somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Június
HKSCPSV
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Wiener- Neustadt - Lake Arena CSN-B* 2015 február 20-22

Wiener- Neustadt - Lake Arena CSN-B* 2015 február 20-22

Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Möller Claudia, Steiner Fritz,
Parcoursbauer: Krenn Armin, Assistent: Knotz Helfried

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 1 4 und 5 jähr. Pferde
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 4 Reiter: 3 Platziert: 4 Geldpreis: 0,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: A1
Nummer: 15525
Klasse: A 105 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit     PL.
1    3H60   No Time R       Jäger Nicole      W   0,00   66,47     *
1    AR07   Grace Cool P       Mrowka Bogdan     NÖ  0,00   63,91     *
1    Z225   Contessini       Nagel Björn      GER  0,00   70,42     *
1    Z220   Lopez         Nagel Björn      GER  0,00   70,46     *

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 2 R1 Reiter
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 12 Reiter: 12 Platziert: 4 Geldpreis: 0,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: A 105 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz  PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit     PL.
1    1V64   Arezzo Van De Wolfsakker  Gross Raphaela     NÖ  0,00   55,08     *
2    Z054   Afrika        Varga Bettina     HUN  0,00   57,39    *
3    Z126   Donely Studnicka     Tatjana       CZE  0,00   61,18     *
4    Z031   Fantom        Bakonyi Beáta     HUN  0,00   64,59     *
5    Z066   Canavaro 11       Zeleznik Hana     SLO  4,00   64,07
6    Z227   Regatta        Madarasi Anna     HUN  4,00   66,86
7    0235   Cartier D        Steinbach Lysan     W   4,00   67,66
8    Z068   Mr. Catrick       Cupkova Katarina    SVK  4,00   68,54
9    Z205   Consul        Czinder Dorottya    HUN  4,00   68,85
10    1V66   Calcada        Matuschek Sabine    W   8,00   63,44
11    1597   Topaze D'Hammer     Lauck Benedikt     B   15,50   87,68
12    2697   Walmerette I       Preimesberger Jörg    NÖ  16,00   57,53

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 2 R2 und höher
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 38: Reiter: 30 Platziert 8 Geldpreis: 0,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: A 110 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit     PL.
1    Z207   H-Escudar       Lenart Tamara     HUN  0,00   53,52    *
2    Z204   Kamilla        Lengyel Dóra     HUN  0,00   56,92     *
3    A777   Colloredo        Pulsinger Roland    NÖ  0,00   59,93    *
4    0384   Royal Championesse    Pulsinger Roland    NÖ  0,00   60,28     *
5    2A40   Elhorn V H Mettenhof    Gasselich Jennifer    NÖ  0,00   60,79     *
16    Z206   Si Bene        Lenart Tamara     HUN  4,00   64,70
17    AH39   Rock Me Tender      Trausner Ulfried     St   4,00   66,64
18    Z202   Clausinjo        Fábry Vilmos     HUN  4,00   69,93
19    0272   Starlight 212       Ladislav Clemens    NÖ  8,00   54,61
20    Z203   Bajardilla        Olah Dóra      HUN  8,00   60,98
21    Z047   Jumper Jack Junior     Pali David      HUN  8,00   62,48
24    3C55   Carla 176        Graf Julia       OÖ  16,00   58,56
---    9F27   Guenther K       Klein Elisabeth     W   ausgeschlossen
---    1T83   Prestige 5        Preimesberger Elisabeth  NÖ  ausgeschlossen
RS4 Lizenz             Reiter         Wertung
6    Z200   Penelope        Mayer Jürgen     GER  0,00   61,68      *
14    Z220   Lopez         Nagel Björn      GER  0,00   71,30
15    3U02   Johnson Van HD     Stöger Alfred     NÖ  0,00   71,86
19    2V95   Emili 15        Fuchs Alexander     B   4,00   64,30
22    2U04   Escada 16       Kneifel Astrid     OÖ  4,00   67,40
23    3H83   Lacado H        Schlemmer Siegfried   St   4,00   68,56
25    4185   Royal Zazou       Kneifel Astrid     OÖ  4,00   70,34
26    Z225   Contessini       Nagel Björn      GER  4,00   71,47
27    3I72   Can Do It 2       Bichler Mario     St   5,25   78,60
31    Z062   Dalertine B       Drasler Aljaz      SLO  8,00   69,20
32    3Y99   Galactica 2       Bichler Mario     St   9,00   93,96
34    Z201   Gräfin        Mayer Jürgen     GER  11,50   87,31

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 3 R1 Reiter
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Stilspringprüfung
Starter: 3 Reiter: 3 Platziert: 3 Idealzeit: 69 Geldpreis: 0,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: §204.4
Nummer: 15525
Klasse: L1 115 cm
Richter: Möller Claudia, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit     PL.
1    1V64   Arezzo Van De Wolfsakker  Gross Raphaela     NÖ  7,60   67,30     *
2    Z226   Ciaro Cos       Zurekova Nikol     CZE  6,20   68,71     *
3    Z068   Mr. Catrick       Cupkova Katarina    SVK  5,50   69,78     *

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 4   5 und 6 jähr. Pferde
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 22 Reiter: Platziert: 18 6 Geldpreis: 0,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: A1
Nummer: 15525
Klasse: L 115 cm
Richter: Möller Claudia, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit     PL.
1    Z019   Emil         Müller Kathrin     W   0,00   68,51     *
1    3I72   Can Do It 2       Bichler Mario     St   0,00   68,99     *
1    AI56   Grace Kelly PZW     Wessely Andreas    B   0,00   71,16     *
1    Z039   Gina         Krucso Szabolcs     HUN  0,00   71,92     *
1    2U04   Escada 16       Kneifel Astrid     OÖ  0,00   73,26     *
1    Z240   Furmint        Szavay Gábor     HUN  0,00   73,98     *
20    AR07   Grace Cool P       Mrowka Bogdan     NÖ  16,00   68,42
21    Z108   Lady Like PKZ      Vinnichenko Svitlana   UKR  26,00   99,58
---    3Y99   Galactica 2       Bichler Mario     St   ausgeschlossen

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 5
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 59 Reiter: 45 Platziert: 13 Geldpreis: 610,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: L 120 cm
Richter: Knoll Christian, Möller Claudia, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   Preisgeld PL.
1    Z208   I.C.S.S. Sunplay      Török Sándor     HUN  0,00   62,52   120,00  *
2    1U22   Lorio von Pachern     Wörgötter Dominik    St   0,00   65,23   100,00  *
3    8U34   Land Princess      Möstl Bettina     St   0,00   65,87   80,00   *
4    0384   Royal Championesse    Pulsinger Roland    NÖ  0,00   67,70   60,00   *
5    Z105   Zaunrebo        Versovska Natalia    CZE  0,00   70,91   50,00   *
18    Z128   Afrodite        Boros Zsuzsanna    HUN  4,00   69,34
37    1T37   La morfina       Steiner Beate      W   34,25   134,18
---    0748   Takyra Löger      Christina       OÖ  ausgeschlossen
RS4 Lizenz Reiter                     Wertung
5    2I86   Global Lifestyle      Krucso Szabolcs     HUN  0,00   68,59       *
6    2I25   Batrichta        Kranz David      St   0,00   69,00       *
7    2I51   Contara        Strohmaier Sabine    NÖ  0,00   70,45       *
11    3I96   Morpheus 2       Kneifel Astrid     OÖ  0,00   74,19
12    2E18   Tullagher Blaise      Belousek Barbara    St   0,00   74,30
13    Z124   Zara         Studnicka Vaclav    CZE  0,00   74,57
15    AG73   Lady Calme P      Brand Nina      NÖ  0,00   76,68
17    3D89   Upgrade        Raisch Matthias     OÖ  0,25   78,19
19    1W02  Quinto        Deisl Theresa     W   0,75   80,25
28    3464   Gisbern        Belousek Barbara    St   4,00   70,90
29    Y004   Concenso        Raisch Matthias     OÖ  4,00   71,65
31    Z224   Alexa         Nagel Björn      GER  4,00   73,55
33    Z085   Hellas         Kuchar Tomas     SVK  4,00   75,78
35    2H05   Little Sam       Rath Sabiene      St   4,25   78,88
36    Z019   Emil         Müller Kathrin     GER  4,75   80,93
41    2V25   Quitchella       Stöger Alfred     NÖ  8,00   75,54
45    4516   Chapitano       Kneifel Astrid     OÖ  12,00   73,20
53    2I46   Issini Star       Kreutner Natascha    W   17,75   100,03
---    Z040   Casino        Krucso Szabolcs     HUN   ausgeschlossen
---    Z020   Namibia        Müller Kathrin     GER   ausgeschlossen
---    2I90   Global Loveaffair     Krucso Szabolcs     HUN   verzichtet

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 6
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 48 Reiter: 33 Platziert 12: Geldpreis: 0,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: LM 125 cm
Richter: Möller Claudia, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit    PL.
1    Z131   Bellina        Lázár JR. Zoltán     HUN  0,00   53,20    *
2    8850   Anton 9        Fuchs Alexander     B   0,00   54,57    *
3    A176   Calima P        Brand Nina      NÖ  0,00   55,42    *
4    2G39   Antara 2        Kreutner Natascha    W   0,00   61,03    *
5    1I60   Fanatiker VH Dingeshof   Steiner Alexandra    NÖ  0,00   61,31    *
20    Z209   H.C.S.R. Mendes Balou    Török Sándor     HUN  4,00   63,97
32    Z130   Ardzsenta       Lázár JR. Zoltán     HUN  4,00   72,15
33    Z040   Casino        Krucso Szabolcs     HUN  6,50   83,91
47    8U34   Land Princess      Möstl Bettina     St   20,50   91,86
48    Z106   Gilion PKZ       Vinnichenko Marina   NÖ  26,25   114,12

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 7
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 49 Reiter: 33 Platziert: 13 Geldpreis: 920,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: LM 130 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   Preisgeld   PL.
1    A490   Esprit d' E.T.       Belousek Barbara    St   0,00   54,38   160,00   *
2    3N76   Happy Mood       Schranz Christian    NÖ  0,00   56,82   120,00   *
3    Z057   Up Town Girl      Bosio Tajda      SLO  0,00   58,85   100,00   *
4    Z086   Cupido Z        Kuchar Tomas     SVK  0,00   58,92   80,00    *
5    A129   Attila der Große      Kranz David      St   0,00   59,12   60,00    *
10    Z132   Katyusa        Lázár JR. Zoltán     HUN  0,00   65,15   50,00    *
19    Z133   Lacrima di Felicita     Lazar JR. Zoltán     HUN  0,00   69,49
21    Z134   Jotter         Pirik Zsolt      HUN  0,00   70,94
25    Z041   Bubamara       Krucso Szabolcs     HUN  4,00   57,39
34    Z241   Admiralis        Szavay Gábor     HUN  4,00   70,12
46    Y002   Lola         Raisch Matthias     OÖ  21,50   97,55
---    3T69   Carenzo        Egger Stella      OÖ  ausgeschlossen
---    8R91   Uganda 36       Domaingo Jannik    K   verzichtet
---    Z115   Timpex Abrand      Kucerova Katerina    CZE  verzichtet

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 8
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: 2-Phasenspringprüfung
Starter: 26 Reiter: 20 Platziert: 7 Geldpreis: 780,00
Dátum: 20.02.2015
Richtverfahren: §220
Nummer: 15525
Klasse: M 135 cm
Richter: Knoll Christian, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld   PL.
1    Z017   Rhapsodie St. Jean     Müller Kathrin     GER  0,00   29,90   1   200,00   *
2    Z074   Donjo         Hanulay Juray     SVK  0,00   29,96   1   150,00   *
3    5131   V.I.P. 2        Schranz Christian    NÖ  0,00   31,12   1   120,00   *
4    2R68   Cascadeur 88       Schranz Lisa      NÖ  0,00   31,96   1   100,00   *
5    Z221   Quinta 106       Nagel Björn      GER  0,00   32,74   1   80,00    *
25    AF75   Tabea 4        Schlemmer Siegfried   St   12,00   45,54
26    Z125   Elis         Studnicka Vaclav    CZE  16,00   43,63

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 9 4 und 5 jähr. Pferde
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 4 Reiter: 3 Platziert: 3 Geldpreis: 0,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A1
Nummer: 15525
Klasse A 105 cm:
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit    PL.
1    3H60   No Time R       Jäger Nicole      W   0,00   63,31    *
1    Z225   Contessini       Nagel Björn      GER  0,00   71,47    *
1    Z220   Lopez         Nagel Björn      GER  0,00   66,96    *
4    AR07   Grace Cool P       Mrowka Bogdan     NÖ  4,00   67,20

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 10 R1 Reiter
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 22 Reiter: 20 Platziert: 6 Geldpreis: 0,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: A 105 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    Z068   Mr. Catrick       Cupkova Katarina    SVK  0,00   56,95   *
2    9C95   Limerick's Little Sister    Natlacen Sophie     B   0,00   58,69   *
3    2Y37   Ranger 4        Neumayer Jasmine    NÖ  0,00   60,52   *
4    1753   Farceur        Frank Natalie     B   0,00   62,09   *
5    1V66   Calcada        Matuschek Sabine    W   0,00   63,28   *
6    Z227   Regatta        Madarasi Anna     HUN  0,00   65,07   *
8    Z205   Consul        Czinder Dorottya    HUN  0,00   66,02
14    Z054   Afrika        Varga Bettina     HUN  4,00   65,36
17    2F90   Tenee De Line      Frank Natalie     B   9,75   73,68
---    1597   Topaze D'Hammer     Lauck Benedikt     B   ausgeschlossen
---    0235   Cartier D        Steinbach Lysan     W   verzichtet
---    Z031   Fantom        Bakonyi Beáta     HUN  verzichtet
---    Z103   Contras        Urbanova Patricia    CZE  verzichtet
---    Z126   Donely        Studnicka Tatjana    CZE  verzichtet

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 10 R2 und höher
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 26 Reiter: 25 Platziert: 6 Geldpreis: 0,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: A 110 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    Z203   Bajardilla        Olah Dóra      HUN  0,00   53,44   *
2    2X93   Caligula R       Novak Adela      W   0,00   60,57   *
3    PC78   Girlfriend        Zinsmeister Sophie    B   0,00   65,76   *
4    AH39   Rock Me Tender      Trausner Ulfried     St   0,00   66,20   *
5    2B43   Darley 2        Pfadenhauer Gudrun   NÖ  0,75   69,67   *
8    Z047   Jumper Jack Junior     Pali David      HUN  4,00   61,07
9    5L48   Humpty Dumpty      Mathy Pamina     St   4,00   65,07
10    Z207   H-Escudar       Lenart Tamara     HUN  8,00   57,36
16    1T83   Prestige 5        Preimesberger Elisabeth  NÖ  14,25   75,09
17    3Y74   Appy 3        Graf Julia       OÖ  24,25   83,44
---    1A44   Unitaire Semorad     Pia Sophie      B   ausgeschlossen
---    2Y38   Leo Di Loro       Binder Ingrid      NÖ  ausgeschlossen
---    0748   Takyra        Löger Christina    OÖ  ausgeschlossen
RS4 Lizenz Reiter Wertung
2    2V95   Emili 15        Fuchs Alexander     B   0,00   59,42
6    3U02   Johnson Van HD     Stöger Alfred     NÖ  0,50   68,17
7    3Y99   Galactica 2       Bichler Mario     St   0,50   68,95
13    2I90   Global Loveaffair     Krucsó Szabolcs     HUN  5,75   73,46
18    Z084   Ebony        Kuchar Tomas     SVK  11,00   78,60
21    Z062   Dalertine B       Drasler Aljaz      SLO  12,50   68,79

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 11 R1 Reiter
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Stilspringprüfung
Starter: 8 Reiter: 8 Platziert: 4 Idealzeit: 63 Geldpreis: 0,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: §204.4
Nummer: 15525
Klasse: L1 115 cm
Richter: Knoll Christian, Möller Claudia, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld  PL.
1    1V64   Arezzo Van De Wolfsakker  Gross Raphaela     NÖ  7,00   61,98        *
2    Z226   Ciaro Cos       Zurekova Nikol     CZE  6,80   62,02        *
3    Z068   Mr. Catrick       Cupkova Katarina    SVK  6,50   60,44        *
4    0915   Sunny's Anka      Flöckner Susanne    B   6,20   62,58        *
5    2Y37   Ranger 4        Neumayer Jasmine    NÖ  5,50   58,48
6    2M63   Wumme        Spitzer Thomas     NÖ  5,00   59,83
7    2G65   Quintino 7       Brunnflicker Marc    W   5,00   73,77
8    2B63   Quastor Des Roques     Blaszczyk Gregor    B   4,30   72,41

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 12 5 und 6 jähr. Pferde
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 21 Reiter: 16 Platziert: 12 Geldpreis: 0,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A1
Nummer: 15525
Klasse: L 115 cm
Richter: Knoll Christian, Möller Claudia, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld  PL.
1    AI56   Grace Kelly PZW     Wessely Andreas    B   0,00   64,15        *
1    Z224   Alexa         Nagel Björn      GER  0,00   65,14        *
1    4185   Royal Zazou       Kneifel Astrid     OÖ  0,00   62,80        *
1    Z061   Burja         Drasler Aljaz      SLO  0,00   61,84        *
1    Z039   Gina         Krucso Szabolcs     HUN  0,00   64,02        *
1    3I72   Can Do It 2       Bichler Mario     St   0,00   63,56        *
1    3D89   Upgrade        Raisch Matthias     OÖ  0,00   65,17        *
1    Z077   Eagle         Hanulay Juray     SVK  0,00   67,24        *
1    Z078   Elton         Hanulay Juray     SVK  0,00   67,09        *
1    Z097  E.ramiro retto      Slavikova Jana     SVK  0,00  66,26        *
1    Z240   Furmint        Szavay Gabor     HUN  0,00   68,45        *
1    2T26   Cool Hand Luke 3     Schranz Christian    NÖ  0,00   65,86        *
20    3H83   Lacado H        Schlemmer Siegfried   St   20,25   85,58
---    Z020   Namibia        Krucso Szabolcs     HUN  ausgeschlossen

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 13
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 68 Platziert: Reiter: 55 18 Geldpreis: 730,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse L 120 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   Preisgeld   PL.
1    5942   Gaspari        Peintner Birgit     K   0,00   49,81   120,00   *
2    A737  Romy S        Paier Isabella      St   0,00   52,27   100,00   *
3    3A03   Obora's Mercury      Weinberger Kathrin    St   0,00   54,16   80,00    *
4    1U22   Lorio von Pachern     Wörgötter Dominik    St   0,00   54,97   60,00    *
5    Z255   Dinema        Distlerova Veronika    SVK  0,00   58,44   50,00    *
11    Z206   Si Bene        Lenart Tamara     HUN  0,00   61,68   40,00    *
33    Z204   Kamilla        Lengyel Dóra     HUN  4,00   62,69
43    Z202   Clausinjo        Fábry Vilmos     HUN  12,00   65,45
48    2F59   Real De Kerivoal     Zöcklein Eva      NÖ  28,75   90,86
---    1J00   Lillebror KP       Pötz Katharina     St   ausgeschlossen
RS4 Lizenz Reiter Wertung
3    Z104   Barboletta       Kuchar Maros     SVK  0,00   53,28     *
6    Z124  Zara         Studnicka Vaclav    CZE  0,00   57,89     *
9    2V25   Quitchella       Stöger Alfred     NÖ  0,00   59,03     *
10    2I90   Global Loveaffair     Krucso Szabolcs     HUN  0,00   59,44     *
13    2I86   Global Lifestyle      Krucso Szabolcs     HUN  0,00   60,71     *
15    9V30   Umberto 3       Murray Iris      NÖ  0,00   61,46
18    Z042   Sherry        Krucsó Szabolcs     HUN  0,00   62,25
19    2H05   Little Sam       Rath Sabiene      St   0,00   63,81
57    Z103   Contras        Kuchar Maros     SVK  8,00   64,21
62    Y004   Concenso        Raisch Matthias     OÖ  12,00   66,78

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 14
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 45 Reiter: 35 Platziert: 12 Geldpreis: 0,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: LM 125 cm
Richter: Krischan Manfred, Möller Claudia, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    Z131   Bellina        Lázár JR. Zoltán     HUN  0,00   58,34   *
2    Z040   Casino        Krucso Szabolcs     HUN  0,00   59,82   *
3    Z128   Afrodite        Boros Zsuzsanna    HUN  0,00   61,54  *
4    AB69   Quimiro        Perkonig Eva      NÖ  0,00   63,83   *
5    A246   Namiro 2        Lueger Michaela     St   0,00   63,91   *
6    2E18   Tullagher Blaise      Belousek Barbara    St   0,00   66,39   *
7    Z019   Emil         Müller Kathrin     GER  0,25   67,35   *
8    Z130   Ardzsenta       Lázár JR. Zoltán     HUN  0,75   69,12   *
11    Z208   I.C.S.S. Sunplay      Török Sándor     HUN  4,00   62,01   *
43    3F27   V Power 9      Spitzer Günter     St   33,50   72,39
---    4516   Chapitano       Kneifel Astrid     OÖ  verzichtet
---    Y002   Lola         Raisch Matthias     OÖ  verzichtet

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 15
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 52 Reiter: 40 Platziert: 13 Geldpreis: 920,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: LM 130 cm
Richter: Möller Claudia, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   Preisgeld  PL.
1    Z040   Casino        Krucsó Szabolcs     HUN  0,00   60,86   160,00  *
2    Z074   Donjo         Hanulay Juray     SVK  0,00   61,36   120,00  *
3    Z057  Up Town Girl      Bosio Tajda      SLO  0,00   61,55   100,00  *
4    Z018   Clayton        Müller Kathrin     GER  0,00   61,58   80,00   *
5    Z102   Conciliante Z      Stangelova Monika    SVK  0,00   61,98   60,00   *
17    Z209   H.C.S.R. Mendes Balou    Török Sándor     HUN  0,00   69,22
23    Z132   Katyusa        Lázár JR. Zoltán     HUN  0,00   71,73
50    5E91   Crime Time       Mayerl Andreas     St   12,00   71,08
---    8R91   Uganda 36       Domaingo Jannik    K   ausgeschlossen
---    Z073   Miss Carinjo       Hanulay Juray     SVK  ausgeschlossen

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 16
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 33 Reiter: 26 Platziert: 10 Geldpreis: 1.190,00
Dátum: 21.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: S* 140 cm
Richter: Möller Claudia, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   Preisgeld   PL.
1    Z017   Rhapsodie St. Jean     Müller Kathrin     GER  0,00   57,33   300,00   *
2    5131   V.I.P. 2        Schranz Christian    NÖ  0,00   58,59   200,00   *
3    Z041   Bubamara       Krucsó Szabolcs     HUN  0,00   61,46   150,00   *
4    2R68   Cascadeur 88       Schranz Lisa      NÖ  0,00   62,39   120,00   *
5    Z086   Cupido Z        Kuchar Tomas     SVK  0,00   63,52   100,00   *
7    Z133   Lacrima di Felicita     Lázár JR. Zoltán     HUN  0,00   66,28   60,00    *
8    Z101   Carpaccio       Stangelova Monika    SVK  0,00   68,00   60,00    *
9    Z096   Corleone        Slavikova Jana     SVK  0,00   69,58   60,00    *
10    Z241   Admiralis        Szávay Gábor     HUN  0,00   70,31   60,00    *
18    Z134   Jotter         Pirik Zsolt      HUN  4,00   69,68
32    7848   Carnaby's Street      Jantscher Alicia     St   21,75   80,11
---    1K83   Cocciante        Strohmaier Sabine    NÖ verzichtet

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 17 4 und 5 jähr. Pferde
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 2 Reiter: 2 Platziert: 1 Geldpreis: 0,00
Dátum: 22.02.2015
Richtverfahren: A1
Nummer: 15525
Klasse: A 105 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    3H60   No Time R       Jäger Nicole      W   4,00   65,74   *
2    AR07   Grace Cool P       Mrowka Bogdan     NÖ  8,00   65,50

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 18 R1 Reiter
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 13 Reiter: 12 Platziert: 5 Geldpreis: 0,00,
Dátum: 22.02.2015
Richtverfahren:
Nummer: 15525 A2
Klasse: A 105 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    1753   Farceur        Frank Natalie     B   0,00   61,07   *
2    Z227   Regatta        Madarasi Anna     HUN  0,00   61,65   *
3    9C95   Limerick's Little Sister    Natlacen Sophie     B   0,00   62,38   *
4    Z066   Canavaro 11       Zeleznik Hana    SLO  0,00   64,93   *
5    2G65   Quintino 7       Brunnflicker Marc    W   0,00   71,43   *
---    Z031   Fantom        Bakonyi Beáta     HUN  ausgeschlossen
---    Z205   Consul        Czinder Dorottya    HUN  ausgeschlossen
---    0235   Cartier D        Steinbach Lysan     W   ausgeschlossen

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 18 R2 und höher
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 20 Reiter: 20 Platziert: 4 Geldpreis: 0,00
Dátum: 22.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: A 110 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    Z203   Bajardilla        Oláh Dóra      HUN  0,00   61,35   *
2    2X93   Caligula R       Novak Adela      W   0,00   61,65   *
3    PC78   Girlfriend        Zinsmeister Sophie    B   0,00   68,37   *
4    AB89   Grafenstolz Boy      Brandstetter Birgit   NÖ  0,00   69,58   *
14    1T83   Prestige 5        Preimesberger Elisabeth  NÖ  16,00   72,96
---    3754   Copilot 9        Bahr Svenja      NÖ  ausgeschlossen
RS4   Lizenz  Reiter                  Wertung
5    Z084   Ebony        Kuchar Tomas     SVK  0,50   77,27
8    Z062   Dalertine B       Drasler Aljaz      SLO  4,00   68,94
16    2V95   Emili 15        Fuchs Alexander     B   12,00   61,64
17    AR07   Grace Cool P       Mrowka Bogdan     NÖ  12,00   61,95
---    3Y99   Galactica 2       Bichler Mario     St   ausgeschlossen

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 19 R1 Reiter
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 4 Reiter: 4 Platziert: 2 Geldpreis: 0,00
Dátum: 22.02.2015
Richtverfahren: A2
Nummer: 15525
Klasse: L 115 cm
Richter: Möller Claudia, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    Z068   Mr. Catrick       Cupkova Katarina    SVK  4,00   62,07   *
2    2G65   Quintino 7       Brunnflicker Marc    W   4,00   77,68   *
3    2B63   Quastor Des Roques     Blaszczyk Gregor    B   8,00   70,19
4    Z226   Ciaro Cos       Zurekova Nikol     CZE  16,00   69,07

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 20 5 und 6 jähr. Pferde
Turnier: CSN-B* Wiener Neustadt von 20.02.2015 bis 22.02.2015
Prüfung: Standardspringprüfung
Starter: 11 Reiter: 10 Platziert: 5 Geldpreis: 0,00
Dátum: 22.02.2015
Richtverfahren: A1
Nummer: 15525
Klasse: L 115 cm
Richter: Möller Claudia, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Krenn Armin Assistent: Knotz Helfried
Platz   PfNr   Pferd         Reiter         Wertung  Zeit   PL.
1    3I72   Can Do It 2       Bichler Mario     St   0,00   71,85   *
1    3H83   Lacado H        Schlemmer Siegfried   St   0,00   71,87   *
1    Z240   Furmint        Szávay Gábor     HUN  0,00   72,71   *
1    Z039   Gina         Krucso Szabolcs     HUN  0,00   73,62   *
11    Z084   Ebony        Kuchar Tomas     SVK  12,75   81,92

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tartalom


Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    ARIANA GRANDE TODAY - MAGYARORSZÁG EGYETLEN ARIANA GRANDÉVAL FOGLALKOZÓ HONLAPJA - TUDJ MEG RÓLA MINDENT