somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MAGNA RACINO CSI2* / CSIYH1* / CSICh-A / CSIJ-A 2015 február 13-15

MAGNA RACINO CSI2* / CSIYH1* / CSICh-A / CSIJ-A 2015 február 13-15
 

Freitag, 2015. 02. 13.
Bronze Tour 1.20 m 13.02.2015 10:00 Bew 1/0
International jumping competition Art.238/2.1 36 Start Prize (25%) Money 1.500 €
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Corinthe B     Pal Frantisek       SVK   Fehler  0,00  Zeit 51,11
2 Filibert      Füzér Gábor       HUN   Fehler  0,00  Zeit 56,16
3 B. Pepsi      Ruflin Esther       SUI   Fehler  0,00  Zeit 61,57
4 Cicera de la Vayrie B  Bachl Tobias       GER   Fehler  0,00  Zeit 62,51
5 Akademia Inkognito   Imre Katalin       HUN   Fehler  0,00  Zeit 64,69
6 Pellegrino 46     Lam Patrick       HKG   Fehler  0,00  Zeit 65,41
7 Casallina      Mehli Michelle      SUI   Fehler  0,00  Zeit 65,45
8 Cazz C      Kolowrat-krakowska Francesca  CZE   Fehler  2,00  Zeit 75,14
9 Bia        Busi Sándor       HUN   Fehler  4,00  Zeit  57,68
10 Cordoba      Szekeres Ágota      HUN   Fehler  4,00  Zeit 58,86

16 Falko       Endrédi Tekla      HUN   Fehler  4,00  Zeit 64,57
.
19 Duche       Füzér Gábor       HUN   Fehler  5,00  Zeit  69,29
.
34 George Clooney 6   Starke Isabel       AUT   Fehler  16,00  Zeit 66,77
-- Brutus       Mladin Bradisteanu Alexandra   ROU   Eliminated
-- Nadlin F      Szikora Beáta       HUN   Eliminated

Youngster Tour 1.20 m/1.30 m 13.02.2015 11:45  Bew 2/0
International jumping competition Art.238/2.1 31 Start Prize (25%)  Money 1.000 €
Richter: Fugli Károly (HUN)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Evita R      Zelinkova Zuzana     CZE   Fehler  0,00  Zeit  56,64
2 Narumol B      Atzmüller Matthias      AUT   Fehler  0,00  Zeit  56,73
3 Cardinal De L'Air    Sprehe Jörne        GER    Fehler  0,00  Zeit 57,18
4  Pm Diana       Horváth Balázs       HUN    Fehler  0,00  Zeit  57,54
5 Deister 101     Sprehe Jörne       GER   Fehler  0,00  Zeit  58,09
6 Skelton 4       Sprehe Jan        GER    Fehler  0,00  Zeit 58,95
7 Tinka's Pride      Mehli Michelle       SUI   Fehler  0,00  Zeit  60,64
8 Limbarto       Sprehe Jan        GER   Fehler  0,00  Zeit  66,77
9 Leandra JM      Grimm Roland      SUI   Fehler  0,00  Zeit  69,47
10 Arko II CH     Chudyba Bronislav      SVK   Fehler  0,00  Zeit  69,66
.
30 Spacehopper     Ursache Ionut       ROU   Fehler  16,00  Zeit  58,96
-- Larima M      Laufer Tomaz       SLO   Eliminated

Silver Tour 1.30 m 13.02.2015 13:15 Bew 3/0
International jumping competition Art.238/2.1 44 Start Prize (25%)  Money 2.000 €
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Ennet Bandit      Sutterlüty Laura      AUT   Fehler  0,00  Zeit 59,95
2 Chadila C      Sutterlüty Laura       AUT   Fehler  0,00  Zeit 60,57
3 Barny 4       Atzmüller Matthias     AUT    Fehler  0,00  Zeit 63,04
4 LG Balladora     Grum Lidija       SLO   Fehler  0,00  Zeit 63,65
5 Amitage       Obernauer Christoph     AUT   Fehler  0,00  Zeit 64,21
6 Chari 10       Cristofoletti Michael     ITA   Fehler  0,00  Zeit 64,75
7 PM Balougraf    Horváth Balázs      HUN   Fehler  0,00  Zeit 64,98
8 All Star 7      Cristofoletti Michael     ITA   Fehler  0,00  Zeit 65,68
9 Cassius S       Bucur Ionel       ROU   Fehler  0,00  Zeit 65,97
9 Rapide Umorkus    Chechina Olga      RUS    Fehler  0,00  Zeit 65,97
.
37 Inferno      Búza Krisztián      HUN   Fehler  12,00  Zeit 77,43
.
40 Ussador      Dirnberger Christopher    AUT   Fehler  16,00  Zeit 78,46
--Converta       Petre Patrick       ROU   Retired
--Cashman 2      Lam Patrick       HKG   Eliminated
--Capillon       Beck Gerald       AUT   Eliminated
--Con Charm      Cruceru Ionut Razvan    ROU   Eliminated

Junior Tour 1.30 m 13.02.201515:15 Bew 4/0
International jumping competition Art.238/2.1 15 Start Prize (25%)  Money 800 €
Richter: Fugli Karoly (HUN)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Pepper V       Dirnberger Christopher    AUT    Fehler  0,00  Zeit 66,63
2 Cadarco Ninohorse    Sgobbio Marta      ITA   Fehler  0,00  Zeit 74,37
3 Cembalo II     Mladin Bradisteanu Alexandra  ROU   Fehler  1,00  Zeit  79,10
4 Frascati van ter Hulst  Kolowrat-krakowska Francesca  CZE   Fehler  3,00  Zeit  90,53
5 Gara       Csonka Zsófia      HUN   Fehler  4,00  Zeit 72,33
6 Cara Kann      Jeskova Michaela     SVK   Fehler  4,00  Zeit  74,50
7 Copacabana     Baukman Tanit      SLO   Fehler  5,00  Zeit  79,52
8 Alcas       Jeskova Michaela     SVK   Fehler  8,00  Zeit  64,69
9  AB 19 Gipsy King   Sixta Akela       AUT   Fehler  8,00  Zeit  78,40
10  Silver Flow     Fehleisen Jenny      AUT   Fehler  11,00  Zeit 87,05
.
14 Baleryna       Dragic Mila       SRB   Fehler  19,00  Zeit 89,19
--Attimo       Szabó Szimonetta     HUN   Retired

VIP Tour 1.10 m 13.02.2015 16:15 Bew 5/0
International jumping competition Art.238/2.1 8 Start Prize (25%)  Money 500 €
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Fallada       Csonka Zsófia      HUN    Fehler  0,00  Zeit  53,30
2 Quantana Mera     Puskás Anna Zsófia     HUN   Fehler  0,00  Zeit 59,33
3 Kyffhauser     Moraru Alexandra     ROU   Fehler  0,00  Zeit  61,92
4 Delilah von der Held   Mehli Michelle      SUI   Fehler  0,00  Zeit  62,45
5 Rainy B      Wintersberger Günter    AUT   Fehler  4,00  Zeit  53,95
6  Badacsony     Pölz Kitti        HUN   Fehler  4,00  Zeit 63,97
7 Cool Toddy     Küffer Caroline      SUI   Fehler  7,00  Zeit 73,50
8 Cervino      Atillás Viktória      HUN   Fehler  8,00  Zeit  57,45

Children Tour 1.20 m 13.02.201516:45 Bew 6/0
International jumping competition Art.238/2.16 Start prizes in kind
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Tekergő      Bosits Boglárka      HUN   Fehler  0,00  Zeit 54,28
2 Venezia      Finsterle Sara       CZE   Fehler  4,00  Zeit  48,53
3 Eurydika       Finsterle Sara       CZE   Fehler  4,00  Zeit 51,55
4 Lobello       Bosits Boglárka      HUN   Fehler  4,00  Zeit  55,99
5 Calvin       Lechnicka Barbara     SVK   Fehler  8,00  Zeit 55,92
6 Gloria       Bontea Anne-Marie Bianca   ROU   Fehler  8,00  Zeit  62,24

Gold Tour 1.40 m13.02.2015 17:45 Bew 7/0
International jumping competition in 2 phases Art.274/5.3 55 Start Prize (25%)  Money 3.000 € Richter: Bejdl Ines (AUT)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Zandiro      Opatrny Ales       CZE   Fehler  0,00  Zeit  24,99 St. 1
2  Concano      Chudyba Bronislav     SVK   Fehler  0,00  Zeit  25,25 St. 1
3 Startlight      Sprehe Jan       GER   Fehler  0,00  Zeit  26,17 St. 1
4  Special One 2     Sprehe Jan       GER   Fehler  0,00  Zeit  26,35 St. 1
5 Cucuma      Cristofoletti Michael     ITA   Fehler  0,00  Zeit  28,27 St. 1
6  Celano 12      Renner Rüdiger      GER    Fehler  0,00  Zeit  28,90 St. 1
7  Hellzapoppin     Vinnichenko Marina     UKR   Fehler  0,00  Zeit  29,24 St. 1
8  Wembley R     Chechina Olga      RUS   Fehler  0,00  Zeit  29,36 St. 1
9  Air Force One II    Ruflin Reto       SUI   Fehler  0,00  Zeit  29,88 St. 1
10 Ulysse       Seydoux Florence     SUI    Fehler  0,00  Zeit  30,09 St. 1
.
23 Le Royal      Füzér Gábor       HUN   Fehler  4,00  Zeit  33,22 St. 1
.
29  Zordon      Horváth Balázs      HUN   Fehler  8,00  Zeit  32,78 St. 1
.
36  Balerina      Heibl Ágnes       HUN    Fehler  4,00  Zeit  44,21
53  Auheim's La Quitol   Leikermoser Stefan     AUT   Fehler  12,00  Zeit  61,28
--Heart Stealer     Laufer Tomaz      SLO   Eliminated
--Neron du Temple    Ruflin Esther       SUI   Eliminated

Samstag, 2015. 02.14.
VIP Tour 1.10 m 14.02.2015 10:00 Bew 8/0
International jumping competition Art.238/2.1 8 start Prize (25%)  Money500 €
Richter: Fugli Károly (HUN)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Cool Toddy     Küffer Caroline      SUI    Fehler  0,00  Zeit  54,92
2 Fallada      Csonka Zsófia      HUN   Fehler  0,00  Zeit  55,46
3 Quantana Mera    Puskás Anna Zsófia     HUN   Fehler  0,00  Zeit  57,58
4  Badacsony     Pölz Kitti        HUN   Fehler  1,00  Zeit  66,46
5 Cervino      Atillás Viktória      HUN   Fehler  4,00  Zeit  58,36
6  Delilah von der Held   Mehli Michelle      SUI   Fehler  4,00  Zeit  60,39
7  Kyffhauser     Moraru Alexandra     ROU   Fehler  4,00  Zeit  64,59
-- Rainy B       Wintersberger Günter    AUT   Eliminated

Children Tour 1.20 m 14.02.2015 10:30 Bew 9/0
International jumping competition Art.238/2.1 6 Start prizes in kind
Richter: Fugli Karoly (HUN)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Tekergő      Bosits Boglárka      HUN   Fehler  4,00  Zeit  55,01
2  Eurydika      Finsterle Sara       CZE   Fehler  4,00  Zeit  56,08
3  Calvin       Lechnicka Barbara     SVK   Fehler  4,00  Zeit  61,29
4  Venezia      Finsterle Sara       CZE   Fehler  8,00  Zeit  54,92
5  Lobello      Bosits Boglárka      HUN   Fehler  12,00  Zeit  59,79
6  Gloria       Bontea Anne-Marie Bianca   ROU   Fehler  12,00  Zeit  62,81

Bronze Tour 1.20 m14.02.2015 11:15 Bew 10/0
International jumping competition Art.238/2.1 35 Start Prize (25%)  Money 1.500 €
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Bia        Busi Sándor       HUN   Fehler  0,00  Zeit  56,78
2  Corinthe B     Pal Frantisek       SVK   Fehler  0,00  Zeit  57,11
3  Cicera de la Vayrie B  Bachl Tobias       GER   Fehler  0,00  Zeit  61,94
4  Helianthe 4     Renner Rüdiger      GER   Fehler  0,00  Zeit  62,27
5  B. Pepsi      Ruflin Esther       SUI   Fehler  0,00  Zeit 62,49
6  Pellegrino 46     Lam Patrick       HKG   Fehler  0,00  Zeit  63,45
7  Capillon      Beck Gerald       AUT   Fehler  0,00  Zeit  64,03
8  Evoshana      Bistan Stefanie      AUT   Fehler  0,00  Zeit  64,98
9  Flying Paul     Kovacic Mihael      SLO   Fehler  1,00  Zeit  68,93
10  Quinara 7      Moldovan Francesca     ROU   Fehler  2,00  Zeit  72,61

12  Filibert      Füzér Gábor       HUN   Fehler  4,00  Zeit  56,59
.
16  Akademia Inkognito    Imre Katalin        HUN   Fehler  4,00  Zeit 60,93
.
25  Duche       Füzér Gábor       HUN   Fehler  10,00  Zeit 71,09
.
31  Falko       Endrédi Tekla      HUN   Fehler  13,00  Zeit  69,98
.
34  Nadlin F      Szikora Beáta       HUN   Fehler  19,00  Zeit 75,40
-- Cordoba       Szekeres Ágota       HUN    Eliminated

Youngster Tour 1.20 m/1.30 m 14.02.201513:00 Bew 11/0
International jumping competition Art.238/2.1 31 Start Prize (25%) Money 1.000 €
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Pm Diana      Horváth Balázs      HUN   Fehler  0,00  Zeit  52,06
2  Cardinal De L'Air   Sprehe Jörne       GER   Fehler  0,00  Zeit  52,13
3  For Tissimo II CH   Chudyba Bronislav     SVK   Fehler  0,00  Zeit  52,60
4  Deister 101     Sprehe Jörne       GER   Fehler  0,00  Zeit  53,77
5  Evita R      Zelinkova Zuzana     CZE   Fehler  0,00  Zeit  53,86
6  Narumol B     Atzmüller Matthias     AUT   Fehler  0,00  Zeit  54,25
7  Chap B      Hartl Romana       AUT   Fehler  0,00  Zeit  56,16
8  Skelton 4      Sprehe Jan       GER   Fehler  0,00  Zeit  59,28
9  Monello III     Grimm Roland      SUI   Fehler  0,00  Zeit  62,71
10  Indiana      Bistan Stefanie      AUT   Fehler  0,00  Zeit  63,92
.
30  Sportina Cash Flow   Bajrovic Hana      SLO   Fehler  8,00  Zeit  68,76
-- Arko II CH      Chudyba Bronislav     SVK    Eliminated

Junior Tour 1.30 m 14.02.201514:45 Bew 12/0
International jumping competition in 2 phases Art.274/5.3 15 Start Prize (25%) Money 800 €
Richter: Fugli Karoly (HUN)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Ajándék      Kalán Eszter       HUN   Fehler  0,00  Zeit  26,34St. 1
2  Frascati van ter Hulst  Kolowrat-krakowska Francesca  CZE   Fehler  0,00  Zeit  30,79St. 1
3  Attimo       Szabó  Szimonetta     HUN   Fehler  4,00  Zeit  24,35St. 1
4  Gara       Csonka Zsófia      HUN   Fehler  4,00  Zeit  26,73St. 1
5  Pepper V      Dirnberger Christopher    AUT   Fehler  5,00  Zeit  37,70St. 1
6  AB 19 Gipsy King   Sixta Akela       AUT   Fehler  1,00  Zeit  43,60
7  Alcas       Jeskova Michaela     SVK   Fehler  4,00  Zeit 37,49
8  Cassino RS     Dragic Mila       SRB   Fehler  4,00  Zeit  37,89
9  Baleryna      Dragic Mila       SRB   Fehler  4,00  Zeit  38,00
10  Cadarco Ninohorse   Sgobbio Marta      ITA   Fehler  4,00  Zeit  39,45
11  Cembalo II     Mladin Bradisteanu Alexandra  ROU   Fehler  4,00  Zeit  40,94
.
14  Copacabana     Baukman Tanit      SLO   Fehler  9,00  Zeit 42,42
-- Cajetano 3      Mladin Bradisteanu Alexandra  ROU   Eliminated


Silver Tour 1.30 m 14.02.2015 15:30 Bew 13/0
International jumping competition in 2 phases Art.274/5.3 48 Start  Prize (25%) Money 2.500 €
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Chadila C      Sutterlüty Laura      AUT   Fehler  0,00  Zeit 22,77St. 1
2  Cassandra XXI    Ruflin Reto       SUI   Fehler  0,00  Zeit  23,90St. 1
3  Cornet's Dream W.   Wargers Jana       GER   Fehler  0,00  Zeit  23,94St. 1
4  Giovanni van het Scheefkasteel  Schwizer Pius    SUI   Fehler  0,00  Zeit  24,34St. 1
5  Curley Sue 39    Opatrny Ales       CZE   Fehler  0,00  Zeit  24,68St. 1
6  Kick Like Bum    Sprehe Jörne       GER   Fehler  0,00  Zeit  25,12St. 1
7  Quasibobo Z     Kainz Sascha       AUT   Fehler  0,00  Zeit  25,48St. 1
8  Neron du Temple    Ruflin Esther       SUI   Fehler  0,00  Zeit  25,60St. 1
9  Cassius S      Bucur Ionel       ROU   Fehler  0,00  Zeit  25,78St. 1
10  Balisto AC     Bistan Stefanie      AUT   Fehler  0,00  Zeit  25,92St. 1
.
44  PM Balougraf    Horváth Balázs      HUN   Fehler  10,00  Zeit  49,84
45 Inferno      Búza Krisztián      HUN   Fehler  12,00  Zeit  39,96
46  Future IV CH     Martin Arnaud      FRA   Fehler  29,00  Zeit  61,85
-- Con Charm      Cruceru Ionut Razvan    ROU   Eliminated
-- Dolina       Petre Patrick       ROU   Eliminated

Gold Tour 1.45 m14.02.2015 18:00 Bew 14/0
International jumping competition Art.238/2.1 45 Start Prize (25%) Money 6.000 €
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Dundee vd Dwerse Hagen Schwizer Pius      SUI   Fehler  0,00  Zeit  54,85
2  Quinsy      Chudyba Bronislav     SVK   Fehler  0,00  Zeit  59,14
3  Startlight      Sprehe Jan       GER   Fehler  0,00  Zeit  59,76
4  Caranjo Z      Stöger Alfred       AUT   Fehler  0,00  Zeit 60,04
5  Bijou BE      Koza Lukasz       POL   Fehler  0,00  Zeit  60,87
6  Cucuma      Cristofoletti Michael     ITA   Fehler  0,00  Zeit  61,71
7  Salvatore von Weichenberg Pal Frantisek       SVK   Fehler   0,00  Zeit  63,14
8  Ulysse       Seydoux Florence     SUI   Fehler  0,00  Zeit  63,84
9  Baros       Martin Arnaud      FRA   Fehler  0,00  Zeit  63,90
.
18  Balerina      Heibl Ágnes       HUN   Fehler  4,00  Zeit  67,93
.
29  Le Royal      Füzér Gábor       HUN   Fehler  7,00  Zeit  85,38
.
43  Pitano       Petre Patrick       ROU   Fehler  21,00  Zeit  77,81
-- Casallor       Primer Patrick      AUT   Eliminated
-- Cooper van de Heffinck  Vinnichenko Marina     UKR   Eliminated

Sonntag, 2015. 02. 15
Gold Tour-Last Chance 1.40 m 15.02.2015 08:00 Bew 15/0
International accumulator competition with joker Art.269/2.5 11 Start Prize (25%)  Money 3.000 €
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Cassandra XXI    Ruflin Reto       SUI   Fehler  65,00  Zeit  47,81
2  Quanto Z      Bistan Stefanie      AUT   Fehler  65,00  Zeit  51,61
3  Chari 10      Cristofoletti Michael     ITA   Fehler  61,00  Zeit  48,18
4  Pitano       Petre Patrick       ROU   Fehler  60,00  Zeit  51,84
5  Looping Louie    Grimm Roland      SUI   Fehler  57,00  Zeit  50,49
6  Kick Like Bum    Sprehe Jörne       GER   Fehler  56,00  Zeit  46,04
7  Cobolensky     Bachl Tobias       GER   Fehler  25,00  Zeit  51,50
8  Barny 4      Atzmüller Matthias     AUT   Fehler  21,00  Zeit  48,31
9  Carnando Z     Ruflin Reto       SUI   Fehler  19,00  Zeit  43,57
10  Sandra du Poncel    Ruxandariu Luca      ROU   Fehler  13,00  Zeit  47,59
11  George Clooney 6   Starke Isabel       AUT   Fehler  11,00  Zeit 47,64

Final VIP Tour 1.15 m 15.02.2015 09:00 Bew 16/0
International jumping competition Art.238/2.1 9 Start Prize (25%)  Money 700 €
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1 Quantana Mera     Puskás Anna Zsófia     HUN   Fehler  0,00  Zeit  56,92
2  Wellcome      Moraru Alexandra     ROU   Fehler  0,00  Zeit 61,39
3  Cool Toddy     Küffer Caroline      SUI   Fehler  4,00  Zeit  55,08
4  Rainy B      Wintersberger Günter    AUT   Fehler  4,00  Zeit  55,65
5  Fallada      Csonka Zsófia      HUN   Fehler  4,00  Zeit  58,50
6  Badacsony     Pölz Kitti        HUN   Fehler  4,00  Zeit  58,74
7  Delilah von der Held   Mehli Michelle      SUI   Fehler  4,00  Zeit  60,56
8  Cervino      Atillás Viktória      HUN   Fehler  19,00  Zeit  72,82
-- Kyffhauser      Moraru Alexandra     ROU   Retired

Final Children Tour 1.25 m15.02.2015 09:30 Bew 17/0
International jumping competition Art.238/2.1 6 Start Prizes in kind
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Venezia      Finsterle Sara       CZE   Fehler  0,00  Zeit  54,06
2  Tekergő      Bosits Boglárka      HUN   Fehler  0,00  Zeit  55,17
3  Gloria       Bontea Anne-Marie Bianca   ROU   Fehler  4,00  Zeit  63,06
4  Calvin       Lechnicka Barbara     SVK   Fehler  4,00  Zeit  64,00
5  Lobello      Bosits Boglárka      HUN   Fehler  8,00  Zeit  62,54
6  Eurydika      Finsterle Sara       CZE   Fehler  16,00  Zeit  94,44

Final Bronze Tour 1.25 m 15.02.2015 10:15 Bew 18/0
International jumping competition Art.238/2.1 37 Start Prize (25%)  Money 2.000 €
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Inferno      Búza Krisztián      HUN   Fehler  0,00  Zeit  55,74
2  Filibert      Füzér Gábor       HUN   Fehler  0,00  Zeit  60,13
3  Cicera de la Vayrie B  Bachl Tobias       GER   Fehler  0,00  Zeit  61,79
4  Capillon      Beck Gerald       AUT   Fehler  0,00  Zeit  62,63
5  Buergermeister 4    Miklosi Stefan      ROU   Fehler  0,00  Zeit  65,88
6  Evoshana      Bistan Stefanie      AUT   Fehler  0,00  Zeit  66,42
7  Captain Morgan    Obernauer Christoph     AUT   Fehler  1,00  Zeit  68,35
8  Helianthe 4     Renner Rüdiger      GER   Fehler  1,00  Zeit  68,54
9  Cazz C      Kolowrat-krakowska Francesca  CZE   Fehler  1,00  Zeit  70,77
10  Leona 83      Scheller Nicole      SUI   Fehler  1,00  Zeit  70,93
.
12  Cordoba      Szekeres Ágota      HUN   Fehler  4,00  Zeit  57,83
.
27  Nadlin F      Szikora Beáta       HUN   Fehler  12,00  Zeit  65,18
28  Duche       Füzér Gábor       HUN   Fehler  12,00  Zeit  82,70
.
30  Calisto 7      Aschenbrenner Franz    AUT   Fehler  19,00  Zeit  109,05
-- Licori       Vinnichenko Svitlana    UKR   Eliminated
-- Zarino 49      Moldovan Francesca     ROU   Eliminated
-- Timorak de Baugy    Dirnberger Christopher    AUT   Eliminated
-- Falko       Endrédi Tekla      HUN   Eliminated
-- Casallina      Mehli Michelle      SUI   Eliminated
-- Akademia Inkognito   Imre Katalin       HUN   Eliminated
-- Cyrahos       Beck Gerald       AUT   Retired

Final Youngster Tour 1.25 m/1.35 m 15.02.2015 12:00 Bew 19/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2 28 Start  Prize (25%)  Money 2.000 €
Richter: Seipel Uschi (AUT)/Bejdl Ines (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Limbarto      Sprehe Jan       GER   Fehler  0,00  Zeit  43,98St. 1
2  Deister 101     Sprehe Jörne       GER   Fehler  0,00  Zeit  44,46St. 1
3  Jacardo      Bistan Stefanie      AUT   Fehler  0,00  Zeit  45,20St. 1
4  Le Khalif      Zelinkova Zuzana     CZE   Fehler  4,00  Zeit  46,14St. 1
5  Colonja      Prömer Patrick      AUT   Fehler Tn.Verz.      St. 1
6  Corviglia      Grimm Roland      SUI   Fehler  1,00  Zeit  74,05
7  Indiana      Bistan Stefanie      AUT   Fehler  4,00  Zeit  68,95
8  Cardinal De L'Air   Sprehe Jörne       GER   Fehler  4,00  Zeit  69,91
9  Dunia LA      Zelinkova Zuzana     CZE   Fehler  4,00  Zeit  70,53
10  Evita R      Zelinkova Zuzana     CZE   Fehler  4,00  Zeit  70,75
.
16 Pm Diana      Horváth Balázs      HUN   Fehler  8,00  Zeit  69,89
.
27  Spacehopper     Ursache Ionut       ROU   Fehler  17,00  Zeit  74,35
-- Cabaltica      Koza Lukasz       POL   Eliminated

Final Silver Tour 1.35 m 15.02.2015 13:45 Bew 20/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2 41 Start  Prize (25%) Money 5.000 €
Richter: Bejdl Ines (AUT)/Seipel Uschi (AUT) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Giovanni van het Scheefkasteel  Schwizer Pius    SUI   Fehler  0,00  Zeit  42,49St. 1
2  PM Balougraf    Horváth Balázs      HUN   Fehler  0,00  Zeit  44,97St. 1
3  Zapria       Chudyba Bronislav     SVK   Fehler  0,00  Zeit  45,71St. 1
4  Lacoste 117     Wargers Jana       GER   Fehler  0,00  Zeit  46,28St. 1
5  Lascar 41      Chechina Olga      RUS   Fehler  0,00  Zeit  47,23St. 1
6  Cartagena W     Zelinkova Zuzana     CZE   Fehler  0,00  Zeit  51,62St. 1
7  Quit Right      Sprehe Jan       GER   Fehler  4,00  Zeit  42,06St. 1
8  Cassius S      Bucur Ionel       ROU   Fehler  4,00  Zeit  46,51St. 1
9  Quasibobo Z     Kainz Sascha       AUT   Fehler  4,00  Zeit  50,36St. 1
10  Esta       Seydoux Florence     SUI   Fehler  4,00  Zeit  52,32St. 1
.
37  Neron du Temple    Ruflin Esther       SUI   Fehler  16,00  Zeit  64,32
-- Heart Stealer     Laufer Tomaz      SLO   Eliminated
-- Casallor       Prömer Patrick      AUT   Eliminated
-- Coeur d'amour     Ruflin Reto       SUI   Retired
-- Dolina       Petre Patrick       ROU   Eliminated

Final Junior Tour 1.35 m 15.02.2015 15:45 Bew 21/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2 15 Start  Prize (25%)  Money 1.000 €
Richter: Fugli Károly (HUN)/Zummit Hussam (LBA) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Frascati van ter Hulst  Kolowrat-krakowska Francesca  CZE   Fehler  6,00  Zeit  55,45St. 1
2  Cadarco Ninohorse   Sgobbio Marta      ITA   Fehler  12,00  Zeit  51,65St. 1
3  Ajándék      Kalán Eszter       HUN   Fehler  4,00  Zeit  56,32
4  Cara Kann     Jeskova Michaela     SVK   Fehler  4,00  Zeit  64,00
5  Baleryna      Dragic Mila       SRB   Fehler  12,00  Zeit  60,22
6  Copacabana     Baukman Tanit      SLO   Fehler  12,00  Zeit  61,05
7  Silver Flow     Fehleisen Jenny      AUT   Fehler  12,00  Zeit  63,16
8  Attimo       Szabó Szimonetta     HUN   Fehler  16,00  Zeit  56,81
9  Pepper V      Dirnberger Christopher    AUT   Fehler  20,00  Zeit  62,90
10  Cajetano 3     Mladin Bradisteanu Alexandra  ROU   Fehler  24,00  Zeit  62,42
11  Cassino RS     Dragic Mila       SRB   Fehler  24,00  Zeit  80,28
12  AB 19 Gipsy King   Sixta Akela       AUT   Fehler  25,00  Zeit  82,32
-- Gara       Csonka Zsófia      HUN   Eliminated
-- Alcas       Jeskova Michaela     SVK   Retired
-- Cembalo II      Mladin Bradisteanu Alexandra  ROU   Eliminated


MAGNA RACINO GRAND PRIX 1.45 m 15.02.2015 17:30 Bew 22/0
International jumping competition with jump off Art.238/2.2 36 Start Prize (33%) Money 24.500 €
Richter: Zummit Hussam (LBA)/Fugli Károly (HUN) Parcours: Kuttelwascher Hubert (AUT)/Schellenbauer Walter (AUT)
Ergebnis:
1  Concano      Chudyba Bronislav     SVK   Fehler  0,00  Zeit  40,74St. 1
2  Special One 2     Sprehe Jan       GER   Fehler  0,00  Zeit  43,48St. 1
3  Stakki's Jumper    Sprehe Jörne       GER   Fehler  0,00  Zeit  44,40St. 1
4  Zordon      Horváth Balázs      HUN   Fehler  0,00  Zeit  46,00St. 1
5  Lausejunge 16    Wargers Jana       GER   Fehler  4,00  Zeit  43,04St. 1
6  Celano 12      Renner Rüdiger      GER   Fehler       Ausschl.St. 1
7  Caretina De Joter    Schwizer Pius      SUI   Fehler  4,00  Zeit  57,95
8  Ahmed du Calvaire   Bistan Stefanie      AUT   Fehler  4,00  Zeit  61,54
9  Cucuma      Cristofoletti Michael     ITA   Fehler  4,00  Zeit  61,82
10  Saphir VIII     Sutterlüty Laura      AUT   Fehler  4,00  Zeit  64,15

29  Le Royal      Füzér Gábor       HUN   Fehler  19,00  Zeit  77,98
30  Cosacara B     Bajrovic Hana      SLO   Fehler  24,00  Zeit  59,61
-- Activity B      Atzmüller Matthias     AUT   Retired
-- Whinny Loretto    Prömer Patrick      AUT   Eliminated
-- Auheim's La Quitol   Leikermoser Stefan     AUT   Eliminated
-- For Manny      Petre Patrick       ROU   Retired
-- Balerina      Heibl Ágnes       HUN   Retired
-- Wembley R     Chechina Olga      RUS   Retired
vissza a Hírek-hez

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Az ASZTRO-suli mindenkit Szeretettel vár. Tanuld meg az asztrológiát a saját horoszkópod elemzésével -TELJESEN INGYEN!    *****    A csillagjövõ asztrológia portálon akció! Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés + Párkapcsolati elemzés 2000 Ft. katt!    *****    Szereted a humort, jó zenéket? Szeretnél ilyen mûsorban részt venni? Keress oldalamon!    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE    *****    **********Rengeteg AKCIÓ! Vegyszermentes kozmetikmok és bio mosó és tisztítószerek, munkalehetõséggel! ***********    *****    OKTATÁS INGYENESEN az ASZTRO-suliban, Asztrológiai tanácsadás BECSÜLET KASSZÁS alapon! Fordulj hozzám bizalommal!    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Hírek a folytatásról - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed -    *****    LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT * LORDE * ISMERD MEG TE IS * LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT