somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Ländliche Európa Bajnokság Laintal (Ausztria) 2013. július 17-21.

Ländliche Európa Bajnokság Laintal (Ausztria) 2013. július 17-21.

Szervező: Ländliche. Reit- u. Fahrverein Laintal (4-144); Ort: 8793, Trofaiach, Kapcsolat: cím: Franz Gaber, Laintal 17, Tel.: 0664 333 61 16, Email: rfv@ads.co.at;
Nevezési díj 35,00 Euro. Díjlovagló négyszög 20 x 40m füves, 20 x 40m homokos; 60 x 80m füves. Terepleírás: rét, enyhén dombos. Előkészítőtér: 20 x 60m füves; 20 x 40m füves; 20 x 40m füves,50 m x 50 m füves. Versenyigazgató: Franz Gaber. Technikai kiküldött: Astrid Thomanek, Bírók: Katrin Maria Eichinger-Kniely AUT, Sue Stewart GBR, Gerhard Moser GER, Elke Krischan, Manfred Krischan. Pályaépítő Karl Paar, asszisztens: Ákos Jobbik. Tereppálya építő: Gernot Weberhofer, Tereppálya építő asszisztens: Ákos Jobbik. Állatorvos: Dr.med.vet. Christian Pollhammer, Sajtófőnök: Barbara Taxacher. Versenyiroda: Nyitva 07.19. 08.00 órától, Tel: 0664 338 43 55. Boxdíjak: 90,00 EUR Foglalás előleg 60.00 EUR
Almozás: Árak: Szalma 20,00 EUR /Bála átalánydíj forgács 9,00 EUR /Bála (20kg), Széna 8,00 EUR /Bála (18 kg); Hálózati csatlakozás: átalánydíj 25,00 EUR
Hely díj: A napi díj, ha a lovak maradnak járműveken: 25.00 EUR; Saját, stabil sátor a résztvevőknek biztonsági okokból nem engedélyezett. Jóváhagyta: OEPS Tournament Unit;
Póráz minden kutyára kell az egész területen.
Az összes motoros járműnek tilos a tereppályán közlekedni.
Péntek 2013. július 19.
1. Start Dressur Bew.2: 15:00 Uhr
Bew.1: anschl.
Szombat 2013. Július 20.
Start Gelände: 10:00 Uhr Haflinger L, Noriker L
Vasárnap, 2013 Julius 21. Verfassungsprüfung: 07.00 h
Springen Bew.2:10.00 h Bew.1: anschl.
10.00 h Díjátadó ünnepség:
A szervező fenntarthatja a jogot a menetrend, bármilyen változtatásához
VERSENYEK 1 Noriker Lovastusa Kl. L, A RV: § 300 ff, Aufg.VA2 CCNN-A
Dressur RV: B
Gelände Phase D ca. 1700 m, 325 m/min, max. 15 akadály
Springen laut ÖTO
2 Haflinger Vielseitigkeitsprüfung Kl. L Z RV: § 300 ff, Aufg. VL2 CCNH-A
Dressur RV: B
Gelände Phase D ca. 2000 mt, 450 m/min, max. 18 akadály
Springen laut ÖTO

EUROPEAN CHAMPIONSHIPS FOR RURAL RIDERS (Vidéki lovasok)
2013. Július 17 –Július 21 LAINTAL, AUSTRIA
Kedd, július 15, 19:00 1 Hivatalos eligazítás (üdvözlés, Bemutatkozás)
1 Hivatalos találkozó (üdvözlés bevezetés)
Szerda, július 17
08:00 h Szerda, július 17. 08:00 Trip / Kirándulás
12:00 h Tanfolyam betekintés céljából /
Pálya szabad bejárása ECRR/CIC2**/CIC1
14:15 Indítás előtti ECRR ló szemle ECRR Első normakontroll sorsolása
14:45 1. ECRR ló szemle
1. 1 ECRR Normakontroll
16:15 h indulók nyilatkozata ECRR/CIC2 **
17:00 ECRR/CIC2 ** Díjlovagló Rajtsorrend
ECRR/CIC2**Startszámok kisorsolása
19:00 h Hivatalos megnyitóünnepség
Hivatalos megnyitó zászló parádé
Nemzetek bevonulása
Dátum, idő, esemény
Csütörtök, július 18
09:00 h ECRR Csapat díjlovaglás
14:00 Egyéni díjlovaglás első rész ECRR/CIC2 **
19:00 h eligazítás Csapatkapitányok találkozója
20:30 h Esti Western & Country (Reiting Rodeo
Péntek, július 19
09:00 h ECRR/CIC egyéni díjlovaglás második rész
11:00 h indulók nyilatkozat CIC1*
12:30 h CIC1* Dresszúr
14:00 h Meldeschluss Haflinger L und Noriker L
15:00 h Dressur Haflinger L anschl. Noriker L
18:45 h Eligazítás Csapatvezetői megbeszélés

Általános eligazítás előtt
19:00 h 2. hivatalos találkozó
20:00 h Estély a ländliche lovasoknak
Zenés ruha divatbemutató“Hammerstoak”
Dátum, idő, esemény
Szombat július 20
10:00 h Terepvizsga  Haflinger L / Noriker L
11:00 h Terep vizsga CIC1*
13:30 h Terep vizsga ECRR/CIC2**
18:30 h Csapatvezetői megbeszélés
20:00 h Lovas party Music: "Kókuszdió
Vasárnap, Julius 21
07:00 h Haflinger / Noriker normakontroll
08:00 h Utolsó ló szemle CIC1*
2. Normakontroll CIC1*
08:00 h Díjugratás Haflinger / Noriker
08:45 h Utolsó ló szemle CIC2**
2. Normakontroll CIC1**
09:00 h Díjugratás CIC1*
09:15 h ECRR Utolsó ló szemle
2. Normakontroll ECRR
10:00 h--11:00 h
Haflinger L, Noriker Díjátadó ünnepség: CIC1, *
11:00 h Díjugratás ECCR 1 rész
12:30 h Showprogramm
13:00 h ECCR díjugratás második rész
15:00 h Díjátadó ünnepség Ünnepély a gyõzteseknek adott fogadás ECCR/CIC2**
74  VERSENYZŐ
11 nemzet
VERSENYZŐK NEMZETEK SZERINT
1.  AUT Anna Lena Watzek, Christoph Fenz, Ernst Scheiblhofer, Harald Riedl, Katrin Khoddam-Hazrati, Manfred Rust, Michaela Iglhauser, Monika Reicher, Susanne Weissl, Victoria Erb   10
2. BEL  Frederik Smet, Melanie Valckx, Raf Steegmanns, Rob Everaert, Sven Grouwels, Tim Ooms, Lora Poelmans      7
3. CZ  Barbora Pospisilova, Eliska Opravilova, Gabriela Slavikova, Iva Badurova, Martin Maivald, Petr Myska       6
4. DK  Hanne Wind Ramsgaard, Louise Nielsen, Maibrit Laustsen, Merete Thogersen, Vicky Mathiesen, Louise Nielsen    6
5. GBR  Amy Crerar, Caroline Smith, Casey Parker, Katy Hurst, Kylie Roddy, Mary-Anne Carpenter, Sophie Brown, Ros Canter  8
6. GER  Anna Schulze Zurmussen, Anna-Maria Rieke, Franziska Engel, Friederike Tophauff-Kaup, Janet Wiesner, Josefa Sommer, Maria Kriegisch, Roland Harting, Solveirg Hoffmann, Yvonne Booten,     10
7. HUN  László Egyed, Orsolya Szabó, Pál Tuska jr. Péter Tuska, Suzsanna Nagy, Szilvia Babo, Vanda Pintér     7
8. ITA  Clelia Casiraghi, Guido Gatti, Lorenz Sabrina Assirelli, Matteo Arrighi, Stefano Fioravanti,       6
9. NED Alice Naber-Lozeman, Jordi Wilen, Judith Anssems-Janssen, Larissa Hartkamp, Marcella de Kam, Nienke van Roekel, Remco Bouwens, Richard Kapteyn, Vera Grevelink     9
10. PL   Robert Powala     1
11. .SUI  Brigitte Peterhans, Ilona Lüdi, Joelle Bruni, Patrizia Attinger, Salome Lüdi, Sylvia Lugeon    6

Bewerb 001: ECRR 2013 Kl. CIC**
European Championships for Rural Riders
INDIVIDUAL
Dressage Test FEI 2009 2** B
D: ca. 3300 m, 550 m/min.
EZ: 6 min 00 sec. HZ: 12 min 00 sec.
Judge H: Sue Stewart, GBR
Judge C: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge B: Gerhard Moser, GER
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 18.07.2013 Starters: 65 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl.    Horse        Rider         Belongs To  Ctry   H     C     B     Dressur  Gesamt
1 083   Lady you TSF      Friederike Tophoff-Kaup   Germany    GER   213 (01)   203 (01)   206 (02)   34,8  34,80
2 085   Petite Dame      Anna-Maria Rieke     Germany    GER   199 (04)   203 (01)   208 (01)   37,0  37,00
3 064   Emill         Rosalind Canter Great    Britain    GBR   200 (05)   206 (01)   206 (02)   36,7  36,70
4 085   Petite Dame       Anna-Maria Rieke     Germany    GER   199 (06)   203 (04)   208 (01)   37,0  37,00
5 024   Heraldik's Heart      Michaela Iglhauser     Austria    AUT   188 (17)   205 (02)   197 (12)   40,7  40,70
6 058   Hooker Skovgaard     Louise Nielsen      Denmark    DK   192 (10)   195 (06)   202 (05)   40,9  40,90
7 062   Alles Klar       Mary-Anne Carpenter    Great Britain   GBR   198 (07)   185 (11)   199 (08)   42,2  42,20
8. 078   Casper K.        Solveig Hoffmann     Germany    GER   201 (04)   182 (19)   199 (08)   42,2  42,20
9 068   Weston IV       Katy Hurst       Great Britain   GBR   202 (03)   176 (33)   199 (08)   43,1  43,10
10 022  King Lorenz       Sabrina Assirelli      Italy    ITA   198 (07)   190 (08)   183 (22)   44,3  44,30
11 140  Raumalpha       Patrizia Attinger      Swiss     SUI   189 (13)   185 (11)   195 (13)   44,6  44,60
12 082  Hamilton        Josefa Sommer      Germany    GER   188 (17)   177 (30)   202 (05)   45,0  45,00
13. 139  Misti de Lully CH     Joelle Bruni       Swiss     SUI   181 (27)   191 (07)   195 (13)   45,0  45,00
14. 117  Angel         Larissa Hartkamp     Netherlands   NED   180 (28)   188 (09)   199 (08)   45,0  45,00
15 118  Coral Estate Bylbao     Nienke van Roekel     Netherlands   NED   189 (13)   177 (30)   200 (07)   45,2  45,20
16 065  Fernhill Rock Star     Amy Crerar       Great Britain  GBR   189 (13)   184 (15)   191 (17)   45,6  45,60
17 041  Vennoot van de Melle    Sven Grouwels      Belgium    BEL   187 (19)   185 (11)   185 (20)   46,8  46,80
18 066  Para Ti        Caroline Smith      Great Britain   GBR   182 (23)   182 (19)   192 (15)   47,0  47,00
19 080  Dreamfire       Yvonne Booten      Germany    GER   187 (19)   187 (10)   180 (26)   47,4  47,40
20 084  Lux         Roland Harting      Germany    GER   185 (22)   182 (19)   185 (20)   47,8  47,80
21 023  Cari 2         Susanne Weissl      Austria    AUT   191 (11)   183 (17)   176 (32)   48,1  48,10
22 028  Roseanne 2       Katrin Khoddam-Hazrati   Austria    AUT   193 (09)   174 (36)   182 (24)   48,3  48,30
23 021  Acordelli        Ernst Scheiblhofer     Austria    AUT   176 (35)  183 (17)   189 (18)   48,5  48,50
24 079  Chameur        Franziska Engel      Germany    GER   172 (41)   182 (19)   192 (15)   48,9  48,90
25 060  Vestervangs Arami     Hanne Wind Ramsgaard   Denmark    DK   186 (21)   181 (24)   178 (28)   49,1  49,10
26 035  Camelot van het Strateneinde  Lore Poelmans      Belgium    BEL   189 (13)   181 (24)   172 (42)   49,6   49,60
27 040  Faranto van de Caetsbeek   Raf Steegmanns      Belgium    BEL   182 (23)   175 (35)   183 (22)   50,0  50,00
28 025  High Fire        Anna Lena Watzek     Austria    AUT   179 (30)   185 (11)   171 (44)   50,9   50,90
29 121  Udiana        Vera Grevelink      Netherlands   NED   182 (23)   167 (43)   182 (24)   51,7  51,70
30 036  Eddy Wally       Melanie Valckx      Belgium    BEL   176 (35)   165 (47)   189 (18)   51,9  51,90
31. 047  Berry Nice       Gabriela Slavikova     Czech Republic  CZ   171 (42)  184 (15)   175 (34)   51,9   51,90
32 122  Velly Telly       Marcella de Kam     Netherlands   NED   182 (23)   181 (24)   162 (56)   52,8  52,80
33 056  A Larming Magic     Maibrit Laustsen      Denmark    DK   178 (32)   171 (37)   175 (34)   53,0  53,00
34 037  Elias van den Vrijenakker   Frederik Smet      Belgium    BEL   179 (30)   165 (47)   178 (28)   53,3  53,30
35. 039  Etamoro van de Zelm    Rob Everaert       Belgium    BEL   191 (11)  157 (56)   174 (36)   53,3  53,30
36. 029  Sir Quando       Christoph Fenz      Austria    AUT   169 (45)   177 (30)   176 (32)   53,3  53,30
37. 138  Lara de La Cense     Brigitte Peterhans     Swiss     SUI   175 (37)   176 (33)   171 (44)   53,3  53,30
38 093  Scipio S        László Egyed      Hungary    HUN   178 (32)   170 (38)   171 (44)   53,9  53,90
39. 057  Dejo         Vicky Mathiesen     Denmark    DK   165 (47)   181 (24)  173 (39)   53,9  53,90
40 038  Equina van den Buitenheide  Tim Ooms       Belgium    BEL   180 (28)   166 (45)   169 (49)   54,6  54,60
41 120  U Play Spirit       Jordi Wilken       Netherlands   NED   170 (44)  178 (29)   166 (51)   54,8  54,80
42 069  Wil         Sophie Brown      Great Britain   GBR  173 (40)   161 (53)   178 (28)   55,2   55,20
43 059  Salza         Merete Thogersen     Denmark    DK   164 (49)   182 (19)   165 (53)   55,4  55,40
44. 123  Wotan        Remco Bouwens      Netherlands   NED   171 (42)   181 (24)   159 (57)   55,4  55,40
45 119  Head for Heights     Judith Anssems-Janssen   Netherlands   NED   162 (52)   168 (40)   179 (27)   55,7  55,70
46 067  Shearwater Billy      Kylie Roddy       Great Britain   GBR   174 (38)   157 (56)   177 (31)   55,9  55,90
47 063  Chataigne Filice      Casey Parker       Great Britain   GBR   177 (34)   156 (58)   174 (36)   56,1  56,10
48 052  Kamerik        Petr Myska       Czech Republic  CZ   169 (45)   166 (45)   171 (44)   56,3  56,30
49 049  Bounty Amadeus     Iva Badurova       Czech Republic  CZ   174 (38)   167 (43)   165 (53)   56,3  56,30
50 096  Zizi St. Johns      Orsolya Szabó      Hungary    HUN   163 (51)   168 (40)   174 (36)   56,5  56,50
51 091  Gidran XI-50 (Sovanka)   Vanda Pintér       Hungary    HUN   159 (54)   165 (47)   173 (39)   58,0  58,00
52 050  Gomba        Martin Maivald      Czech Republic  CZ   154 (58)   170 (38)   169 (49)   58,7  58,70
53. 134  Apart III CH       Ilona Lüdi       Swiss     SUI   158 (55)   163 (51)   172 (42)   58,7  58,70
54 090  Disco Star       Zsuzsanna Nagy      Hungary    HUN   164 (49)   162 (52)   166 (51)   58,9  58,90
55 026  Láthatatlan       Victoria Erb       Austria    AUT   165 (47)   168 (40)   157 (58)   59,3  59,30
56 034  Alaric de Lauzelle     Tom Vermonden     Belgium    BEL   158 (55)   153 (61)   173 (39)   60,4  60,40
57 095  Zengő         Péter Tuska       Hungary    HUN   161 (53)   158 (55)   163 (55)   60,7  60,70
58 137  Kalinka Song CH     Sylvia Lugeon      Swiss     SUI   157 (57)   151 (62)   171 (44)   61,3   61,30
59 048  Biba Classy       Barbora Pospisilova     Czech Republic  CZ   154 (58)   156 (58)   155 (59)   63,9   63,90
60 124  Z. Ilja         Richard Kapteyn      Netherlands   NED   148 (60)   164 (50)   147 (61)   65,0  65,00
61 136  Centouri CH       Salome Lüdi       Swiss     SUI   148 (60)   159 (54)   148 (60)   65,7   65,70
62 027  Lyr v Rosenberg      Monika Reicher      Austria    AUT   132 (63)   154 (60)   132 (63)   72,6   72,60
63 092  Rádihaza Alfa      Pál Tuska jr.       Hungary    HUN   128 (64)   146 (63)   142 (62)   73,0  73,00
64 051  Kalif 3        Eliska Opravilova     Czech Republic  CZ   136 (62)   144 (65)   129 (64)   74,3   74,30
65 094  Tóbanjáró       Szilvia Babó       Hungary    HUN   127 (65)   146 (63)   125 (65)   76,3  76,30

Bewerb 002:  ECRR 2013 Kl. CIC**
TEAM
Judge H: Sue Stewart, GBR
Judge C: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge B: Gerhard Moser, GER
Date: 18.07.2013 Starters: 9 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Team   Horse      Rider        Gruppendressur  H   C   B  Dressur Einzel VSMannschaft  Gesamt
1. Germany
083 Lady you TSF      Friederike Tophoff-Kaup             34,80
078 Casper K.      Solveig Hoffmann               42,20
081 FST Golden Joy     Janet Wiesner     53,09 (01)    302  268  301  53,09
084 Lux         Roland Harting                47,80
082 Hamilton       Josefa Sommer                45,00
085 Petite Dame      Anna-Maria Rieke                37,00    150,10 (01)   203,19
2. Great Britain
067 Shearwater Billy     Kylie Roddy                 55,90
062 Alles Klar      Mary-Anne Carpenter              42,20
65 Fernhill Rock Star    Amy Crerar                  45,60
066 Para Ti       Caroline Smith    59,21 (03)    293 262 285  47,00
068 Weston IV      Katy Hurst                 43,10
064 Emill        Ros Canter                  36,70    167,60 (02)   226,81
3. Belgium
037 Elias van den Vrijenakker  Frederik Smet                53,30
039 Etamoro van de Zelm   Rob Everaert                 53,30
035 Camelot van het Strateneinde Lore Poelmans                49,60
040 Faranto van de Caetsbeek  Raf Steegmanns                50,00
038 Equina van den Buitenheide Tim Ooms                 54,60
041 Vennoot van de Melle    Sven Grouwels     57,24 (02)     296 252 302  46,80    199,70 (06)    256,94
4. Austria
028 Roseanne 2      Katrin Khoddam-Hazrati             48,30
021 Acordelli       Ernst Scheiblhofer               48,50
023 Cari 2        Susanne Weissl                48,10
025 High Fire       Anna Lena Watzek               50,90
029 Sir Quando      Christoph Fenz                53,30
024 Heraldik's Heart     Michaela Iglhauser    74,61 (07)    249 249 264  40,70     185,60 (03)   260,21
5. Denmark
058 Hooker Skovgaard    Louise Nielsen                40,90
059 Salza        Merete Thogersen               55,40
056 A Larming Magic    Maibrit Laustsen                53,00
060 Vestervangs Arami    Hanne Wind Ramsgaard              49,10
057 Dejo         Vicky Mathiesen    72,43 (06)    261 256 256 53,90    196,90 (04)    269,33
6. Netherlands
121 Udiana        Vera Grevelink                51,70
124 Z. Ilja        Richard Kapteyn                65,00
119 Head for Heights    Judith Anssems-Janssen              55,70
118 Coral Estate Bylbao    Nienke van Roekel               45,20
123 Wotan       Remco Bouwens                55,40
117 Angel        Larissa Hartkamp    72,24 (05)    282  241  251  45,00    197,30 (05)    269,54
7. Switzerland
140 Raumalpha      Patrizia Attinger                44,60
139 Misti de Lully CH    Joelle Bruni                 45,00
137 Kalinka Song CH    Sylvia Lugeon                61,30
134 Apart III CH      Ilona Lüdi                  58,70
136 Centouri CH      Salome Lüdi                 65,70
138 Lara de La Cense     Brigitte Peterhans    70,66 (04)    283 246 253  53,30    201,60 (07)    272,26
8. Czech Republik
047 Berry Nice       Gabriela Slavikova               51,90
049 Bounty Amadeus    Iva Badurova                 56,30
051 Kalif 3       Eliska Opravilova               74,30
050 Gomba       Martin Maivald                58,70
052 Kamerik       Petr Myska                 56,30
048 Biba Classy       Barbora Pospisilova    84,28 (09)    228 237 248  63,90    223,20 (08)   307,48
9. Hungary
095 Zengő        Peter Tuska                 60,70
092 Radihaza Alfa      Pal Tuska jr.                 73,00
096 Zizi St. Johns     Orsolya Szabó                56,50
090 Disco Star      Suzsanna Nagy                58,90
091 Gidran XI-50 (Sovanka)   Vanda Pintér                 58,00
093 Scipio S        László Egyed     81,12 (08)    262  230 237  53,90      227,30 (09)   308,42

Bewerb 003: Vielseitigkeitsprüfung Kl. CIC**
Dressage Test FEI2009 2** B
D: ca. 3300 m, 550 m/min.
EZ: 6 min 00 sec. HZ: 12 min 00 sec.
Judge H: Katrin Maria Eichinger-Kniely, AUT
Judge C: Gerhard Moser, GER
Judge B: Sue Stewart, GBR
Cross Country Designer: Karl Paar, AUT
Cross Country Assistent: Ákos Jobbik, HUN
Date: 19.07.2013 Starters: 18 Prices: - - - Price: oney: - - -
Pl. Horse         Rider           Belongs To   Ctry   H     C     B    Dressur  Gesamt
1 115 Peter Parker      Alice Naber-Lozeman      Netherlands   NED   195 (02)   207 (01)   195 (02)  39,4  39,40
2 016 Glock's Chasanova    Katrin Khoddam-Hazrati     Austria    AUT   202 (01)   193 (03)   195 (02)  40,7  40,70
3 114 Harry Belafonte     Alice Naber-Lozeman      Netherlands   NED   186 (05)   188 (05)   199 (01)  43,9  43,90
4 076 Hübscher Hüpfer     Maria Kriegisch        Germany    GER   188 (04)   196 (02)   187 (05)  44,3  44,30
5 131 Hilton P       Patrizia Attinger        Swiss     SUI   195 (02)   186 (07)   177 (08)  46,7  46,70
6 017 Hugo Holiday 2     Manfred Rust        Austria    AUT   184 (06)   188 (05)   180 (07)  47,8  47,80
7 102 Dancing Hugo     Stefano Fioravanti       Italy     ITA   175 (09)   185 (08)   189 (04)  48,3  48,30
8 077 San Siro´s Playmate    Anna Schulze Zurmussen     Germany    GER   179 (08)   189 (04)   175 (10)  49,4  49,40
9 127 Kaolin de Ponts     Robert Powala        Poland    PL    180 (07)   176 (09)  176 (09)  51,5  51,50
10 018 Oktave       Harald Riedl         Austria    AUT   175 (09)   173 (10)   169 (12)  54,3   54,30
11 108 Verdi        Clelia Casiraghi        Italy     ITA   167 (13)   169 (11)   174 (11)  55,6  55,60
12 135 Fair Game      Patrizia Attinger        Swiss     SUI   168 (12)   154 (15)   184 (06)  56,3  56,30
13 106 Texas        Guido Gatti         Italy     ITA   170 (11)   153 (16)   164 (14)  59,8  59,80
14 132 Nilios En Solo CH    Sylvia Lugeon        Swiss     SUI   158 (16)   157 (12)   168 (13)  60,6  60,60
15 116 Stillbrook Sparrow Hawk  Judith Anssems-Janssen     Netherlands   NED   164 (14)   157 (12)   161 (15)  60,7  60,70
16 105 Quieto du Pin     Matteo Arrighi        Italy     ITA   164 (14)   156 (14)   155 (17)  62,0   62,00
17 133 Ramses XIV      Salome Lüdi         Swiss     SUI   147 (17)   147 (17)   161 (15)  65,7  65,70
18 142 Blue Girl       Patrick Eibner        Slovakia    SVK   133 (18)   121 (18)   123 (18)  80,2  80,20

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Infrashape Horizontal fittness stúdió Debrecen    *****    WISE-VOGUE | SZISSZ ÉS KLAU BLOGJA TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA // WISE-VOGUE // WISE-VOGUE