somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Július
HKSCPSV
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
CSIO***-W Budapest/HUN FEI Furusiyya Nemzetek Díja Budapest, 2013. július 11--14 1

CSIO***-W Budapest/HUN FEI Furusiyya Nemzetek Díja Budapest, 2013. július 11--14

CSIO***-W Budapest/HUN
Verseny ideje: 2013.07.11-14
Típusa: CSIO***W - kategória Helyszíne: Budapest TATTERSALL
Rendező neve: Nemzeti Lovarda alapítvány+BLK+MLSZ
Versenyigazgató: Stróbl Dorottya
Versenybíróság: Elnök: Károly Fugli Tagok: Schlezák Melinda (Nemzetközi 3) Juhász Tibor (I. osztályú) Szebényi Dániel (I. osztályú) F. Steiner, É. Pintye (HUN)
Versenyiroda: Pataki-Csete Dorottya
Pályaépítő: WERNER DEEG (G) Asszisztens: Erdélyi Magdolna, Karádi László
A verseny lebonyolításának tervezete:
2013.07.11.
08:00 1. vrsz.  6-7 éves lovak vrsz. 125-130 cm-en
238§ 2.1Versenyszám idore (A szab.)
5 perc eredményhirdetés
10:45 2. vrsz. Kétfázisos vrsz. 135 cm-en
274§ 5.3 Kétfázisos versenyszám, csak időre
5 perc eredményhirdetés
14:00 3. vrsz. Hibaidős vrsz. 145 cm-en
238§ 2.1 Versenyszám időre (A szab.)
5 perc eredményhirdetés
18:15 4. vrsz. Kétfázisos vrsz. 125 cm-en
274§ 5.3 Kétfázisos versenyszám, csak időre
5 perc eredményhirdetés

2013.07.12.
09:00 5. vrsz. Hibaidős vrsz. 125 cm-en
238§ 2.1 Versenyszám időre (A szab.)
5 perc eredményhirdetés
11:00 6. vrsz. 6-7 éves lovak vrsz. 125-130 cm-en
274§ 5.3 Kétfázisos versenyszám, csak időre
5 perc eredményhirdetés
14:30 7. vrsz. Nemzetek Díja 160 cm-en
264§ Csapatverseny nemzetek díja szabályai szerint
5 perc eredményhirdetés

2013.07.13.
09:00 8. vrsz. Vadász vrsz. 140 cm-en
263§ Vadászugratás (természetes akadályokkal)
5 perc eredményhirdetés
11:30 9. vrsz. 6-7 éves lovak vrsz. 130-135 cm-en
238§ 2.2 Versenyszám idore egyszeri összevetéssel (A szab.)
5 perc eredményhirdetés
15:00 10. vrsz. Egyszeri öv. vrsz. 150 cm-en
238§ 2.2 Versenyszám időre egyszeri összevetéssel (A szab.)
5 perc eredményhirdetés

2013.07.14.
09:00 11. vrsz. Fokozatos nehézségű. vrsz. 130 cm-en
269§ Fokozatos nehézségű versenyszám időre
5 perc eredményhirdetés
11:00 12. vrsz. Hibaidős vrsz. 140 cm-en
238§ 2.1 Versenyszám időre (A szab.)
5 perc eredményhirdetés
15:00 13. vrsz. GRAND PRIX 160 cm-en
238§ 2.2 Versenyszám időre egyszeri összevetéssel (A szab.)
5 perc eredményhirdetés

110 versenyző, 290 ló,..start
Eredmények:
Thursday, 11th July 2013
1. Versenyszám – Fiatal Lovak versenye a Magyar Sportlótenyésztők Országos Szövetségének díjáért
Helyezett versenyzők
1.  68  Thun Beline d'Acheronte    Colombo, Alessandro   ITA   0 penalties   48.56 sec  990.00 EUR
grey 7y.S /Calido/Ramiro Z/103TN51/ Buonanoce Vincenzo
2.  75  Zita 94         Saurugg, Markus     AUT   0 penalties   50.57 sec  600.00 EUR
bay 6y.M /Stakkato/Carthago/HOLST/103SI86/ Heide Maria Kriegler
3.  198 Caily          Köfler, Dieter      AUT   0 penalties   50.94 sec  450.00 EUR
grey 6y.M /Colbert GTI/Grannus/WESTF/103TQ65/ Mag. Sandra Köfler
4.  71  Jay Flight         Colombo, Alessandro   ITA   0 penalties   51.63 sec  300.00 EUR
bay 6y.M /Warrenstown You 2/ramiro b/ISH/104AP85/ F. L. Sport Horses Srl
5.  112 Cash          Krucsó, Szabolcs     HUN   0 penalties   52.96 sec  180.00 EUR
bay 7y.G /Quantum/Contender/HOLST/103OJ47/ Sólyom Bori Luca
6.  43  H C.S. R. Mende's Balou    Opatrny, Ales      CZE   0 penalties   53.00 sec  135.00 EUR
chest 6y.S /Baloubet du Rouet/Nikolaas van de Heemstede/BWP/104BC50/ Csaba Csikos
7.  98  Formas Formalin       Mráz, Tamás      HUN   0 penalties   53.37 sec  90.00 EUR
chest 6y.M /Formás I-5-2/Maxim X-5/103ZX63/ Reál-Száll Bt.
8.  30  Constance         Ciriesi, Federico     ITA   0 penalties   54.72 sec  75.00 EUR
blbay 7y.M /Contendro I/Caletto I/HANN/104AV30/ Cecilia Berselli
9.  106 Cita          Noskovicova, Monika   SVK   0 penalties   56.51 sec  60.00 EUR
bay 7y.M /Casall/Pik Ramiro/HOLST/103RT75/ Sport a Media,spol. s r.o.
10.  249 Bobby Brown 40       Nyagolov, Angel     BUL  0 penalties   56.55 sec  60.00 EUR
bay 7y.G /Balou du Rouet/Continue/OS/103DB92/ Sportvision Stables GmbH &Co.KG
11.  77  Cinnamon         Fábiáncsics, Gábor    HUN  0 penalties   56.68 sec  30.00 EUR
bay 7y.G /Chacco-Blue/Carthago/OS/103PY44/ Szikriga Kft.
12.  265 PM Balougraf       Horváth, Balázs     HUN   0 penalties   56.96 sec  30.00 EUR
black 6y.S /Balou du Rouet/Contendro I/BAWUE/103OO76/ Pataki Mihály
13.  74  Aramis 573        Saurugg, Markus     AUT  0 penalties   57.39 sec  20.00 EUR
bay 6y.S /Askari/Campione/HOLST/103YO92/ Heide Maria Kriegler
14.  99  Astral C         Mráz, Tamás      HUN  0 penalties   58.18 sec  20.00 EUR
bay 7y.G /Dollar du Murier/Amati/OS/103ZX17/ Castilia Kft.
Nem helyezett versenyzők
15.  183 Clarette         Bonev, Ivaylo      BUL  0 penalties   58.66 sec
6y.M /Tangelo Van De Zuuthoeve/Herannus/KWPN/103WG08/ Bonev Stable Ltd.
16.  145 Chianti         Faluhelyi, Adám     HUN  0 penalties   58.94 sec
6y.M /Tangelo Van De Zuuthoeve/Herannus/KWPN/103WG08/ Bonev Stable Ltd..
17.  122 Calupo Arcus        Szuhai, Gyula      HUN  0 penalties   59.04 sec
bay 6y.S /Catoki/Lupicor/BWP/103RL79/ Rechova Hana
18.  81  Corlansky         Gram, Morten     DEN  0 penalties   59.77 sec
grey 7y.G /Cornet Obolensky/Lando/OS/103TD23/ Gram, Morten
19.  275 Kronosz         Czékus, Zoltán     HUN  0 penalties   60.04 sec
bay 6y.G /Justboy/Shamaraan xx/HSH/103OT64/ C-Univerzál Kft. Czékus Zoltán
20.  124 Ramla Gli Aironi       Skandalis, Yiannis    GRE  0 penalties   60.88 sec
bay 7y.G /For Pleasure/Papilon Rouge/104AT13/ Floutsakou Dafni
21.  129 Agropoint Nektar       Wingrave, James     HUN  0 penalties   61.33 sec
bay 6y.G /Nekton/Chello I/HOLST/103NO55/ Gáspár Gyula
22.  82  Crossfire         Brinkmann, Markus    GER  0 penalties  62.20 sec
bay 7y.S /Cellestial/Askari/BRAND/104AU01/ Brinkmann, Wolfgang
23.  130 Quirosa         Wingrave, James     HUN  0 penalties   63.67 sec
dbay 7y.M /Quintero/Lordanos/103JP36/ Michael J. Bullmann & James Wingrav
24.  278 Gin D          Devos, Pieter      BEL  0 penalties   65.12 sec
grey 7y.G /Clinton/Skippy II/BWP/103LJ77/ Devos Stables
25.  202 Afrika          Hugyecz, Mariann    HUN  0 penalties   65.46 sec
grey 7y.G /Converter/Carthago/OS/103HN54/ KMD Parcours Team
26.  100 Chillando Blue       Koza, Lukasz      POL  0 penalties   65.98 sec
bay 6y.G /Chacco Blue (meckl.)/Silvio I (old)/OS/103VQ54/ Lukasz Koza & Pauli
27.  23  Corleone         Slavikova, Jana     SVK  0 penalties   66.12 sec
bay 6y.G /Tenerife VDL/Wellington/KWPN/103WK41/ Mgr. Jana Sláviková 
28.  214 Filicita          Zelinkova, Zuzana    CZE  1 penalty    67.69 sec
bay 7y.M /For Pleasure/Landgraf I/HOLST/103TD19/ Reimer Detlef Hennings
29.  121 Basco          Szuhai, Gyula      HUN  1 penalty    70.72 sec
bay 7y.G /Padinus/Feinschnitt vd Richter/KWPN/104BD58/ Ifj. Szuhai Gyula
30.  148 Calito J         Holly, Andrej      SVK  1 penalty    70.96 sec
bay 6y.G /Calato/Castellini/HOLST/103UO01/ Sport a Media, spol. s r.o.
31.  151 Bamboo         Becali, Alina      ROU  2 penalties   71.55 sec
bay 7y.S /Balou du Rouet/Cento/OS/103IJ86/ Alina Becali
32.  52  China          Channing-Williams, Nicholas GBR  4 penalties   53.30 sec
bay 6y.M /Chacco Blue/Ircolando/KWPN/103UE94/ Paraschis Nikolaos
33.  139 Catara          Técsy, Attila      HUN  4 penalties   54.13 sec
chest 7y.M /Crawford M/Carthago/OS/103PY53/ Kishortobágy 1740 Kft.
34.  135 Quantara         Karshüning, Sebastian   GER  4 penalties   54.22 sec
grey 7y.M /Quantum/Cassini I/HOLST/103ZA59/ Petersen, Hans-Jürgen
35.  18  Luna          Sprehe, Jörne      GER  4 penalties   55.04 sec
bay 7y.M /L'Avian/Leader M/ZFDP/103KG58/ Sprehe, Jörne
36.  26  Chacco         Márki, Zoltán      HUN  4 penalties   55.97 sec
bay 7y.S /Chacco-Blue/Argentinus/OS/103IV56/ Mráz Tamás
37.  279 Bijou Be         Koza, Paulina      POL  4 penalties   56.11 sec
chest 7y.S /Balou du Rouet OLD/Canabis HOLST/103JF16/ Tadeusz Koza & Zbigniew
38.  7  Pm Carneval        Marton, András     HUN  4 penalties   56.35 sec
bay 6y.M /Castor/Fergar Mail/HSH/104BC45/ Pataki Mihály
39.  243 Timpex Centes       Szabó, Gábor      HUN  4 penalties   57.21 sec
bay 7y.M /4165 Cento/1223 Hargita/HSH/103IV46/ Zrebcinec Velky Saris
40.  66  Tony Montana       Zárug, Gyula      HUN  4 penalties   58.94 sec
chest 6y.G /Crawford/Rebel Z/HOLST/103XX46/ Hollósi Tamás
41.  206 Viper W Z        Slowinska, Marika    POL  4 penalties   61.52 sec
black 7y.G /Vigo D'Arsouilles/Tout Feu D'Hex/ZANG/103KK07/ Marika Slowinska
42.  244 Timpex Csatadal       Szabó, Gábor      HUN   4 penalties   62.92 sec
bay 7y.S /4642 Stolzenberg/3311 Voltaire/HSH/103IV42/ Zrebcinec Velky Saris
43.  168 Que Sera         Orbán, Emil      HUN   4 penalties   64.67 sec
dbay 7y.M /Quidam's Rubin/Lanthan/HANN/103YZ01/ Dietrich, Theo
44.  149 Carolino         Holly, Andrej      SVK   5 penalties   68.42 sec
bay 7y.S /Caretino/Calido I/HOLST/103XN87/ Sport a Media, spol. s r.o.
45.  107 Cajo          Noskovicova, Monika   SVK   5 penalties   68.86 sec
bay 6y.G /Caretino/Contender/HOLST/103XR41/ Sport a Media, spol. s r.o.
46.  101 Cartograns Kiss       Koza, Lukasz      POL   5 penalties   70.17 sec
chest 7y.S /Cartogran/Canabis HOLST/OS/104BC05/ Izabela Doering
47.  113 Bubamara         Krucsó, Szabolcs     HUN   6 penalties   71.05 sec
grey 6y.S /Clinton II/Sandro Boy/OS/103YL24/ Dr. Ungár Anna
48.  178 Jlo           Varga, Balázs      HUN   8 penalties   51.51 sec
bay 6y.M /Justboy/Colonado/HSH/103RH73/ Kabóka Kft. Varga Balázs
49.  246 Cleopatra         Nyagolov, Angel     BUL   8 penalties   66.19 sec
chest 6y.M /Lupicor 04/Ekstein/KWPN/103ZM85/ Angel Nyagolov & Ivaylo Bonev
50.  188 Carthpilon         Stangelova, Monika    SVK   8 penalties   81.52 sec
chest 7y.G /Carthago/Papillon Rouge/OS/103UH27/ K.M.D. Parcours Team
51.  95  Gigolo van Paemel      Demeersman, Dirk    BEL   9 penalties   67.72 sec
grey 7y.S /Cicero/Sandro/BWP/103LB05/ Luc Van Eeckhoudt
52.  136 Osadkowski Key Leena     Morsztyn, Piotr     POL   10 penalties   71.67 sec
chest 6y.M /Lasko (holst)/Le Bon (kwpn)/103YP56/ ATTIS Przedsiebiorstwo Produ
53.  184 Caudillo Domino       Bonev, Ivaylo      BUL   10 penalties   72.02 sec
bay 6y.G /Oklund/Domino/KWPN/103WB45/ Tsochas, Charilaos & Bonev, Ivaylo
54.  273 Casi Bou         Jakab, Aron      ROU   10 penalties   74.70 sec
chest 6y.M /Casio/Baloubet du Rouet/103LM83/ Medelet Florian
55.  57  Agropoint Cerna       Gombos, László     HUN   eliminated
grey 6y.M /Cardino/Coriander/OS/103TF29/ Kis István
Judges:  F. Steiner (AUT)                 Total prize money:  3040 EUR
    K. Fugli (HUN)
T. Juhasz (HUN)

2. Versenyszám: Középkör – a Magyar Lovassport Szövetség Díjugrató Szakágának díjáért
Int. jumping competition in two phases (1.35/1.40 m) KÉTFÁZISÚ
FEI - Art. 274.5.3 – CSIO 3* - Medium Tour
Helyezett versenyzők
1.  203 Unique Cheval     Ivanou, Vasil      BLR    0 penalties phase 2  26.77 sec 1320.00 EUR
bay 10y.G /Up to date/Montmartre/WESTF/103KH49/ New Sport Reitpferde GmbH & Butku 
2.  190 Luftikus Boy      Szász, Sándor      HUN    0 penalties phase 2  26.88 sec 800.00 EUR
bay 9y.S /Landprinz/Duktus/BAY/102UG12/ Spindler, Ljubica Banic
3.  196 Askaban       Köfler, Dieter      AUT   0 penalties phase 2  27.01 sec 600.00 EUR
black 10y.G /Armitage/Renville/102TE34/ Dieter Köfler
4.  70  Qui Vive Platiere     Colombo, Alessandro   ITA   0 penalties phase 2  27.33 sec 400.00 EUR
chest 9y.M /Papillon Rouge, Sfa/SF/102YG01/ Monsieur Christian Planchon
5.  175 Sixtus Leichle,      Mike Patrick      GER   0 penalties phase 2  27.40 sec  240.00 EUR
dbay 8y.G /Stolzenberg/Matador/HANN/103CK27/ Leichle, Mike Patrick
6.  120 Katyusa       Szuhai, Gyula      HUN   0 penalties phase 2  27.75 sec 150.00 EUR
dbay 8y.M /Kannan/Quilot/103AI20/ Intertrió Bt.Hugyecz Mariann
6.  225 Penelope       Mayer, Jürgen     GER   0 penalties phase 2  27.75 sec  150.00 EUR
bay 8y.M /Parker (n.gek.)/Landadel/HSH/103CN32/ Mayer, Jürgen
8.  33  Venusz       Szász, Attila      HUN   0 penalties phase 2  27.76 sec 100.00 EUR
grey 11y.M /Koppány/Merano-1/HSH/102OE87/ Mezőhegyesi Állami Ménes Kft.
9.  6  Pm Fortuna      Marton, András     HUN   0 penalties phase 2  27.95 sec 80.00 EUR
bay 9y.M /Fergar Mail/Cortus/HSH/103EQ48/ Airvent Zrt.
10.  142 Filline van de Veldhoek   Devos, Pieter      BEL   0 penalties phase 2  28.04 sec  80.00 EUR
bay 8y.M /Cartier vd Heffinck/Skippy II/BWP/102YJ67/ Pieter Devos
11.  267 Danthes H       Diederichsmeier, Mynou  GER   0 penalties phase 2  28.31 sec 40.00 EUR
bay 10y.S /Dream Dancer xx/Freeholder/BRAND/103HO05/ Heinz, Heino
12.  167 Zigvago       Orbán, Emil      HUN   0 penalties phase 2  28.72 sec  40.00 EU
bay 9y.G /Ovidius/Come On/KWPN/103ZD98/ Glanemann, Christian
13.  256 Colin 25       Kryna, Maksim     BLR   0 penalties phase 2  28.80 sec 30.00 EUR
chest 9y.M /Couleur-Rubin/Lefevre/OLDBG/103NX75/ New Sport Reitpferde GmbH & Arun
14.  83  Pikeur Caressini     Brinkmann, Markus    GER   0 penalties phase 2  28.92 sec 30.00 EUR
bay 12y.G /Caretino/Cassini I/HOLST/102RE49/ Brinkmann, Wolfgang
15.  262 Zordon       Horváth, Balázs     HUN   0 penalties phase 2  29.26 sec 30.00 EUR
chest 10y.S /3866 Ginus/2533 Goliath/HSH/103PY22/ Országos Mg. Minősítő Intézet
16.  5  Pm Casino      Marton, András     HUN   0 penalties phase 2  29.93 sec 30.00 EUR
bay 9y.G /Castor/Elmshorn/HSH/102WQ02/ Airvent Zrt
17.  79  Gestina Baron     Gram, Morten     DEN   0 penalties phase 2  30.01 sec 30.00 EU
dbay 13y.M /Carano/Age xx/DWB/103YD82/ Gram, Morten
18.  161 Avanti        Sandor, Balazs     HUN   0 penalties phase 2  30.09 sec 30.00 EUR
bay 9y.G /3866 Ginus/2533 Goliath/HSH/102XU97/ Franz Helmut Gründl
19.  185 Capua        Stangelova, Monika    SVK   0 penalties phase 2  30.29 sec  30.00 EU
grey 8y.G /Carinue/Quick Star/OS/103FS08/ KMD Parcours Team
20.  162 Rocket d'Elle      Beletskiy, Vladimir    RUS   0 penalties phase 2  31.08 sec  30.00 EUR
bay 8y.S /Con Air/HOLST/102ZA68/ Haras de Hus
21.  37  Conrad       Wathelet, Gregory    BEL   0 penalties phase 2  31.40 sec 30.00 EUR
bay 8y.S /Con Air/HOLST/102ZA68/ Haras de Hu
Nem helyezett versenyzők
22.  227 Quinto        Sillo, Radovan     SVK   0 penalties phase 2  31.66 sec
grey 9y.G /Quintero/Calypso I/HOLST/102XS36/ Radovan Sillo
23.  234 lucky du reverdy     Montini, Nicolo     ITA   0 penalties phase 2  31.97 sec
bay 14y.S /Allegreto/Grand Veneur/SF/ITA08660/ Gina S.R.L
24.  133 Taquila       Karshüning, Sebastian   GER   0 penalties phase 2  32.20 sec
bay 10y.M /Paramount/Acord II/HOLST/102XO63/ Thoroe, Christian
25.  172 Folinde van het Slagershof  Leung, Raena      HKG   0 penalties phase 2  33.08 sec
bay 8y.M /Contact vd Heffinck/J Attack D El Pantireye/103NF85/ Luiz Felipe De Aze 
26.  157 Connycor       Eder, Stefan      AUT   0 penalties phase 2  33.20 sec
chest 10y.M /Con Capitol/Lupicor/WESTF/102RU09/ Michael Steinbrecher
27.  128 Agropoint Cassiloc    Wingrave, James     HUN   0 penalties phase 2  33.45 sec
grey 8y.G /Cassini I/Locato/HOLST/103DK93/ Agropoint Kft. 
28. 2 9  Calida 46       Ciriesi, Federico     ITA   0 penalties phase 2  34.33 sec
bay 12y.M /Chenook/OLDBG/103IH06/ Berselli Cecilia 
29.  2  Arakorn       Wasilewski, Lukasz    POL   0 penalties phase 2  35.02 sec
bay 8y.G /Cantos/Damiro/KWPN/103HF27/ Lukasz Wasilewski&HBC Stal BV
30.  31  Artus 0307      Ciriesi, Federico     ITA   4 penalties phase 2  27.09 sec
bay 13y.G /Argentinus/Naverino XX/ITA42240/ Cecilia Berselli 
31.  194 Onnyl Des Seruois    Garofalo, Antonio Maria  ITA   4 penalties phase 2  27.22 sec
dbay 11y.G /Charleston du Cap/Henaud/SF/103IC06/ Jumping Club Asd
32.  195 Poker Plus Le Dune    Garofalo, Antonio Maria  ITA   4 penalties phase 2  27.55 sec
bay 9y.S /President/Lagos/103HD48/ ONORI Alessandro
33.  248 Gideon       Nyagolov, Angel     BUL   4 penalties phase 2  27.61 sec
bay 7y.G /Ginus/Le Roi/NRPS/103DI25/ Christina Gustafsson
34.  67  Khan        Zárug, Gyula      HUN   4 penalties phase 2  29.51 sec
chest 7y.G /4747 Karandasj/3653 Cannonball/HSH/103PY31/ Szklász Anikó
35.  232 Simply You      Heibl, Agnes      HUN   4 penalties phase 2  29.70 sec
chest 11y.M /Play Boy v.h. Bloemenhof/Full Speed v.h. Bloemenhof/AES/GER45940/ Kr
36.  88  Carnero       Kiss, Zsolt      HUN   4 penalties phase 2  30.56 sec
bay 9y.S /Carnute/Coriano/HOLST/102RZ24/ Kiss István
37.  280 Banjo Boy      Koza, Paulina      POL    4 penalties phase 2  30.80 sec
chest 7y.S /Sjapoo/Matterhorn/KWPN/103LT20/ Agnieszka Gruca
38.  90  Caligula       Vinnichenko, Marina   UKR   4 penalties phase 2  30.93 sec
grey 10y.S /Cornet Obolensky/Lord Calando/WESTF/UKR40084/ Vinnichenko Svetlana
39.  147 Claudia S       Holly, Andrej      SVK   4 penalties phase   31.60 sec
grey 11y.M /Cassini I/Lorenz/HOLST/102OI40/ Sport a Media, spol. s r.o.
40.  229 Oscar Des Fontaines    Sillo, Radovan     SVK   4 penalties phase   31.61 sec
bay 11y.S /Lando (dk) Dwb/SF/FRA47258/ Radovan Sillo
41.  208 Canevaro       Onishchenko, Oleksandr   UKR   4 penalties phase 2  41.58 sec
grey 9y.G /Cellestial/Capriol/OS/103CN54/ Onishchenko Aleksandr
42.  258 Chanel Birdavenue    Prouve, Bert      BEL   4 penalties phase 2  25.99 sec
bay 11y.M /Sheyenne de Baugy/Burggraaf/BWP/102OG51/ Prova-Hof N. V
43.  170 Flyer        Laufer, Tomaz     SLO   8 penalties phase 2  31.75 sec
chest 8y.G /Heartbreaker/Rebel/BWP/103IG80/ Aleksander Smolnikar
44.  35  Angel Jh-Z      Najdenov, Hristo     BUL   8 penalties phase 2  41.97 sec
grey 12y.M /Artos Z/Calypso/ZANG/BEL41326/ Hristo Naidenov 
45.  14  Urbane       Szentirmai, Ference    UKR   13 penalties phase 2  43.90 sec
bay 12y.M /Landeur/Winckenburgh/KWPN/POL40333/ Onyshchenko Oleksandr
46.  111 Seminole       Krucsó, Szabolcs     HUN   15 penalties phase 2  50.17 sec
bay 9y.G /Stolzenberg/Calypso II./HANN/103OJ39/ Tüske Gyula
47.  116 Coeur Blesse Z     Bianchi, Matilde Giorgia  ITA   1 penalty phase 1   63.05 sec
black 10y.G /Conterno Grande/Gottwald/ZANG/102NF10/ Matterhorn Springen SA
48.  17  Lacrima di Felicita    Pirik, Zsolt      HUN   1 penalty phase 1   63.32 sec
bay 10y.M /Careful/Landadel/OS/102XR58/ Lázár Zoltán 
49.  218 Asjemenou      Fourlis, Alexandros    GRE   1 penalty phase 1   64.03 sec
8y.G /Indoctro/Zeus/KWPN/103UV01/ Tapper Henrik
50.  49  Santiago       Lázár, Zoltán Jr.     HUN   1 penalty phase 1   64.20 sec
bay 14y.S /Calvaro/Nimmerdor/KWPN/NED07157/ Szuhai Gyula
51.  221 Siphy        Khomashko, Sergey    RUS   2 penalties phase   67.53 sec
grey 9y.M /Quite Capitol/Caletto I/HOLST/102XP54/ Razgulyae, Nikolay
52.  36  Sea Coast Forlap DC    Wathelet, Gregory    BEL   3 penalties phase 1  72.44 sec
chest 8y.G /Querlybet Hero/Heartbreaker/BWP/103ME55/ Sea Coast (10061300)
53.  26  Calata        Hruska, Zdenek     CZE   3 penalties phase 1  74.13 sec
grey 11y.M /Calato/Acord II/CZE40340/ Dana Kovacova
54.  19  Quidam's Cherie     Sprehe, Jörne      GER   3 penalties phase 1  74.67 sec
bay 8y.M /Quidam's Rubin/Lifestyle/OLDBG/103CM37/ Gestüt Sprehe GmbH
55.  182 Aria G        Bonev, Ivaylo      BUL   4 penalties phase 1  55.08 sec
grey 7y.M /Orame/Frontal/KWPN/103CV32/ Tsochas Charilaos
56.  59  Chita        Zalewski, Radoslaw    POL   4 penalties phase 1  57.21 sec
bay 9y.M /Chico's Boy/Feiner Graf/HANN/103BV20/ Krzysztof Pomiankowski
57.  191 Lopez        Ruxandariu, Luca    ROU   4 penalties phase 1  59.19 sec
bay 14y.G /Ladinos/Walldorf/OLDBG/ROM40005/ Bontea Anne Marie
58.  274 Karina        Czékus, Zoltán     HUN   4 penalties phase 1  59.48 sec
bay 15y.M /Justboy/Shamaraan xx/HSH/HUN40193/ C-Univerzál Kft. Czékus Zoltán
59.  163 Quppydam des Horts    Beletskiy, Vladimir    RUS   4 penalties phase 1  59.86 sec
chest 9y.S /Quidam de Revel/Le Tot de Semilly/SF/103AU32/ Gnatyuk Ekaterina
60.  126 Achilleus       Wingrave, James     HUN   4 penalties phase 1  61.77 sec
grey 8y.G /Ars Vivendi/Carthago/OS/102WS48/ Agropoint Kft.
61.  61  Commander      Stangel, Marian     SVK   4 penalties phase 1  61.83 sec
grey 12y.S /Contender/Corrado I/SVK40057/ K.M.D. Samorin
62.  4  Coreggio 3      Coata, Simone     ITA   4 penalties phase 1  62.31 sec
dbay 12y.S /Corrado I/Athlet Z/HOLST/GER44297/ J.S.Jumping S.R.L
63.  132 la-Pass        Morotski, Yahor     BLR   4 penalties phase 1  62.40 sec
chest 12y.G /Landor S/Cordalme Z/OLDBG/LTU40105/ New Sport Reitpferde GmbH & Butk
64.  50  Brody        Lázár, Zoltán Jr     HUN   4 penalties phase 1  62.99 sec
bay 13y.S /Baloubet du Rouet/Grandeur/RHEIN/HUN01880/ Szuhai Gyula
65.  141 Dream of India Greenfield  Devos, Pieter      BEL   4 penalties phase 1  77.28 sec
bay 10y.G /Gem of India/Night And Day/BWP/102RU31/ Jean Pierre Stampaert 
66.  222 Casimir L       Khomashko, Sergey    RUS   5 penalties phase 1  63.14 sec
bay 8y.G /Cayetano L/Cosinus/WESTF/103KT52/ K.M.D. Samorin 
67. 54  Clooney 26      Vaskov, Ibragim     BLR   5 penalties phase 1  63.44 sec
dchst 10y.G /Cordalme/Landjonker/OLD BG/103KF56/ New Sport ReitpferdeGmbH, Olga Kor
68.  105 Cashman II      Noskovicova, Monika   SVK   5 penalties phase 1  63.54 sec
bay 11y.G /Cashandcarry/Leonid/HOLST/103OI74/ Keller Hans W.
69.  201 Kannavia       Hugyecz, Mariann    HUN   5 penalties phase 1  65.58 sec
chest 10y.M /Kannan/Carthago Z/102YC51/ Halasi Olivia
70.  56  Kincsem Bella     Gombos, László     HUN   5 penalties phase 1  65.70 sec
grey 8y.M /Pilot Pur of Kenia/Calato/HSH/103IE92/ Kincsem Lovaspark Kft.
71.  231 Pitano        Petre, Patrick      ROU   6 penalties phase   69.32 sec
dbay 12y.G /Pilaro/Prh Zeus/RHEIN/102OB62/ Patrick Petre
72.  179 Lotti        Varga, Balázs      HUN   8 penalties phase 1  57.22 sec
bay 7y.M /Toran/Charisma II./HSH/103OI35/ Kabóka Kft.
73.  173 Lalik        Leung, Raena      HKG   8 penalties phase 1  61.93 sec
bay 11y.M /Limes/Landkaiser/OLDBG/102OU22/ Baleri Luigi
74.  226 Medea Of Brightness   Szilágyi, Réka     HUN   9 penalties phase 1  79.77 sec
bay 11y.M /Lord Sinclair/Rasso/BAY/102YH25/ Szilágyi Réka
75.  72  Texas I       Saurugg, Markus     AUT   10 penalties phase 1  67.54 sec
lbay 10y.M /Acorado/Coriano/HOLST/102WH61/ Heide Maria Kriegler
76.  210 Premier de Falaise    Onishchenko, Oleksandr   UKR   11 penalties phase 1  71.49 sec
bay 10y.S /Jarnac Sf/SF/102MJ61/ Monsieur Jean-Pierre SIMMLER
77.  204 Carmelita 17      Ivanou, Vasil      BLR   11 penalties phase 1  72.55 sec
grey 12y.M /Cento/Pilot/WESTF/GER44278/ New Sport Reitpferde GmbH & Butkus,
78.  12  Wembley R      Chechina, Olga     RUS   11 penalties phase 1  90.96 sec
bay 10y.G /Sam R/Lucky Light Dve/KWPN/102QO16/ New Sport Reitpferde GmbH & Arunas
79.  39  Comodus       Tóth, László      HUN   12 penalties phase  75.44 sec
grey 9y.S /Corino/Gold/HSH/102VW38/ Tóth László 
80.  9  Preslava       Boiova, Anna      BUL  13 penalties phase 1  64.51 sec
grey 8y.M /Platinium De Prahy/Vizior/103QI28/ Strahil Angelov
81.  104 Elton von Rocherath    Papousek, Kamil     CZE   13 penalties phase 1  82.35 sec
bay 9y.G /Lambada Van Berkenbroeck/Flamanco Destemilly/103EA47/ Stáj Accom Praha
82.  152 Lancaster B      Becali, Alina      ROU   eliminated phase 1
bay 14y.G /Lanero/Haemon xx/WESTF/GER41263/ Alina Becali
82.  92  Shalimar       Vinnichenko, Marina   UKR   eliminated  phase 1
bay 11y.M /Carolus I/Accord II/HOLST/UKR40086/ Vinnichenko Svetlana
Judges:   J. Pelly (GBR)                   Total prize money:  4270 EUR
    T. Juhasz (HUN)
E, Pintye (HUN)
3. vrsz. Invitel Prize
Int. jumping competition against the clock (1.45 m)
FEI - Art. 238.2.1 - CSIO3* - Big Tour
1st qualification for the Grand Prix 
Helyezett versenyzők
1.  69    Winner        Colombo, Alessandro     ITA  0 penalties  62.11 sec   1980.00 EUR
dbay 10y.G /Ohorn/Kenwood/KWPN/103EC39/ Verri Viola
2.   143  Echo D        Devos, Pieter        BEL  0 penalties  63.19 sec   1200.00 EUR
bay 9y.G /Orlando/Skippy II/BWP/102NP28/ Devos Stables Bvba
3.   44   Cleopatra VI       Martini, Monika      GRE  0 penalties  63.79 sec   900.00 EUR
bay 11y.M /GBR42460/ Martinis Emilios
4.   165  Trojka        Tomaszewski, Antoni     POL  0 penalties  63.85 sec   600.00 EUR
dbay 12y.M /Lavendel Kwpn/Cabrol Holst/POL40335/ Romuald Dobrowolski
5.   281  Desteny van het Dennehof   Wathelet, Gregory      BEL  0 penalties  64.47 sec   360.00 EUR
chest 10y.G /Andiamo/Burggraaf/BWP/102WR50/ Stal de Kalvarie
6.   110  Chacco Boy       Krucsó, Szabolcs      HUN  0 penalties  64.94 sec   270.00 EUR
dbay 8y.G /Chacco-Blue/Lasangos/OS/103AS33/ Márki Zoltán
7.   236 F Olympic Mh       Kawiak, Igor        POL  0 penalties  66.22 sec  180.00 EUR
bay 8y.S /Nonstop/Caretano/BWP/103AQ16/ T&l Nv 
8.   96   Bufero van het Panishof   Demeersman, Dirk      BEL  0 penalties  66.69 sec  150.00 EUR
bay 12y.S /Parco/Polidiktus/BWP/BEL41656/ Jurgen & John Panis
9.   134  Castella        Karshüning, Sebastian     GER  0 penalties  67.24 sec  120.00 EUR
grey 10y.M /Cassini I/Little Rock/HOLST/103RN47/ Brokamp, Jürgen
10.  247  Carlot 5        Nyagolov, Angel      BUL  0 penalties  67.79 sec  120.00 EUR
bay 7y.S /Carthago/Continue/OLDBG/103DB95/ SVS Sportvision Stables GmbH&Co.KG
11.  266  Goldstar        Diederichsmeier, Mynou    GER  0 penalties  67.86 sec   60.00 EUR
chest 12y.G /Goldfever I/Voltaire/HANN/GER43887/ Jost Sabine
12.  242  Timpex Cent       Szabó, Gábor       HUN  0 penalties  68.08 sec   50.00 EUR
bay 10y.S /4165 Cento/1223 Hargita/HSH/102SL25/ Timpex Ny¡regyháza Kft.
12.  263  PM Jumping Lady     Horváth, Balázs       HUN  0 penalties  68.08 sec   50.00 EUR
dbay 9y.M /Jaguar Mail/Everest/HSH/102WQ08/ Airvent Zrt
14.  119  Dr Oklund       Szuhai, Gyula       HUN  0 penalties 68.23 sec   40.00 EUR
bay 10y.G /Oklund/Caretino/KWPN/102VG00/ Szuhai Gyula
15.  34   Quick Step 6       Stock, Markus       AUT  0 penalties 68.35 sec   40.00 EUR
bay 10y.G /Quick Star/Acord II/HOLST/102RR11/ Ing. Meinhard Stock
16.  257  Ebano         Prouve, Bert        BEL  0 penalties 70.01 sec   40.00 EUR
bay 9y.G /Nonstop/Cappucino van Berkenbroek/BWP/103EX03/ Bernaerts Rosette
17.  21   Contifax        Sprehe, Jörne       GER  0 penalties  70.22 sec  40.00 EUR
dbay 13y.S /Contender/Ritual/HOLST/GER42014/ Gestüt Sprehe
18. 2 64   Hannibal        Horváth, Balázs       HUN  0 penalties  71.38 sec   40.00 EUR
bay 9y.G /Hestor/Merano I-38/HSH/102XR10/ Pataki Mihály
19.  245  Cartina 8        Nyagolov, Angel      BUL  0 penalties  71.86 sec   40.00 EUR
chest 8y.M /Cartoon/Stakkato/OS/103PH50/ Gestüt Lewitz
20.  108  Quax 29        Noskovicova, Monika     SVK  0 penalties  71.93 sec   40.00 EUR
chest 10y.G /Quantum/Nimmerdor/HOLST/102TH75/ Sport a Media, spol. s r.o.
21.  16  Nifrane de Kreisker      Szentirmai, Ference      UKR  0 penalties  72.12 sec   40.00 EUR
bay 12y.M /Carnute/Papillon Rouge/SF/FRA42424/ Syiniavskyi Viacheslav 
22.  174  Orphee du Granit     Leung, Raena       HKG  0 penalties  73.36 sec   40.00 EUR
bay 11y.G /Imperator de Gamet, Sf/SF/102SE83/ Su Wan, Tung 
23.  60   Enriques of the Lowlands   Zalewski, Radoslaw      POL  0 penalties  73.49 sec   40.00 EUR
bay 9y./Diamant de Semilly/Carthago/BWP/102VP43/ Equivarandas/ecolua
24.  213  Caleri II        Zelinkova, Zuzana      CZE  0 penalties  74.78 sec   40.00 EUR
bay 10y.S /Calido I/Leonid/HOLST/103EO76/ Ing. Olga Plachá
Nem helyezett versenyzők
25.  103  Chito Blue       Koza, Lukasz       POL  0 penalties  75.51 sec
bay 8y.G /Chacco Blue (meckl.)/Quinar (holst)/OS/103FL10/ Tadeusz Koza
26.  180  Amazing 27       Bonev, Ivaylo       BUL  0 penalties  76.05 sec
bay 8y.G /Padinus/Corleone/KWPN/103QN27/ Tsochas, Charilaos & Bonev, Ivaylo
27.  166  Lacapo 4        Orbán, Emil        HUN  0 penalties  76.66 sec
bay 14y.G /Landor S/Argentinus/OLDBG/GER43834/ Illbruck Sabina
28.  238  Royal des Bissons     Kneifel, Astrid       AUT  0 penalties  78.49 sec
bay 8y.G /Flipper d'Elle/Page de Paulstra/SF/103DC41/ Gertrude Puchner
29.  217  Casimir de la Pomme    Fourlis, Alexandros      GRE  0 penalties  78.58 sec
bay 11y.G /Nabab de Reve/Chin Chin/BWP/102OU02/ Alexandros Fourlis
30.  271  Mephisto        Jakab, Aron        ROU  0 penalties  79.58 sec
bay 11y.G /ROM00409/ Aron Jakab 
31.  24   Quickborn 5       Bozan, Razvan       ROU  0 penalties  80.92 sec
bay 9y.G /Quidam's Rubin/Canaris/103EG38/ Bozan Alexandru Razvan
32.  51   Soothe Me de Ness     Channing-Williams, Nicholas   GBR  4 penalties  62.93 sec
bay 11y.S /Kashmir van Schuttershof/Polydor/SBS/BEL41721/ Nikolaos Paraschis
33.  41   Coraggio D Hulsterlo    Opatrny, Ales       CZE  4 penalties  63.74 sec
bay 11y.G /Canadian River/Palestro van de Begijnakker/BWP/102TJ52/ Vladimir Malak
34.  93   Felton du Mont      Demeersman, Dirk      BEL  4 penalties  66.62 sec
grey 8y.S /Clinton/BWP/102VR54/ Haras de Hus 
35.  241  Timpex Cabale      Szabó, Gábor       HUN  4 penalties  66.79 sec
bay 14y.S /Cabdula du Tillard/Lucky Lionell/HSH/HUN01874/ Timpex Kft.
36.  259  Dynamite vt Hazelarenhoekje  Prouve, Bert        BEL  4 penalties  67.29 sec
bay 10y.S /Heartbreaker/Clinton/BWP/102XS86/ Bert Prouve
37.  205  Zagato        Slowinska, Marika      POL  4 penalties  67.51 sec
bay 9y.G /Contendro/Lux/KWPN/102SW89/ Marika Slowinska 
38.  199  Glock's Prince de Vaux    Köfler, Dieter       AUT  4 penalties  67.72 sec
chest 10y.G /Flipper D' Elle/Super De Bourriere/SF/102XM31/ Ing. Gaston Glock
39.  223  Roncador        Mayer, Jürgen       GER  4 penalties  68.33 sec
bay 14y.S /Rivero II/Lauritz J/BAY/GER26568/ Mayer, Jürgen
40.  46   Chambertino 2      Tuganov, Vladimir      RUS  4 penalties  69.00 sec
dbay 9y.G /Contendro I/Dynamo/HANN/103EC65/ Giebler, Adolf
41.  28   Um Diabo       Okla, Krzysztof       POL  4 penalties  69.76 sec
chest 12y.G /Faldo/Tolbert/KWPN/103AB23/ Krzysztof Okla 
42.  156  Aseth S        Sanfelice, Antonio     ITA  4 penalties  70.09 sec
bay 8y.G /Indoctro/Hold Up Premier/KWPN/103HZ39/ Sanfelice Di Monteforte Antonio
43.  215  Luka's Ninja       Zelinkova, Zuzana      CZE  4 penalties  70.25 sec
chest 12y.G /Ganymed/Silvio I/SVK40099/ Ingrid Rajecka
44.  212  Tonik Hero       Devos, Wouter       BEL  4 penalties  70.49 sec
bay 10y.M /Ogano Sitte/Elegant de l'Ile/SBS/102NP24/ Devos Stables Bvba
45.  115  Myjolofolo de Golaine    Bianchi, Matilde Giorgia    ITA  4 penalties  70.84 sec
bay 13y.G /Fidelio du Donjon/Hospodar/SF/FRA43890/ Bianchi Angelo Giovanni
46.  189  Great Pleasure 13     Szász, Sándor       HUN  4 penalties  71.53 sec
bay 9y.S /Grand Pilot I/Lanthano/BAY/102NN20/ Rauh, Michael
47.  15  Quickdiamond       Szentirmai, Ference      UKR  4 penalties  71.96 sec
chest 11y.G /Quick Lauro Z/Catango/ZANG/102MI93/ Prysyazhnyuk Volodymyr
48.  155  Indiana del Terriccio    Sanfelice, Antonio      ITA  4 penalties  73.05 sec
chest 9y.M /Can Can del Terriccio/carthago/103AM00/ sanfelice di monteforte anton
49.  45   Bluebuster       Tuganov, Vladimir      RUS  4 penalties  73.34 sec
chest 12y.G /Mr Blue/Fleur du Manoir/BWP/BEL42194/ Giebler, Adolf
50.  277  Kabuki Des Isles      Czékus, Zoltán       HUN  4 penalties  73.47 sec
bay 15y.G /Quito de Baussy/Leprince de Thurin/SF/ITA40338/ C-Univerzál Kft. Czékus
51.  209  Wisconsin       Onishchenko, Oleksandr    UKR  4 penalties  73.55 sec
dbay 14y.G /Darco/Coriolan/BWP/BEL40785/ Marta Ortega Perez
52.  197  Emir vh Moleneind     Köfler, Dieter       AUT  4 penalties  73.70 sec
bay 9y.G /Richebourg/Darco/BWP/103LZ80/ Serena Hamberg
53.  87   Al Pacino 48       Petkov, Ruslan       BUL  4 penalties  73.87 sec
black 11y.G /Arpeggio/Prinz Segelhorst/WESTF/GER45317/ Arabadzhieva, Aleksandra
54.  187  Pinocchió        Stangelova, Monika      SVK  4 penalties  73.99 sec
chest 12y.S /Up to date/Pinocchio/HUN40514/ KMD Samorin
55.  200  Keve         Hugyecz, Mariann      HUN  4 penalties  75.81 sec
dbay 8y.S /Quidam's Rubin/Corghano/HSH/103EQ43/ Jármy Katalin
56.  164  Littlefoot 22       Beletskiy, Vladimir      RUS  4 penalties  76.09 sec
bay 12y.G /Lord Caletto/Pierot II/WESTF/102QJ42/ New Sport Reitpferde GmbH & Vlad
57.  252  Quite Quick       Truelsen, Karina Rie     DEN  4 penalties  77.57 sec
dbay 10y.G /quite easy/a'khan z/DWB/102MS26/ capacity horses
58.  131  Wacantos        Morotski, Yahor       BLR  4 penalties  79.74 sec
bay 10y.G /Cantos/Kojak/KWPN/103EX23/ New Sport Reitpferde GmbH & Arunas
59.  269 Road Runner PSG      Majher, Patrik       SVK  4 penalties  79.79 sec
bay 15y.G /Lauriston/Acord II/KWPN/SUI09459/ Majher Erik 
60.  150  Cento         Holly, Andrej       SVK  4 penalties  80.03 sec
bay 14y.G /Centauer Z/Domino/SVK40036/ Radovan Sillo 
61.  171  Heart Stealer       Laufer, Tomaz       SLO  4 penalties  81.20 sec
bay 8y.S /Heartbreaker/Burggraaf/KWPN/103HI35/ Alenka and Toma? Laufer 
62.  158  PSG Petit Prince      Eder, Stefan        AUT  4 penalties  82.62 sec
black 12y.G /Acobat II/Contender/OLDBG/FRA43854/ Peter Schildknecht
63.  216 Contact         Búza, Krisztián       HUN  8 penalties  67.79 sec
grey 8y.G /Con Air/Lacantus/HOLST/103FS11/ Berghoffer Gizella
64.  84  Pikeur Ailton        Brinkmann, Markus      GER  8 penalties  71.07 sec
bay 12y.G /Arpeggio/Pablo/WESTF/102RE51/ Brinkmann, Wolfgang
65.  220  Like You 2       Khomashko, Sergey      RUS  8 penalties  73.16 sec
bay 9y.M /Lifestyle/Cordalme/OS/103FT60/ Razgulyaev, Nikolay
66.  255  Challenger 37      Kryna, Maksim       BLR  8 penalties  73.19 sec
grey 10y.G /Cornet Obolensky/Foxiland xx/WESTF/102NV03/ New Sport Reitpferde GmbH
67.  20   Kara Luna       Sprehe, Jörne       GER  penalties   73.36 sec
chest 10y.M /Quidam's Rubin/Le Coeur/OLDBG/102ML74/ Gestüt Sprehe GmbH
68.  127  Lamborgini       Wingrave, James      HUN  8 penalties  73.69 sec
grey 8y.G /Carinue/Landgold/OS/102ZE31/ Agropoint Kft.
69.  251  Cassano        Truelsen, Karina Rie     DEN  8 penalties  73.83 sec
dbay 9y.G /Cardento/Bellini/SWB/102SV85/ Kristin Gamlemshaug Andresen
70.  86   Contigo        Petkov, Ruslan       BUL  8 penalties  74.05 sec
bay 10y.G /Chasseur I/Ginsberg/HANN/102MH12/ Arabadzhieva, Aleksandra
71.  181  Quinlan 2        Bonev, Ivaylo       BUL  8 penalties  74.59 sec
grey 8y.G /Quantum/Cassini I/HOLST/103DR01/ Ivaylo Bonev
72.  64 Lara Croft        Candin, Andy       ROU  8 penalties  75.46 sec
black 8y.M /Toulon/Carthago/OS/103DE28/ Sergiu Astefanesei
73.  78   Brutus        Gram, Morten       DEN  8 penalties  75.92 sec
chest 8y.S /Balou du Rouet/Baccara du Thot/103HU43/ Daniel Ioan Maricuta
74.  62   Clear Jolie       Stangel, Marian       SVK  8 penalties  77.55 sec
grey 8y.M /Clearway/Nimmerdor/HOLST/103JP95/ Marian Stangel
75.  239  Fair Play 5       Kneifel, Astrid       AUT  8 penalties  78.54 sec
bay 10y.G /Parco/Cor de la Bruyere/BWP/102XU02/ Puchner GmbH & Co KG
76.  91   Hellzapoppin       Vinnichenko, Marina     UKR  8 penalties  79.25 sec
bay 11y.G /KWPN/GBR40933/ Svitlana Vinnichenko
77.  228  Chieano        Sillo, Radovan       SVK  9 penalties  83.39 sec
chest 11y.G /Chellano Z/Voltaire/ZANG/102WL33/ Belam, spol. s r.o. 
78.  58   Duke of Carneval     Zalewski, Radoslaw      POL  10 penalties  89.24 sec
grey 10y.G /Cardento/Carneval/BWP/NED41806/ Mr. Stanczak, Wlodzimierz
79.  160  Alerion 2        Stavroulakis, Stelios     GRE  12 penalties  68.87 sec
bay 11y.G /WESTF/GRE40168/ Koumpetsos-Madourou
80.  177  Clausewitz N       Leichle, Mike Patrick     GER  12 penalties  69.16 sec
grey 11y.G /Corrado II/Alcatraz/HOLST/103AO25/ Nilsson, Uwe
81.  276  Apolló        Czékus, Zoltán       HUN  12 penalties  71.35 sec
bay 11y.G /Accarat/Justboy/HSH/HUN40643/ C-Universal Kft. Czékus Zoltán
82.  3   Cannavaro       Coata, Simone       ITA  12 penalties  72.96 sec
bay 9y.G /Caspar/Continue/OS/103CB99/ Equita Kft
83.  176  RPM Coquin Chandial    Leichle, Mike Patrick     GER  12 penalties  75.47 sec
grey 15y.S /Concerto II/Capitol I/HOLST/GER43048/ Radesforder Pferdemanagement Gm
84.  53   Rapide Umorkus      Vaskov, Ibragim       BLR  12 penalties  75.57 sec
grey 12y.G /royal bravour/darnels/KWPN/NED42261/ New Sport Reitpherde GmbH, Olga K
85.  123  Nabab Landelles      Skandalis, Yiannis      GRE  12 penalties  76.02 sec
chest 12y.G /Gitan de la Cense/SF/GRE40063/ Vasilis Labrakakis 
86.  153  Cantona R       Hegedüs, Kristóf       HUN  12 penalties  82.00 sec
grey 11y.G /Carpaccio/Lancer II/WESTF/102QY48/ Thies, Alexander
87.  114  Vienna        Ursache, Ionut       ROU  13 penalties  84.82 sec
bay 11y.M /Lux/Burggraaf/103AL87/ Beyaert Farm Inc 
88.  40   Isti         Tóth, László        HUN  14 penalties  87.37 sec
grey 10y.G /4055 Istafan/2504 Lord major/HSH/102SL23/ Takács Péter
89.  193  Quidich de la Chavee    Garofalo, Antonio Maria    ITA  16 penalties  74.04 sec
chest 9y.S /President/Apache d'Adriers/SF/102NI37/ Bagni Salvatore
90.  42   Zidande P       Opatrny, Ales       CZE  retired
bay 9y.G /For Pleasure/Galoubet A/KWPN/102WC60/ Ivar Valdmaa
90.  235  Centino du Ry      Kawiak, Igor        POL  retired
bay 14y.S /Cento/Caretino/BAWUE/FRA13065/ Valicourt Horse Team S.A.R.L. + Har
90.  137  Osadkowski van Halen    Morsztyn, Piotr       POL  retired
chest 11y.G /Hors la Loi II/Cavalier/KWPN/102YW87/ Monika Morsztyn
90.  85   Pikeur Lux       Brinkmann, Markus      GER  retired
bay 12y.G /Lancer III/Pilot/WESTF/102RE46/ Brinkmann, Wolfgang
90.  1   Wavantos vd Renvillehoeve  Wasilewski, Lukasz      POL  retired
bay  10y.G /Lux/Wellington/KWPN/102MZ43/ Lukasz Wasilewski & Bogna Sasiadek
Data of competition:
Judges:  K. Fugli (HUN)                      Total prize money:  6480 EUR
J. Pelly (GBR)

 

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Hûsölj a nyári melegben egyedi módon - nézz jégkorong meccset! Nem tudod, hol kezdd? Adok pár tippet! ^^    *****    STITCHERS - Gyere és ismerd meg a Freeform csatorna sorozatát és annak színészeit! Épp San Diego Comic-Con lázban égünk!    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Naptár,Design!    *****    INGYENES HOROSZKÓP ELEMZÉS, ASZTROLÓGIA OKTATÁS! CSAK REGISZTRÁLNOD KELL!    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is H&#245;s! H&#245;sregék RPG    *****    Erdõszéli tudósítónk jelenti: Marculábi cica éjszakai felfedezõútra indult! Gyertek ti is! Részletek a Mesetárban!    *****    Születési horoszkóp 1000 Ft. 3 év elõrejelzés 1000 Ft. Párkapcsolati elemzés 1000 Ft. Óriási nyári akció csak nálam!!!    *****    Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lore rajzai &#9830;Lor    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG    *****    Filmek itt!    *****    Ha szeretsz filmet nézni klikk ide! Klikk klikk    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    Megújult külsõvel vár Magyarország egyetlen Olicity rajongói lapja! Mindennap friss hírek a sorozatról és a párosról!    *****    Készítsd el saját horoszkópod ingyen,csak kattints!Fantasztikus akciók a fõoldalon,ezt nem szabad kihagyni! Látogas meg!    *****    BLOG, STORYK, KRITIKÁK, BESZÁMOLÓK, KEDVENCEK, DIVAT, SZÉPSÉGÁPOLÁS, LAKBERENDEZÉS, MINDEN AMI EGY BLOGRA KELL!    *****    Nyári akció,minden horoszkóp megrendelés 1000 Ft. Rendelj most szeretteidnek ajándék horoszkópot.Várlak az oldalamon!    *****    Gréti. 23. ExmisszusGyakornok. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. ErikKarlsson. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Azt mondják, hogy amikor egy fõnix meghal, a hamvaiból egy sokkal szebb, sokkal erõsebb madár születik&#8230;    *****    Fantasztikus nyári akció,minden horoszkóp megrendelés 1000 Ft. Rendelj most szeretteidnek ajándékot.Várlak az oldalamon!