somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI2* CSIYH1* CSICH-A Spring Tour Week 1 2015. április 15--2015. április 19 3

Freitag (péntek) 17.04.2015
ARENA 1
Bew 12/0 17.04.2015 09:00 Bronze Tour 1.20 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.500.00
Richter: Fugli Karoly (HUN)/Zobl-Wessely Peter (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Bellina       Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 57,56
2 Sherry       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 60,40
3 Alina 393      Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 61,42
4 Dolina       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 63,47
5 Whisper       Ericsson Regitze     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 64,86
6 Schorschi 20     Hacker Uli      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 65,22
7 Lady Alida      Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 67,50
8 Capillon       Beck Gerald      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 67,54
9 GOMERI DELLA CACCIA Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 68,01
10 Claudius      Tóth Boglárka     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 68,38
11 Rekviem      Grózner Szilárd     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 68,60
12 Cenabis      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,15
13 BROOKLYN     Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 71,50
14 Celine Burme     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 71,85
15 Schickimicki 3    Hacker Uli      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 73,89
16 Cosmo 5      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 74,24
17 Emil       Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 74,72
18 Quinara 7      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 76,05
19 Robin Hood IX    Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 76,37
20 Decco       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 77,72
21 Santhago      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 78,24
22 Calmera 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 78,30
23 Cassian 10      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 78,69
24 PM Balougraf     Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 79,55
25 Slash 2       Lam Patrick      (HKG)    Fehler 1,00 Zeit 80,10
25 Abby RZH     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 80,10
27 Chazetto      Beck Julia       (GER)    Fehler 1,00 Zeit 81,63
28 Cobra K      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 81,67
29 Corgary Atoz     Babes Stephanie     (GBR)    Fehler 2,00 Zeit 83,38
30 Larini 12      Szász Sándor      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 61,86
31 Butterfly B     Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 63,34
32 Toll Crazy Jump    Szemán Olivér     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 65,56
33 Schimmelchen 8    Ruppert Maximiliane   (GER)    Fehler 4,00 Zeit 65,68
34 Cicera de la Vayrie B   Bachl Tobias      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 70,25
35 Quaiti       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 70,70
36 Corlands Blue     Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 72,92
37 Las Vegas      Normuratova Natalia    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 75,37
38 PSG Petit Prince    Eder Stefan      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 76,55
39 Attachant      Drozd Beniamin     (POL)     Fehler 4,00 Zeit 76,84
40 Casquetta      Huttula Iisa      (FIN)     Fehler 4,00 Zeit 76,99
41 S I E C Castelo Branco  Grom Richard     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 91,86
42 Zarino 49      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 5,00 Zeit 79,74
43 Dedijtje      Malek Ondrej      (CZE)     Fehler 5,00 Zeit 80,11
44 Let's Fly      Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 6,00 Zeit 85,03
45 D-Zoltan      Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 7,00 Zeit 88,65
46 Josephine 4     Brenner Andreas     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 65,52
47 Bohemian Rapsodi P   Grózner Szilárd     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 77,49
48 Cassano Del Asada   Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 8,00 Zeit 78,89
49 Fair Play      Sándor Balázs     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 78,98
50 Copilot 9      Bahr Svenja      (AUT)    Fehler 10,00 Zeit 83,21
51 Pippalotta      Ruppert Maximiliane   (GER)    Fehler 10,00 Zeit 83,86
52 Canturenter     Eder Stefan      (AUS)    Fehler 18,00 Zeit 116,27
-- Dadas Dynamite    Misner Nakita     (AUS)    Ausschluss

ARENA 1
Bew 13/0 17.04.2015 11:00 Children Tour 1.20 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: prizes in kind
Richter: Fugli Karoly (HUN)/Zobl-Wessely Peter (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 La Grander      Lechnicka Barbara    (SVK)    Fehler 5,00 Zeit 80,35
-- Pizarro 35      Ausch Marie-sophie    (AUT)    Eliminated

