somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Magna Racino 2015 nov

Internationales Springturnier mit Racino Grand Prix und Frank Stronach Derby CSI2* CSIYH1* CSICh-A
2015. 11. 20.--22.
Frank Stronach Indoor Derby € 10.000.-
Racino Grand Prix € 24.500.- LR

Freitag, 20.11.2015
Bronze Tour 1.15 m
20.11.201 09:00 Bew 1/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Fekar Robert (SVK)/Zummit Hussam (LYB) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Gaspari        Peintner Birgit    (AUT)  Fehler 0,00  Zeit 47,59
2 Conika Z        Koza Paulina     (POL)  Fehler 0,00  Zeit 50,65
3 Asper V Pachern      Zuchi Simon Johann   (AUT)  Fehler 0,00  Zeit 50,85
4 Ufieno         Babanitz Bianca    (AUT)  Fehler 0,00  Zeit 50,88
5 Elise         Kormos Janos    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 52,76
6 Titania         Zárug Annamária    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 55,62
10 Attimo         Szabó Szimonetta   (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 60,01
14 Pippalotta        Szász Sándor     (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 64,49
15 Badacsony       Zupán Péter     (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 65,37
16 I C.S.R. OUR PLEASURE   Szilágyi Réka     (HUN)  Fehler 1,00  Zeit 67,55
21 Casting        Kollár Péter     (HUN)  Fehler 4,00  Zeit 57,39
23 Vica         Tóth Boglárka    (HUN)  Fehler 4,00  Zeit 58,28
27 Clincha        Hegedüs Kristóf    (HUN)  Fehler 4,00  Zeit 65,20
37 Mirtosardo       Kulcsár Sándor    (HUN)  Fehler 12,00  Zeit 53,04
39 Levado Z        Zárug Gyula     (HUN)  Fehler 12,00  Zeit 65,33
40 Limes 13        Überbacher Miriam   (AUT)  Fehler 13,00  Zeit 70,26
--Acoland         Kollár Péter     (HUN)  Eliminated
--Kyffhauser        Moraru Alexandra   (ROU)  Eliminated

Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m / 1.30 m 20.11.2015 11:00 Bew 2/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Zummit Hussam (LYB)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Quinchella       Wechta Maksymilian  (POL)  Fehler 0,00  Zeit 51,29
2 Evita R        Zelinkova Zuzana   (CZE)  Fehler 0,00  Zeit 53,01
3 Crown Prince 2      Malinowska Paulina   (POL)  Fehler 0,00  Zeit 53,84
4 Avanto Von Pachern     Zuchi Simon Johann   (AUT)  Fehler 0,00  Zeit 54,38
5 Clintero        Koziarowski Jaroslaw  (POL)  Fehler 0,00  Zeit 54,90
12 Cessna         Kormos Janos    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 58,26
25 Pm Casello       Horváth Balázs    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 63,13
26 Lady Calme P      Brand Nina     (AUT)  Fehler 0,00  Zeit 63,17
32 Chaccari Z       Hugyecz Mariann   (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 68,82
34 Coco Noir        Hugyecz Mariann   (HUN)  Fehler 2,00  Zeit 75,85
46 Dutch Quidam      Szalai József     (HUN)  Fehler 5,00  Zeit 73,10
55 Pm Diana        Horváth Balázs    (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 64,16
56 Pancsi         Szentirmai Peter    (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 64,85
57 Larini 12        Szász Sándor     (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 65,53
59 Coolman        Zárug Annamária    (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 66,33
61 I C.S.S. Sunplay      Szilágyi Réka     (HUN)  Fehler 9,00  Zeit 72,71
68 Spacehopper       Ursache Ionut     (ROU)  Fehler 16,00  Zeit 58,23
--Express         Szentirmai Péter    (HUN)  Eliminated

Silver Tour 1.30 m 20.11.2015 13:45 Bew 3/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Orzol Darius (POL)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Zita 94        Saurugg Markus    (AUT)  Fehler 0,00  Zeit 49,55
2 Zyvola         Karaevli Omer    (TUR)  Fehler 0,00  Zeit 50,84
3 Kronosz        Czékus Zoltán    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 51,02
4 Wavo Lampard      Sulek Igor      (SVK)  Fehler 0,00  Zeit 52,01
5 Capo 22        Schäfer Kai     (GER)  Fehler 0,00  Zeit 52,57
19 Amulett        Hegedüs Kristóf    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 61,06
26 Ardzsenta        Lázár Jr. Zoltán    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 64,19
33 Puma         Szász Sándor     (HUN)  Fehler  0,00  Zeit 67,42
35 Jotter         Lázár Jr. Zoltán    (HUN)  Fehler 1,00  Zeit 72,65
37 Jlo          Varga Balázs     (HUN)  Fehler 4,00  Zeit 51,60
43 Belcanto        Hugyecz Mariann   (HUN)  Fehler 4,00  Zeit 60,36
57 Captain        Reisz Panna     (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 60,28
60 Quipara Z        Vindeczker Alexandra  (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 61,73
62 Cadiamo        Zárug Gyula     (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 64,63
63 Pm Balougraf       Horváth Balázs    (HUN)  Fehler 8,00  Zeit 68,21
68 Schimmelchen 8      Szász Sándor     (HUN)  Fehler 10,00  Zeit 74,07
70 Claudius        Tóth Boglárka    (HUN)  Fehler 12,00  Zeit 61,23
78 Tullagher Blaise      Belousek Barbara   (AUT)  Fehler 20,00  Zeit 67,94
--Agropoint Cérna      Stangelova Monika   (SVK)  Eliminated
--Compelling        Misner Nakita    (AUS)  Retired
--Larom Von Pachern     Zuchi Simon Johann   (AUT)  Eliminated

Children Tour 1.15 m 20.11.2015 17:00 Bew 4/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Fugli Károly (HUN)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Bamberger Andreas/Bamberger Andreas
1 Charneval        Alasztics Aliz     (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 50,62
2 Trok K        Kiewrel Agnieszka   (POL)  Fehler 0,00  Zeit 52,42
3 Szikhat        Alasztics Aliz     (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 52,93
4 Accenti        Terler Selina     (AUT)  Fehler 12,00  Zeit 61,18
5 Mr Catrick       Cupkova Katarina   (SVK)  Fehler 16,00  Zeit 66,68
--Laviano         Brattli Vivian     (POL)  Eliminated

Gold Tour 1.40 m 20.11.2015 18:00 Bew 5/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Orzol Darius (POL)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Rabane De Sury      Karaevli Omer    (TUR)  Fehler 0,00  Zeit 61,11
2 Upgrade's Son      Babanitz Bianca    (AUT)  Fehler 0,00  Zeit 67,99
3 Cortez 63        Gravemeier Hendrik   (GER)  Fehler 0,00  Zeit 68,17
4 Dadjak Ter Puttenen     Karaevli Omer    (TUR)  Fehler 0,00  Zeit 68,55
5 Lacrima Di Felicita     Lázár Jr. Zoltán    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 68,69
10 Pm Jumping Lady     Horváth Balázs    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 70,99
15 Eliana         Czékus Zoltán    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 72,85
18 Druid Hh Z       Hugyecz Mariann   (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 75,03
23 Zordon        Horváth Balázs    (HUN)  Fehler 0,00  Zeit 78,03
31 Lotti         Varga Balázs     (HUN)  Fehler 4,00  Zeit 64,83
32 Apollo         Czékus Zoltán    (HUN)  Fehler 4,00  Zeit 66,96
48 Conrad        Zajzon András    (HUN)  Fehler 7,00  Zeit 92,69
75 Quantums Boy      Tanko Lana     (SLO)  Fehler 25,00  Zeit 81,39
-- Pablo I        Szczepanik Ewelina    (POL)  Eliminated
-- Glorija I        Pangersic Nina    (SLO)  Eliminated
-- Ludwigs As       Zuchi Simon Johann   (AUT)  Eliminated

Samstag, 21.11.2015
Bronze Tour 1.15 m
21.11.2015 09:00 Bew 6/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Orzol Darius (POL)/Zummit Hussam (LYB) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Ufieno         Babanitz Bianca    (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 48,64
2 Asper V Pachern      Zuchi Simon Johann   (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 51,17
3 Titania         Zárug Annamária    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 52,99
4 Cadiamo        Zárug Gyula     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 54,19
5 King Lordy       König Safiyah    (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 54,65
6 Casting        Kollár Péter     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 56,67
8 I C.S.R. OUR PLEASURE   Szilágyi Réka     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 58,44
10 Attimo         Szabó Szimonetta   (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 62,73
16 Acoland        Zárug Gyula     (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 55,95
30 Vica         Tóth Boglárka    (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 58,65
31 Badacsony       Zupán Péter     (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 62,84
33 Pippalotta        Szász Sándor     (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 80,00
37 Carero         König Safiyah    (AUT)   Fehler 21,00  Zeit 69,86
-- Elise         Kormos János    (HUN)   Retired
-- Clincha        Hegedüs Kristóf    (HUN)   Eliminated
-- Mirtosardo       Kulcsár Sándor    (HUN)   Eliminated

Children Tour 1.15 m 21.11.2015 10:45 Bew 7/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Orzol Darius (POL)/Zummit Hussam (LYB) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Szikhat        Alasztics Aliz     (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 54,90
2 Trok K        Kiewrel Agnieszka   (POL)   Fehler 8,00  Zeit 53,58
3 Mr Catrick       Cupkova Katarina   (SVK)   Fehler 12,00  Zeit 57,04
4 Accenti        Terler Selina     (AUT)   Fehler 16,00  Zeit 56,17
-- Laviano        Brattli Vivian     (POL)   Eliminated

Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m / 1.30 m 21.11.2015 11:30 Bew 8/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Zummit Hussam (LYB)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Evita R        Zelinkova Zuzana   (CZE)   Fehler 0,00  Zeit 56,10
2 Avanto Von Pachern     Zuchi Simon Johann   (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 56,21
3 Casalina        Oplatek Andrzej    (POL)   Fehler 0,00  Zeit 58,30
4 Clintero        Koziarowski Jaroslaw  (POL)   Fehler 0,00  Zeit 58,80
5 Crown Prince 2      Malinowska Paulina   (POL)   Fehler 0,00  Zeit 59,41
8 Coolman        Zárug Annamária    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 60,74
15 Pm Casello       Horváth Balázs    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 64,12
27 Express        Szentirmai Peter    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 69,99
30 Pm Diana        Horváth Balázs    (HUN)   Fehler 1,00  Zeit 71,91
33 Coco Noir        Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler 1,00  Zeit 74,58
35 Cessna         Kormos Janos    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 57,01
54 Larini 12        Szász Sándor     (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 69,14
55 I C.S.S. Sunplay      Szilágyi Réka     (HUN)   Fehler 9,00  Zeit 71,73
56 Pancsi         Szentirmai Péter    (HUN)   Fehler 9,00  Zeit 72,91
60 Dutch Quidam      Szalai József     (HUN)   Fehler 10,00  Zeit 76,50
65 Chaccari Z       Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler 16,00  Zeit 99,30

Silver Tour 1.30 m 21.11.2015 14:00 Bew 9/0
International jumping competition in 2 phases Art.274/5.3
Richter: Fugli Károly (HUN)/Zummit Hussam (LYB) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Dominka B       Zila Zdenek     (CZE)   Fehler 0,00  Zeit 30,98  St.1
2 Kronosz        Czékus Zoltán    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 31,10  St.1
3 Schimmelchen 8      Szász Sándor     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 34,65  St.1
4 Lili Star        Rezesova Victoria   (SVK)   Fehler 0,00  Zeit 35,31  St.1
5 Puma         Szász Sándor     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 36,00  St.1
15 Belcanto        Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 42,33  St.1
16 Ardzsenta        Lázár Jr. Zoltán    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 34,12  St.1
23 Claudius        Tóth Boglárka    (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 38,45  St.1
26 Levado Z        Zárug Gyula     (HUN)   Fehler 12,00  Zeit 42,08  St.1
27 Amulett        Hegedüs Kristóf    (HUN)   Fehler    Verz.    St.1
32 Captain        Reisz Panna     (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 32,91
41 Jotter         Lázár Jr. Zoltán    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 35,87
45 Quipara Z        Vindeczker Alexandra  (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 31,95
51 Cobra K        Tyushkevich Alexey   (RUS)   Fehler 8,00  Zeit 37,14
57 Capote         Überbacher Miriam   (AUT)   Fehler 18,00  Zeit 43,02
-- Careful 64        Fries Michael     (AUT)   Eliminated

Silver Tour 1.30 m 21.11.2015 14:00 Bew 9/0
International jumping competition in 2 phases Art.274/5.3
Richter: Fugli Károly (HUN)/Zummit Hussam (LYB) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Dominka B       Zila Zdenek     (CZE)   Fehler 0,00  Zeit 30,98  St.1
2 Kronosz        Czékus Zoltán    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 31,10  St.1
3 Schimmelchen 8      Szász Sándor     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 34,65  St.1
4 Lili Star        Rezesova Victoria   (SVK)   Fehler 0,00  Zeit 35,31  St.1
5 Puma         Szász Sándor     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 36,00  St.1
15 Belcanto        Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 42,33  St.1
16 Ardzsenta        Lázár Jr. Zoltán    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 34,12  St.1
22 Capillon        Beck Gerald     (AUT)   Fehler 6,00  Zeit 48,71  St.1
23 Claudius        Tóth Boglárka    (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 38,45  St.1
26 Levado Z        Zárug Gyula     (HUN)   Fehler 12,00  Zeit 42,08  St.1
27 Amulett        Hegedüs Kristóf    (HUN)   Fehler    Verz.    St.1
32 Captain        Reisz Panna     (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 32,91
41 Jotter         Lázár Jr. Zoltán    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 35,87
45 Quipara Z        Vindeczker Alexandra  (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 31,95
48 AB 19 Gipsy King     Sixta Akela     (AUT)   Fehler 8,00  Zeit 34,48
57 Capote         Überbacher Miriam   (AUT)   Fehler 18,00  Zeit 43,02
-- Careful 64        Fries Michael     (AUT)   Eliminated

Frank Stronach Indoor Derby 1.35 m 21.11.2015 19:00 Bew 11/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2
Richter: Zummit Hussam (LYB)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Kuttelwascher Hubert/Schellenbauer Walter
1 Toronto V        Bril Kim      (NED)   Fehler 0,00  Zeit 47,14  St.1
2 Atessa B L H       Kellnerova Anna    (CZE)   Fehler 0,00  Zeit 47,78  St.1
3 Alcazar Sitte       Schmid Adrian    (SUI)   Fehler 4,00  Zeit 42,74  St.1
4 For N         Meyer Tobias     (GER)   Fehler 4,00  Zeit 43,49  St.1
5 Rytters Quinton      Wulschner Benjamin   (GER)   Fehler 4,00  Zeit 45,56  St.1
14 Pm Jumping Lady     Horváth Balázs    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 109,47
16 Apollo         Czékus Zoltán    (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 99,69
22 Escato         Szczepanik Ewelina   (POL)   Fehler 20,00  Zeit 111,42
-- Ilias         Belousek Barbara   (AUT)   Eliminated
-- Conally        Gravemeier Hendrik   (GER)   Retired
-- Ludwigs As       Zuchi Simon Johann   (AUT)   Retired
-- Landjano        Kohrock Sönke    (GER)   Retired
-- Candina 4        Pachler Theresa    (AUT)   Eliminated
-- Picasso 67        Fries Michael     (AUT)   Eliminated
-- Upgrade's Son      Babanitz Bianca    (AUT)   Eliminated
-- Fanatiker Vh Dingeshof    Steiner Alexandra   (AUT)   Eliminated
-- Kuba 2        Beck Gerald     (AUT)   Retired
-- Zita 94        Saurugg Markus    (AUT)   Retired

Sonntag, 22.11.2015
Final Bronze Tour 1.20 m
22.11.2015 08:00 Bew 12/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Orzol Darius (POL)/Zummit Hussam (LYB) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Titania         Zárug Annamária    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 49,52
2 Barny 4        Atzmüller Matthias   (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 51,08
3 Conika Z        Koza Paulina     (POL)   Fehler 0,00  Zeit 51,47
4 Conally        Gravemeier Hendrik   (GER)   Fehler 0,00  Zeit 51,97
5 Jumping Star 3      Fries Gabriele    (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 52,91
6 Elise         Kormos Janos    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 54,22
7 Amulett        Hegedüs Kristóf    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 54,68
9 I C.S.R. OUR PLEASURE   Szilágyi Réka     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 57,35
18 Pippalotta        Szász Sándor     (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 66,52
28 Clincha        Hegedüs Kristóf    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 66,79
29 Badacsony       Zupán Péter     (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 67,08
31 Mirtosardo       Kulcsár Sándor    (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 55,57
39 Vica         Tóth Boglárka    (HUN)   Fehler 11,00  Zeit 81,91
40 Acoland        Zárug Gyula     (HUN)   Fehler 12,00  Zeit 54,16
44 Cadiamo        Zárug Gyula     (HUN)   Fehler 12,00  Zeit 64,40
47 Attimo         Szabó Szimonetta   (HUN)   Fehler 19,00  Zeit 98,76
-- AB 19 Gipsy King     Sixta Akela     (AUT)   Eliminated
-- HUNCasting       Kollár Péter     (HUN)   Eliminated
-- Asper V Pachern      Zuchi Simon Johann   (AUT)    Retired

Final Children Tour 1.20 m 22.11.2015 09:30 Bew 13/0
International jumping competition against the clock Art.238/2.1
Richter: Fekar Robert (SVK)/Orzol Darius (POL) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Trok K        Kiewrel Agnieszka   (POL)   Fehler 0,00  Zeit 53,40
2 Laviano        Brattli Vivian     (POL)   Fehler 4,00  Zeit 65,98
3 Mr Catrick       Cupkova Katarina   (SVK)   Fehler 16,00  Zeit 61,06
-- Accenti        Terler Selina     (AUT)   Eliminated

Final Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.25 m / 1.35 m  22.11.2015 10:15 Bew 14/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2
Richter: Fugli Károly (HUN)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Calico Joe 2       Schäfer Kai     (GER)   Fehler 0,00  Zeit 52,26  St.1
2 Casalina        Oplatek Andrzej    (POL)   Fehler 4,00  Zeit 45,27  St.1
3 Vermont 2       Kogelnig Jr. Fritz    (AUT)   Fehler 4,00  Zeit 48,32  St.1
4 Pm Diana        Horváth Balázs    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 48,66  St.1
5 Chester 24       Saurugg Markus    (AUT)   Fehler 4,00  Zeit 50,94  St.1
12 Coolman        Zárug Annamária    (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 48,92  St.1
17 Coco Noir        Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler Tn.   Verz.   St.1
18 Pm Casello       Horváth Balázs    (HUN)   Fehler 1,00  Zeit 72,13
20 Larini 12        Szász Sándor     (HUN)   Fehler 1,00  Zeit 72,43
26 Cessna         Kormos János    (HUN)   Fehler 1,00  Zeit 73,68
30 Express        Szentirmai Peter    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 68,84
41 Chaccari Z       Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler 5,00  Zeit 74,08
49 Pancsi         Szentirmai Peter    (HUN)   Fehler 9,00  Zeit 72,53
53 I C.S.S. Sunplay      Szilágyi Réka     (HUN)   Fehler 12, 00  Zeit 71,32
62 Clinary        Di Pretoro Matilde   (ITA)   Fehler 22,00  Zeit 93,72
-- Stalos         Leonte Bogdan    (ROU)   Retired
-- Le Khalif D       Zelinkova Zuzana   (CZE)    Retired
-- Chenet         Koziarowski Jaroslaw  (POL)   Retired

Final Silver Tour 1.35 m 22.11.2015 13:15 Bew 15/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2
Richter: Fekar Robert (SVK)/Orzol Darius (POL) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Kennedy 2       Bistan Stefanie    (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 47,75  St.1
2 Duc De Revel       Kneifel Astrid    (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 48,66  St.1
3 Jotter         Lázár Jr. Zoltán    (HUN)   Fehler 0,00  Zeit 48,79  St.1
4 Zyvola         Karaevli Omer    (TUR)   Fehler 4,00  Zeit 43,71  St.1
5 Chacco De Bonville     Wulschner Benjamin   (GER)   Fehler 4,00  Zeit 45,62  St.1
7 Kronosz        Czékus Zoltán    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 46,93  St.1
12 Quipara Z        Vindeczker Alexandra  (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 56,55
22 Ardzsenta        Lázár Jr. Zoltán    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 61,55
34 Jlo          Varga Balázs     (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 58,82
36 Captain        Reisz Panna     (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 59,88
41 Belcanto        Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler 9,00  Zeit 65,15
42 Schimmelchen 8      Szász Sándor     (HUN)   Fehler 10,00  Zeit 67,93
48 Puma         Szász Sándor     (HUN)   Fehler 12,00  Zeit 61,20
58 Claudius        Tóth Boglárka    (HUN)   Fehler 28,00  Zeit 58,03
60 Compelling       Misner Nakita    (AUS)   Fehler 28,00  Zeit 76,92
-- Cobra K        Tyushkevich Alexey   (RUS)   Retired
-- Quantums Boy      Tanko Lana     (SLO)   Retired
-- Pm Balougraf       Horváth Balázs    (HUN)   Eliminated
-- Landjano        Kohrock Sönke    (GER)   Retired
-- Lawrence A       Aschenbrenner Franz  (AUT)   Retired
-- Levado Z        Zárug Gyula     (HUN)   Retired
-- Ex Und Hopp       Stangelova Sara    (SVK)   Eliminated
-- Chaccoba        Havlovicova Petra   (SVK)   Eliminated
-- Camillo Son       Ornat Albert     (POL)   Eliminated
-- Conrad        Zajzon András    (HUN)   Retired
-- Converta        Petre Patrick     (ROU)   Retired
-- SVKGitan        Sulek Igor      (SVK)   Retired
-- Cartouche        Tyushkevich Alexey   (RUS)   Eliminated
-- Escato         Szczepanik Ewelina   (POL)   Retired

MAGNA RACINO Grand Prix 1.45 m 22.11.2015 16:45 Bew 16/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2
Richter: Fugli Károly (HUN)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Bamberger Andreas/Schellenbauer Walter
1 Cortez 63        Gravemeier Hendrik   (GER)   Fehler 0,00  Zeit 39,85  St.1
2 Texas I        Saurugg Markus    (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 41,00  St.1
3 Cormina 4        Nagel Björn     (GER)   Fehler 0,00  Zeit 43,24  St.1
4 Chicago 109       Widmann Simon    (GER)   Fehler 0,00  Zeit 44,19  St.1
5 Quincy-star       Morbitzer Helmut   (AUT)   Fehler 0,00  Zeit 48,14  St.1
10 Lotti         Varga Balázs     (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 58,76
11 Eliana         Czékus Zoltán    (HUN)   Fehler 4,00  Zeit 59,41
23 Lacrima Di Felicita     Lázár Jr. Zoltán    (HUN)   Fehler 8,00  Zeit 61,38
34 Druid Hh Z       Hugyecz Mariann   (HUN)   Fehler 14,00  Zeit 74,14
-- Le Scion        Hauser Sergio    (SUI)   Retired
-- Chito Blue       Koza Lukasz     (POL)   Retired
-- Killagriff Cruise On Lou   Rainer Franz Josef   (AUT)   Eliminated
-- Caprini 3        Siarkiewicz Klaudia   (POL)   Retired
-- Cool-concept       Schäfer Nina     (GER)   Retired
-- Athina         Babanitz Bianca    (AUT)   Eliminated
-- Zordon        Horváth Balázs    (HUN)   Retired
-- Banjo Boy       Koza Paulina     (POL)   Retired

vissza a Hírek-hez

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Infrashape Horizontal fittness stúdió Debrecen    *****    WISE-VOGUE | SZISSZ ÉS KLAU BLOGJA TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA // WISE-VOGUE // WISE-VOGUE