somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI3* CSIYH1* CSICH-A 2015. április 22 1

MAGNA RACINO CSI3* CSIYH1* CSICH-A Spring Tour Week 2. 2015. április 22—26.
 

Richter: Fekar Robert (SVK)
Posluszny Jan (POL)
Zummit Hussam (LBA)
Binks Mary (KEN)
Seipel Uschi (AUT)
Boll Alfred (SUI)
Schindele Karin (ITA)
Boll Alfred (SUI)

Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/

 

Mittwoch (szerda), 22.04.2015
ARENA 1
Bew 37/0 22.04. 2015. 14:00 5-year-old-horses 1.15 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 600.00
Richter: Fekar Robert (SVK)/Posluszny Jan (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Ceitasi       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 64,00
2 Lucky Strike     Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 0,00 Zeit 69,80
3 Gusti CK      Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 71,81
4 Floris Nita      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 73,72
5 Agropoint Casio Royal  Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 74,78
6 Mr.Be       Bachl Tobias      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 75,60
7 Satellite V      Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 75,65
8 Fameus Olt      Waclawik Marek     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 78,51
9 Forever 158      Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 79,93
10 Colando      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 80,35
11 Upsala Du Petit Bois Z  Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 81,95
12 Centrino      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 83,78
13 Dignity      Babes Stacy      (GBR)    Fehler 1,00 Zeit 87,46
14 Valerika      Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 4,00 Zeit 69,22
15 Prince Noir     Czernik Natalia     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 72,95
16 Elisca       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 74,19
17 Clicquot II      Gent Olivia      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 75,37
18 TGF Fok Gold    Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 77,23
19 Flashback 2     Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 83,67
20 Castlefield      Walsh Dan      (IRL)    Fehler 5,00 Zeit 87,06
21 Fabrice Galdini D    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 74,59
22 Full Swing BH    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 12,00 Zeit 63,77
23 Afina       Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 12,00 Zeit 74,44
24 Luniko       Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 13,00 Zeit 102,78
25 Calola       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 16,00 Zeit 112,22
-- St. Tropez 8     Misner Nakita     (AUS)    Retired
-- Camiros Z      Appel Lukasz      (POL)    Retired

ARENA 1
Bew 38/0 22.04.2015 15:45 6-year-old-horses 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 700.00
Richter: Posluszny Jan (POL)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Cardozo Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 65,07
2 Estoril Fortuna     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 65,88
3 E Lucky       Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 66,16
4 Carthagon G Z     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 66,20
5 Eldorissa      Wenz Holger      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,76
6 J'adore PKZ      Robin Gregory     (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 74,53
7 Cognac Chateau Hollogne  Knippling Andreas    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 74,97
8 Albalola       Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 75,14
9 Evita R       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 75,49
10 Billy On Ice     Gent Olivia      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 75,89
11 Emil       Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 77,12
12 Excite       Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 78,75
13 E. Ramiro Retto    Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 79,99
14 Quenotte 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 80,47
15 Little Beach     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 81,21
16 Cyrano VDV     Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 0,00 Zeit 82,20
17 E. Clintons Diamant   Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 0,00 Zeit 82,61
18 Lord Khalifa     Müller Louisa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 82,66
19 Dysart Van T&l    Javorsky Marek     (SVK)    Fehler 1,00 Zeit 84,19
20 Le Khalif D     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 1,0  Zeit 84,74
21 Enjoy Blue Diamond   Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 2,00 Zeit 90,80
22 Eagel       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 64,02
23 My Pleasure     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 71,89
24 Frisco       Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 73,42
25 Limay       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 76,94
26 Rumers Cascari    Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 77,34
26 Euro Kwik Boy    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 77,34
28 Chiradell      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 78,09
29 Creed       Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 4,00 Zeit 78,37
30 Agropoint Cassiloc II   Wingrave Jamie     (HUN).   Fehler 4,00 Zeit 78,49
31 Don Aurelio 3     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 79,24
32 Ulrike van Overis Z   Wright Gemma     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 81,04
33 Colonja      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 81,18
34 Vivaldi       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 4,00 Zeit 81,79
35 Enrico       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 83,46
36 Lord Thuder     Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 84,32
37 Hardlyneverso Dàcheronte Krapf Theresa     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 85,40
38 Loriot 359      Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 5,00 Zeit 86,04
39 Caloma Melloni    Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 8,00 Zeit 69,42
40 Lord Chita      Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 8,00 Zeit 73,67
41 Chicharito Blue    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 79,04
42 Calina P      Veshkurtseva Uliana    (RUS)    Fehler 8,00 Zeit 81,88
43 Obora's Gravity    Guy Eloise      (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 83,56
44 Lord Grey 2     Müller Louisa     (GER)    Fehler 9,00 Zeit 85,87
45 Croisement Sd    Dussle Yvette      (GER)    Fehler 12,00 Zeit 83,64
46 Naccord Melloni    Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 16,00 Zeit 96,52

ARENA 1
Bew 39/0 22.04. 2015. 17:45 7-year-old-horses 1.35 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.000.00
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Fekar Robert (SVK) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Durant W      Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 69,34
2 Flying       Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 69,56
3 Dakota       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 70,03
4 Bob Saint Clar     Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 70,05
5 Donjo       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 72,91
6 Ninparo       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 74,05
7 Diarado       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 74,06
8 Calvador II      Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 74,37
9 Zipiro       Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 74,96
10 Lysann 18      Müller Louisa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 81,61
11 Caruso Enrico     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 81,67
12 Cenparo      Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 82,99
13 I'm Special van ' t Heike  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 83,35
14 Isidor Carcaletto    Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 1,00 Zeit 84,07
15 Naitiri       Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 84,33
16 Dew Drop      Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 2,00 Zeit 88,95
17 Prinz 1293      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 3,00 Zeit 92,10
18 Dayson      Holz Thomas      (GER)    Fehler 3,00 Zeit 92,18
19 Karina       Babes Stacy      (GBR)    Fehler 3,00 Zeit 93,67
20 Ugo De La Tour Vidal  Wenz Holger      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 76,58
21 Cipetto 2      Wenz Holger      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 77,40
22 Salitos 9      Müller Louisa     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 82,15
23 Cazador LS     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 97,62
24 Stalando 2      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 83,28
25 Dahlia       Bengtsson Isabell     (SWE)    Fehler 5,00 Zeit 84,02
26 Igor Van De Heibos   Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 5,00 Zeit 85,97
27 Casento      Kainz Sascha      (AUT)    Fehler 6,00 Zeit 88,08
28 Aisha       Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 6,00 Zeit 89,89
29 Non Stop      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 6,00 Zeit 90,33
30 Dior 158      Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 6,00 Zeit 90,76
31 Dunia LA      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 7,00 Zeit 92,34
32 Qashqai van het Veldhof  Fellows Chad      (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 74,26
33 Damion Star     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 8,00 Zeit 96,92
34 Zapzerap      Beck Timo      (GER)    Fehler 10,00 Zeit 87,05
35 The Drawness     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 10,00 Zeit 88,50
36 Centolina RB     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 12,00 Zeit 113,93
37 Aquamarin 50     Majher Patrik      (SVK)    Fehler 13,00 Zeit 83,68
38 Dukato Vth     Papousek Jiri      (CZE)    Fehler 13,00 Zeit 86,42
39 Fullhouse      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 13,00 Zeit 99,98
40 Waterloo B II     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 14,00 Zeit 87,72
41 Larima       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 18,00 Zeit 104,27
42 Viva Esperansa    Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 29,00 Zeit 118,74
43 Quenotte      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 29,00 Zeit 131,97
-- Belladina      Okla Krzysztof     (POL)    Retired
-- True Blue III     Andrews Julie     (GBR)    Retired
-----------------------------------------------------------------
Donnerstag (csütörtök), 23.04.2015

ARENA 1
Bew 41/0 23.04.2015 09:00 Silver Tour 1.30 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.500.00
Richter: Fekar Robert (SVK)/Schindele Karin (ITA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Leopoldo      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 47,55
2 Brooklyn 28     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 49,76
3 Lacardi       Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 49,77
4 Clifford CR      Beck Julia       (GER)    Fehler 0,00 Zeit 50,05
5 Benevita      Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 50,16
6 Fia Lotta      Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 50,20
7 Olympia III      Newbery Abigail     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 51,27
8 Caretto       Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 52,07
9 Con Leon      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 53,08
9 Carandache 2     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 53,08
11 Cyruso       Wenz Holger      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 53,26
12 Wavo Lampard    Sulek Igor       (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 53,69
13 Apart       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 53,79
14 Juliana       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 53,81
15 Chaccia Simona    Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 54,30
16 Zaniet       Guy Eloise      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 54,41
17 Lascar 41      Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 54,48
18 Dublin PKZ     Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 55,17
19 Ave Luron      Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 55,32
20 Freedom Van`t Heike  Holz Thomas      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 55,48
21 Like You 2     Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 55,51
22 Beluga 22      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 55,70
23 Rebecka 34     Dussle Yvette      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 56,04
24 Calima P      Brand Nina      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 56,26
25 Koby du Vartellier   Scheller Nicole     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 56,30
26 Kelly Tramp     Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 56,36
27 Calme P      Brand Nina      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 57,08
28 E.S.I. Hanoi     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 57,50
29 Carolin 38      Holz Thomas      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 57,64
30 Agropoint Nektar    Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 57,67
31 Cassino      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 57,96
32 Wannebe 2     Filipowicz Julia     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 58,06
33 Converta      Petre Patrick      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 58,27
34 Carano       Wright Gemma     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 58,43
35 Chicobello      Prömer Patrick     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 58,92
36 Chacanno      Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 59,22
37 Hot Shot 2      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 59,26
38 Aladin       Safronov Mikhail     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 59,61
39 Capillon      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 60,08
40 Vivaldi       Lannér Henrik     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 60,47
41 Altesse Gold     Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 60,48
42 Robin Hood IX    Spenlenhauer Alexandra   (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 61,06
43 Chiara       Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 61,30
44 Cando       Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,49
45 Gaetan Van D'abdijhoeve Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 62,66
46 Wavo Aramis     Sulek Igor       (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 63,50
47 Cassian 10      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 63,71
48 Levista       Langkilde Maria     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 63,86
49 Quantas 15     Krapf Theresa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,37
50 Suspens Floreval    Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 65,09
51 Agropoint Chupalido   Wingrave Jamie     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 66,34
52 Tsunami de Hus    Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 66,87
53 Champion      Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 2,00 Zeit 70,10
54 Ciki Ciki      Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 49,18
55 Miss Lyckad     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 52,30
56 Harly PKZ      Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 54,80
57 Vincento 6      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 54,90
58 Escalona      Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 56,29
59 Hymne Van De Watergang Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 4,00 Zeit 56,53
60 Pepper V      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 58,13
61 Ariba B      Dussle Yvette      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 58,45
62 Stamiro 2      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 4,00 Zeit 58,92
63 Eminem J      Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 60,26
64 Capitolino 3     Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 61,89
65 U B One      Hughes James     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 61,99
66 Pitano       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 62,32
67 Corali       Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 4,00 Zeit 62,46
68 Tropique du Mirador   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 4,00 Zeit 62,53
69 Liding Light     Belekhov Alexandr    (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 63,54
70 Calantus      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 63,99
71 Let It Be VDV Z    Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 4,00 Zeit 64,68
72 Charlotte Amalie    Karahasan Yasmin    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 65,22
73 Cartouche      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 66,38
74 Calmera 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 5,00 Zeit 67,27
75 Con Vento      Müller Louisa     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 68,22
76 Congo Du Mirador Z   Ferreira Luis      (POR)    Fehler 5,00 Zeit 68,38
77 PSG Petit Prince    Eder Stefan      (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 68,39
78 Corinthe B      Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 51,49
79 Hercegnő      Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 8,00 Zeit 57,65
80 Lady Alida     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 62,29
81 Las Vegas      Normuratova Natalia    (UKR)    Fehler 8,00 Zeit 65,35
82 Monti 187      Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 67,55
83 Lucky Louise     Thiry Liette      (LUX)    Fehler 9,00 Zeit 68,40
84 Chazetto      Beck Julia       (GER)    Fehler 9,00 Zeit 68,69
85 Pablo       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 11,00 Zeit 75,31
86 Copasetic      Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 11,00 Zeit 77,29
87 Con Top      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 17,00 Zeit 84,96
88 Liftboy       Petheő Ákos      (HUN)    Fehler 20,00 Zeit 61,10
-- Brooklyn      Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Eliminated
-- Lime Light      Christiansen Nicole    (DEN)    Retired
-- Cory 2       Frischeis Hans     (AUT)    Eliminated
-- Laryda       Gram Morten      (DEN)    Retired
-- Casillas 2      Dirnberger Christopher   (AUT)    Eliminated

ARENA 2
Bew 40/0 23.04.2015 09:30 Bronze Tour 1.20 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.000.00
Richter: Schindele Karin (ITA)/Binks Mary (KEN) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 True Blue III     Andrews Julie     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 54,47
2 Alina 393      Steurer Otto      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 55,58
3 Ufieno       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 55,78
4 Sherry       Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 56,27
5 Impuls 2      Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 0,00 Zeit 56,93
6 Reve Du Banney    Delree Maite      (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 57,81
7 Carnavals Wonder    Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 59,02
8 Istanbul       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 59,25
9 Arizona       Delree Maite      (BEL)    Fehler 0,00 Zeit 60,11
10 PMS Capella     Cavegn Denise     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 61,69
11 Josephine 4     Brenner Andreas     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 61,77
12 Annicard      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 61,87
13 Lord Grannus 4    Müller Louisa     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 62,59
14 Schlumpf 39     Candin Andy      (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 63,45
15 Gomeri Della Caccia   Vinnichenko Marina    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 63,79
16 Diamond      Kovács Csaba     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 64,14
17 Cosmo 5      Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 64,59
18 Dakota N      Waclawik Marek     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 65,01
19 Celina       Oskay Can      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 67,50
20 Nila Matell     Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 67,63
21 Handy       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 68,20
22 Casper       Malcova Alzbeta     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 68,36
23 Santhago      Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 68,99
24 Sancho       Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 69,92
25 D-Zoltan      Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 70,98
26 Cobra K      Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 71,34
27 Quinara 7      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 0,00 Zeit 71,37
28 Damon       Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 71,57
29 Date Night      Thiry Liette      (LUX)    Fehler 0,00 Zeit 71,62
30 Viana 7      Gram Morten      (DEN)    Fehler 0,00 Zeit 71,89
31 Ciola 2       Khomashko Sergey    (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 72,42
32 Carolina 37     Ege Manfred      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 73,09
33 Concord 58     Holz Thomas      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 73,70
34 Tarola D      Malcova Alzbeta     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 74,75
35 Canturenter     Eder Stefan      (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 76,35
36 Beauty 58      Kottner Andreas     (AUT)    Fehler 1,00 Zeit 78,86
37 Monte Christo     Zvara Ondrej      (CZE)    Fehler 3,00 Zeit 83,75
38 Gideon       Koleva Dimana     (BUL)    Fehler 3,00 Zeit 83,92
39 Cnastra      Walsh Dan      (IRL)    Fehler 3,00 Zeit 84,19
40 Whisper      Ericsson Regitze     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 60,46
41 Bermela      Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 61,18
42 Butterfly B     Kincl Jr. Josef     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 61,29
43 Dolina       Petre Patrick      (ROU)    Fehler 4,00 Zeit 61,41
44 Cicera de la Vayrie B   Bachl Tobias      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 64,20
45 Hasbulat      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 70,80
46 Cenabis      Witzemann Andy     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 75,27
47 Cyrahos      Beck Gerald      (AUT)    Fehler 5,00 Zeit 75,47
48 Celine Burme     Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 5,00 Zeit 76,87
49 Cloetta       Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 5,00 Zeit 77,21
50 Cascarette      Dirnberger Christopher   (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 74,40
51 Centina Cat     Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 8,00 Zeit 89,55
52 Decco       Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 10,00 Zeit 80,51
53 Upperfield CH    Walsh Dan      (IRL)    Fehler 10,00 Zeit 98,83
54 Chamsin 4      Oskay Can      (TUR)    Fehler 12,00 Zeit 67,27
55 Whence      Butkevych Dar'ya    (UKR)    Fehler 12,00 Zeit 88,79
56 Zarino 49      Moldovan Francesca    (ROU)    Fehler 14,00 Zeit 79,53
-- Caspar 234      Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Eliminated

ARENA 2
Bew 44/0 23.04.2015 12:30 5-year-old-horses 1.15 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 600.00
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Posluszny Jan (POL) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Tea m/
1 Floris Nita      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 0,00 Zeit 53,02
2 Ceitasi       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 53,21
3 Valerika       Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 0,00 Zeit 55,27
4 Clicquot II      Gent Olivia      GBR)    Fehler 0,00 Zeit 55,72
5 Bombastic Baloussini   Majher Patrik      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 56,03
6 Fabrice Galdini D    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 57,61
7 Forever 158      Ozkan Ozgur      (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 58,72
8 Gusti CK      Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 60,85
9 Lucky Strike     Lis Aleksandr      (BLR)    Fehler 0,00 Zeit 62,86
10 Afina       Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 62,96
11 Fameus Olt     Waclawik Marek     (POL)    Fehler 0,00 Zeit 63,89
12 Calola       Babanitz Bianca     (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 66,25
13 Satellite V      Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 66,49
14 Luniko       Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 69,03
15 Upsala Du Petit Bois Z  Dinc Husnu      (TUR)    Fehler 1,00 Zeit 69,44
16 Castlefield      Walsh Dan      (IRL)    Fehler 1,00 Zeit 69,96
17 Flashback 2     Tyushkevich Alexey    (RUS)    Fehler 2,00 Zeit 76,39
18 TGF For Gold     Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 60,94
19 Mr. Be       Bachl Tobias      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 62,35
20 Centrino      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 4,00 Zeit 62,48
21 Full Swing BH    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 51,04
22 Prince Noir     Czernik Natalia     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 63,50
23 Clintas 3      Majher Patrik      (SVK)    Fehler 10,00 Zeit 74,09
24 Elisca       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 10,00 Zeit 92,58
25 Camiros Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 16,00 Zeit 59,09
-- St. Tropez 8     Misner Nakita     (AUS)    Eliminated

ARENA 1
Bew 42/0 23.04.2015 13:15 Platin Tour 1.40 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 4.000.00
Richter: Binks Mary (KEN)/Boll Alfred (SUI) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Naiade d'Auvers    Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 65,95
2 Rubiroso JX     Shore Keith      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 67,14
3 Salvatore Von Weichenberg Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 67,59
4 Touchable      Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 68,30
5 Chain Bridge     Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 70,58
6 Cordalis 7      Hughes James     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 70,69
7 Beat Me       Fellows Chad      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 71,13
8 Sire Du Veret     Sillo Radovan     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 72,08
9 Habicht CR      Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 73,25
10 Wembley R     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 0,00 Zeit 73,91
11 For N       Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 73,94
12 Agossi 5      Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 74,89
13 Camina Vi CH    Scheller Nicole     (SUI)    Fehler 0,00 Zeit 75,60
14 Rodster d'Amaury   Beck Timo      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 76,58
15 Orage d'Ete     Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 0,00 Zeit 76,91
16 Be Quite      Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 0,00 Zeit 77,07
17 Woody       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 77,16
18 Hannibal      Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 0,00 Zeit 77,44
19 Aramis van Halbeek   Crosby Stephen     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 77,75
20 Chattanooga 14    Holz Thomas      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 78,55
21 For Ever Jump    Lemmer Oliver     (GER)    Fehler 0,00 Zeit 78,58
22 Cordijana II     Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 78,85
23 Al Capone 162    Ege Manfred      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 78,87
24 Woodstock     Knutsen John Gunvar   (NOR)    Fehler 0,00 Zeit 79,22
25 Hunter C      Widlund Kristoffer    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 80,21
26 Lektor 35      Batliner Thomas     (LIE)    Fehler 0,00 Zeit 80,24
27 Vegas de Sainte Hermelle Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 80,43
28 PM Balougraf     Horváth Balázs     (HUN)    Fehler 1,00 Zeit 82,36
29 Cassius 56      Knippling Andreas    (GER)    Fehler 1,00 Zeit 82,44
30 Oz de Breve     Tovek Evelina     (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 82,59
31 Quinta       Opatrny Ales      (CZE)    Fehler 1,00 Zeit 83,15
32 Cassuci      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 1,00 Zeit 84,17
33 Verka Des Hazalles   Lemoine Jondet Melanie  (FRA)    Fehler 1,00 Zeit 84,70
34 Chacgrano      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 1,00 Zeit 84,86
35 Number One 32    Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 2,00 Zeit 86,12
36 Corleone      Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 2,00 Zeit 86,93
37 Bubamara      Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 2,00 Zeit 87,63
38 Coleman      Krapf Theresa     (GER)    Fehler 2,00 Zeit 89,45
39 Caius       Babes Stacy      (GBR)    Fehler 3,00 Zeit 91,34
40 Camillo VDL     Babes Stacy      (GBR)    Fehler 3,00 Zeit 93,08
41 Carrera 58      Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 3,00 Zeit 93,57
42 Ayrton IV      Andrews Julie     (GBR)    Fehler 3,00 Zeit 93,86
43 Chacco Boy     Krucsó Szabolcs     (HUN)    Fehler 4,00 Zeit 67,68
44 Cerafina S      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 69,11
45 Toulana      Maggi Mariano     (SWE)    Fehler 4,00 Zeit 71,30
46 Apolló       Czékus Zoltán     (HUN)    Fehler 4, 00 Zeit 71,40
47 Pablo I       Szczepanik Ewelina    (POL)    Fehler 4,00 Zeit 71,49
48 Kuba 2       Beck Gerald      (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 73,35
49 Centisimo      Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 74,68
50 Classic       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 4,00 Zeit 75,37
51 Pasoa Dice     Gautschi Iris      (SUI)    Fehler 4,00 Zeit 75,93
52 Anastacia III     Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 75,94
53 Corenso      Szentirmai Ferenc    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 75,96
54 Weltdame      Kiecon Msciwoj     (POL)    Fehler 4,00 Zeit 76,39
55 For Blondie     Vervoort Jonas     (BEL)    Fehler 4,00 Zeit 77,82
56 Canberro      Steurer Otto      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 78,59
57 Carlos Santana 12   Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 78,90
58 Boleybawn Perfection  Kremer Dan      (ISR)    Fehler 4,00 Zeit 78,93
59 Carpe Diem af Pan   Kellnerová Anna     (CZE)    Fehler 4,00 Zeit 79,06
60 Chamonix B     Gashibayazov Gennady   (RUS)    Fehler 4,00 Zeit 79,85
61 Alebastr      Kyryluyk Mykhailo    (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 80,04
62 Caddie R      Ericsson Linnea     (DEN)    Fehler 4,00 Zeit 80,51
63 HBR Lord Mclaren   Robin Gregory     (FRA)    Fehler 4,00 Zeit 81,40
64 Cooper 75      Tebbel Rene      (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 95,14
65 Goldfinga III     Fellows Chad      (GBR)    Fehler 5,00 Zeit 82,30
66 Riga Menardiere    Gisler Claudia     (SUI)    Fehler 5,00 Zeit 82,38
67 Challenger 37     Chechina Olga     (RUS)    Fehler 5,00 Zeit 82,62
68 Chacitol      Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 5,00 Zeit 82,77
69 Fine Fleur Du Marais   Onyshchenko Oleksandr   (UKR)    Fehler 5,00 Zeit 84,71
70 Year One R     Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 6,00 Zeit 87,72
71 Zucca       Waclawik Marek     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 75,84
72 Wervel       Eugster Manuel     (SUI)    Fehler 8,00 Zeit 77,50
73 Cobolensky     Bachl Tobias      (GER)    Fehler 8,00 Zeit 79,18
74 Colina       Czernik Natalia     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 81,06
75 Zorro       Goszczynski Bartosz    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 81,36
76 Caleri II      Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 8,00 Zeit 96,12
77 Balonic      Steinwandtner Franz    (AUT)    Fehler 9,00 Zeit 83,46
78 Dadas Dynamite    Misner Nakita     (AUS)    Fehler 9,00 Zeit 83,79
79 Traffic       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 9,00 Zeit 85,00
80 Fritz 573      Heitkemper Sven     (GER)    Fehler 10,00 Zeit 86,22
81 Cartina 8      Niagolov Angel     (BUL)    Fehler 10,00 Zeit 87,02
82 Nitrox       Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 10,00 Zeit 88,03
83 Zandiro      Rouckova Natalie    (CZE)    Fehler 11,00 Zeit 90,83
84 Caprini 3      Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 11,00 Zeit 91,74
85 Cortani       Karaevli Omer     (TUR)    Fehler 12,00 Zeit 96,52
86 Energie Des Trois Bouleaux Nägele Vanessa-Joy    (LIE)    Fehler 13,00 Zeit 85,60
87 La Fortuna 2     Majher Patrik      (SVK)    Fehler 15,00 Zeit 91,92
88 Hending van de Bresser  Krapf Theresa     (GER)    Fehler 15,00 Zeit 107,61
89 Comander 5     Gram Morten      (DEN)    Fehler 29,00 Zeit 100,65
-- Netscape Du Mirador   Ferreira Luis      (POR)    Eliminated
-- Timble des Cinq Chenes  Kainz Sascha      (AUT)    Retired

ARENA 2
Bew 45/0 23.04.2015 14:30 6-year-old-horses 1.25 m International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 700.00
Richter: Posluszny Jan (POL)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Wirth Stefan (GER) & Team/
1 Eagel       Hanulay Juraj      (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 58,91
2 Evita R       Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 59,76
3 Frisco       Papousek Kamil     (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 60,39
4 Carthagon G Z     Allen Pippa      (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 60,63
5 E Lucky       Åkerblom Hannah    (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 61,04
6 Caloma Melloni    Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 0,00 Zeit 61,50
7 Quenotte 2      Dodd Jack       (IRL)    Fehler 0,00 Zeit 62,58
8 J'adore PKZ      Robin Gregory     (FRA)    Fehler 0,00 Zeit 63,30
9 Eldorissa      Wenz Holger      (GER)    Fehler 0,00 Zeit 64,98
10 Creed       Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 0,00 Zeit 65,05
11 My Pleasure     Pilipenko Mykhailo    (UKR)    Fehler 0,00 Zeit 65,47
12 Rumers Cascari    Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 66,08
13 Lord Thuder     Bick Benjamin     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 66,21
14 Enjoy Blue Diamond   Siarkiewicz Klaudia    (POL)    Fehler 0,00 Zeit 67,82
15 Chiradell      Johansson Jenny     (SWE)    Fehler 0,00 Zeit 68,62
16 Excite       Kainulainen Jenny    (FIN)    Fehler 0,00 Zeit 68,72
17 Lord Chita      Puschak Wolfgang    (GER)    Fehler 0,00 Zeit 69,23
18 Ulrike van Overis Z   Wright Gemma     (GBR)    Fehler 0,00 Zeit 70,52
19 Le Khalif D     Zelinkova Zuzana    (CZE)    Fehler 0,00 Zeit 71,64
20 Cyrano VDV     Hervas Asencio Juan    (ESP)    Fehler 0,00 Zeit 73,65
21 Emil       Kizilkaplan Kaan     (TUR)    Fehler 0,00 Zeit 73,66
22 Dysart Van T&l    Javorsky Marek     (SVK)    Fehler 0,00 Zeit 74,54
23 Lord Khalifa     Müller Louisa     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 76,20
24 Lord Grey 2     Müller Louisa     (GER)    Fehler 1,00 Zeit 78,24
25 E. Clintons Diamant   Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 1,00 Zeit 79,30
26 Cardozo Z      Appel Lukasz      (POL)    Fehler 4,00 Zeit 63,61
27 Billy On Ice     Gent Olivia      (GBR)    Fehler 4,00 Zeit 64,76
28 Limay       Rhomberg Katharina    (AUT)    Fehler 4,00 Zeit 65,31
29 Albalola      Kuhlemann Uwe     (GER)    Fehler 4,00 Zeit 66,67
30 E. Ramiro Retto    Slavikova Jana     (SVK)    Fehler 4,00 Zeit 70,01
31 Naccord Melloni    Wojcianiec Wojciech   (POL)    Fehler 4,00 Zeit 70,83
32 Piorella      Steiner Anton      (GER)    Fehler 4,00 Zeit 74,67
33 Don Aurelio 3     Danilova Alisa     (UKR)    Fehler 4,00 Zeit 74,85
34 Hardlyneverso Dàcheronte Krapf Theresa     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 76,63
35 Colonja      Brenner Andreas     (GER)    Fehler 5,00 Zeit 76,98
36 Estoril Fortuna    Appel Lukasz      (POL)    Fehler 8,00 Zeit 56,37
37 Euro Kwik Boy    Pal Frantisek      (SVK)    Fehler 8,00 Zeit 61,30
38 Chicharito Blue    Okla Krzysztof     (POL)    Fehler 8,00 Zeit 66,03
39 Enrico       Kazmierczak Michal    (POL)    Fehler 8,00 Zeit 74,87
40 Loriot 359      Yaniv Elad      (ISR)    Fehler 9,00 Zeit 77,43
41 Vivaldi       Klettenberg Gunnar    (EST)    Fehler 12,00 Zeit 75,17
42 Obora's Gravity    Guy Eloise      (GBR)    Fehler 13,00 Zeit 79,28
43 Cognac Chateau Hollogne Knippling Andreas    (GER)    Fehler 14,00 Zeit 81,56
-- Croisement Sd     Dussle Yvette      (GER)    Eliminated

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Infrashape Horizontal fittness stúdió Debrecen    *****    WISE-VOGUE | SZISSZ ÉS KLAU BLOGJA TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA // WISE-VOGUE // WISE-VOGUE    *****    * GP Life * Webes hírek * Nem csak gportálos oldalaknak * GP Life * Webes hírek * Nem csak gportálos oldalaknak *    *****    Ha fújnak az õszi szelek - forogjanak a papírforgók!!! Négy szép színes forgó érkezett a Mesetárba! Kukkantsatok be!