somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Június
HKSCPSV
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Ländliche Európa Bajnokság Laintal (Ausztria) 2013. július 17-21. 2

Bewerb 004: Vielseitigkeitsprüfung Kl. CIC*
Dressage Test 2009 FEI CIC* A
D: ca. 2600 m, 520 m/min.
EZ: 5 min 00 sec. HZ: 10 min 00 sec-
Judge C: Peter Wagner, AUT
Judge E: Heinrich Liegl, GER
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 37 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl.    Horse        Rider        Belongs To   Ctry   C     E     Dressur  Gesamt
1 128   Dancing Queen IX    Brigitte Peterhans    Swiss     SUI   161 (06)   176 (01)   40,1  40,10
2 072   Coriando´s Camilla    Yvonne Booten     Germany    GER   166 (02)   170 (02)   40,4  40,40
2 012   Tralee Mine      Harald Ambros     Austria    AUT   166 (02)   170 (02)   40,4  40,40
4 044   Lasing Stillus     Eliska Opravilova    Czech Republic CZ   170 (01)   153 (12)   44,7  44,70
5 032   Adorable van het Heidehof  Jana Guffens      Belgium    BEL   164 (04)   158 (05)   45,0  45,00
6 101   Fernhill First Impression  Pietro Majolino     Italy     ITA   163 (05)   155 (09)   46,3   46,30
7 010   Scotland Yard     Harald Ambros     Austria    AUT   158 (09)   156 (07)   47,6   47,60
8 111   Ballyhist Queen     Judith Anssems-Janssen  Netherlands   NED   156 (13)   157 (06)   47,9   47,90
9 098   Deli Klipps      Paolo Mario De Simone  Italy     ITA   153 (20)   159 (04)   48,3   48,30
10 005  Dakota 283      Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT   158 (09)   154 (11)   48,3  48,30
11 204  Slieve Aught      Erica Forte      Italien     ITA   154 (16)   156 (07)   48,9   48,90
12 113  Kain        Larissa Hartkamp    Netherlands   NED   154 (16)   155 (09)   49,2   49,20
13 02   Denver 10      Petra Radner HRSV    Theresianische Militakad NÖ  158 (09)  149 (14)   49,9  49,90
14. 099  Dourango       Arianna Gallo     Italy     ITA   159 (07)   148 (17)   49,9  49,90
15 206  Dakota 9       Rebecca Gerold     Sportunion RG Schöder St  159 (07)   147 (19)   50,2  50,20
16 26   Coral Estate Bring it on   Nienke van Roekel    Netherlands   NED   153 (20)   149 (14)   51,5  51,50
17. 110  Avalona       Joanne Spliethof     Netherlands   NED   156 (13)   146 (20)   51,5   51,50
18 112  Burry Spirit      Jordi Wilken      Netherlands   NED   153 (20)   148 (17)   51,8   51,80
19. 074  Hallodri       Angelika Thurmayr    Germany    GER   151 (27)   150 (13)   51,8  51,80
20 207  Gregor 4       Rebecca Gerold     Sportunion RG Schöder St 156 (13)   143 (25)   52,5   52,50
21 033  Gitana van Difra     Jana Guffens      Belgium    BEL   153 (20)   145 (21)   52,8  52,80
22. 055  Lucky Luke      Bianca Walton     Denmark    DK   154 (16)   144 (22)   52,8  52,80
23 130  Quadum       Joelle Bruni      Swiss     SUI   147 (30)   149 (14)   53,5  53,50
24. 201  Sapra Lotte      Stephanie Wackerbauer  Germany   GER   152 (24)   144 (22)   53,5  53,50
25 129  Fee De La Lande    Stephan Döll      Swiss     SUI   158 (09)   137 (29)   53,8  53,80
26 088  My Win       László Egyed     Hungary    HUN   154 (16)   138 (28)   54,8  54,80
27. 200  Clarion       Bianca Tamás     Hungary    HUN   152 (24)   140 (27)   54,8  54,80
28. 001  AVR Eddy the Eagle   Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT   151 (27)   141 (26)   54,8   54,80
29 003  Bernstein v. Rosenberg   Lisa Held       Austria    AUT   146 (31)   144 (22)   55,4  55,40
30 045  Roxana 10      Petr Myska      Czech Republic  CZ   152 (24)   134 (31)   56,7   56,70
31 008  Little Liquid Ecstasy   Lisa Koppendorfer    Austria    AUT   148 (29)   136 (30)   57,4  57,40
32 007  Face The Fact B     Michael Spörk     Austria    AUT   145 (32)   132 (32)   59,7  59,70
33 011  Sweet Solution     Bernhard Neunteufel   Austria    AUT   141 (34)   129 (33)   62,0  62,00
34 043  Battal        Martin Maivald     Czech Republic  CZ   144 (33)   123 (35)   62,9  62,90
35 006  Elisa v. Rosenberg    Monika Reicher     Austria    AUT   131 (36)   129 (33)   65,2  65,20
36 009  Okarina 42      Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT   138 (35)   120 (36)   65,9  65,90
37 089  Veganum Cornetto    Balázs Kaizinger    Hungary    HUN   131 (36)   120 (36)   68,2   68,20

Bewerb 005: Noriker Vielseitigkeitsprüfung Kl. L
Aufgabe N5
D: ca. 1500 m, 325 m/min.
EZ: 4 min 37 sec. HZ: 9 min 14 sec.
Richter C: Manfred Krischan, AUT
Richter E: Elke Krischan, AUT
Geländebauchef: Gernot Weberhofer, AUT
Geländebauassistent: Akos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 10 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse        Rider        Belongs To             Ctry   C     E     Dressur  Gesamt
1 N28J Bach-Tina     Christina Hanke     U-Noriker-Reiter u. Schnalzergruppe Maishofen   S   111 (02)   125 (01)   39,4  39,40
2 N129 Loni 4      Marina Schwaiger    Ländl. Reitergruppe Hopfgarten       T    113 (01)   119 (02)   41,3  41,30
3 N27P Vanessa 22     Josef Voglreiter     URC Waidach            S    104 (04)   115 (03)   47,3  47,30
4 N100 Heineken     Schaunitz Inge     Kogler Ländl. Reitergruppe Hopfgarten     T    106 (03)   108 (04)   49,7  49,70
5 N077 Gonzo 8      Michael Stückelschwaiger  Reit- u. Fahrverein Lassing         St    100 (05)   104 (05)   54,4  54,40
6 N281 Linda 20      Norbert Kühar     U-Noriker-Reiter u. Schnalzergruppe Maishofen   S    97 (07)   97 (07)   59,1  59,10
7 N27W Timka      Agnes Kogler     Ländl. Reitergruppe Hopfgarten       T    89 (09)   104 (05)   59,5  59,50
8 N032 Lisa 87      Theresa Koch     U-Noriker-Reiter u. Schnalzergruppe Maishofen   S    98 (06)   91 (08)   61,4  61,40
9 N29Q Melissa 26     Johann Loinger     Ländl. Reitergruppe Hopfgarten       T    91 (08)   85 (09)   67,5  67,50
10 N269 Sabrina 13     Elisabeth Ibetsberger   URG Mattsee            S    76 (10)   67 (10)   83,0  83,00

Bewerb 006: Haflinger Vielseitigkeitsprüfung Kl. L
Aufgabe VL2
D: ca. 1900 m, 450 m/min.
EZ: 4 min 14 sec. HZ: 8 min 28 sec.
Richter C: Elke Krischan, AUT
Richter E: Manfred Krischan, AUT
Geländebauchef: Gernot Weberhofer, AUT
Geländebauassistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 6 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse         Rider        Belongs To          Ctry   C     E     Dressur   Gesamt
1 HK51 Avalon 8       Birgit Lankmaier    Union Reitverein Raika Grünau    OÖ   149 (01)   136 (01)   43,1   43,10
2 HKDR Arnedo        Christina Tatschl    Ländl. Reit- u. Fahrverein Laintal    St    140 (02)   131 (02)   48,4   48,40
3 H081 Sommertau       Katharina Pichler    Reitclub Neumarkt im Mühlkreis    OÖ   135 (03)   124 (03)   52,9   52,90
4 H672 Leandra vom Sonnenmoor   Sandra Lindner     Reitergemeinschaft Schadlhof     T    130 (04)   118 (05)   57,0   57,00
5 H299 Helissa        Johanna Lindner     Reit- u. Fahrverein Lasberg      OÖ   117 (05)   122 (04)   60,4   60,40
6 HKPM Strumer       Doris Tomsits     Eventing Riders Club Laintal     St    117 (05)   116 (06)   62,6   62,60

Bewerb 003 Vielseitigkeitsprüfung Kl. CIC**
Dressage Test FEI 2009 2** B
D: ca. 3300 m, 550 m/min.
EZ: 6 min 00 sec. HZ: 12 min 00 sec.
Judge H: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge C: Gerhard Moser, GER
Judge B: Sue Stewart, GBR
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 18 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse          Rider        Belongs To     Ctry   C     E     Dressur    Gel.Fehler  Gel. Zeit   ZF Gel Gelände  Gesamt
1 115 Peter Parker       Alice Naber-Lozeman   Netherlands     NED   195 (02)   207 (01)   195 (02)    39,4    0,00   356  0,00  0,00  39,40
2 131 Hilton P        Patrizia Attinger     Swiss       SUI   195 (02)   186 (07)   177 (08)    46,7    0,00   365  2,00  2,00   48,70
3 016 Glock's Chasanova     Katrin Khoddam-Hazrati  Austria      AUT   202 (01)   193 (03)   195 (02)    40,7    0,00   399  15,60  15,60  56,30
4 077 San Siro´s Playmate     Anna Schulze Zurmussen  Germany      GER   179 (08)   189 (04)   175 (10)    49,4   0,00   384  9,60  9,60  59,00
5 017 Hugo Holiday 2      Manfred Rust     Austria      AUT   184 (06)   188 (05)   180 (07)    47,8    0,00   397  14,80  14,80  62,60
6 102 Dancing Hugo      Stefano Fioravanti    Italy       ITA   175 (09)   185 (08)   189 (04)    48,3    0,00   399  15,60  15,60  63,90
7 127 Kaolin de Ponts      Robert Powala     Poland      PL    180 (07)   176 (09)   176 (09)    51,5    0,00   399  15,60  15,60  67,10
8 105 Quieto du Pin       Matteo Arrighi     Italy       ITA   164 (14)   156 (14)   155 (17)    62,0    0,00   379  7,60  7,60  69,60
9 133 Ramses XIV       Salome Lüdi      Swiss       SUI   147 (17)   147 (17)   161 (15)    65,7    0,00   379  7,60  7,60  73,30
10 018 Oktave        Harald Riedl      Austria      AUT   175 (09)   173 (10)   169 (12)    54,3    0,00   427  26,80  26,80  81,10
11 114 Coral Estate Harry Belafonte  Alice Naber-Lozeman   Netherlands     NED   186 (05)   188 (05)   199 (01)    43,9    20,00   407  18,80  38,80   82,70
12 116 Stillbrook Sparrow Hawk   Judith Anssems-Janssen  Netherlands     NED   164 (14)   157 (12)   161 (15)    60,7    0,00   420  24,00  24,00  84,70
13 108 Verdi Clelia       Casiraghi       Italy       ITA   167 (13)   169 (11)   174 (11)    55,6    20,00   395  14,00  34,00  89,60
14 076 Hübscher Hüpfer     Maria Kriegisch     Germany      GER   188 (04)   196 (02)   187 (05)    44,3    20,00   433  29,20  49,20  93,50
15 135 Fair Game       Patrizia Attinger     Swiss       SUI   168 (12)   154 (15)   184 (06)    56,3    40,00   421  24,40  64,40  120,70
16 132 Nilios En Solo CH     Sylvia Lugeon     Swiss       SUI   158 (16)   157 (12)   168 (13)    60,6    40,00   425  26,00  66,00  126,60
-- 106 Texas         Guido  Gatti      Italy      ITA   170 (11)   153 (16)   164 (14)    59,8    Elim.  Elim.  Elim.
-- 142 Blue Girl        Patrick Eibner     Slovakia      SVK   133 (18)  121 (18)   123 (18)    80,2    Withd.  Withd.  Withd.

Bewerb 004: Vielseitigkeitsprüfung Kl. CIC*
Dressage Test 2009 FEI CIC* A
D: ca. 2600 m, 520 m/min.
EZ: 5 min 00 sec. HZ: 10 min 00 sec-
Judge C: Peter Wagner, AUT
Judge E: Heinrich Liegl, GER
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 37 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse         Rider        Belongs To      Ctry   C     E     Dressur  Gel.Fehler  Gel. Zeit   ZF Gel  Gelände  Gesamt
1 128  Dancing Queen IX    Brigitte Peterhans    Swiss        SUI   161 (06)   176 (01)   40,1   0,00    300    0,00   0,00  40,10
2 012 Tralee Mine      Harald Ambros     Austria       AUT   166 (02)   170 (02)   40,4   0,00    306    2,40   2,40  42,80
3 101 Fernhill First Impression   Pietro Majolino     Italy        ITA   163 (05)   155 (09)   46,3   0,00    297    0,00   0,00  46,30
4 072 Coriando´s Camilla    Yvonne Booten     Germany       GER   166 (02)   170 (02)   40,4  0,00    317    6,80   6,80  47,20
5 110 Avalona       Joanne Spliethof     Netherlands      NED   156 (13)   146 (20)   51,5  0,00    301    0,40   0,40  51,90
6 206 Dakota 9       Rebecca Gerold     Sportunion RG Schöder   St    159 (07)   147 (19)   50,2   0,00    308    3,20   3,20   53,40
7 032 Adorable van het Heidehof  Jana Guffens      Belgium       BEL   164 (04)   158 (05)   45,0   0,00    322    8,80   8,80   53,80
8 111 Ballyhist Queen     Judith Anssems-Janssen  Netherlands      NED   156 (13)   157 (06)   47,9   0,00    317    6,80   6,80  54,70
9 003 Bernstein v. Rosenberg   Lisa Held       Austria       AUT   146 (31)   144 (22)   55,4   0,00    301    0,40   0,40  55,80
10 098 Deli Klipps      Paolo Mario De Simone  Italy        ITA   153 (20)   159 (04)   48,3   0,00    320    8,00   8,00  56,30
11 099 Dourango      Arianna Gallo     Italy        ITA   159 (07)   148 (17)   49,9   0,00    321    8,40   8,40  58,30
12 005 Dakota 283      Katrin Khoddam-Hazrati  Austria       AUT   158 (09)   154 (11)   48,3   0,00    328    11,20   11,20  59,50
13 088 My Win       László Egyed     Hungary       HUN   154 (16)   138 (28)   54,8   0,00    313    5,20   5,20  60,00
14 055 Lucky Luke      Bianca Walton     Denmark       DK   154 (16)   144 (22)   52,8   0,00    324    9,60   9,60  62,40
15 126 Coral Estate Bring it on   Nienke van Roekel    Netherlands      NED   153 (20)   149 (14)   51,5   0,00    333    13,20   13,20  64,70
16 007 Face The Fact B     Michael Spörk     Austria       AUT   145 (32)   132 (32)   59,7   0,00    313    5,20   5,20  64,90
17 204 Slieve Aught      Erica Forte      Italy        ITA   154 (16)   156 (07)   48,9   0,00    341    16,40   16,40  65,30
18 129 Fee De La Lande    Stephan Döll      Swiss        SUI   158 (09)   137 (29)   53,8   0,00    329    11,60   11,60  65,40
19 011 Sweet Solution     Bernhard Neunteufel   Austria       AUT   141 (34)   129 (33)   62,0   0,00    312    4,80   4,80  66,80
20 033 Gitana van Difra    Jana Guffens      Belgium       BEL   153 (20)   145 (21)   52,8   0,00    336    14,40   14,40  67,20
21 044 Lasing Stillus     Eliska Opravilova    Czech Republic     CZ   170 (01)   153 (12)   44,7   0,00    359    23,60   23,60  68,30
22 001 AVR Eddy the Eagle   Katrin Khoddam-Hazrati  Austria       AUT   151 (27)   141 (26)   54,8   0,00    336    14,40   14,40  69,20
23 043 Battal        Martin Maivald     Czech Republic     CZ   144 (33)   123 (35)   62,9   0,00    341    16,40   16,40  79,30
24 009 Okarina 42      Katrin Khoddam-Hazrati  Austria       AUT   138 (35)   120 (36)   65,9   0,00    344    17,60   17,60  83,50
25 112 Burry Spirit      Jordi Wilken      Netherlands      NED   153 (20)   148 (17)   51,8   20,00    347    18,80   38,80  90,60
26 113 Kain        Larissa Hartkamp    Netherlands      NED   154 (16)   155 (09)   49,2   20,00    367    26,80   46,80  96,00
27 006 Elisa v. Rosenberg    Monika Reicher     Austria       AUT   131 (36)   129 (33)   65,2   20,00    356    22,40   42,40  107,60
28 045 Roxana 10      Petr Myska      Czech Republic     CZ   152 (24)   134 (31)   56,7   40,00    400    40,00   80,00  136,70
29 130 Quadum       Joelle Bruni      Swiss        SUI   147 (30)   149 (14)   53,5   60,00    382    32,80   92,80  146,30
-- 074 Hallodri       Angelika Thurmayr    Germany       GER   151 (27)   150 (13)   51,8   Ret.   Ret.   Ret.
-- 207 Gregor 4       Rebecca Gerold     Sportunion RG Schöder   St    156 (13)   143 (25)   52,5   Elim.   Elim.   Elim.
-- 010 Scotland Yard     Harald Ambros     Austria       AUT   158 (09)   156 (07)   47,6   Elim.   Elim.   Elim.
-- 202 Denver 10      Petra Radner      HRSV Theresianische Militakad NÖ  158 (09)   149 (14)   49,9   Elim.   Elim.   Elim.
-- 201 Sapra Lotte      Stephanie Wackerbauer   Germany       GER   152 (24)   144 (22)   53,5   Elim.   Elim.   Elim.
-- 200 Clarion       Bianca Tamás     Hungary       HUN   152 (24)   140 (27)   54,8   Elim.   Elim.   Elim.
-- 089 Veganum Cornetto   Balazs Kaizinger    Hungary       HUN   131 (36)   120 (36)   68,2   Elim.   Elim.   Elim.
-- 008 Little Liquid Ecstasy    Lisa Koppendorfer    Austria       AUT   148 (29)   136 (30)   57,4   Elim.   Elim.   Elim.

Bewerb 005: Noriker Vielseitigkeitsprüfung Kl. L
Aufgabe N5
D: ca. 1500 m, 325 m/min.
EZ: 4 min 37 sec. HZ: 9 min 14 sec.
Richter C: Manfred Krischan, AUT
Richter E: Elke Krischan, AUT
Geländebauchef: Gernot Weberhofer, AUT
Geländebauassistent: Akos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 10 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse         Rider        Belongs To         Ctry   C     E     Dressur  Gel.Fehler  Gel. Zeit  ZF Gel  Gelände Gesamt
1 N28J Bach-Tina      Christina Hanke     U-Noriker-Reiter u. Schnalzergr Maishofen S  111 (02)   125 (01)   39,4   0,00    231   0,00   0,00  39,40
2 N129 Loni 4       Marina Schwaiger    Ländl. Reitergr Hopfgarten      T   113 (01)   119 (02)   41,3   0,00    251   0,00   0,00  41,30
3 N27P Vanessa 22      Josef Voglreiter     URC Waidach         S   104 (04)   115 (03)   47,3   0,00    216   0,00   0,00  47,30
4 N281 Linda 20       Norbert Kühar     U-Noriker-Reiter u. Schnalzergr Maishofen S  97 (07)   97 (07)   59,1   0,00    236   0,00   0,00  59,10
5 N27W Timka       Agnes Kogler     Ländl. Reitergruppe Hopfgarten    T   89 (09)   104 (05)   59,5   0,00    240   0,00   0,00  59,50
6 N032 Lisa 87       Theresa Koch     U-Noriker-Reiter u. Schnalzergr Maishofen S  98 (06)   91 (08)   61,4   0,00    231   0,00   0,00  61,40
7 N29Q Melissa 26      Johann Loinger     Ländl. Reitergruppe Hopfgarten    T   91 (08)   85 (09)   67,5   0,00    249   0,00   0,00  67,50
8 N100 Heineken Schaunitz   Inge Kogler      Ländl. Reitergruppe Hopfgarten    T   106 (03)   108 (04)   49,7   20,00    254   0,00   20,00  69,70
9 N269 Sabrina 13      Elisabeth Ibetsberger   URG Mattsee         S   76 (10)   67 (10)   83,0   0,00    230   0,00   0,00  83,00
-- N077 Gonzo 8       Michael Stückelschwaiger  Reit- u. Fahrverein Lassing      St   100 (05)   104 (05)   54,4   Elim.   Elim.  Elim.

Bewerb 006: Haflinger Vielseitigkeitsprüfung Kl. L
Aufgabe VL2
D: ca. 1900 m, 450 m/min.
EZ: 4 min 14 sec. HZ: 8 min 28 sec.
Richter C: Elke Krischan, AUT
Richter E: Manfred Krischan, AUT
Geländebauchef: Gernot Weberhofer, AUT
Geländebauassistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 6 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse         Rider        Belongs To         Ctry   C     E     Dressur  Gel. Fehler  Gel. Zeit  ZF Gel  Gelände Gesamt
1 HKDR Arnedo       Christina Tatschl    Ländl. Reit- u. Fahrverein Laintal   St    140 (02)   131 (02)   48,4   0,00    247   0,00   0,00  48,40
2 H672 Leandra vom Sonnenmoor Sandra Lindner     Reitergemeinschaft Schadlhof    T    130 (04)   118 (05)   57,0   0,00    247   0,00   0,00  57,00
3 HKPM Strumer      Doris Tomsits     Eventing Riders Club Laintal    St    117 (05)   116 (06)   62,6   0,00    224   0,00   0,00  62,60
-- H081 Sommertau      Katharina Pichler    Reitclub Neumarkt im Mühlkreis   OÖ   135 (03)   124 (03)   52,9   Ret.   Ret.  Ret.
-- H299 Helissa       Johanna Lindner     Reit- u. Fahrverein Lasberg     OÖ   117 (05)   122 (04)   60,4   Elim.   Elim.  Elim.
-- HK51 Avalon 8      Birgit Lankmaier    Union Reitverein Raika Grünau   OÖ   149 (01)   136 (01)   43,1   Elim.   Elim.  Elim.


Bewerb 001: ECRR 2013 Kl. CIC**
European Championships for Rural Riders
INDIVIDUAL
Dressage Test FEI2009 2** B
D: ca. 3300 m, 550 m/min.
EZ: 6 min 00 sec. HZ: 12 min 00 sec.
Judge H: Sue Stewart, GBR
Judge C: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge B: Gerhard Moser, GER
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 18.07.2013 Starters: 65 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse          Rider        Belongs To   Ctry   H     C    B     Dressur  Gel.Fehler  Gel. Zeit  ZF Gel Gelände   Gesamt
1 085 Petite Dame      Anna-Maria Rieke    Germany    GER   199 (06)   203 (04)   208 (01)    37,0    0,00   362   0,80   0, 8  37,80
2 083 Lady you TSF      Friederike Tophoff-Kaup  Germany    GER   213 (01)   203 (04)   206 (02)    34,8    0,00   370   4,00   4,00  38,80
3 081 FST Golden Joy      Janet Wiesner     Germany    GER   204 (02)   205 (02)   206 (02)    36,1    0,00   370   4,00   4,00  40,10
4 078 Casper K.        Solveig Hoffmann    Germany    GER   201 (04)   182 (19)   199 (08)    42,2    0,00   351   0,00   0,00  42,20
5 068 Weston IV       Katy Hurst Great    Britain    GBR   202 (03)   176 (33)   199 (08)    43,1    0,00   355   0,00   0,00  43,10
6 140 Raumalpha       Patrizia Attinger     Swiss     SUI   189 (13)   185 (11)   195 (13)    44,6    0,00   352   0,00   0,00  44,60
7 080 Dreamfire        Yvonne Booten     Germany    GER   187 (19)   187 (10)   180 (26)    47,4    0,00   355   0,00   0,00  47,40
8 118 Coral Estate Bylbao     Nienke van Roekel    Netherlands   NED   189 (13)   177 (30)   200 (07)    45,2    0,00   366   2,40   2,40  47,60
9 065 Fernhill Rock Star     Amy Crerar      Great Britain   GBR   189 (13)   184 (15)   191 (17)    45,6    0,00   367   2,80   2,80  48,40
10 079 Chameur        Franziska Engel     Germany    GER   172 (41)   182 (19)   192 (15)    48,9    0,00   361   0,40   0,40  49,30
11 066 Para Ti        Caroline Smith     Great Britain   GBR   182 (23)   182 (19)   192 (15)    47,0    0,00   366   2,40   2,40  49,40
12 082 Hamilton        Josefa Sommer     Germany    GER   188 (17)   177 (30)   202 (05)    45,0    0,00   374   5,60  5,60  50,60
13 035 Camelot van het Strateneinde  Lore Poelmans     Belgium    BEL   189 (13)   181 (24)   172 (42)    49,6    0,00   363   1,20   1,20  50,80
14 084 Lux         Roland Harting     Germany    GER   185 (22)   182 (19)   185 (20)    47,8    0,00   370   4,00   4,00  51,80
15 041 Vennoot van de Melle    Sven Grouwels     Belgium    BEL   187 (19)   185 (11)   185 (20)    46,8    0,00   377   6,80   6,80  53,60
16 138 Lara de La Cense     Brigitte Peterhans    Swiss     SUI   175 (37)   176 (33)   171 (44)    53,3    0,00   362   0,80   0,80  54,10
17 058 Hooker Skovgaard     Louise Nielsen     Denmark    DK   192 (10)   195 (06)   202 (05)    40,9    0,00   394   13,60  13,60  54,50
18 028 Roseanne 2       Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT   193 (09)   174 (36)   182 (24)    48,3    0,00   376   6,40   6,40  54,70
19 123 Wotan        Remco Bouwens     Netherlands   NED   171 (42)   181 (24)   159 (57)    55,4    0,00   351   0,00   0,00  55,40
20 067 Shearwater Billy     Kylie Roddy      Great Britain   GBR   174 (38)   157 (56)   177 (31)    55,9    0,00   352   0,00   0,00  55,90
21 139 Misti de Lully CH     Joelle Bruni      Swiss     SUI   181 (27)   191 (07)   195 (13)    45,0    0,00   388   11,20   11,20  56,20
22 038 Equina van den Buitenheide  Tim Ooms      Belgium    BEL   180 (28)   166 (45)   169 (49)    54,6    0,00   366   2,40  2,40  57,00
23 025 High Fire Anna      Lena Watzek      Austria    AUT   179 (30)   185 (11)   171 (44)    50,9    0,00   379   7,60  7,60  58,50
24 039 Etamoro van de Zelm    Rob Everaert      Belgium    BEL   191 (11)   157 (56)   174 (36)    53,3    0,00   374   5,60  5,60  58,90
25 059 Salza         Merete Thogersen   Denmark    DK   164 (49)   182 (19)   165 (53)    55,4    0,00   374   5,60  5,60  61,00
26 134 Apart III CH       Ilona Lüdi      Swiss     SUI   158 (55)   163 (51)   172 (42)    58,7    0,00   368   3,20  3,20  61,90
27 047 Berry Nice       Gabriela Slavikova    Czech Republic  CZ   171 (42)   184 (15)   175 (34)    51,9    0,00   385   10,00  10,00  61,90
28 117 Angel        Larissa Hartkamp    Netherlands   NED   180 (28)   188 (09)   199 (08)    45,0    0,00   406   18,40  18,40  63,40
29 029 Sir Quando       Christoph Fenz     Austria    AUT   169 (45)   177 (30)   176 (32)    53,3    0,00   386   10,40  10,40  63,70
30 023 Cari 2        Susanne Weissl     Austria    AUT   191 (11)   183 (17)   176 (32)    48,1    0,00   401   16,40  16,40  64,50
31 036 Eddy Wally       Melanie Valckx     Belgium    BEL   176 (35)   165 (47)   189 (18)    51,9    0,00   392   12,80  12,80  64,70
32 037 Elias van den Vrijenakker   Frederik Smet     Belgium    BEL   179 (30)   165 (47)   178 (28)    53,3    0,00   389   11,60  11,60  64,90
33 122 Velly Telly       Marcella de Kam    Netherlands   NED   182 (23)   181 (24)   162 (56)    52,8   0,00   391   12,40  12,40  65,20
34 050 Gomba        Martin Maivald     Czech Republic  CZ   154 (58)   170 (38)   169 (49)    58,7    0,00   377   6,80  6,80  65,50
35 021 Acordelli        Ernst Scheiblhofer    Austria    AUT   176 (35)   183 (17)   189 (18)    48,5    0,00   404   17,60  17,60  66,10
36 034 Alaric de Lauzelle     Tom Vermonden    Belgium    BEL   158 (55)   153 (61)   173 (39)    60,4    0,00   376   6,40  6,40  66,80
37 049 Bounty Amadeus     Iva Badurova      Czech Republic  CZ   174 (38)   167 (43)   165 (53)    56,3    0,00   387   10,80  10,80  67,10
38 057 Dejo         Vicky Mathiesen    Denmark    DK   165 (47)   181 (24)   173 (39)    53,9    0,00   399   15,60  15,60  69,50
39 096 Zizi St. Johns      Orsolya Szabo     Hungary    HUN   163 (51)   168 (40)   174 (36)    56,5    0,00   395   14,00  14,00  70,50
40 124 Z. Ilja        Richard Kapteyn     Netherlands   NED   148 (60)   164 (50)   147 (61)    65,0    0,00   385   10,00  10,00  75,00
41 091 Gidran XI-50 (Sovanka)   Vanda Pinter      Hungary    HUN   159 (54)   165 (47)   173 (39)    58,0    0,00   403   17,20  17,20  75,20
42 136 Centouri CH       Salome Lüdi      Swiss     SUI   148 (60)   159 (54)   148 (60)    65,7    0,00   384   9,60  9,60  75,30
43 026 Lathatatlan       Victoria Erb      Austria    AUT   165 (47)   168 (40)   157 (58)    59,3    0,00   402   16,80  16,00  76,10
44 119 Head for Heights     Judith Anssems-Janssen  Netherlands   NED   162 (52)   168 (40)   179 (27)    55,7    0,00   420   24,00  24,00  79,70
45 095 Zengö        Peter Tuska      Hungary    HUN   161 (53)   158 (55)   163 (55)    60,7    0,00   409   19,60  19,60  80,30
46 040 Faranto van de Caetsbeek   Raf Steegmanns     Belgium    BEL   182 (23)   175 (35)   183 (22)    50,0    20,00   391   12,40   32,40  82,40
47 069 Wil         Sophie Brown Great    Britain    GBR   173 (40)   161 (53)   178 (28)    55,2    20,00   383   9,20   29,20  84,40
48 090 Disco Star       Suzsanna Nagy     Hungary    HUN   164 (49)   162 (52)   166 (51)    58,9    0,00   425   26,00   26,00  84,90
49 022 King Lorenz       Sabrina Assirelli     Italy     ITA   198 (07)   190 (08)   183 (22)    44,3    20,00   416   22,40   42,40  86,70
50 093 Scipio S        Laszlo Egyed     Hungary    HUN   178 (32)   170 (38)   171 (44)    53,9    20,00   393   13,20   33,20  87,10
51 120 U Play Spirit       Jordi Wilken      Netherlands   NED   170 (44)   178 (29)   166 (51)    54,8    20,00   401   16,40   36,40  91,20
52 060 Vestervangs Arami     Hanne Wind Ramsgaard  Denmark    DK   186 (21)   181 (24)   178 (28)    49,1    25,00   406   18,40   43,40  92,50
53 062 Alles Klar       Mary-Anne Carpenter   Great Britain   GBR   198 (07)   185 (11)   199 (08)    42,2    40,00   396   14,40   54,40   96,60
54 092 Radihaza Alfa      Pal Tuska jr.      Hungary   HUN   128 (64)   146 (63)   142 (62)    73,0    0,00   420   24,00   24,00  97,00
55 048 Biba Classy       Barbora Pospisilova    Czech Republic  CZ   154 (58)   156 (58)   155 (59)    63,9    20,00   394   13,60   33,60  97,50
56 056 A Larming Magic     Maibrit Laustsen     Denmark    DK   178 (32)   171 (37)   175 (34)    53,0    20,00   423   25,20   45,20  98,20
57 027 Lyr v Rosenberg     Monika Reicher     Austria    AUT   132 (63)   154 (60)   132 (63)    72,6   0,00   433   29,20   29,20  101,80
58 137 Kalinka Song CH     Sylvia Lugeon     Swiss     SUI   157 (57)   151 (62)   171 (44)    61,3    20,00   417   22,80   42,80  104,10
59 052 Kamerik        Petr Myska      Czech Republic  CZ   169 (45)   166 (45)   171 (44)    56,3    20,00   448   35,20   55,20  111,50
60 051 Kalif 3        Eliska Opravilova    Czech Republic  CZ   136 (62)   144 (65)   129 (64)    74,3    0,00   454   37,60   37,60  111,90
61 121 Udiana        Vera Grevelink     Netherlands   NED   182 (23)   167 (43)   182 (24)    51,7    40,00   421   24,40   64,40  116,10
62 094 Tobanjaro       Szilvia Babo      Hungary    HUN   127 (65)   146 (63)   125 (65)    76,3    20,00   421   24,40   44,40  120,70
63 063 Chataigne Filice     Casey Parker      Great Britain   GBR   177 (34)   156 (58)   174 (36)    56,1    60,00   390   12,00   72,00  128,10
-- 024 Heraldik's Heart      Michaela Iglhauser    Austria    AUT   188 (17)   205 (02)   197 (12)    40,7    Ret.        Ret.  Ret.
-- 064 Emill         Rosalind Canter     Great Britain   GBR   200 (05)   206 (01)   206 (02)    36,7    Elim.        Elim.  Elim.
tovább

 

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tartalom


Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    ARIANA GRANDE TODAY - MAGYARORSZÁG EGYETLEN ARIANA GRANDÉVAL FOGLALKOZÓ HONLAPJA - TUDJ MEG RÓLA MINDENT