somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Június
HKSCPSV
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Ländliche Európa Bajnokság Laintal (Ausztria) 2013. július 17-21. 3

Bewerb 001:   ECRR 2013 Kl. CIC**
European Championships for Rural Riders
INDIVIDUAL
Dressage Test FEI2009 2** B
D: ca. 3300 m, 550 m/min.
EZ: 6 min 00 sec. HZ: 12 min 00 sec.
Judge H: Sue Stewart, GBR
Judge C: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge B: Gerhard Moser, GER
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 18.07.2013 Starters: 65 Prices: 3 Price: oney: - - -
Pl. Horse          Rider        Belongs To   Ctry  H    C    B  Dressur Gel.Fehler Gel. Zeit ZF Gel Gel Spr. Fehl ZF Spr Gesamt  Prices Price
1 083 Lady you TSF    Friederike Tophoff-Kaup Germany GER  213 (01)  203 (04)  206 (02)   34,8   0,00   370   4,00   4,00   0,00  0,00  38,80  * * *
2 081 FST Golden Joy      Janet Wiesner     Germany    GER  204 (02)  205 (02)  206 (02)   36,1   0,00   370   4,00   4,00   0,00  1,00  41,10 * * *
3 068 Weston IV       Katy Hurst      Great Britain   GBR  202 (03)  176 (33)  199 (08)   43,1   0,00   355   0,00   0,00   0,00  1,00  44,10 * * *
4 085 Petite Dame       Anna-Maria Rieke    Germany    GER  199 (06)  203 (04)  208 (01)   37,0   0,00   362   0,80   0,80   8,00  0,00  45,80
5 078 Casper K.        Solveig Hoffmann    Germany    GER  201 (04)  182 (19)  199 (08)   42,2   0,00   351   0,00   0,00   4,00  0,00  46,20
6 118 Coral Estate Bylbao     Nienke van Roekel    Netherlands   NED  189 (13)  177 (30)  200 (07)   45,2   0,00   366   2,40   2,40   0,00  0,00  47,60
7 065 Fernhill Rock Star     Amy Crerar      Great Britain   GBR  189 (13)  184 (15)  191 (17)   45,6   0,00   367   2,80   2,80   0,00  0,00  48,40
8 140 Raumalpha       Patrizia Attinger     Swiss     SUI  189 (13)  185 (11)  195 (13)   44,6   0,00   352   0,00   0,00   4,00  0,00  48,60
9 082 Hamilton        Josefa Sommer    Germany    GER  188 (17)  177 (30)  202 (05)   45,0   0,00   374   5,60   5,60   0,00  0,00  50,60
10 028 Roseanne 2       Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT  193 (09)  174 (36)  182 (24)   48,3   0,00   376   6,40   6,40   0,00  0,00  54,70
11 123 Wotan        Remco Bouwens     Netherlands   NED  171 (42)  181 (24)  159 (57)   55,4   0,00   351   0,00   0,00   0,00  0,00  55,40
12 084 Lux         Roland Harting     Germany    GER  185 (22)  182 (19)  185 (20)   47,8   0,00   370   4,00   4,00   4,00  0,00  55,80
13 139 Misti de Lully CH     Joelle Bruni      Swiss     SUI  181 (27)  191 (07)  195 (13)   45,0   0,00   388   11,20   11,20   0,00  0,00  56,20
14 041 Vennoot van de Melle    Sven Grouwels     Belgium    BEL  187 (19)  185 (11)  185 (20)   46,8   0,00   377   6,80   6,80   4,00  0,00  57,60
15 035 Camelot van het Strateneinde  Lore Poelmans     Belgium    BEL  189 (13)  181 (24)  172 (42)   49,6   0,00   363   1,20   1,20   8,00  0,00  58,80
16 067 Shearwater Billy     Kylie Roddy      Great Britain   GBR 174 (38)  157 (56)  177 (31)   55,9   0,00   352   0,00   0,00   4,00  0,00  59,90
17 059 Salza         Merete Thogersen    Denmark    DK  164 (49)  182 (19)  165 (53)   55,4   0,00   374   5,60   5,60   0,00  0,00  61,00
18 134 Apart III CH       Ilona Lüdi      Swiss     SUI  158 (55)  163 (51)  172 (42)   58,7   0,00   368   3,20   3,20   0,00  0,00  61,90
19 079 Chameur        Franziska Engel     Germany    GER  172 (41)  182 (19)  192 (15)   48,9   0,00   361   0,40   0,40   12,00  3,00  64,30
20 036 Eddy Wally       Melanie Valckx     Belgium    BEL  176 (35)  165 (47)  189 (18)   51,9   0,00   392   12,80   12,80   0,00  0,00  64,70
21 038 Equina van den Buitenheide  Tim Ooms      Belgium    BEL  180 (28)  166 (45)  169 (49)   54,6   0,00   366   2,40   2,40   8,00  0,00  65,00
22 021 Acordelli        Ernst Scheiblhofer    Austria    AUT  176 (35)  183 (17)  189 (18)   48,5   0,00   404   17,60   17,60   0,00  0,00  66,10
23 025 High Fire       Anna Lena Watzek    Austria    AUT  179 (30)  185 (11)  171 (44)   50,9   0,00   379   7,60   7,60   8,00  0,00  66,50
24 058 Hooker Skovgaard     Louise Nielsen     Denmark    DK  192 (10)  195 (06)  202 (05)   40,9   0,00   394   13,60   13,60   12,00  0,00  66,50
25 039 Etamoro van de Zelm    Rob Everaert      Belgium    BEL  191 (11)  157 (56)  174 (36)   53,3   0,00   374   5,60   5,60   8,00  0,00  66,90
26 047 Berry Nice       Gabriela Slavikova    Czech Republic  CZ  171 (42)  184 (15)  175 (34)   51,9   0,00   385   10,00   10,00   4,00  1,00  66,90
27 037 Elias van den Vrijenakker   Frederik Smet     Belgium    BEL  179 (30)  165 (47)  178 (28)   53,3   0,00   389   11,60   11,60   0,00  2,00  66,90
28 066 Para Ti        Caroline Smith     Great Britain   GBR  182 (23)  182 (19)  192 (15)   47,0   0,00   366   2,40   2,40   8,00  10,00  67,40
29 117 Angel        Larissa Hartkamp    Netherlands   NED  180 (28)  188 (09)  199 (08)   45,0   0,00   406   18,40   18,40   4,00  0,00  67,40
30 029 Sir Quando       Christoph Fenz     Austria    AUT  169 (45)  177 (30)  176 (32)   53,3   0,00  386   10,40   10,40   4,00  0,00  67,70
31 023 Cari 2        Susanne Weissl     Austria    AUT  191 (11)  183 (17)  176 (32)   48,1   0,00   401   16,40   16,40   4,00  0,00  68,50
32 049 Bounty Amadeus     Iva Badurova      Czech Republic  CZ  174 (38)  167 (43)  165 (53)   56,3   0,00   387   10,80   10,80   0,00  2,00  69,10
33 122 Velly Telly       Marcella de Kam    Netherlands  NED  182 (23)  181 (24)  162 (56)   52,8   0,00   391   12,40   12,40   4,00  0,00  69,20
34 050 Gomba        Martin Maivald     Czech Republic  CZ  154 (58)  170 (38)  169 (49)   58,7   0,00   377  6,80   6,80   4,00  0,00  69,50
35 057 Dejo         Vicky Mathiesen    Denmark    DK  165 (47)  181 (24) 173 (39)   53,9   0,00   399   15,60   15,60   0,00  0,00  69,50
36 034 Alaric de Lauzelle     Tom Vermonden    Belgium    BEL  158 (55)  153 (61)  173 (39)   60,4   0,00   376   6,40   6,40   4,00  0,00  70,80
37 096 Zizi St. Johns      Orsolya Szabó     Hungary    HUN  163 (51)  168 (40)  174 (36)   56,5   0,00   395   14,00   14,00   0,00  1,00  71,50
38 136 Centouri CH       Salome Lüdi      Swiss     SUI  148 (60)  159 (54)  148 (60)   65,7   0,00   384   9,60   9,60   0,00  0,00  75,30
39 124 Z. Ilja        Richard Kapteyn    Netherlands   NED  148 (60)  164 (50)  147 (61)   65,0   0,00   385  10,00   10,00   4,00  0,00  79,00
40 091 Gidran XI-50 (Sovanka)   Vanda Pintér      Hungary    HUN  159 (54)  165 (47)  173 (39)   58,0   0,00   403   17,20   17,20   4,00  3,00  82,20
41 095 Zengő        Peter Tuska      Hungary    HUN  161 (53)  158 (55)  163 (55)   60,7   0,00   409   19,60   19,60   4,00  0,00  84,30
42 040 Faranto van de Caetsbeek   Raf Steegmanns     Belgium    BEL  182 (23)  175 (35)  183 (22)   50,0   20,00   391   12,40   32,40   4,00  2,00  88,40
43 069 Wil         Sophie Brown     Great Britain   GBR  173 (40)  161 (53)  178 (28)   55,2   20,00   383   9,20   29,20   4,00  1,00  89,40
44 090 Disco Star       Suzsanna Nagy     Hungary    HUN  164 (49)  162 (52)  166 (51)   58,9   0,00   425   26,00   26,00   4,00  2,00  90,90
45 060 Vestervangs Arami     Hanne Wind Ramsgaard  Denmark    DK  186 (21)  181 (24)  178 (28)   49,1   25,00   406   18,40   43,40   4,00  0,00  96,50
46 092 Radihaza Alfa     Pal Tuska jr.      Hungary    HUN  128 (64)  146 (63)  142 (62)   73,0   0,00   420   24,00   24,00   0,00  0,00  97,00
47 062 Alles Klar       Mary-Anne Carpenter   Great Britain   GBR  198 (07)  185 (11)  199 (08)   42,2   40,00   396   14,40   54,40   0,00  5,00  101,60
48 093 Scipio S        László Egyed     Hungary    HUN  178 (32)  170 (38)  171 (44)   53,9   20,00   393   13,20   33,20   16,00  0,00  103,10
49 137 Kalinka Song CH     Sylvia Lugeon     Swiss     SUI  157 (57)  151 (62)  171 (44)   61,3   20,00   417   22,80   42,80   4,00  0,00  108,10
50 120 U Play Spirit      Jordi Wilken      Netherlands   NED  170 (44)  178 (29)  166 (51)   54,8   20,00   401   16,40   36,40   12,00  5,00  108,20
51 048 Biba Classy       Barbora Pospisilova    Czech Republic  CZ  154 (58)  156 (58)  155 (59)   63,9   20,00   394   13,60   33,60   8,00  4,00  109,50
52 052 Kamerik        Petr Myska     Czech Republic  CZ  169 (45)  166 (45)  171 (44)   56,3   20,00   448   35,20   55,20   4,00  1,00  116,50
53 121 Udiana        Vera Grevelink     Netherlands   NED  182 (23)  167 (43)  182 (24)   51,7   40,00   421   24,40   64,40   4,00  0,00  120,10
54 051 Kalif 3        Eliska Opravilova    Czech Republic  CZ  136 (62)  144 (65)  129 (64)   74,3   0,00   454   37,60   37,60   16,00  2,00  129,90
55 063 Chataigne Filice      Casey Parker      Great Britain   GBR  177 (34)  156 (58)  174 (36)   56,1   60,00   390   12,00   72,00   4,00  0,00  132,10
56 094 Tobanjaro       Szilvia Babo      Hungary    HUN  127 (65)  146 (63)  125 (65)   76,3   20,00   421   24,40   44,40   12,00  1,00  133,7
-- 026 Lathatatlan       Victoria Erb      Austria    AUT  165 (47)  168 (40)  157 (58)   59,3   0,00   402   16,80   16,80   Ret.  Ret.
-- 024 Heraldik's Heart      Michaela Iglhauser    Austria    AUT  188 (17)  205 (02)  197 (12)   40,7   Ret.  Ret.  Ret.
-- 080 Dreamfire        Yvonne Booten     Germany    GER  187 (19)  187 (10)  180 (26)   47,4   0,00   355   0,00   0,00   Elim.  Elim.
-- 119 Head for Heights      Judith Anssems-Janssen  Netherlands  NED  162 (52)  168 (40)  179 (27)   55,7   0,00   420   24,00   24,00   Elim.  Elim.
-- 027 Lyr v Rosenberg      Monika Reicher     Austria    AUT  132 (63)  154 (60)  132 (63)   72,6   0,00   433   29,20   29,20   Elim.  Elim.
-- 064 Emill Rosalind      Canter Great      Britain    GBR  200 (05)  206 (01)  206 (02)   36,7   Elim.  Elim.  Elim.
-- 022 King Lorenz       Sabrina Assirelli     Italy     ITA  198 (07) 190 (08)  183 (22)   44,3   20,00   416   22,40   42,40   Withd . Withd.
-- 056 A Larming Magic     Maibrit Laustsen     Denmark    DK  178 (32)  171 (37)  175 (34)   53,0   20,00   423   25,20   45,20   Withd.  Withd.
-- 138 Lara de La Cense     Brigitte Peterhans    Swiss     SUI  175 (37)  176 (33)  171 (44)   53,3   0,00   362   0,80   0,80   Withd.  Withd.

Bewerb 002: ECRR 2013 Kl. CIC**
TEAM 2
Judge H: Sue Stewart, GBR
Judge C: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge B: Gerhard Moser, GER
Date: 18.07.2013 Starters: 9 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Team Horse       Rider        Gruppendres H   C  B    DresEinzel GeländeEinz SpringenEinzel VSEinzel VSMannschaft Gesamt
1. Germany
083 Lady you TS       Friederike Tophoff-Kaup  53,09 (01)   302  268 301   34,80   4,00     0,00  38,80  171,901(1)  224,99
078 Casper K.        Solveig Hoffmann                  42,20   0,00    4,00  46,20
081 FST Golden Joy      Janet Wiesner                    36,10   4,00    1,00  41,10
084 Lux          Roland Harting                   47,80   4,00    4,00  55,80
082 Hamilton        Josefa Sommer                   45,00   5,60    4,00  50,60
085 Petite Dame        Anna-Maria Rieke                  37,00   0,80    0,00  45,80
2. Great Britain
067 Shearwater Billy      Kylie Roddy      59,21 (03)   293 262  285   55,90   0,00    4,00  59,90   219,80 (2)   279,01
062 Alles Klar       Mary-Anne Carpenter                 42,20   54,40    5,00  101,60
065 Fernhill Rock Star     Amy Crerar                    45,60   2,80    0,00  48,40
066 Para Ti        Caroline Smith                   47,00   2,40    18,00  67,40
068 Weston IV       Katy Hurst                    43,10   0,00    1,00  44,10
064 Emill         Rosalind Canter                   36,70   Elim.    Elim
3. Belgium
037 Elias van den Vrijenakker   Frederik Smet     57,24 (02)   296 252  302   53,30   11,60    2,00  (66,90) 248,30 (04)   305,54
039 Etamoro van de Zelm    Rob Everaert                    53,30   5,60    8,0   66,90
035 Camelot van het Strateneinde  Lore Poelmans                   49,60   1,20    8,00  58,800
040 Faranto van de Caetsbeek   Raf Steegmanns                   50,00   32,40    6,00  88,44
038 Equina van den Buitenheide  Tim Ooms                    54,60   2,40    8,00  65,00
041 Vennoot van de Melle    Sven Grouwels                   46,80   6,80    4,00  57,60
4. Switzerland
140 Raumalpha        Patrizia Attinger     70,66 (04)   283 246  253   44,60   0,00    4.00  48,60  242,00 (03)   312,66
139 Misti de Lully CH     Joelle Bruni                    45,00   11,20    0,00  56,20
137 Kalinka Song CH      Sylvia Lugeon                   61,30   42,80    4,00  108,10
134 Apart III CH       Ilona Lüdi                     58,70   3,20    0,00  61,90
136 Centouri CH       Salome Lüdi                    65,70   9,60    0,00  75,30
138 Lara de La Cense     Brigitte Peterhans                  53,30   0,80    Withd.  Withd.
5. Netherlands
121 Udiana         Vera Grevelink     72,24 (05)   282 241  251   51,70   64,40    4,00  120,10  249,40.(05)   321,64
124 Z. Ilja         Richard Kapteyn                   65,00   10,00    Elim  79,00
119 Head for Heights     Judith Anssems-Janssen                 55,70   24,00    0,00  Elim.
118 Coral Estate Bylbao     Nienke van Roekel                  45,20   2,40    0,00  47,60
123 Wotan         Remco Bouwens                   55,40   0,00    0,00  55,40
117 Angel         Larissa Hartkamp                  45,00   18,40    4,00  67,40
6. Austria
028 Roseanne 2       Katrin Khoddam-Hazrati  74,61 (07)   249 249  264   48,30   6,40    0,00  54,70   255,00 (06)  329,61
021 Acordelli         Ernst Scheiblhofer                  48,50   17,60    0,00  66,10
023 Cari 2         Susanne Weissl                   48,10   16,40    4,00  68,50
025 High Fire        Anna Lena Watzek                  50,90   7,60    8,00  66,50
029 Sir Quando       Christoph Fenz                   53,30   10,40    4,00  67,70
024 Heraldik's Heart      Michaela Iglhauser                  40,70   Ret.  .  Ret.
7. Denmark
058 Hooker Skovgaard     Louise Nielsen     72,43 (06)   261 256  256   40,90   13,60    12,00  66,50   293,50 (07)  365,93
059 Salza         Merete Thogersen                  55,40   5,60    0,00  61,00
056 A Larming Magic     Maibrit Laustsen                   53,00   45,20    Withd.  Withd.
060 Vestervangs Arami     Hanne Wind Ramsgaard                 49,10   43,40    4,00  96,50
057 Dejo         Vicky Mathiesen                   53,90   15,60    0,00  69,50
8. Czech Republik
047 Berry Nice       Gabriela Slavikova    84,28 (09)   228 237  248   51,90   10,00    5,00  66,90   315,00 (08)  399,28
49 Bounty Amadeus      Iva Badurova                    56,30   10,80    2,00  69,10
051 Kalif 3         Eliska Opravilova                  74,30   37,60    18,00  129,90
050 Gomba         Martin Maivald                   58,70   6,80    4,00  69,50
052 Kamerik         Petr Myska                    56,30   55,20    5,00  116,50
048 Biba Classy       Barbora Pospisilova                  63,90   33,60    12,00  109,50
9. Hungary
095 Zengő         Peter Tuska       81,12 (08)   262 230 237   60,70   19,60    4,00  84,30   328,90 (09)  410,02
092 Radihaza Alfa      Pal Tuska jr.                    73,00   24,00    0,00  97,00
096 Zizi St. Johns      Orsolya Szabó                   56,50   14,00    1,00  71,50
090 Disco Star       Suzsanna Nagy                   58,90   26,00    6,00  90,90
091 Gidran XI-50 (Sovanka)   Vanda Pintér                    58,00   17,20    7,00  82,20
093 Scipio S         László Egyed                    53,90   33,20    16,00  103,10

Bewerb 003: Vielseitigkeitsprüfung Kl. CIC**
Dressage Test FEI 2009 2** B
D: ca. 3300 m, 550 m/min.
EZ: 6 min 00 sec. HZ: 12 min 00 sec.
Judge H: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge C: Gerhard Moser, GER
Judge B: Sue Stewart, GBR
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 18 Prices: 5 Price: oney: - - -
Pl. Horse         Rider        Belongs To  Ctry  H    C    B    Dressur Gel.Fehler Gel. Zeit  ZF Gel  Gel Spr. Fehler ZF Spn Gesamt Prices Price
1 115 Peter Parker      Alice Naber-Lozeman   Netherlands  NED  195 (02)  207 (01)  195 (02)   39,4   0,00   356   0,00   0,00  0,00  0,00  39,40  * * *  500,00
2 131 Hilton P       Patrizia Attinger     Swiss    SUI  195 (02)  186 (07)  177 (08)   46,7   0,00   365   2,00   2,00  0,00  0,00  48,70  * * *  400,00
3 016 Glock's Chasanova    Katrin Khoddam-Hazrati  Ausztria   AUT  202 (01)  193 (03)  195 (02)   40,7   0,00   399   15,60   15,60  0,00  0,00  56,30  * * *  300,00
4 077 San Siro´s Playmate    Anna Schulze Zurmussen  Germany   GER  179 (08)  189 (04)  175 (10)   49,4   0,00   384   9,60   9,60  4,00  0,00  63,00  * * *  120,00
5 102 Dancing Hugo     Stefano Fioravanti    Italy    ITA  175 (09)  185 (08)  189 (04)   48,3   0,00   399   15,60   15,60  0,00  0,00  63,90  * * *  80,00
6 017 Hugo Holiday 2     Manfred Rust     Austria   AUT  184 (06)  188 (05)  180 (07)   47,8   0,00   397   14,80   14,80  0,00  6,00  68,60
7 133 Ramses XIV      Salome Lüdi      Swiss    SUI  147 (17)  147 (17)  161 (15)   65,7  0,00   379   7,60   7,60  0,00  0,00  73,30
8 105 Quieto du Pin      Matteo Arrighi     Italy    ITA  164 (14)  156 (14)  155 (17)   62,0   0,00   379   7,60   7,60  4,00  5,00  78,60
9 127 Kaolin de Ponts     Robert Powala     Poland   PL   180 (07)  176 (09)  176 (09)   51,5   0,00   399   15,60   15,60  8,00  5,00  80,10
10 018 Oktave       Harald Riedl      Austria   AUT  175 (09)  173 (10)  169 (12)   54,3   0,00   427   26,80   26,80 0,00  0,00  81,10
11 114 Coral Estate Harry Belafonte  Alice Naber-Lozeman  Netherlands  NED  186 (05)  188 (05)  199 (01)   43,9   20,00   407   18,80   38,80 0,00  0,00  82,70
12 108 Verdi        Clelia Casiraghi     Italy   ITA  167 (13)  169 (11)  174 (11)   55,6   20,00   395   14,00   34,00 0,00  0,00  89,60
13 076 Hübscher Hüpfer    Maria Kriegisch     Germany   GER  188 (04)  196 (02)  187 (05)   44,3   20,00   433   29,20   49,20 0,00  0,00  93,50
14 116 Stillbrook Sparrow Hawk  Judith Anssems-Janssen  Netherlands  NED  164 (14)  157 (12)  161 (15)   60,7   0,00   420   24,00   24,00 12,00  0,00  96,70
15 135 Fair Game      Patrizia Attinger     Swiss    SUI  168 (12)  154 (15)  184 (06)   56,3   40,00   421   24,40   64,40 4,00  0,00  124,70
-- 106 Texas        Guido Gatti      Italy    ITA  170 (11)  153 (16)  164 (14)   59,8  Elim.  Elim.  Elim.
-- 142 Blue Girl       Patrick Eibner     Slovakia   SVK  133 (18)  121 (18)  123 (18)   80,2   Withd.  Withd.  Withd.
-- 132 Nilios En Solo CH    Sylvia Lugeon     Swiss    SUI  158 (16)  157 (12)  168 (13)   60,6   40,00   425   26,00   66,00  Withd.  Withd.

Bewerb 004: Vielseitigkeitsprüfung Kl. CIC*
Dressage Test 2009 FEI CIC* A
D: ca. 2600 m, 520 m/min.
EZ: 5 min 00 sec. HZ: 10 min 00 sec-
Judge C: Peter Wagner, AUT
Judge E: Heinrich Liegl, GER
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 37 Prices: 10 Price: oney: 1600,00
Pl. Horse        Rider        Belongs To   Ctry   C    E    Dres  Gel.Fehler Gel. Zeit ZF  Gel Gel Spr. Fehler ZF Sp Gesamt  Quali  Prices
1 128 Dancing Queen IX    Brigitte Peterhans    Swiss    SUI   161 (06)  176 (01)  40,1 0,00   300  0,00   0,00   0,00   0,00   40,10   Q   * * *
2 012 Tralee Mine      Harald Ambros     Austria    AUT   166 (02)  170 (02)  40,4  0,00   306  2,40   2,40   0,00   0,00   42,80   Q   * * *
3 072 Coriando´s Camilla    Yvonne Booten     Germany    GER   166 (02)  170 (02)  40,4  0,00   317  6,80   6,80   0,00   0,00   47,20   Q   * * *
4 110 Avalona       Joanne Spliethof     Netherlands   NED   156 (13)  146 (20)  51,5  0,00   301  0,40   0,40   0,00   0,00   51,90   Q   * * *
5 032 Adorable van het Heidehof  Jana Guffens      Belgium    BEL   164 (04)  158 (05)  45,0  0,00   322  8,80   8,80   0,00   0,00   53,80   Q   * * *
6 101 Fernhill First Impression   Pietro Majolino     Italy     ITA   163 (05)  155 (09)  46,3 0,00   297  0,00   0,00   8,00   0,00   54,30   Q   * * *
7 206 Dakota 9       Rebecca Gerold     Sportunion RG Schöder St  159 (07)  147 (19)  50,2  0,00   308  3,20   3,20   0,00   1,00   54,40   Q   * * *
8 098 Deli Klipps      Paolo Mario De Simone  Italy     ITA   153 (20)  159 (04)  48,3  0,00   320  8,00   8,00   0,00   3,00   59,30   Q   * * *
9 005 Dakota 283      Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT   158 (09)  154 (11)  48,3  0,00   328  11,20   11,20   0,00   0,00   59,50   Q   * * *
10 088 My Win       László Egyed     Hungary    HUN   154 (16)  138 (28)  54,8  0,00   313  5,20   5,20   0,00   0,00   60,00   Q   * * *
11 126 Coral Estate Bring it on   Nienke van Roekel    Netherlands  NED   153 (20)  149 (14)  51,5  0,00   333  13,20   13,20   0,00   0,00   64,70   Q
12 099 Dourango      Arianna Gallo     Italy     ITA   159 (07)  148 (17)  49,9  0,00   321  8,40   8,40   8,00   1,00  67,30   Q
13 111 Ballyhist Queen     Judith Anssems-Janssen  Netherlands   NED   156 (13)  157 (06)  47,9  0,00   317  6,80   6,80   4,00   9,00   67,70   Q
14 003 Bernstein v. Rosenberg   Lisa Held       Austria    AUT   146 (31)  144 (22)  55,4  0,00   301  0,40   0,40   12,00   0,00   67,80   Q
15 001 AVR Eddy the Eagle   Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT   151 (27)  141 (26)  54,8  0,00   336  14,40   14,40   0,00   0,00   69,20   Q
16 055 Lucky Luke      Bianca Walton     Denmark    DK   154 (16)  144 (22)  52,8  0,00   324  9,60   9,60   4,00   3,00   69,40  Q
17 129 Fee De La Lande    Stephan Döll      Swiss     SUI   158 (09)  137 (29)  53,8  0,00   329  11,60   11,60   4,00   0,00   69,40   Q
18 011 Sweet Solution     Bernhard Neunteufel   Austria    AUT   141 (34)  129 (33)  62,0  0,00   312  4,80   4,80   4,00   0,00   70,80   Q
19 204 Slieve Aught      Erica Forte      Italy     ITA   154 (16)  156 (07)  48,9  0,00   341  16,40   16,40   0,00   7,00   72,30   Q
20 007 Face The Fact B     Michael Spörk     Austria    AUT   145 (32)  132 (32)  59,7  0,00   313  5,20   5,20   12,00   0,00   76,90   Q
21 033 Gitana van Difra    Jana Guffens      Belgium    BEL   153 (20)  145 (21)  52,8  0,00   336  14,40   14,40   4,00   6,00   77,20   Q
22 044 Lasing Stillus     Eliska Opravilova    Czech Republic  CZ   170 (01)  153 (12)  44,7  0,00   359  23,60   23,60   8,00   1,00   77,30   Q
23 009 Okarina 42      Katrin Khoddam-Hazrati  Austria    AUT   138 (35)  120 (36)  65,9  0,00   344  17,60   17,60   0,00   0,00   83,50   ---
24 112 Burry Spirit      Jordi Wilken      Netherlands   NED   153 (20)  148 (17)  51,8  20,00   347  18,80   38,80   4,00   0,00   94,60  ---
25 113 Kain        Larissa Hartkamp    Netherlands   NED   154 (16)  155 (09)  49,2  20,00   367  26,80   46,80   0,00   0,00   96,00   ---
26 043 Battal        Martin Maivald     Czech Republic  CZ   144 (33)  123 (35)  62,9  0,00   341  16,40   16,40   12,00   15,00   106,30  Q
27 045 Roxana 10      Petr Myska      Czech Republic  CZ   152 (24)  134 (31)  56,7  40,00   400  40,00   80,00   4,00   3,00   143,70  ---
28 130 Quadum       Joelle Bruni      Swiss     SUI   147 (30) 149 (14)  53,5  60,00   382  32,80   92,80   4,00   18,00   168,30  ---
-- 074 Hallodri       Angelika Thurmayr    Germany    GER   151 (27)  150 (13)  51,8  Ret.  Ret.  Ret.
-- 207 Gregor 4       Rebecca Gerold     Sportunion RG Schöder St  156 (13)  143 (25)  52,5  Elim.  Elim.  Elim.
-- 010 Scotland Yard     Harald Ambros     Austria    AUT   158 (09)  156 (07)  47,6 Elim.  Elim.  Elim.
-- 202 Denver 10      Petra Radner   HRSV Theresianische Militakad NÖ  158 (09)  149 (14)  49,9  Elim.  Elim.  Elim.
-- 201 Sapra Lotte      Stephanie Wackerbauer   Germany    GER   152 (24)  144 (22)  53,5  Elim.  Elim.  Elim.
-- 200 Clarion       Bianca Tamás    Hungary    HUN   152 (24)  140 (27)  54,8  Elim.  Elim.  Elim.
-- 089 Veganum Cornetto    Balázs Kaizinger    Hungary    HUN   131 (36)  120 (36)  68,2  Elim.  Elim.  Elim.
-- 006 Elisa v. Rosenberg    Monika Reicher     Austria    AUT  131 (36)  129 (33)  65,2 20,00 356 22,40 42,40 Elim.  Elim.           --- 
-- 008 Little Liquid Ecstasy    Lisa Koppendorfer    Austria    AUT   148 (29)  136 (30)  57,4  Elim.  Elim.  Elim.

Bewerb 005: Noriker Vielseitigkeitsprüfung Kl. L
Aufgabe N5
D: ca. 1500 m, 325 m/min.
EZ: 4 min 37 sec. HZ: 9 min 14 sec.
Richter C: Manfred Krischan, AUT
Richter E: Elke Krischan, AUT
Geländebauchef: Gernot Weberhofer, AUT
Geländebauassistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 10 Prices: 8 Price: oney: - - -
Pl. Horse       Rider       Belongs To           Ctry  C    E    Dres Gel.Feh Gel. Zeit ZF Gel Gel Spr. FehlZF Sp Ge QAusg Prices
1 N28J Bach-Tina  Christina Hanke  U-Noriker-Reiter u. Schnalzergr Maishofen  S  111 (02) 125 (01) 39,4 0,00 231 0,00 0,00 0,00 0,00 39,40 Q   * * *
2 N129 Loni 4    Marina Schwaiger    Ländl. Reitergruppe Hopfgarten   T   113 (01)  119 (02)   41,3  0,00  251  0,00  0,00  0,00  0,00 41,30  Q   * * *
3 N27P Vanessa 22    Josef Voglreiter     URC Waidach       S   104 (04)  115 (03)   47,3  0,00  216  0,00  0,00  0,00  0,00 47,30  Q   * * *
4 N032 Lisa 87  Theresa Koch  U-Noriker-Reiter u. Schnalzergr Maishofen  S  98 (06)  91 (08)   61,4  0,00  231  0,00  0,00 0,00  0,00 61,40  Q  * * *
5 N281 Linda 20 Norbert Kühar  U-Noriker-Reiter u. Schnalzergr Maishofen S 97 (07)  97 (07)  59,1  0,00  236  0,00  0,00  8,00  0,00 67,10  Q  * * *
6 N29Q Melissa 26   Johann Loinger   Ländl. Reitergruppe Hopfgarten    T   91 (08)  85 (09)   67,5  0,00  249  0,00  0,00  4,00  1,00 72,50  ---   * * *
7 N100 Heineken Schaunitz Inge Kogler  Ländl. Reitergruppe Hopfgarten T 106 (03)  108 (04)  49,7 20,00 254 0,00 20,00 8,00  0,00 77,70  ---   * * *
8 N269 Sabrina 13   Elisabeth Ibetsberger   URG Mattsee          S   76 (10)  67 (10)   83,0  0,00  230  0,00  0,00  0,00  0,00 83,00  ---   * * *
-- N077 Gonzo 8     Michael Stückelschwaiger  Reit- u. Fahrverein Lassing       St   100 (05)  104 (05)   54,4  Elim. Elim. Elim.
-- N27W Timka     Agnes Kogler     Ländl. Reitergruppe Hopfgarten     T   89 (09)  104 (05)   59,5  0,00  240  0,00  0,00  Withd.  Withd.  ---

Bewerb 006: Haflinger Vielseitigkeitsprüfung Kl. L
Aufgabe VL2
D: ca. 1900 m, 450 m/min.
EZ: 4 min 14 sec. HZ: 8 min 28 sec.
Richter C: Elke Krischan, AUT
Richter E: Manfred Krischan, AUT
Geländebauchef: Gernot Weberhofer, AUT
Geländebauassistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 6 Prices: 3 Price: oney: - - -
Pl. Horse         Rider       Belongs To        Ctry  C    E     Dres Gel.Fehl Gel. Zeit ZF Gel Gel Spr. Fehl ZF Spr Gesamt Quali Prices
1 HKDR Arnedo    Christina Tatschl   Ländl. Reit- u. Fahrverein Laintal  St  140 (02) 131 (02)   48,4  0,00  247  0,00  0,00 0,00  1,00   49,40  Q ** *
2 H672 Leandra vom Sonnenmoor Sandra Lindner Reitergemeinschaft Schadlhof T130 (04)118 (05)57,0 0,00 2470,00  0,00 0,00 0,00  57,00  Q   * * *
3 HKPM Strumer      Doris Tomsits    Eventing Riders Club Laintal   St   117 (05)  116 (06)   62,6  0,00  224  0,00  0,00  0,00  0,00   62,60   Q   * * *
-- H081 Sommertau      Katharina Pichler   Reitclub Neumarkt im Mühlkreis  OÖ  135 (03)  124 (03)   52,9  Ret.  Ret.  Ret.
-- H299 Helissa       Johanna Lindner    Reit- u. Fahrverein Lasberg    OÖ  117 (05)  122 (04)   60,4  Elim.  Elim. Elim
-- HK51 Avalon 8      Birgit Lankmaier   Union Reitverein Raika Grünau  OÖ  149 (01)  136 (01)   43,1  Elim.  Elim. Elim.

 

Vissza a Hírek-hez

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tartalom


Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    ARIANA GRANDE TODAY - MAGYARORSZÁG EGYETLEN ARIANA GRANDÉVAL FOGLALKOZÓ HONLAPJA - TUDJ MEG RÓLA MINDENT