somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
CSIO***-W Budapest/HUN FEI Furusiyya Nemzetek Díja Budapest, 2013. július 11--14 3

Saturday, 13th July 2013
8 vrsz. Rider Line Prize
Int. jumping competition - speed and handiness (1.40 m)
FEI - Art. 239 - CSIO3* - Medium Tour
Helyezett versenyzők
1.  196  Askaban         Köfler, Dieter     AUT   63.42 seconds      1650.00 EUR
black 10y.G /Armitage/Renville/102TE34/ Dieter Köfler
2.  12  Wembley R         Chechina, Olga     RUS  65.1 seconds       1000.00 EUR
bay 10y.G /Sam R/Lucky Light Dve/KWPN/102QO16/ New Sport Re itpferde GmbH & Arunas
3.  274  Karina         Czékus, Zoltán     HUN  65.75 seconds      750.00 EUR
bay 15y.M /Justboy/Shamaraan xx/HSH/HUN40193/ C-Univerzál Kft. Czékus Zoltán
4.  163  Quppydam des Horts     Beletskiy, Vladimir    RUS  66.24 seconds      500.00 EUR
chest 9y.S /Quidam de Revel/Le Tot de Semilly/SF/103AU32/ Gnatyuk Ekaterina
5.  142  Filline van de Veldhoek     Devos, Pieter      BEL  66.57 seconds      300.00 EUR
bay 8y.M /Cartier vd Heffinck/Skippy II/BWP/102YJ67/ Pieter Devos
6.   33  Venusz        Szász, Attila      HUN  66.72 seconds      225.00 EUR
grey 11y.M /Koppány/Merano-1/HSH/102OE87/ Mezohegyesi Allami Ménes Kft.
7.   4   Coreggio 3       Coata, Simone     ITA  67.43 seconds (63.43)    150.00 EUR
dbay 12y.S /Corrado I/Athlet Z/HOLST/GER44297/ J.S.Jumping S.R.L
8.   83   Pikeur Caressini      Brinkmann, Markus    GER  67.81 seconds      125.00 EUR
bay 12y.G /Caretino/Cassini I/HOLST/102RE49/ Brinkmann, Wolfgang
9.   258  Chanel Birdavenue     Prouve, Bert      BEL  69.43 seconds (65.43)    100.00 EUR
bay 11y.M /Sheyenne de Baugy/Burggraaf/BWP/102OG51/ Prova-Hof N.V.
10.  73   Vienna XII       Saurugg, Markus    AUT  69.89 seconds (65.89)    100.00 EUR
bay 8y.M /Contender/Carpaccio/HOLST/103IH89/ Heidemarie Kriegler
11.  182  Aria G        Bonev, Ivaylo     BUL  70 seconds       50.00 EUR
grey 7y.M /Orame/Frontal/KWPN/103CV32/ Tsochas Charilaos 
12.  2  Arakorn         Wasilewski, Lukasz    POL  70.04 seconds (66.04)    45.00 EUR
bay 8y.G /Cantos/Damiro/KWPN/103HF27/ Lukasz Wasilewski&HBC Stal BV
12.  67  Khan          Zárug, Gyula      HUN  70.04 seconds (66.04)    45.00 EUR
chest 7y.G /4747 Karandasj/3653 Cannonball/HSH/103PY31/ Szklász Anikó 
14.  56  Kincsem Bella       Gombos, László     HUN  70.07 seconds      40.00 EUR
grey 8y.M /Pilot Pur of Kenia/Calato/HSH/103IE92/ Kincsem Lovaspark Kft.
15.  156  Aseth S        Sanfelice, Antonio    ITA  70.78 seconds      40.00 EUR
bay 8y.G /Indoctro/Hold Up Premier/KWPN/103HZ39/ Sanfelice Di Monteforte Antonio
16.  248  Gideon        Nyagolov, Angel    BUL  71.36 seconds (67.36)   40.00 EUR
bay 7y.G /Ginus/Le Roi/NRPS/103DI25/ Christina Gustafsson
Nem helyezettt versenyzők
17.  262  Zordon        Horváth, Balázs     HUN  71.78 seconds
chest 10y.S /3866 Ginus/2533 Goliath/HSH/103PY22/ Országos Mg. Minosíto Intézet
18.  6  Pm Fortuna        Marton, András     HUN  71.83 seconds (67.83)
bay 9y.M /Fergar Mail/Cortus/HSH/103EQ48/ Airvent Zrt. 
19.  169  Gangnam Style      Orbán, Emil      HUN  73.99 seconds (69.99)
grey 8y.G /Indorado/Lux/KWPN/103VE57/ Glanemann, Christian
20.  170  Flyer         Laufer, Tomaz     SLO  75.48 seconds
chest 8y.G /Heartbreaker/Rebel/BWP/103IG80/ Aleksander Smolnikar
21.  193  Quidich de la Chavee    Garofalo, Antonio Maria  ITA  76.46 seconds (68.46)
chest 9y.S /President/Apache d'Adriers/SF/102NI37/ Bagni Salvatore 
22.  218  Asjemenou       Fourlis, Alexandros   GRE  76.48 seconds (72.48)
8y.G /Indoctro/Zeus/KWPN/103UV01/ Tapper Henrik 
23.  232  Simply You       Heibl, Agnes      HUN  77.64 seconds (69.64)
chest 11y.M /Play Boy v.h. Bloemenhof/Full Speed v.h. Bloemenhof/AES/GER45940/ Kr
24.  177  Clausewitz N       Leichle, Mike Patrick   GER  78.04 seconds
grey 11y.G /Corrado II/Alcatraz/HOLST/103AO25/ Nilsson, Uwe
25.  126  Achilleus        Wingrave, James    HUN  78.35 seconds (70.35)
grey 8y.G /Ars Vivendi/Carthago/OS/102WS48/ Agropoint Kft.
26.  37 Conrad         Wathelet, Gregory    BEL  78.66 seconds
bay 8y.S /Con Air/HOLST/102ZA68/ Haras de Hus
27.  222  Casimir L       Khomashko, Sergey   RUS   80.87 seconds
bay 8y.G /Cayetano L/Cosinus/WESTF/103KT52/ K.M.D. Samorin
28.  172  Folinde van het Slagershof   Leung, Raena     HKG  81.4 seconds (77.40)
bay 8y.M /Contact vd Heffinck/J Attack D El Pantireye/103NF85/ Luiz Felipe De Aze
29.  90   Caligula        Vinnichenko, Marina   UKR  81.75 seconds
grey 10y.S /Cornet Obolensky/Lord Calando/WESTF/UKR40084/ Vinnichenko Svetlana
30.  251  Cassano        Truelsen, Karina Rie   DEN  81.89 seconds
dbay 9y.G /Cardento/Bellini/SWB/102SV85/ Kristin Gamlemshaug Andresen
31.  17  Lacrima di Felicita      Pirik, Zsolt      HUN  82.42 seconds
bay 10y.M /Careful/Landadel/OS/102XR58/ Lázár Zoltán
32.  173  Lalik         Leung, Raena     HKG  83.02 seconds
bay 11y.M /Limes/Landkaiser/OLDBG/102OU22/ Baleri Luigi
33.  154  Papaya        Hegedüs, Kristóf     HUN  83.04 seconds (67.04)
chest 9y.M /Rossini Z/Doliart/HSH/103ZX49/ Hegedus Kristóf
34.  88   Carnero        Kiss, Zsolt      HUN  84.74 seconds (80.74)
bay 9y.S /Carnute/Coriano/HOLST/102RZ24/ Kiss István
35.  79   Gestina Baron      Gram, Morten     DEN  85.74 seconds
dbay 13y.M /Carano/Age xx/DWB/103YD82/ Gram, Morten
36.   50   Brody         Lázár Jr, Zoltán     HUN  85.97 seconds (81.97)
bay 13y.S /Baloubet du Rouet/Grandeur/RHEIN/HUN01880/ Szuhai Gyula
37.   49   Santiago        Lázár Jr., Zoltán     HUN  86.36 seconds
bay 14y.S /Calvaro/Nimmerdor/KWPN/NED07157/ Szuhai Gyula
38.  147  Claudia S       Holly, Andrej     SVK  86.53 seconds (78.53)
grey 11y.M /Cassini I/Lorenz/HOLST/102OI40/ Sport a Media, spol. s r.o.
39.  105  Cashman II       Noskovicova, Monika   SVK  86.75 seconds (74.75)
bay 11y.G /Cashandcarry/Leonid/HOLST/103OI74/ Keller Hans W. 
40.  132  la-Pass        Morotski, Yahor     BLR  87.08 seconds (83.08)
chest 12y.G /Landor S/Cordalme Z/OLDBG/LTU40105/ New Sport Reitpferde GmbH & Butk 
41.  225  Penelope        Mayer, Jürgen     GER  88.87 seconds (84.87)
bay 8y.M /Parker (n.gek.)/Landadel/HSH/103CN32/ Mayer, Jürgen
42.  277 Kabuki Des Isles      Czékus, Zoltán     HUN  89.54 seconds
bay 15y.G /Quito de Baussy/Leprince de Thurin/SF/ITA40338/ C-Univerzál Kft. Czéku
43.  229  Oscar Des Fontaines    Sillo, Radovan     SVK  90.3 seconds
bay 11y.S /Lando (dk) Dwb/SF/FRA47258/ Radovan Sillo
44.  128  Agropoint Cassiloc     Wingrave, James    HUN  93.78 seconds (89.78)
grey 8y.G /Cassini I/Locato/HOLST/103DK93/ Agropoint Kft.
45.  264  Hannibal        Horváth, Balázs     HUN  95.91 seconds (91.91)
bay 9y.G /Hestor/Merano I-38/HSH/102XR10/ Pataki Mihály
46.  59   Chita         Zalewski, Radoslaw    POL  96.27 seconds (92.27)
bay 9y.M /Chico's Boy/Feiner Graf/HANN/103BV20/ Krzysztof Pomiankowski
47.  152  Lancaster B       Jakab, Aron      ROU  98.48 seconds (94.48)
bay 14y.G /Lanero/Haemon xx/WESTF/GER41263/ Alina Becali
48. 35 Angel Jh-Z         Najdenov, Hristo    BUL  98.84 seconds (90.84)
grey 12y.M /Artos Z/Calypso/ZANG/BEL41326/ Hristo Naidenov
49. 153 Cantona R         Hegedüs, Kristóf     HUN  100.59 seconds (96.59)
grey 11y.G /Carpaccio/Lancer II/WESTF/102QY48/ Thies, Alexander
50. 161 Avanti          Sandor, Balazs     HUN  100.82 seconds (96.82)
bay 9y.G /3866 Ginus/2533 Goliath/HSH/102XU97/ Franz Helmut Gründl
51.  280  Banjo Boy       Koza, Paulina     POL  102.07 seconds (98.07)
chest 7y.S /Sjapoo/Matterhorn/KWPN/103LT20/ Agnieszka Gruca
52.  162  Rocket d'Elle       Beletskiy, Vladimir    RUS  102.61 seconds (94.61)
chest 8y.S /Bayard d'Elle/Natif de Corday/SF/102WU38/ Vladimir Beletskiy
53.  175  Sixtus         Leichle, Mike Patrick   GER  103.19 seconds
dbay 8y.G /Stolzenberg/Matador/HANN/103CK27/ Leichle, Mike Patrick
54.  111  Seminole        Krucsó, Szabolcs    HUN  108.1 seconds (104.10)
bay 9y.G /Stolzenberg/Calypso II./HANN/103OJ39/ Tüske Gyula
55.  231  Pitano         Petre, Patrick      ROU  109.1 seconds (89.10)
dbay 12y.G /Pilaro/Prh Zeus/RHEIN/102OB62/ Patrick Petre
56.  201  Kannavia        Hugyecz, Mariann    HUN  110.69 seconds (106.69)
chest 10y.M /Kannan/Carthago Z/102YC51/ Halasi Olivia
57.  31   Artus 0307       Ciriesi, Federico     ITA  123.65 seconds (119.65)
bay 13y.G /Argentinus/Naverino XX/ITA42240/ Cecilia Berselli
58.  20   Kara Luna       Sprehe, Jörne     GER   eliminated
chest 10y.M /Quidam's Rubin/Le Coeur/OLDBG/102ML74/ Gestüt Sprehe GmbH
58.  191  Lopez         Ruxandariu, Luca    ROU  eliminated
bay 14y.G /Ladinos/Walldorf/OLDBG/ROM40005/ Bontea Anne Marie
58.  14   Urbane        Szentirmai, Ference    UKR  eliminated
bay 12y.M /Landeur/Winckenburgh/KWPN/POL40333/ Onyshchenko Oleksandr
58.  69   Winner        Colombo, Alessandro   ITA   eliminated
dbay 10y.G /Ohorn/Kenwood/KWPN/103EC39/ Verri Viola
Data of competition:
Judges:  K. Fugli (HUN)                 Total prize money:  5160 EUR
    E. Pintye (HUN) 
    T. Juhasz (HUN)

9. vrsz. Deckstation Schockemöhle Prize
Int. jumping competition with jump-off (1.30/1.35 m)
6- and 7-year-old horses
FEI - Art. 238.2.2 - CSIYH1* - Final
Helyezett versenyzők
1.  249  Bobby Brown 40     Nyagolov, Angel     BUL  0 penalties jump-off 40.57 sec   1650.00 EUR
bay 7y.G /Balou du Rouet/Continue/OS/103DB92/ Sportvision Stables GmbH &Co.KG 
2.  168  Que Sera       Orbán, Emil       HUN  0 penalties jump-off  41.05 sec   1000.00 EUR
dbay 7y.M /Quidam's Rubin/Lanthan/HANN/103YZ01/ Dietrich, Theo 
3.  77   Cinnamon       Fábiáncsics, Gábor     HUN  0 penalties jump-off  42.73 sec   750.00 EUR
bay 7y.G /Chacco-Blue/Carthago/OS/103PY44/ Szikriga Kft. 
4.  145  Chianti       Faluhelyi, Adám      HUN  0 penalties jump-off  44.57 sec   500.00 EUR
chest 6y.M /Corrado I/Charity/OS/103SE03/ Szikriga Kft. 
5.  243  Timpex Centes      Szabó, Gábor      HUN  4 penalties jump-off  36.97 sec   300.00 EUR
bay 7y.M /4165 Cento/1223 Hargita/HSH/103IV46/ Zrebcinec Velky Saris 
6.  139  Catara        Técsy, Attila       HUN  4 penalties jump-off  37.84 sec   225.00 EUR
chest 7y.M /Crawford M/Carthago/OS/103PY53/ Kishortobágy 1740 Kft.
7.  135  Quantara        Karshüning, Sebastian    GER  4 penalties jump-off  38.02 sec   150.00 EUR
grey 7y.M /Quantum/Cassini I/HOLST/103ZA59/ Petersen, Hans-Jürgen
8.  122  Calupo Arcus      Szuhai, Gyula      HUN  4 penalties jump-off  39.88 sec   125.00 EUR
bay 6y.S /Catoki/Lupicor/BWP/103RL79/ Rechova Hana
9.  246  Cleopatra        Nyagolov, Angel     BU L  4 penalties jump-off  40.53 sec   100.00 EUR
chest 6y.M /Lupicor 04/Ekstein/KWPN/103ZM85/ Angel Nyagolov & Ivaylo Bonev
10.  74 Aramis 573       Saurugg, Markus     AUT  4 penalties jump-off  41.52 sec   100.00 EUR
bay 6y.S /Askari/Campione/HOLST/103YO92/ Heide Maria Kriegler
11.  265 PM Balougraf      Horváth, Balázs      HUN  4 penalties jump-off  42.22 sec   50.00 EUR
black 6y.S /Balou du Rouet/Contendro I/BAWUE/103OO76/ Pataki Mihály
12.  214 Filicita        Zelinkova, Zuzana     CZE  4 penalties jump-off  42.73 sec   50.00 EUR
bay 7y.M /For Pleasure/Landgraf I/HOLST/103TD19/ Reimer Detlef Hennings
13.  113 Bubamara       Krucsó, Szabolcs     HUN  8 penalties jump-off  43.47 sec  40.00 EUR
grey 6y.S /Clinton II/Sandro Boy/OS/103YL24/ Dr. Ungár Anna
14.  136 Osadkowski Key Leena   Morsztyn, Piotr      POL  8 penalties jump-off  47.78 sec   40.00 EUR
chest 6y.M /Lasko (holst)/Le Bon (kwpn)/103YP56/ ATTIS Przedsiebiorstwo Produ
Nem helyezett versenyzők
15.  107 Cajo         Noskovicova, Monika    SVK  8 penalties jump-off  47.96 sec
bay 6y.G /Caretino/Contender/HOLST/103XR41/ Sport a Media,spol. s r.o.
16.  198 Caily         Köfler, Dieter      AUT  1 penalty round 1   72.11 sec
grey 6y.M /Colbert GTI/Grannus/WESTF/103TQ65/ Mag. Sandra Köfler 
17.  202 Afrika        Hugyecz, Mariann     HUN  1 penalty round 1   73.58 sec
grey 7y.G /Converter/Carthago/OS/103HN54/ KMD Parcours Team 
18.  57 Agropoint Cerna      Gombos, László      HUN  1 penalty round 1   74.48 sec
grey 6y.M /Cardino/Coriander/OS/103TF29/ Kis István 
19.  151 Bamboo        Jakab, Aron       ROU  2 penalties round 1  77.29 sec
bay 7y.S /Balou du Rouet/Cento/OS/103IJ86/ Alina Becali 
20.  75 Zita 94        Saurugg, Markus     AUT  4 penalties round 1  63.30 sec
bay  6y.M /Stakkato/Carthago/HOLST/103SI86/ Heide Maria Kriegler 
21.  183 Clarette        Bonev, Ivaylo      BUL  4 penalties round 1  64.14 sec
6y.M /Tangelo Van De Zuuthoeve/Herannus/KWPN/103WG08/ Bonev Stable Ltd. 
22.  43 H C.S.R. Mende's Balou    Opatrny, Ales      CZE  4 penalties round 1  65.45 sec
chest 6y.S /Baloubet du Rouet/Nikolaas van de Heemstede/BWP/104BC50/ Csaba Csikos 
23. 6 8 Thun Beline d'Acheronte    Colombo, Alessandro    ITA  4 penalties round 1  67.97 sec
grey 7y.S /Calido/Ramiro Z/103TN51/ Buonanoce Vincenzo 
24.  244 Timpex Csatadal     Szabó, Gábor      HUN  4 penalties round 1  68.50 sec
bay 7y.S /4642 Stolzenberg/3311 Voltaire/HSH/103IV42/ Zrebcinec Velky Saris 
25.  71 Jay Flight        Colombo, Alessandro    ITA   4 penalties round 1  69.01 sec
bay 6y.M /Warrenstown You 2/ramiro b/ISH/104AP85/ F. L. Sport Horses Srl 
26.  18 Luna         Sprehe, Jörne      GER  4 penalties round 1  69.42 sec
bay 7y.M /L'Avian/Leader M/ZFDP/103KG58/ Sprehe, Jörne 
27.  112 Cash         Krucsó, Szabolcs     HUN  4 penalties round 1  69.92 sec
bay 7y.G /Quantum/Contender/HOLST/103OJ47/ Sólyom Bori Luca 
28.  81 Corlansky        Gram, Morten      DEN  4 penalties round 1  70.37 sec
grey 7y.G /Cornet Obolensky/Lando/OS/103TD23/ Gram, Morten 
29.  66 Tony Montana      Zárug, Gyula      HUN  4 penalties round 1  71.75 sec
chest 6y.G /Crawford/Rebel Z/HOLST/103XX46/ Hollósi Tamás 
30.  188 Carthpilon       Stangelova, Monika     SVK  5 penalties round 1  73.94 sec
chest 7y.G /Carthago/Papillon Rouge/OS/103UH27/ K.M.D. Parcours Team 
31.  23 Corleone        Slavikova, Jana      SVK  5 penalties round 1  74.57 sec
bay 6y.G /Tenerife VDL/Wellington/KWPN/103WK41/ Mgr.Jana Sláviková 
32.  95 Gigolo van Paemel     Demeersman, Dirk     BEL  5 penalties round 1  74.66 sec
grey 7y.S /Cicero/Sandro/BWP/103LB05/ Luc Van Eeckhoudt 
33.  101 Cartograns Kiss      Koza, Lukasz      POL  5 penalties round 1  75.13 sec
chest 7y.S /Cartogran/Canabis HOLST/OS/104BC05/ Izabela Doering 
34.  278 Gin D        Devos, Pieter       BEL  5 penalties round 1  75.55 sec
grey 7y.G /Clinton/Skippy II/BWP/103LJ77/ Devos Stables 
35.  184 Caudillo Domino     Bonev, Ivaylo      BUL  5 penalties round 1  75.69 sec
bay 6y.G /Oklund/Domino/KWPN/103WB45/ Tsochas,Charilaos & Bonev,Ivaylo 
36.  148 Calito J        Holly, Andrej      SVK  5 penalties round 1  75.77 sec
bay 6y.G /Calato/Castellini/HOLST/103UO01/ Sport a Media, spol. s r.o. 
37.  82 Crossfire        Brinkmann, Markus     GER  6 penalties round 1  76.05 sec
bay 7y.S /Cellestial/Askari/BRAND/104AU01/ Brinkmann, Wolfgang 
38.  30 Constance        Ciriesi, Federico      ITA  8 penalties round 1  68.55 sec
blbay 7y.M /Contendro I/Caletto I/HANN/104AV30/ Cecilia Berselli 
39.  129 Agropoint Nektar     Wingrave, James     HUN  8 penalties round 1  69.16 sec
bay 6y.G /Nekton/Chello I/HOLST/103NO55/ Gáspár Gyula 
40.  178 Jlo         Varga, Balázs      HUN  8 penalties round 1  69.98 sec
bay 6y.M /Justboy/Colonado/HSH/103RH73/ Kabóka Kft. Varga Balázs 
41.  26 Chacco        Márki, Zoltán      HUN  8 penalties round 1  70.13 sec
bay 7y.S /Chacco-Blue/Argentinus/OS/103IV56/ Mráz Tamás 
42.  179 Lotti         Varga, Balázs      HUN  8 penalties round 1  70.90 sec
bay 7y.M /Toran/Charisma II./HSH/103OI35/ Kabóka Kft. 
43.  7 Pm Carneval       Marton, András      HUN  8 penalties round 1  71.01 sec
bay 6y.M /Castor/Fergar Mail/HSH/104BC45/ Pataki Mihály 
44.  206 Viper W Z       Slowinska, Marika     POL  9 penalties round 1  72.82 sec
black 7y.G /Vigo D'Arsouilles/Tout Feu D'Hex/ZANG/103KK07/ Marika Slowinska 
44.  99 Astral C        Mráz, Tamás       HUN  9 penalties round 1  72.82 sec
bay 7y.G /Dollar du Murier/Amati/OS/103ZX17/ Castilia Kft. 
46.  106 Cita         Noskovicova, Monika    SVK  9 penalties round 1  73.28 sec
bay 7y.M /Casall/Pik Ramiro/HOLST/103RT75/ Sport a Media, spol. s r.o. 
47.  52 China         Channing-Williams, Nicholas  GBR  11 penalties round 1  80.75 sec
bay 6y.M /Chacco Blue/Ircolando/KWPN/103UE94/ Paraschis Nikolaos 
48.  275 Kronosz       Czékus, Zoltán       HUN  13 penalties round 1  72.31 sec
bay 6y.G /Justboy/Shamaraan xx/HSH/103OT64/ C-Univerzál Kft. Czékus Zoltán 
49.  98 Formas Formalin      Mráz, Tamás       HUN  13 penalties round 1  72.44 sec
chest 6y.M /Formás I-5-2/Maxim X-5/103ZX63/ Reál-Száll Bt. 
50.  149 Carolino        Holly, Andrej      SVK  13 penalties round 1  90.32 sec
bay 7y.S /Caretino/Calido I/HOLST/103XN87/ Sport a Media,spol. s r.o. 
51.  124 Ramla Gli Aironi     Skandalis, Yiannis     GRE  19 penalties round 1  83.64 sec
bay 7y.G /For Pleasure/Papilon Rouge/104AT13/ Floutsakou Dafni 
52.  130 Quirosa        Wingrave, James     HUN  21 penalties round 1  90.52 sec
dbay 7y.M /Quintero/Lordanos/103JP36/ Michael J. Bullmann & James Wingrav
53.  100 Chillando Blue      Koza, Lukasz      POL  eliminated round 1
bay 6y.G /Chacco Blue (meckl.)/Silvio I (old)/OS/103VQ54/ Lukasz Koza & Pauli
53.  279 Bijou Be        Koza, Paulina      POL  eliminated round 1
chest 7y.S /Balou du Rouet OLD/Canabis HOLST/103JF16/ Tadeusz Koza & Zbigniew
Data of competition:
Judges: M. Schlezak (HUN)                 Total prize money: 5080 EUR
   F. Steiner (AUT)
   E. Pintye (HUN)

10. vrsz. Alpen Span Prize
Int. jumping competition with jump-off (1.50 m)
FEI - Art. 238.2.2 - CSIO3* - Big Tour
Competition counting for the LONGINES RANKINGS
Helyezett versenyzők
1.   143 Echo D         Devos, Pieter       BEL  0 penalties jump-off   38.31 sec   7920.00 EUR
bay 9y.G /Orlando/Skippy II/BWP/102NP28/ Devos Stables Bvba 
2.   45  Bluebuster        Tuganov, Vladimir     RUS  0 penalties jump-off   39.55 sec   4800.00 EUR
chest 12y.G /Mr Blue/Fleur du Manoir/BWP/BEL42194/ Giebler, Adolf
3.   199  Glock's Prince de Vaux    Köfler, Dieter      AUT  0 penalties jump-off   39.94 sec   3600.00 EUR
chest 10y.G /Flipper D' Elle/Super De Bourriere/SF/102XM31/ Ing. Gaston Glock
4.   167  Zigvago        Orbán, Emil       HUN  0 penalties jump-off   41.29 sec   2400.00 EUR
bay 9y.G /Ovidius/Come On/KWPN/103ZD98/ Glanemann, Christian
5.   257  Ebano        Prouve, Bert       BEL  0 penalties jump-off   42.30 sec   1440.00 EUR
bay 9y.G /Nonstop/Cappucino van Berkenbroek/BWP/103EX03/ Bernaerts Rosette
6.   3   Cannavaro       Coata, Simone      ITA  0 penalties jump-off   42.43 sec   1080.00 EUR
bay 9y.G /Caspar/Continue/OS/103CB99/ Equita Kft
7.   21   Contifax        Sprehe, Jörne      GER  0 penalties jump-off   46.59 sec   720.00 EUR
dbay 13y.S /Contender/Ritual/HOLST/GER42014/ Gestüt Sprehe
8.   103  Chito Blue       Koza, Lukasz      POL  3 penalties jump-off   52.13 sec   600.00 EUR
bay 8y.G /Chacco Blue (meckl.)/Quinar (holst)/OS/103FL10/ Tadeusz Koza
9.   236  F Olympic Mh      Kawiak, Igor       POL  4 penalties jump-off  38.49 sec   480.00 EUR
bay 8y.S /Nonstop/Caretano/BWP/103AQ16/ T&l Nv
10.  281  Desteny van het Dennehof   Wathelet, Gregory     BEL  4 penalties jump-off   38.77 sec   480.00 EUR
chest 10y.G /Andiamo/Burggraaf/BWP/102WR50/ Stal de Kalvarie
11.  41   Coraggio D Hulsterlo    Opatrny, Ales      CZE  4 penalties jump-off   40.40 sec   240.00 EUR
bay 11y.G /Canadian River/Palestro van de Begijnakker/BWP/102TJ52/ Vladimir Malak
12.  15   Quickdiamond      Szentirmai, Ference     UKR  4 penalties jump-off   41.19 sec   240.00 EUR
chest 11y.G /Quick Lauro Z/Catango/ZANG/102MI93/ Prysyazhnyuk Volodymyr
13.  263  PM Jumping Lady     Horváth, Balázs      HUN  4 penalties jump-off   42.46 sec   100.00 EUR
dbay 9y.M /Jaguar Mail/Everest/HSH/102WQ08/ Airvent Zrt
14.  110  Chacco Boy       Krucsó, Szabolcs     HUN  4 penalties jump-off   42.64 sec   100.00 EUR
dbay 8y.G /Chacco-Blue/Lasangos/OS/103AS33/ Márki Zoltán
15.  213  Caleri II        Zelinkova, Zuzana     CZE  4 penalties jump-off   48.12 sec   100.00 EUR
bay 10y.S /Calido I/Leonid/HOLST/103EO76/ Ing. Olga Plachá
16.  252  Quite Quick       Truelsen, Karina Rie    DEN  4 penalties jump-off   49.72 sec   100.00 EUR
dbay 10y.G /quite easy/a'khan z/DWB/102MS26/ capacity horses
Nem helyezett versenyzők
17.  171  Heart Stealer       Laufer, Tomaz      SLO  8 penalties jump-off   40.23 sec
bay 8y.S /Heartbreaker/Burggraaf/KWPN/103HI35/ Alenka and Tomaz Laufer
18.  53   Rapide Umorkus      Vaskov, Ibragim      BLR  8 penalties jump-off   43.45 sec
grey 12y.G /royal bravour/darnels/KWPN/NED42261/ New Sport Reitpherde GmbH, Olga K
19.  70   Qui Vive Platiere     Colombo, Alessandro    ITA  12 penalties jump-off  42.42 sec
chest 9y.M /Papillon Rouge, Sfa/SF/102YG01/ Monsieur Christian Planchon
20.  165  Trojka        Tomaszewski, Antoni    POL  12 penalties jump-off  42.93 sec
dbay 12y.M /Lavendel Kwpn/Cabrol Holst/POL40335/ Romuald Dobrowolski
21.  51   Soothe Me de Ness     Channing-Williams, Nicholas  GBR  18 penalties jump-off  55.89 sec
bay 11y.S /Kashmir van Schuttershof/Polydor/SBS/BEL41721/ Nikolaos Paraschis
22.  267  Danthes H       Diederichsmeier, Mynou   GER  1 penalty round 1   78.44 sec
bay 10y.S /Dream Dancer xx/Freeholder/BRAND/103HO05/ Heinz, Heino 
23.  84   Pikeur Ailton       Brinkmann, Markus     GER  1 penalty round 1   78.58 sec
bay 12y.G /Arpeggio/Pablo/WESTF/102RE51/ Brinkmann, Wolfgang
24.  242  Timpex Cent       Szabó, Gábor      HUN  1 penalty round 1   78.83 sec
bay 10y.S /4165 Cento/1223 Hargita/HSH/102SL25/ Timpex Ny¡regyháza Kft. 
25.  269  Road Runner PSG     Majher, Patrik      SVK  1 penalty round 1   81.06 sec
bay 15y.G /Lauriston/Acord II/KWPN/SUI09459/ Majher Erik
26.  137  Osadkowski van Halen    Morsztyn, Piotr     POL  4 penalties round 1   74.65 sec
chest 11y.G /Hors la Loi II/Cavalier/KWPN/102YW87/ Monika Morsztyn 
27.  78   Brutus        Gram, Morten      DEN  4 penalties round 1   74.97 sec
chest 8y.S /Balou du Rouet/Baccara du Thot/103HU43/ Daniel Ioan Maricuta
28.  227  Quinto        Sillo, Radovan      SVK  4 penalties round 1   76.14 sec
grey 9y.G /Quintero/Calypso I/HOLST/102XS36/ Radovan Sillo 
29.  29   Calida 46        Ciriesi, Federico      ITA  4 penalties round 1   76.30 sec
bay 12y.M /Chenook/OLDBG/103IH06/ Berselli Cecilia
30.  195  Poker Plus Le Dune     Garofalo, Antonio Maria   ITA  4 penalties round 1   76.41 sec
bay 9y.S /President/Lagos/103HD48/ ONORI Alessandro 
31.  223  Roncador        Mayer, Jürgen      GER  4 penalties round 1   77.49 sec
bay 14y.S /Rivero II/Lauritz J/BAY/GER26568/ Mayer, Jürgen
32. 155   Indiana del Terriccio    Sanfelice, Antonio     ITA  4 penalties round 1  77.89 sec
chest 9y.M /Can Can del Terriccio/carthago/103AM00/ sanfelice di monteforte anton
33.  185  Capua         Stangelova, Monika     SVK  5 penalties round 1   78.30 sec
grey 8y.G /Carinue/Quick Star/OS/103FS08/ KMD Parcours Team
34.  205  Zagato        Slowinska, Marika     POL  5 penalties round 1   78.58 sec
bay 9y.G /Contendro/Lux/KWPN/102SW89/ Marika Slowinska
35.  158  PSG Petit Prince      Eder, Stefan       AUT  5 penalties round 1   78.84 sec
black 12y.G /Acobat II/Contender/OLDBG/FRA43854/ Peter Schildknecht
36.  216  Contact        Búza, Krisztián      HUN  5 penalties round 1   79.34 sec
grey 8y.G /Con Air/Lacantus/HOLST/103FS11/ Berghoffer Gizella 
37.  131  Wacantos        Morotski, Yahor      BLR  5 penalties round 1   80.74 sec
bay 10y.G /Cantos/Kojak/KWPN/103EX23/ New Sport Reitpferde GmbH & Arunas
38.  256  Colin 25        Kryna, Maksim      BLR  7 penalties round 1   86.60 sec
chest 9y.M /Couleur-Rubin/Lefevre/OLDBG/103NX75/ New Sport Reitpferde GmbH & Arun
39.  64   Lara Croft       Candin, Andy      ROU  8 penalties round 1   74.19 sec
black 8y.M /Toulon/Carthago/OS/103DE28/ Sergiu Astefanesei
40.  34   Quick Step 6       Stock, Markus      AUT  8 penalties round 1   75.96 sec
bay  10y.G /Quick Star/Acord II/HOLST/102RR11/ Ing. Meinhard Stock
41.  239  Fair Play 5       Kneifel, Astrid      AUT  8 penalties round 1   76.07 sec
bay 10y.G /Parco/Cor de la Bruyere/BWP/102XU02/ Puchner GmbH & Co KG
42.  28   Um Diabo       Okla, Krzysztof      POL  8 penalties round 1   76.47 sec
chest 12y.G /Faldo/Tolbert/KWPN/103AB23/ Krzysztof Okla 
43.  62   Clear Jolie       Stangel, Marian      SVK  8 penalties round 1   76.57 sec
grey 8y.M /Clearway/Nimmerdor/HOLST/103JP95/ Marian Stangel
44.  93   Felton du Mont      Demeersman, Dirk     BEL  9 penalties round 1   80.53 sec
grey 8y.S /Clinton/BWP/102VR54/ Haras de Hus 
45.  208  Canevaro        Onishchenko, Oleksandr   UKR  9 penalties round 1   81.79 sec
grey 9y.G /Cellestial/Capriol/OS/103CN54/ Onishchenko Aleksandr
46.  60   Enriques of the Lowlands   Zalewski, Radoslaw     POL   11 penalties round 1   86.67 sec
bay 9y./Diamant de Semilly/Carthago/BWP/102VP43/ Equivarandas/ecolua
47.  190  Luftikus Boy       Szász, Sándor      HUN  12 penalties round 1   68.99 sec
bay 9y.S /Landprinz/Duktus/BAY/102UG12/ Spindler, Ljubica Banic
48.  119  Dr Oklund       Szuhai, Gyula      HUN  13 penalties round 1   79.83 sec
bay 10y.G /Oklund/Caretino/KWPN/102VG00/ Szuhai Gyula 
49.  271  Mephisto        Jakab, Aron       ROU  13 penalties round 1   81.58 sec
bay 11y.G /ROM00409/ Aron Jakab 
50.  127  Lamborgini       Wingrave, James     HUN  14 penalties round 1   82.83 sec
grey 8y.G /Carinue/Landgold/OS/102ZE31/ Agropoint Kft.
51.  200  Keve         Hugyecz, Mariann     HUN  16 penalties round 1   75.53 sec
dbay 8y.S /Quidam's Rubin/Corghano/HSH/103EQ43/ Jármy Katalin
52.  86   Contigo        Petkov, Ruslan      BUL  17 penalties round 1   78.79 sec
bay 10y.G /Chasseur I/Ginsberg/HANN/102MH12/ Arabadzhieva, Aleksandra 
53.  276  Apolló        Czékus, Zoltán      HUN  20 penalties round 1   77.00 sec
bay 11y.G /Accarat/Justboy/HSH/HUN40643/ C-Universal Kft. Czékus Zoltán
54.  24   Quickborn 5       Bozan, Razvan      ROU  21 penalties round 1   95.56 sec
bay 9y.G /Quidam's Rubin/Canaris/103EG38/ Bozan Alexandru Razvan
55.  221  Siphy         Khomashko, Sergey     RUS  24 penalties round 1   109.74 sec
grey 9y.M /Quite Capitol/Caletto I/HOLST/102XP54/ Razgulyae, Nikolay
56.  114  Vienna        Ursache, Ionut      ROU  30 penalties round 1   83.86 sec
bay 11y.M /Lux/Burggraaf/103AL87/ Beyaert Farm Inc 
57.  203  Unique Cheval      Ivanou, Vasil       BLR  retired round 1
bay 10y.G /Up to date/Montmartre/WESTF/103KH49/ New Sport Reitpferde GmbH & Butku
57.  1   Wavantos vd Renvillehoeve  Wasilewski, Lukasz     POL  retired round 1
bay 10y.G /Lux/Wellington/KWPN/102MZ43/ Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
57.  5   Pm Casino       Marton, András      HUN  retired round 1
bay 9y.G /Castor/Elmshorn/HSH/102WQ02/ Airvent Zrt
57.  115  Myjolofolo de Golaine    Bianchi, Matilde Giorgia   ITA  retired round 1
bay 13y.G /Fidelio du Donjon/Hospodar/SF/FRA43890/ Bianchi Angelo Giovanni 
57.  134  Castella        Karshüning, Sebastian    GER  retired round 1
grey 10y.M /Cassini I/Little Rock/HOLST/103RN47/ Brokamp, Jürgen
57.  164  Littlefoot 22       Beletskiy, Vladimir     RUS  retired round 1
bay 12y.G /Lord Caletto/Pierot II/WESTF/102QJ42/ New Sport Reitpferde GmbH & Vlad
57.  176  RPM Coquin Chandial    Leichle, Mike Patrick    GER  retired round 1
grey 15y.S /Concerto II/Capitol I/HOLST/GER43048/ Radesforder Pferdemanagement Gm
Data of competition:
Judges:   M. Schlezak (HUN)                    Total prize money: 24400 EUR
F. Steiner (AUT)
     E. Pintye (HUN)

11. vrsz. Magyar Lótenyésztök Országos Szövetsége Prize
Int. accumulator jumping competition with joker (1.30 m)
FEI - Art. 269.5 - CSIO3* - Small Tour Final 
Helyezett versenyzők
1.   193  Quidich de la Chavee   Garofalo, Antonio Maria  ITA   65 points 51.66 sec  660.00 EUR
chest 9y.S /President/Apache d'Adriers/SF/102NI37/ Bagni Salvatore
2.   111  Seminole       Krucsó, Szabolcs    HUN   65 points 53.36 sec   400.00 EUR
bay 9y.G /Stolzenberg/Calypso II./HANN/103OJ39/ Tüske Gyula 
3.   268  Oak Grove's Beyrouth   Diederichsmeier, Mynou  GER   65 points 53.40 sec   300.00 EUR
bay 9y.M /Berlin/Burggraaf/KWPN/103TY00/ Gestüt Eichenhain GmbH 
4.   59   Chita        Zalewski, Radoslaw    POL   65 points 54.48 sec   200.00 EUR
bay 9y.M /Chico's Boy/Feiner Graf/HANN/103BV20/ Krzysztof Pomiankowski 
5.   250  Terra K       Truelsen, Karina Rie   DEN   65 points 57.98 sec   120.00 EUR
bay 9y.M /Classido/Locato/HOLST/103CF99/ Kuhn, Christian 
6.   11   Quipara Z      Vindeczker, Alexandra   HUN   65 points 58.40 sec   90.00 EUR
bay 7y.M /Quintessence Z/Grand Step/ZANG/103PY38/ Vindeczker Alexandra 
7.   237  Mister Mandingo    Kneifel, Astrid     AUT   65 points 58.83 sec   60.00 EUR
bay 8y.G /Marlon/Indoctro/KWPN/103HW46/ Gertrude Puchner 
8.   61   Commander      Stangel, Marian     SVK   65 points 60.52 sec   50.00 EUR
grey 12y.S /Contender/Corrado I/SVK40057/ K.M.D. Samorin
9.   97  Maxim Mimi       Mráz, Tamás      HUN   62 points 57.80 sec   40.00 EUR
bay 16y.M /Maxim XIII-9 Okos/Maxim XI-4/102SY32/ Mráz Csaba 
10.  146  Zandiro       Rouckova, Natalie    CZE   60 points 59.81 sec   40.00 EUR
chest 12y.S /Zandor Z/Attache/ZANG/103SC82/ Merck, Andrea
11.  254  El Gaucho      Kryna, Maksim     BLR   58 points 52.96 sec   20.00 EUR
grey 9y.M /El Bundy/Noble Roi xx/HANN/103DT73/ New Sport Reitpferde GmbH & Arunas
12.  233  Carlo        Heibl, Agnes      HUN   58 points 56.31 sec   20.00 EUR
bay 10y.G /4104 Castor/1208 Bilbao/102NS44/ Agnes Heibl 
Nem helyezett versenyzők
13.  262  Zordon       Horváth, Balázs     HUN   58 points 57.39 sec
chest 10y.S /3866 Ginus/2533 Goliath/HSH/103PY22/ Országos Mg. Minosítő Intézet
14.  89   Chacco Brown     Kiss, Zsolt      HUN    57 points 62.85 sec
bay 8y.G /Chacco-Blue/Eklatant/HANN/103HO90/ Kis István
15.  154  Papaya       Hegedüs, Kristóf     HUN   56 points 51.76 sec
chest 9y.M /Rossini Z/Doliart/HSH/103ZX49/ Hegedus Kristóf 
16.  117  Alpenspan Citadelle    Pirker, Gudrun     AUT   56 points 60.50 sec
bay 14y.M /Chess 880/Ciceron 456/SWE40233/ Gudrun & Wolfgang Pirker
17.  224  Rivale Des Peupliers   Mayer, Jürgen     GER   55 points 73.27 sec
bay 8y.M /Dollar dela Pierre/Papillon Rouge/SF/103YO74/ Mayer, Jürgen
18.  65   Oke        Zárug, Gyula      HUN   52 points 65.80 sec
bay 9y.M /3163 Nikolaas Van de Heemstede/1545 Oroshaza Hadfi-365/103ET89/ Cristia
19.  76   Grand Jordan      Fábiáncsics, Gábor    HUN   50 points 72.20 sec
chest 7y.M /Andiamo Z/Grand Amour/OS/103PY40/ Szikriga Kft.
20.  109  Enrique       Krucsó, Szabolcs    HUN   49 points 72.49 sec
bay 9y.S /Ephebe F. Ever/Cascavelle/HOLST/102RZ22/ Kiss István
21.  192  Kyffhauser      Ruxandariu, Luca    ROU   48 points 70.75 sec
bay 13y.G /Kordatus/Herbstnebel/103NY55/ Laura Chiorean
22.  270  Snoopy       Jakab, Aron      ROU   46 points 56.43 sec
black 12y.G /Acobat I/Argentinus/ROM40011/ Aron Jakab
23.  27   Boloubet de Espri    Okla, Krzysztof     POL   40 points 96.94 sec
black 9y.G /Balou du Rouet/Espri/WESTF/103UI74/ Andrzej Okla
24.  25   Gavallér       Márki, Zoltán     HUN   39 points 55.04 sec
bay 11y.G /Ginus/Furioso VI-37/HUN40426/ Márki Zoltán 
25.  144  Bolero       Faluhelyi, Adám     HUN   38 points 53.68 sec
bay 8y.M /2971 Gressini/2533 Goliath/HSH/103RL46/ Kása József
26.  191  Lopez        Ruxandariu, Luca    ROU   34 points 69.80 sec
bay 14y.G /Ladinos/Walldorf/OLDBG/ROM40005/ Bontea Anne Marie
27.  73   Vienna XII      Saurugg, Markus    AUT   25 points 49.89 sec
bay 8y.M /Contender/Carpaccio/HOLST/103IH89/ Heidemarie Kriegler
28.  261  Poison 1       Hruska, Zdenek     CZE   25 points 54.64 sec
bay 10y.G /Palisco/Landos/CZE40607/ Dana Kovacova 
29.  253  Diamond       Kovács, Csaba     HUN    25 points 57.68 sec
bay 10y.G /Orlando/Philippus/BWP/AUT41064/ Inter Horse Truck Kft. 
30.  230  For Manny      Petre, Patrick      ROU   25 points 63.57 sec
chest 10y.G /Forsyth/Landor S/HANN/102OB61/ Patrick Petre
31.   8   Chaquino       Köfler, Sandra     AUT   25 points 65.09 sec
grey 7y.G /Colbert GTI/Contender/WESTF/103PF66/ Dieter Köfler 
32.  175  Sixtus        Leichle, Mike Patrick   GER   18 points 51.21 sec
dbay 8y.G /Stolzenberg/Matador/HANN/103CK27/ Leichle, Mike Patrick 
33.  140  Diadora       Boiova, Anna     BUL   17 points 63.69 sec
dbay 8y.M /Damask/Diamant/103AM90/ Strahil Angelov
34.  118  Alpenspan Nightfever   Pirker, Gudrun     AUT   17 points 71.00 sec
bay 10y.M /Sheraton/Flemmingh/KWPN/102WL34/ Wolfgang Pirker
35.  32   Love Of Prinzi     Szász, Attila      HUN   eliminated
bay 10y.M /Landprinz/Almox Prints J/DWB/102PK86/ Schreiner Willi
35.  92   Shalimar       Vinnichenko, Marina   UKR   eliminated
bay 11y.M /Carolus I/Accord II/HOLST/UKR40086/ Vinnichenko Svetlana
37.  126  Achilleus       Wingrave, James    HUN   retired
grey 8y.G /Ars Vivendi/Carthago/OS/102WS48/ Agropoint Kft.
Data of competition:
Judges:  M. Schlezak (HUN)                    Total prize money:  2000 EUR
T. Juhasz (HUN)
    E. Pintye (HUN)

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


A csillagjövõ asztrológia portálon akció! Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés + Párkapcsolati elemzés 2000 Ft. katt!    *****    Szereted a humort, jó zenéket? Szeretnél ilyen mûsorban részt venni? Keress oldalamon!    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE    *****    **********Rengeteg AKCIÓ! Vegyszermentes kozmetikmok és bio mosó és tisztítószerek, munkalehetõséggel! ***********    *****    OKTATÁS INGYENESEN az ASZTRO-suliban, Asztrológiai tanácsadás BECSÜLET KASSZÁS alapon! Fordulj hozzám bizalommal!    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Hírek a folytatásról - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed -    *****    LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT * LORDE * ISMERD MEG TE IS * LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG