somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI3* CSIYH1* CSICH-A 2015. április 22 3

Freitag (péntek), 24.04.2015

ARENA 2
Bew 55/0 24.04.2015. 09:00 Silver Tour 1.30 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 2.000.00
Richter: Schindele Karin (ITA)/Boll Alfred (SUI) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 AB 19 Yeter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 54,05
2 Lacardi       Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 56,30
3 Cleopatra      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 0,00 Zeit 56,63
4 Butterfly B      Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 57,19
5 Rebecka 34      Dussle Yvette      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 58,09
6 Chaccia Simona    Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,77
7 Laryda       Gram Morten      (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 61,03
8 Escalona      Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 61,08
9 Vincento 6      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 61,09
10 Carnavals Wonder   Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 61,41
11 Harly PKZ      Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 62,50
12 Cando       Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 63,54
13 Cicera de la Vayrie B   Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,18
14 Con Vento      Müller Louisa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,21
15 Wannebe 2     Filipowicz Julia     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 64,65
16 Lord Grannus 4    Müller Louisa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 65,81
17 Robin Hood IX    Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 66,20
18 Santhago      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 67,45
19 Ariba B      Dussle Yvette      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 67,48
20 Wembley R     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 68,86
21 Calantus      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 68,90
22 Congo Du Mirador Z   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 1,00 Zeit 71,47
23 Champion      Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 1,00 Zeit 71,72
24 Tropique du Mirador   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 1,00 Zeit 72,35
25 Let It Be VDV Z    Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 2,00 Zeit 75,15
26 Dublin PKZ     Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 59,36
27 Istanbul      Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 61,45
28 Eminem J      Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 61,55
29 Hercegnő      Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 61,69
30 Pitano       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 61,88
31 Carolina 37     Ege Manfred      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 63,44
32 Calima P      Brand Nina      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 63,65
33 Capitolino 3     Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 64,53
34 Corali       Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 4,00 Zeit 66,84
35 Liding Light     Belekhov Alexandr    (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 67,40
36 Calmera 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 67,98
37 Cassian 10      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 5,00 Zeit 70,12
38 Pepper V      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 70,60
39 Cassino      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 70,70
40 Zaniet       Guy Eloise      (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 70,88
41 Agropoint Chupalido   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 71,76
42 Charlotte Amalie    Karahasan Yasmin    (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 73,14
43 Converta      Petre Patrick      (ROU)    Fehler 6,00 Zeit 73,47
44 Cobra K      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 6,00 Zeit 73,94
45 Date Night      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 6,00 Zeit 74,28
46 Calme P      Brand Nina      (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 75,00
47 Ciola 2       Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 6,00 Zeit 76,33
48 Cnastra      Walsh Dan      (IRL)    Fehler 7,00 Zeit 78,43
49 Monti 187      Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 7,00 Zeit 78,48
50 Casillas 2      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 61,76
51 Lady Alida     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 65,81
52 Decco       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 8,00 Zeit 84,35
53 Chamsin 4      Oskay Can      (TUR)    Fehler 9,00 Zeit 72,92
54 Las Vegas      Normuratova Natalia    (UKR)    Fehler 10,00 Zeit 74,44
55 Celina       Oskay Can      (TUR)    Fehler 11,00 Zeit 77,02
56 Liftboy       Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 11,00 Zeit 79,73
57 Chazetto      Beck Julia       (GER)    Fehler 11,00 Zeit 94,22
58 Chin Up      Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 15,00 Zeit 78,03
59 E.S.I. Hanoi     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 16,00 Zeit 61,55
-- Bermela      Ozkan Ozgur      (TUR)    Retired
-- PSG Petit Prince    Eder Stefan      (AUT)    Eliminated
-- Lucky Louise     Thiry Liette      (LUX)    Eliminated

ARENA 1
Bew 48/0 24.04.2015. 09:30 VIP Tour Small 1.15 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 400.00
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Binks Mary (KEN) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Amawaniki      Ohnheiser Martin     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 60,98
2 Image       Böhm Julia      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 65,01
3 Cavalino M      Meißl Sophie      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 67,50
4 Jonker 12      Lang Sebastian     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 70,08
5 Acxoba       Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,18
6 Akki        Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 70,67
6 Corgary Atoz     Babes Stephanie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 70,67
8 Conzettio      Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 74,59
9 Flirt        Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 74,66
10 Castor       Filimonovic Milica    (SRB)    Fehler 0,00 Zeit 79,31
11 King Lordy     König Safiyah     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 68,34
12 Carero       König Safiyah     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 71,63
13 Zandor II      Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 4,00 Zeit 74,83
14 Carlos 638      Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 4,00 Zeit 76,60
15 Clever 11      Humburg Nicole     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 80,97
16 Cambridge 20     Böhm Julia      (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 87,68
17 Pizarro 35      Ausch Marie-Sophie    (AUT)    Fehler 7,00 Zeit 90,65
18 Cosmopolitan B    Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 71,88
19 Sambrasco      Kim Boseon      (KOR)    Fehler 19,00 Zeit 105,90
-- Warriors Gold     Gent Olivia      (GBR)    Eliminated
-- Weica       Veshkurtseva Uliana    (RUS)    Eliminated

ARENA 1
Bew 49/0 24.04.2015. 10:45 VIP Tour Medium 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 600.00
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Binks Mary (KEN) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Jet Set HZ      Teufelbauer Katja    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 64,68
2 Barrichello 8     Wittschier Michael    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,93
3 Eminenz 29      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 66,62
4 Attachant      Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 67,97
5 Alexandro      Cavegn Franco     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 68,46
6 Quantum      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 68,67
7 Callimero 24     Kim Boseon      (KOR)    Fehler 0,00 Zeit 68,71
7 Luemmel 57     Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 0,00 Zeit 68,71
9 Let's Fly       Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 69,80
10 Ollis Girl      Thater Jana Vanessa    (GER)    Fehler 1,00 Zeit 72,69
11 Georg 54      Del Cerro Von Scharn Hugo (GER)    Fehler 4,00 Zeit 59,52
12 Could It Be Magic 2   Thater Jana Vanessa    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 64,08
13 Corlands Blue     Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 65,61
14 Cap pas Cap van Godselbos Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 70,72
15 Valesco Van De Geeneinde Boos Christiane     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 75,51
16 Zordon       Hackl Doris      (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 77,64
17 Licori       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 68,33
18 Trendy B      Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 67,29
19 Let's Be Great     Welte Daniel      (GER)    Fehler 20,00 Zeit 86,80
-- Copilot 9      Bahr Svenja      (AUT)    Eliminated

ARENA 2
Bew 52/0 24.04.2015. 11:45 Bronze Tour 1.20 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.500.00
Richter: Boll Alfred (SUI)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Cory 2       Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 52,80
2 Sherry       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 52,89
3 Pablo       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 53,19
4 Nila Matell      Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 53,58
5 Sancho       Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 53,72
6 Impuls 2      Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 0,00 Zeit 53,84
7 PMS Capella     Cavegn Denise     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 55,90
8 Arizona       Delree Maite      (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 55,92
9 Gomeri Della Caccia   Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 56,60
10 Brooklyn      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 57,22
11 Schlumpf 39     Candin Andy      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 57,49
12 Ultra Top Des Vergers  Delree Maite      (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 57,66
13 Handy       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 59,20
14 Whisper      Ericsson Regitze     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 59,52
15 Josephine 4     Brenner Andreas     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,23
16 Lime Light     Christiansen Nicole    (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 60,61
17 Dolina       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 60,70
18 Hasbulat      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 62,76
19 Casper       Malcova Alzbeta     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 65,84
20 Con Bella      Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 67,67
21 Monte Christo     Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 69,26
22 Canturenter     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,01
23 D-Zoltan      Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 72,32
24 Quinara 7      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 72,40
25 Jakadi Non Stop    Czernik Natalia     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 72,51
26 Upperfield CH    Walsh Dan      (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 74,07
27 Beauty 58      Kottner Andreas     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 74,84
28 Cenabis      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 79,23
29 Cloetta       Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 4,00 Zeit 51,59
30 Esmeralda 119    Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 60,14
31 Tarola D      Malcova Alzbeta     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 61,28
32 Centina Cat     Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 62,70
33 Celine Burme     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 66,47
34 Annicard      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 68,59
35 Gideon       Koleva Dimana     (BUL)    Fehler 4,00 Zeit 71,20
36 Damon       Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 71,92
37 Cyrahos      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 72,05
38 Cascarette      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 72,55
39 Caspar 234     Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 72,71
40 Viana 7      Gram Morten      (DEN)    Fehler 6,00 Zeit 81,87
41 Cosmo 5      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 61,16
42 Concord 58     Holz Thomas      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 63,71
43 Carigno II      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 11,00 Zeit 85,25
44 Dakota N      Waclawik Marek     (POL)    Fehler 12,00 Zeit 62,79
-- Zarino 49      Moldovan Francesca    (ROU)    Eliminated
-- Whence       Butkevych Dar'ya    (UKR)    Retired

ARENA 1
Bew 50/0 24.04.2015. 12:00 Gold Tour 1.35 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.3 Total prize money: 3.000.00
Richter: Posluszny Jan (POL)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Zegreanne Z     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 26,91 St. 1
2 Caretto       Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 29,40 St. 1
3 Miss Lyckad     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 29,97 St. 1
4 Withney 350     Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 30,09 St. 1
5 Habicht CR      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 30,80 St. 1
6 Vivaldi       Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 31,04 St. 1
7 Like You 2      Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 31,10  St. 1
8 Carolin 38      Holz Thomas      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 31,48 St. 1
9 Year One R      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 31,73 St. 1
10 Quimero M     Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 32,45 St. 1
11 Lascar 41      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 32,94 St. 1
12 Horion De Libersart   Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 33,26 St. 1
13 Chacanno      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 33,52 St. 1
14 Carandache 2     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 33,60 St. 1
15 Arena Z      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 36,32 St. 1
16 Leopoldo      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 4,00 Zeit 30,26 St. 1
17 AB 19 Beter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 30,72 St. 1
18 Benevita      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 32,34 St. 1
19 Fia Lotta      Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 33,01 St. 1
20 Balonic      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 35,32 St. 1
21 Hymne Van De Watergang Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 5,00 Zeit 35,67 St. 1
22 Lansink Z      Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 36,71 St. 1
23 Cartagena W     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 6,00 Zeit 39,37 St. 1
24 Latin       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 31,47 St. 1
25 Corenso   Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 32,43 St. 1
26 Bel Canta Hradiste   Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 50,50
27 Ussador      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 50,86
28 Cartouche      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 2,00 Zeit 54,79
29 Zidane VIII     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 46,25
30 Brooklyn 28     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 46,66
31 PM La Conta Z    Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 47,10
32 Zoloma      Can Sencer      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 47,14
33 Curitiba B      Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 4,00 Zeit 47,29
34 Cognac II      Hughes James     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 47,48
35 Wavo Lampard    Sulek Igor       (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 47,64
36 SHK Centuria     Witzemann Andy     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 48,01
37 Dolce Vita      Canta Mihai      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 48,78
38 Aren Bee      Christiansen Nicole    (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 48,94
39 Levista       Langkilde Maria     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 49,21
40 Capillon      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 49,58
41 Clemens 45     Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 50,20
42 Carano       Wright Gemma     (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 50,54
43 Nindoxello     Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 5,00 Zeit 51,10
44 Relamm de Fetan    Steurer Otto      (GER)    Fehler 6,00 Zeit 54,14
45 Chacco Gold     Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 8,00 Zeit 47,36
46 Aladin       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 8,00 Zeit 49,65
47 Pearl 80      Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 9,00 Zeit 51,49
48 Sisi Myra      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 48,54
49 Quote       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 13,00 Zeit 50,96
50 Calista 28      Filipowicz Julia     (POL)    Fehler 15,00 Zeit 74,66
-- Hot Shot 2      Steinwandtner Franz    (AUT)    Eliminated

ARENA 2
Bew 54/0 24.04.2015. 13:45 VIP Tour Large 1.40 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 800.00
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Schindele Karin (ITA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Showman 11     Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 51,92
2 Kilar        Wittschier Michael    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 54,58
3 Avanti       Wittschier Michael    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 55,95
4 Blundstone      Boos Christiane     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 58,70
5 Canberra 38      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,68
6 Quin Balou      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 61,45
7 Flash 224      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,09
8 Quantum 5      Welte Daniel      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 60,75
9 Galaxy HS      Wittschier Michael    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 60,79
10 Caramis Z      Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 62,98
11 Silver Flow     Fehleisen Jenny     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 65,65
12 AB 19 Gipsy King   Sixta Akela      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 68,39
13 Casquetta      Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 6,00 Zeit 76,39
14 Quidams Quit III    Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 56,99
15 Sunna 6      Welte Daniel      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 62,81
16 Co Pilot 6      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 8,00 Zeit 69,99
17 Alberta       Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 63,45
18 Cassal Oil Team    Hajovska Gabriela    (CZE)    Fehler 12,00 Zeit 69,96

ARENA 1
Bew 51/0 24.04.2015. 16:00 Platin Tour 1.40 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.3 Total prize money: 7.000.00
Richter: Binks Mary (KEN)/Posluszny Jan (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Centisimo      Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 28,94 St. 1
2 Chaccland      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 30,46 St. 1
3 For N       Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 30,57 St. 1
4 Caddie R      Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 30,75 St. 1
5 Beat Me       Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 30,93 St. 1
6 Carpe Diem af Pan    Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 31,54 St. 1
7 Be Quite      Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 0,00 Zeit 31,56 St. 1
8 Camina Vi CH     Scheller Nicole     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 31,57 St. 1
9 Kuba 2       Beck Gerald      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 31,71 St. 1
10 Chamonix B     Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 32,50 St. 1
11 Agossi 5      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 33,30 St. 1
12 Zandiro      Rouckova Natalie    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 34,53 St. 1
13 Chapter      Belekhov Alexandr    (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 36,33 St. 1
14 Hunter C      Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 36,55 St. 1
15 Cooper 75      Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 42,70 St. 1
16 Nitrox       Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 29,06 St. 1
17 Classic       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 29,44 St. 1
18 Apolló       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 30,44 St. 1
19 Quinta       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 30,79 St. 1
20 Peiter VI      Hughes James     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 31,10 St. 1
20 Stuntman 10     Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 31,10 St. 1
22 Al Capone 162    Ege Manfred      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 31,85 St. 1
23 Upset des Cinq Chenes  Belova Natalia     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 32,00 St. 1
24 Toulana      Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 32,36 St. 1
25 Guick Ferra     Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 33,16 St. 1
26 Sire Du Veret     Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 35,08 St. 1
27 Orage d'Ete     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 36,27 St. 1
28 Dinero de Laubry    Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 36,49 St. 1
29 Chacgrano      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 36,66 St. 1
30 Anastacia III     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 8,00 Zeit 31,72 St. 1
31 Cartina 8      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 12,00 Zeit 30,58 St. 1
32 Camillo VDL     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 13,00 Zeit 60,21 St. 1
33 For Blondie     Vervoort Jonas     (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 46,39
34 Corne B      Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 47,17
35 Caprini 3      Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 1,00 Zeit 52,18
36 Adilot       Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 1,00 Zeit 52,52
37 Wavo Aramis     Sulek Igor       (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 45,67
38 Energie Des Trois Bouleaux Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 4,00 Zeit 46,06
39 Luka`S Ninja     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 46,18
40 Netscape Du Mirador   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 4,00 Zeit 46,25
41 Rubiroso JX     Shore Keith      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 46,40
42 Hannibal      Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 47,04
43 Carrado Cobold    Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 47,78
44 Zorro       Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 47,93
45 Adelheid      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 48,02
46 Kelly Tramp     Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 48,29
47 Chacco Boy     Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 48,41
48 Zucca       Waclawik Marek     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 48,52
49 Cassius 56      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 48,55
50 Carlina       Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 48,79
51 Aramis van Halbeek   Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 48,81
52 Canberro      Steurer Otto      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 48,83
53 Corleone      Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 48,91
54 Alebastr      Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 49,12
55 Colina       Czernik Natalia     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 49,17
56 Traffic       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 4,00 Zeit 49,56
57 Rodster d'Amaury   Beck Timo      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 49,66
58 HBR Lord Mclaren   Robin Gregory     (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 50,17
59 Verona Von Hary    Canta Mihai      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 50,25
60 Weltdame      Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 50,41
61 Corinthe B      Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 5,00 Zeit 52,18
62 Chopin       Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 54,55
63 Cerafina S      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 6,00 Zeit 56,78
64 Pasoa Dice     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 47,51
65 La Fortuna 2     Majher Patrik      (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 48,64
66 Riga Menardiere    Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 49,63
67 Champ 174     Holz Thomas      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 50,39
68 Benevento VR    Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 70,55
69 Verka Des Hazalles   Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 11,00 Zeit 63,94
70 Darissa 7      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 12,00 Zeit 47,54
71 Carlos Santana 12   Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 12,00 Zeit 48,57
72 Copasetic      Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 12,00 Zeit 69,69
-- For Ever Jump     Lemmer Oliver     (GER)    Eliminated
-- Gaetan Van D'abdijhoeve  Zvara Ondrej      (CZE)    Eliminated
tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


KÖNYVAJÁNLÓK - ha nem tudod mit olvass, itt találhatsz hozzá inspirációt - BOOKISLAND    *****    ÚJRA NYITVA! ~FBLOG~ ÁLLATKÍSÉRLETEKTÕL MENTES A SMINKED? ~HAMAROSAN KREDIT NYEREMÉNY! TERMÉKTESZTEK!~FBLOG~ÚJRA NYITVA!    *****    Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok