somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Wiener Neustadt 2014 aug.12-17 3

THURSDAY, 14.08.2014
Children Tour Dátum: 14.08.2014
Turnier: CSICH-A Wr. Neustadt von 12.08.2014 bis 17.08.2014
Prüfung: International Jumping Competition with Jump Off / Art. 238/2.2. Speed: 350 m/min Obstacle height: max. 120 cm, Horses per Rider: max. 2
Starter: 3  Platziert: 2    Reiter: 3     Geldpreis: 0,00
Richtverfahren: §238 2.2
Richter: Fugli Károly (HUN), Kager Franz, Zummit Hussam (LBA)
Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  Pferd             Reiter             Wertung  Zeit  PL.
1   COPILOT           OTT Merel        SUI    0,00   77,88  *
2   GIOVANNI           BULTHUIS Niels      NED    4,00   77,74  *
---   CALVIN            LECHNICKA Barbara     SVK    ausgeschlossen

Small Tour Dátum: 14.08.2014
Turnier: CSI3* Wr. Neustadt von 12.08.2014 bis 17.08.2014
Prüfung: International Jumping Competition against the clock / Art. 238/2. Speed: 350 m/min, Obstacle height: max. 130 cm, Horses per Rider: max. 2
Starter: 57  Platziert: 15 Reiter: 50     Geldpreis: 2.090,00
Richtverfahren: §238 2.1
Richter: Fugli Károly (HUN), Steiner Fritz, Zummit Hussam (LBA)
Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  Pferd             Reiter             Wertung Zeit Stechen  Preisgeld PL.
1   AB 19 JILET          CAN Sencer        TUR    0,00   58,82    500,00  *
2   AMARULLA          TERCEIRA Jillian      BER    0,00   59,58    400,00  *
3   CASTELLA 54          OTT Merel        SUI    0,00   59,86    300,00  *
4   BOCA JUNIOR          WOLF Marcel       GER    0,00   60,98    200,00  *
5   CHEVINJA           COATA Luca       ITA    0,00   61,93    140,00  *
6   CONTENT           DONSKI Natalie      SUI    0,00   62,22    110,00  *
7   LEO 538            BRÜSE Christoph      GER    0,00   62,44    80,00   *
8   LOUIS 127           PACHLER Theresa      AUT    0,00   62,86    60,00   *
9   LAST CHANCE 9         AL THANI Khalifa Abdulaziz J.a QAT    0,00   63,03    60,00   *
10   QUITE CLASSIC         MELLIGER Kevin      SUI    0,00   64,32    50,00   *
11   CASALITA           COATA Simone       ITA    0,00   64,84    50,00   *
12   CONCORD 41          HINDELANG Carina     GER    0,00   65,02    50,00   *
13   WYLYE CRUISE         BATTILANA Alessandra    PER    0,00   65,46    30,00   *
14   APART            KAZMIERCZAK Michal    POL    0,00   65,49    30,00   *
15   BALOU 718           KNORREN Frederik     GER    0,00   65,50    30,00   *
16   CORIANOS ASS         WECHTA Maksymilian    POL    0,00   65,97
17   PURE WATER          NÄGELE Vanessa-Joy     LIE    0,00   66,05
18   CLASSIC VERTE         AL JERAIWI Ghazi      KUW    0,00   66,21
19   CASARETTO 6          EGE Manfred       GER    0,00   66,29
20   ROBIN HOOD IX         SPENLENHAUER Alexandra   FRA    0,00   66,66
21   VEREDUS LADY         DONSKI Natalie      SUI    0,00   66,85
22   FLYING FREYA Z         WEINBERGER Kathrin    AUT    0,00   68,18
23   DUKHAN           AL KHAWAJA Abdu Rahman Adel QAT  0,00   68,53
24   SILENCE G           AL ATTIYA Khalid Hamad M A  QAT    0,00   70,68
25   UKATOS SON          SCHMIDT Ansgar      GER    0,00   72,78
26   BELLINI            TERCEIRA Jillian      BER    0,00   73,64
27   HEIDEGIRL WICHENSTEIN CH    RHOMBERG Christian     AUT    0,00   77,97
28   CASSANDER VAN HET BREMHOF  AL KHAWAJA Abdu Rahman Adel QAT   0,00   78,30
29   LOOPING 46 AL         GHAZALI Nasser      QAT    4,00   59,73
30   BANCA IFIS RENDIMAX BILLY JEAN CSILLAGHY Miklos Tassilo   AUT    4,00   61,21
31   NOISETTE DE L'ISLE        ROBATSCH Elisabeth     AUT    4,00   62,93
32   FANCY FREE          SAURUGG Markus      AUT    4,00   65,30
33   COROFIN 4           ORTMANN Heiner      GER    4,00   65,82
34   COOL LADY          FUCHS Rahel Fabienne    SUI    4,00   65,83
35   COLMETTA          STORKAN Martin      CZE    4,00   69,13
36   GAETAN VAN D'ABDIJHOEVE     ZVARA Ondrej       CZE    4,00   70,87
37   CHURCHILL DE HUS        CARRASCO Rodrigo     CHI    4,00   72,20
38   ARTUNA           CROTTA Clarissa      SUI    4,00   72,59
39   CHARDONNAY 79        KÜHNER Max       GER    4,00   73,58
40   ZIDANE            INGRA' Irene       ITA    4,00   73,64
41   LOXANA CH          OTT Elin         SUI    4,00   74,46
42   CARMENO           AL MARRI Abdulla Talib M A  QAT    4,00   77,17
43   L.B. CASANOVA         AL THANI Khalifa Abdulaziz J.a  QAT    4,00   77,55
44   AMATO M           PFEIFER Valentina      AUT    5,00   79,02
45   ZAPHIRA 14          PACHLER Theresa      AUT    5,00   80,77
46   CESARIO           KISIOV Ivan        BUL    5,00   82,14
47   CAUDILLO DOMINO        KISIOV Ivan        BUL    5,00   82,69
48   UKKIE S Z           REVERDIN Vladya      SUI    6,00   84,54
49   CASTER VAN DE GITSBERG     BIELIKOVA Nikola     CZE    8,00   74,65
50   VENAL DE LA SALLE       POPP Christoph       AUT    8,00   77,60
51   LA CAMPO           BUHOFER Simone      SUI    10,00   101,01
52   HIGH HEELS 2          TARABICHI Ghaith     SYR    11,00   103,51
53   CASCANO           AL MARRI Abdulla Talib M A  QAT    12,00   75,32
54   COMODUS           TÓTH László       HUN    16,00   60,89
---   V F CORRADO          LADISA Giorgia      ITA    ausgeschlossen
---   DIAMOND DELEMMA       AL EMADI Salman Mohammed A QSAT   ausgeschlossen
---   OURANOS D'ORION DI       COSIMO Federica      ITA    ausgeschlossen

Elite Tour Big Dátum: 14.08.2014
Turnier: CSI3* Wr. Neustadt von 12.08.2014 bis 17.08.2014
Prüfung: International Jumping Competition against the clock / Art. 238/2.1. Speed: 350 m/min Obstacle height: max. 120 cm, Horses per Rider: max. 3
Starter: 28  Platziert: 12  Reiter: 24    Geldpreis: 750,00
Richtverfahren: §238 2.1
Richter: Fugli Károly (HUN), Steiner Fritz, Zummit Hussam (LBA)
Parcoursbauer: Madl Franz Assistent Krenn Armin
Platz  Pferd             Reiter             Wertung  Zeit Stechen Preisgeld PL.
1   CHACCA LACCA         HIMMELREICH Luisa     GER    0,00   65,29    240,00  *
2   JACKSON 58          AL MARRI Abdulla Talib M A  QAT    0,00   67,20    150,00  *
3   S.F. ZENDO           BULTHUIS Niels      NED    0,00   67,46    115,00  *
4   CALIFORNIA GIRL Z        BULTHUIS Niels      NED    0,00   69,54    75,00   *
5   CONDOR 564          HIMMELREICH Luisa     GER    0,00   70,90    45,00   *
6   LITTLE STEWART        LEONARDI Vittoria     ITA    0,00   72,41    35,00  *
7   QUAPRICE DU ROUET       EGGER Marleen      AUT    0,00   72,96    20,00   *
8   ELIAS VAN TER NOTELAERE     BELARDINELLI Roberta    ITA    0,00   78,31    20,00  *
9   QUOOL MAN S         TSYGANOVA-BAKYR Daria   RUS    0,00   78,44    15,00   *
10   MARATON DI          GIUSEPPE Carlotta      ITA    0,00   81,75    15,00   *
11   LIMONCELLO 6         AL KHAWAJA Abdu Rahman Adel QHA TM  0,00   81,85    10,00   *
12   LEONIE 204           TSYGANOVA-BAKYR Daria   RUS    0,00   83,72    10,00  *
13   GIDEON            KOLEVA Dimana      BUL    0,00   84,65
14   QUANTICO 14          SMIRNOV Sergey      RUS    0,00   85,84
15   MIRELLA FRENI         NIKOLOVA Kalina      BUL    0,00   86,83
16   0291 CHICO CLEMENS       AL ANSARI Ahmad     KUW    0,00   89,61
17   LONDON GIRL 3         WRUMNIG Nicole      AUT    4,00   68,90
18   CARISANO           MALCOVA Alzbeta     CZE    4,00   73,21
19   MALIBU            BIELIKOVA Pavlina     CZE    4,00   74,91
20   PUMA            RUPPERT Maximiliane    GER    4,00   75,70
21   ZORDON           HACKL Doris       AUT    4,00   76,42
22   LA PETI            BACHMEIER Sabine     GER    4,00   76,79
23   EDWARD VAN DEN DAEL      LEMKE Kevin       GER    4,00   79,65
24   LIBERTINO 9          RUPPERT Maximiliane    GER    4,00   82,25
25   BONTE BALU          TARABICHI Ghaith     SYR    4,00   86,58
26   LEVICCI            AL ATTIYA Khalid Hamad M A  QAT    6,00   96,52
27   BARTOLI           ZULIAN Virginia      ITA    8,00   77,29
---   FLOKITA           FILI' Costanza       ITA    ausgeschlossen

Medium Tour Dátum: 14.08.2014
Turnier: CSI3* Wr. Neustadt von 12.08.2014 bis 17.08.2014
Prüfung: International Jumping Competition against the clock / Art. 238/2.1. Qualifying for Grosses Steinfeld Derby on Saturday Speed: 350 m/min, Obstacle height: max. 140 cm, Horses per Rider: max. 2
Starter: 76  Platziert: 19 Reiter: 61     Geldpreis: 3.350,00
Richtverfahren: §238 2.1
Richter: Fugli Károly (HUN), Steiner Fritz, Zummit Hussam (LBA)
Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  Pferd             Reiter             Wertung  Zeit Stechen Preisgeld PL.
1   C T             SIMON Hugo       AUT    0,00   60,45    750,00  *
2   CALVADOSSI 2         WOLF Marcel       GER    0,00   60,89    600,00  *
3   ALVARINO 2          LEMMER Oliver      GER    0,00   62,10    450,00  *
4   SHAITAAN           KNORREN Frederik     GER    0,00   63,09    300,00  *
5   MAGNUM DU CHABLE CH      SCHMAUS Günter      GER    0,00   64,33    210,00  *
6   CLASITANO Z          CSILLAGHY Miklos Tassilo   AUT    0,00   65,13    165,00  *
7   QUITE BEAUTY         COATA Luca       ITA    0,00   65,46    120,00  *
8   BRILJANT           FIJEN Amber       NED    0,00   65,88    90,00   *
9   FIRESTONE AB         DE AZEVEDO FILHO Luiz Felipe BRA    0,00   66,96    90,00   *
10   QUEBEC I           STENFERT Jurgen      NED    0,00   67,79    75,00   *
11   CELLINE 2           BISTAN Stefanie      AUT    0,00   68,14    75,00   *
12   WOODY            KAZMIERCZAK Michal    POL    0,00   68,22    75,00   *
13   UNION JACK II         SCHMIDT Ansgar      GER    0,00   68,92    50,00   *
14   WHITE NOSE 9          SCHOONBROODT Celine    BEL    0,00   68,93    50,00   *
15   RIOSCO            BUHOFER Simone      SUI    0,00   70,85    50,00   *
16   LUKE 120           FRICKER Alexandra     SUI    0,00   70,86    50,00   *
17   BELLE FLEUR 38         KÜHNER Max       GER    0,00   71,24    50,00   *
18   AVALON 224          HESS Christian       GER    0,00   71,27    50,00   *
19   CHARLIE K           IMSCHENETZKY Nicolas    CHI    0,00   72,20    50,00  *
20   UPSET DES CINQ         CHENES BELOVA Natalia   RUS    0,00   72,95
21  VIRTUOSE DU VAL TIBERMONT    COATA Simone       ITA    0,00   73,02
22   CATERO            PAPOUSEK Kamil      CZE    0,00   73,25
23   CELANO 12           RENNER Rüdiger      GER    0,00   73,76
24   CASSITUS           CHRIST Jens       GER    0,00   73,91
25   CORICO W           AL OWAIS Mohammed Ahmed  UAE    0,00   76,93
26   LOOPING T CH         BAUMANN Elian      SUI    0,00   77,02
27   CHARIVARI KG         BICHSEL Alessandra     SUI   0,00   77,24
28   ABARTH           BONEV Ivaylo       BUL    0,00   77,64
29   INDIGO 136           BONEV Ivaylo       BUL    0,00   79,66
30   AMORNIEK           WECHTA Maksymilian    POL    0,00   79,95
31   VICTORIO 5          FRICKER Alexandra     SUI    0,00   80,10
32   BITANGO           CROTTA Clarissa      SUI    1,00   84,11
33   FERRANA           SZÁSZ Sándor       HUN    1,00   85,22
34   OPIUM D ANCAUME        STENFERT Jurgen      NED    1,00   85,71
35   STAKKI'S JUMPER        SPREHE Jörne       GER    1,00   87,18
36   CORNET KALUA         KÜHNER Max       GER    3,00   95,11
37   CAPRICE 463          CROTTA Clarissa      SUI    4,00   65,90
38   KOLIBRI'S E.T.          LAM Patrick        HKG    4,00   66,25
39   BRUSTOR BOY OF KANNAN     MELLIGER Kevin      SUI    4,00   67,99
40   OUTLAW II           SCHINDELE Marianne     AUT    4,00   68,22
41   GIJON VAN DEN HUNSBERG     WICK Valerie       AUT    4,00   68,97
42   DON DICKSON         BICHLER Mario      AUT    4,00   69,27
43   LUFTIKUS BOY         SZÁSZ Sándor       HUN    4,00   69,78
44   WIMONA 2           BUHOFER Simone      SUI    4,00   70,24
45   RHAPSODIE ST JEAN       MÜLLER Kathrin      GER    4,00   70,43
46   CARRION DE LOS CONDES      WEINBERGER Kathrin    AUT    4,00   70,75
47   DAVINA 147          MÜLLER Kathrin      GER    4,00   74,10
48   OR DE LA CHARBONIERE      BATTILANA Alessandra    PER    4,00   74,53
49   AHMED DU CALVAIRE       KAINZ Sascha       AUT    4,00   74,98
50   AILINA 6           RENNER Rüdiger      GER    4,00   79,54
51   CARDIFF DWERSE HAGEN Z     ZVARA Ondrej       CZE    4,00   81,71
52   URAN            MICHELANGELI Valeria    ITA    4,00   82,03
53   QUILVARO DE LYR        SPENLENHAUER Alexandra   FRA    4,00   82,05
54   SUMMERSAULT         RUNGE Ralf        GER    4,00   82,20
55   DIAMANT V          BULTHUIS Peter      NED    4,00   82,85
56   CASSILIO           WECHTA Maksymilian    POL    5,00   84,64
57   KICK LIKE BUM         SPREHE Jörne       GER    5,00   86,60
58   QUASIMODO VII         WOLF Marcel       GER    7,00   109,82
59   SISI MYRA           RHOMBERG Katharina    AUT    8,00   67,77
60   LARENCO'S BOY         SCHMAUS Günter      GER    8,00   71,31
61   CALISTO 14          RHOMBERG Christian     AUT    8,00   71,74
62   RAFALE DES FORETS       BAUMANN Elian      SUI    8,00   76,76
63   AUHEIM'S COSMO BROWN      LEIKERMOSER Stefan    AUT    8,00   82,13
64   LILI MARLEN 4         HALLWIRTH Lea      AUT    9,00   84,05
65   UTOPIA 48           EGE Manfred       GER    9,00   84,38
66   CONCELO           BIELIKOVA Nikola     CZE    9,00   85,99
67   WHAT EVER          SAURUGG Markus      AUT    12,00   68,35
68   CARLOT 5           NIAGOLOV Angel      BUL    13,00   86,00
69   CAPTAIN Z           GRAM Morten       DEN    14,00   91,52
70   CELINE D' ABREK        BECK Gerald       AUT    15,00   95,77
71   JK HORSETRUCKS HIGH      VALLEYBRÜSE Christoph   GER    17,00   84,17
72   GIBRALTAR REX Z PLUS S      INGRÀ Edoardo       ITA    18,00   88,69
---   LORD FOUNTLEROY        LAM Patrick        HKG    ausgeschlossen
---   BEST TIMAR          TÓTH László       HUN    ausgeschlossen
---   FEMKE EC           JERAIWI Ghazi       KUW    ausgeschlossen
---   BALLISTIC           CAN Sencer        TUR    verzichtet

Big Tour Dátum: 14.08.2014
Turnier: CSI3* Wr. Neustadt von 12.08.2014 bis 17.08.2014
Prüfung: International Jumping Competition against the clock / Art. 238/2.1 Speed: 350 m/min Obstacle height: max. 150 cm, Horses per Rider: max. 2 Qualifying for Ostarichi Grand Prix on Sunday
Starter: 57  Platziert: 15 Reiter: 50     Geldpreis: 5.240,00
Richtverfahren: §238 2.1
Richter: Fugli Károly (HUN), Kager Franz, Zummit Hussam (LBA)
Parcoursbauer: Madl Franz Assistent: Krenn Armin
Platz  Pferd             Reiter             Wertung Zeit  Stechen Preisgeld PL.
1   SHOWMAN 11          BRENNER Andreas      GER    0,00   69,90     1250,00  *
2   FBW CELESTE CHOCOLATE     SZÁSZ Sándor       HUN    0,00   69,99     1000,00  *
3   CHERBOURG          SCHMAUS Günter      GER    0,00   70,73     750,00  *
4   QUAX 25           CHRIST Jens       GER    0,00   71,51     500,00  *
5   AB 19 CHEPETTO         CAN Sencer        TUR    0,00   71,89     350,00  *
6   BMC ANGEL ROSE        SCHOONBROODT Celine    BEL    0,00   72,12     275,00  *
7   ZAMBEZI           FIJEN Amber       NED    0,00   72,76     200,00  *
8   ACE Z            SCHOONBROODT Celine    BEL    0,00   72,89     150,00  *
9   CORNETTA 13          RHOMBERG Christian     AUT    0,00   74,05     150,00  *
10   BALLYMORE EUSTACE       DE AZEVEDO FILHO Luiz Felipe BRA    0,00   75,08     125,00  *
11   FOR GUN           LEMMER Oliver      GER    0,00   80,15     125,00  *
12   COSMA SHIVA         RINTAMÄKI Lotta-Riikka    FIN    1,00   82,08     125,00  *
13   CARDINO           SPENLENHAUER Alexandra   FRA    1,00   83,41     80,00   *
14   BARDINE           CARRASCO Rodrigo     CHI    2,00   86,21     80,00   *
15   CARTINA 8           NIAGOLOV Angel      BUL    2,00   86,71     80,00   *
16   LUNA 1509           SPREHE Jörne       GER    2,00   87,05
17   ARIA G            BONEV Ivaylo       BUL    3,00   90,77
18   BATIDA S           LAM Patrick        HKG    3,00   92,01
19   ASPEN 11           KNORREN Frederik     GER    4,00   76,28
20   CONNYCOR          MÜLLER Kathrin      GER    4,00   76,56
21   LONDON 32          WECHTA Maksymilian    POL    4,00   76,83
22   BERDINA           WOLF Marcel       GER    4,00   77,01
23   COSIMO 48           BELOVA Natalia      RUS    4,00   77,05
24   ALLEGRO VAN DE DONKHOEVE    LEIVAS DA COSTA Fabio   BRA    4,00   77,34
25   FRAENKLIN 6          STENFERT Jurgen      NED    4,00   79,45
26   CENTO LANO          ZVARA Ondrej       CZE    4,00   80,60
27  MERRYWELL ALFIE DOUGLAS    SCHINDELE Marianne     AUT    4,00   80,78
28   STAKORADO          KAZMIERCZAK Michal    POL    4,00   93,29
29   VIVALDI K           AL EMADI Salman Mohammed A QAT    4,00   95,59
30   VIKING D           AL GHAZALI Nasser     QAT    5,00   81,09
31   FANATIKER VH DINGESHOF     BISTAN Stefanie      AUT    5,00   83,12
32   SAMARO           BAUMANN Elian      SUI    7,00   91,62
33   LAKVELS           TERCEIRA Jillian      BER    8,00   77,02
34   CAPELLA 37          GRAM Morten       DEN    8,00   95,65
35   ATLANTICO 0012         CSILLAGHY Miklos Tassilo   AUT    9,00   81,90
36   FAPE FOX TROT V D PADENBORR  LEIVAS DA COSTA Fabio   BRA    9,00   84,47
37   CASPAR 194          RENNER Rüdiger      GER    9,00   84,53
38   I AM SAMOURAI         RUNGE Ralf        GER    10,00   86,24
39   AUHEIM'S LA QUITOL       LEIKERMOSER Stefan    AUT    10,00   87,09
40   SHOW MAN GREEN        BULTHUIS Peter      NED    10,00   88,45
41   ET IS WIE ES IS KJ        AL OWAIS Mohammed Ahmed  UAE    10,00   88,48
42   CLEAR LADY          FRICKER Alexandra     SUI    10,00   88,80
43   CARTANYA          KNORREN Frederik     GER    11,00   89,33
44   QUITE WHITE S         BRÜSE Christoph      GER    12,00   80,63
45   CLOONEY 35          KÜHNER Max       GER    12,00   93,31
46   BEL CANTO HRADISTE       PAPOUSEK Kamil      CZE    12,00   93,40
47   EDISON            REVERDIN Vladya      SUI    14,00   87,37
48   FIONA 483           SPREHE Jörne       GER    16,00   93,14
49   COREGGIO 3          COATA Luca       ITA    16,00   94,13
50   GALA D            KNIPPLING Andreas     GER    17,00   84,21
51   ORLANDO DE LA PROVILLO     BICHSEL Alessandra     SUI    17,00   84,78
52   BASTIAN 86          MÜLLER Kathrin      GER    17,00   99,41
53   QUARZO DELLA MEZZALUNA    COATA Simone       ITA    18,00   88,75
54   AL CAPONE 162         EGE Manfred       GER    25,00   97,96
---   PEGASE DE TALMA        IMSCHENETZKY Nicolas    CHI    ausgeschlossen
---   LANDSPIEL          SZÁSZ Sándor       HUN    ausgeschlossen
---   NAVEUR           SCHMAUS Günter      GER    verzichtet

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


"Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE    *****    **********Rengeteg AKCIÓ! Vegyszermentes kozmetikmok és bio mosó és tisztítószerek, munkalehetõséggel! ***********    *****    OKTATÁS INGYENESEN az ASZTRO-suliban, Asztrológiai tanácsadás BECSÜLET KASSZÁS alapon! Fordulj hozzám bizalommal!    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Hírek a folytatásról - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed -    *****    LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT * LORDE * ISMERD MEG TE IS * LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG    *****    Nem értesz a CSS kódokhoz/nem tudod egyedül fenntartani oldalad/szeretnél egy társszerkesztõt? Írj nekem! - sakura-ec.gp    *****    ISMERD MEG A GYÖNYÖRÛ OSCAR-DÍJAS SZÍNÉSZNÕT, ALICIA VIKANDERT, AKI A 2018-AS TOMB RAIDER LARA COFTJÁT FOGJA ALAKÍTANI!