somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Október
HKSCPSV
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Lake Aréna; Nemzeti nyitósorozat CSN-A, CSN-B 2015. február 27.-2015. március 01. 1

Lake Aréna; Nemzeti nyitósorozat CSN-A, CSN-B 2015. február 27.-2015. március 01.

R1 Reiter
Ergebnisliste far Prüfung Nr.: 1
Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 8 Reiter: 8 Platziert: 3 Geldpreis: 0,00 Nummer: 15526 Dátum: 27.02.2015 Richtverfahren: A2 Klasse: A 105 cm
Richter: Krischan Elke, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   Z063   Cashew      Klemm Laura Csilla   HUN  0,00   65,18        *
2   2C15   Zafira 3      Wernard Philipp    NÖ  0,00   67,78        *
3   Z227   Quit Magic     Matuschova Veronika  SVK  0,50   73,58        *
4   Z270   Valentina      Resnikova Viktoria   SVK  4,00   65,71
5   9083   Cerebrum      Wegerer Wilhelm   NÖ  8,00   58,70
6   2L42   Cashira 5      Jekel Sophie     NÖ  9,50   77,08
7   2I60   L'agostino     Eder Gudrun     W   10,50   81,04
8   Z225   Quick Silver     Vyskocilova Lucia   SVK  22,75   82,71
Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 1
R2 und höher

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung,  Starter: 17,  Reiter: 14 , Platziert: 3,  Geldpreis: 0,00, Nummer: 15526, Dátum: 27.02.2015, Richtverfahren: A2, Klasse: A 110 cm
Richter: Krischan Elke, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   3455   Danielle B     Bradler Vivien    NÖ  0,00   57,22        *
2   1647   Dorisz            Nistl Ingrid     St   0,00   60,92        *
3   8C38   Vienna XII     Wallenko Dagmar   St   0,00   61,54        *
4   3X42   Gazelle VT Dauwhof  Bernsteiner Ana    K   0,00   62,95
5   1958   Corvin 5      Rantner Johannes   T   0,00   68,38

8   Z084   Dzsango      Holle Sara     HUN  4,00   69,84
16   2S72   Furist Con     Schindele Marianne   K   9,25   76,57

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 2
R1 Reiter

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Stilspringprüfung Starter: 5 Reiter: 5 Platziert: 2 Idealzeit: 64 Geldpreis: 0,00 Datum: 27.02.2015 Richtverfahren: §204.4 Nummer: 15526 Klasse: L1 115 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   Z063   Cashew      Klemm Laura Csilla   HUN  6,20   61,83        *
2   2I60   L'agostino     Eder Gudrun     W   6,00   64,74        *
3   9083   Cerebrum      Wegerer Wilhelm   NÖ  5,50   61,02
4   Z270   Valentina      Resnikova Viktoria   SVK  5,30   70,44
5   2C15   Zafira 3      Wernard Philipp    NÖ  3,00   68,54

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 3
5 und 6 jähr. Pferde

Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 12 Reiter: 11 Platziert: 3 Geldpreis: 0,00 Dátum: 27.02.2015 Richtverfahren: A1 Nummer: 15526 Klasse: L 115 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   Z098   Eagle       Hanulay Juray    SVK  0,00   74,52        *
1   3V79   Lord Perry W    Winter Martina    B   0,00   71,72        *
1   3H83   Lacado H      Schlemmer Siegfried  St   0,00   78,06        *
4   Y001   Namibia      Saurugg Markus    St   4,00   75,72
4   Z227   Quit Magic     Matuschova Veronika  SVK  4,00   78,79
4   Z211   Cavallina      Hrgovic Andrija    CRO  4,00   77,79
4   Y003   Fair Bluf      Puck Gerfried    St   4,00   76,84
8   3C35   Chester 24     Saurugg Markus    St   8,00   75,30
12   Z225   Quick Silver     Vyskocilova Lucia   SVK  20,00   75,91


Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 4
R2 und höher

Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 62 Reiter: 49 Platziert: 16 Geldpreis: 950,00 Datum: 27.02.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: L 120 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Elke
Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   8V59   Flying Freya Z    Weinberger Kathrin   St   0,00   63,06     150,00   *
2   4506   Cyrahos      Beck Gerald     B   0,00   65,81     120,00   *
3   Z098   Eagle       Hanulay Juray    SVK  0,00   68,27     100,00   *
4   1W28   Jiminy Cricket    Brennand Jennifer   NÖ  0,00   68,51     80,00    *
5   2I72   Fadeca C      Engel Kerstin    NÖ  0,00   68,81     60,00    *

12   Z084   Dzsango      Holle Sara     HUN  0,00   76,02     40,00    *

60   3Y74   Appy 3      Kneifel Astrid    OÖ  18,00   120,56
---   1958   Corvin 5      Rantner Johannes   T   ausgeschlossen
---   Z047   Emil       Müller Kathrin    GER  verzichtet


Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 5
Turnier: CSNP-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Pony Stilspringprüfung Starter: 7 Reiter: 7 Platziert: 6 Idealzeit: 60 Geldpreis: 0,00 Datum: 27.02.2015 Richtverfahren: §204.4 Nummer: 15526 Klasse: E 80 cm
Richter: Krischan Elke, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   PH17   Glentaun Misty    Traninger Marie    K   8,00   56,42        *
2   P863   Stella 70      Jaritz Julia     NÖ  7,00   57,78        *
3   PQ65   Tanganika J     Jaritz Julia     NÖ  6,80   57,63        *
4   P832   Harfa 2      Purkarthofer Selina   NÖ  6,50   54,58        *
5  PE9K   Nicola 2      Manetti Laura    NÖ  6,50   54,36        *
6   P611   Sligo Dont Know   Schnabl Lara     K   6,20   60,80        *
7   Z201   Ramino      Djelmic Lea     CRO  6,00   65,64        *


Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 6
Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 77 Reiter: 42 Platziert: 20 Geldpreis: 1.560,00 Datum: 27.02.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: LM 130 cm
Richter: Knoll Christian, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   3655   Astronaut Arni    Greimel Alfred   St  0,00   48,12     200,00  *
2   5G87   Kolibri's E.T.     Lam Patrick     St   0,00   49,85     150,00  *
3   AA13   Spirit 31      Saurugg Markus    St   0,00   50,10     120,00  *
4   4089   Limited Edition 56  Greimel Alfred    St   0,00   51,78     100,00  *
5   Z230   Cupido Z      Kuchar Tomas    SVK 0,00   53,05     80,00   *

9   Z083   Basco       Mraz Tamas     HUN  0,00   55,18     60,00   *

16   Z062   Kurtano      Holle Sara     HUN  0,00   58,39     60,00   *

48   Z081   Astral C      Mraz Tamas     HUN  4,00   63,49

76   8H65   Jean Louis GS    Schutting Sonja    St   20,50   86,05
---   3X02   ESI Hanoi     Steinwandtner Franz  B   ausgeschlossen

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 7
Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: 2-Phasenspringprüfung Starter: 41 Platziert: Reiter: 22 11 Geldpreis: 1.770,00 Datum: 27.02.2015 Richtverfahren: §220 Nummer: 15526 Klasse: S* 140 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr  Pferd        Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   Z049   Rhapsodie St.    Jean Müller Kathrin   GER  0,00   33,71   1   500,00  *
2   1780   BG Unbreakable    Kogelnig jun. Fritz   T   0,00   34,47   1   300,00  *
3   A490   Esprit d' E.T.     Belousek Barbara   St   0,00   35,78   1   200,00  *
4   Z050   Davina      Müller Kathrin    GER  0,00   36,78   1   150,00  *
5   8P96   Fair Play 5     Kneifel Astrid    OÖ  0,00   39,63   1   120,00  *

26   Z081   Astral C      Mraz Tamas     HUN  4,00  46,15
27   Z083   Basco       Mraz Tamas     HUN  4,00   46,94

38   Z062   Kurtano      Holle Sara     HUN  12,00   47,38

40   3X34   Ocean's Twelve 2   Schrot Rosa     OÖ  20,00   42,75
---   5514   Ginella 33     Domaingo Jannik   K   verzichtet

SATURDAY, 28.02.2015
Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 9
R1 Reiter

