somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Július
HKSCPSV
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI2* CSIYH1* CSICH-A Spring Tour Week 1 2015. április 15--2015. április 19 5

Sonntag (vasárnap), 19.04.2015
ARENA 1
Bew 29/0 19.04.2015 08:00 FINAL Gold Tour 1.35 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 3.500.00
Richter: Fekar Robert (SVK)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Curley Sue 39     Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 38,20 St. 1
2 Rubiroso JX     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 39,77 St. 1
3 Horion De Libersart   Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 41,59 St. 1
4 Benevita      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 42,52 St. 1
5 Luka`S Ninja     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 44,62 St. 1
6 Balisto AC      Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 44,75 St. 1
7 Cognac II      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 46,38 St. 1
8 Cendiamo      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 39,83 St. 1
9 Cancan       Roszkiewicz Hanna    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 44,10 St. 1
10 Bonaparte 7     Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 52,04 St. 1
11 Pasoa Dice     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 42,34 St. 1
12 Canberro      Steurer Otto      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 46,05 St. 1
13 Cobolensky     Bachl Tobias      (GER)    Fehler 11,00 Zeit 53,28 St. 1
14 Armani      Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 13,00 Zeit 47,25 St. 1
15 Exellent 9      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 71,28
16 Arena Z      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 71,92
17 Kashmir      Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 72,29
18 Zumba       Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 72,59
19 Via Brava B     Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 1,00 Zeit 73,33
20 Alebastr      Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 73,60
21 Quantico      Jakab Annamária     (HUN)    Fehler 2,00 Zeit 77,27
22 Gandor vant Graaf Janshof Kuchar Tomas     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 64,22
23 Zidane VIII     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 64,43
24 Le Carela      Reznicek Martin     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 64,59
25 Cooper Van De Heffinck  Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 66,98
26 Concilliante Z     Stangelova Monika    (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 67,03
27 Apolló       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 67,25
28 Habicht CR     Beck Timo      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 67,89
29 Dorella HBC     Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 68,63
30 Anastacia III     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 68,64
31 Katyusa      Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 69,27
32 Hending van de Bresser  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 69,59
33 For Manny     Petre Patrick      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 70,56
34 Mulle       Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 70,59
35 Carano       Wright Gemma     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 70,97
36 Sisi Myra      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 71,94
37 Hilsonne van Bareelhof  Gram Morten      (DEN)    Fehler 5,00 Zeit 72,16
38 Che Guevara L    Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 5,00 Zeit 72,64
39 Kolibri's E.T.     Lam Patrick      (HKG)    Fehler 8,00 Zeit 65,49
40 Helios van de Noordhevel Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 69,10
41 Lieselotta V     Szász Sándor      (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 70,61
42 AB 19 Beter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 8,00 Zeit 70,92
43 Quote       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 9,00 Zeit 73,54
44 Trebox Dublin    Höhenwarter Gerhard   (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 73,97
45 Zabor       Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 12,00 Zeit 66,25
46 Pablo I       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 12,00 Zeit 66,72
47 Latin       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 69,36
48 Amore 4      Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 86,86
49 Celinrano      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 13,00 Zeit 87,15
51 Lexis       Malkova Katerina    (CZE)    Fehler 21,00 Zeit 73,33
-- Puszta       Przezdzieg Julia     (POL)    Eliminated
-- Tsunami de Hus    Danilova Alisa     (UKR)    Retired
-- Calantus      Andrews Julie     (GBR)    Eliminated
-- Con Top      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Eliminated
-- Cassius 56      Knippling Andreas    (GER)    Eliminated
-- Dollar Look van't a   Cibere Radovan     (SVK)    Eliminated
-- Leopoldo      Kainulainen Jenny    (FIN)    Eliminated
-- Cartouche      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Retired
-- Alaric du Cuirassier   Kainz Sascha      (AUT)    Retired
-- Peninsula 2      Hacker Uli      (GER)    Retired

ARENA 1
Bew 30/019.04.2015 11:30 FINAL Platin Tour 1.40 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 5.000.00
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Hiesel Gerhard (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Fernando      Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 40,63 St. 1
2 Peiter VI      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 41,08 St. 1
3 Lacrima di Felicita    Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 42,54 St. 1
4 Mystic Hurricane    Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 43,18 St. 1
5 Batida S       Lam Patrick      (HKG)    Fehler 0,00 Zeit 43,19 St. 1
6 Caddie R      Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 43,24 St. 1
7 Quiara M      Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 44,65 St. 1
8 Kelly Tramp     Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 3,00 Zeit 47,08 St. 1
9 SHK Centuria     Witzemann Andy     (GER)    Fehler 6,00 Zeit 46,72 St. 1
10 Chaccland      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 72,16
11 Copperphild     Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 72,17
12 Chacanua      Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 73,27
13 Zordon       Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 73,54
14 Vinchester PKZ    Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 73,95
15 Fine Fleur Du Marais   Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 74,17
16 Carrado Cobold    Petheo Ákos      (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 74,21
17 Luftikus Boy     Szász Sándor      (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 74,51
18 Chamonix B     Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 75,02
19 Chando 2      Beck Timo      (GER)    Fehler 1,00 Zeit 75,03
20 Corleone      Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 2,00 Zeit 76,72
21 Naiade d'Auvers    Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 65,30
22 Guick Ferra     Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 69,60
23 Agossi 5      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 4,00 Zeit 69,62
24 Corne B      Bachl Tobias      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 69,90
25 Chicco 327     Stangel Marian     (SVK)    Fehler 5,00 Zeit 72,07
26 Filicita       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 72,69
27 Classic Verte     Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 5,00 Zeit 72,87
28 Carandache 2     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 73,22
29 Fly High 10     Hacker Uli      (GER)    Fehler 5,00 Zeit 73,25
30 Djembe van het Schaarbroek    Okla Krzysztof    (POL)    Fehler 5,00 Zeit 73,56
31 Mister Mandingo    Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 74,02
32 Carpe Diem af Pan   Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 74,63
33 Orage d'Ete     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 74,94
34 Vegas de Sainte Hermelle Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 75,31
35 Druid HH Z     Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 75,60
36 Barino       Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 6,00 Zeit 76,40
37 Robert Heinrich KVO  Schiller Katharina    (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 76,51
38 Traffic       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 6,00 Zeit 77,73
39 Carlos Santana 12   Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 6,00 Zeit 78,10
40 Hunter C      Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 6,00 Zeit 78,70
41 Cara Mia III     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 70,87
42 FRH Quaid     Klus Marek      (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 71,87
43 Cerafina S      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 9,00 Zeit 73,10
44 Faro 117      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 9,00 Zeit 74,06
45 Chacco Boy     Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 9,00 Zeit 74,17
46 Baldessarini     Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 9,00 Zeit 74,86
46 Cornet 2      Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 74,86
48 HBR Lord Mclaren   Robin Gregory     (FRA)    Fehler 10,00 Zeit 76,33
49 AB 19 Chepetto    Can Sencer      (TUR)    Fehler 10,00 Zeit 76,43
50 Colina       Czernik Natalia     (POL)    Fehler 10,00 Zeit 77,96
51 Camillo VDL     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 10,00 Zeit 79,62
52 Baltazar du Rouet    Bembenik Olimpia    (POL)    Fehler 10,00 Zeit 79,87
53 Benevento VR    Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 11,00 Zeit 81,08
54 Inferno       Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 12,00 Zeit 67,72
55 Stuntman 10     Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 13,00 Zeit 75,58
56 Boleybawn Perfection  Kremer Dan      (ISR)    Fehler 13,00 Zeit 75,62
57 Zacate Cas      Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 14,00 Zeit 94,60
58 Aramis van Halbeek   Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 16,00 Zeit 85,69
59 Cross       Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 16,00 Zeit 86,36
60 Copasetic      Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 17,00 Zeit 88,93
61 Wirbelwind III    Steurer Otto      (GER)    Fehler 19,00 Zeit 82,48
62 Apt's la Boheme    Rösch Jun. Michael    (AUT)    Fehler 29,00 Zeit 105,81
-- Zanzibar      Goszczynski Bartosz    (POL)    Eliminated
-- Apart       Kazmierczak Michal    (POL)    Retired
-- Clifford CR     Beck Julia       (GER)    Eliminated
-- Goldfinga III     Fellows Chad      (GBR)    Retired
-- Graf Pilox      Badowska Kamila    POL)    Eliminated
-- Hektor       Badowski Patryk     (POL)    Eliminated
-- Kuba 2       Beck Gerald      (AUT)    Retired
-- Laryda       Gram Morten      (DEN)    Retired
-- Quasibobo Z     Belova Natalia     (RUS)    Retired

ARENA 2
Bew 32/0 19.04.2015 08:00 FINAL Bronze Tour 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 2.000.00
Richter: Orzol Darius (POL)/Brosig Renate (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Bellina       Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 58,41
2 Carnavals Wonder    Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 60,21
3 Alina 393      Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,79
4 Diamond      Kovács Csaba     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 63,32
5 Claudius      Tóth Boglárka     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 63,87
6 Cicera de la Vayrie B   Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 67,47
7 Schickimicki 3     Hacker Uli      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 67,89
8 Santhago      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 68,28
9 Rekviem      Grózner Szilárd     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 68,76
10 Lady Alida     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 69,61
11 Gomeri Della Caccia   Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 69,89
12 Casquetta      Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 71,20
13 Capillon      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 71,74
14 Abby RZH     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 71,78
15 Larini 12      Szász Sándor      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 72,14
16 Dedijtje      Malek Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 73,36
17 Brooklyn      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 73,67
18 Emil       Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 73,94
19 Celine Burme     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 74,37
20 Chazetto      Beck Julia       (GER)    Fehler 0,00 Zeit 78,31
21 D-Zoltan      Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 78,81
22 Cobra K      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 79,54
23 Quinara 7      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 1,00 Zeit 79,56
24 Cenabis      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 2,00 Zeit 84,83
25 PSG Petit Prince    Eder Stefan      (AUT)    Fehler 2,00 Zeit 85,82
26 Canturenter     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 3,00 Zeit 88,10
27 S I E C Castelo Branco  Grom Richard     (GER)    Fehler 3,00 Zeit 88,94
28 Schorschi 20     Hacker Uli      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 64,92
29 Cassino      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 66,20
30 Pippalotta      Ruppert Maximiliane   (GER)    Fehler 4,00 Zeit 67,17
31 Zoloma      Can Sencer      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 69,09
32 Las Vegas      Normuratova Natalia    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 71,84
33 Cosimella      Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 72,13
34 Corlands Blue     Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 72,83
35 Calmera 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 74,73
36 Attachant      Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 74,81
37 Butterfly B     Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 75,46
38 Cosmo 5      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 75,65
39 Slash 2       Lam Patrick      (HKG)    Fehler 4,00 Zeit 78,73
40 Sherry       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 59,31
41 Dolina       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 8,00 Zeit 65,82
42 Pablo       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 67,59
43 Whisper      Ericsson Regitze     (DEN)    Fehler 8,00 Zeit 68,79
44 Copilot 9      Bahr Svenja      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 70,26
45 Josephine 4     Brenner Andreas     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 73,21
46 Bohemian Rapsodi P   Grózner Szilárd     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 76,64
47 Zarino 49      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 11,00 Zeit 89,01
48 Quaiti       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 15,00 Zeit 90,44
49 Toll Crazy Jump    Szemán Olivér     (HUN)    Fehler 16,00 Zeit 74,57
50 Viana 7      Gram Morten      (DEN)    Fehler 16,00 Zeit 108,37
51 Fair Play      Sándor Balázs     (HUN)    Fehler  23,00 Zeit 104,00
-- Artinus       Bembenik Olimpia    (POL)    Eliminated
-- Cassano Del Asada   Lannér Henrik     (SWE)    Retired
-- Schimmelchen 8    Ruppert Maximiliane   (GER)    Eliminated

ARENA 2
Bew 33/0 19.04.2015 10:15 FINAL Silver Tour 1.30 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 3.000.00
Richter: Brosig Renate (AUT)/Zobl-Wessely Peter (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Zegreanne Z     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 58,89
2 Lacardi       Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 61,24
3 Brooklyn 28     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 61,77
4 Miss Lyckad     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 61,88
5 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 64,17
6 AB 19 Yeter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 65,35
7 Darc Ory      Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 65,71
8 Con Leon      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 67,38
9 Naitiri       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 74,28
10 Air Nike Z      Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 74,41
11 Converta      Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 74,52
12 PM Balougraf     Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 75,12
13 Talook De La Chapelle  Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 75,51
14 Vincento 6      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 76,19
15 Lou 66       Szász Sándor      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 76,90
16 Quantas 15     Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 77,21
17 Casper XXI     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 77,55
18 Robin Hood IX    Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 78,89
19 U B One      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 79,63
20 Aladin       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 79,65
21 Cornils       Malkova Katerina    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 80,80
22 Hippica Bergamo    Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 1,00 Zeit 85,54
23 S I E C Copain    Grom Richard     (GER)    Fehler 2,00 Zeit 87,04
24 Cory 2       Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 63,51
25 Cordijana II     Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 66,11
26 Lucky Louise     Thiry Liette      (LUX)    Fehler 4,00 Zeit 71,04
27 Ars Paul      Tóth Boglárka     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 71,82
28 Zaniet       Guy Eloise      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 73,94
29 Chaccon      Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 80,93
30 Decco       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 81,20
31 Let It Be VDV Z    Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 4,00 Zeit 81,45
32 Corinthe B      Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 81,59
33 Ave Luron      Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 81,71
34 Cassian 10      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 5,00 Zeit 84,95
35 Jotter       Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 6,00 Zeit 87,83
36 Filou       Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 6,00 Zeit 88,00
37 Harly PKZ      Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 7,00 Zeit 93,25
38 Quebec I      Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 8,00 Zeit 65,76
39 Olympia III     Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 72,85
40 E.S.I. Hanoi     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 73,83
41 Sweet Little Princess   Schiller Katharina    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 80,51
42 Ciola 2       Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 8,00 Zeit 80,83
43 Charlotte Amalie    Karahasan Yasmin    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 82,99
44 Calisto 14      Ulmer Mascha     (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 85,61
45 Cashman 2     Lam Patrick      (HKG)    Fehler 10,00 Zeit 89,67
46 Handy       Zobl-Wessely Petra    (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 77,98
47 Amalita 3      Hacker Uli      (GER)    Fehler 12,00 Zeit 78,91
48 Escalona      Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 12,00 Zeit 82,93
49 Davide       Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 14,00 Zeit 87,81
50 Altesse Gold     Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 16,00 Zeit 75,52
51 Liftboy       Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 16,00 Zeit 79,30
52 Chadosso      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 16,00 Zeit 81,96
53 Comander 5     Gram Morten      (DEN)    Fehler 19,00 Zeit 93,74
-- Centina Cat      Babanitz Bianca     (AUT)    Retired

ARENA 2
Bew 34/0 19.04.2015 12:30 FINAL VIP Tour Small 1.15 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 700.00
Richter: Zobl-Wessely Peter (AUT)/Orzol Darius (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Let's Be Great     Welte Daniel      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 34,47 St. 1
2 Ab 19 Macbenah    Sixta Akela      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 37,16 St. 1
3 Cosmopolitan B    Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 39,31 St. 1
4 Loriot Z       Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 40,35 St. 1
5 Carero       König Safiyah     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 41,78 St. 1
6 Call In The Night    Huber Fritz      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 45,36 St. 1
7 Akki        Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 39,50 St. 1
8 Wiki        Walas-Kazmierczak Ewa  (POL)    Fehler 4,00 Zeit 46,41 St. 1
9 Choco Blue SN     Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler Tn.  Verz.   St. 1
10 Hasbulat      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 71,15
11 Zauberwald Miracoulix  Ruppert Maximiliane   (GER)    Fehler 4,00 Zeit 60,70
12 Lacos 5      Bachmeier Sabine    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 66,66
13 Acxoba      Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 71,19
14 Forever 158     Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 71,59
15 Kilmorane Jackless Sf  Steurer-Hautle Carola   (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 72,16
16 Chameur 136     Hepp Felix      (GER)    Fehler 5,00 Zeit 79,25
17 King Lordy     König Safiyah     (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 79,68
18 Whence      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 80,92
19 Carlos 638      Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 6,00 Zeit 84,30
20 Count Down 3    Hepp Felix      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 70,27
21 Licori       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 71,76
22 Esmeralda 119    Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 11,00 Zeit 89,31
23 Acorat       Kollár Péter      (HUN)    Fehler 12,00 Zeit 73,22
24 Conzettio      Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 12,00 Zeit 92,63
25 Amawaniki     Ohnheiser Martin     (CZE)    Fehler 16,00 Zeit 67,69
26 For Fly       Walder Fabien     (SUI)    Fehler 25,00 Zeit 97,23
-- Aronid       Walder Fabien     (SUI)    Eliminated
-- Clever 11      Humburg Nicole     (GER)    Eliminated
-- Cairo Oil Team    Ohnheiser Martin     (CZE)    Eliminated
-- Acodetto 4      Huber Fritz      (GER)    Retired

ARENA 2
Bew 35/0 19.04.2015 14:30 FINAL VIP Tour Medium 1.25 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 900.00
Richter: Orzol Darius (POL)/Brosig Renate (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Eminenz 29      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 67,83
2 Little Checker Jun.    Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,29
3 Quantum 5      Welte Daniel      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,68
4 Georg 54      Del Cerro Von Scharn Hugo (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,69
5 Amaretto 247     Zak Klemens      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,18
6 Flor van de Mispelaere  Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,80
7 Flash 224      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 71,51
8 Quantum      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 72,76
9 Crockett       Jármy Vince      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 73,05
10 Wendy 25      Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 73,45
11 Prima       Jármy Vince      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 73,93
12 Cassal Oil Team    Hajovska Gabriela    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 74,39
13 Luemmel 57     Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 0,00 Zeit 74,40
14 Chamsin 4      Oskay Can      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 75,62
15 Celina       Oskay Can      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 76,43
16 Sandro's Son     Boros Zsuzsanna     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 79,40
17 Atlanta 517     Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 64,82
18 Jet Set HZ      Teufelbauer Katja    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 65,86
19 Mon Cherie BJ    Jahn Bianca      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 67,44
20 Caramis Z      Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 67,87
21 Zordon       Hackl Doris      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 72,49
22 Razz Fazz 6     Leistner - Mayer Stephanie  (GER)    Fehler 4,00 Zeit 73,31
23 Pikachu 9      Hepp Nina      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 75,78
24 Dayson      Kim Boseon      (KOR)    Fehler 6,00 Zeit 88,83
25 Baloutina      Thiry François     (LUX)    Fehler 6,00 Zeit 88,94
26 AB 19 Gipsy King   Sixta Akela      (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 75,44
27 Cap pas Cap van Godselbos Vinnichenko Svitlana   UKR)    Fehler 12,00 Zeit 99,81
-- Bermela      Ozkan Ozgur      (TUR)    Retired

ARENA 1
Bew 31/0 19.04.2015 15:30 FINAL Diamond Tour - MAGNA RACINO Grand Prix 1.45 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 MAGNA RACINO Grand Prix - WEEK 1 Total prize money: 24.500.00
Richter: Fugli Károly (HUN)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Quickdiamond     Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 44,19 St. 1
2 Zipper       Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 75,10
3 Hellzapoppin     Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 82,69
4 Cascar       Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 83,19
5 TNT Explosive     Knippling Andreas    (GER)    Fehler 1,00 Zeit 83,23
6 Wervel       Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 1,00 Zeit 83,32
7 For Jump 7      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 83,67
8 Chieano       Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 77,23
9 Ayrton IV      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 77,37
10 Osman       Robin Gregory     (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 80,24
11 Renato du Jardin    Kremer Dan      (ISR)    Fehler 4,00 Zeit 80,60
11 Heartbreaker 5    Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 80,60
13 Wavantos vd Renvillehoeve Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 80,77
14 Cornetta 13     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 82,32
15 Upset des Cinq Chenes  Belova Natalia     (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 84,26
16 Clear Lady     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 5,00 Zeit 85,06
17 Dinero de Laubry    Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 85,77
18 Oz de Breve     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 8,00 Zeit 76,08
19 Cronos 17      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 76,82
20 Cartajaq      Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 78,93
21 Colorland's Cheyenne  Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 8,00 Zeit 80,77
22 Bacara de la Ferme Blanche Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 80,94
23 Landspiel      Szász Sándor      (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 81,30
24 Wembley R     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 8,00 Zeit 94,64
25 Quite Donaldson    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 9,00 Zeit 82,15
26 Balou Star      Allen Pippa      (GBR)    Fehler 9,00 Zeit 82,27
27 Crazy Quick     Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 9,00 Zeit 82,73
28 Queen C      Stangelova Monika    (SVK)    Fehler 9,00 Zeit 83,24
29 Avocado L     Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 9,00 Zeit 84,10
30 Sammy Davis Junior   Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 9,00 Zeit 84,44
31 Woody       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 10,00 Zeit 87,07
32 Darissa 7      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 12,00 Zeit 79,46
33 Badarco      Stangel Marian     (SVK)    Fehler 13,00 Zeit 82,73
34 Valentino      Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 13,00 Zeit 98,44
35 Chacitol      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 14,00 Zeit 87,01
36 Bubamara      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 15,00 Zeit 90,19
37 Agropoint Cassiloc   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 19,00 Zeit 90,35
38 Eliana       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 24,00 Zeit 95,82
39 Salvatore Von Weichenberg Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 29,00 Zeit 85,79
-- Cupido Z      Kuchar Tomas     (SVK)    Retired
-- Cordalis 7      Hughes James     (GBR)    Eliminated
-- T G F Rubin     Crosby Stephen     (GBR)    Retired
-- Cornea       Hacker Uli      (GER)    Retired
-- Zorro       Goszczynski Bartosz    (POL)    Retired
-- Carolino      Eder Stefan      (AUT)    Eliminated
-- Quidam's Flower    Bistan Stefanie     (AUT)    Retired
-- Chacco Boy     Hugyecz Mariann    (HUN)    Eliminated
-- Quinta       Opatrny Ales      (CZE)    Eliminated
-- Royal des Bissons    Kneifel Astrid     (AUT)    Retired

ARENA 2
Bew 36/019.04.2015 16:00 FINAL VIP Tour Large 1.40 m International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 1.000.00
Richter: Brosig Renate (AUT)/Zobl-Wessely Peter (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Galand van het Venushof  Robitza Marietta     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 39,45 St. 1
2 Sunna 6       Welte Daniel      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 39,46 St. 1
3 Dinema       Diestlerova Veronika   (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 42,65 St. 1
4 Co Pilot 6      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 44,96 St. 1
5 S I E C Carsten     Sabanci Sevil      (TUR)    Fehler Tn.  Verz.   St. 1
6 Showman 11     Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 73,33
7 August       Sasiadek Bogna     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 69,47
8 Shutter Iland     König Marina      (GER)    Fehler 12,00 Zeit 72,09
9 Silver Flow      Fehleisen Jenny     (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 75,33
10 Callimero 24     Kim Boseon      (KOR)    Fehler 12,00 Zeit 81,35
11 Alberta       Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 16,00 Zeit 73,38
vissza a Hírek-hez

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Hûsölj a nyári melegben egyedi módon - nézz jégkorong meccset! Nem tudod, hol kezdd? Adok pár tippet! ^^    *****    STITCHERS - Gyere és ismerd meg a Freeform csatorna sorozatát és annak színészeit! Épp San Diego Comic-Con lázban égünk!    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Naptár,Design!    *****    INGYENES HOROSZKÓP ELEMZÉS, ASZTROLÓGIA OKTATÁS! CSAK REGISZTRÁLNOD KELL!    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is H&#245;s! H&#245;sregék RPG    *****    Erdõszéli tudósítónk jelenti: Marculábi cica éjszakai felfedezõútra indult! Gyertek ti is! Részletek a Mesetárban!    *****    Születési horoszkóp 1000 Ft. 3 év elõrejelzés 1000 Ft. Párkapcsolati elemzés 1000 Ft. Óriási nyári akció csak nálam!!!    *****    Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lor    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG    *****    Filmek itt!    *****    Ha szeretsz filmet nézni klikk ide! Klikk klikk    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    Megújult külsõvel vár Magyarország egyetlen Olicity rajongói lapja! Mindennap friss hírek a sorozatról és a párosról!    *****    Készítsd el saját horoszkópod ingyen,csak kattints!Fantasztikus akciók a fõoldalon,ezt nem szabad kihagyni! Látogas meg!    *****    BLOG, STORYK, KRITIKÁK, BESZÁMOLÓK, KEDVENCEK, DIVAT, SZÉPSÉGÁPOLÁS, LAKBERENDEZÉS, MINDEN AMI EGY BLOGRA KELL!    *****    Nyári akció,minden horoszkóp megrendelés 1000 Ft. Rendelj most szeretteidnek ajándék horoszkópot.Várlak az oldalamon!    *****    Gréti. 23. ExmisszusGyakornok. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. ErikKarlsson. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Azt mondják, hogy amikor egy fõnix meghal, a hamvaiból egy sokkal szebb, sokkal erõsebb madár születik&#8230;    *****    Fantasztikus nyári akció,minden horoszkóp megrendelés 1000 Ft. Rendelj most szeretteidnek ajándékot.Várlak az oldalamon!