somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
CSI*** Olomouc CZE FEI Worldcup - CSI* - CSI*YH 2014-június 12-15

CSI*** Olomouc CZE FEI Worldcup - CSI* - CSI*YH 2014-június 12—15

Thursday 12.06.2014
Silver Tour Opening (15 Platzierte)

Turniernummer: 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 4 Kl. 130  Starter: 59  Reiter: 47
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Salek Radovan CZE, Fekar Robert SVK, Billardon Rene FR A
Parcours: Petersen Olaf, Smekal Robert                  Geldpreis: 2577.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  122 Kick Like Bum    Sprehe Jörne      GER  *  0,00  59,72   625,00 €
2  234 Wavo Lampard    Sulek Igor       SVK  *  0,00  60,97   500,00 €
3  232 Raptor       Sulek Igor       SVK  *  0,00  61,01   375,00 €
4  140 Comtesse H     Bologni Filippo Marco   ITA  *  0,00  61,97   250,00 €
5  025 Sauron       Hentsel Marek     CZE  *  0,00  63,95   175,00 €
6  072 Allo Allo      Parenica Josef     CZE  *  0,00  64,30   138,00 €
7  175 Inferno      Skrzyczynski Jaroslaw   POL  *  0,00  66,16   100,00 €
8  224 Cheril       Mackovjak Peter     SVK  *  0,00  66,36   75,00 €
9  028 Carethago Z     Hruska Jiri      CZE  *  0,00  67,97   75,00 €
10  100 Calvaro Star     Zvara Ondrej      CZE  *  0,00  68,36   63,00 €
11  076 Casidi       Sinova Michaela     CZE  *  0,00  68,79   63,00 €
12  090 Quentin      Tretera Vladimir     CZE  *  0,00  69,04   63,00 €
13  113 Cepetto 6      Schmid Maximilian    GER  *  0,00  69,07   25,00 €
14  011 Aragon 2      Arient Ladislav     CZE  *  0,00  69,10   25,00 €
15  106 Contendro-star    Sprehe Josef Jonas    GER  *  0,00  70,38   25,00 €
16  228 Carat Z      Polas Juraj      SVK    0,00  71,90
17  129 Andolin      Horvath Balazs     HUN    0,00  72,05
18  183 Zulana L      Zelek Tomasz     POL    0,00  72,11
19  081 Werdikt      Stanek Vaclav     CZE    0,00  72,45
20  018 Clooney 39     De Jagerova Katerina   CZE    0,00  73,50
21  221 Violetfee      Nalepkova Alexandra   SVK    0,00  75,58
22  017 Sandino      Bratova Zuzana     CZE    0,00  75,83
23  077 Balladium      Skrivan Jiri      CZE    0,00  76,67
24  048 Tarola D      Kolowrat-krakowska Francesca CZE    0,00  78,02
25  021 Voigtsdorfs Cityslicker  De Jagerova Katerina   CZE    1,00  79,18
26  014 Adela S      Bittnerova Denisa    CZE    1,00  80,51
27  121 Fiona 483      Sprehe Jörne      GER    1,00  80,70
28  101 Cardiff Dwerse    Zvara Ondrej      CZE    1,00  81,27
29  064 Gwen       Novotny Jakub     CZE    2,00  84,13
30  244 Falco Union     Papousek Jiri      CZE    3,00  88,89
31  118 Tschaika 2     Sprehe Jan      GER    4,00  61,70
32  022 Leandro S      Grunthalova Nicola    CZE    4,00  66,81
33  117 Starlight      Sprehe Jan      GER    4,00  68,57
34  054 Land Rebel - S    Luza Jirí       CZE    4,00  71,29
35  016 Sir 8       Bodlak Radim     CZE    4,00  71,35
36  144 Agropoint Contro   Bratomi Linda     ITA    4,00  71,91
37  049 Zuliantha Fortuna   Kolowrat-krakowska Francesca CZE    4,00  75,67
38  015 Vanessa      Bittnerova Denisa    CZE    4,00  76,75
39  219 Caypino      Nalepkova Alexandra   SVK    4,00  77,59
40  171 Philadelphia 53    Sawicki Piotr      POL    5,00  79,14
41  239 Zanzibar      Levorchick Tanya    USA    5,00  79,86
42  069 Caramouche     Opatrny Ales      CZE    8,00  65,26
43  052 Sejna 1      Kubricka Katerina    CZE    8,00  68,39
44  079 Dius       Skrivan Jiri      CZE    8,00  69,28
45  031 Lukrecie      Hruska Zdenek     CZE    8,00  70,00
46  201 Chicago      Halo Marko      SVK    8,00  73,26
47  154 Be Quite      Knutsen John Gunvar   NOR    8,00  73,99
48  006 Camouflage     Adam Premysl     CZE    8,00  76,04
49  056 Grey Lady     Ludvik Jakub      CZE    8,00  76,18
50  189 Zacate Cas     Cibere Radovan     SVK    8,00  76,62
51  218 Quinzo Z      Miklosova Jana     SVK    8,00  78,23
52  172 Wassini      Sawicki Piotr      POL    8,00  93,31
53  053 Anabel Van't Kathof   Kucerova Katerina    CZE    9,00  80,51
54  251 Cartograns Kiss    Doering Julia      POL    13,00  80,50
55  196 Corneta      Cigan Jan Jun.     SVK    13,00  113,49
56  097 Quins       Zila Zdenek      CZE    14,00  84,45
  027 Aristo Z      Hruska Jiri      CZE    ausg.
  070 Zandiro      Opatrny Ales      CZE    ausg.
  008 Casis       Anovcinova Lucie    CZE    ausg.

Young Horse Opening 6 and 7 Years old (13 Platzierte)
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 1 Kl. 125/130 Starter: 51   Reiter: 35
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Bauer Richard CZE, Fekar Robert SVK, Smekal Robert, Haward Bravos Carolyn
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 2020.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  003 Boemerang Van    Gielen Kevin      BEL  *  0,00  57,26   500,00 €
2  143 Calisco      Bologni Filippo Marco   ITA  *  0,00  57,67   400,00 €
3  084 Le Carela      Reznicek Martin     CZE  *  0,00  58,22   300,00 €
4  223 Celine M      Mackovjak Peter     SVK  *  0,00  58,97   200,00 €
5  115 Claire De Lune 15   Schmid Maximilian    GER  *  0,00  60,33   140,00 €
6  132 Pm Balougraf     Horvath Balazs     HUN  *  0,00  61,76   110,00 €
7  083 Douglas S      Stetina Jan      CZE  *  0,00  62,85   80,00 €
8  055 Verdi S      Luza Jirí       CZE  *  0,00  63,24   60,00 €
9  209 Campino      Halo Marko      SVK  *  0,00  63,27   60,00 €
10  108 Contero 11     Sprehe Josef Jonas    GER  *  0,00  63,42   50,00 €
11  167 Durano W      Prasek Krzysztof     POL  *  0,00  64,37   50,00 €
12  207 Casper Speed     Eibner Patrick     SVK  *  0,00  65,77   50,00 €
13  047 Carison      Klus Marek      CZE  *  0,00  65,78   20,00 €
14  231 Canter Cr      Polas Juraj      SVK    0,00  66,46
15  212 Stanley Boy     Kocikova Svetlana    SVK    0,00  67,18
16  119 Quit Right      Sprehe Jan      GER    0,00  67,25
17  111 Starpower TN    Ellermann Hanno     EST    0,00  68,77
18  089 Corcovado     Studnicka Jan      CZE    0,00  70,03
19  004 Diamond For Pleasure  Gielen Kevin      BEL    0,00  70,31
20  191 Ikke Van Stal Cipa   Cibere Radovan     SVK    0,00  70,49
21  230 Askany      Polas Juraj      SVK    2,00  77,71
22  086 Cohiba      Rouckova Natalie    CZE    3,00  81,68
23  085 Sabelius      Reznicek Martin     CZE    4,00  57,03
24  176 Maestro Dive Z    Skrzyczynski Jaroslaw   POL    4,00  57,52
25  192 Chaplin      Cigan Jan       SVK    4,00  59,39
26  098 Dominka B     Zila Zdenek      CZE    4,00  60,54
27  215 Colin M      Mackovjak Peter     SVK    4,00  60,64
28  124 Deister 101     Sprehe Jörne      GER    4,00  65,71
29  168 Inka       Prasek Krzysztof     POL    4,00  65,91
30  120 Skelton 4      Sprehe Jan      GER    4,00  65,99
31  153 Ilana Van De     Turturiello Francesco   ITA    4,00  66,75
32  066 Crado Von     Olsak Rene      CZE    4,00  69,68
33  067 Lord Luis      Olsak Rene      CZE    4,00  71,62
34  222 Capital Croft     Krivjansky Juraj     SVK    6,00  76,21
35  096 Cadermus Pp     Zelinkova Zuzana    CZE    6,00  76,95
36  247 Cartani Croft     Krivjansky Juraj     SVK    6,00  77,47
37  046 Quinus      Klus Marek      CZE    6,00  78,56
38  095 Kleiner Lord 16    Zelinkova Zuzana    CZE    6,00  79,91
39  026 Lepus       Hentsel Marek     CZE    8,00  57,05
40  194 Arcan       Cigan Jan       SVK    8,00  66,72
41  245 Dukato Vth     Papousek Jiri      CZE    8,00  68,05
42  208 Chiara       Eibner Patrick     SVK    8,00  69,37
43  110 Dakar TN      Ellermann Hanno     EST    8,00  71,64
44  050 Cazz C      Kolowrat-krakowska Francesca CZE    8,00  84,32
45  088 Conversus Ii T    Studnicka Jan      CZE    9,00  73,50
46  109 Chumberland     Sprehe Josef Jonas    GER    9,00  89,88
47  032 Linearis Dk     Hruska Zdenek     CZE    10,00  76,01
48  181 Costello      Uchwat Robert     POL    11,00  81,31
49  158 Cerolido      Faber Grzegorz     POL    12,00  85,38
50  099 Sonya       Zila Zdenek      CZE    13,00  74,73
  149 Ten Ten      Paini Paolo      ITA    ausg.

Gold Tour Opening (14 Platzierte)
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 7 Kl. 140 Starter: 56   Reiter: 48
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Smekal Robert
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 5080.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
  112 Coco Chanel 145    Schmid Maximilian    GER  *  0,00  56,02   1250,00 €
2  130 Pm Jumping Lady   Horvath Balazs     HUN  *  0,00  59,00   1000,00 €
3  179 Zazou Szumawa    Szuminska Beata     POL  *  0,00  59,40   750,00 €
4  045 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     CZE  *  0,00  59,56   500,00 €
5  136 Ferrana      Szasz Sandor      HUN  *  0,00  59,69   350,00 €
6  159 Bijou Be      Koza Lukasz      POL  *  0,00  60,52   275,00 €
7  180 Giorgio W     Uchwat Robert     POL  *  0,00  63,71   200,00 €
8  236 Coriano Carthago   Bauman Urh      SLO  *  0,00  64,60   150,00 €
9  188 Dollar Look Van't A   Cibere Radovan     SVK  *  0,00  65,21   150,00 €
10  091 Caluca Z      Voksa Daniel      CZE  *  0,00  66,41   125,00 €
11  093 Felicita      Zelinkova Zuzana    CZE  *  0,00  67,14   125,00 €
12  237 Fragile Van't     Grum Lidija      SLO  *  0,00  70,29   125,00 €
13  002 Couleur Van     Gielen Kevin      BEL  *  0,00  70,34   40,00 €
14  001 Captain      Gielen Kevin      BEL  *  0,00  71,10   40,00 €
15  160 Chito Blue     Koza Lukasz      POL    2,00  78,12
16  164 Chacitol      Okla Krzysztof     POL    2,00  79,37
17  243 Cassandra 285    Ciriesi Federico     ITA    4,00  54,12
18  114 Quabs       Schmid Maximilian    GER    4,00  59,31
19  145 Athene      Bratomi Linda     ITA    4,00  60,94
20  155 Woodstock     Knutsen John Gunvar   NOR    4,00  61,26
21  226 Salvatore Von    Pal Frantisek      SVK    4,00  62,60
22  169 Calimera 36     Radomska Maja     POL    4,00  62,84
23  233 Wavo Aramis     Sulek Igor       SVK    4,00  65,05
24  242 Lenny       Ciriesi Federico     ITA    4,00  65,58
25  246 Zancara      Kuba Petr       CZE    4,00  65,74
26  229 Lili Star      Polas Juraj      SVK    4,00  66,73
27  182 Always Forever    Zelek Tomasz     POL    4,00  66,88
28  082 Rico S       Stetina Jan      CZE    4,00  68,05
29  138 Luftikus Boy     Szasz Sandor      HUN    4,00  69,53
30  057 Kar Kar MM     Matejka Martin     CZE    4,00  70,25
31  029 Mr Vox Agromarket   Hruska Jiri      CZE    4,00  71,06
32  123 Stakki's Jumper    Sprehe Jörne      GER    4,00  71,44
33  105 Cevin Costner    Sprehe Josef Jonas    GER    5,00  73,86
34  128 Le Royal      Füzer Gabor      HUN    5,00  75,47
35  157 Attachant      Faber Grzegorz     POL    6,00  77,56
36  152 Chanel 353     Turturiello Francesco   ITA    7,00  80,93
37  068 Acovaro      Opatrny Ales      CZE    7,00  82,57
38  131 Zordon      Horvath Balazs     HUN    8,00  61,09
39  148 Ottava Meraviglia Di  Paini Paolo      ITA    8,00  67,41
40  205 Consilia      Kuchar Maros     SVK    8,00  67,45
41  217 Nourejev N Z     Miklosova Jana     SVK    8,00  67,97
42  012 Rabenhofs Fenix    Arient Ladislav     CZE    8,00  68,02
43  204 Zorm       Kocikova Svetlana    SVK    8,00  70,71
44  030 Calata       Hruska Zdenek     CZE    11,00  81,69
45  235 Cleverboy 3     Timkova-sopkova Jana   SVK    12,00  84,18
46  074 Clinton      Pilecky Jan      CZE    13,00  72,19
47  197 Grancor      Cigan Jan Jun.     SVK    13,00  74,09
48  202 Calantino      Hatalova Tana     SVK    13,00  74,17
49  193 Queres       Cigan Jan       SVK    16,00  68,97
50  220 Utopie Vd Heffinck   Nalepkova Alexandra   SVK    18,00  78,08
51  173 Baltazar Du Rouet   Skrzyczynski Jaroslaw   POL    23,00  80,69
52  206 Brugia       Kurekova Radka     SVK    25,00  91,76
  071 Lissa       Papousek Jiri      CZE    ausg.
  080 Kallisto      Skrivan Jiri      CZE    ausg.
  195 Captain Star     Cigan Jan Jun.     SVK    ausg.
  203 Victor       Kocikova Svetlana    SVK    ausg.

Bronze Tour Opening ( 12 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 13 Kl. 120 Starter: 31 Reiter: 23
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Fekar Robert SVK, Salek Radovan CZE, Bauer Richard CZE, Smekal Robert
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 1000.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  033 Ebony       Kalocova Nina     CZE  *  0,00  58,25   250,00 €
2  013 Apollo 6      Arient Ladislav     CZE  *  0,00  59,33   200,00 €
3  035 Rapsodie 1     Klar Milan      CZE  *  0,00  60,01   150,00 €
4  034 Colette 1      Klar Milan      CZE  *  0,00  62,18   100,00 €
5  007 Unesco      Adam Premysl     CZE  *  0,00  63,30   70,00 €
6  037 Con Acord     Klima Jakub      CZE  *  0,00  63,39   55,00 €
7  211 Carla Carlotta A    Hatalova Tana     SVK  *  0,00  66,08   40,00 €
8  024 Marius 134     Hoffmeisterova Ria    CZE  *  0,00  66,12   30,00 €
9  062 Quira       Vachutka Ladislav    CZE  *  0,00  66,26   30,00 €
10  020 Elton Von Rocherath   De Jagerova Katerina   CZE  *  0,00  69,67   25,00 €
11  213 Quinta M      Kurekova Radka     SVK  *  0,00  69,86   25,00 €
12  009 Chella       Anovcinova Lucie    CZE  *  0,00  70,87   25,00 €
13  210 Waiyama      Folkmer Norbert     SVK    1,00  72,61
14  043 Rozarka 7      Kutalek Antonin     CZE    4,00  60,84
15  042 Femina      Kutalek Antonin     CZE    4,00  61,18
16  075 Soft Pillow     Pilecky Jan      CZE    4,00  62,77
17  249 Careta       Klima Jakub      CZE    4,00  65,63
18  063 Taktika      Vachutka Ladislav    CZE    4,00  66,55
19  214 Cedric Croft     Neuschlova Petronela   SVK    4,00  67,40
20  019 Cassio 17      De Jagerova Katerina   CZE    4,00  69,28
21  240 Baloubina      Levorchick Tanya    USA    4,00  71,21
22  038 Adrem Lancer II    Kocumova Klara     CZE    5,00  73,07
23  059 Capture      Sichova Monika     CZE    5,00  75,32
24  041 Timpex Abrand    Kucerova Katerina    CZE    6,00  77,40
25  103 Damon      Zvara Ondrej      CZE    6,00  77,94
26  039 L Esperance     Kocumova Klara     CZE    7,00  83,50
27  010 Rolys       Anovcinova Lucie    CZE    8,00  61,53
28  078 Dione       Skrivan Jiri      CZE    8,00  64,25
29  187 Winnetoe      Montorsi Marco Carlo   ITA    11,00  80,76
30  060 Polygraf      Sichova Monika     CZE    17,00  89,41
  061 Mojito       Sichova Renata     CZE    ausg.

Friday 13.06.2014 
Young Horse Tour 6 and 7 Years old ( 13 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 2 Kl. 125/130 Starter: 51 Reiter: 35
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Salek Radovan CZE, Fekar Robert SVK, Smekal Robert, Bauer Richard CZE
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 2020.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  222 Capital Croft     Krivjansky Juraj     SVK  *  0,00  62,33   500,00 €
2  085 Sabelius      Reznicek Martin     CZE  *  0,00  62,67   400,00 €
3  153 Ilana Van De     Turturiello Francesco   ITA  *  0,00  64,27   300,00 €
4  055 Verdi S      Luza Jirí       CZE  *  0,00  66,70   200,00 €
5  110 Dakar TN      Ellermann Hanno     EST  *  0,00  67,13   140,00 €
6  120 Skelton 4      Sprehe Jan      GER  *  0,00  68,11   110,00 €
7  167 Durano W      Prasek Krzysztof     POL  *  0,00  69,21   80,00 €
8  194 Arcan       Cigan Jan       SVK  *  0,00  69,82   60,00 €
9  088 Conversus Ii T    Studnicka Jan      CZE  *  0,00  69,92   60,00 €
10  119 Quit Right      Sprehe Jan      GER  *  0,00  70,36   50,00 €
11  132 Pm Balougraf     Horvath Balazs     HUN  *  0,00  70,52   50,00 €
12  191 Ikke Van Stal Cipa   Cibere Radovan     SVK  *  0,00  72,48   50,00 €
13  208 Chiara       Eibner Patrick     SVK  *  0,00  72,92   20,00 €
14  086 Cohiba      Rouckova Natalie    CZE    0,00  75,12
15  109 Cumberland 6    Sprehe Josef Jonas    GER    0,00  77,07
16  096 Cadermus Pp     Zelinkova Zuzana    CZE    0,00  78,24
17  181 Costello      Uchwat Robert     POL    1,00  79,54
18  158 Cerolido      Faber Grzegorz     POL    1,00  80,35
19  115 Claire De Lune 15   Schmid Maximilian    GER    4,00  65,14
20  192 Chaplin      Cigan Jan       SVK    4,00  65,15
21  004 Diamond For Pleasure  Gielen Kevin      BEL    4,00  65,44
22  207 Casper Speed     Eibner Patrick     SVK    4,00  67,83
23  168 Inka       Prasek Krzysztof     POL    4,00  68,58
24  231 Canter Cr      Polas Juraj      SVK    4,00  68,82
25  111 Starpower TN    Ellermann Hanno     EST    4,00  69,79
26  099 Sonya       Zila Zdenek      CZE    4,00  71,37
27  046 Quinus      Klus Marek      CZE    4,00  72,16
28  083 Douglas S      Stetina Jan      CZE    4,00  72,86
29  098 Dominka B     Zila Zdenek      CZE    4,00  73,32
30  108 Contero 11     Sprehe Josef Jonas    GER    4,00  73,52
31  176 Maestro Dive Z    Skrzyczynski Jaroslaw   POL    4,00  75,42
32  223 Celine M      Mackovjak Peter     SVK    4,00  76,66
33  067 Lord Luis      Olsak Rene      CZE    4,00  77,65
34  050 Cazz C      Kolowrat-krakowska Francesca CZE    4,00  78,98
35  095 Kleiner Lord 16    Zelinkova Zuzana    CZE    5,00  79,86
36  124 Deister 101     Sprehe Jörne      GER    5,00  82,89
37  026 Lepus       Hentsel Marek     CZE    8,00  67,02
38  149 Ten Ten      Paini Paolo      ITA    8,00  67,23
39  047 Carison      Klus Marek      CZE    8,00  68,33
40  084 Le Carela      Reznicek Martin     CZE    8,00  71,43
41  230 Askany      Polas Juraj      SVK    9,00  80,06
42  245 Dukato Vth     Papousek Jiri      CZE    9,00  81,86
43  212 Stanley Boy     Kocikova Svetlana    SVK    9,00  81,87
44  089 Corcovado     Studnicka Jan      CZE    9,00  82,69
45  209 Campino      Halo Marko      SVK    11,00  89,32
46  247 Cartani Croft     Krivjansky Juraj     SVK    12,00  72,01
47  143 Calisco      Bologni Filippo Marco   ITA    12,00  74,57
48  215 Colin M      Mackovjak Peter     SVK    16,00  76,83
49  066 Crado Von     Olsak Rene      CZE    17,00  81,00
50  032 Linearis Dk     Hruska Zdenek     CZE    17,00  96,25
  003 Boemerang Van    Gielen Kevin      BEL    ausg.

Bronze Tour (Platzierte)
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 14 Kl. 120 Starter: 31 Reiter: 23
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Fekar Robert SVK, Billardon Rene FR A, Smekal Robert, Haward Bravos Carolyn
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 1000.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  240 Baloubina      Levorchick Tanya    USA    0,00  56,59   250,00 €
2  033 Ebony       Kalocova Nina     CZE    0,00  58,73   200,00 €
3  042 Femina      Kutalek Antonin     CZE    0,00  60,43   150,00 €
4  035 Rapsodie 1     Klar Milan      CZE    0,00  60,53   100,00 €
5  007 Unesco      Adam Premysl     CZE    0,00  61,56   70,00 €
6  034 Colette 1      Klar Milan      CZE    0,00  62,12   55,00 €
7  039 L Esperance     Kocumova Klara     CZE    0,00  65,10   40,00 €
8  059 Capture      Sichova Monika     CZE    0,00  66,49   30,00 €
9  041 Timpex Abrand    Kucerova Katerina    CZE    0,00  67,52   30,00 €
10  249 Careta       Klima Jakub      CZE    0,00  69,61   25,00 €
11  103 Damon      Zvara Ondrej      CZE    1,00  79,00   25,00 €
12  020 Elton Von Rocherath   De Jagerova Katerina   CZE    4,00  63,84   25,00 €
13  214 Cedric Croft     Neuschlova Petronela   SVK    4,00  64,56
14  037 Con Acord     Klima Jakub      CZE    4,00  65,12
15  024 Marius 134     Hoffmeisterova Ria    CZE    4,00  65,80
16  043 Rozarka 7      Kutalek Antonin     CZE    4,00  66,02
17  213 Quinta M      Kurekova Radka     SVK    4,00  68,14
18  013 Apollo 6      Arient Ladislav     CZE    4,00  68,87
19  210 Waiyama      Folkmer Norbert     SVK    4,00  70,20
20  075 Soft Pillow     Pilecky Jan      CZE    4,00  70,89
21  078 Dione       Skrivan Jiri      CZE    8,00  59,39
22  063 Taktika      Vachutka Ladislav    CZE    8,00  63,45
23  062 Quira       Vachutka Ladislav    CZE    8,00  63,59
24  019 Cassio 17      De Jagerova Katerina   CZE    8,00  63,60
25  010 Rolys       Anovcinova Lucie    CZE    8,00  64,96
26  038 Adrem Lancer II    Kocumova Klara     CZE    8,00  66,49
27  211 Carla Carlotta A    Hatalova Tana     SVK    8,00  69,85
28  009 Chella       Anovcinova Lucie    CZE    8,00  69,87
29  187 Winnetoe      Montorsi Marco Carlo   ITA    9,00  76,06
30  061 Mojito       Sichova Renata     CZE    12,00  74,52
  060 Polygraf      Sichova Monika     CZE    ausg.

Diamond Tour LR Competition ( 15 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 10 Kl. 145 Starter: 56 Reiter: 56
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Fekar Robert SVK, Billardon Rene FR A, Smekal Robert, Haward Bravos Carolyn
Parcours: Petersen Olaf                        Geldpreis: 24600.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  005 Fariska      Gielen Kevin      BEL  *  0,00  65,75   6000,00 €
2  241 Calida 46      Ciriesi Federico     ITA  *  0,00  67,16   4800,00 €
3  136 Ferrana      Szasz Sandor      HUN  *  0,00  68,45   3600,00 €
4  102 Carmen Arcus    Zvara Ondrej      CZE  *  0,00  68,89   2400,00 €
5  156 Zip        Knutsen John Gunvar   NOR  *  0,00  69,11   1680,00 €
6  216 Road Runner Psg    Majher Patrik      SVK  *  0,00  71,16   1320,00 €
7  104 Eldorado Vd Zeshoek  Ellermann Hanno     EST  *  0,00  71,66   960,00 €
8  146 Utopia Di San    Bratomi Linda     ITA  *  0,00  72,65   720,00 €
9  236 Coriano Carthago   Bauman Urh      SLO  *  0,00  73,15   720,00 €
10  180 Giorgio W     Uchwat Robert     POL  *  0,00  74,22   600,00 €
11  106 Contendro-star    Sprehe Josef Jonas    GER  *  0,00  74,28   600,00 €
12  226 Salvatore Von    Pal Frantisek      SVK  *  0,00  76,18   600,00 €
13  127 Gordon      Biharvari Attila     HUN  *  0,00  76,25   200,00 €
14  163 Chirivell      Malinowska Paulina    POL  *  0,00  76,38   200,00 €
15  166 Zucca       Prasek Krzysztof     POL  *  0,00  77,58   200,00 €
16  174 Crazy Quick     Skrzyczynski Jaroslaw   POL    4,00  64,43
17  238 Heart Stealer     Laufer Tomaz     SLO    4,00  66,18
18  179 Zazou Szumawa    Szuminska Beata     POL    4,00  68,39
19  114 Quabs       Schmid Maximilian    GER    4,00  69,49
20  217 Nourejev N Z     Miklosova Jana     SVK    4,00  71,82
21  233 Wavo Aramis     Sulek Igor       SVK    4,00  71,92
22  116 Burberry 9     Sprehe Jan      GER    4,00  74,50
23  091 Caluca Z      Voksa Daniel      CZE    4,00  74,54
24  011 Aragon 2      Arient Ladislav     CZE    4,00  74,71
25  188 Dollar Look Van't A   Cibere Radovan     SVK    4,00  74,72
26  131 Zordon      Horvath Balazs     HUN    4,00  76,52
27  196 Corneta      Cigan Jan Jun.     SVK    4,00  76,58
28  044 Cascar       Kincl Jr. Josef     CZE    4,00  78,63
29  198 Atos-h       Folkmer Norbert     SVK    4,00  78,95
30  073 Sarah Sun      Parenica Josef     CZE    5,00  80,93
31  157 Attachant      Faber Grzegorz     POL    5,00  80,96
32  030 Calata       Hruska Zdenek     CZE    5,00  81,68
33  128 Le Royal      Füzer Gabor      HUN    5,00  82,20
34  202 Calantino      Hatalova Tana     SVK    5,00  82,67
35  141 Fixdesign Amerigo   Bologni Filippo Marco   ITA    8,00  68,99
36  121 Fiona 483      Sprehe Jörne      GER    8,00  71,91
37  165 Um Diabo      Okla Krzysztof     POL    8,00  73,58
38  027 Aristo Z      Hruska Jiri      CZE    8,00  73,80
39  093 Felicita      Zelinkova Zuzana    CZE    8,00  74,12
40  087 Artani 2      Studnicka Jan      CZE    8,00  74,75
41  082 Rico S       Stetina Jan      CZE    8,00  75,50
42  237 Fragile Van't     Grum Lidija      SLO    8,00  77,00
43  161 Banjo Boy     Koza Paulina      POL    8,00  77,34
44  159 Bijou Be      Koza Lukasz      POL    8,00  77,79
45  170 Phenix       Sawicki Piotr      POL    8,00  77,81
46  244 Falco Union     Papousek Jiri      CZE    8,00  77,93
47  182 Always Forever    Zelek Tomasz     POL    9,00  82,00
48  150 Asha Di San     Turturiello Francesco   ITA    12,00  69,30
49  054 Land Rebel - S    Luza Jirí       CZE    12,00  76,88
50  246 Zancara      Kuba Petr       CZE    12,00  78,95
51  070 Zandiro      Opatrny Ales      CZE    13,00  79,33
52  065 Perry 1      Novotny Jakub     CZE    13,00  80,67
53  147 Fleur Van De     Paini Paolo      ITA    16,00  68,59
  169 Calimera 36     Radomska Maja     POL    ausg.
  057 Kar Kar MM     Matejka Martin     CZE    ausg.
  080 Kallisto      Skrivan Jiri      CZE    ausg.

Gold Tour ( 12 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 8 Kl. 140 Starter: 42 Reiter: 34
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Billardon Rene FR A, Haward Bravos Carolyn, Smekal Robert,Bauer Richard CZE
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 5000.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  243 Cassandra 285    Ciriesi Federico     ITA  *  0,00  66,65   1250,00 €
2  138 Luftikus Boy     Szasz Sandor      HUN  *  0,00  66,95   1000,00 €
3  145 Athene      Bratomi Linda     ITA  *  0,00  69,00   750,00 €
4  137 Landspiel      Szasz Sandor      HUN  *  0,00  70,73   500,00 €
5  113 Cepetto 6      Schmid Maximilian    GER  *  0,00  72,79   350,00 €
6  052 Sejna 1      Kubricka Katerina    CZE  *  0,00  73,95   275,00 €
7  117 Starlight      Sprehe Jan      GER  *  0,00  75,34   200,00 €
8  148 Ottava Meraviglia Di  Paini Paolo      ITA  *  0,00  75,83   150,00 €
9  205 Consilia      Kuchar Maros     SVK  *  0,00  75,84   150,00 €
10  101 Cardiff Dwerse    Zvara Ondrej      CZE  *  0,00  76,21   125,00 €
11  048 Tarola D      Kolowrat-Krakowska   CZE  *  0,00  77,58   125,00 €
12  206 Brugia       Kurekova Radka     SVK  *  1,00  79,55   125,00 €
13  002 Couleur Van     Gielen Kevin      BEL    2,00  86,65
14  242 Lenny       Ciriesi Federico     ITA    3,00  90,32
15  122 Kick Like Bum    Sprehe Jörne      GER    4,00  65,26
16  151 Boston       Turturiello Francesco   ITA    4,00  67,00
17  175 Inferno      Skrzyczynski Jaroslaw   POL    4,00  70,50
18  025 Sauron       Hentsel Marek     CZE    4,00  75,01
19  028 Carethago Z     Hruska Jiri      CZE    4,00  75,22
20  155 Woodstock     Knutsen John Gunvar   NOR    4,00  76,08
21  220 Utopie Vd Heffinck   Nalepkova Alexandra   SVK    4,00  76,48
22  107 Leo Vuitton     Sprehe Josef Jonas    GER    4,00  77,41
23  001 Captain      Gielen Kevin      BEL    4,00  78,17
24  092 Caleri Ii      Zelinkova Zuzana    CZE    4,00  91,37
25  164 Chacitol      Okla Krzysztof     POL    6,00  86,15
26  234 Wavo Lampard    Sulek Igor       SVK    8,00  71,93
27  118 Tschaika 2     Sprehe Jan      GER    8,00  72,07
28  189 Zacate Cas     Cibere Radovan     SVK    8,00  74,30
29  229 Lili Star      Polas Juraj      SVK    8,00  76,28
30  014 Adela S      Bittnerova Denisa    CZE    8,00  78,27
31  100 Calvaro Star     Zvara Ondrej      CZE    8,00  78,78
32  250 Shearwater Mikado   Marsh Jaime      GBR    8,00  78,85
33  071 Lissa       Papousek Jiri      CZE    9,00  79,70
34  204 Zorm       Kocikova Svetlana    SVK    9,00  80,61
35  074 Clinton      Pilecky Jan      CZE    10,00  86,09
36  077 Balladium      Skrivan Jiri      CZE    10,00  86,75
37  152 Chanel 353     Turturiello Francesco   ITA    12,00  65,52
38  022 Leandro S      Grunthalova Nicola    CZE    12,00  74,22
39  173 Baltazar Du Rouet   Skrzyczynski Jaroslaw   POL    16,00  72,30
40  197 Grancor      Cigan Jan Jun.     SVK    16,00  78,12
  015 Vanessa      Bittnerova Denisa    CZE    ausg.
  235 Cleverboy 3     Timkova-sopkova Jana   SVK    ausg.

tovább

 

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


KÖNYVAJÁNLÓK - ha nem tudod mit olvass, itt találhatsz hozzá inspirációt - BOOKISLAND    *****    ÚJRA NYITVA! ~FBLOG~ ÁLLATKÍSÉRLETEKTÕL MENTES A SMINKED? ~HAMAROSAN KREDIT NYEREMÉNY! TERMÉKTESZTEK!~FBLOG~ÚJRA NYITVA!    *****    Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok