somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
CSN-B* CSNP-B MAGNA RACINO 2015. április 03--05 1.

CSN-B* CSNP-B MAGNA RACINO 2015. április 03--05

OUTDOOR OPENING

Freitag, 03.04.2015

03.04.2015 08:00 Bew 1/0 Standardspringprüfung Kl. A2 1.05 m für R2/RS2 Reiter und höher
Richter: Regger Harald/ Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Hope Van`T Kruis    Najmanova Sofie    (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 66,64
2 Danielle B      Bradler Vivien    (N) Reitclub Groiss          Fehler 0,00 Zeit 67,05
3 Charly 79      Mechtler Christoph   (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 0,00 Zeit 71,15
4 Penelope 306     Reiter Birgit     (B) Reit- und Fahrverein Lucky Riders     Fehler 0,00 Zeit 72,09
5 Loriot Z       Poschalko Nora    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 0,00 Zeit 72,33
6 La Belle Z      Selyben Fruzsina    (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 75,31
7 Obora's Clayton    Fellner Marlene    (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 0,00 Zeit 78,17
8 Girlfriend      Zinsmeister Sophie   (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 0,00 Zeit 78,58
9 Bloody Mary     Vörös Veronika    (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 80,20
10 Samarano HZ     Mayr Desiree     (N) Reitverein Kreuttal         Fehler 0,00 Zeit 81,12
11 Claude Debussy    Zivkovic Lucija    (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 81,39
12 Ruf        Hruzkova Daniela   (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 82,57
13 Unitaire      Semorad Pia Sophie   (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 0,00 Zeit 83,71
14 Anfauglith      Dorda Isabelle    (T) Reitclub Kitzbühel         Fehler 0,00 Zeit 83,80
15 Galactica 2     Weinberger Kathrin   (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,25 Zeit 84,13
16 Trauttenberg     Pulsinger Roland    (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 0,25 Zeit 84,38
17 Pizarro 35      Ausch Marie-Sophie   (S) Sportreitclub Lamprechtshausen     Fehler 0,50 Zeit 85,30
18 Lambada NR     Roubal Nicole    (N) Sportpferde Team Roubal       Fehler 1,00 Zeit 87,05
19 Jaqueline 7     Ausch Stephanie    (S) Sportreitclub Lamprechtshausen     Fehler 1,25 Zeit 88,64
20 Royal Championesse   Pulsinger Andrea    (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 1,25 Zeit 88,75
21 Chacco       Ziberna Kaja     (SLO)               Fehler 2,00 Zeit 91,32
22 Pilis       Hirn Ursula     (K) Landesverein ländl. Reiter. Ortsgr Köstenberg Fehler 2,50 Zeit 93,01
23 Mostviertel     Schütz Birgit     (N) Ross Stall Stanihof         Fehler 4,00 Zeit 66,97
24 Evelin 2      Muhr Sabrina     (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 4,00 Zeit 73,40
25 Cavalino M     Meißl Sophie     (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 4,00 Zeit 75,91
26 Hajnal       Selyben Fruzsina    (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 76,54
27 Daphne TE     Höller Sabine     (B) Stall Team Eddy          Fehler 4,00 Zeit 79,72
28 Alcatraz M     Roßmann Alexandra   (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 4,00 Zeit 79,76
29 Varázsló Walter    Endrődy Attila    (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 82,75
30 Celensky      Wallner Valerie    (N) Reitverein Union Equestrian Team     Fehler 4,00 Zeit 82,84
31 Cerafina 11     Sebesta Marie Christine  (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 4,00 Zeit 83,27
32 Guenther K     Klein Elisabeth    (W) Österr. Campagnereiter-Gesellschaft    Fehler 4,25 Zeit 89,45
33 Gala 148      Schmidt Birgit    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 4,50 Zeit 86,93
34 Citronella      Schmidt Birgit    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 5,75 Zeit 90,42
35 Cappachio      Chuda Valentina    (SVK)              Fehler 7,00 Zeit 111,72
36 Wirina       Brezovokova Jana   (CZE)               Fehler 8,00 Zeit 71,92
37 Image       Lazar Caroline    (N) Reitclub Windhof         Fehler 8,00 Zeit 78,02
38 Cascarina 7     Lazar Stefan     (N) Reitclub Windhof         Fehler 8,00 Zeit 80,61
39 Barney Z      Zivkovic Lucija    (CRO)              Fehler 8,00 Zeit 83,63
40 Corlando 5     Minnich Friedrich   (N) Equo Reitsportzentrum        Fehler 8,25 Zeit 84,96
41 Avalon 7      Hirn Ursula     (K) Landesverein ländl. Reiter. Ortsgr Köstenberg Fehler 10,00 Zeit 91,36
42 Chicago 153     Pfarrwaller Manuela   (N) Reitclub Auwaldhof         Fehler 12,75 Zeit 102,90
43 Clintano      Poljakovic Zdravka   (CRO)              Fehler 14,75 Zeit 110,06
44 C Sankt Anton    Schütz Birgit     (N) Ross Stall Stanihof         Fehler 20,75 Zeit 102,34
-- Rivale des Peupliers   Klein Elisabeth    (W) Österr. Campagnereiter-Gesellschaft    Ausschluss
RS4 Wertung
7 Vigo de Janeiro     Tschaitschmann Mario  (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 0,00 Zeit 78,17
10 Jumper Jack Junior   Páli Dávid      (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 79,60
21 Edgar B      Kurat Kathrin     (K) Union Reitverein Klagenfurt      Fehler 1,25 Zeit 88,47
24 Chupa Loop     Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 1,50 Zeit 89,10
25 Lerdy       Veselovska Katerina   (CZE)               Fehler 1,75 Zeit 90,90
34 Ezau       Páli Dávid      (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 82,65
41 Charon       Laufer Maja     (SLO)               Fehler 6, 75 Zeit 94,63
43 Székely      Páli Dávid      (HUN)              Fehler 7, 75 Zeit 98,89
49 Larron       Lang István     (HUN)              Fehler 8, 25 Zeit 100,74
51 Pockerface     Mayer Jürgen     (GER)              Fehler 11,00 Zeit 95,38
55 Bonne Chance 13    Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 22,00 Zeit 107,23
-- St. Tropez 8     Misner Nikita Ingeborg  (AUS)              Disq.

03.04.2015 10:15 Bew 2/0 Standardspringprüfung Kl. L2 1.15 m für R2/RS2 Reiter und höher - Geldpreise lt. ÖTO
Richter: Regger Harald/Bejdl Ines Parcours: Bamberger Andreas/Nemeth Zoltan (HUN)
1 Novum       Wessely Dominik   (B) Pferdezentrum Wessely        Fehler 0,00 Zeit 57,84
2 Gracia 5       Laditsch Stefan    (B) Reitergruppe Gols         Fehler 0,00 Zeit 61,42
3 Hajnal       Selyben Fruzsina    (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 61,85
4 Aidora I Ritz     Dragiecevic Laura   (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 63,90
5 Amaretto 247     Zak Klemens     (W) Reitclub ISODAEM        Fehler 0,00 Zeit 64,96
6 Calata Deliah     Jelinkova Veronika   (CZE)              Fehler 0,00 Zeit 65,10
7 Little Mackenzie    Brennand Jennifer   (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 0,00 Zeit 65,70
8 Emil        Simon Claudia    (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 66,92
9 Jiminy Cricket     Brennand Jennifer   (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 0,00 Zeit 67,01
10 Lavai       Dragiecevic Laura   (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 67,18
11 Catany       Hruzkova Daniela   (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 69,30
12 Eurydika      Finsterle Sara     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 69,38
13 Quayl       Naue Helena     (St) Reit-u. Fahrverein Zechmannhof     Fehler 0,00 Zeit 69,79
14 Ziezo       Eibler Monika    (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 0,00 Zeit 69,93
15 La Belle Z      Selyben Fruzsina    (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 70,63
16 Rozalie      Rehakova Marketa   (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 70,74
17 Girlfriend      Zinsmeister Sophie   (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 0,00 Zeit 70,90
18 Carrion De Los Condes  Sebesta Marie Christine  (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 0,00 Zeit 73,19
19 Indoctro's Son Oil Team  Suman Suzana    (SLO)               Fehler 0,00 Zeit 74,01
20 Mostviertel     Schütz Birgit     (N) Ross Stall Stanihof         Fehler 0,00 Zeit 74,02
21 Colloredo      Pulsinger Roland    (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 0,00 Zeit 75,06
22 Werlin       Brezovokova Jana   (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 75,45
23 Lukretia T      Thury Nicole     (B) Reitergruppe Halbturn        Fehler 0,00 Zeit 75,65
24 Balvini       Laditsch Stefan    (B) Reitergruppe Gols         Fehler 0,00 Zeit 77,53
25 Flor Van De Mispelaere  Ausch Stephanie    (S) Sportreitclub Lamprechtshausen     Fehler 0,50 Zeit 80,25
26 Ascot       Ivanovic Gala     (SRB)               Fehler 1,00 Zeit 82,69
27 Brown Gold Lady   Vörös Veronika    (HUN)              Fehler 1,75 Zeit 85,83
28 Quick Air      Käfer Zoran     (SLO)               Fehler 2,25 Zeit 87,47
29 Elza       Faluhelyi Ádam    (HUN)              Fehler 2,50 Zeit 88,14
30 Selenna      Teanc Orsolya    (ROU)              Fehler 4,00 Zeit 67,16
31 Danielle B      Bradler Vivien    (N) Reitclub Groiss          Fehler 4,00 Zeit 69,57
32 Tornado      Ivanovic Gala     (SRB)               Fehler 4,00 Zeit 72,70
33 Prinzjuwel      Wagner Jacqueline   (N) Gestüt Heinrichsberg        Fehler 4,00 Zeit 72,93
34 Cerafina 11     Sebesta Marie Christine  (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 4,00 Zeit 74,10
35 Lawrence A     Aschenbrenner Christopher (W) Team Aschenbrenner        Fehler 4,00 Zeit 74,70
36 Celensky      Wallner Valerie    (N) Reitverein Union Equestrian Team     Fehler 4,00 Zeit 75,31
37 Cavalino M     Meißl Sophie     (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 4,00 Zeit 75,67
38 Gin Tonic G     Lazar Stefan     (N) Reitclub Windhof         Fehler 4,00 Zeit 76,15
39 Obora's Clayton    Fellner Marlene    (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 4,00 Zeit 76,38
40  Zordon      Hackl Doris     (N) Niederösterr. Landes-Reit- u. Fahrverein   Fehler 4,00 Zeit 77,31
41 Rivale des Peupliers   Klein Elisabeth    (W) Österr. Campagnereiter-Gesellschaft    Fehler 4,00 Zeit 80,20
42 Galactica 2     Weinberger Kathrin   (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 4,00 Zeit 86,07
43 V Power 9      Spitzer Günter    (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 5,25 Zeit 83,45
44 Samarano HZ     Mayr Desiree     (N) Reitverein Kreuttal         Fehler 5,25 Zeit 83,46
45 Arrabona      Dudás Nóra     (HUN)              Fehler 5,50 Zeit 84,69
46 Claude Debussy    Zivkovic Lucija    (CRO)              Fehler 5,75 Zeit 85,48
47 Barney Z      Zivkovic Lucija    (CRO)              Fehler 6,25 Zeit 87,83
48 Winnie Touch K    Konlechner Erich    (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 6,25 Zeit 103,31
49 Ocean's Eleven    Van Hoffs Andrea   (St) Reithof Modibauer         Fehler 7,50 Zeit 92,09
50 Leona d'Luna     Schilling Dana-Isabella  (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Fehler 8,00 Zeit 70,52
51 Destiny      Käfer Zoran     (SLO)               Fehler 8,25 Zeit 79,27
52 Queichtal      Sebesta Marie Christine  (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 8,25 Zeit 95,66
53 Bloody Mary     Vörös Veronika    (HUN)              Fehler 9,50 Zeit 100,24
54 Taz Times      Najmanova Sofie    (CZE)               Fehler 10,25 Zeit 87,57
55 Anfauglith      Dorda Isabelle    (T) Reitclub Kitzbühel         Fehler 10,50 Zeit 104,19
56 Concetto      Stoiber Stefan    (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 10,75 Zeit 89,87
57 Corlando 5     Minnich Friedrich   (N) Equo Reitsportzentrum        Fehler 12,00 Zeit 81,05
58 Summer Rainbow 'F'   Ötvös Nóra     (HUN)              Fehler 13,25 Zeit 83,96
59 Wirina       Brezovokova Jana   (CZE)               Fehler 15,00 Zeit 90,90
60 Alberta       Ausch Stephanie    (S) Sportreitclub Lamprechtshausen     Fehler 15,25 Zeit 107,09
61 Unitaire      Semorad Pia Sophie   (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 16,00 Zeit 104,80
62 Avalon 7      Hirn Ursula     (K) Landesverein ländl. Reiter. Ortsgr Köstenberg Fehler 26,50 Zeit 88,64
63 Pilis       Hirn Ursula     (K) Landesverein ländl. Reiter. Ortsgr Köstenberg Fehler 26,50 Zeit 120,99
-- Thank You Dumbo   Konlechner Erich    (N) Reitverein Oberweiden        Ausschluss
-- Baldix       Wallner Bernhard   (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Ausschluss
-- Ancilla       Ziberna Kaja     (SLO)               Ausschluss
-- Galoubine      Schmidt Birgit    (N) Reitclub Magna Racino        Ausschluss
-- Royal Championesse   Pulsinger Andrea    (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Ausschluss
-- Tegetthoff      Frosch Julia     (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Ausschluss
-- Copilot 9      Bahr Svenja     (N) Verein der Reit- und Fahrfr. Schwarzatal-Hof Ausschluss
-- Rival de Raches    Semorad Pia Sophie   (B) Equiteam Auhof Neufeld       Ausschluss
-- Ricardo One     Wallner Bernhard   (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Ausschluss
-- Hűtlen       Simon Claudia    (HUN)              Ausschluss
RS4 Wertung
8 Acxoba       Seletzky Michael    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 0,00 Zeit 66,11
26 Tornado 55     Schiller Katharina   (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 0,25 Zeit 79,92
28 Chupa Loop     Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 0,75 Zeit 81,36
29 Little Sam      Rath Sabiene     (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 1,00 Zeit 82,12
31 Ilias       Belousek Barbara   (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 1,50 Zeit 84,25
33 Colonel Bogey    Laufer Maja     (SLO)               Fehler 2,00 Zeit 86,37
36 Larron       Lang István     (HUN)              Fehler 3,75 Zeit 93,85
37 Zephyr S      Veselovska Katerina   (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 63,78
39 CALI W Calisto 7   Aschenbrenner Franz  (W) Team Aschenbrenner        Fehler 4,00 Zeit 69,15
44 Paula 17      Rösch jun. Michael   (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 4,00 Zeit 74,60
48 Chipo       Ursache Ionut     (ROU)              Fehler 4,00 Zeit 75,79
52 Kiara Van De Hazahoeve Hrgovic Andrija    (CRO)              Fehler 4,00 Zeit 78,21
53 Lady Alida     Mykhailo Pylypenko   (UKR)              Fehler 4,00 Zeit 78,33
54 Supersize K     Konlechner Josef    (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 4,00 Zeit 78,52
57 Chicago      Laufer Maja     (SLO)               Fehler 4,75 Zeit 81,39
58  Campino 457     Bistan Stefanie    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 4,75 Zeit 97,36
59 Dorina La Reina    Vele Iza      (SLO)               Fehler 5,00 Zeit 82,77
64 La Rochelle R     Schiller Katharina   (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 6,25 Zeit 87,60
67 Lerdy       Veselovska Katerina   (CZE)               Fehler 6,50 Zeit 87,00
68 Edgar B      Kurat Kathrin     (K) Union Reitverein Klagenfurt      Fehler 6,50 Zeit 88,79
71 Jumper Jack Junior   Páli Dávid      (HUN)              Fehler 8,00 Zeit 73,28
72 Roncalli      Mayer Jürgen     (GER)              Fehler 8,00 Zeit 76,69
74 Inchala       Mayer Jürgen     (GER)              Fehler 8,25 Zeit 79,90
76 Can Do It 2     Bichler Mario     (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 8,25 Zeit 95,90
80 Dallertien B     Drasler Aljaz     (SLO)               Fehler 10,75 Zeit 89,23
84 Cajetto       Schiller Katharina   (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 14,00 Zeit 102,66
88 Joanna       Mauer Laura     (GER)              Fehler 18,25 Zeit 119,84
91 Caillou       Mauer Laura     (GER)              Fehler 29,25 Zeit 115,53
-- Piermont      Mayer Jürgen     (GER)              Ausschluss
-- Vigo de Janeiro    Tschaitschmann Mario  (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Ausschluss

  
03.04.2015 13:30 Bew 3/1 Standardspringprüfung Kl. LM 1.25 m
Richter: Bejdl Ines/Klein Monika Parcours: Bamberger Andreas/Nemeth Zoltan (HUN)
1 Gisbern       Belousek Barbara   (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 0,00 Zeit 62,99
2 Uruguay de Janeiro   Tschaitschmann Mario  (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 0,00 Zeit 65,43
3 Venezia       Finsterle Sara     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 66,85
4 Don Dickson     Bichler Mario     (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,00 Zeit 67,90
5 Lumiere De St Loup   Sint Evelyn     (St) Reitclub Murtal          Fehler 0,00 Zeit 68,68
6 Graziana      Mayer Jürgen     (GER)              Fehler 0,00 Zeit 70,92
7 Paris        Kocbek Uros     (SLO)               Fehler 0,00 Zeit 72,42
8 Lizardo's La Cante K   Konlechner Josef    (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 72,47
9 Zephyr S      Veselovska Katerina   (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 72,60
10 Ed Hardy      Krasovec Janka    (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 72,69
11 Calima P      Brand Nina     (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 0,00 Zeit 72,70
12 Atlanta       Strnadlova Lucie    (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 73,31
13 Hot Chocolate     Milesz Eszter     (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 73,53
14 Brown Gold Lady   Vörös Veronika    (HUN)              Fehler 0,00 Zeit 74,04
15 FTR Spinderella    Zöger Rainer     (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 0,00 Zeit 74,13
16 Calmira JW     Rath Sabiene     (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 0,00 Zeit 75,15
17 Abbyville      Schilling Dana-Isabella  (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Fehler 0,00 Zeit 76,06
18 AB 19 Gipsy King   Sixta Akela     (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 0,00 Zeit 77,12
19 Supersize K     Konlechner Josef    (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 77,85
20 Queichtal      Sebesta Marie Christine  (W) Reitverein am Prunnehof       Fehler 0,00 Zeit 78,97
21 SR Cassiaz     Cikova Paulina    (SVK)              Fehler 0,50 Zeit 80,47
22 Werlin       Brezovokova Jana   (CZE)               Fehler 1,00 Zeit 82,62
23 Carethage Z     Hruschka Jiri     (CZE)               Fehler 1,25 Zeit 83,18
24 Can Do It 2     Bichler Mario     (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 1,25 Zeit 83,83
25 Utopia K S     Pichler Charlotte    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 1,25 Zeit 83,94
26 Nemo 360      Bistan Stefanie    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 1,50 Zeit 84,69
27 Cooper       Laufer Maja     (SLO)               Fehler 2,50 Zeit 88,26
28 Qui Doo      Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 2,50 Zeit 88,51
29 Sapril Aristo     Hruschka Jiri     (CZE)               Fehler 2,50 Zeit 88,90
30 L'Osservatore Romano  Zöger Rainer     (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 2,75 Zeit 90,00
31 Casento      Kainz Sascha     (N) Best of Class Pferdesportunion      Fehler 4,00 Zeit 71,49
32 Jiminy Cricket    Brennand Jennifer   (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 4,00 Zeit 72,27
33 Little Mackenzie    Brennand Jennifer   (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 4,00 Zeit 72,46
34 Fairytale 3      Kristofics-Binder Delphine (K) LVLR OG Reitclub Rattenberger Hallegg   Fehler 4,00 Zeit 72,74
35 Prinzjuwel      Wagner Jacqueline   (N) Gestüt Heinrichsberg        Fehler 4,00 Zeit 74,62
36 Ziezo       Eibler Monika    (B) Equiteam Auhof Neufeld       Fehler 4,00 Zeit 75,60
37 Little Sam      Rath Sabiene     (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 4,00 Zeit 76,30
38 Gin Tonic G     Lazar Stefan     (N) Reitclub Windhof         Fehler 4,00 Zeit 77,05
39 Colloredo      Pulsinger Roland    (N) HRSV Theresianische Militärakademie   Fehler 4,00 Zeit 78,35
40 Balvini       Laditsch Stefan    (B) Reitergruppe Gols         Fehler 4,00 Zeit 78,78
41 Larina       Faluhelyi Ádam    (HUN)              Fehler 4,50 Zeit 80,25
42 Sweet Little Princess   Schiller Katharina   (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 4,50 Zeit 80,33
43 Dutch Quidam    Szalai József     (HUN)              Fehler 4,50 Zeit 80,50
44 Charlotte Amalie    Karahasan Yasmin   (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 4,75 Zeit 81,47
45 Aduela       Veselovska Katerina   (CZE)               Fehler 5,00 Zeit 82,82
46 Cornils       Malkova Katerina   (CZE)               Fehler 6,00 Zeit 86,43
47 Champion de Luxe   Scheiblauer Simone   (N) Pferde- und Sportverein Fit 4 Sports    Fehler 6,00 Zeit 86,61
48 Swift D'Iso     Milesz Eszter     (HUN)              Fehler 6,25 Zeit 87,89
49 Monti 187      Babanitz Bianca    (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 6,50 Zeit 88,46
50 Aisha       Mykhailo Pylypenko   (UKR)              Fehler 7,50 Zeit 92,41
51 Amaretto 247     Zak Klemens     (W) Reitclub ISODAEM        Fehler 8,00 Zeit 67,34
52 Catness      Rath Sabiene     (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 8,00 Zeit 74,52
53 Tristan Van Sint Maarten Zöger Rainer     (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 8,00 Zeit 75,46
54 Obora's Mercury    Weinberger Kathrin   (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 8,00 Zeit 76,36
55 Gioletta      Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 8,00 Zeit 94,46
56 Camargo DH     Lazar Stefan     (N) Reitclub Windhof         Fehler 9,75 Zeit 85,21
57 Leona d'Luna     Schilling Dana-Isabella  (W) Polizei S. V. Wien - Sektion Reiten    Fehler 12,00 Zeit 69,85
58 Coco 146      Najmanova Sofie    (CZE)               Fehler 12,00 Zeit 75,79
59 Tullagher Blaise    Belousek Barbara   (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 12,25 Zeit 95,94
60 Looping      Finsterle Sara     (CZE)               Fehler 16,00 Zeit 71,55
61 Ocean's Eleven    Van Hoffs Andrea   (St) Reithof Modibauer         Fehler 16,00 Zeit 76,02
62 Amber       Pilko Nina     (St) Reitclub Sonnenhof         Fehler 17,00 Zeit 82,68
63 Flying Freya Z    Weinberger Kathrin   (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 22,00 Zeit 118,38
64 Lexis       Malkova Katerina   (CZE)               Fehler 26,75 Zeit 89,53
-- Lukretia T      Thury Nicole     (B) Reitergruppe Halbturn        Ausschluss
-- Pina Colada M     Simanek Andreas    (N) Reit- u. Fahrverein Karlstetten      Ausschluss

  
03.04.2015 nach 15:40 Bew 3/2 Standardspringprüfung Kl. LM 1.30 m Geldpreis lt. ÖTO
Richter: Bejdl Ines/Klein Monika Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1
Niedarthe       Strnadlova Lucie    (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 57,76
2 Carina       Strnadlova Lucie    (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 62,76
3 Concilante      Stangelova Monika   (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 62,94
4 Dubai De Reve     Zöger Rainer     (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 0,00 Zeit 64,24
5 Chicofino      Krasovec Janka    (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 65,54
6 Chicobello      Prömer Patrick    (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 0,00 Zeit 66,51
7 Queen       Stangelova Monika   (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 67,67
8 Acordia Mx      Hruschka Jiri     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 69,63
9 Gloria       Ruxandariu Luca    (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 70,96
10 Robert Heinrich KvÖ   Schiller Katharina   (N) Reitstall Neunteufel Meierhof      Fehler 0,00 Zeit 71,19
11 A Conto      Konlechner Josef    (N) Reitverein Oberweiden        Fehler 0,00 Zeit 71,54
12 Donjo       Hanulay Juray    (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 72,78
13 Rodeo De La Mazure   Zöger Rainer     (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 0,00 Zeit 72,93
14 Cashmere 31     Ursache Ionut     (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 75,40
15 Vinchester Pkz    Vinnichenko Marina   (UKR)              Fehler 0,00 Zeit 77,31
16 Wanda       Nasticky Viliam    (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 77,89
17 Casoletta      Faluhelyi Ádam    (HUN)              Fehler 0,25 Zeit 79,68
18 Riante       Vele Iza      (SLO)               Fehler 0,50 Zeit 80,14
19 Forever      Jelinkova Veronika   (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 60,30
20 Miss Go Lightly    Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 4,00 Zeit 65,73
21 Catara       Milesz Eszter     (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 70,13
22 Mákos Nadli 'F'    Ötvös Nóra     (HUN)              Fehler 4,00 Zeit 70,48
23 Real Steel      Bichler Mario     (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 4,00 Zeit 70,72
24 Corint       Jelinkova Veronika   (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 72,42
25 Celica       Stangelova Sara    (SVK)              Fehler 4,00 Zeit 74,67
26 Rozalie      Rehakova Marketa   (CZE)               Fehler 4,00 Zeit 75,96
27 Stivi 3       Kottner Andreas    (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 4,00 Zeit 78,80
28 Alaric Du Cuirassier   Kainz Sascha     (N) Best of Class Pferdesportunion      Fehler 4,25 Zeit 79,13
29 Atena Z      Drasler Aljaz     (SLO)               Fehler 4,75 Zeit 81,25
30 Zapota       Ammann Anna    (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 5,00 Zeit 82,01
31 Air Nike Z      Mykhailo Pylypenko   (UKR)              Fehler 5,00 Zeit 82,64
32 Camporado's Son    Hajba István     (HUN)              Fehler 5,00 Zeit 82,97
33 Tortuga de Janeiro   Tschaitschmann Mario  (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 6,00 Zeit 86,19
34 Bugatti Dwerse Hagen  Malek Ondres    (CZE)               Fehler 7,00 Zeit 90,66
35 Silver Flow     Fehleisen Jenny    (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 7,75 Zeit 93,80
36 Armani      Mykhailo Pylypenko   (UKR)              Fehler 8,00 Zeit 69,23
37 Bacardi 17      Matzka Vanessa    (K) Landesverein ländl. Reiter. Ortsgr Köstenberg Fehler 8,00 Zeit 71,65
38 Vive La Vie S Quanina  Malek Ondres    (CZE)               Fehler 8,00 Zeit 72,98
39 APT's La Boheme   Rösch jun. Michael   (N) Reit- u. Fahrclub Bad Fischau-Brunn    Fehler 8,00 Zeit 73,78
40 Quanto Z      Bistan Stefanie    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 8,00 Zeit 76,06
41 Clear       Ilic Katarina     (SRB)               Fehler 8,50 Zeit 80,59
42 Cassali       Stangelova Monika   (SVK)              Fehler 9,50 Zeit 84,33
43 Hot Shot 2      Steinwandtner Franz   (B) Reitclub Andau          Fehler 10,75 Zeit 89,66
44 Lantana 4      Falterspichler Bettina  (N) Reitklub Stössing         Fehler 12,00 Zeit 72,99
45 Ed Hardy      Krasovec Janka    (CRO)              Fehler 12,00 Zeit 75,23
46 Quayl       Naue Helena     (St) Reit-u. Fahrverein Zechmannhof     Fehler 12,00 Zeit 78,95
47 Latina 0160     Kurat Kathrin     (K) Union Reitverein Klagenfurt      Fehler 25,25 Zeit 115,93
-- Gilion Pkz      Vinnichenko Marina   (UKR)              Ausschluss

  
03.04.2015 17:15 Bew 4/0 Standardspringprüfung Kl. M 1.35 m Geldpreis lt. ÖTO
Richter: Seipel Ursula/Bejdl Ines Parcours: Bamberger Andreas/Németh Zoltán (HUN)
1 Chicco       Stangel Marian    (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 58,15
2 Miss Go Lightly    Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 0,00 Zeit 60,31
3 Esprit d' E.T.     Belousek Barbara   (St) Reitsport-TEAM Gut Herberstorf     Fehler 0,00 Zeit 60,60
4 Don Dickson     Bichler Mario     (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,00 Zeit 61,27
5 Bamboo       Ruxandariu Luca    (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 61,92
6 Vienna       Ursache Ionut     (ROU)              Fehler 0,00 Zeit 63,09
7 Carethage Z      Hruschka Jiri     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 63,40
8 Calysta       Hrgovic Andrija    (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 63,83
9 Acordia Mx      Hruschka Jiri     (CZE)               Fehler 0,00 Zeit 65,33
10 Balonic      Steinwandtner Franz   (B) Reitclub Andau          Fehler 0,00 Zeit 66,87
11 Athina       Babanitz Bianca    (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 0,00 Zeit 67,44
12 Corleone      Slavikova Jana    (SVK)              Fehler 0,00 Zeit 68,90
13 Chicofino      Krasovec Janka    (CRO)              Fehler 0,00 Zeit 69,08
14 Calmira JW     Rath Sabiene     (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 0,00 Zeit 69,30
15 Flying Freya Z    Weinberger Kathrin   (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,00 Zeit 72,46
16 Carlos Santana 12   Mykhailo Pylypenko   (UKR)              Fehler 0,00 Zeit 73,58
17 Real Steel      Bichler Mario     (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 0,00 Zeit 73,80
18 Berlin's Boy     Kocbek Uros     (SLO)               Fehler 0,25 Zeit 74,46
19 Celline 15      Bistan Stefanie    (N) Reitclub Magna Racino        Fehler 2,00 Zeit 81,99
20 Tesio       Dudás Nóra     (HUN)              Fehler 2,25 Zeit 82,22
21 Coeur De Croatie    Gugic Denis     (CRO)              Fehler 4,00 Zeit 59,48
22 HBR Lord McLaren   Robin Gregory    (FRA)              Fehler 4,00 Zeit 60,08
23 Queen       Stangelova Monika   (SVK)              Fehler 4,00 Zeit 64,24
24 Osman       Robin Gregory    (FRA)              Fehler 4,00 Zeit 64,32
25 Tortuga de Janeiro   Tschaitschmann Mario  (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Fehler 4,00 Zeit 64,66
26 Calima P      Brand Nina     (N) HSV Zwölfaxing. Reitverein Pappelhof   Fehler 4,00 Zeit 66,23
27 Orage D' Ete     Steinwandtner Franz   (B) Reitclub Andau          Fehler 4,00 Zeit 66,76
28 Rodeo De La Mazure   Zöger Rainer     (St) Reitclub Sportpferde Potthast      Fehler 4,00 Zeit 66,85
29 Chicobello      Prömer Patrick    (St) Reitsportcenter Hofbauer       Fehler 4,00 Zeit 67,64
30 Catness      Rath Sabiene     (St) Reit-u. Ausbildungsstall Sabiene Rath    Fehler 4,00 Zeit 69,66
31 Dadas Dynamite    Misner Nikita Ingeborg  (AUS)              Fehler 4,00 Zeit 72,53
32 Wanda       Nasticky Viliam    (SVK)              Fehler 4,00 Zeit 72,59
33 Florence 9      Brauneis Peter    (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 4,25 Zeit 74,03
34 Spar Acocerto     Gugic Denis     (CRO)              Fehler 8,00 Zeit 61,69
35 Badarco      Stangel Marian    (SVK)              Fehler 8,00 Zeit 68,87
36 Edison 4      Scheiblauer Simone   (N) Pferde- und Sportverein Fit 4 Sports    Fehler 8,00 Zeit 68,90
37 Quick Ferra     Hanulay Juray    (SVK)              Fehler 10,25 Zeit 82,93
38 Sandra Du Poncel    Ruxandariu Luca    (ROU)              Fehler 12,00 Zeit 63,23
39 Cassali       Stangelova Monika   (SVK)              Fehler 12,00 Zeit 68,65
40 Obora's Mercury    Weinberger Kathrin   (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 12,25 Zeit 90,97
41 Celica       Stangelova Sara    (SVK)              Fehler 12,50 Zeit 75,50
42 Gioletta      Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Fehler 17,25 Zeit 78,63
43 Zapota       Ammann Anna    (St) RFV St. Georg Fürstenfeld       Fehler 18,25 Zeit 82,44
44 Pezi Bär      Babanitz Bianca    (N) Reit-u. Zuchtstall Franzensdorf      Fehler 28,50 Zeit 139,71
45 Camargo DH     Lazar Stefan     (N) Reitclub Windhof         Fehler 34,50 Zeit 83,56
-- Ria de Janeiro     Tschaitschmann Mario  (K) Reitclub Sportpferde Tschaitschmann    Verzichtet
-- Qui Doo      Murray Iris     (N) Reitclub Teiritzhof         Verzichtet

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


ÚJRA NYITVA! ~FBLOG~ ÁLLATKÍSÉRLETEKTÕL MENTES A SMINKED? ~HAMAROSAN KREDIT NYEREMÉNY! TERMÉKTESZTEK!~FBLOG~ÚJRA NYITVA!    *****    Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Infrashape Horizontal fittness stúdió Debrecen