CSI**-W Budapest/HUN 2015. november 27.-29.
A Lovas világkupa három versenynapján kilenc különböző rangú, nehézségi fokú díjugrató versenyt rendeznek.
Időpont 2015.11.27.-2015.11.29.
Kategória CSI-W
Város Budapest: Papp László Sportaréna. Cím: HUN 1143 Budapest Stefánia út 1-3.
Versenybíróság: Elnök: Károly Fugli (Külföldi)
Tagok: Schlezák Melinda (Nemzetközi 3) Pintye Éva, dr. (Nemzetközi 2) Juhász Tibor (I. osztályú)
Melegítőpálya bírók:
Int. chef steward (Külföldi)
Pályaépítő: Erdélyi Magdolna (Nemzetközi 3)
Rendező: Lovas Show Kft., MLSZ Cím: 1143 Budapest Stefánia út 1-3.
Versenyigazgató: Stróbl Dorottya
Versenyiroda: Pataki-Csete Dorottya
Rendező Egyesület: Magyar Lovassport Szövetség
Általános információk
PROGRAM
2015. NOVEMBER 27. péntek
8.00 UNIQA Gyermeklovasnap
8.00 Coca-Cola Kupa Díjugratás 1. versenyszám kétfázisos
9.30 Lovas bemutatók
Hamza Viktória ló és kutya szabadidomítás
Győri trükklovasok kaszkadőrshow
Füzesgyarmati fogat lovastornacsapat
Püspökladányi Új Lovas Színház lóboard showja
UNIQA Pónigaloppverseny 1 fordulós, vagy 2 elődöntő, döntős lebonyolítási rendszerrel
Fríz lótenyésztő egyesület lovas mikulása
Pusztai Róka Hagyományőrző Egyesület honfoglalás kori bemutatója
11.00 Szentkirályi Ásványvíz kettesfogatok szimultán versenye
11.30 Gravír Express Kupa Díjugratás 2. versenyszám hiba-idős
15.00 Longines Kupa Díjugratás 3. versenyszám Világkupa kvalifikáció
17.00 zárás-ürítés
2015. NOVEMBER 28. szombat
8.00 UNIQA Lovas Világkupa
8.00 Pilsner Urquell Kupa Díjugratás 4. versenyszám hiba-idős
11.00 Tchibo Kupa Díjugratás 5. versenyszám vadászugratás
13.10 Kettesfogatok kombinált hajtása
14.15 UNIQA Díjugrató Világkupa 6. versenyszám Grand Prix
16.00 zárás-ürítés
19.00 Gladiátor gigamusical
2015. NOVEMBER 29. vasárnap
8.00 UNIQA Lovas Világkupa
8.00 Bakonyerdő Kupa Díjugratás 7. versenyszám fokozatos nehézségű
9.45 Herend Kupa Díjugratás 8. versenyszám vadászugratás
12.00 Díjugratás 9. versenyszám hiba-idős az EEM díjáért
14.00 zárás-ürítés
17.00 Gladiátor gigamusical
CSI2*-W - Budapest (Hungary) - 27/11/2015 to 29/11/2015
Nemzet 16, Versenyző: 77, Ló: 147
(HUN) 33 veresenyző, 54 ló
(POL) 12 versenyző, 26 ló
(AUT) 4 versenyző. 6 ló
(ITA) 3 versenyző, 8 ló
(RUS) 2 versenyző, 4 ló
(CRO) 3 versenyző, 5 ló
(NED) 4 versenyző. 10 ló
(BUL) 1 versenyző, 1 ló
(LTU) 1 versenyző, 3 ló
(SLO) 1 versenyző, 3 ló
(CZE) 2 versenyző, 5 ló
(GER) 4 versenyző, 10 ló
(SVK) 4 versenyző, 7 ló
(TUR) 1 versenyző, 1 ló
(BLR) 1 versenyző, 2 ló
(ROU) 1 versenyző, 2 ló
(GBR) 1 versenyző, 1 ló
PÉNTEK
Coca Cola díjáért
CSI**-W Budapest indoor, Papp László Arena. 2015. 11. 27-29.
1st Opening competition for the Prize of Coca Cola-Friday 8:30 am
Art 274.5.3
Iram: 350 m/min, Magasság: 125 cm
Pl. Rider Nat Horse Fault Time Fault Time
1 Andrius Petrovas LTU GIGOLLO 0 43,78 0 26,86
2 Igor Sulek SVK GITAN 0 43,28 0 29,89
3 Gábor Füzér HUN OPAL 0 45,00 0 30,49
4 Szilvia Babó HUN SUSY DE MALAIS 0 46,35 0 30,72
5 Mariann Hugyecz HUN CHACCARI Z 0 45,29 0 31,25
6 Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA 0 43,29 0 31,75
7 Tajda Bosio SLO UP TOWN GIRL MK 0 45,03 0 32,94
8 Agnieszka Olszewska POL SKARBIEC 0 44,38 4 27,34
9 Zoltán Lázár Jr. HUN ARDZSENTA 0 47,44 4 27,82
10 Dawid Kubiak POL ILOVE YOU DU BEAUMONT 0 47,33 4 28,91
11 Attila Técsy HUN AFORIZMA AFORIZMA 0 46,11 4 31,32
12 Máté Lehotai HUN CALOT 0 44,70 4 31,82
13 Christian Rhomberg AUT REDLEY KERFONTAINE 0 48,40 4 33,47
14 Björn Nagel GER NERRADO 0 48,98 4 33,61
15 Annamária Zárug HUN TITANIA 0 41,31 4 35,24
16 Krisztián Búza HUN AIRVENT MONEY 0 43,63 8 40,53
17 Sára Máriás HUN CANTUS CLAY 0 43,50 9 44,00
18 Andrzej Oplatek POL CARTHAGA 3 0 43,05 eliminated
19 Marian Stangel SVK CAPPACHIO 0 47,82 retired
20 Yeonji Park KOR ENRIQUE 4 40,03
21 Péter Szuhai HUN LAMBORGINI 4 45,02
22 Péter Zupán HUN BADACSONY 4 46,07
23 Gyula Zárug HUN CADIAMO 4 47,43
24 Vince Jármy HUN CROCKETT 4 48,80
25 Alexandra Vindeczker HUN QUIPARA Z 5 50,16
26 Vasil Ivanou BLR CHIORT POBERI 8 41,65
27 Eszter Kalán HUN JANUS 8 44,17
28 Tamás Mráz HUN KNOCK OUT C 8 44,89
29 Andrea Takács HUN GESA 8 46,10
30 Virág Budai HUN COMODUS 8 46,70
31 Péter Kovács HUN CHAKKATO EL GANADOR 8 47,88
32 Sándor SUTA HUN CLEAR DAY 8 48,84
33 Hristo Naydenov BUL IDEAL eliminated
Longines díjáért
CSI**-W Budapest indoor, Papp László Arena 27.11.-29.11.2015.
3rd competition for the prize of Longines - Friday 15:10 pm
Art 238.2.1
Iram: 350 m/min, Magasság: 145 cm
St. Rider Nat Horse Fault Time
1 Thomas FRÜHMANN AUT THE SIXTH SENSE 0 64,20
2 Balázs VARGA HUN LOTTI 0 66,52
3 Gyula SZUHAI HUN QUINTUS 0 66,77
4 Jaroslaw SKRZYCZYNSKI POL CRAZY QUICK 0 67,22
5 Jörne SPREHE GER LUNA 0 67,82
6 Patrik MAJHER SVK CALIBER 0 68,37
7 Krisztián BÚZA HUN LANTUS 0 69,63
8 Olga CHECHINA RUS CARANDACHE 0 71,65
9 Alice JANOUT AUT WODKA LIME 0 71,95
10 Marian STANGEL SVK ERAGON 0 72,85
11 Mariann HUGYECZ HUN CHACCO BOY 0 73,77
12 Monika STANGELOVA SVK CHACCO BLUE DIAMOND 0 74,47
13 Piotr MORSZTYN POL OSADKOWSKI VAN HALEN 1 66,33
14 Alexandr BELEKHOV RUS QUINCY 127 4 65,56
15 Zoltán LÁZÁR JR. HUN LACRIMA DI FELICITA 4 66,96
16 Igor SULEK SVK WAVO ARAMIS 4 67,90
17 Barna BURUCS HUN SIR WINSTON C 4 68,29
18 Andrzej OPLATEK POL CAMP 4 68,72
19 Pieter KEUNEN NED ALBAN 4 70,70
20 Paulina KOZA POL BANJO BOY 4 71,70
21 Markus STOCK AUT QUICK STEP 4 72,33
22 Karin ERNSTING GER MUSTAX CATOKI'S CANNON 4 73,06
23 Tajda BOSIO SLO LODONKOR 4 73,36
24 Denis GUGIC CRO COEUR DE CROATIE 4 73,39
25 Björn NAGEL GER CORMINA 4 74,24
26 Róbert KOTROCZÓ HUN AKTUS 4 74,28
27 Dawid KUBIAK POL BAGAZZA M 4 75,58
28 Ben TALBOT GBR UNDIAMO 7 86,32
29 László TÓTH HUN ISTI 8 64,73
30 Lukasz WASILEWSKI POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE 8 68,84
31 Zoltán CZÉKUS HUN ELIANA 8 69,35
32 András MARTON HUN PM CASINO 8 71,18
33 Michel HENDRIX NED BAILEYS 8 71,21
34 Maksymilian WECHTA POL LONDON 8 73,22
35 Christian RHOMBERG AUT SAPHYR DES LACS 8 73,66
36 Vasil IVANOU BLR QUICK SOX 12 71,28
37 Andrius PETROVAS LTU ZUKO S 12 72,64
38 Christoph OBERNAUER AUT MAGIC 12 73,49
39 Zsolt KISS HUN ALADIN 12 73,78
40 Balázs HORVÁTH HUN ZORDON 12 74,68
41 Stefan EDER AUT LOPSTER 12 89,43
42 Imre KÁRÁNDI HUN QUIROSA 13 77,12
43 Tamás MRÁZ HUN BASCO 16 72,61
44 Zuzana ZELINKOVA CZE FILICITA 16 72,79
45 Szilvia BABÓ HUN PM FOCUS 16 73,83
47 Andrija HRGOVIC CRO DAVITA 25 76,99
Gravír Expressz Díjáért
CSI**-W Budapest indoor, Papp László Arena 27.11.-29.11.2015.
2nd competition for the Gravir Expressz - Friday 12:50 pm
Art 238.2.1
Iram: 350 m/min, Magasság: 135 cm
St. Rider Nat Horse Fault Time
1 Andrius PETROVAS LTU QUEL PRIX 0 50,86
2 Michel HENDRIX NED EDER VAN DEN BLAUWAERT 0 51,69
3 András MARTON HUN PM DIAMANTINA 0 54,35
4 Márton REISCHL HUN LATINO 0 54,59
5 Jaroslaw SKRZYCZYNSKI POL QUINTELLA 0 54,95
6 Balázs HORVÁTH HUN PM JUMPING LADY 0 55,51
7 Alexandr BELEKHOV RUS CHAPTER 0 55,96
8 Patrik MAJHER SVK CORNET HEINZ 0 56,31
9 Christoph OBERNAUER AUT KLEONS ABSINTH 0 56,81
10 Krisztián BÚZA HUN FORTENDER 0 56,82
11 Dawid KUBIAK POL QUITE DONALDSON 0 57,14
12 Mariann HUGYECZ HUN NEVER LAST 0 57,90
13 Sára HOLLÉ HUN CLINTUS 0 59,74
14 András GYURICSEK HUN AKARAT 0 59,82
15 Maksymilian WECHTA POL CASSILIO 0 61,22
16 Vince JARMY HUN HUN PRIMA 0 62,17
17 Markus STOCK AUT CONFIDER 0 64,61
18 Karin ERNSTING GER CONCORD 1 66,37
19 Jörne SPREHE GER STAKKI'S JUMPER 1 68,78
20 Balázs VARGA HUN JLO 4 53,08
21 Zoltán CZÉKUS HUN KRONOSZ 4 54,56
22 Máté LEHOTAI HUN PRINCE 4 54,87
23 Virág WEINHARDT HUN CHICLANA 4 54,88
24 Gyula SZUHAI HUN CASINGER 4 55,30
25 Zuzana ZELINKOVA CZE CARTAGENA W 4 59,52
26 Aron JAKAB ROU SHAQUIDAM 4 61,01
27 Piotr MORSZTYN POL J URANDA 4 61,28
28 Monika STANGELOVA SVK AGROPOINT CERNA 4 61,69
29 Zsolt KISS HUN CARNERO 4 61,84
30 Attila TÉCSY HUN COPPERFILD 4 64,89
31 Gyula ZÁRUG HUN QUIDAM'S CLASSIC 5 65,42
32 Olga CHECHINA RUS LASCAR 6 71,60
33 Drazen GAGRO CRO BRIGHT DU CERISIER 7 74,15
34 László TÓTH HUN QUANTICO 8 50,61
35 Réka SZILÁGYI HUN MEDEA OF BRIGHTNESS 8 56,75
36 Gábor FÜZÉR HUN LAWU 8 57,25
37 Christian RHOMBERG AUT CORBUSIER 8 57,91
38 Tajda BOSIO SLO LANCE S 8 63,25
39 Agnieszka OLSZEWSKA POL QUEEN 12 57,35
40 Zsófia VÁNDOR HUN AGROPOINT CAVISTO 12 61,34
41 Nadieh VAN DEN BRINK NED CHARITY 13 67,13
42 Yashaan Z KHAMBATTA IND OLGY 19 73,25
43 Olimpia BEMBENIK POL BALTAZAR DU ROUET 20 58,98
44 Tamás MRÁZ HUN ASTRAL C 20 60,53
45 Péter SZUHAI HUN TURBO BREAKER retired
Fogathajtó Világkupa eredmény - CAI W Result
CAI-W Budapest 29th Nov. 2014. - 2nd comp. - 14:00 pm
A acc. to Art. 971.2
Starting order Result
Total Prize
CAI-W Budapest 29th Nov. 2014. - 2nd comp. - 14:00 pm
A acc. to Art. 971.2
Starting order Result 1 st round 2 nd round Total Total Prize
St. Driver Nat.. Horses Sex/Age/Colour Time Fault Total Time Fault
1 Koos DE RONDE NED 119,83 5 124,83 102,93 0 102,93 227,76 5500
CELINA 6 Mare/2001/Bay/
OOSTERWIJK'S KASPER Gelding/1996/Bay/
JOEP Gelding/2001/Bay
SARASKO Gelding/2002/Bay
2 Ijsbrand CHARDON NED 118,01 5 123,01 100,02 10 110,02 233,03 4000
ILLEM Gelding/1996/Grey/
INCI Gelding/1997/Grey/
MAESTOSO X-30 MAGUS Gelding/1999/Grey/
FELES Gelding/2004/Grey/
3 József DOBROVITZ HUN 124,59 5 129,59 109,75 0 109,75 239,34 3000
CONVERSANO VI-25 Gelding/2001/Grey
KINZHAL Gelding/2000/Black/
SZELLŐ Gelding/1997/Grey/
ALEX Gelding/1998/Grey/
1st round 2nd round
4 Georg VON STEIN GER 128,15 5 133,15 2750
ROCKET 123 Gelding/2007/Dark bay/
FLASH 279 Gelding/2007/Dark bay/
LANDO 290 Gelding/2003/Bay/
SUMMIT Gelding/1998/Bay/
5 József Jr. DOBROVITZ HUN 124,88 10 134,88 2250
IKAR Gelding/2007/Grey/
MESTOSO XXXIX 39 Gelding/
FAVORY Gelding/1999/Grey/
SZÉPLAK SZILAJ Gelding/1997/Grey/
6 Christoph SANDMANN GER 132,42 5 137,42 2000
DONNER 179 Gelding/2008/Dark bay/
LUCKY 1372 Gelding/2003/Bay/
LERRY 18 Gelding/2004/Bay/
AMICO 34 Gelding/2005/Bay/
7 Márk OSZTERTÁG HUN 141,79 10 151,79 900
FAVORY FOENIX Gelding/2006/Grey/
SAGEL Gelding/1999/Bay/
TULIPAN BÜSZKE Mare/2004/Bay/
CASSANDER T Gelding/2007/Bay/
tovább
|