somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Július
HKSCPSV
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
CSI*** Olomouc CZE FEI Worldcup - CSI* - CSI*YH 2014-június 12-15

Saturday 14.06.2014
Bronze Tour Final with jump off (12 Platzierte)
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 15 Kl. 125 Starter: 29 Reiter: 22
Richtverfahren: 238.2.2
Richter: Billardon Rene FR A, Bauer Richard CZE, Smekal Robert, Salek Radovan CZE
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 1502.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit  St Geldpreis
1  042 Femina      Kutalek Antonin     CZE  *  0,00  42,89  1 375,00 €
2  063 Taktika      Vachutka Ladislav    CZE  *  0,00  44,90  1 300,00 €
3  043 Rozarka 7      Kutalek Antonin     CZE  *  0,00  46,50  1 225,00 €
4  035 Rapsodie 1     Klar Milan      CZE  *  0,00  48,40  1 150,00 €
5  211 Carla Carlotta A    Hatalova Tana     SVK  *  0,00  48,64  1 105,00 €
6  210 Waiyama      Folkmer Norbert     SVK  *  4,00  46,64  1 83,00 €
7  019 Cassio 17      De Jagerova Katerina   CZE  *  4,00  48,42  1 60,00 €
8  034 Colette 1      Klar Milan      CZE  *  4,00  49,56  1 45,00 €
9  024 Marius 134     Hoffmeisterova Ria    CZE  *  4,00  50,35  1 45,00 €
10  059 Capture      Sichova Monika     CZE  *  4,00  53,30  1 38,00 €
11  013 Apollo 6      Arient Ladislav     CZE  *  12,00  47,04  1 38,00 €
12  062 Quira       Vachutka Ladislav    CZE  *  4,00  75,80   38,00 €
13  010 Rolys       Anovcinova Lucie    CZE    4,00  78,86
14  039 L Esperance     Kocumova Klara     CZE    4,00  81,47
15  007 Unesco      Adam Premysl     CZE    4,00  82,90
16  033 Ebony       Kalocova Nina     CZE    4,00  83,40
17  075 Soft Pillow     Pilecky Jan      CZE    4,00  85,58
18  078 Dione       Skrivan Jiri      CZE    4,00  85,83
19  009 Chella       Anovcinova Lucie    CZE    5,00  89,33
20  249 Careta       Klima Jakub      CZE    5,00  90,41
21  214 Cedric Croft     Neuschlova Petronela   SVK    8,00  78,73
22  038 Adrem Lancer II    Kocumova Klara     CZE    8,00  81,03
23  020 Elton Von Rocherath   De Jagerova Katerina   CZE    8,00  82,36
24  041 Timpex Abrand    Kucerova Katerina    CZE    8,00  84,02
25  240 Baloubina      Levorchick Tanya    USA    8,00  86,14
26  103 Damon      Zvara Ondrej      CZE    9,00  91,11
27  037 Con Acord     Klima Jakub      CZE    12,00  86,75
28  187 Winnetoe      Montorsi Marco Carlo   ITA    12,00  100,04
29  213 Quinta M      Kurekova Radka     SVK    20,00  87,93

Silver Tour ( 12 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 5 Kl. 135 Starter: 44 Reiter: 41
Richtverfahren: 238.2.1
Richter: Fekar Robert SVK, Billardon Rene FR A, Smekal Robert, Haward Bravos Carolyn
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 2502.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit   Geldpreis
1  122 Kick Like Bum    Sprehe Jörne      GER  *  0,00  59,50   625,00 €
2  069 Caramouche     Opatrny Ales      CZE  *  0,00  59,82   500,00 €
3  152 Chanel 353     Turturiello Francesco   ITA  *  0,00  60,90   375,00 €
4  175 Inferno      Skrzyczynski Jaroslaw   POL  *  0,00  62,19   250,00 €
5  072 Allo Allo      Parenica Josef     CZE  *  0,00  62,62   175,00 €
6  144 Agropoint Contro   Bratomi Linda     ITA  *  0,00  63,79   138,00 €
7  201 Chicago      Halo Marko      SVK  *  0,00  64,41   100,00 €
8  018 Clooney 39     De Jagerova Katerina   CZE  *  0,00  70,71   75,00 €
9  129 Andolin      Horvath Balazs     HUN  *  0,00  71,81   75,00 €
10  090 Quentin      Tretera Vladimir     CZE  *  0,00  72,49   63,00 €
11  221 Violetfee      Nalepkova Alexandra   SVK  *  0,00  76,31   63,00 €
12  005 Fariska      Gielen Kevin      BEL  *  2,00  84,38   63,00 €
13  140 Comtesse H     Bologni Filippo Marco   ITA    4,00  60,52
14  045 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     CZE    4,00  60,82
15  077 Balladium      Skrivan Jiri      CZE    4,00  66,08
16  076 Casidi       Sinova Michaela     CZE    4,00  67,45
17  053 Anabel Van't Kathof   Kucerova Katerina    CZE    4,00  67,71
18  239 Zanzibar      Levorchick Tanya    USA    4,00  69,37
19  016 Sir 8       Bodlak Radim     CZE    4,00  70,94
20  203 Victor       Kocikova Svetlana    SVK    4,00  72,19
21  006 Camouflage     Adam Premysl     CZE    4,00  72,66
22  172 Wassini      Sawicki Piotr      POL    4,00  76,95
23  224 Cheril       Mackovjak Peter     SVK    8,00  61,18
24  097 Quins       Zila Zdenek      CZE    8,00  71,35
25  056 Grey Lady     Ludvik Jakub      CZE    8,00  72,15
26  183 Zulana L      Zelek Tomasz     POL    8,00  72,29
27  118 Tschaika 2     Sprehe Jan      GER    8,00  73,32
28  171 Philadelphia 53    Sawicki Piotr      POL    8,00  74,81
29  017 Sandino      Bratova Zuzana     CZE    8,00  75,63
30  218 Quinzo Z      Miklosova Jana     SVK    8,00  76,08
31  049 Zuliantha Fortuna   Kolowrat-Krakowska   CZE    8,00  76,09
32  251 Cartograns Kiss    Doering Julia      POL    8,00  76,88
33  154 Be Quite      Knutsen John Gunvar   NOR    12,00  65,41
34  008 Casis       Anovcinova Lucie    CZE    12,00  72,84
35  248 Diger       Salkova Tina      CZE    12,00  73,25
36  064 Gwen       Novotny Jakub     CZE    12,00  73,77
37  219 Caypino      Nalepkova Alexandra   SVK    16,00  75,92
38  031 Lukrecie      Hruska Zdenek     CZE    16,00  76,23
39  193 Queres       Cigan Jan       SVK    24,00  76,59
  228 Carat Z      Polas Juraj      SVK    ausg.
  021 Voigtsdorfs Cityslicker  De Jagerova Katerina   CZE    ausg.
  195 Captain Star     Cigan Jan Jun.     SVK    ausg.
  081 Werdikt      Stanek Vaclav     CZE    ausg.
  232 Raptor       Sulek Igor       SVK    ausg.

Olomouc Masters LR Comp - jump off ( 12 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 11 Kl. 150 Starter: 33 Reiter: 33
Richtverfahren: 238.2.2
Richter: Fekar Robert SVK, Haward Bravos Carolyn, Smekal Robert, Bauer Richard CZE
Parcours: Petersen Olaf                       Geldpreis: 27502.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit  St Geldpreis
1  217 Nourejev N Z     Miklosova Jana     SVK  *  0,00  41,66  1 6875,00 €
2  161 Banjo Boy     Koza Paulina      POL  *  0,00  46,00  1 5500,00 €
3  130 Pm Jumping Lady   Horvath Balazs     HUN  *  4,00  43,99  1 4125,00 €
4  116 Burberry 9     Sprehe Jan      GER  *  4,00  49,42  1 2750,00 €
5  150 Asha Di San     Turturiello Francesco   ITA  *  8,00  42,18  1 1925,00 €
6  160 Chito Blue     Koza Lukasz      POL  *  8,00  44,75  1 1513,00 €
7  029 Mr Vox Agromarket   Hruska Jiri      CZE  *  8,00  50,60  1 1100,00 €
8  104 Eldorado Vd Zeshoek  Ellermann Hanno     EST  *  1,00  81,08   825,00 €
9  163 Chirivell      Malinowska Paulina    POL  *  1,00  83,43   825,00 €
10  170 Phenix       Sawicki Piotr      POL  *  2,00  84,60   688,00 €
11  156 Zip        Knutsen John Gunvar   NOR  *  4,00  73,56   688,00 €
12  233 Wavo Aramis     Sulek Igor       SVK  *  4,00  74,78   688,00 €
13  216 Road Runner Psg    Majher Patrik      SVK    4,00  75,19
14  226 Salvatore Von    Pal Frantisek      SVK    4,00  76,48
15  068 Acovaro      Opatrny Ales      CZE    4,00  77,41
16  165 Um Diabo      Okla Krzysztof     POL    4,00  77,82
17  123 Stakki's Jumper    Sprehe Jörne      GER    4,00  78,14
18  242 Lenny       Ciriesi Federico     ITA    4,00  78,67
19  002 Couleur Van     Gielen Kevin      BEL    4,00  79,28
20  105 Cevin Costner    Sprehe Josef Jonas    GER    4,00  79,94
21  166 Zucca       Prasek Krzysztof     POL    5,00  81,70
22  174 Crazy Quick     Skrzyczynski Jaroslaw   POL    8,00  71,93
23  112 Coco Chanel 145    Schmid Maximilian    GER    8,00  73,17
24  145 Athene      Bratomi Linda     ITA    8,00  77,06
25  137 Landspiel      Szasz Sandor      HUN    9,00  81,12
26  238 Heart Stealer     Laufer Tomaz     SLO    12,00  70,42
27  141 Fixdesign Amerigo   Bologni Filippo Marco   ITA    12,00  74,98
28  073 Sarah Sun      Parenica Josef     CZE    13,00  83,31
29  250 Shearwater Mikado   Marsh Jaime      GBR    14,00  87,95
30  012 Rabenhofs Fenix    Arient Ladislav     CZE    17,00  81,16
31  127 Gordon      Biharvari Attila     HUN    18,00  102,80
  147 Fleur Van De     Paini Paolo      ITA    ausg.
  126 Bahrain Silver    Talbot Ben      GBR  ausg.

Final Young Horse Tour 6 and 7 Years old ( 13 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 3 Kl. 130/135 Starter: 51 Reiter: 35
Richtverfahren: 238.2.2
Richter:Billardon Rene FR A, Salek Radovan CZE, Smekal Robert, Bauer Richard CZE
Parcours: Petersen Olaf                        Geldpreis: 3537.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land  pl  Punkte Zeit  St Geldpreis
1  085 Sabelius      Reznicek Martin     CZE  *  0,00  36,86  1 875,00 €
2  167 Durano W      Prasek Krzysztof     POL  *  0,00  37,84  1 700,00 €
3  222 Capital Croft     Krivjansky Juraj     SVK  *  0,00  38,73  1 525,00 €
4  132 Pm Balougraf     Horvath Balazs     HUN  *  0,00  39,92  1 350,00 €
5  119 Quit Right      Sprehe Jan      GER  *  0,00  40,04  1 245,00 €
6  120 Skelton 4      Sprehe Jan      GER  *  0,00  40,49  1 193,00 €
7  086 Cohiba      Rouckova Natalie    CZE  *  0,00  40,76  1 140,00 €
8  230 Askany      Polas Juraj      SVK  *  0,00  43,00  1 105,00 €
9  098 Dominka B     Zila Zdenek      CZE  *  0,00  43,02  1 105,00 €
10  207 Casper Speed     Eibner Patrick     SVK  *  4,00  42,24  1 88,00 €
11  111 Starpower TN    Ellermann Hanno     EST  *  8,00  39,94  1 88,00 €
12  083 Douglas S      Stetina Jan      CZE  *  12,00  44,98  1 88,00 €
13  046 Quinus      Klus Marek      CZE  *  1,00  77,13   35,00 €
14  124 Deister 101     Sprehe Jörne      GER    1,00  77,47
15  110 Dakar TN      Ellermann Hanno     EST    1,00  77,75
16  004 Diamond For Pleasure  Gielen Kevin      BEL    1,00  78,69
17  026 Lepus       Hentsel Marek     CZE    4,00  69,22
18  143 Calisco      Bologni Filippo Marco   ITA    4,00  69,33
19  153 Ilana Van De     Turturiello Francesco   ITA    4,00  71,64
20  194 Arcan       Cigan Jan       SVK    4,00  72,36
21  149 Ten Ten      Paini Paolo      ITA    4,00  72,96
22  047 Carison      Klus Marek      CZE    4,00  73,21
23  095 Kleiner Lord 16    Zelinkova Zuzana    CZE    4,00  74,60
24  067 Lord Luis      Olsak Rene      CZE    4,00  75,01
25  108 Contero 11     Sprehe Josef Jonas    GER    4,00  75,52
26  055 Verdi S      Luza Jirí       CZE    4,00  75,75
27  192 Chaplin      Cigan Jan       SVK    5,00  76,42
28  158 Cerolido      Faber Grzegorz     POL    5,00  77,20
29  245 Dukato Vth     Papousek Jiri      CZE    5,00  77,79
30  084 Le Carela      Reznicek Martin     CZE    8,00  69,51
31  168 Inka       Prasek Krzysztof     POL    8,00  70,90
32  089 Corcovado     Studnicka Jan      CZE    8,00  73,95
33  215 Colin M      Mackovjak Peter     SVK    8,00  74,41
34  003 Boemerang Van    Gielen Kevin      BEL    8,00  74,45
35  247 Cartani Croft     Krivjansky Juraj     SVK    9,00  76,03
36  191 Ikke Van Stal Cipa   Cibere Radovan     SVK    9,00  76,84
37  050 Cazz C      Kolowrat-Krakowska   CZE    9,00  78,09
38  109 Cumberland 6    Sprehe Josef Jonas    GER    9,00  78,32
39  208 Chiara       Eibner Patrick     SVK    9,00  78,79
40  115 Claire De Lune 15   Schmid Maximilian    GER    9,00  92,34
41  212 Stanley Boy     Kocikova Svetlana    SVK    12,00  75,45
42  209 Campino      Halo Marko      SVK    18,00  82,75
43  032 Linearis Dk     Hruska Zdenek     CZE    18,00  83,80
44  231 Canter Cr      Polas Juraj      SVK    22,00  99,35
  223 Celine M      Mackovjak Peter     SVK    ausg.
  176 Maestro Dive Z    Skrzyczynski Jaroslaw   POL    ausg.
  181 Costello      Uchwat Robert     POL    ausg.
  099 Sonya       Zila Zdenek      CZE    ausg.
  096 Cadermus Pp     Zelinkova Zuzana    CZE    ausg.
  088 Conversus Ii T    Studnicka Jan      CZE    ausg.
  066 Crado Von     Olsak Rene      CZE    ausg.

Sunday 15.06.2014 
Gold Tour Final (12 Platzierte)
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 9 Kl. 150 Starter: 44  Reiter: 40
Richtverfahren: 238.2.2
Richter: Fekar Robert SVK, Billardon Rene FR A, Smekal Robert, Haward Bravos Carolyn
Parcours: Petersen Olaf                      Geldpreis: 10000.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land pl Punkte Zeit  St Geldpreis
1  027 Aristo Z      Hruska Jiri      CZE * 0,00  44,00  1 2500,00 €
2  029 Mr Vox Agromarket   Hruska Jiri      CZE * 0,00  44,34  1 2000,00 €
3  169 Calimera 36     Radomska Maja     POL * 0,00  44,97  1 1500,00 €
4  071 Lissa       Papousek Jiri      CZE * 0,00  45,06  1 1000,00 €
5  117 Startlight      Sprehe Jan      GER * 0,00  49,49  1 700,00 €
6  113 Cepetto 6      Schmid Maximilian    GER * 4,00  42,82  1 550,00 €
7  234 Wavo Lampard    Sulek Igor       SVK * 4,00  44,73  1 400,00 €
8  220 Utopie Vd Heffinck   Nalepkova Alexandra   SVK * 4,00  47,08  1 300,00 €
9  054 Land Rebel - S    Luza Jirí       CZE * 4,00  47,47  1 300,00 €
10  065 Perry 1      Novotny Jakub     CZE * 8,00  42,85  1 250,00 €
11  189 Zacate Cas     Cibere Radovan     SVK * 12,00  43,66  1 250,00 €
12  112 Coco Chanel 145    Schmid Maximilian    GER * 12,00  51,57  1 250,00 €
13  229 Lili Star      Polas Juraj      SVK  1,00  86,29
14  148 Ottava Meraviglia Di  Paini Paolo      ITA  1,00  87,02
15  204 Zorm       Kocikova Svetlana    SVK  1,00  87,59
16  159 Bijou Be      Koza Lukasz      POL  1,00  87,83
17  128 Le Royal      Füzer Gabor      HUN  1,00  87,86
18  131 Zordon      Horvath Balazs     HUN  1,00  88,25
19  157 Attachant      Faber Grzegorz     POL  2,00  90,84
20  001 Captain      Gielen Kevin      BEL  2,00  92,51
21  074 Clinton      Pilecky Jan      CZE  2,00  92,81
22  179 Zazou Szumawa    Szuminska Beata     POL  4,00  80,29
23  082 Rico S       Stetina Jan      CZE  4,00  81,68
24  045 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     CZE  4,00  82,03
25  093 Felicita      Zelinkova Zuzana    CZE  4,00  84,80
26  123 Stakki's Jumper    Sprehe Jörne      GER  4,00  85,43
27  101 Cardiff Dwerse    Zvara Ondrej      CZE  5,00  88,12
28  107 Leo Vuitton     Sprehe Josef Jonas    GER  5,00  89,95
29  173 Baltazar Du Rouet   Skrzyczynski Jaroslaw   POL  8,00  81,86
30  155 Woodstock     Knutsen John Gunvar   NOR  8,00  83,56
31  014 Adela S      Bittnerova Denisa    CZE  8,00  83,95
32  015 Vanessa      Bittnerova Denisa    CZE  8,00  85,21
33  202 Calantino      Hatalova Tana     SVK  8,00  99,68
34  057 Kar Kar MM     Matejka Martin     CZE  9,00  88,65
35  137 Landspiel      Szasz Sandor      HUN  12,00  84,15
36  025 Sauron       Hentsel Marek     CZE  12,00  84,48
37  138 Luftikus Boy     Szasz Sandor      HUN  12,00  84,96
38  246 Zancara      Kuba Petr       CZE  12,00  85,53
39  164 Chacitol      Okla Krzysztof     POL  14,00  106,44
40  012 Rabenhofs Fenix    Arient Ladislav     CZE  16,00  84,65
  205 Consilia      Kuchar Maros     SVK  ausg.
  243 Cassandra 285    Ciriesi Federico     ITA  ausg.
  052 Sejna 1      Kubricka Katerina    CZE  ausg.
  206 Brugia       Kurekova Radka     SVK  ausg.

FEI World Cup Comp with jump off (12 Platzierte)
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 12 Kl. 160 Starter: 40  Reiter: 40
Richtverfahren: 138.2.2
Richter: Salek Radovan CZE, Billardon Rene FR A, Smekal Robert, Haward Bravos Carolyn
Parcours: Petersen Olaf                     Geldpreis: 40000.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land pl Punkte Zeit  St Geldpreis
1  241 Calida 46      Ciriesi Federico     ITA * 0,00  46,74  1 10000,00 €
2  116 Burberry 9     Sprehe Jan      GER * 0,00  49,11  1 8000,00 €
3  114 Quabs       Schmid Maximilian    GER * 4,00  46,05  1 6000,00 €
4  005 Fariska      Gielen Kevin      BEL * 4,00  71,03   4000,00 €
5  121 Fiona 483      Sprehe Jörne      GER * 4,00  71,84   2800,00 €
6  165 Um Diabo      Okla Krzysztof     POL * 4,00  72,36   2200,00 €
7  160 Chito Blue     Koza Lukasz      POL * 4,00  72,78   1600,00 €
8  136 Ferrana      Szasz Sandor      HUN * 4,00  72,91   1200,00 €
9  161 Banjo Boy     Koza Paulina      POL * 4,00  73,86   1200,00 €
10  151 Boston       Turturiello Francesco   ITA * 4,00  75,80   1000,00 €
11  196 Corneta      Cigan Jan Jun.     SVK * 4,00  76,36   1000,00 €
12  104 Eldorado Vd Zeshoek  Ellermann Hanno     EST * 4,00  76,50   1000,00 €
13  092 Caleri Ii      Zelinkova Zuzana    CZE  4,00  77,45
14  188 Dollar Look Van't A   Cibere Radovan     SVK  4,00  78,16
15  170 Phenix       Sawicki Piotr      POL  4,00  78,53
16  163 Chirivell      Malinowska Paulina    POL  4,00  79,08
17  174 Crazy Quick     Skrzyczynski Jaroslaw   POL  8,00  67,30
18  216 Road Runner Psg    Majher Patrik      SVK  8,00  72,11
19  070 Zandiro      Opatrny Ales      CZE  8,00  74,42
20  236 Coriano Carthago   Bauman Urh      SLO  8,00  74,66
21  244 Falco Union     Papousek Jiri      CZE  8,00  77,54
22  044 Cascar       Kincl Jr. Josef     CZE  10,00  86,07
23  156 Zip        Knutsen John Gunvar   NOR  12,00  71,36
24  198 Atos-h       Folkmer Norbert     SVK  12,00  72,24
25  102 Carmen Arcus    Zvara Ondrej      CZE  12,00  73,31
26  141 Fixdesign Amerigo   Bologni Filippo Marco   ITA  12,00  75,23
27  146 Utopia Di San    Bratomi Linda     ITA  12,00  77,57
28  030 Calata       Hruska Zdenek     CZE  13,00  82,01
29  087 Artani 2      Studnicka Jan      CZE  16,00  71,76
30  011 Aragon 2      Arient Ladislav     CZE  20,00  74,11
31  182 Always Forever    Zelek Tomasz     POL  20,00  75,18
32  237 Fragile Van't     Grum Lidija      SLO  21,00  80,52
33  073 Sarah Sun      Parenica Josef     CZE  29,00  80,21
  238 Heart Stealer     Laufer Tomaz     SLO  ausg.
  106 Contendro-star    Sprehe Josef Jonas    GER  ausg.
  127 Gordon      Biharvari Attila     HUN  ausg.
  180 Giorgio W     Uchwat Robert     POL  ausg.
  147 Fleur Van De     Paini Paolo      ITA  ausg.
  166 Zucca       Prasek Krzysztof     POL  ausg.
  130 Pm Jumping Lady   Horvath Balazs     HUN  ausg.

Silver Tour Final ( 12 Platzierte )
Turniernummer 11.06.2014 bis 15.06.2014
Ergebnis Bewerb 6 Kl. 135 Starter: 36 Reiter: 33
Richtverfahren: 238.2.2
Richter: Salek Radovan CZE, Fekar Robert SVK, Smekal Robert, Bauer Richard CZE
Parcours: Petersen Olaf                     Geldpreis: 4000.00 €
Pl. KoNr  Pferd       Reiter        Land pl Punkte Zeit  St Geldpreis
1  090 Quentin      Tretera Vladimir     CZE * 4,00  41,63  1 1000,00 €
2  232 Raptor       Sulek Igor       SVK * 4,00  42,49  1 800,00 €
3  193 Queres       Cigan Jan       SVK * 8,00  40,69  1 600,00 €
4  028 Carethago Z     Hruska Jiri      CZE * 1,00  80,97   400,00 €
5  140 Comtesse H     Bologni Filippo Marco   ITA * 4,00  72,61   280,00 €
6  201 Chicago      Halo Marko      SVK * 4,00  73,32   220,00 €
7  224 Cheril       Mackovjak Peter     SVK * 4,00  75,98   160,00 €
8  195 Captain Star     Cigan Jan Jun.     SVK * 4,00  76,51   120,00 €
9  129 Andolin      Horvath Balazs     HUN * 4,00  78,69   120,00 €
10  017 Sandino      Bratova Zuzana     CZE * 5,00  81,18   100,00 €
11  048 Tarola D      Kolowrat-Krakowska   CZE * 5,00  82,25   100,00 €
12  018 Clooney 39     De Jagerova Katerina   CZE * 5,00  82,95   100,00 €
13  100 Calvaro Star     Zvara Ondrej      CZE  5,00  82,98
14  172 Wassini      Sawicki Piotr      POL  6,00  84,24
15  239 Zanzibar      Levorchick Tanya    USA  6,00  86,51
16  056 Grey Lady     Ludvik Jakub      CZE  8,00  75,06
17  072 Allo Allo      Parenica Josef     CZE  8,00  75,97
18  076 Casidi       Sinova Michaela     CZE  8,00  76,53
19  228 Carat Z      Polas Juraj      SVK  8,00  77,08
20  197 Grancor      Cigan Jan Jun.     SVK  8,00  78,19
21  006 Camouflage     Adam Premysl     CZE  8,00  78,32
22  022 Leandro S      Grunthalova Nicola    CZE  8,00  94,28
23  251 Cartograns Kiss    Doering Julia      POL  11,00  87,69
24  248 Diger       Salkova Tina      CZE  12,00  77,03
25  016 Sir 8       Bodlak Radim     CZE  12,00  77,57
26  064 Gwen       Novotny Jakub     CZE  13,00  79,62
27  221 Violetfee      Nalepkova Alexandra   SVK  18,00  99,48
28  021 Voigtsdorfs Cityslicker  De Jagerova Katerina   CZE  19,00  104,11
29  081 Werdikt      Stanek Vaclav     CZE  33,00  97,65
  069 Caramouche     Opatrny Ales      CZE  ausg.
  008 Casis       Anovcinova Lucie    CZE  ausg.
  235 Cleverboy 3     Timkova-sopkova Jana   SVK  ausg.
  219 Caypino      Nalepkova Alexandra   SVK  ausg.
  183 Zulana L      Zelek Tomasz     POL  ausg.
  218 Quinzo Z      Miklosova Jana     SVK  ausg.
  053 Anabel Van't Kathof   Kucerova Katerina    CZE  ausg.

Vissza a Hírek-hez

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Hûsölj a nyári melegben egyedi módon - nézz jégkorong meccset! Nem tudod, hol kezdd? Adok pár tippet! ^^    *****    STITCHERS - Gyere és ismerd meg a Freeform csatorna sorozatát és annak színészeit! Épp San Diego Comic-Con lázban égünk!    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Naptár,Design!    *****    INGYENES HOROSZKÓP ELEMZÉS, ASZTROLÓGIA OKTATÁS! CSAK REGISZTRÁLNOD KELL!    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is H&#245;s! H&#245;sregék RPG    *****    Erdõszéli tudósítónk jelenti: Marculábi cica éjszakai felfedezõútra indult! Gyertek ti is! Részletek a Mesetárban!    *****    Születési horoszkóp 1000 Ft. 3 év elõrejelzés 1000 Ft. Párkapcsolati elemzés 1000 Ft. Óriási nyári akció csak nálam!!!    *****    Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lor    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG    *****    Filmek itt!    *****    Ha szeretsz filmet nézni klikk ide! Klikk klikk    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    Megújult külsõvel vár Magyarország egyetlen Olicity rajongói lapja! Mindennap friss hírek a sorozatról és a párosról!    *****    Készítsd el saját horoszkópod ingyen,csak kattints!Fantasztikus akciók a fõoldalon,ezt nem szabad kihagyni! Látogas meg!    *****    BLOG, STORYK, KRITIKÁK, BESZÁMOLÓK, KEDVENCEK, DIVAT, SZÉPSÉGÁPOLÁS, LAKBERENDEZÉS, MINDEN AMI EGY BLOGRA KELL!    *****    Nyári akció,minden horoszkóp megrendelés 1000 Ft. Rendelj most szeretteidnek ajándék horoszkópot.Várlak az oldalamon!    *****    Gréti. 23. ExmisszusGyakornok. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. ErikKarlsson. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Azt mondják, hogy amikor egy fõnix meghal, a hamvaiból egy sokkal szebb, sokkal erõsebb madár születik&#8230;    *****    Fantasztikus nyári akció,minden horoszkóp megrendelés 1000 Ft. Rendelj most szeretteidnek ajándékot.Várlak az oldalamon!