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 73,95
27 Kelly Tramp     Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 74,21
28 Year One R     Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 4,00 Zeit 74,24
29 Nindoxello     Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 5,00 Zeit 76,23
30 Rebecka 34     Dussle Yvette      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 69,32
31 La Charlotte     Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 69,72
32 Naiade d'Auvers    Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 70,73
33 Quinta       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 70,85
34 Koby du Vartellier   Scheller Nicole     (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 71,52
35 Darissa 7      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 8,00 Zeit 72,64
36 Sisi Myra      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 73,31
37 Barino       Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 73,46
38 Woodstock     Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 8,00 Zeit 73,72
39 La Dolce Vita 11    Vervoort Jonas     (BEL)    Fehler 8,00 Zeit 74,39
40 Zanzibar      Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 74,53
41 Chacco Boy     Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 9,00 Zeit 76,69
42 Mulle       Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 9,00 Zeit 76,80
43 Netscape Du Mirador   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 10,00 Zeit 82,61
44 Lansink Z      Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 11,00 Zeit 85,56
45 Aramis van Halbeek   Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 11,00 Zeit 86,43
46 Energie Des Trois Bouleaux Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 12,00 Zeit 69,98
47 For Manny     Petre Patrick      (ROU)    Fehler 12,00 Zeit 73,21
48 Like You 2     Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 12,00 Zeit 73,35
49 Clemens 45     Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 12,00 Zeit 73,85
50 Riga Menardiere    Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 12,00 Zeit 73,94
51 Hilsonne van Bareelhof  Gram Morten      (DEN)    Fehler 14,00 Zeit 80,13
52 Aren Bee      Christiansen Nicole    (DEN)    Fehler 16,00 Zeit 74,08
53 Agropoint Nektar    Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 16,00 Zeit 74,30
54 Ussador      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 16,00 Zeit 76,57
55 Levista       Langkilde Maria     (SWE)    Fehler 19,00 Zeit 87,64
56 Darc Ory      Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 20,00 Zeit 90,34
57 Con Top      Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 91,92
58 Corinthe B      Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 22,00 Zeit 80,59
59 Cross       Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 27,00 Zeit 100,44
-- Cobolensky     Bachl Tobias      (GER)    Retired
-- Saint Marlo      Dodd Jack       (IRL)    Eliminated
-- Dariete Z      Filipowicz Julia     (POL)    Retired
-- Quote       Klettenberg Gunnar    (EST)    Retired
-- Dadas Dynamite    Misner Nakita     (AUS)    Retired
-- Pearl 80       Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Eliminated
-- Carandache 2     Chechina Olga     (RUS)    Retired
-- Pablo I       Szczepanik Ewelina    (POL)    Retired
-- Via Brava B     Kazmierczak Michal    (POL)    Retired
-- Latin       Babanitz Bianca     (AUT)    Retired

ARENA 1
Bew 67/0 26.04.2015 11:45 FINAL Diamond Tour JAQUES LEMANS Grand Prix 1.50 m International jumping competition with jump off Art.238/2.2 Total prize money: 30.000.00 Valid for the FEI LONGINES Ranking List
Richter: Binks Mary (KEN)/Schindele Karin (ITA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Tea m/
1 Utopia 48      Ege Manfred      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 37,57 St. 1
2 Caruso 394      Candin Andy      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 38,25 St. 1
3 Mystic Hurricane    Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 39,75 St. 1
4 Urbane       Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 40,12 St. 1
5 Lualdi       Eder Stefan      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 42,69 St. 1
6 Cordel       Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 39,66 St. 1
7 Oz de Breve     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 40,60 St. 1
8 Zip        Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 4,00 Zeit 40,93 St. 1
9 Copperphild     Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 41,52 St. 1
10 Dinero de Laubry    Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 42,39 St. 1
11 Sammy Davis Junior   Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 4,00 Zeit 43,21 St. 1
12 Quechua d'Emeraude   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 4,00 Zeit 47,18 St. 1
13 Cordalis 7      Hughes James     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 43,57 St. 1
14 Chopin       Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 86,38
15 Cartaja       Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 77,28
16 Chadino      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 78,81
17 Thornhill Kate    Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 78,91
18 Osman       Robin Gregory     (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 79,01
19 Bacara de la Ferme Blanche Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 80,43
20 Renato du Jardin    Kremer Dan      (ISR)    Fehler 4,00 Zeit 81,13
21 Chattanooga 14    Holz Thomas      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 81,25
22 Cento Lano     Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 81,35
23 Cosimo 48      Belova Natalia     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 82,05
24 Caleri II      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 82,29
25 Bulgarie Van De Lindehoeve Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 82,37
26 Clear Lady     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 82,65
27 Ayrton IV      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 83,17
28 Zordon       Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 83,34
29 Cooper 75      Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 83,95
30 For Jump 7     Krapf Theresa     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 84,11
31 Colorland's Cheyenne  Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 5,00 Zeit 84,81
32 Apolo       Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 84,87
33 Valentino      Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 78,57
34 Cronos 17      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 79,04
35 Que Pasa 5     Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 8,00 Zeit 82,54
36 Delight 50      Vervoort Jonas     (BEL)    Fehler 8,00 Zeit 83,08
37 Lance S      Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 9,00 Zeit 84,50
38 Conde 30      Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 9,00 Zeit 87,37
39 Djembe van het Schaarbroek Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 12,00 Zeit 79,54
40 Roso au Crosnier    Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 12,00 Zeit 80,14
41 Berlina       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 12,00 Zeit 81,14
42 Quite Donaldson    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 12,00 Zeit 81,64
43 Wirbelwind III    Steurer Otto      (GER)    Fehler 12,00 Zeit 81,94
44 TNT Explosive    Knippling Andreas    (GER)    Fehler 12,00 Zeit 82,60
45 Adelheid      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 12,00 Zeit 82,62
46 Carlina       Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 15,00 Zeit 92,26
47 Filou       Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 19,00 Zeit 95,63
-- Whinny Loretto    Prömer Patrick     (AUT)    Retired
-- Cascar       Kincl Jr. Josef     (CZE)    Eliminated
-- Easy Contact Humlan   Maggi Mariano     (SWE)    Retired

ARENA 1
Bew 66/0 26.04.2015 14:45 FINAL Platin Tour 1.45 m International jumping competition with jump off Art.238/2.2 Total prize money: 24.500.00 Valid for the FEI LONGINES Ranking List
Richter: Fekar Robert (SVK)/Binks Mary (KEN) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Centisimo      Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 42,19 St. 1
2 Trebox Acorada    Brenner Andreas     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 42,84 St. 1
3 Carpe Diem af Pan    Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 47,49 St. 1
4 Rodster d'Amaury    Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 49,26 St. 1
5 Peiter VI      Hughes James     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 45,97 St. 1
6 Corne B       Bachl Tobias      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 52,47 St. 1
7 Dadjak Ter Puttenen   Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 72,53
8 Filicita       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 73,99
9 Upset des Cinq Chenes  Belova Natalia     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 76,31
10 Carrera 58      Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 1,00 Zeit 78,54
11 Zipper       Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 78,71
12 Camina Vi CH    Scheller Nicole     (SUI)    Fehler 1,00 Zeit 79,32
13 Benevento VR    Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 80,48
14 Touchable      Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 72,81
15 Chaccland      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 72,88
16 Hannibal      Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 73,68
17 Guick Ferra     Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 73,74
18 Anastacia III     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 74,02
19 For N       Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 74,09
20 Caliber 5      Majher Patrik      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 74,14
21 Chapter      Belekhov Alexandr    (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 74,64
22 Caddie R      Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 74,77
23 Woody       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 74,89
24 Acovaro      Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 75,17
25 Carolino      Eder Stefan      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 75,42
26 Wilando B      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 75,43
27 Fine Fleur Du Marais   Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 76,87
28 Chiara       Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 77,23
29 Canberro      Steurer Otto      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 77,32
30 Agossi 5      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 4,00 Zeit 77,43
31 Cartina 8      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 4,00 Zeit 77,75
32 Cassius 56      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 77,81
33 Champ 174     Holz Thomas      (GER)    Fehler 5,00 Zeit 78,57
34 Weltdame      Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 5,00 Zeit 79,01
35 Verona Von Hary    Canta Mihai      (ROU)    Fehler 5,00 Zeit 79,37
36 Coleman      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 80,89
37 Toulana      Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 8,00 Zeit 72,85
38 For Blondie     Vervoort Jonas     (BEL)    Fehler 8,00 Zeit 74,08
39 T G F Rubin     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 74,50
40 Calista 28      Filipowicz Julia     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 75,07
41 Beat Me      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 75,39
42 Carrado Cobold    Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 75,41
43 Wervel       Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 76,00
44 Boleybawn Perfection  Kremer Dan      (ISR)    Fehler 8,00 Zeit 77,42
45 HBR Lord Mclaren   Robin Gregory     (FRA)    Fehler 9,00 Zeit 78,28
46 Chamonix B     Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 9,00 Zeit 80,36
47 Verka Des Hazalles   Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 9,00 Zeit 80,51
48 Stuntman 10     Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 9,00 Zeit 80,63
49 Alebastr      Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 9,00 Zeit 81,51
50 Caprini 3      Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 10,00 Zeit 83,55
51 Zucca       Waclawik Marek     (POL)    Fehler 12,00 Zeit 71,87
52 Sire Du Veret     Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 12,00 Zeit 74,17
53 AB 19 Chepetto    Can Sencer      (TUR)    Fehler 12,00 Zeit 77,02
54 Corleone      Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 13,00 Zeit 81,18
55 Hunter C      Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 14,00 Zeit 83,47
56 Zaire       Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 14,00 Zeit 84,59
57 Caius       Babes Stacy      (GBR)    Fehler 14,00 Zeit 100,94
58 Bubamara      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 15,00 Zeit 86,80
59 Chacitol      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 15,00 Zeit 104,78
60 Cordijana II     Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 16,00 Zeit 74,43
61 Salvatore Von Weichenberg Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 17,00 Zeit 80,00
62 Traffic       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 17,00 Zeit 80,82
63 Carlos Santana 12   Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 20,00 Zeit 76,17
64 Chacgrano      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 21,00 Zeit 111,26
65 Zandiro      Rouckova Natalie    (CZE)    Fehler 21,00 Zeit 113,05
-- Nitrox       Wojcianiec Wojciech   (POL)    Retired
-- Rubiroso JX     Shore Keith      (GBR)    Retired
-- Wembley R     Chechina Olga     (RUS)    Retired
-- Zorro       Goszczynski Bartosz    (POL)    Retired
-- Al Capone 162     Ege Manfred      (GER)    Retired
-- Apolló       Czékus Zoltán     (HUN)    Eliminated
-- Barca       Wenz Holger      (GER)    Eliminated
-- Be Quite      Knutsen John Gunvar   (NOR)    Retired
-- Colina       Czernik Natalia     (POL)    Eliminated
-- Copasetic      Khomashko Sergey    (RUS)    Eliminated
-- Kuba 2       Beck Gerald      (AUT)    Retired

ARENA 2
Bew 68/0 26.04.2015 08:00 FINAL Bronze Tour 1.25 m International jumping competition Art.238/2.1 Total prize money: 2.000.00
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Posluszny Jan (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 AB 19 Yeter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 57,46
2 Ultra Top Des Vergers   Delree Maite      (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 59,68
3 Sherry       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 60,02
4 Alina 393      Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 61,29
5 Reve Du Banney    Delree Maite      (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 61,41
6 Cassino       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 61,79
7 Carnavals Wonder    Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 62,17
8 Calima P      Brand Nina      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 63,96
9 Gomeri Della Caccia   Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 64,27
10 Handy       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 64,47
11 Lady Alida     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 64,53
12 PMS Capella     Cavegn Denise     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 65,32
13 Pitano       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 65,36
14 True Blue III     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 65,85
15 Cassian 10      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 66,51
16 Cortani       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 66,62
17 Schlumpf 39     Candin Andy      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 66,95
18 Annicard      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 67,03
19 Josephine 4     Brenner Andreas     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 67,38
20 Carolina 37     Ege Manfred      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,66
21 Celine Burme     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 69,78
22 Celina       Oskay Can      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 71,51
23 Decco       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 2,00 Zeit 76,30
24 Cobra K      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 2,00 Zeit 76,34
25 Monti 187      Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 2,00 Zeit 76,42
26 Quinara 7      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 2,00 Zeit 77,13
27 D-Zoltan      Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 2,00 Zeit 77,31
28 Dakota N      Waclawik Marek     (POL)    Fehler 2,00 Zeit 77,90
29 Damon       Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 2,00 Zeit 79,37
30 E.S.I. Hanoi     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 2,00 Zeit 79,48
31 Beauty 58      Kottner Andreas     (AUT)    Fehler 3,00 Zeit 80,03
32 PSG Petit Prince    Eder Stefan      (AUT)    Fehler 3,00 Zeit 81,65
33 Agropoint Cassiloc   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 3,00 Zeit 82,99
34 Monte Christo     Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 3,00 Zeit 83,20
35 Pablo       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 59,53
36 Impuls 2      Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 4,00 Zeit 60,76
37 Dolina       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 60,92
38 Cyrahos      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 6274
39 Cloetta       Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 4,00 Zeit 64,88
40 Sancho       Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 67,77
41 Diamond      Kovács Csaba     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 70,27
42 Lord Grannus 4    Müller Louisa     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 71,54
43 Gideon       Koleva Dimana     (BUL)    Fehler 4,00 Zeit 85,99
44 Cosmo 5      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 74,85
45 Cenabis      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 89,07
46 Cascarette      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 76,67
47 Carigno II      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 6,00 Zeit 77,63
48 Viana 7      Gram Morten      (DEN)    Fehler 6,00 Zeit 93,49
49 Istanbul      Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 8,00 Zeit 61,41
50 Whisper      Ericsson Regitze     (DEN)    Fehler 8,00 Zeit 67,88
51 Calantus      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 69,13
52 Canturenter     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 84,96
53 Butterfly B     Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 85,34
54 Jakadi Non Stop    Czernik Natalia     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 87,20
55 Tarola D      Malcova Alzbeta     (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 72,10
56 Casper       Malcova Alzbeta     (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 74,58
57 Hasbulat      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 9,00 Zeit 75,27
58 Chamsin 4      Oskay Can      (TUR)    Fehler 11,00 Zeit 81,67
59 Lime Light     Christiansen Nicole    (DEN)    Fehler 12,00 Zeit 84,17
60 Bermela      Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 17,00 Zeit 88,85
-- Caspar 234      Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Eliminated
-- Ufieno       Babanitz Bianca     (AUT)    Retired
-- Esmeralda 119     Ozkan Ozgur      (TUR)    Eliminated
-- Lucky Louise     Thiry Liette      (LUX)    Eliminated

ARENA 2
Bew 69/0 26.04.2015 10:45 FINAL Silver Tour 1.35 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.3 Total prize money: 3.000.00
Richter: Posluszny Jan (POL)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Bel Canto Hradiste    Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 25,95 St. 1
2 Leopoldo      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 26,84 St. 1
3 Cleopatra      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 0,00 Zeit 27,34 St. 1
4 Escalona      Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 27,42 St. 1
5 Cory 2       Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 27,79 St. 1
6 PM La Conta Z     Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 28,17 St. 1
7 Zyvola       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 28,23 St. 1
8 Liding Light     Belekhov Alexandr    (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 28,33 St. 1
9 Apart       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 28,40 St. 1
10 Armani      Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 28,87 St. 1
11 U B One      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 29,07 St. 1
12 Vincento 6      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 29,24 St. 1
13 Beluga 22      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 29,31 St. 1
14 Brooklyn 28     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 29,32 St. 1
15 Chaccia Simona    Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 29,45 St. 1
16 Cando       Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 29,81 St. 1
17 Freedom Van`t Heike  Holz Thomas      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 30,15 St. 1
18 Con Vento      Müller Louisa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 30,25 St. 1
19 Cleopatra 205     Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 30,49 St. 1
20 Santhago      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 32,56 St. 1
21 Chazetto      Beck Julia       (GER)    Fehler 0,00 Zeit 33,03 St. 1
22 Capillon      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 33,26 St. 1
23 Balonic      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 33,51 St. 1
24 Cartagena W     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 33,74 St. 1
25 Chicobello      Prömer Patrick     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 33,78 St. 1
26 Con Bella      Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 34,48 St. 1
27 Las Vegas      Normuratova Natalia    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 35,37 St. 1
28 Gaetan Van D'abdijhoeve Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 35,53 St. 1
29 Champion      Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 37,91 St. 1
30 Cartouche      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 2,00 Zeit 42,13 St. 1
31 Goldfinga III     Fellows Chad      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 27,55 St. 1
32 Hymne Van De Watergang Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 4,00 Zeit 28,16 St. 1
33 Dublin PKZ     Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 28,64 St. 1
34 Zoloma      Can Sencer      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 30,42 St. 1
35 Relamm de Fetan    Steurer Otto      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 30,53 St. 1
36 Ciola 2       Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 31,52 St. 1
37 Casillas 2      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 31,63 St. 1
38 Converta      Petre Patrick      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 31,74 St. 1
39 Miss Lyckad     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 32,31 St. 1
40 Corali       Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 4,00 Zeit 33,98 St. 1
41 Hautain van t Paradijs  Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 34,15 St. 1
42 Wannebe 2     Filipowicz Julia     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 34,16 St. 1
43 Liftboy       Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 34,42 St. 1
44 Calmera 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 36,85 St. 1
45 Cnastra      Walsh Dan      (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 37,61 St. 1
46 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 29,74 St. 1
47 Hercegnő      Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 30,06 St. 1
48 Laryda       Gram Morten      (DEN)    Fehler 8,00 Zeit 33,25 St. 1
49 Juliana       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 50,19
50 Tropique du Mirador   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 4,00 Zeit 51,51
51 Zaniet       Guy Eloise      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 51,63
52 Eminem J      Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 51,72
53 Dolce Vita      Canta Mihai      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 52,66
54 Aladin       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 54,32
55 Agropoint Chupalido   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 56,30
56 Robin Hood IX    Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 56,89
57 Let It Be VDV Z    Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 4,00 Zeit 60,80
58 Carano       Wright Gemma     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 54,39
59 Casaretto 6     Ege Manfred      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 54,60
60 Calme P      Brand Nina      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 62,49
61 Ariba B      Dussle Yvette      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 63,38
62 Charlotte Amalie    Karahasan Yasmin    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 64,43
63 Date Night      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 10,00 Zeit 73,34
64 Olympia III     Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 11,00 Zeit 75,70
65 Brooklyn      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 19,00 Zeit 74,42

ARENA 2
Bew 70/0 26.04.2015 13:30 FINAL VIP Tour Small 1.15 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 700.00
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Castor       Filimonovic Milica    (SRB)    Fehler 0,00 Zeit 41,90 St. 1
2 Acxoba       Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 48,21 St. 1
3 Image       Böhm Julia      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 42,09 St. 1
4 King Lordy      König Safiyah     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 70,80
5 Carero       König Safiyah     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 73,79
6 Jonker 12      Lang Sebastian     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 74,68
7 Wiki        Walas-Kazmierczak Ewa  (POL)    Fehler 5,00 Zeit 81,51
8 Weica       Veshkurtseva Uliana    (RUS)    Fehler 7,00 Zeit 87,66
9 Cavalino M      Meißl Sophie      (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 79,28
10 Amawaniki     Ohnheiser Martin     (CZE)    Fehler 13,00 Zeit 79,25
11 Clever 11      Humburg Nicole     (GER)    Fehler 13,00 Zeit 95,51
-- Cambridge 20     Böhm Julia      (AUT)    Eliminated

ARENA 2
Bew 71/0 26.04.2015 15:00 FINAL VIP Tour Medium 1.25 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 900.00
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Posluszny Jan (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Valesco Van De Geeneinde Boos Christiane     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 31,75 St. 1
2 Barrichello 8     Wittschier Michael    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 32,00 St. 1
3 Corlands Blue     Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 32,60 St. 1
4 Copilot 9      Bahr Svenja      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 33,73 St. 1
5 Attachant      Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 38,96 St. 1
6 Quantum 5      Welte Daniel      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 49,29 St. 1
7 Luemmel 57     Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 1,00 Zeit 79,62
8 Corgary Atoz     Babes Stephanie     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 81,06
9 Let's Fly       Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 2,00 Zeit 85,81
10 Licori       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 71,79
11 Cap pas Cap van Godselbos Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 72,64
12 Akki       Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 5,00 Zeit 78,21
13 Quantum      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 83,89
14 Eminenz 29     Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 75,67
15 Flirt       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 75,90
16 Zordon       Hackl Doris      (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 79,02
17 Alexandro      Cavegn Franco     (SUI)    Fehler 9,00 Zeit 79,14
18 Could It Be Magic 2   Thater Jana Vanessa    (GER)    Fehler 19,00 Zeit 87,76
-- Carlos 638      Sim Sangbum      (KOR)    Eliminated

ARENA 2
  
Bew 72/0 26.04.2015 16:30 FINAL VIP Tour Large 1.40 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 1.000.00
Richter: Posluszny Jan (POL)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Kilar        Wittschier Michael    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 36,94 St. 1
2 Canberra 38      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 39,72 St. 1
3 Galaxy HS      Wittschier Michael    (GER)    Fehler 1,00 Zeit 79,28
4 Jet Set HZ      Teufelbauer Katja    (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 80,72
5 Co Pilot 6      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 1,00 Zeit 81,98
6 Quin Balou      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 82,81
7 Avanti       Wittschier Michael    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 74,86
8 Caramis Z      Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 6,00 Zeit 86,87
9 Ollis Girl      Thater Jana Vanessa    (GER)    Fehler 7,00 Zeit 87,55
10 AB 19 Gipsy King   Sixta Akela      (AUT)    Fehler 7,00 Zeit 89,10
11 Quidams Quit III    Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 77,49
12 Flash 224      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 9,00 Zeit 79,28
13 Callimero 24     Kim Boseon      (KOR)    Fehler 10,00 Zeit 84,36
14 Silver Flow     Fehleisen Jenny     (AUT)    Fehler 11,00 Zeit 89,15
15 Casquetta      Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 16,00 Zeit 92,83
16 Alberta       Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 20,00 Zeit 108,54
-- Blundstone      Boos Christiane     (GER)    Retired
-- Sunna 6       Welte Daniel      (GER)    Retired
-- Georg 54      Del Cerro Von Scharn Hugo (GER)    Eliminated

vissza a Hírek-hez

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Infrashape Horizontal fittness stúdió Debrecen    *****    WISE-VOGUE | SZISSZ ÉS KLAU BLOGJA TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA // WISE-VOGUE // WISE-VOGUE    *****    * GP Life * Webes hírek * Nem csak gportálos oldalaknak * GP Life * Webes hírek * Nem csak gportálos oldalaknak *    *****    Ha fújnak az õszi szelek - forogjanak a papírforgók!!! Négy szép színes forgó érkezett a Mesetárba! Kukkantsatok be!