ARENA 1
Bew 14/0 17.04.2015 11:30 VIP Tour Medium 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 600.00
Richter: Zobl-Wessely Peter (AUT)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Quantum 5      Welte Daniel      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 65,74
2 August       Sasiadek Bogna     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 66,22
3 Amaretto 247     Zak Klemens      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 67,70
4 Baloutina      Thiry François     (LUX)    Fehler 0,00 Zeit 68,25
5 Prima       Jármy Vince      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 73,77
6 Galand van het Venushof  Robitza Marietta     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 75,15
7 Dinema       Diestlerova Veronika   (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 75,22
8 Razz Fazz 6      Leistner - Mayer Stephanie  (GER)    Fehler 2,00 Zeit 82,12
9 Quantum      Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 2,00 Zeit 85,08
10 Cassal Oil Team    Hajovska Gabriela    (CZE)    Fehler 3,00 Zeit 87,45
11 Atlanta 517     Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 67,94
12 Jet Set HZ      Teufelbauer Katja    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 71,45
13 Flash 224      Von Daniels Celina    GER)    Fehler 4,00 Zeit 71,65
14 Trendy B      Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 71,97
15 Pikachu 9      Hepp Nina      (GER)    Fehler 4,00  Zeit 73,69
16 Alberta       Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 80,34
17 Mon Cherie BJ    Jahn Bianca      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 68,75
18 Callimero 24     Kim Boseon      (KOR)    Fehler 8,00 Zeit 72,70
19 Cap pas Cap van Godselbos Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 72,88
20 AB 19 Gipsy King   Sixta Akela      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 90,22
-- For Fly       Walder Fabien     (SUI)    Eliminated
-- Utopia K.S.      Pichler Charlotte     (AUT)    Eliminated

ARENA 1
Bew 15/0 17.04.2015. 13:15 Gold Tour 1.35 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.3 Total prize money: 2.000.00
Richter: Fekar Robert (SVK)/Brosig Renate (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Rubiroso JX     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 41,89 St. 1
2 Miss Lyckad     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 42,02 St. 1
3 Baldessarini     Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 42,08 St. 1
4 FRH Quaid      Klus Marek      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 43,23 St. 1
5 Gandor vant Graaf Janshof Kuchar Tomas     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit_43,35 St. 1
6 AB 19 Beter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 43,66 St. 1
7 Larry 186      Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 44,14 St. 1
8 Dorella HBC     Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 44,55 St. 1
9 Apart       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler  0,00 Zeit 45,92 St. 1
10 Clifford CR     Beck Julia       (GER)    Fehler 0,00 Zeit 46,16 St. 1
11 Cobolensky     Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 46,50 St. 1
12 PM La Conta Z    Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 46,59 St. 1
13 Armani       Pilipenko Mykhailo     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 46,66 St. 1
14 Amore 4      Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 46,74 St. 1
15 Kleiner Lord 16    Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 48,11 St. 1
16 Juliana       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 48,15 St. 1
17 Chando 2      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 48,22 St. 1
18 Latin       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 48,31 St. 1
19 Goldfinga III     Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 48,41 St. 1
20 Traffic       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 0,00 Zeit 48,61 St. 1
21 Kelly Tramp     Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 48,70 St. 1
22 Chamonix B     Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 48,84 St. 1
23 Zacate Cas      Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 49,55 St. 1
24 Tsunami de Hus    Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 49,84 St. 1
25 Chacanno      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 52,20 St. 1
26 Year One R     Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 1,00 Zeit 53,82 St. 1
27 Hending van de Bresser  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 2,00 Zeit 54,42 St. 1
28 Con Top      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 2,00 Zeit 54,51 St. 1
29 Faro 117      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 2,00 Zeit 55,29 St. 1
30 Cendiamo      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 44,18 St. 1
31 Canberro      Steurer Otto      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 45,88 St. 1
32 Zidane VIII     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 46,49 St. 1
33 Olympia III     Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 46,62 St. 1
34 Alaric du Cuirassier   Kainz Sascha      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 48,38 St. 1
35 Barino       Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 48,44 St. 1
36 Mulle       Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 49,52 St. 1
37 Hilsonne van Bareelhof  Gram Morten      (DEN)    Fehler 5,00 Zeit 51,35 St. 1
38 Anastacia III     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 5,00 Zeit 51,52 St. 1
39 Air Nike Z      Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 52,41 St. 1
40 Djembe van het Schaarbroek Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 6,00 Zeit 54,40 St. 1
41 Aladin       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 6,00 Zeit 55,10 St. 1
42 Beluga 22      Beck Timo      (GER)    Fehler 7,00 Zeit 58,08 St. 1
43 Hot Shot 2      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 10,00 Zeit 54,52 St. 1
44 Darc Ory      Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 10,00 Zeit 57,04 St. 1
45 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 10,00 Zeit 57,85 St. 1
46 Curley Sue 39     Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 12,00 Zeit 42,36 St. 1
47 Lucky Louise     Thiry Liette      (LUX)    Fehler 13,00 Zeit 66,38 St. 1
48 Helios van de Noordhevel Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 1,00 Zeit 55,01
49 Hautain Van t Paradijs  Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 55,14
50 Via Brava B     Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 1,00 Zeit 55,55
51 Aramis van Halbeek   Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 55,59
52 Quasibobo Z     Belova Natalia     (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 55,69
53 Ciola 2       Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 55,90
54 Lou 66       Szász Sándor      (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 56,24
55 Cartagena W     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 56,41
56 Cognac II      Hughes James     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 56,45
57 Amantus Hb     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 56,93
58 Benevita      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 56,99
59 Druid HH Z     Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 57,34
60 Camillo VDL     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 57,58
61 Arena Z      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 58,12
62 Classic Verte     Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 2,00 Zeit 60,03
63 Le Carela      Reznicek Martin     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 50,83
64 Balonic      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 51,90
65 SHK Centuria     Witzemann Andy     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 52,60
66 Bonaparte 7     Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 52,67
67 Calantus      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 53,59
68 Cooper Van De Heffinck  Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 53,89
69 Vinchester PKZ    Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 54,06
70 Quote       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 4,00 Zeit 54,19
71 All Night      Höhenwarter Gerhard   (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 54,26
72 Lieselotta V     Szász Sándor      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 54,37
73 For Manny     Petre Patrick      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 54,60
74 Quebec I      Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 5,00 Zeit 55,98
75 Zumba       Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 57,00
76 Alebastr      Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 57,19
77 Landthago      Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 58,99
78 Cross       Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 6,00 Zeit 61,01
79 Cancan       Roszkiewicz Hanna    (POL)    Fehler 7,00 Zeit 66,46
80 Trebox Dublin    Höhenwarter Gerhard   (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 52,89
81 Sisi Myra      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 53,35
82 Davide       Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 53,75
83 Che Guevara L    Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 54,26
84 Leopoldo      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 8,00 Zeit 69,03
85 Celine d' Abrek    Beck Gerald      (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 55,22
86 Cashman 2     Lam Patrick      (HKG)    Fehler 9,00 Zeit 56,04
87 Exellent 9      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 9,00 Zeit 56,57
88 Quantas 15     Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 9,00 Zeit 56,78
89 Cartouche      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 10,00 Zeit 61,98
90 Adilot       Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 14,00 Zeit 59,87
91 Kashmir      Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 15,00 Zeit 79,25
92 Dollar Look van't A   Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 15,00 Zeit 79,47
93 Peninsula 2     Hacker Uli      (GER)    Fehler 20,00 Zeit 54,70
94 Hippica Bergamo    Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 20,00 Zeit 99,30
-- Puszta       Przezdzieg Julia     (POL)    Eliminated
-- Quantico      Jakab Annamária     (HUN)    Eliminated
-- Zaniet       Guy Eloise      (GBR)    Eliminated

ARENA 1
Bew 16/0 17.04.2015. 17:30 Platin Tour 1.40 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.3 Total prize money: 3.000.00
Richter: Orzol Darius (POL)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Luftikus Boy     Szász Sándor      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 37,93 St. 1
2 Thornhill Kate     Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 40,30 St. 1
3 Cordalis 7      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 40,35 St. 1
4 Chaccland      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 40,76 St. 1
5 Lordana       Klus Marek      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 41,94 St. 1
6 Bettebalia      Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 0,00 Zeit 42,12 St. 1
7 Habicht CR      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 42,14 St. 1
8 Cara Mia III     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 42,58 St. 1
9 Corne B       Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 42,94 St. 1
10 Fly High 10     Hacker Uli      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 43,70 St. 1
11 Pablo I       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 43,92 St. 1
12 Chacanua      Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 44,37 St. 1
13 Orage d'Ete     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 44,45 St. 1
14 Boleybawn Perfection  Kremer Dan      (ISR)    Fehler 0,00 Zeit 45,58 St. 1
15 Dinero de Laubry    Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 47,05 St. 1
16 Hunter C      Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 47,08 St. 1
17 Apt's la Boheme    Rösch Jun. Michael    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 47,22 St. 1
18 Beat Me      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 47,58 St. 1
19 Relamm de Fetan    Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 48,09 St. 1
20 Berlina       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 49,45 St. 1
21 Coleman      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 51,11 St. 1
22 Infernoq      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 38,02 St. 1
23 Cerafina S      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 39,16 St. 1
24 Quiara M      Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 44,06 St. 1
25 Mister Mandingo    Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 46,89 St. 1
26 Zanzibar      Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 47,47 St. 1
27 Katyusa      Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 48,53 St. 1
28 Chacco Boy     Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 6,00 Zeit 57,54 St. 1
29 Cassius 56      Knippling Andreas    GER)    Fehler 6,00 Zeit 57,55 St. 1
30 Carandache 2     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 9,00 Zeit 51,27 St. 1
31 Wassini      Sawicki Piotr      (POL)    Fehler 10,00 Zeit 55,30 St. 1
32 Chacgrano      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 16,00 Zeit 78,37 St. 1
33 Mystic Hurricane    Shore Keith      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 58,82
34 Chacco Boy     Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 53,08
35 Hektor       Badowski Patryk     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 53,54
36 Carlina       Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 54,46
37 Baltazar du Rouet    Bembenik Olimpia    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 54,59
38 Galjano 3      Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 4,00 Zeit 56,02
39 Carlos Santana 12   Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 58,92
40 Graf Pilox      Badowska Kamila    (POL)    Fehler 7,00 Zeit 68,93
41 Quanto Z      Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 54,80
42 Bugatti Dwerse Hagen  Malek Ondrej      (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 57,11
43 Carpe Diem af Pan   Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 73,64

 

ARENA 2
Bew 17/0 17.04.2015 09:30 VIP Tour Small 1.15 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 400.00
Richter: Hiesel Gerhard (AUT)/Orzol Darius (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Zauberwald Miracoulix  Ruppert Maximiliane   (GER)    Fehler 0,00 Zeit 54,83
2 Hasbulat      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 56,22
3 Lacos 5       Bachmeier Sabine    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 57,99
4 Little Checker Jun.    Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 59,27
5 Whence       Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 60,04
6 Licori       Vinnichenko Svitlana   (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 60,29
7 Choco Blue SN     Nöhbauer Kathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 61,38
8 Flor van de Mispelaere  Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 63,22
9 Kilmorane Jackless Sf   Steurer-Hautle Carola   (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 64,61
10 Amawaniki     Ohnheiser Martin     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 64,78
11 Dayson      Kim Boseon      (KOR)    Fehler 0,00 Zeit 65,76
12 Conzettio      Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 65,81
13 Eminenz 29     Wagner Alexander    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 66,08
14 Zordon       Hackl Doris      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 67,34
15 Crockett      Jármy Vince      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 68,24
16 King Lordy     König Safiyah     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 68,41
17 Akki       Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 68,62
18 Caramis Z      Hoyningen Sarah     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 69,75
19 Cairo Oil Team    Ohnheiser Martin     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 71,37
71,37 Call In The Night   Huber Fritz      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 72,25
21 Carero       König Safiyah     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 72,56
22 Wendy 25      Ausch Stephanie     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 76,64
23 Loriot Z      Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 76,67
24 Wiki       Walas-Kazmierczak Ewa  (POL)     Fehler 0,00 Zeit 78,33
25 Clever 11      Humburg Nicole     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 79,85
26 Let's Be Great     Welte Daniel      (GER)    Fehler 2,00 Zeit 83,06
27 Acorat       Kollár Péter      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 65,65
28 Acxoba      Poschalko Nora     (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 79,12
29 Ab 19 Macbenah    Sixta Akela      (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 84,17
30 Sandro's Son     Boros Zsuzsanna     (HUN)    Fehler 6,00 Zeit 86,25
31 Luemmel 57     Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 8,00 Zeit 69,30
32 CARLOS 638     Sim Sangbum      (KOR)    Fehler 8,00 Zeit 93,95
33 Georg 54      Del Cerro Von Scharn Hugo (GER)    Fehler 14,00 Zeit 84,98
34 Cosmopolitan B    Batliner Nicole     (AUT)    Fehler 14,00 Zeit 99,41
-- Aronid       Walder Fabien     (SUI)     Ausschluss
-- Chameur 136     Hepp Felix      (GER)    Ausschluss

ARENA 2
Bew 18/017.04.2015 11:30 Silver Tour 1.30 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 2.000.00
Richter: Orzol Darius (POL)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 AB 19 Yeter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 55,41
2 Brooklyn 28     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 57,24
3 Zoloma       Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 58,19
4 Con Leon      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,23
5 Corinthe B      Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 60,51
6 Vincento 6      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 60,99
7 Cassino       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 61,92
8 Casper XXI      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 63,49
9 Cordijana II      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 64,02
10 Ave Luron      Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 64,52
11 Harly Pkz      Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 65,63
12 Talook De La Chapelle  Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 66,16
13 Chaccon      Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 66,18
14 Naitiri       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 67,06
15 Agropoint Nektar    Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 68,15
16 Converta      Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 69,57
17 Ars Paul      Tóth Boglárka     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 70,76
18 Lascar 41      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 73,98
19 Cleopatra 205     Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 81,45
20 True Blue III     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 83,67
21 Balisto AC     Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 86,26
22 Lacardi      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 4,00 Zeit 55,64
23 Cosimella      Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 63,13
24 Comander 5     Gram Morten      (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 66,15
25 Altesse Gold     Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 67,27
26 Handy       Zobl-Wessely Petra    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 68,77
27 Carano       Wright Gemma     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 73,37
28 Sweet Little Princess   Schiller Katharina    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 73,54
29 Calisto 14      Ulmer Mascha     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 76,22
30 Cassandra      Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 4,00 Zeit 76,95
31 Saint Marlo     Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 77,67
32 Chin Up      Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 4,00 Zeit 78,47
33 Jotter       Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 80,22
34 Carnavals Wonder   Fellows Chad      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 82,19
35 Cornils       Malkova Katerina    (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 82,30
36 Let It Be VDV Z    Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 5,00 Zeit 85,53
37 S I E C Copain    Grom Richard     (GER)    Fehler 6,00 Zeit 88,74
38 Amalita 3      Hacker Uli      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 60,43
39 Liftboy       Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 65,22
40 E.S.I. HANOI     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 70,26
41 Chadosso      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 8,00 Zeit 76,23
42 Zabor       Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 8,00 Zeit 78,21
43 Lexis       Malkova Katerina    (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 83,10
44 Escalona      Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 10,00 Zeit 89,02
45 Pablo       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 12,00 Zeit 79,07
46 Charlotte Amalie    Karahasan Yasmin    (AUT)    Fehler 14,00 Zeit 87,34
47 Cory 2       Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 14,00 Zeit 88,94
48 Viana 7      Gram Morten      (DEN)    Fehler 17,00 Zeit 101,67
-- Artinus       Bembenik Olimpia    (POL)    Eliminated
-- Centina Cat      Babanitz Bianca     (AUT)    Eliminated

ARENA 2
Bew 19/0 17.04.2015. 13:45 VIP Tour Large 1.40 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 800.00
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Hiesel Gerhard (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Showman 11     Mieling Annkathrin    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,67
2 Co Pilot 6      Von Daniels Celina    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 82,10
3 Sunna 6       Welte Daniel      (GER)    Fehler 9,00 Zeit 83,07
4 Silver Flow      Fehleisen Jenny     (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 84,08
5 Shutter Iland     König Marina      (GER)    Fehler 16,00 Zeit 77,88

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


A csillagjövõ asztrológia portálon akció! Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés + Párkapcsolati elemzés 2000 Ft. katt!    *****    Szereted a humort, jó zenéket? Szeretnél ilyen mûsorban részt venni? Keress oldalamon!    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE    *****    **********Rengeteg AKCIÓ! Vegyszermentes kozmetikmok és bio mosó és tisztítószerek, munkalehetõséggel! ***********    *****    OKTATÁS INGYENESEN az ASZTRO-suliban, Asztrológiai tanácsadás BECSÜLET KASSZÁS alapon! Fordulj hozzám bizalommal!    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Hírek a folytatásról - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed -    *****    LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT * LORDE * ISMERD MEG TE IS * LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG