somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. December
HKSCPSV
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI2* CSIYH1* CSICH-A Spring Tour Week 1 2015. április 15--2015. április 19 4

Samstag (szombat) 18.04.2015

ARENA 1
Bew 20/0 18.04.2015 09:30 FINAL 5-year-old-horses 1.20 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.6 Total prize money: 1.000.00
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Ceitasi       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 36,38 St. 1
2 Fabrice Galdini D    Okla Krzysztof     (POL)     Fehler 0,00 Zeit 36,80 St. 1
3 Satellite V      Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 37,88 St. 1
4 Floris       Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 42,66 St. 1
5 Afina       Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 44,15 St. 1
6 Luniko       Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 46,17 St. 1
7 Agropoint Casio Royal  Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 46,99 St. 1
8 Colando       Krapf Theresa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 49,69 St. 1
9 Castlefield      Walsh Dan      (IRL)     Fehler 3,00 Zeit 61,96 St. 1
10 Clicquot II      Gent Olivia      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 34,94 St. 1
11 Full Swing BH    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 35,19 St. 1
12 Floris Nita      Appel Lukasz      (POL)     Fehler 4,00 Zeit 38,10 St. 1
13 Camiros Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 38,14 St. 1
14 Elisca       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 47,34 St. 1
15 Mr.Be       Bachl Tobias      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 48,45 St. 1
16 Gusti CK      Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 50,11 St. 1
17 Flashback 2     Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 60,12 St. 1
18 Prince Noir     Czernik Natalia     (POL)     Fehler 8,00 Zeit 46,05 St. 1
19 Perle des Tendrix    Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 10,00 Zeit 56,43 St. 1
20 TGF For Gold     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 10,00 Zeit 56,91 St. 1
-- Calola       Babanitz Bianca     (AUT)    Ausschluss

ARENA 1
Bew 21/0 18.04.2015 10:45 FINAL 6-year-old-horses 1.30 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.6 Total prize money: 1.500.00
Richter: Fekar Robert (SVK)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Chicharito Blue    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 31,98 St. 1
2 Carthagon G Z     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 33,22 St. 1
3 Cardozo Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 33,41 St. 1
4 Evita R       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 33,90 St. 1
5 Le Khalif D      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 34,74 St. 1
6 Express       Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 34,79 St. 1
7 Evita       Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 35,33 St. 1
8 S I E C Clavista    Grom Richard     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 37,23 St. 1
9 Little Beach      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 37,61 St. 1
10 Dysart Van T&l    Javorsky Marek     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 40,60 St. 1
11 Rumers Cascari    Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 37,06 St. 1
12 Cyrano VDV     Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 2,00 Zeit 42,31 St. 1
13 Billy On Ice     Gent Olivia      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 31,89 St. 1
14 Eagel       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 33,91 St. 1
15 My Pleasure     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 34,37 St. 1
16 Ulrike van Overis Z   Wright Gemma     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 36,79 St. 1
17 Evoshana      Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 37,95 St. 1
18 Cognac Chateau Hollogne Knippling Andreas    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 39,98 St. 1
19 Chiradell      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 40,10 St. 1
20 Quenotte 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 5,00 Zeit 44,22 St. 1
21 Don Aurelio 3     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 6,00 Zeit 45,06 St. 1
22 Obora's Gravity    Guy Eloise      (GBR)    Fehler 6,00 Zeit 47,03 St. 1
23 Agropoint Cassiloc II   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 6,00 Zeit 49,32 St. 1
24 Concordia HB     Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 38,28 St. 1
25 Estoril Fortuna    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 8,00 Zeit 38,55 St. 1
26 E. Ramiro Retto    Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 49,23 St. 1
27 Extra Strong     Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 9,00 Zeit 38,31 St. 1
28 Ewings       Hacker Uli      (GER)    Fehler 9,00 Zeit 39,98 St. 1
29 Cisall FS      Sawicki Piotr      (POL)    Fehler 9,00 Zeit 42,90 St. 1
30 Viva       Roszkiewicz Hanna    (POL)    Fehler 9,00 Zeit 44,74 St. 1
31 Limay       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 45,30 St. 1
32 Lord Thuder     Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 14,00 Zeit 45,34 St. 1
33 Jacardo      Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 17,00 Zeit 44,78 St. 1
34 Vivaldi       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 18,00 Zeit 44,27 St. 1
35 Enrico       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 19,00 Zeit 49,01 St. 1
36 Euro Kwik Boy    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 20,00 Zeit 36,83 St. 1
37 J'adore PKZ     Robin Gregory     (FRA)    Fehler.   Verz.  St. 1
-- Warriors Gold     Gent Olivia      (GBR)    Eliminated
-- Caseli       Stenfert Jürgen     (NED)    Eliminated
-- Excite       Kainulainen Jenny    (FIN)    Eliminated
-- Jakadi Non Stop    Czernik Natalia     (POL)    Eliminated