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Stilspringprüfung Starter: 6 Reiter: 6 Platziert: 2 Idealzeit: 71 Geldpreis: 0,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: §204.4 Nummer: 15526 Klasse: L1 115 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   2G65   Quintino 7     Brunnflicker Marc   W   7,00   80,27        *
2   2I60   L'agostino     Eder Gudrun     W   6,80   69,24        *
3   9083   Cerebrum      Wegerer Wilhelm   NÖ  5,00   74,88
4   2C15   Zafira 3      Wernard Philipp    NÖ  3,00   70,13
5   Z063   Cashew      Klemm Laura Csilla   HUN  1,30   107,11
---   2L42   Cashira 5      Jekel Sophie     NÖ  ausgeschlossen

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 8
R2 und höher

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 20 Reiter: 19 Platziert: 5 Geldpreis: 0,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: A 110 cm
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   3X42   Gazelle VT Dauwhof  Bernsteiner Ana   K   0,00   58,91        *
2   0683   Amelie Van De Brouwershoeve Mylius Petra   St   0,00   61,16        *
3   Z084   Dzsango      Holle Sara     HUN  0,00   61,36        *
4   2V18   Ceadora      Haslinger Renate   NÖ  0,00   64,99        *
5   2T25   Winnie 11     Galler Marion    St   0,00   69,42        *
14   2M35   Charly L      Liebmann jun. Peter   NÖ  12,00   69,72
---   Z259   Easter HBC     Kardun Patricija    CRO  ausgeschlossen
---   1T83  Prestige 5      Preimesberger Elisabeth NÖ  verzichtet
RS4 Lizenz Reiter Wertung
6   3I52   Cavella      Kreutner Natascha   W   0,00   70,76
13   Z232   Berlica      Kuchar Tomas    SVK  5,50   76,42
17   2S72   Furist Con     Schindele Marianne   K   16,25   87,06
---   Z237   Contras      Kuchar Maros    SVK  disqualifiziert


Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 9
R1 Reiter

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Stilspringprüfung Starter: 6 Reiter: 6 Platziert 2: Idealzeit: 71 Geldpreis: 0,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: §204.4  Nummer: 15526 Klasse: L1 115 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   2G65   Quintino 7     Brunnflicker Marc   W   7,00   80,27        *
2   2I60   L'agostino     Eder Gudrun     W   6,80   69,24        *
3   9083   Cerebrum      Wegerer Wilhelm   NÖ  5,00   74,88
4   2C15   Zafira 3      Wernard Philipp    NÖ  3,00   70,13
5   Z063   Cashew      Klemm Laura Csilla   HUN  1,30   107,11
---   2L42   Cashira 5      Jekel Sophie     NÖ  ausgeschlossen


Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 10
5 und 6 jähr. Pferde

Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 7 Reiter: 7 Platziert: 2 Geldpreis: 0,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: A1 Nummer: 15526 Klasse: L 115 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   Z220   Exclusive B     Fiserova Monika    SVK  0,00   69,02        *
1   3I72   Can Do It 2     Weinberger Kathrin   St   0,00   72,47        *
3   Y003   Fair Bluf      Pfingstl Katrin    St   0,50   82,94
4   Z227   Quit Magic     Matuschova Veronika  SVK  4,00   75,92
5   3H83   Lacado H      Schlemmer Siegfried   St   8,00   78,03
6   Z259   Easter HBC     Kardun Patricija    CRO  12,00   96,09
7   Z225   Quick Silver     Vyskocilova Lucia   SVK  43,75   95,65

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 11
R2 und höher

Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 62 Reiter: 52 Platziert: 16 Geldpreis: 950,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: L 120 cm
Richter: Krischan Elke, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent Krenn Armin
Platz  PfNr  Pferd        Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   A586  Lapolero       Saurugg Benjamin   St   0,00   50,55     150,00  *
2   A737  Romy S       Paier Isabella     St   0,00   55,81     120,00  *
3   8E21  Romio One      Herzog Janine    St   0,00   56,12     100,00  *
4   Z084  Dzsango       Holle Sara     HUN  0,00   59,80     80,00   *
5   1D87  Rochester  Bounty    Krießmann Theresa   St   0,00   60,45     60,00   *

41   Z206  Jada        Kof-Kiss Dorka    HUN  8,00   68,30

55   Z204  Billy Balou      Fajka David     HUN  16,25   71,25

57   Z203  Chutterfly      Fajka David     HUN  22,00   110,06
58   2A40  Elhorn V H Mettenhof   Gasselich Jennifer   NÖ  29,50   109,00
---   2007  Contender KH     Lam Patrick     St   ausgeschlossen
---   1958  Corvin 5       Rantner Johannes   T   ausgeschlossen
---   0683  Amelie Van De Brouwershoeve  Mylius Petra   St   verzichtet
---   Z275  Dalcoria       Bakos Dóra     HUN  verzichtet

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 12
Turnier: CSNP-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Pony Stilspringprüfung Starter: 9 Reiter: 8 Platziert 8: Idealzeit: 64 Geldpreis: 0,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: §204.4 Nummer: 15526 Klasse: A 90 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr  Pferd        Reiter        Wertung  Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   P611  Sligo Dont Know    Schnabl Lara     K   7,50   63,67        *
2   Z201  Tamino       Djelmic Lea     CRO  7,50   69,58        *
3   PH17  Glentaun Misty     Traninger Marie    K   7,30   63,50        *
4   P758  Spiderman Duke     Binder Lena     NÖ  7,10   73,76        *
5   PE9K  Nicola 2       Manetti Laura    NÖ  6,80   65,15        *

9   P863  Stella 70       Jaritz Julia     NÖ  4,80   82,54

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 13
Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 76 Reiter: 51 Platziert: 19 Geldpreis: 1.500,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: LM 130 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent : Krenn Armin
Platz  PfNr  Pferd        Reiter        Wertung  Zeit Stechen Preisgeld PL.
1   Z082  Knock Out      Mráz Tamás     HUN  0,00   64,79    200,00  *
2   8V59  Flying Freya Z     Weinberger Kathrin   St   0,00   66,66    150,00  *
3   2R20  Sydney One      Greimel Alfred    St   0,00   67,07    120,00  *
4   4329  Adoctro Zeldenrust    Puck Gerfried    St   0,00   69,21    100,00  *
5   2G39  Antara 2       Kreutner Natascha   W   0,00   69,23    80,00   *
6   6113  Kleons Quicksilver    Widauer Theresa   T   0,00   69,56    70,00   *
7   Z081  Astral C       Mráz Tamás     HUN  0,00   69,72    60,00   *

27   Z062  Kurtano       Holle Sara     HUN  4,00   73,10

46   Z205  Leonardo H      Fajka David     HUN  8,00   70,16
47   Z083  Basco        Mráz Tamás     HUN  8,00   71,23

72   2F83  Cuela        Pfingstl Katrin    St   25,25   114,43
---   3I96  Morpheus 2      Kneifel Astrid    OÖ  ausgeschlossen
---   4185  Royal Zazou      Kneifel Astrid    OÖ  verzichtet
---   1158  Capillon       Beck Gerald     B   verzichtet
---   5514  Ginella 33      Domaingo Jannik   K   verzichtet

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 14
Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 45 Reiter: 27 Platziert: 13 Geldpreis: 1.930,00 Datum: 28.02.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: S* 140 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  PfNr  Pferd        Reiter        Wertung  Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   Z051   Zalou Du Rouet    Müller Kathrin    GER  0,00   69,08     500,00  *
2   2010   Poker Face 3     Puck Gerfried    St   0,00   69,67     300,00  *
3   Z115   Chicco      Stangel Marian    SVK  0,00   71,61     200,00  *
4   9331   Cherie 178     Greimel Alfred    St   0,00   71,66     150,00  *
5   A490   Esprit d' E.T.     Belousek Barbara   St   0,00   72,48     120,00  *

9   Z083   Basco       Mráz Tamás     HUN  0,00   80,06     80,00   *

35   Z062   Kurtano      Holle Sara     HUN  12,00   81,55
36   Z081   Astral C      Mráz Tamás     HUN  12,00   86,08

42   4089   Limited Edition 56   Greimel Alfred    St   22,25   95,74
---   AG2R  Inspector Gadget   Rantner Anna    T   ausgeschlossen
---   9D29   Ledginia      Rantner Anna    T   verzichtet
---   Z049   Rhapsodie St. Jean   Müller Kathrin/    GER  verzichtet

 

SUNDAY, 01.03.2015
Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 15
R1 Reiter

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 8 Reiter: 8 Platziert: 2 Geldpreis: 0,00 Datum: 01.03.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: A 110 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin, Steinbrecher Michael
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   Z063   Cashew      Klemm Laura Csilla   HUN  0,00   59,00        *
2  Z227   Quit Magic     Matuschova Veronika  SVK  0,00   73,55        *
3   AMD5  Levant v Pachern   Wagner Claudia    B   4,00   72,86
4   2039   Great Gatsby 5    Posch Vanessa    NÖ  5,75   84,03
5   Z270   Valentina      Resnikova Viktoria   SVK  6,00   85,21

8   Z225   Quick Silver     Vyskocilova Lucia   SVK  34,75   104,63
 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 15
R2 und höher

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 12 Reiter: 11 Platziert: 4 Geldpreis: 0,00 Datum: 01.03.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: A 110 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin, Steinbrecher Michael
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit  Stechen  Preisgeld PL.
1   3754  Copilot 9      Bahr Svenja     NÖ  0,00   63,91        *
2   3X42   Gazelle VT Dauwhof  Bernsteiner Ana    K   0,00   67,80        *
3   0683   Amelie Van De Brouwershoeve  Mylius Petra  St   0,00   70,00        *
4   1958   Corvin 5      Rantner Johannes   T   0,00   73,01        *
5   Y003   Fair Bluf      Pfingstl Katrin    St   0,25   78,95

12   2S72   Furist Con     Schindele Marianne   K   14,00   85,47


Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 16
R1 Reiter

Turnier: CSN-B Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 4 Reiter: 4 Platziert: 1 Geldpreis: 0,00 Datum: 01.03.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: L1 115 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin, Steinbrecher Michael
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit Stechen Preisgeld PL.
1   Z063   Cashew      Klemm Laura Csilla   HUN  0,00   65,07       *
2   2L42   Cashira 5      Jekel Sophie     NÖ  6,25   80,66
3   Z270   Valentina      Resnikova Viktoria   SVK  8,00   62,34
4   2G65   Quintino 7     Brunnflicker Marc   W   26,75   114,52

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 18
R2 und höher

Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 55 Reiter: 45 Platziert: 14 Geldpreis: 870,00 Datum: 01.03.2015 Richtverfahren: A2 Nummer: 15526 Klasse: L 120 cm
Richter: Krischan Manfred, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin, Steinbrecher Michael
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung  Zeit Stechen Preisgeld PL.
1   A586   Lapolero      Saurugg Benjamin   St   0,00   53,63    150,00  *
2   Z098   Eagle       Hanulay Juray    SVK  0,00   56,14    120,00  *
3   Z261   Tara       Hrgovic Andrija    CRO  0,00   58,73    100,00  *
4   A737   Romy S      Paier Isabella     St   0,00   59,67    80,00   *
5   4506   Cyrahos      Beck Gerald     B   0,00   60,74    60,00   *
6   Z084   Dzsango      Holle Sara     HUN  0,00   61,27    40,00   *

53   8L33   Marathon 4     Korinek Cornelia   W   25,25   92,04
---   0683   Amelie Van De Brouwershoeve  Mylius Petra  St   ausgeschlossen
---   9814   Leona d'Luna    Schilling Dana-Isabella  W   ausgeschlossen

 

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 19
Turnier: CSNP-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Pony Standardspringprüfung Starter: 6 Reiter: 6 Platziert: 6 Geldpreis: 0,00 Datum: 01.03.2015 Richtverfahren: AM5 Nummer: 15526 Klasse: L 100 cm
Richter: Knoll Christian, Krischan Manfred, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin, Steinbrecher Michael
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung   Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   PE9K   Nicola 2      Manetti Laura    NÖ  0,00    36,25   1      *
2   Z201   Tamino      Djelmic Lea     CRO  4,00    41,61   1      *
3   P611   Sligo Dont Know   Schnabl Lara     K   4,00    61,06        *
4   PH17   Glentaun Misty    Traninger Marie    K   4,00    63,68        *
5   P832   Harfa 2      Purkarthofer Selina   NÖ  4,00    76,89        *
6   P452   Whisky 36     Neuretter Fiona    NÖ  8,00    64,24        *

Ergebnisliste für Prüfung Nr.: 20
Grand Prix - Lake Arena

Turnier: CSN-A Wiener Neustadt von 27.02.2015 bis 01.03.2015
Prüfung: Standardspringprüfung Starter: 30 Reiter: 22 Platziert: 8 Geldpreis: 5.300,00 Datum: 01.03.2015 Richtverfahren: AM5 Nummer: 15526 Klasse: S** 145 cm
Richter: Knoll Christian, Steiner Fritz, Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin, Steinbrecher Michael
Platz  PfNr   Pferd       Reiter        Wertung   Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   4332   Harley's Hero VT   Puck Gerfried    St   0,00    49,06   1   2000,00  *
2   Z094   Quick Ferra     Hanulay Juray    SVK  4,00    47,48   1   1200,00  *
3   Z230   Cupido Z      Kuchar Tomas    SVK  4,00    48,90   1   800,00  *
4   3213   Qualino Z     Widauer Theresa   T   4,00    52,65   1   500,00  *
5   Z113   Corleone      Slavikova Jana   SVK  4,00    56,10   1   300,00  *

10   Z083   Basco       Mráz Tamás     HUN  8,00    79,94

22   Z062   Kurtano      Holle Sara     HUN  16,00    80,32
23   Z081   Astral C      Mráz Tamás     HUN  24,00    80,19
---   2D89   Bonaparte 7     Kneifel Astrid    OÖ  verzichtet
---   9331   Cherie 178     Greimel Alfred    St   verzichtet
---   0430   Caranjo Z     Stöger Alfred    NÖ  verzichtet
---   2C39   Hayat 3      Domaingo Jannik   K   verzichtet
---   2N65   Takuma T     Schrot Rosa     OÖ  verzichtet
---   0419   Qui Doo      Murray Iris     NÖ  verzichtet
---   3Y44   Quick Step 8     Margreiter Magdalena  NÖ  verzichtet

vissza

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


KÖNYVAJÁNLÓK - ha nem tudod mit olvass, itt találhatsz hozzá inspirációt - BOOKISLAND    *****    ÚJRA NYITVA! ~FBLOG~ ÁLLATKÍSÉRLETEKTÕL MENTES A SMINKED? ~HAMAROSAN KREDIT NYEREMÉNY! TERMÉKTESZTEK!~FBLOG~ÚJRA NYITVA!    *****    Astropapa-iskolája mindenkit szeretettel vár és INGYENES TANÁCSOT AD minden kedves érdeklõdõnek!    *****    Supernatural - ODaát - 13. ÉVad - Extrák - Infók - ÉRdekességek - ODaát - Supernatural - 13.ÉVad - Supernatural - ODaát    *****    A csillagjövõ oldalon,nem csak alacsonyak az árak, hanem a tanácsadás, teljesen ingyenes. Szeretettel várlak minden nap    *****    Új design! Az egyetlen magyar Olicity és a legaktívabb Zöld Íjász rajongói oldala! 6. évad & Arrowverse hírek!    *****    No.1 Christina Aguilera Fan Site - Minden ami X-Tina, minden héten újdonságok! Katt!    *****    TelenovelasWeb - Hírek, képek, videók, saját véleménnyel tarkított bejegyzések telenovellákról és a színészekrõl! Gyere!    *****    Hamarosan olvashatók lesznek az oldalamon az Asztro-tükör asztrológiai írásai, cikkei.    *****    Gesztenye, gesztenye, gesztenye... és egy álmos sün! Gyertek az októberi rétre Mályvával és Pipitérrel! Irány a Mesetár!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Ha te is a letisztult stílus híve vagy, nézz be hozzám! Smink, ruha, kritika //Style and Stuff// Style and Stuff//    *****    MINDEN HÓNAPBAN INGYENES G-PORTÁL SABLON! TELJESEN ÁTSZERKESZTHETÕ A LEGÚJABB KÓDOKKAL! Ne maradj le egyik hónapban sem!    *****    Rendeld meg az asztrológiai csomagok egyikét és teljesen ingyen megbeszélheted velem a kérdéseidet telefonon, skypeon!!!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film! Film!Film!    *****    Nézz filmet messengeren! Ha szereted a filmeket klikk ide! Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!Film!    *****    A CSILLAGJÖVÕ OLDALON RENDKÍVÜLI AKCIÓK,LEHETÕSÉGEK.A MEGRENDELÉSEK UTÁN TELJESEN INGYENES KONZULTÁCIÓ,TANÁCSADÁS.VÁRLAK    *****    Õszi manókalandok a réten! Búcsúztassátok el ti is útra kelõ madarainkat Mályvával és Pipitérrel! Gyertek a Mesetárba!    *****    | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale | Ashley Tisdale |    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok