somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI2* CSIYH1* CSICH-A Spring Tour Week 1 2015. április 15--2015. április 19 2

Donnerstag (csütörtök) 16.04.2015
ARENA 2
Bew 7/0 16.04.2015 09:00 5-year-old-horses 1.15 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 600.00
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Orzol Darius (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Full Swing BH     Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 57,84
2 Ceitasi       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 58,88
3 Fabrice Galdini D    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 62,71
4 Floris       Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 68,81
5 Agropoint Casio Royal  Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 70,06
6 Camiros Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 72,65
7 Calola       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 72,77
8 Floris Nita      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 74,39
9 Colando       Krapf Theresa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 75,63
10 Satellite V      Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 76,08
11 Elisca       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 77,01
12 Luniko       Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 78,94
13 Castlefield      Walsh Dan      (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 79,89
14 Prince Noir     Czernik Natalia     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 63,65
15 Mr.Be       Bachl Tobias      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 66,81
16 Afina       Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 69,54
17 Perle des Tendrix    Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 74,85
18 Clicquot II      Gent Olivia      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 78,92
19 TGF For Gold     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 79,85
20 Flashback 2     Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 85,89

ARENA 1
Bew 4/1 16.04.2015 10:00 Silver Tour 1.30 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.500.00
Richter: Fekar Robert (SVK)/Brosig Renate (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Apolló       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 58,02
2 Le Carela      Reznicek Martin     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 58,63
3 Miss Lyckad     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 59,85
4 Cartaja       Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 60,45
5 Lieselotta V      Szász Sándor      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 60,73
6 Benevita      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 61,17
7 For Manny      Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 61,65
8 Copperphild     Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 62,47
9 Relamm de Fetan    Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,71
10 Vincento 6      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 64,28
11 Clifford CR     Beck Julia       (GER)    Fehler 0,00 Zeit 66,18
12 Lucky Louise     Thiry Liette      (LUX)    Fehler 0,00 Zeit 67,21
13 Thornhill Kate    Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 67,98
14 Juliana       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 68,50
15 Cassino      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 68,68
16 Che Guevara L    Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 69,34
17 Naitiri       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 69,78
18 Puszta       Przezdzieg Julia     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 70,20
19 HOT SHOT 2     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,33
20 Cornils       Malkova Katerina    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 71,03
21 Graf Pilox      Badowska Kamila    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 71,44
22 Cleopatra 205     Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 71,62
23 Casper XXI     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 71,91
24 Altesse Gold     Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 1,00 Zeit 72,05
25 Cassandra      Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 1,00 Zeit 72,55
26 Cartagena W     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 72,89
27 Saint Marlo     Dodd Jack       (IRL)    Fehler 1,00 Zeit 73,66
28 Calantus      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 74,11
29 PM La Conta Z    Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 74,20
30 Quantas 15     Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 74,55
31 Cognac Ii      Hughes James     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 75,05
32 Chamonix B     Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 2,00 Zeit 76,54
33 Arena Z      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 2,00 Zeit 78,10
34 S I E C Copain    Grom Richard     (GER)    Fehler 2,00 Zeit 79,87
35 Adilot       Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 3,00 Zeit 80,51
36 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 59,83
37 Zaniet       Guy Eloise      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 65,24
38 Zidane VIII     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 69,51
39 Agropoint Nektar    Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 70,79
40 Calisto 14      Ulmer Mascha     (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 75,24
41 Davide       Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 6,00 Zeit 78,34
42 Cory 2       Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 62,59
43 Alaric du Cuirassier   Kainz Sascha      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 69,90
44 Ars Paul      Tóth Boglárka     (HUN)    Fehler 9,00 Zeit 73,00
45 Celine d' Abrek    Beck Gerald      (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 75,82
46 Carano       Wright Gemma     (GBR)    Fehler 10,00 Zeit 77,48
47 Corinthe B      Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 11,00 Zeit 81,96
48 HARLY PKZ     Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 13,00 Zeit 88,36
49 E.S.I. HANOI     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 18,00 Zeit 78,39
-- Artinus       Bembenik Olimpia    (POL)    Eliminated

ARENA 1
Bew 4/2 10:00 16.04.2015 Silver Tour 1.30 m International jumping competition Art. 238/2.1
Richter: Fekar Robert (SVK)/Brosig Renate (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Quebec I      Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 0,00 Zeit 58,44
2 Escalona      Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 59,73
3 Cosimella      Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 59,97
4 Lacardi       Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 60,65
5 Brooklyn 28     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 60,92
6 Kuba 2       Beck Gerald      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 61,57
7 Amalita 3      Hacker Uli      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,11
8 Zoloma       Can Sencer      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 62,47
9 Olympia III      Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 64,28
10 Cobolensky     Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 65,03
11 Chaccon      Zárug Gyula      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 66,50
12 Ave Luron      Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 67,57
13 Kelly Tramp     Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 68,43
14 Kolibri's E.T.     Lam Patrick      (HKG)    Fehler 0,00 Zeit 68,54
15 Converta      Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 68,89
16 Mulle       Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 69,61
17 Bonaparte 7     Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,02
18 Handy       Zobl-Wessely Petra    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,29
19 Hending van de Bresser  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 70,50
20 Via Brava B     Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 71,14
21 Beluga 22      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 71,44
22 Talook De La Chapelle  Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 71,65
23 Hunter C      Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 71,95
24 Carandache 2     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 72,49
25 Hautain Van t Paradijs  Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 72,67
26 Trebox Dublin    Höhenwarter Gerhard   (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 73,09
27 Cassius 56      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 1,00 Zeit 74,00
28 Chacanno      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 74,13
29 Year One R     Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 1,00 Zeit 74,34
30 Aladin       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 1,00 Zeit 74,87
31 Con Leon      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 75,74
32 Amantus Hb     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 2,00 Zeit 77,81
33 SHK Centuria     Witzemann Andy     (GER)    Fehler 2,00 Zeit 78,78
34 Chadosso      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 3,00 Zeit 80,51
35 Lualdi       Eder Stefan      (AUT)    Fehler 3,00 Zeit 81,04
36 FRH Quaid     Klus Marek      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 62,07
37 All Night      Höhenwarter Gerhard   (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 66,74
38 Hektor       Badowski Patryk     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 70,38
39 Centina Cat     Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 71,56
40 Let It Be VDV Z    Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 6,00 Zeit 78,28
41 Ciola 2       Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 7,00 Zeit 81,22
42 AB 19 Yeter     Can Sencer      (TUR)    Fehler 8,00 Zeit 66,09
43 Baltazar du Rouet    Bembenik Olimpia    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 69,00
44 Sweet Little Princess   Schiller Katharina    (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 74,22
45 Lexis       Malkova Katerina    (CZE)    Fehler 10,00 Zeit 77,14
46 Horion De Libersart   Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 10,00 Zeit 92,56
47 Liftboy       Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 12,00 Zeit 71,69
48 Quoteq       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 14,00 Zeit 92,13
-- PM Balougraf     Horváth Balázs     (HUN)    Eliminated
-- Galjano 3      Batliner Thomas     (LIE)    Eliminated

ARENA 2
Bew 8/0 16.04.2015 10:30 7-year-old-horses 1.35 m International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.3 Total prize money: 1.000.00
Richter: Orzol Darius (POL)/Hiesel Gerhard (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Durant W      Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 39,18 St. 1
2 Ninparo       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 42,63 St. 1
3 Climax       Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 43,20 St. 1
4 Nindoxello      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 44,55 St. 1
5 Isidor Carcaletto    Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 45,04 St. 1
6 Diarado       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 47,30 St. 1
7 Larima       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 48,09 St. 1
8 Non Stop      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 48,13 St. 1
9 Belcanto      Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 48,21 St. 1
10 The Drawness     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 48,48 St. 1
11 Agropoint Chupalido   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 49,67 St. 1
12 Prinz 1293      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 53,45 St. 1
13 Quintella      Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 39,44 St. 1
14 Caruso Enrico     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 39,93 St. 1
15 Fullhouse      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 41,50 St. 1
16 I'm Special van ' t Heike  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 46,98 St. 1
17 Dahlia       Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 47,41 St. 1
18 Quenotte      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 48,71 St. 1
19 Cabo       Sawicki Piotr      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 48,91 St. 1
20 Dew Drop      Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 54,45 St. 1
21 Indiana       Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 44,63 St. 1
22 Durano G      Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 50,01 St. 1
23 Qashqai van het Veldhof  Fellows Chad      (GBR)    Fehler 12,00 Zeit 51,45 St. 1
24 Stalando 2      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler   Auschl.  St. 1
25 Cazador LS     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 70,88
26 Centolina RB     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 2,00 Zeit 73,32
27 Calvador II     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 60,42
28 Ikke van Stal Cipa   Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 61,17
29 Anabel       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 61,20
30 Aisha       Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 62,66
31 Chirocco      Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 62,78
32 Dakota       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 63,51
33 Donjo       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 63,90
34 Chandler 5      Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 64,81
35 Decadento      Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 65,28
36 Zipiro       Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 65,51
37 Dunia LA      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 66,22
38 Casento      Kainz Sascha      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 66,44
39 Waterloo B II     Gautschi Iris      (SUI)     Fehler 8,00 Zeit 63,83
40 Looking For You    Szász Sándor      (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 65,08
41 One More Toy    Janout Alice      (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 65,78
42 Lanciano 81     Belova Natalia     (RUS)    Fehler 8,00 Zeit 66,50
43 Aura       Kremer Dan      (ISR)    Fehler 8,00 Zeit 66,61
44 Damion Star     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 67,28
45 Belladina      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 10,00 Zeit 75,69
46 Pancsi       Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 11,00 Zeit 77,38
-- Lacasino      Belova Natalia     (RUS)    Eliminated

ARENA 2
Bew 9/0 16.04.2015 13:00 6-year-old-horses 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 700.00
Richter: Hiesel Gerhard (AUT)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Eagel       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 69,13
2 Concordia HB     Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 73,13
3 Quenotte 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 74,04
4 Warriors Gold     Gent Olivia      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 74,19
5 Extra Strong     Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 75,65
6 Excite       Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 77,04
7 J'adore PKZ      Robin Gregory     (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 77,25
8 Express       Szentirmai Péter     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 77,37
9 Viva        Roszkiewicz Hanna    (POL)    Fehler 1,00 Zeit 83,48
10 S I E C Clavista    Grom Richard     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 86,26
11 Ulrike van Overis Z   Wright Gemma     (GBR)    Fehler 2,00 Zeit 88,43
12 Dysart Van T&l    Javorsky Marek     (SVK)    Fehler 2,00 Zeit 89,50
13 E. Ramiro Retto    Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 2,00 Zeit 89,79
14 Cyrano VDV     Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 3,00 Zeit 93,98
15 Evita R      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 68,06
16 Estoril Fortuna    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 68,32
17 Cardozo Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 73,65
18 Chiradell      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 77,16
19 Ewings       Hacker Uli      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 80,22
20 Cisall FS      Sawicki Piotr      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 81,41
21 Cognac Chateau Hollogne Knippling Andreas    (GER)    Fehler 4,00 Zeit 81,50
22 Chicharito Blue    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 82,32
23 Jakadi Non Stop    Czernik Natalia     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 82,33
24 Le Khalif D     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 82,78
25 Limay       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 84,02
26 Evita       Cibere Radovan     (SVK)    Fehler 5,00 Zeit 84,17
27 Caseli       Stenfert Jürgen     (NED)    Fehler 5,00 Zeit 84,78
28 Enrico       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 5,00 Zeit 86,07
29 Billy On Ice     Gent Olivia      (GBR)    Fehler 6,00 Zeit 89,35
30 Don Aurelio 3     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 6,00 Zeit 90,71
31 Rumers Cascari    Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 7,00 Zeit 91,84
32 Obora's Gravity    Guy Eloise      (GBR)    Fehler 7,00 Zeit 92,89
33 Euro Kwik Boy    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 67,47
34 Agropoint Cassiloc II   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 78,75
35 Evoshana      Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 82,11
36 My Pleasure     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 96,21
37 Carthagon G Z    Allen Pippa      (GBR)    Fehler 11,00 Zeit 110,50
38 Lord Thuder     Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 13,00 Zeit 115,88
39 Vivaldi       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 15,00 Zeit 92,19
40 Jacardo      Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 21,00 Zeit 115,94
-- Biscaya 56      Chechina Olga     (RUS)    Retired
-- Cicero       Witzemann Andy     (GER)    Disq.
-- S.I.E.C. Lemon Tree   Grom Richard     (GER)    Eliminated

ARENA 1
Bew 5/0 16.04.2015 14:30 Platin Tour 1.40 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 2.500.00
Richter: Zobl-Wessely Peter (AUT)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Zegreanne Z     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 65,81
2 Peiter VI      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 70,93
3 Inferno       Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 0,00 Zeit 72,99
4 Cornea       Hacker Uli      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 74,77
5 Oscar des Fontaines   Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 74,90
6 Rodster d'amaury    Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 75,76
7 Habicht CR      Beck Timo      (GER)    Fehler 1,00 Zeit 76,51
8 Clear Lady      Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 76,64
9 Fernando      Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 76,83
10 AB 19 Chepetto    Can Sencer      (TUR)    Fehler 1,00 Zeit 77,13
11 Orage d'Ete     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 77,20
12 Batida S      Lam Patrick      (HKG)    Fehler 1,00 Zeit 78,63
13 Zorro       Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 1,00 Zeit 78,75
14 Corne B      Bachl Tobias      (GER)    Fehler 1,00 Zeit 78,93
15 Lacrima di Felicita   Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 79,39
16 Quiara M      Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 79,43
17 TNT Explosive    Knippling Andreas    (GER)    Fehler 2,00 Zeit 82,24
18 Agossi 5      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 2,00 Zeit 83,59
19 Chacgrano      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 2,00 Zeit 83,61
20 Beat Me      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 3,00 Zeit 84,49
21 Quanto Z      Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 3,00 Zeit 85,02
22 Chacanua      Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 3,00 Zeit 85,75
23 Apt's la Boheme    Rösch Jun. Michael    (AUT)    Fehler 3,00 Zeit 85,98
24 Fine Fleur Du Marais   Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 3,00 Zeit 87,02
25 Chacco Boy     Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 68,01
26 Luftikus Boy     Szász Sándor      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 68,28
27 Cerafina S      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 69,79
28 Canberro      Steurer Otto      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 71,29
29 Chacco Blue Diamond  Stangelova Monika    (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 88,06
30 Copasetic      Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 88,50
31 Caius       Babes Stacy      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 89,33
32 Ayrton IV      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 90,76
33 Chadino      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 76,50
34 Chaccland      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 77,77
35 Pasoa Dice     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 5,00 Zeit 78,07
36 Carrado Cobold    Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 5,00 Zeit 78,94
37 Wembley R     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 79,51
38 Carpe Diem af Pan   Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 6,00 Zeit 81,36
39 Balonic      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 82,22
40 Bubamara      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 6,00 Zeit 83,12
41 Osman       Robin Gregory     (FRA)    Fehler 6,00 Zeit 83,73
42 Mister Mandingo    Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 7,00 Zeit 84,41
43 Katyusa      Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 7,00 Zeit 85,66
44 Coleman      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 7,00 Zeit 85,90
45 Trebox Acorada    Brenner Andreas     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 68,41
46 Hannibal      Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 74,19
47 Sammy Davis Junior   Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 8,00 Zeit 88,90
48 Fascination 10    Witzemann Andy     (GER)    Fehler 8,00 Zeit 90,24
49 Boleybawn Perfection  Kremer Dan      (ISR)    Fehler 9,00 Zeit 77,95
50 Bettebalia      Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 9,00 Zeit 79,62
51 Filicita       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 9,00 Zeit 92,29
52 Concilliante Z     Stangelova Monika    (SVK)    Fehler 10,00 Zeit 82,50
53 Corleone      Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 11,00 Zeit 85,67
54 Bugatti Dwerse Hagen  Malek Ondrej      (CZE)    Fehler 12,00 Zeit 88,25
55 Berlina       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 12,00 Zeit 88,33
56 Druid HH Z     Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 12,00 Zeit 90,15
57 Fly High 10     Hacker Uli      (GER)    Fehler 13,00 Zeit 94,95
58 Vegas de Sainte Hermelle Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 14,00 Zeit 83,69
59 Cara Mia III     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 15,00 Zeit 84,71
60 Carlos Santana 12   Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 15,00 Zeit 85,20
61 Filou       Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 16,00 Zeit 88,33
62 Badarco      Stangel Marian     (SVK)    Fehler 16,00 Zeit 89,62
63 Pablo I       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 17,00 Zeit 94,48
64 Benevento VR    Frischeis Hans     (AUT)    Fehler 20,00 Zeit 88,88
65 Wassini      Sawicki Piotr      (POL)    Fehler 27,00 Zeit 103,72
66 Dadas Dynamite    Misner Nakita     (AUS)    Fehler 55,00 Zeit 103,49

ARENA 2
Bew 10/0 16.04.2015 15:30 Bronze Tour 1.20 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.000.00
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Orzol Darius (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Bellina       Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 51,44
2 Pablo       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 51,45
3 Sherry       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 53,36
4 Alina 393      Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 53,99
5 Larini 12      Szász Sándor      (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 54,28
6 Carnavals Wonder    Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 57,30
7 Dolina       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 57,49
8 Diamond      Kovács Csaba     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 58,54
9 Whisper       Ericsson Regitze     (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 59,35
10 Cicera de la Vayrie B   Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 60,42
11 GOMERI DELLA CACCIA Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 60,78
12 Casquetta      Huttula Iisa      (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 63,16
13 Robin Hood IX    Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 66,11
14 Rekviem      Grózner Szilárd     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 66,25
15 PSG Petit Prince    Eder Stefan      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 67,04
16 Claudius      Tóth Boglárka     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 67,54
17 Corlands Blue     Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 71,10
18 Butterfly B     Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 71,49
19 Calmera 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 73,13
20 Decco       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 75,30
21 Cassian 10      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 76,49
22 True Blue III     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 76,75
23 Attachant      Drozd Beniamin     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 76,76
24 Corgary Atoz     Babes Stephanie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 77,16
25 U B One      Hughes James     (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 78,35
26 Chin Up      Park Jae-Hong     (KOR)    Fehler 1,00 Zeit 81,67
27 D-Zoltan      Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 2,00 Zeit 83,98
28 Quinara 7      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 2,00 Zeit 84,79
29 Santhago      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 2,00 Zeit 84,81
30 Chazetto      Beck Julia       (GER)    Fehler 3,00 Zeit 86,61
31 Cenabis      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 3,00 Zeit 88,79
32 Schorschi 20     Hacker Uli      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 53,56
33 Copilot 9      Bahr Svenja      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 58,90
34 Cosmo 5      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 67,06
35 Schickimicki 3    Hacker Uli      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 68,11
36 Quaiti       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 69,14
37 Zarino 49      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 69,48
38 Bohemian Rapsodi P   Grózner Szilárd     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 70,18
39 Jotter       Lázár Jr. Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 72,05
40 Charlotte Amalie    Karahasan Yasmin    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 72,19
41 Abby RZH     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 73,29
42 Capillon      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 73,85
43 Cassano Del Asada   Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 75,61
44 Dedijtje      Malek Ondrej      (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 79,62
45 Las Vegas      Normuratova Natalia    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 71,01
46 Celine Burme     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 8,00 Zeit 72,20
47 Slash 2       Lam Patrick      (HKG)    Fehler 8,00 Zeit 74,41
48 Fair Play      Sándor Balázs     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 75,25
49 Josephine 4     Brenner Andreas     (GER)    Fehler 10,00 Zeit 83,83
50 Schimmelchen 8    Ruppert Maximiliane   (GER)    Fehler 11,00 Zeit 86,33
51 Toll Crazy Jump    Szemán Olivér     (HUN)    Fehler 13,00 Zeit 79,30
52 Canturenter     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 14,00 Zeit 114,06
53 Lady Alida     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 15,00 Zeit 102,81
-- Pippalotta      Ruppert Maximiliane   (GER)    Eliminated
-- S I E C Castelo Branco  Grom Richard     (GER)    Eliminated

ARENA 1
Bew 6/0 16.04.2015 17:15 Diamond Tour 1.45 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 5.000.00
Richter: Fugli Károly (HUN)/Zobl-Wessely Peter (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Chieano       Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 62,29
2 Wavantos vd Renvillehoeve Wasilewski Lukasz    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 63,79
3 Chicco 327      Stangel Marian     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 63,87
4 Quickdiamond     Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 65,18
5 Wilando B      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 66,93
6 Salvatore Von Weichenberg Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 67,38
7 Oz de Breve     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 69,21
8 Valentino      Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 69,42
9 Royal des Bissons    Kneifel Astrid     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,39
10 Zipper       Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 70,77
11 Heartbreaker 5    Ziebicki Michal     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 70,88
12 Wodka Lime     Janout Alice      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 70,98
13 Zanzibar      Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 71,31
14 Renato du Jardin    Kremer Dan      (ISR)    Fehler 0,00 Zeit 71,93
15 Bacara de la Ferme Blanche Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 72,21
16 Coolboy R.M.     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 73,16
17 Cascar       Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 73,21
18 Avocado L     Betkowski Marcin    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 73,66
19 For Jump 7     Krapf Theresa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 73,73
20 Never Last      Hugyecz Mariann    (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 73,87
21 Zordon       Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 74,19
22 Wervel       Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 1,00 Zeit 74,24
23 Hellzapoppin     Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 74,88
24 Colorland's Cheyenne  Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 75,22
25 Phenix       Sawicki Piotr      (POL)    Fehler 1,00 Zeit 75,80
26 Woody       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 1,00 Zeit 76,85
27 Quidam's Flower    Bistan Stefanie     (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 77,01
28 Robert Heinrich KVO  Schiller Katharina    (AUT)    Fehler 2,00 Zeit 79,52
29 Cronos 17      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 61,80
30 Quinta       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 62,04
31 Guick Ferra     Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 64,77
32 Cupido Z      Kuchar Tomas     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 66,21
33 T G F Rubin     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 67,94
34 Landspiel      Szász Sándor      (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 68,29
35 Upset des Cinq Chenes  Belova Natalia     (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 68,76
36 Darissa 7      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 4,00 Zeit 68,84
37 Carolino      Eder Stefan      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 69,36
38 Naiade d'Auvers    Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 69,90
39 Quite Donaldson    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 71,80
40 Mystic Hurricane    Shore Keith      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 72,37
41 Caddie R      Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 72,62
42 Eliana       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 73,84
43 Quinlan 2      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 74,31
44 Cornetta 13     Rhomberg Christian    (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 77,89
45 Chacitol      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 6,00 Zeit 78,05
46 Wirbelwind III    Steurer Otto      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 67,53
47 Balou Star      Allen Pippa      (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 67,64
48 Agropoint Cassiloc   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 68,69
49 Stuntman 10     Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 69,77
50 Queen C      Stangelova Monika    (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 69,78
51 HBR Lord Mclaren   Robin Gregory     (FRA)    Fehler 9,00 Zeit 74,77
52 Crazy Quick     Skrzyczynski Jaroslaw   (POL)    Fehler 10,00 Zeit 78,10
53 Lektor 35      Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 10,00 Zeit 79,83
54 Cordalis 7      Hughes James     (GBR)    Fehler 12,00 Zeit 68,37
55 Cornet 2      Niederländer Monika   (AUT)    Fehler 12,00 Zeit 69,03
56 LUKA`S NINJA    Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 12,00 Zeit 86,97
57 Colina       Czernik Natalia     (POL)    Fehler 13,00 Zeit 75,05
58 Lordana      Klus Marek      (CZE)    Fehler 16,00 Zeit 70,67
-- Lascar 41      Chechina Olga     (RUS)    Eliminated
-- Zabor       Stenfert Jürgen     (NED)    Eliminated

ARENA 2
Bew 11/0 16.04.2015 17:45 Children Tour 1.20 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: prizes in kind
Richter: Orzol Darius (POL)/Hiesel Gerhard (AUT) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Pizarro 35      Ausch Marie-sophie    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 64,44
2 La Grander      Lechnicka Barbara    (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 71,36

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


"Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE    *****    **********Rengeteg AKCIÓ! Vegyszermentes kozmetikmok és bio mosó és tisztítószerek, munkalehetõséggel! ***********    *****    OKTATÁS INGYENESEN az ASZTRO-suliban, Asztrológiai tanácsadás BECSÜLET KASSZÁS alapon! Fordulj hozzám bizalommal!    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Hírek a folytatásról - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed -    *****    LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT * LORDE * ISMERD MEG TE IS * LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG    *****    Nem értesz a CSS kódokhoz/nem tudod egyedül fenntartani oldalad/szeretnél egy társszerkesztõt? Írj nekem! - sakura-ec.gp    *****    ISMERD MEG A GYÖNYÖRÛ OSCAR-DÍJAS SZÍNÉSZNÕT, ALICIA VIKANDERT, AKI A 2018-AS TOMB RAIDER LARA COFTJÁT FOGJA ALAKÍTANI!