somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Június
HKSCPSV
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
CSIO***-W Budapest/HUN FEI Furusiyya Nemzetek Díja Budapest, 2013. július 11--14 2

4 vrsz. Fetti Prize
Int. jumping competition in two phases (1.25 m)
FEI - Art. 274.5.3 - CSIO3* - Small Tour 
Helyezett versenyzők
1.  73   Vienna XII            Saurugg, Markus   AUT  0 penalties phase 2 31.68 sec  495.00 EUR
bay 8y.M /Contender/Carpaccio/HOLST/103IH89/ Heidemarie Kriegler
2.  109  Enrique             Krucsó, Szabolcs   HUN  0 penalties phase 2 33.62 sec 300.00 EUR
bay 9y.S /Ephebe F.Ever/Cascavelle/HOLST/102RZ22/ Kiss István
3.  253  Diamond             Kovács, Csaba    HUN  0 penalties phase 2 36.10 sec  225.00 EUR
bay 10y.G /Orlando/Philippus/BWP/AUT41064/ Inter Horse Truck Kft
4.  89   Chacco Brown           Kiss, Zsolt     HUN  0 penalties phase 2 37.69 sec  150.00 EUR
bay 8y.G /Chacco-Blue/Eklatant/HANN/103HO90/ Kis István 
5.  268  Oak Grove's Beyrouth         Diederichsmeier, Mynou GER  0 penalties phase 2 38.67 sec 90.00 EUR
bay 9y.M /Berlin/Burggraaf/KWPN/103TY00/ Gestüt Eichenhain GmbH
6.  237  Mister Mandingo          Kneifel, Astrid    AUT  0 penalties phase 2 39.47 sec  67.50 EUR
bay 8y.G /Marlon/Indoctro/KWPN/103HW46/ Gertrude Puchner
7.  11   Quipara Z            Vindeczker, Alexandra  HUN  0 penalties phase 2 41.03 sec  45.00 EUR
bay 7y.M /Quintessence Z/Grand Step/ZANG/103PY38/ Vindeczker Alexandra
8.  250  Terra K             Truelsen, Karina Rie  DEN  0 penalties phase 2 42.80 sec  37.50 EUR
bay 9y.M /Classido/Locato/HOLST/103CF99/ Kuhn, Christian
9.  146  Zandiro             Rouckova, Natalie   CZE  0 penalties phase 2 42.86 sec  30.00 EUR
chest 12y.S /Zandor Z/Attache/ZANG/103SC82/ Merck, Andrea 
10.  118 Alpenspan Nightfever         Pirker, Gudrun    AUT  1 penalty phase 2  49.08 sec  30.00 EUR
bay 10y.M /Sheraton/Flemmingh/KWPN/102WL34/ Wolfgang Pirker
11. 270  Snoopy             Jakab, Aron     ROU  4 penalties phase 2 33.01 sec  15.00 EUR
black 12y.G /Acobat I/Argentinus/ROM40011/ Aron Jakab
12. 207 Conrad              Zajzon, András    HUN  4 penalties phase 2 36.20 sec  15.00 EUR
dbay 8y.G /Colonado/Justboy/HSH/103EQ30/ Juhász Lóránt
Nem helyezett versenyzők
13.  144 Bolero             Faluhelyi, Adám    HUN  4 penalties phase 2 37.56 sec
bay 8y.M /2971 Gressini/2533 Goliath/HSH/103RL46/ Kása József
14.  261 Poison 1             Hruska, Zdenek    CZE  4 penalties phase 2 39.47 sec
bay 10y.G /Palisco/Landos/CZE40607/ Dana Kovacov
15.  25 Gavallér             Márki, Zoltán    HUN  4 penalties phase 2 44.41 sec
bay 11y.G /Ginus/Furioso VI-37/HUN40426/ Márki Zoltán 
16.  230 For Manny            Petre, Patrick     ROU  4 penalties phase 2 45.43 sec
chest 10y.G /Forsyth/Landor S/HANN/102OB61/ Patrick Petre
17.  169 Gangnam Style           Orbán, Emil     HUN  8 penalties phase 2 38.05 sec
grey 8y.G /Indorado/Lux/KWPN/103VE57/ Glanemann, Christian
18.  97 Maxim Mimi            Mráz, Tamás     HUN  4 penalties phase 1 41.18 sec
bay 16y.M /Maxim XIII-9 Okos/Maxim XI-4/102SY32/ Mráz Csaba
19.  154 Papaya             Hegedüs, Kristóf    HUN  4 penalties phase 1 42.21 sec
chest 9y.M /Rossini Z/Doliart/HSH/103ZX49/ Hegedus Kristóf
20.  117 Alpenspan Citadelle         Pirker, Gudrun    AUT  4 penalties phase 1 44.64 sec
bay 14y.M /Chess 880/Ciceron 456/SWE40233/ Gudrun & Wolfgang Pirker
21.  140 Diadora             Boiova, Anna    BUL  4 penalties phase 1 44.80 sec
dbay 8y.M /Damask/Diamant/103AM90/ Strahil Angelov
22.  233 Carlo              Heibl, Agnes     HUN  4 penalties phase 1 45.36 sec
bay 10y.G /4104 Castor/1208 Bilbao/102NS44/ Agnes Heibl
23.  65 Oke              Zárug, Gyula     HUN  4 penalties phase 1 45.45 sec
bay 9y.M /3163 Nikolaas Van de Heemstede/1545 Oroshaza Hadfi-365/103ET89/ Cristia
24.  254 El Gaucho            Kryna, Maksim    BLR  4 penalties phase 1 45.55 sec
grey 9y.M /El Bundy/Noble Roi xx/HANN/103DT73/ New Sport Reitpferde GmbH & Arunas
25.  76 Grand Jordan            Fábiáncsics, Gábor   HUN  4 penalties phase 1 46.43 sec
chest 7y.M /Andiamo Z/Grand Amour/OS/103PY40/ Szikriga Kft.
26.  8 Chaquino             Köfler, Sandra    AUT  4 penalties phase 1 48.16 sec
grey 7y.G /Colbert GTI/Contender/WESTF/103PF66/ Dieter Köfler
27.  27 Boloubet de Espri          Okla, Krzysztof    POL  4 penalties phase 1 48.87 sec
black 9y.G /Balou du Rouet/Espri/WESTF/103UI74/ Andrzej Okla
28. 192 Kyffhauser             Ruxandariu, Luca   ROU  8 penalties phase 1 45.98 sec
bay 13y.G /Kordatus/Herbstnebel/103NY55/ Laura Chiorean
29.  224 Rivale Des Peupliers         Mayer, Jürgen    GER  32 penalties phase 1 64.93 sec
bay 8y.M /Dollar dela Pierre/Papillon Rouge/SF/103YO74/ Mayer, Jürge
30.  32 Love Of Prinzi           Szász, Attila     HUN  eliminated phase 1
bay 10y.M /Landprinz/Almox Prints J/DWB/102PK86/ Schreiner Willi
Data of competition:
Judges: M.Schlezak (HUN)                    Total prize money: 1500 EUR
E. Pintye (HUN)
J. Pelly (GBR)

Friday, 12th July 2013
5. vrsz. Top-Soft Prize
Int. jumping competition against the clock (1.25 m)
FEI - Art. 238.2.1 - CSIO3* - Small Tour
Helyezett versenyzők.
1.  111  Seminole       Krucsó, Szabolcs        HUN  0 penalties  60.29 sec   495.00 EUR 
bay 9y.G /Stolzenberg/Calypso II./HANN/103OJ39/ Tüske Gyula
2.  97   Maxim Mimi      Mráz, Tamás          HUN  0 penalties  60.79 sec   300.00 EUR
bay 16y.M /Maxim XIII-9 Okos/Maxim XI-4/102SY32/ Mráz Csaba
3.  32   Love Of Prinzi     Szász, Attila          HUN  0 penalties  61.74 sec   225.00 EUR
bay 10y.M /Landprinz/Almox Prints J/DWB/102PK86/ Schreiner Willi
4.  109  Enrique       Krucsó, Szabolcs        HUN  0 penalties  62.02 sec   150.00 EUR
bay 9y.S /Ephebe F.Ever/Cascavelle/HOLST/102RZ22/ Kiss István
5.  254  El Gaucho      Kryna, Maksim         BLR  0 penalties  62.89 sec   90.00 EUR
grey 9y.M /El Bundy/Noble Roi xx/HANN/103DT73/ New Sport Reitpferde GmbH & Arunas
6.   25 Gavallér       Márki, Zoltán         HUN  0 penalties  63.12 sec   67.50 EUR
bay 11y.G /Ginus/Furioso VI-37/HUN40426/ Márki Zoltán
7.   2  Arakorn       Wasilewski, Lukasz        POL  0 penalties 64.49 sec  45.00 EUR
bay 8y.G /Cantos/Damiro/KWPN/103HF27/ Lukasz Wasilewski&HBC Stal BV
8.   117 Alpenspan Citadelle   Pirker, Gudrun         AUT  0 penalties 65.80 sec   37.50 EUR
bay 14y.M /Chess 880/Ciceron 456/SWE40233/ Gudrun & Wolfgang Pirker
9.   207 Conrad       Zajzon, András         HUN  0 penalties 66.77 sec   30.00 EUR
dbay 8y.G /Colonado/Justboy/HSH/103EQ30/ Juhász Lóránt 
10.  76 Grand Jordan      Fábiáncsics, Gábor        HUN  0 penalties 67.61 sec    20.00 EUR
chest 7y.M /Andiamo Z/Grand Amour/OS/103PY40/ Szikriga Kft.
11.  92 Shalimar       Vinnichenko, Marina       UKR  0 penalties  69.63 sec   5.00 EUR
bay 11y.M /Carolus I/Accord II/HOLST/UKR40086/ Vinnichenko Svetlana
12.  169 Gangnam Style     Orbán, Emil          HUN  0 penalties  70.28 sec   5.00 EUR
grey 8y.G /Indorado/Lux/KWPN/103VE57/ Glanemann, Christian
Nem helyezett versenyzők
13.  261 Poison 1       Hruska, Zdenek         CZE   0 penalties  70.33 sec
bay 10y.G /Palisco/Landos/CZE40607/ Dana Kovacova
14.  237 Mister Mandingo    Kneifel, Astrid         AUT  0 penalties  71.20 sec
bay 8y.G /Marlon/Indoctro/KWPN/103HW46/ Gertrude Puchner 
15.  268 Oak Grove's Beyrouth   Diederichsmeier, Mynou      GER  0 penalties  71.53 sec
bay 9y.M /Berlin/Burggraaf/KWPN/103TY00/ Gestüt Eichenhain GmbH
16.  146 Zandiro       Rouckova, Natalie        CZE  0 penalties  73.03 sec
chest 12y.S /Zandor Z/Attache/ZANG/103SC82/ Merck, Andrea
17.  230 For Manny      Petre, Patrick          ROU  0 penalties  75.77 sec
chest 10y.G /Forsyth/Landor S/HANN/102OB61/ Patrick Petre 
18.  250 Terra K       Truelsen, Karina Rie       DEN  0 penalties  76.15 sec
bay 9y.M /Classido/Locato/HOLST/103CF99/ Kuhn, Christian
19.  118 Alpenspan Nightfever   Pirker, Gudrun         AUT  0 penalties  81.61 sec
bay 10y.M /Sheraton/Flemmingh/KWPN/102WL34/ Wolfgang Pirker
20.  56 Kincsem Bella     Gombos, László         HUN  4 penalties  66.58 sec
grey 8y.M /Pilot Pur of Kenia/Calato/HSH/103IE92/ Kincsem Lovaspark Kft.
21.  253 Diamond      Kovács, Csaba         HUN  4 penalties  67.62 sec
bay 10y.G /Orlando/Philippus/BWP/AUT41064/ Inter Horse Truck Kft.
22.  65 Oke        Zárug, Gyula          HUN  4 penalties  70.51 sec
bay 9y.M /3163 Nikolaas Van de Heemstede/1545 Oroshaza Hadfi-365/103ET89/ Cristia
23.  89 Chacco Brown     Kiss, Zsolt          HUN  4 penalties  71.84 sec
bay 8y.G /Chacco-Blue/Eklatant/HANN/103HO90/ Kis István
24.  226 Medea Of Brightness   Szilágyi, Réka         HUN  4 penalties  74.17 sec
bay 11y.M /Lord Sinclair/Rasso/BAY/102YH25/ Szilágyi Réka 
25.  11 Quipara Z       Vindeczker, Alexandra       HUN  4 penalties  77.09 sec
bay 7y.M /Quintessence Z/Grand Step/ZANG/103PY38/ Vindeczker Alexandra
26.  9 Preslava       Boiova, Anna         BUL  4 penalties  81.72 sec
grey 8y.M /Platinium De Prahy/Vizior/103QI28/ Strahil Angelov
27.  61 Commander      Stangel, Marian         SVK  4 penalties  82.10 sec
grey 12y.S /Contender/Corrado I/SVK40057/ K.M.D. Samorin
28.  8 Chaquino       Köfler, Sandra         AUT  4 penalties  82.44 sec
grey 7y.G /Colbert GTI/Contender/WESTF/103PF66/ Dieter Köfler
29.  73 Vienna XII      Saurugg, Markus        AUT  8 penalties  61.38 sec
bay 8y.M /Contender/Carpaccio/HOLST/103IH89/ Heidemarie Kriegler
30.  233 Carlo        Heibl, Agnes          HUN  8 penalties  64.23 sec
bay 10y.G /4104 Castor/1208 Bilbao/102NS44/ Agnes Heibl 
31.  270 Snoopy       Jakab, Aron          ROU  8 penalties  70.38 sec
black 12y.G /Acobat I/Argentinus/ROM40011/ Aron Jakab
32.  192 Kyffhauser     Ruxandariu, Luca        ROU  8 penalties  74.56 sec
bay 13y.G /Kordatus/Herbstnebel/103NY55/ Laura Chiorean
33.  140 Diadora       Boiova, Anna         BUL  8 penalties  77.17 sec
dbay 8y.M /Damask/Diamant/103AM90/ Strahil Angelov
34.  153 Cantona R      Hegedüs, Kristóf         HUN  11 penalties  92.93 sec
grey 11y.G /Carpaccio/Lancer II/WESTF/102QY48/ Thies, Alexander
35.  154 Papaya       Hegedüs, Kristóf         HUN  2 penalties  62.04 sec
chest 9y.M /Rossini Z/Doliart/HSH/103ZX49/ Hegedus Kristóf 
36. 144 Bolero        Faluhelyi, Adám         HUN  12 penalties 73.32 sec
bay 8y.M /2971 Gressini/2533 Goliath/HSH/103RL46/ Kása József
37.  191 Lopez       Ruxandariu, Luca        ROU  12 penalties  76.35 sec
bay 14y.G /Ladinos/Walldorf/OLDBG/ROM40005/ Bontea Anne Marie
38.  224 Rivale Des Peupliers   Mayer, Jürgen         GER  16 penalties  80.54 sec
bay 8y.M /Dollar dela Pierre/Papillon Rouge/SF/103YO74/ Mayer, Jürgen
39.  27 Boloubet de Espri    Okla, Krzysztof         POL  17 penalties  85.36 sec
black 9y.G /Balou du Rouet/Espri/WESTF/103UI74/ Andrzej Okla
40.  210 Premier de Falaise    Onishchenko, Oleksandr      UKR  eliminated
bay 10y.S /Jarnac Sf/SF/102MJ61/ Monsieur Jean-Pierre SIMMLER 
Data of competition:
Judges:    E. Pintye (HUN)                 total prize money: 1500 EUR
T. Juhasz (HUN)
      J. Pelly (GBR)

6. vrsz. Lipóti Pékség Prize
Int. jumping competition in two phases (1.25/1.30 m)
6- and 7-year-old horses
FEI - Art. 274.5.3 - CSIYH1*
Helyezett versenyzők
1.  178 Jlo         Varga, Balázs         HUN  0 penalties phase 2   26.83 sec 990.00 EUR
bay 6y.M /Justboy/Colonado/HSH/103RH73/ Kabóka Kft. Varga Balázs
2.  18 Luna         Sprehe, Jörne         GER  0 penalties phase 2   27.84 sec 600.00 EUR
bay 7y.M /L'Avian/Leader M/ZFDP/103KG58/ Sprehe, Jörne
3.  71 Jay Flight        Colombo, Alessandro       ITA  0 penalties phase 2   27.92 sec 450.00 EUR
bay 6y.M /Warrenstown You 2/ramiro b/ISH/104AP85/ F.L. Sport Horses Srl
4.  265 PM Balougraf      Horváth, Balázs         HUN  0 penalties phase 2   28.35 sec 300.00 EUR
black 6y.S /Balou du Rouet/Contendro I/BAWUE/103OO76/ Pataki Mihály
5.  98 Formas Formalin      Mráz, Tamás          HUN  0 penalties phase 2   28.66 sec 180.00 EUR
chest 6y.M /Formás I-5-2/Maxim X-5/103ZX63/ Reál-Száll Bt.
6.  151 Bamboo        Jakab, Aron          ROU  0 penalties phase 2   29.14 sec 135.00 EUR
bay 7y.S /Balou du Rouet/Cento/OS/103IJ86/ Alina Becali
7.  168 Que Sera       Orbán, Emil          HUN  0 penalties phase 2   29.30 sec 90.00 EUR
dbay 7y.M /Quidam's Rubin/Lanthan/HANN/103YZ01/ Dietrich, Theo
8.  74 Aramis 573       Saurugg, Markus        AUT  0 penalties phase 2   29.32 sec 75.00 EUR
bay 6y.S /Askari/Campione/HOLST/103YO92/ Heide Maria Kriegler
9.  66 Tony Montana      Zárug, Gyula          HUN  0 penalties phase 2   29.48 sec 60.00 EUR
chest 6y.G /Crawford/Rebel Z/HOLST/103XX46/ Hollósi Tamás
10.  183 Clarette       Bonev, Ivaylo         BUL  0 penalties phase 2   29.72 sec 60.00 EUR
6y.M /Tangelo Van De Zuuthoeve/Herannus/KWPN/103WG08/ Bonev Stable Ltd.
11.  273 Casi Bou      Jakab, Aron          ROU  0 penalties phase 2   30.07 sec 30.00 EUR
chest 6y.M /Casio/Baloubet du Rouet/103LM83/ Medelet Florian
12.  43 H C.S.R. Mende's Balou   Opatrny, Ales         CZE  0 penalties phase 2   30.23 sec 30.00 EUR
chest 6y.S /Baloubet du Rouet/Nikolaas van de Heemstede/BWP/104BC50/ Csaba Csikos
13.  135 Quantara       Karshüning, Sebastian       GER  0 penalties phase 2   30.42 sec 20.00 EUR
grey 7y.M /Quantum/Cassini I/HOLST/103ZA59/ Petersen, Hans-Jürgen
14. 26 Chacco        Márki, Zoltán         HUN  0 penalties phase 2   30.85 sec 20.00 EUR
bay 7y.S /Chacco-Blue/Argentinus/OS/103IV56/ Mráz Tamás
Nem helyezett versenyzők
15.  249 Bobby Brown 40    Nyagolov, Angel        BUL  0 penalties phase 2   31.53 sec
bay 7y.G /Balou du Rouet/Continue/OS/103DB92/ Sportvision Stables GmbH &Co.KG
16.  99 Astral C       Mráz, Tamás          HUN  0 penalties phase 2   32.93 sec
bay 7y.G /Dollar du Murier/Amati/OS/103ZX17/ Castilia Kft.
17.  95 Gigolo van Paemel    Demeersman, Dirk        BEL  0 penalties phase 2   34.14 sec
grey 7y.S /Cicero/Sandro/BWP/103LB05/ Luc Van Eeckhoudt
18.  75 Zita 94       Saurugg, Markus        AUT  4 penalties phase 2   26.10 sec
bay 6y.M /Stakkato/Carthago/HOLST/103SI86/ Heide Maria Kriegler
19.  68 Thun Beline d'Acheronte  Colombo, Alessandro       ITA  4 penalties phase 2   27.36 sec
grey 7y.S /Calido/Ramiro Z/103TN51/ Buonanoce Vincenzo
20.  243 Timpex       Centes Szabó, Gábor       HUN  4 penalties phase 2   27.97 sec
bay 7y.M /4165 Cento/1223 Hargita/HSH/103IV46/ Zrebcinec Velky Saris
21.  112 Cash        Krucsó, Szabolcs        HUN  4 penalties phase 2   28.27 sec
bay 7y.G /Quantum/Contender/HOLST/103OJ47/ Sólyom Bori Luca 
22.  198 Caily        Köfler, Dieter         AUT  4 penalties phase 2   29.67 sec
grey 6y.M /Colbert GTI/Grannus/WESTF/103TQ65/ Mag. Sandra Köfler
23.  206 Viper W Z      Slowinska, Marika        POL  4 penalties phase 2   29.95 sec
black 7y.G /Vigo D'Arsouilles/Tout Feu D'Hex/ZANG/103KK07/ Marika Slowinska
24.  57 Agropoint Cerna     Gombos, László         HUN  4 penalties phase 2   31.25 sec
grey 6y.M /Cardino/Coriander/OS/103TF29/ Kis István
25.  130 Quirosa       Wingrave, James        HUN  4 penalties phase 2   32.35 sec
dbay 7y.M /Quintero/Lordanos/103JP36/ Michael J. Bullmann & James Wingrav
26.  279 Bijou Be       Koza, Paulina         POL  4 penalties phase 2   32.41 sec
chest 7y.S /Balou du Rouet OLD/Canabis HOLST/103JF16/ Tadeusz Koza & Zbigniew
27.  129 Agropoint Nektar    Wingrave, James        HUN  4 penalties phase 2   32.43 sec
bay 6y.G /Nekton/Chello I/HOLST/103NO55/ Gáspár Gyula
28.  121 Basco       Szuhai, Gyula         HUN  4 penalties phase 2   33.43 sec
bay 7y.G /Padinus/Feinschnitt vd Richter/KWPN/104BD58/ Ifj. Szuhai Gyula
29.  202 Afrika       Hugyecz, Mariann        HUN  4 penalties phase 2   35.15 sec
grey 7y.G /Converter/Carthago/OS/103HN54/ KMD Parcours Team
30.  101 Cartograns      Kiss Koza, Lukasz        POL  4 penalties phase 2   35.48 sec
chest 7y.S /Cartogran/Canabis HOLST/OS/104BC05/ Izabela Doering
31.  77 Cinnamon       Fábiáncsics, Gábor        HUN  6 penalties phase 2   41.87 sec
bay 7y.G /Chacco-Blue/Carthago/OS/103PY44/ Szikriga Kft.
32.  106 Cita        Noskovicova, Monika       SVK  7 penalties phase 2   45.17 sec
bay 7y.M /Casall/Pik Ramiro/HOLST/103RT75/ Sport a Media, spol. s r.o.
33.  188 Carthpilon      Stangelova, Monika        SVK  8 penalties phase 2   29.28 sec
chest 7y.G /Carthago/Papillon Rouge/OS/103UH27/ K.M.D. Parcours Team
34.  246 Cleopatra      Nyagolov, Angel        BUL  8 penalties phase 2   29.57 sec
chest 6y.M /Lupicor 04/Ekstein/KWPN/103ZM85/ Angel Nyagolov & Ivaylo Bonev
35.  179 Lotti        Varga, Balázs         HUN  8 penalties phase 2   31.51 sec
bay 7y.M /Toran/Charisma II./HSH/103OI35/ Kabóka Kft.
36.  139 Catara       Técsy, Attila          HUN  12 penalties phase 2   30.48 sec
chest 7y.M /Crawford M/Carthago/OS/103PY53/ Kishortobágy 1740 Kft.
37.  124 Ramla Gli Aironi    Skandalis, Yiannis        GRE  15 penalties phase 2   46.55 sec
bay 7y.G /For Pleasure/Papilon Rouge/104AT13/ Floutsakou Dafni
38.  52 China        Channing-Williams, Nicholas     GBR  16 penalties phase 2   51.20 sec
bay 6y.M /Chacco Blue/Ircolando/KWPN/103UE94/ Paraschis Nikolaos
39.  214 Filicita       Zelinkova, Zuzana        CZE  4 penalties phase 1   52.64 sec
bay 7y.M /For Pleasure/Landgraf I/HOLST/103TD19/ Reimer Detlef Hennings
40.  145 Chianti       Faluhelyi, Adám         HUN  4 penalties phase 1   52.87 sec
chest 6y.M /Corrado I/Charity/OS/103SE03/ Szikriga Kft.
41.  107 Cajo        Noskovicova, Monika       SVK  4 penalties phase 1   55.09 sec
bay 6y.G /Caretino/Contender/HOLST/103XR41/ Sport a Media, spol. s r.o.
42.  30 Constance       Ciriesi, Federico         ITA  4 penalties phase 1   55.19 sec
blbay 7y.M /Contendro I/Caletto I/HANN/104AV30/ Cecilia Berselli
3.   278 Gin D       Devos, Pieter          BEL  4 penalties phase 1   55.86 sec
grey 7y.G /Clinton/Skippy II/BWP/103LJ77/ Devos Stables
44.  122 Calupo Arcus     Szuhai, Gyula         HUN  4 penalties phase 1   56.07 sec
bay 6y.S /Catoki/Lupicor/BWP/103RL79/ Rechova Hana
45.  7 Pm Carneval      Marton, András         HUN  4 penalties phase 1   56.16 sec
bay 6y.M /Castor/Fergar Mail/HSH/104BC45/ Pataki Mihály
46. 1 48 Calito J       Holly, Andrej         SVK  4 penalties phase 1   56.63 sec
bay 6y.G /Calato/Castellini/HOLST/103UO01/ Sport a Media, spol. s r.o.
47.  184 Caudillo Domino    Bonev, Ivaylo         BUL  penalties phase 1    56.65 sec
bay 6y.G /Oklund/Domino/KWPN/103WB45/ Tsochas, Charilaos & Bonev, Ivaylo
48.  136 Osadkowski  Key Leena  Morsztyn, Piotr         POL  4 penalties phase 1   57.77 sec
chest 6y.M /Lasko (holst)/Le Bon (kwpn)/103YP56/ ATTIS Przedsiebiorstwo Produ
49.  113 Bubamara      Krucsó, Szabolcs        HUN  4 penalties phase 1   58.51 sec
grey 6y.S /Clinton II/Sandro Boy/OS/103YL24/ Dr. Ungár Anna
50.  244 Timpex Csatadal    Szabó, Gábor         HUN  8 penalties phase 1   51.00 sec
bay 7y.S /4642 Stolzenberg/3311 Voltaire/HSH/103IV42/ Zrebcinec Velky Saris
51.  81 Corlansky       Gram, Morten         DEN  8 penalties phase 1   54.95 sec
grey 7y.G /Cornet Obolensky/Lando/OS/103TD23/ Gram, Morten
52.  23 Corleone       Slavikova, Jana         SVK  8 penalties phase 1   58.98 sec
bay 6y.G /Tenerife VDL/Wellington/KWPN/103WK41/ Mgr. Jana Sláviková
53.  82 Crossfire       Brinkmann, Markus        GER  9 penalties phase 1   77.68 sec
bay 7y.S /Cellestial/Askari/BRAND/104AU01/ Brinkmann, Wolfgang
54.  149 Carolino       Holly, Andrej         SVK  12 penalties phase 1   56.87 sec
bay 7y.S /Caretino/Calido I/HOLST/103XN87/ Sport a Media, spol. s r.o.
55.  275 Kronosz       Czékus, Zoltán         HUN  16 penalties phase 1   72.57 sec
bay 6y.G /Justboy/Shamaraan xx/HSH/103OT64/ C-Univerzál Kft. Czékus Zoltán
56.  100  Chillando Blue     Koza, Lukasz        POL  retired phase 1
bay 6y.G /Chacco Blue (meckl.)/Silvio I (old)/OS/103VQ54/ Lukasz Koza & Pauli
Data of competition:
Judges:   F. Steiner (AUT)                     Total prize money:  3040 EUR
T. Juhasz (HUN)
M. Schlezak (HUN)

7. vrsz. A  FURUSIYYA FEI NATIONS CUP - 1st Round
Int. team jumping competition over two rounds and jump-off (1.60 m)
FEI - Art. 264 - CSIO3*
2nd qualification for the Grand Prix
Competition counting for the LONGINES RANKINGS
Qualifier for European Championship 2013 and WEG 2014  
Állás az első forduló után
1. GER                    round 1    round 2 jump-off
133  Taquila        Karshüning, Sebastian    0 / 75.11
85   Pikeur Lux       Brinkmann, Markus     (8 / 74.02)
266  Goldstar        Diederichsmeier, Mynou   0 / 76.22
19   Quidam's Cherie       Sprehe, Jörne      0 / 73.72
sum: 0
1. BEL                    round 1    round 2 jump-off
141  Dream of India Greenfield   Devos, Pieter       0 / 70.13
36   Sea Coast Forlap DC     Wathelet, Gregory     (4 / 73.25)
212  Tonik Hero       Devos, Wouter      0 / 69.85
96   Bufero van het Panis     Demeersman, Dirk     0 / 72.27
sum: 0
3. AUT                    round 1    round 2 jump-off
197  Emir vh Moleneind     Köfler, Dieter      1 / 78.02
238  Royal des Bissons      Kneifel, Astrid      4 / 72.77
72   Texas I         Saurugg, Markus     4 / 67.84
157  Connycor         Eder, Stefan       (8 / 72.86)
sum: 9
4. SVK                    round 1    round 2 jump-off
108  Quax 29         Noskovicova, Monika    4 / 75.75
187  Pinocchió        Stangelova, Monika     0 / 75.70
150  Cento         Holly, Andrej      8 / 76.96
228  Chieano        Sillo, Radovan      (12 / 75.09)
sum: 12
4. BUL                   round 1    round 2 jump-off
0
181  Quinlan 2        Bonev, Ivaylo      0 / 72.25
87   Al Pacino 4        Petkov, Ruslan      8 / 73.04
245  Cartina 8        Nyagolov, Angel     4 / 74.64
sum: 12
6. RUS                   round 1    round 2 jump-off
46   Chambertino 2      Tuganov, Vladimir     8 / 73.00
220  Like You 2       Khomashko, Sergey     4 / 76.19
13   Aleqs         Chechina, Olga      4 / 73.96
164  Littlefoot 22       Beletskiy, Vladimir     16 / 71.18)
                     sum: 16
6. POL                    round 1    round 2 jump-off
102  El Camp        Koza, Lukasz      4 / 72.82
1   Wavantos vd Renvillehoeve   Wasilewski, Lukasz     (12 / 70.88)
137  Osadkowski van Halen    Morsztyn, Piotr      8 / 74.92
235  Centino du Ry      Kawiak, Igor       4 / 72.83
sum: 16
6. ITA                    round 1    round 2 jump-off
29   Calida 46         Ciriesi, Federico      8 / 75.01
234  lucky du reverdy       Montini, Nicolo      (8 / 72.47)
116  Coeur Blesse Z       Bianchi, Matilde Giorgia   4 / 76.01
194 Onnyl Des Seruois     Garofalo, Antonio Maria   4 / 70.61
sum: 16
9. CZE                   round 1    round 2 jump-off
42   Zidande P        Opatrny, Ales      4 / 72.70
260  Calata         Hruska, Zdenek      8 / 75.95
104  Elton von Rocherath     Papousek, Kamil      (21 / 80.83)
215  Luka's Ninja       Zelinkova, Zuzana     8 / 74.95
sum: 20
9. HUN                   round 1    round 2 jump-off
189  Great Pleasure 13     Szász, Sándor      16 / 72.72
166  Lacapo 4        Orbán, Emil       0 / 71.78
241  Timpex Cabale      Szabó, Gábor      (16 / 72.97)
40   Isti          Tóth, László       4 / 73.58
sum: 20
9. BLR                   round 1    round 2 jump-off
131  Wacantos        Morotski, Yahor      (51 / 0.00)
204  Carmelita 17       Ivanou, Vasil       8 / 73.48
255  Challenger 37       Kryna, Maksim      4 / 74.85
54   Clooney 26       Vaskov, Ibragim      8 / 75.75
sum: 20
12. GRE                   round 1    round 2 jump-off
123  Nabab Landelles      Skandalis, Yiannis     (31 / 85.61)
44   Cleopatra VI       Martini, Monika      12 / 69.91
160  Alerion 2        Stavroulakis, Stelios     9 / 78.21
217  Casimir de la Pomme    Fourlis, Alexandros     4 / 75.53
sum: 25
13. ROU                   1 round    2 jump-off
271  Mephisto        Jakab, Aron       (51 / 0.00)
114  Vienna        Ursache, Ionut      25 / 80.17
24   Quickborn 5       Bozan, Razvan      28 / 89.33
64   Lara Croft        Candin, Andy      12 / 70.51
sum: 65
14. UKR                   round 1    round 2 jump-off
0  ,   
16   Nifrane de Kreisker     Szentirmai, Ference     8 / 72.89
91   Hellzapoppin       Vinnichenko, Marina    51 / 0.00
209  Wisconsin        Onishchenko, Oleksandr   24 / 65.90
sum: 83
1. Belgium (BEL) – chef d’équipe: Kurt Gravemeier         Round1    Round 2
                       Penalty  Time   Penalty  Time
141  Dream of India Greenfield / 10 / BWP   Pieter Devos      0    70,13   [4]    [72,22]
Jean Pierre Stampaert
36   Sea Coast Forlap DC / 8 / BWP     Gregory Wathelet    [4]    [73,25]  4    71,94
Sea Coast
212  Tonik Hero / 10 / SBS        Wouter Devos     0    69,85   4    71,10
Devos Stables Bvba
96   Bufero van het Panishof / 12 / BWP    Dirk Demeersman    0    72,27   0    71,71
Jurgen & John Panis
8.600,00 €    TEAM TOTAL    0    212,25  8    214,75  8

2 Germany (GER) – chef d’équipe: Wolfgang Brinkmann      Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
133  Taquila / 10 / HOLST        Sebastian Karshüning  0    75,11   [8]    [74,85
Christian Thoroe
85   Pikeur Lux / 12 / WESTF       Markus Brinkmann   [8]    [74,02]  4    74,81
Wolfgang Brinkmann
266  Goldstar / 11 / HANN        Mynou Diederichsmeier 0    76,22   4    74,67
Sabine Jost
19   Quidam's Cherie / 8 / OLDBG     Jörne Sprehe     0    73,72   4    72,84
Gestüt Sprehe GmbH
6.000,00 €   TEAM TOTAL     0    225,05  12    222,32  12

3 Austria (AUT) – chef d’équipe: Thomas Istinger          Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
197  Emir vh Moleneind / 9 / BWP     Dieter Köfler     1    78,02   [13]   [77,82]
Serena Hamberg
238  Royal des Bissons / 8 / SF       Astrid Kneifel     4    72,77   8    72,04
Gertrude Puchner
72   Texas I / 10 / HOLST        Markus Saurugg    4    67,87  12    69,18
Heide Maria Kriegler
157  Connycor / 10 / WESTF       Stefan Eder      [8]   [72,86]  0 7   3,93
Michael Steinbrecher
4.000,00 €   TEAM TOTAL     9    218,66  20    215,15  29

4 Poland (POL) – chef d’équipe: Rüdiger Wassibauer        Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
102  El Camp / 10 / PZHK        Lukasz Koza     4    72,82   12    70,96
Tadeusz Koza
1   Wavantos vd Renvillehoeve / 10 / KWPN  Lukasz Wasilewski    [12]  [70,88]  4    70,13
L. Wasilewski & B. Sasiadek
137  Osadkowski Van Halen / 11 / KWPN   Piotr Morsztyn     8    74,92   [13]  [77,26]
Monika Morsztyn
235  Centino du Ry / 14 / BAWUE      Igor Kawiak      4    72,83   4    75,56
Valicourt Horse Team & Haras des Rouges
1.700,00 €   TEAM TOTAL     16   220,57  20    216,65  36

4 Bulgaria (BUL) – chef d’équipe: Dimana Koleva         Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
181  Quinlan 2 / 8 / HOLST        Ivaylo Bonev     0    72,25   8    73,69
Ivaylo Bonev
87  Al Pacino 48 / 11 / WESTF       Ruslan Petkov     8    73,04   0    73,55
Aleksandra Arabadzhieva
245  Cartina 8 / 8 / OS         Angel Nyagolov     4    74,64   16    74,67
1.700,00 €   TEAM TOTAL     12    219,93  24    221,91  36

4 Italy (ITA) – chef d’équipe: Gian Luca Bormioli         Round 1     Round
Penalty  Time   Penalty  Time
29   Caldia 46 / 11 / OLDBG       Federico Ciriesi     [8]    [75,01]  8    72,84
Cecilia Berselli
234  Lucky du Reverdy / 14 / SF      Nicolo Montini     8    72,47   8    73,68
Gina S.R.L.
116  Coeur Blesse Z / 10 / ZANG      Matilde Giorgia Bianchi  4    76,01   4    76,11
Matterhorn Springen SA
194  Onnyl des Seruois / 11 / SF      Antonio Maria Garofalo  4    70,61   [13]   [80,72]
Jumping Club Asd
1.700,00 €   TEAM TOTAL     16    219,09  20    222,63  36

4 Slovakia (SVK) – chef d’équipe: Rastislav Noskovic        Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
108  Quax 29 / 10 / HOLST        Monika Noskovicova   4    75,75   [20]   [76,03]
Sport a Media, spol. s.r.o.
187  Pinocchió / 12 / WESTF       Monika Stangelova    0    75,70  8    75,92
KMD Samorin
150  Cento / 14           Andrej Holly     8    76,96   8    76,48
Radovan Sillo
228  Chieano / 11 / ZANG        Radovan Sillo     [12]   [75,09]  8    74,82
Belam, spol. s.r.o.
1.700,00 €   TEAM TOTAL     12    228,41   24   227,22   36

8 Russian Federation (RUS) – chef d’équipe: Markus Wenz      Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
46   Chambertino 2 / 9 / HANN      Vladimir Tuganov    8    73,00   4    73,49
Adolf Giebler
220  Like You 2 / 9 / OS         Sergey Khomashko   4    76,19   [20]   [75,22
Nikolay Razgulyaev
13   Aleqs / 12 / SWB         Olga Chechina     4    73,96   12    74,27
New Sport Reitpferde GmbH & A. Butkus
164  Littlefoot 22 / 12 / WESTF       Vladimir Beletskiy    [16 ]   [71,18]   12  73,90
New Sport Reitpferde GmbH & V. Beletskiy
600,00 €    TEAM TOTAL     16    223,15   28   221,66   44

9. Hungary – chef d’équipe: Gergely Bazsó           Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
189  Great Pleasure 13 / 9 / BAY      Sándor Szász     16    72,72
Michael Rauh
166  Lacapo 4 / 14 / OLDBG       Emil Orbán      0    71,78
Sabina Illbruck
241  Timpex Cabale / 14 / HSH       Gábor Szabó     [16]   [72,97]
Timpex Kft.
40   Isti / 10 / HSH          László Tóth      4    73,58
Péter Takács
TEAM TOTAL     20    218,08

9 Czech Republic (CZE) – chef d’équipe:   Ales Opatrny     Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
42   Zidande P / 9 / KWPN        Ales Opatrny     4    72,70
Ivar Valdmaa
260  Calata / 11           Zdenek Hruska     8    75,95
Dana Kovacova
104  Elton von Rocherath / 9 / BWP     Kamil Papousek    [21]   [80,83]
Stáj Accom Praha
215  Luka's Ninja / 12 / SSW       Zuzana Zelinkova    8    74,95
Ingrid Rajecka
TEAM TOTAL     20    223,60

9 Belarus (BLR) – chef d’équipe: Robert Wagner         Round 1    Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
131  Wacantos / 10 / KWPN       Yahor Morotski    eliminazed
New Sport Reitpferde GmbH & A. Butkus
204  Carmelita 17 / 12 / WESTF      Vasil Ivanou      8    73,48
New Sport Reitpferde GmbH & A. Butkus
255  Challenger 37 / 10 / WESTF      Maksim Kryna     4    74,85
New Sport Reitpferde GmbH & A. Butkus
54   Clooney 26 / 10 / OLDBG       Ibragim Vaskov    8    75,75
New Sport Reitpferde GmbH & O. Korolenko
TEAM TOTAL     20    224,08

12 Greece (GRE) – chef d’équipe: Alexandros Fourlis        Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
123  Nabab Landelles / 12 / SF       Yiannis Skandalis    [31]   [85,61]
Vasilis Labrakakis
44   Cleopatra VI / 11         Monika Martini    12    69,91
Emilios Martinis
160  Alerio 2 / 11 / WESTF        Stelios Stavroulakis   9    78,21
Koumpetsos-Madourou
217  Casimir de la Pomme / 11 / BWP     Alexandros Fourlis    4    75,53
Alexandros Fourlis
TEAM TOTAL     25    223,65

13 Romania (ROU) – chef d’équipe: Andy Candin         Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
271  Mephisto / 11          Aron Jakab      eliminated
Aron Jakab
114  Vienna / 11 / KWPN        Ionut Ursache     25    80,17
Emil Morariu
24   Quickborn 5 / 9 / WESTF       Razvan Bozan     28    89,33
Razvan Bozan
64   Lara Crof / 8 / OS         Andy Candin     12    70,51
Sergiu Astefanesei
TEAM TOTAL     65    240,01
Ukraine (UKR) – chef d’équipe: Jan Hoste           Round 1     Round 2
Penalty  Time   Penalty  Time
16   Nifrane de Kreisker / 12 / SF      Ference Szentirmai   8    72,89
Syiniavskyi Viacheslav
91   Hellzapoppin / 11 / KWPN      Marina Vinnichenko  51,00  0,00
Svitlana Vinnichenko
209  Wisconsin / 14 / BWP        Oleksandr Onishchenko  24    65,90
Marta Ortega Perez
TEAM TOTAL     83


tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tartalom


Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    ARIANA GRANDE TODAY - MAGYARORSZÁG EGYETLEN ARIANA GRANDÉVAL FOGLALKOZÓ HONLAPJA - TUDJ MEG RÓLA MINDENT