ARENA 1
Bew 22/0 18.04.2015 13:00 FINAL 7-year-old-horses 1.35 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 2.500.00
Richter: Fugli Károly (HUN)/Zobl-Wessely Peter (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Dakota       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 49,02 St. 1
2 Quintella      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 0,00 Zeit 82,29
3 Stalando 2      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 82,76
4 Fullhouse      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 83,62
5 Non Stop      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 83,80
6 Dunia LA      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 84,34
7 Damion Star     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 84,85
8 Ninparo       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 85,56
9 Isidor Carcaletto    Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 1,00 Zeit 87,42
10 Aisha       Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 87,88
11 Chandler 5      Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 88,68
12 Zipiro       Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 89,19
13 Durant W      Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 1,00 Zeit 89,57
14 Chirocco      Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 2,00 Zeit 91,12
15 Prinz 1293      Witzemann Andyq    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 81,48
16 Diarado      Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 83,39
17 Donjo       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 84,24
18 The Drawness     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 84,65
19 Anabel       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 86,12
20 Decadento      Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 86,43
21 Ikke van Stal Cipa   Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 5,00 Zeit 86,58
22 Durano G      Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 5,00 Zeit 87,98
23 Looking For You    Szász Sándor      (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 88,03
24 Larima       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 88,61
25 I'm Special van ' t Heike  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 6,00 Zeit 90,93
26 Cabo       Sawicki Piotr      (POL)    Fehler 6,00 Zeit 91,94
27 Dew Drop      Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 6,00 Zeit 93,63
28 Climax       Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 84,75
29 Calvador II     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 85,75
30 Pancsi       Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 9,00 Zeit 87,37
31 Dahlia       Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 10,00 Zeit 91,00
32 Qashqai van het Veldhof  Fellows Chad      (GBR)    Fehler 11,00 Zeit 94,48
33 Nindoxello     Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 12,00 Zeit 99,72
34 Belladina      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 13,00 Zeit 102,86
35 SUI Waterloo B II   Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 15,00 Zeit 94,13
36 Casento      Kainz Sascha      (AUT)    Fehler 15,00 Zeit 95,54
37 Caruso Enrico     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 16,00 Zeit 100,56
38 Lanciano 81     Belova Natalia     (RUS)    Fehler 18,00 Zeit 108,12
-- One More Toy     Janout Alice      (AUT)    Eliminated
-- Indiana       Bistan Stefanie     (AUT)    Retired
-- Quenotte      Fellows Chad      (GBR)    Retired

ARENA 1
Bew 23/0 18.04.2015 15:30 VIP Tour Large 1.40 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 800.00
Richter: Zobl-Wessely Peter (AUT)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Showman 11     Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,71
2 Sunnal 6      Welte Daniel      (GER)    Fehler 1,00 Zeit 84,29
3 Dinema       Diestlerova Veronika   (SVK)    Fehler 1,00 Zeit 86,19
4 Silver Flow      Fehleisen Jenny     (AUT)    Fehler 2,00 Zeit 90,73
5 Galand van het Venushof  Robitza Marietta     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 78,61
6 August       Sasiadek Bogna     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 81,96
7 Co Pilot 6      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 82,70
8 Alberta       Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 83,03
9 Baloutina      Thiry François     (LUX)    Fehler 6,00 Zeit 88,23
10 Shutter Iland     König Marina      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 77,37
11 S I E C Carsten    Sabanci Sevil      (TUR)    Fehler 10,00 Zeit 105,25
-- Amaretto 247     Zak Klemens      (AUT)    Eliminated
-- Quantum 5      Welte Daniel      (GER)    Eliminated

ARENA 1
Bew 24/0 18.04.2015 16:30 Diamond Tour 1.45 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 24.500.00 Valid for the FEI LONGINES Ranking List
Richter: Fekar Robert (SVK)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Zipper       Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 60,88 
2 The Sixth Sense    Frühmann Thomas    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 61,53 
3 Crazy Quick     Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 0,00 Zeit 63,19 
4 Oscar des Fontaines   Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 63,23 
5 Quite Donaldson    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 64,39 
6 Fernando      Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 64,78 
7 Berlina       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 66,50 
8 Darissa 7      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 0,00 Zeit 67,71 
9 Cornetta 13      Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 68,71 
10 Agropoint Cassiloc II   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 68,74 
11 Cornea       Hacker Uli      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,71 
12 Lualdi       Eder Stefan      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,08 
13 Balou Star      Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 70,65 
14 Eliana       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 70,89 
15 Quidam's Flower    Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 71,48 
16 Wodka Lime     Janout Alice      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 71,59 
17 Sammy Davis Junior   Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 0,00 Zeit 71,87 
18 Bubamara      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 71,93 
19 Never Last      Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 71,96 
20 Royal des Bissons   Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 72,14 
21 Wembley R     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 72,37
22 Lacrima di Felicita   Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 72,78
23 Cascar       Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 73,19
24 Clear Lady     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 73,44
25 Chacco Blue Diamond  Stangelova Monika    (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 74,77
26 Coleman      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 74,83
27 Bacara de la Ferme Blanche Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 74,89
28 Rodster d'Amaury   Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 75,39
29 Chacitol      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 75,78
30 TNT Explosive    Knippling Andreas    (GER)    Fehler 1,00 Zeit 76,72
31 Cronos 17      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 67,05
31 Peiter VI      Hughes James     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 67,05
33 Wilando B      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 67,52
34 Oz de Breve     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 67,66
35 Osman       Robin Gregory     (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 68,52
35 Salvatore Von Weichenberg Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 68,52
37 Valentino      Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 68,85
38 Naiade d'Auvers    Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 69,18
39 T G F Rubin     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 69,35
40 Carrado Cobold    Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 69,38
41 Copperphild     Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 70,06
42 Landspiel      Szász Sándor      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 70,40
43 Colorland's Cheyenne  Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 70,44
44 Badarco      Stangel Marian     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 70,62
45 Filou       Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 71,41
46 Zorro       Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 71,71
47 Agossi 5      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 4,00 Zeit 72,30
48 Upset des Cinq Chenes  Belova Natalia     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 72,70
49 AB 19 Chepetto    Can Sencer      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 73,33
50 Avocado L     Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 73,41
51 Heartbreaker 5    Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 5,00 Zeit 76,09
52 Coolboy R.M.     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 6,00 Zeit 80,09
53 Wavantos vd Renvillehoeve Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 64,78
54 Filicita       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 65,58
55 Wirbelwind III    Steurer Otto      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 66,48
56 Cupido Z      Kuchar Tomas     (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 68,82
57 Lordana      Klus Marek      (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 69,93
58 Stuntman 10     Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 70,10
59 Cornet 2      Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 71,66
60 Renato du Jardin    Kremer Dan      (ISR)    Fehler 8,00 Zeit 72,64
61 Wervel       Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 73,37
62 Woody       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 73,89
63 Hellzapoppin     Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 74,19
64 Caddie R      Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 9,00 Zeit 76,11
65 Colina       Czernik Natalia     (POL)    Fehler 9,00 Zeit 77,65
66 Classic Verte     Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 9,00 Zeit 78,32
67 Corleone      Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 9,00 Zeit 78,35
68 Chadino      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 12,00 Zeit 66,74
69 Bettebalia      Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 13,00 Zeit 78,99
70 Guick Ferra     Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 16,00 Zeit 71,76
71 Copasetic      Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 16,00 Zeit 90,01
71 Robert Heinrich KVO  Schiller Katharina    (AUT)    Fehler 16,00 Zeit 90,01
73 Bugatti Dwerse Hagen  Malek Ondrej      (CZE)    Fehler 17,00 Zeit 78,91
74 Hannibal      Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 24,00 Zeit 91,31
-- Zegreanne Z     Shore Keith      (GBR)    Retired
-- Benevento VR     Frischeis Hans     (AUT)    Eliminated
-- Fascination 10     Witzemann Andy     (GER)    Eliminated
-- Phenix       Sawicki Piotr      (POL)    Eliminated
-- Quinlan 2      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Eliminated

ARENA 2
Bew 25/0 18.04.2015 10:00 VIP Tour Small 1.15 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 400.00
Richter: Hiesel Gerhard (AUT)/Orzol Darius (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Zauberwald Miracoulix  Ruppert Maximiliane   (GER)    Fehler 0,00 Zeit 55,56
2 Georg 54      Del Cerro Von Scharn Hugo (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,62
3 Kilmorane Jackless Sf   Steurer-Hautle Carola   (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 66,56
4 King Lordy      König Safiyah     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 68,41
5 Choco Blue SN     Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,39
6 Amawaniki      Ohnheiser Martin     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 69,62
7 Cosmopolitan B    Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 69,74
8 Count Down 3     Hepp Felix      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 70,85
9 Akki        Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 71,71
10 Loriot Z      Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 72,20
11 Let's Be Great     Welte Daniel      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 74,11
12 Carero       König Safiyah     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 74,62
13 Celina       Oskay Can      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 76,91
14 Wiki       Walas-Kazmierczak Ewa  (POL)    Fehler 0,00 Zeit 78,06
15 Chamsin 4      Oskay Can      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 79,28
16 Call In The Night    Huber Fritz      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 81,16
17 Chameur 136     Hepp Felix      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 82,37
18 Ab 19 Macbenah    Sixta Akela      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 82,78
19 Carlos 638      Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 1,00 Zeit 84,12
20 Hasbulat      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 70,76
21 Dayson      Kim Boseon      (KOR)    Fehler 4,00 Zeit 73,87
22 Acxoba      Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 75,23
23 Whence      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 82,07
24 Acodetto 4      Huber Fritz      (GER)    Fehler 5,00 Zeit 86,19
25 Acorat       Kollár Péter      (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 68,51
26 Luemmel 57     Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 8,00 Zeit 71,26
27 Clever 11      Humburg Nicole     (GER)    Fehler 9,00 Zeit 101,66
28 Lacos 5      Bachmeier Sabine    (GER)    Fehler 12,00 Zeit 66,25
29 Conzettio      Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 12,00 Zeit 97,73
-- Aronid       Walder Fabien     (SUI)    Eliminated
-- For Fly       Walder Fabien     (SUI)    Eliminated
-- Cairo Oil Team    Ohnheiser Martin     (CZE)    Eliminated

ARENA 2
Bew 26/0 18.04.2015 12:00 FINAL Children Tour 1.25 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: prizes in kind
Richter: Brosig Renate (AUT)/Hiesel Gerhard (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Pizarro 35      Ausch Marie-Sophie    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 74,13
2 La Grander      Lechnicka Barbara    (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 77,57

ARENA 2
Bew 27/0 18.04.2015 12:45 VIP Tour Medium 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 600.00
Richter: Orzol Darius (POL)/Hiesel Gerhard (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Prima       Jármy Vince      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 65,27 
2 Cap pas Cap van Godselbos Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 67,44 
3 Little Checker Jun.    Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,32 
4 Mon Cherie BJ     Jahn Bianca      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,18 
5 Flash 224      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 70,84 
6 AB 19 Gipsy King    Sixta Akela      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 71,77 
7 Caramis Z      Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 72,38 
8 Pikachu 9      Hepp Nina      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 72,70 
9 Quantum      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 73,26 
10 Razz Fazz 6     Leistner - Mayer Stephanie  (GER)    Fehler 0,00 Zeit 75,82 
11 Cassal Oil Team    Hajovska Gabriela    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 79,25 
12 Atlanta 517     Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 63,22 
13 Jet Set HZ      Teufelbauer Katja    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 64,12
14 Flor van de Mispelaere  Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 69,71
15 Bermela      Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 72,83
16 Trendy B      Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 73,07
17 Callimero 24     Kim Boseon      (KOR)    Fehler 4,00 Zeit 77,51
18 Eminenz 29     Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 79,27
19 Sandro's Son     Boros Zsuzsanna     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 80,37
20 S I E C C Itti     Sabanci Sevil      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 84,22
21 Zordon       Hackl Doris      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 76,09
22 Crockett      Jármy Vince      (HUN)    Fehler 12,00 Zeit 72,90
-- Utopia K.S.      Pichler Charlotte     (AUT)    Eliminated
-- Licori       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Eliminated

ARENA 2
Bew 28/0 18.04.2015 14:15 Gold Tour 1.35 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money:2.500.00
Richter: Orzol Darius (POL)/Brosig Renate (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Curley Sue 39     Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 60,90
2 Rubiroso JX     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 61,29
3 Anastacia III     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 63,78
4 Cartaja       Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 64,14
5 Gandor vant Graaf Janshof Kuchar Tomas     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 64,77
6 Juliana       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 65,26
7 Apart       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 67,85
8 AB 19 Beter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 68,25
9 Kolibri's E.T.     Lam Patrick      (HKG)    Fehler 0,00 Zeit 68,66
10 PM La Conta Z    Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 69,39
11 Dollar Look van't A   Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 69,82
12 Lou 66       Szász Sándor      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 70,32
13 Lascar 41      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 70,66
14 Exellent 9      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 71,28
15 Alebastr      Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 71,64
16 Beat Me      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 72,20
17 Cancan       Roszkiewicz Hanna    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 72,44
18 Amore 4      Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 72,99
19 Chando 2      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 77,09
20 Fine Fleur Du Marais   Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 77,93
21 Djembe van het Schaarbroek Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 78,48
22 Saint Marlo     Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 78,99
23 Beluga 22      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 79,02
24 Hot Shot 2      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 79,13
25 Hautain Van t Paradijs  Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 80,75
26 Year One R     Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 82,51
27 Kashmir      Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 84,27
28 Goldfinga III     Fellows Chad      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 84,34
29 Horion De Libersart   Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 2,00 Zeit 87,48
30 Cross       Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 3,00 Zeit 91,05
31 Cartouche      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 3,00 Zeit 91,52
32 Adilot       Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 3,00 Zeit 92,17
33 Apolló       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 61,00
34 Pasoa Dice     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 66,18
35 Concilliante      Stangelova Monika    (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 67,53
36 Relamm de Fetan    Steurer Otto      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 68,25
37 Zacate Cas      Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 70,51
38 Cendiamo      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 73,51
39 Traffic       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 4,00 Zeit 75,60
40 Barino       Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 4,00  Zeit 75,81
41 Agropoint Nektar    Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 77,73
42 Kuba 2       Beck Gerald      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 78,11
43 U B One      Hughes James     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 80,05
44 Cooper Van De Heffinck  Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 80,61
45 Cleopatra 205     Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 5,00 Zeit 83,19
46 True Blue III     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 85,13
47 Cartagena W     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 7,00 Zeit 91,07
48 Baldessarini     Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 64,49
49 Sisi Myra      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 69,88
50 Leopoldo      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 8,00 Zeit 74,14
51 Balonic      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 76,13
52 Larry 186      Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 77,20
53 Cassandra      Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 8,00 Zeit 77,46
54 All Night      Höhenwarter Gerhard   (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 80,46
55 Landthago      Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 83,49
56 Quantico      Jakab Annamária     (HUN)    Fehler 9,00 Zeit 99,11
57 Helios van de Noordhevel Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 9,00 Zeit 102,78
58 Aramis van Halbeek   Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 12,00 Zeit 71,51
59 Air Nike Z      Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 12,00 Zeit 72,96
60 Laryda       Gram Morten      (DEN)    Fehler 12,00 Zeit 75,56
61 Darc Ory      Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 12,00 Zeit 77,84
62 Quinta       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 12,00 Zeit 96,13
63 Dorella HBC     Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 13,00 Zeit 84,43
64 Peninsula 2     Hacker Uli      (GER)    Fehler 14,00 Zeit 89,09
65 Zumba       Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 14,00 Zeit 103,73
66 Chin Up      Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 18,00 Zeit 88,02
67 Con Top      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 18,00 Zeit 103,14
68 Hippica Bergamo    Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 24,00 Zeit 113,69
-- Cashman 2      Lam Patrick      (HKG)    Eliminated
tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://dijugratas.lovasszovetseg.hu/

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


-----Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!----    *****    Nem lehet saját lovad? Nevelj virtuálisan ITT! Nevelj, versenyezz, licitálj szebbnél szebb lovakra!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG -A LEGINFORMÁLTABB ÉS LEGTARTALMASABB MAGYAR HONLAP AZ ÉNEKESNÕRÕL - SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG    *****    Ho-ho-hó! A Mikulás útra kész! Azaz... Hol a sapkája??? Ó jaj! Most mi lesz? Gyorsan gyertek a Mesetárba!    *****    Ha te is szereted az Arrow sikersorozat elbûvölõ házaspárját látogass el az ország egyetlen Olicity rajongói oldalára!    *****    Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony - Barbie - My Little Pony    *****    VIDEOJÁTÉK HONLAP! Retro játékoktól, a legújabbakig! Friss újdonság: Call of Duty: WWII és WoW: Battle for Azeroth!    *****    Kapható a VÖRÖS HÓ címû regény. Kaland és rejtély az örök fagy birodalmában. VÖRÖS HÓ. Részletek a weboldalon!    *****    Ho-ho-hó! A Mikulás útra kész! De hova lett a sapkája??? Ó jaj! Elmarad a Mikulás-nap??? Gyorsan gyertek a Mesetárba!    *****    Legfrissebb videojátékok, fõleg Warcraft és FPS játék hírek! Blog, Airsoft, Tech! Kattints ide!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Hová bújnak a virágmanók, ha elered az õszi esõ? Nem találjátok ki? Nyuszi mama majd elárulja! Gyertek a Mesetárba!    *****    Nálam nincsenek AKCIÓK, minden elemzés BECSÜLET KASSZÁS, az oktatás pedig INGYENES! Keress oldalamon!    *****    Bavaria 42 2018ban is várunk szeretettel mindenkit egy felejthetetlen tengeri vitorlás túrára! Vitorlás tudás nem szükséges!! Bavaria 42    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - HA ELSÕKÉZBÕL SZERETNÉL INFORMÁLÓDNI, AKKOR ITT A HELYED - LEGFRISEBB HÍREK, KÉPEK, CIKKEK!    *****    Karácsonyra szép AJÁNDÉK egy Személyre szóló asztrológiai elemzés! Kinyomtatva és bekötve örök emlék marad!    *****    ***MUNKALEHETÕSÉG!*** Új cég, új lehetõség, ingyenes regisztráció! Ugye tudod, mit jelent elsõk között lenni...?!    *****    A legfrissebb videojátékokról olvashatsz híreket! Elemezzük a Call of Duty sorozat legújabb részét World War II    *****    A RENDKÍVÜLI horoszkóp akciók Karácsonyig tartanak,most rendelj saját illetve szeretteid részére elemzéseket. Kattints    *****    Blog, Videojátékok, Szórakozás, Technika! Call of Duty: WWII és sok más!