somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
CSN-B* CSNP-B MAGNA RACINO 2015. április 03--05 3.

04.04.2015 13:00 Bew 14/1Standardspringprüfung Kl. LM 1.25 m
Richter: Bejdl Ines/Klein Monika Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Gisbern      Belousek Barbara    (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 0,00 Zeit 56,25
2 Venezia      Finsterle Sara      (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 57,96
3 Lizardo's La Cante K  Konlechner Josef     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 58,70
4 Coco 146     Najmanova Sofie     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 60,99
5 Eagle      Hanulay Juray     (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 61,64
6 Amaretto 247    Zak Klemens      (W) Reitclub ISODAEM        Fehler 0,00 Zeit 64,99
7 Dublin Pkz     Vinnichenko Marina    (UKR)              Fehler 0,00 Zeit 65,68
8 Lumiere De St Loup  Sint Evelyn      (St) Reitclub Murtal          Fehler 0,00 Zeit 66,22
9 Graziana     Mayer Jürgen      (GER)              Fehler 0,00 Zeit 66,84
10 Paris      Kocbek Uros      (SLO)               Fehler 0,00 Zeit 66,87
11 Colloredo     Pulsinger Roland     (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 0,00 Zeit 68,55
12 Flor Van De Mispelaere Ausch Stephanie     (S) Sportreitclub Lamprechtshausen     Fehler 0,00 Zeit 68,8
13 Queichtal     Sebesta Marie Christine   (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 0,00 Zeit 68,83
14 Nemo 360     Bistan Stefanie     (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 0,00 Zeit 69,57
15 Amason     Erdős Jázmin      (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 70,85
16 Selenna     Teanc Orsolya     (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 71,05
17 Utopia K S    Pichler Charlotte     (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 0,00 Zeit 71,28
18 Cooper      Laufer Maja      (SLO)               Fehler 0,00 Zeit 72,04
19 Ilias      Belousek Barbara    (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 0,00 Zeit 72,23
20 Brown Gold Lady  Vörös Veronika     (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 73,64
21 Aisha      Mykhailo Pylypenko    (UKR)              Fehler 0,00 Zeit 73,90
22 Berlin's Boy    Vele Iza       (SLO)               Fehler 0,25 Zeit 74,99
23 Can Do It 2    Bichler Mario      (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,50 Zeit 75,13
24 Bacardi 17     Matzka Vanessa     (K) Landesverein ländl. Reiter. Ortsgr Köstenberg Fehler 0,50 Zeit 76,27
25 Charlotte Amalie   Karahasan Yasmin    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 1,00 Zeit 77,08
26 Qui Doo     Murray Iris      (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 1,00 Zeit 77,36
27 Gioletta     Murray Iris      (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 1,25 Zeit 78,16
28 Lavai      Dragiecevic Laura    (CRO)              Fehler 4,00 Zeit 60,67
29 Tristan Van Sint Maarten Zöger Rainer      (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 4,00 Zeit 63,87
30 Little Mackenzie   Brennand Jennifer    (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 4,00 Zeit 64,10
31 Uruguay de Janeiro  Tschaitschmann Mario   (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 4,00 Zeit 64,84
32 Jiminy Cricket   Brennand Jennifer    (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 4,00 Zeit 65,29
33 Campino     Halo Marko      (SVK)              Fehler 4,00 Zeit 65,77
34 T'Excel De Prim   Ehrenböck Vivien    (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 4,00 Zeit 67,26
35 Carrion De Los Condes Sebesta Marie Christine   (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 4,00 Zeit 68,06
36 Alberta      Ausch Stephanie     (S) Sportreitclub Lamprechtshausen     Fehler 4,00 Zeit 68,21
37 Swift D'Iso    Milesz Eszter      (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 68,40
38 Calata Deliah    Jelinkova Veronika    (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 68,49
39 Quintana     Bartekova Natalia    (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 68,66
40 Camargo DH    Lazar Stefan      (N) Reitclub Windhof         Fehler 4,00 Zeit 69,13
41 Larina      Faluhelyi Ádam     (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 70,13
42 Sire de Moens    Zeiler Dominique    (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 4,00 Zeit 71,83
43 Little Sam     Rath Sabiene      (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 4,00 Zeit 72,65
44 Cora D      Kottner Ewald     (N) Union Reit- u. Fahrverein Siegersdorf    Fehler 4,00 Zeit 73,55
45 Galand Van Het Venushof Robitza Marietta    (N) Reitsportverein Lassee        Fehler 4,00 Zeit 73,68
46 Monti 187     Babanitz Bianca     (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 4,50 Zeit 75,30
47 Winnie Touch K   Konlechner Erich     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 6,25 Zeit 82,33
48 Cornet Lady    Bartekova Natalia    (CZE)               Fehler 8,00 Zeit 62,91
49 Supersize K    Konlechner Josef     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 8,00 Zeit 63,92
50 Aidora I Ritz    Dragiecevic Laura    (CRO)              Fehler 8,00 Zeit 66,97
51 Ziezo      Eibler Monika     (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 8,00 Zeit 67,26
52 Balvini      Laditsch Stefan     (B) Reitergruppe Gols         Fehler 8,00 Zeit 69,78
53 Ocean's Eleven   Van Hoffs Andrea    (St) Reithof Modibauer         Fehler 8,00 Zeit 70,51
54 Cedric Croft    Neuschlova Petronela   (SVK)              Fehler 8,00 Zeit 70,79
55 Quantum 2    Wagner Alexander    (B) Verein der ersten Reitergruppe Gols    Fehler 8,00 Zeit 71,71
55 Calafatti     Stangl Julia      (N) Reitsport Jolly Jumper        Fehler 8,00 Zeit 71,71
57 Amber      Pilko Nina      (St) Reitclub Sonnenhof         Fehler 8,00 Zeit 72,22
58 Lantus ASK    Mauer Laura      (GER)              Fehler 8,25 Zeit 74,62
59 Lawrence A    Aschenbrenner Christopher  (W) Team Aschenbrenner        Fehler 12,00 Zeit 64,66
60 Félix      Kiss Ferenc      (HUN)              Fehler 12,00 Zeit 65,16
61 Roncalli     Mayer Jürgen      (GER)              Fehler 12,00 Zeit 65,59
62 Canteloup J.N.   Páli Dávid       (HUN)              Fehler 12,00 Zeit 73,92
63 Paula 17     Rösch jun. Michael    (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 14,50 Zeit 83,19
64 Novum      Wessely Dominik    (B) Pferdezentrum Wessely        Fehler 16,00 Zeit 68,45
65 Tekergő     Egervári Attila     (HUN)              Fehler 16,75 Zeit 76,04
66 Celensky     Wallner Valerie     (N) Reitverein Union Equestrian Team     Fehler 18,50 Zeit 83,71
67 Clinton      Neuschlova Petronela   (SVK)              Fehler 19,00 Zeit 85,29
68 Rival de Raches   Galeitner jun. Patricia   (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 20,25 Zeit 106,89
69 Gilion Pkz     Vinnichenko Marina    (UKR)              Fehler 30,25 Zeit 114,83
70 Prinzjuwel     Wagner Jacqueline    (N) Gestüt Heinrichsberg        Fehler 30,75 Zeit 116,30
-- Sapril Aristo    Hruschka Jiri      (CZE)               Verzichtet
-- Gin Tonic G    Lazar Stefan      (N) Reitclub Windhof         Verzichtet
-- Galactica 2     Weinberger Kathrin    (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Ausschluss

  
04.04.2015 nach 15:10 Bew 14/2 Standardspringprüfung Kl. LM 1.30 m
Geldpreis EUR 170/150/120/100/80/80/80/50/50/50ff
Richter: Bejdl Ines/Klein Monika Parcours: Bamberger Andreas/Nemeth Zoltan (HUN)
1 Donjo      Hanulay Juray     (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 53,62
2 Forever      Jelinkova Veronika    (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 54,02
3 Corinthe B     Pal Frantisek      (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 55,96
4 Chicago      Halo Marko      (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 60,50
5 Catness      Rath Sabiene      (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 0,00 Zeit 60,94
6 Catara      Milesz Eszter      (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 61,33
7 Gloria      Ruxandariu Luca     (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 61,34
8 Air Nike Z     Mykhailo Pylypenko    (UKR)              Fehler 0,00 Zeit 62,21
9 Cappachio     Stangelova Monika    (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 62,72
10 Lantana 4     Falterspichler Bettina   (N) Reitklub Stössing         Fehler 0,00 Zeit 62,93
11 Cashmere 31    Ursache Ionut      (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 62,95
12 Hot Chocolate    Milesz Eszter      (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 63,58
13 Obora's Mercury   Weinberger Kathrin    (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,00 Zeit 63,84
14 Dadas Dynamite   Misner Nakita Ingeborg   (AUS)              Fehler 0,00 Zeit 63,92
15 Real Steel     Bichler Mario      (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,00 Zeit 64,10
16 Tullagher Blaise   Belousek Barbara    (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 0,00 Zeit 64,61
17 Sweet Little Princess  Schiller Katharina    (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 0,00 Zeit 65,25
18 Atena Z     Drasler Aljaz      (SLO)               Fehler 0,00 Zeit 66,46
19 Perigore     Aschenbrenner Christopher  (W) Team Aschenbrenner        Fehler 0,00 Zeit 66,60
20 Clear      Ilic Katarina      (SRB)               Fehler 0,00 Zeit 67,38
21 Mákos Nadli 'F'   Ötvös Nóra      (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 67,46
22 Hot Shot 2     Steinwandtner Franz    (B) Reitclub Andau          Fehler 0,00 Zeit 67,82
23 Quick Ferra    Hanulay Juray     (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 70,48
24 Commander    Stangelova Sara     (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 71,94
25 Fairytale 3     Kristofics-Binder Delphine  (K) LVLR OG Reitclub Rattenberger Hallegg   Fehler 0,00 Zeit 73,88
26 Alaric Du Cuirassier  Kainz Sascha      (N) Best of Class Pferdesportunion      Fehler 0,25 Zeit 74,12
27 Silver Flow    Fehleisen Jenny     (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 0,25 Zeit 74,19
28 Lexis      Malkova Katerina    (CZE)               Fehler 0,25 Zeit 74,76
29 Compagnero RS   Dusan Sabo      (SVK)              Fehler 0,50 Zeit 75,07
30 Werlin      Brezovokova Jana    (CZE)               Fehler 0,50 Zeit 75,20
31 AB 19 Gipsy King  Sixta Akela      (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 1,00 Zeit 77,85
32 Atlanta      Strnadlova Lucie     (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 55,85
33 Niedarthe     Strnadlova Lucie     (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 57,87
34 Ria de Janeiro    Tschaitschmann Mario   (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 4,00 Zeit 58,36
35 Calmira JW    Rath Sabiene      (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 4,00 Zeit 60,37
36 Calima P     Brand Nina      (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 4,00 Zeit 61,03
37 Chicobello     Prömer Patrick     (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 4,00 Zeit 62,76
38 FTR Spinderella   Zöger Rainer      (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 4,00 Zeit 63,01
39 Zephyr S     Veselovska Katerina    (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 65,00
40 Rozalie     Rehakova Marketa    (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 65,60
41 Cornils      Malkova Katerina    (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 68,41
42 Camporado's Son   Hajba István      (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 69,56
43 SR Cassiaz    Cikova Paulina     (SVK)              Fehler 4,00 Zeit 70,73
44 Quayl      Naue Helena      (St) Reit-u. Fahrverein Zechmannhof     Fehler 4,00 Zeit 72,76
45 Riante      Vele Iza       (SLO)               Fehler 4,00 Zeit 72,87
46 Corint      Jelinkova Veronika    (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 73,96
47 Dutch Quidam   Szalai József      (HUN)              Fehler 4,50 Zeit 75,24
48 Casento     Kainz Sascha      (N) Best of Class Pferdesportunion      Fehler 5,00 Zeit 77,50
49 Champion de Luxe  Scheiblauer Simone    (N) Pferde- und Sportverein Fit 4 Sports    Fehler 5,25 Zeit 78,30
50 Flying Freya Z   Weinberger Kathrin    (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 6,75 Zeit 84,94
51 Euro Kwik Boy   Pal Frantisek      (SVK)              Fehler 8,00 Zeit 57,11
52 Armani     Mykhailo Pylypenko    (UKR)              Fehler 8,00 Zeit 61,65
53 L'Osservatore Romano Zöger Rainer      (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 8,00 Zeit 70,92
54 Looping     Finsterle Sara      (CZE)               Fehler 12,00 Zeit 70,11
55 Aduela      Veselovska Katerina    (CZE)               Fehler 16,00 Zeit 73,87
-- Latina 0160    Kurat Kathrin      (K) Union Reitverein Klagenfurt      Ausschluss
-- Biomed      Szever József      (HUN)              Ausschluss
-- C'est la vie A    Aschenbrenner Franz   (W) Team Aschenbrenner        Ausschluss
-- Ed Hardy     Krasovec Janka     (CRO)              Verzichtet

  
04.04.2015 17:30 Bew 15/0 Standardspringprüfung Kl. S* 1.40 m Geldpreis EUR 300/250/150/100/80/50/50/50ff
Richter: Seipel Ursula/Knoll Christian Parcours: Bamberger Andreas/Nemeth Zoltan (HUN)
1 Coeur De Croatie   Gugic Denis      (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 59,70
2 Vienna      Ursache Ionut      (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 61,92
3 Osman      Robin Gregory     (FRA)              Fehler 0,00 Zeit 62,05
4 Quick Ferra     Hanulay Juray     (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 62,35
5 Badarco      Stangel Marian     (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 64,03
6 Cassali      Stangelova Monika    (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 65,09
7 Latin      Babanitz Bianca     (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 0,00 Zeit 65,34
8 HBR Lord McLaren  Robin Gregory     (FRA)              Fehler 0,00 Zeit 65,96
9 A Conto      Konlechner Josef     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 66,18
10 Corleone     Slavikova Jana     (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 69,82
11 Carlos Santana 12  Mykhailo Pylypenko    (UKR)              Fehler 0,00 Zeit 71,28
12 Miss Go Lightly   Murray Iris      (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 0,00 Zeit 72,39
13 Stivi 3      Kottner Andreas     (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 0,25 Zeit 74,99
14 Don Dickson    Bichler Mario      (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 4,00 Zeit 61,86
15 Esprit d' E.T.    Belousek Barbara    (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 4,00 Zeit 63,19
16 Donjo      Hanulay Juray     (SVK)              Fehler 4,00 Zeit 64,01
17 Bamboo     Ruxandariu Luca     (ROU)              Fehler 4,00 Zeit 64,48
18 Sandra Du Poncel   Ruxandariu Luca     (ROU)              Fehler 4,00 Zeit 65,05
19 Orage D' Ete    Steinwandtner Franz    (B) Reitclub Andau          Fehler 4,00 Zeit 65,45
20 Cora D      Kottner Ewald     (N) Union Reit- u. Fahrverein Siegersdorf    Fehler 4,00 Zeit 66,03
21 Chicofino     Krasovec Janka     (CRO)              Fehler 4,00 Zeit 67,99
22 Carethage Z    Hruschka Jiri      (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 68,45
23 Florence 9     Brauneis Peter     (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 4,00 Zeit 69,05
24 Balonic     Steinwandtner Franz    (B) Reitclub Andau          Fehler 4,00 Zeit 71,47
25 Robert Heinrich KvÖ  Schiller Katharina    (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 4,00 Zeit 72,37
26 Casoletta     Faluhelyi Ádam     (HUN)              Fehler 4,25 Zeit 74,06
27 Quanto Z     Bistan Stefanie     (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 4,25 Zeit 74,49
28 APT's La Boheme  Rösch jun. Michael    (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 5,00 Zeit 77,58
29 Bacardi 17     Matzka Vanessa     (K) Landesverein ländl. Reiter. Ortsgr Köstenberg Fehler 8,00 Zeit 68,39
30 Carina      Strnadlova Lucie     (CZE)               Fehler 8,00 Zeit 69,01
31 Chicobello     Prömer Patrick     (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 8,00 Zeit70,36
32 Calysta      Hrgovic Andrija     (CRO)              Fehler 8,25 Zeit 74,68
33 Tesió      Dudás Nóra      (HUN)              Fehler 9,50 Zeit 79,28
34 Rodeo De La Mazure  Zöger Rainer      (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 10,00 Zeit 81,16
35 Gioletta     Murray Iris      (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 10,50 Zeit 83,31
36 Acordia Mx    Hruschka Jiri      (CZE)               Fehler 12,00 Zeit 65,35
37 Compagnero RS   Dusan Sabo      (SVK)              Fehler 12,00 Zeit 69,33
38 Edison 4     Scheiblauer Simone    (N) Pferde- und Sportverein Fit 4 Sports    Fehler 12,50 Zeit 75,04
39 Bugatti Dwerse Hagen Malek Ondres     (CZE)               Fehler 13,25 Zeit 78,93
40 Vive La Vie S Quanina Malek Ondres     (CZE)               Fehler 20,25 Zeit 74,54
41 Pezi Bär     Babanitz Bianca     (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 43,25 Zeit 114,27
-- Tortuga de Janeiro   Tschaitschmann Mario   (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Ausschluss

  
04.04.2015 09:00 Bew 12/0 Standardspringprüfung Kl. A2 1.05 m für R2/RS2 Reiter und höher
Richter: Seipel Ursula/ Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Charly 79     Mechtler Christoph    (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 0,00 Zeit 57,95
2 Image      Lazar Caroline     (N) Reitclub Windhof         Fehler 0,00 Zeit 61,72
3 Guenther K     Klein Elisabeth     (W) Österr. Campagnereiter-Gesellschaft    Fehler 0,00 Zeit 64,75
4 Gala 148     Schmidt Birgit     (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 0,00 Zeit 65,21
5 Rivale des Peupliers  Klein Elisabeth     (W) Österr. Campagnereiter-Gesellschaft    Fehler 0,00 Zeit 65,31
6 Royal Championesse  Pulsinger Andrea     (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 0,00 Zeit 69,95
7 Ruf       Hruzkova Daniela    (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 72,40
8 Póker      Tronka Zoltán     (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 72,83
9 Alcatraz M     Roßmann Alexandra    (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 0,00 Zeit 75,43
10 Sillan Camero    Kloza Annemarie     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 76,40
11 Clintano     Poljakovic Zdravka    (CRO)              Fehler 0,75 Zeit 81,46
12 Chicago 153    Pfarrwaller Manuela    (N) Reitclub Auwaldhof         Fehler 0,75 Zeit 81,58
13 Just in time 5    Zimmermann Kerstin   (W) Österr. Campagnereiter-Gesellschaft    Fehler 0,75 Zeit 81,61
14 Varázsló Walter   Endrődy Attila     (HUN)              Fehler 1,25 Zeit 83,52
15 Hope Van`T Kruis  Najmanova Sofie     (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 64,26
16 Jaqueline 7    Ausch Stephanie     (S) Sportreitclub Lamprechtshausen     Fehler 4,00 Zeit 68,14
17 Penelope 306    Reiter Birgit      (B) Reit- und Fahrverein Lucky Riders     Fehler 4,00 Zeit 74,64
18 Corlando 5    Minnich Friedrich    (N) Equo Reitsportzentrum        Fehler 4,00 Zeit 75,52
19 Cookie's Temptation  Schilling Dana-Isabella   (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Fehler 4,00 Zeit 76,11
20 Harper CF     Giuli-Besso Eran     (N) Reitverein Equus         Fehler 4,00 Zeit 78,90
21 Chacco      Ziberna Kaja      (SLO)               Fehler 4,00 Zeit 78,92
22 Ell       Zurekova Nikola     (SVK)              Fehler 4,50 Zeit 80,70
23 Baldix      Wallner Bernhard    (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Fehler 6,00 Zeit 86,98
24 Ancilla      Ziberna Kaja      (SLO)               Fehler 7,50 Zeit 108,02
25 Evelin 2     Muhr Sabrina      (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 8,00 Zeit 69,35
26 Citronella     Schmidt Birgit     (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 8,00 Zeit 72,30
27 Kristály     Kiss Ferenc      (HUN)              Fehler 10,50 Zeit 88,28
28 Ricardo One    Wallner Bernhard    (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Fehler 19,00 Zeit 106,48
-- Lambada NR    Roubal Nicole     (N) Sportpferde Team Roubal       Ausschluss
-- Galoubine     Schmidt Birgit     (N) Reitclub Magna Racino        Disq.
RS4 Wertung
3 Jumper Jack Junior   Páli Dávid       (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 64,36
10 Caillou      Mauer Laura      (GER)              Fehler 0,00 Zeit 72,88
11 Cezaro      Páli Dávid       (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 74,80
17 Chupa Loop    Murray Iris      (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 0,75 Zeit 81,75
19 Charon      Laufer Maja      (SLO)               Fehler 1,25 Zeit 83,65
25 Ezau      Páli Dávid       (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 76,15
26 Leeroy      Krasovec Janka     (CRO)              Fehler 4,00 Zeit 76,19
31 Vigo de Janeiro   Tschaitschmann Mario   (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 6,75 Zeit 89,95
35 Bonne Chance 13   Murray Iris      (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 8,00 Zeit 87,33
37 Pockerface    Mayer Jürgen      (GER)              Fehler 16,00 Zeit 76,51
39 Elite De Vy    Kainz Sascha      (N) Best of Class Pferdesportunion      Fehler 23,75 Zeit 125,85
40 Joanna      Mauer Laura      (GER)              Fehler 31,25 Zeit 139,17

  
04.04.2015 10:35 Bew 16/0 Pony-Stilspringprüfung Kl. A 0.85
Richter: Bejdl Ines/Seipel Ursula Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Chipsi 4      Köstenbaumer Lea    (N) Reitverein Damarishof        Fehler 6,60 Zeit 69,08
2 Vivaldi 2     Auinger Stefanie     (O) Union Reit- u. Fahrverein Traunsee    Fehler 6,50 Zeit 80,31
3 Micky 6      Bernhard Lisa Marie    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 6,20 Zeit 82,95
4 Zitnas Santorini   Ellend Anna      (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler -0,90 Zeit 122,04

  
04.04.2015 11:00 Bew 17/1 Stilspringprüfung lzf 0.95 m lizenzfrei
Richter: Seipel Ursula/Bejdl Ines Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Fly Over PZW    Szalay Jeanine     (B) Pferdezentrum Wessely        Fehler 7,20 Zeit 65,16
2 Cora 26      Kettner Katrin     (B) Ländl. Reit- u. Fahrverein Gols      Fehler 7,00 Zeit 70,57
3 Dorina 13     Stift Paulina      (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 6,60 Zeit 71,79
4 Candy 28     Bergemann Lara Eileen   (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 6,00 Zeit 70,76

  
04.04.2015 nach 11:00 Bew 17/2 Pony-Stilspringprüfung Kl. E 0.95 m Ponies
Richter: Seipel Ursula/Bejdl Ines Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Sabri      Plsek Tomas      (CZE)               Fehler 7,40 Zeit 56,37
2 Tequila Du Merbion  Praunseis Anna     (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 7,00 Zeit 65,43
3 Candy 19     Wink Francesca     (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 6,80 Zeit 65,34
4 Vendelin     Plsek Tomas      (CZE)               Fehler 6,70 Zeit 58,03
5 Zitnas Santorini   Ellend Anna      (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 6,40 Zeit 67,44

  
04.04.2015 11:40 Bew 18/0 Einlaufspringprüfung Kl. A0 0.95 m
Richter: Seipel Ursula/ Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Trust Me K     Konlechner Josef     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Chaplin 2     Wintersberger Günter   (W) Team Aschenbrenner        Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Sans Soucis 13    Wagner Nadja     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Mandolina     Grasberger Simone    (N) Reitsportfreunde Breitenfurt      Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Cote d'Azur 2    Rosenkranz Saskia    (St) Reithof Modibauer         Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Undercover Z    Robin Gregory     (FRA)              Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Zetta       Morosanu Ionel     (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Action Girl     Gamsjäger Lisa Marie   (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Corvette d' Amour   Konlechner Josef     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Cartier D     Steinbach Lysan     (W) Junge Reiter Elite ASKÖ Wien     Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Charlotte     Ilisoi Octavia      (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Cleo PZW     Wessely Andreas     (B) Pferdezentrum Wessely        Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Cora Du Rouet    Ebner Nicole      (W) Club der Pferdefreunde Schlossgarten   Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Eolita      Németh Eszter     (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Zisawald     Strauss Julia      (K) Reitverein Wörthersee        Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Tarik 2      Vojacek Alina     (N) Reitclub Berghof         Fehler 0,00 Zeit 0,00
1 Tupardy      Wintersberger Günter   (W) Team Aschenbrenner        Fehler 0,00 Zeit 0,00
18 Ödenburggraf    Váradi Zsófia      (HUN)              Fehler 2,25 Zeit 0,00
19 Chippiona     Wolf Anna      (N) Reitsportfreunde Breitenfurt      Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Obora's Valentino   Köstenbaumer Lea    (N) Reitverein Damarishof        Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Calito 2     Kohlbacher Sabine    (St) Reithof Modibauer         Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Salm      Frosch Julia      (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Stella H     Runtsch Melanie     (N) Reitverein Zuchthof Siegersdorf     Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Climax VDB Z   Schedl Astrid      (N) Reitsportverein Wiesmath       Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Very Marylou    Brand Nina      (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Lelukis      Kohlschütter Vanessa   (N) Reitverein Weigelsdorf        Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Daisy Calme    Grasberger Simone    (N) Reitsportfreunde Breitenfurt      Fehler 4,00 Zeit 0,00
19 Antalya De Janeiro  Bechmann Aglaia    (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 4,00 Zeit 0,00
29 Quassel 2     Blümel Julia      (N) Reitverein Gestüt Neusiedl a. Steinfeld   Fehler 4,25 Zeit 0,00
30 St. Tropez 8    Misner Nakita Ingeborg   (AUS)              Fehler 5,50 Zeit 0,00
31 Ilvie      Wolflehner Maria    (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 7,50 Zeit 0,00
32 Cassio 3     Hajba István      (HUN)              Fehler 7,75 Zeit 0,00
33 Sandro Van Het Molenhof Z Gratzer Karl     (St) Reithof Modibauer         Fehler 8,00 Zeit 0,00
33 Cartagio     Rauscher Ines      (N) Reitverein Weigelsdorf        Fehler 8,00 Zeit 0,00
33 Concita 7     Greigeritsch Nadine    (N) Reitverein und Reitschule Habesohn    Fehler 8,00 Zeit 0,00
36 Monteverdi 4    Scheiblauer Simone    (N) Pferde- und Sportverein Fit 4 Sports    Fehler 9,00 Zeit 0,00
37 Wickie 3     Konlechner Josef     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 10,75 Zeit 0,00
38 Flower B     Strauß Lisa      (K) Reitverein Wörthersee        Fehler 12,25 Zeit 0,00
39 Chuck the Man   Gruber Christina     (St) Reithof Modibauer         Fehler 16,00 Zeit 0,00
40 Elly May     Schiefer-Flohner Eva   (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 19,25 Zeit 0,00
-- Montecore     Koglin Raphaela     (N) Reitverein Gestüt Neusiedl a. Steinfeld   Ausschluss
-- Rapsodia     Tarata Miruna     (ROU)              Verzichtet
-- Cansas      Pernsteiner Julia     (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Verzichtet

  
04.04.2015 13:30 Bew 19/0 Pony-Standardspringprüfung Kl. L 1 m
Richter: Regger Harald/Seipel Ursula Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Leandros     Kroker Valerie     (N) Reitclub Schloß Schönborn       Fehler 0,00 Zeit 49,69
2 Candy 19     Wink Francesca     (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 0,00 Zeit 63,13
3 Tequila Du Merbion  Praunseis Anna     (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 0,00 Zeit 66,33
4 Chipsi 4      Köstenbaumer Lea    (N) Reitverein Damarishof        Fehler 4,00 Zeit 57,85
5 Tequilla Caliente   Kraml Celina      (N) Ländl. Reitclub Ritzenhof       Fehler 4,00 Zeit 58,39
6 Snowflake Destiny   Richter Lara      (N) Reitverein Kreuttal         Fehler 4,00 Zeit 69,33
7 Vendelin     Plsek Tomas      (CZE)               Fehler 8,00 Zeit 61,17
8 Vivaldi 2     Auinger Stefanie     (O) Union Reit- u. Fahrverein Traunsee    Fehler 8,00 Zeit 61,60
9 Sabri      Plsek Tomas      (CZE)               Fehler 12,00 Zeit 60,90

  
04.04.2015 14:15 Bew 20/1 Standardspringprüfung Kl. A 1.05 m für 4jährige Pferde
Richter: Knoll Christian/ Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
-- Döniz      Lukács Zsófia     (HUN)              Ausschlus

  
04.04.2015 nach 14:15 Bew 20/2 Standardspringprüfung Kl. A 1.05 m für 5-6jährige Pferde
Richter: Knoll Christian/ Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 St. Tropez 8     Misner Nakita Ingeborg   (AUS)              Fehler 0,00 Zeit 78,03
1 C Sankt Anton    Schütz Birgit      (N) Ross Stall Stanihof         Fehler 0,00 Zeit 78,85
1 Cornet's Pride    Ruxandariu Luca     (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 77,29
1 Little Foot 41    Schiemer Stefan     (N) Reitergut Sonnenhof        Fehler 0,00 Zeit 79,47
1 Vigo de Janeiro    Tschaitschmann Mario   (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 0,00 Zeit 73,10
6 Calmeo P     Brand Nina      (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 0,75 Zeit 83,31
7 Zetta       Morosanu Ionel     (ROU)              Fehler 4,00 Zeit 76,25
7 Cote d'Azur 2    Rosenkranz Saskia    (St) Reithof Modibauer         Fehler 4,00 Zeit 70,26
7 Sandro Van Het Molenhof Z Gratzer Karl     (St) Reithof Modibauer         Fehler 4,00 Zeit 72,87
7 Cleo PZW     Wessely Andreas     (B) Pferdezentrum Wessely        Fehler 4,00 Zeit 70,55
7 Colour Diamond   Halo Marko      (SVK)              Fehler 4,00 Zeit 72,45
7 Jamaica NG     Gretschi Nina      (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 4,00 Zeit 68,58
13 Samarano HZ    Mayr Desiree      (N) Reitverein Kreuttal         Fehler 4,50 Zeit 82,84
14 Comandante    Ötvös Nóra      (HUN)              Fehler 4,75 Zeit 83,64
15 Cato K      Konlechner Erich     (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 6,25 Zeit 89,26
16 Lelukis      Kohlschütter Vanessa   (N) Reitverein Weigelsdorf        Fehler 12,00 Zeit 79,37
17 Antalya De Janeiro  Bechmann Aglaia    (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 13,00 Zeit 100,53
18 Del Chopina    Brand Nina      (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 14,00 Zeit 88,61
19 Mandolina     Grasberger Simone    (N) Reitsportfreunde Breitenfurt      Fehler 18,50 Zeit 90,83
20 Arriva 5     Hörmann Raphaela    (N) Gestüt Geyer           Fehler 20,00 Zeit 80,56
21 Chuck the Man   Gruber Christina     (St) Reithof Modibauer         Fehler 24,00 Zeit 72,10
22 Chocolate Soldier TE  Peninger Eduard jun.    (B) Stall Team Eddy          Fehler 33,75 Zeit 135,60
-- Fabelhaft 4     Fehleisen Jenny     (St) Reitsportcenter Hofbauer       Ausschluss
-- Flower B     Strauß Lisa      (K) Reitverein Wörthersee        Ausschluss

  
04.04.2015 15:30 Bew 21/0 Standardspringprüfung Kl. A1 1.05 m für R1 Reiter
Richter: Knoll Christian/ Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Cora Du Rouet    Ebner Nicole      (W) Club der Pferdefreunde Schlossgarten   Fehler 0,00 Zeit 58,67
2 Mana      Dostalova Klara     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 60,47
3 Ukaz      Ilisoi Octavia      (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 67,45
4 Pincerno 'F'     Jescu Stefan      (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 68,78
5 U2 I       Molzer Tamina     (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 0,00 Zeit 71,86
6 For Ever     Tóth Réka       (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 72,63
7 Sziszkó      Szakály Lili      (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 72,89
8 Aranyági Talizmán   Kondor Hanna     (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 74,23
9 Tornado 55     Instonajt-Brunner Joanna  (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 0,00 Zeit 76,72
10 Climax VDB Z   Schedl Astrid      (N) Reitsportverein Wiesmath       Fehler 0,00 Zeit 77,70
11 Carreras 2     Kahl Laura      (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 0,25 Zeit 78,27
12 Florida      Lepsényi Laura     (HUN)              Fehler 0,75 Zeit 80,27
13 Obora's Valentino   Köstenbaumer Lea    (N) Reitverein Damarishof        Fehler 0,75 Zeit 80,44
14 Wellcome     Moraru Alexandra    (ROU)              Fehler 1,00 Zeit 81,67
15 Mona Lisa 55    Wernard Philipp     (N) Reit- u. Fahrverein St. Urban/Karnabrunn   Fehler 4,00 Zeit 56,82
16 Jamaica NG    Gretschi Nina      (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 4,00 Zeit 60,87
17 Tarik 2      Vojacek Alina     (N) Reitclub Berghof         Fehler 4,00 Zeit 61,03
18 Zisawald     Strauss Julia      (K) Reitverein Wörthersee        Fehler 4,00 Zeit 62,08
19 Charlotte     Ilisoi Octavia      (ROU)              Fehler 4,00 Zeit 73,94
20 Székely     Bordács Anna     (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 75,34
21 Woman On Top   Obmann Barbara     (St) ASVÖ Reitclub Pferdewelt Amade    Fehler 4,00 Zeit 76,03
22 It's Coolman 2    Krecny Marion     (W) Wiener Reitervereinigung St. Georg    Fehler 4,00 Zeit 77,28
23 Tenee De Line   Frank Natalie      (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 7,75 Zeit 92,55
24 Tequilla Caliente   Kraml Celina      (N) Ländl. Reitclub Ritzenhof       Fehler 8,00 Zeit 60,84
25 Chippiona     Wolf Anna      (N) Reitsportfreunde Breitenfurt      Fehler 8,00 Zeit 93,66
26 Quassel 2     Blümel Julia      (N) Reitverein Gestüt Neusiedl a. Steinfeld   Fehler 8,75 Zeit 80,05
27 Cartier D     Steinbach Lysan     (W) Junge Reiter Elite ASKÖ Wien     Fehler 8,75 Zeit 80,31
28 Beautiful Bright Eyes WE Molzer Tamina     (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 9,00 Zeit 81,39
29 Arriva 5     Hörmann Raphaela    (N) Gestüt Geyer           Fehler 13,50 Zeit 83,92
30 Calito 2     Kohlbacher Sabine    (St) Reithof Modibauer         Fehler 16,00 Zeit 93,08
31 Napoleon 24    Steinert Lea      (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 21,50 Zeit 99,57
32 Cartagio     Rauscher Ines      (N) Reitverein Weigelsdorf        Fehler 24,25 Zeit 110,64
-- Sans Soucis 13    Wagner Nadja     (N) Reitverein Oberweiden        Verzichtet

  tovább
 

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Csaba blogja - "It's hammertime!"    *****    ~ FBLOG ~ A BARÁTOM VÁLASZTOTT NEKEM RUHÁT! FELVEGYEM, VAGY SE?!!! NAPONTA KREDITKÓDOK A CHATEN! SMINKTESZTEK! ~ FBLOG ~    *****    KÖNYVAJÁNLÓK - ha nem tudod mit olvass, itt találhatsz hozzá inspirációt - BOOKISLAND    *****    ÚJRA NYITVA! ~FBLOG~ ÁLLATKÍSÉRLETEKTÕL MENTES A SMINKED? ~HAMAROSAN KREDIT NYEREMÉNY! TERMÉKTESZTEK!~FBLOG~ÚJRA NYITVA!    *****    Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!