somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Alltech Távlovaglás

Endurance (távlovaglás)

Rekord, összesen 49 nemzet küldött nevezést a 2014-es normandiai Alltech FEI Lovas Világjátékok™ távlovas versenyére. A lista bejegyzései 260 lovast és 348 lovat mutatnak.

A versenyre 2014. augusztus 28-án, csütörtökön kerül sor Sartilly-ban (Bay of Mont St. Michel)

Harmincnégy nemzet három vagy több versenyzőt ajánlott. 15 ország vesz részt egy vagy két személlyel.

Végleges nevezés a távlovas versenyre2014. augusztus 14-én.

Minden nemzeti szövetség nevezhet maximum 10 versenyzővel és 14 lóval. A végleges nevezés 2014. augusztus 14-én, az egyes nemzeti szövetség megad maximum 5 sportolót és 7 lovat.

ALG       Algeria--Status: nominated

DEJBLI, Selim--Asap Des Agatchols, Philou Polski

 

ARG       Argentina--Chef d'Equipe: Eduardo Beccar Varela--Status: nominated

CHAS, Josefina--Maestro, Riverwatch

CORDOBA, Domingo Andres--Koela de la Dour, Maestro

TAPIA, Mercedes--Trek Rania

 

AUS       Australia--Chef d'Equipe: Peter Toft--Status: nominated

ANNETTS, Jenny--Castlebar Contraband

HUDSON, Benjamin--Oso Edith

LAWS-KING, Sasha--Qacima du Sauveterre

MCLAUGHLIN, Sarah--Tonki Dee Boo Shania

TOFT, Alexandra--Charlotte Te, Dream Dancer Te

TOFT, Penny--Centre Fold Te, Charlotte Te, Dream Dancer Te

 

AUT       Austria--Status: nominated

LAFERL, Stephanie--Omar

WUNDERER, Helga--Ariella 2

 

BEL        Belgium--Chef d'Equipe: Pierre Arnould--Status: nominated

ARNOULD, Elisa--Shetan Al Ondrel Ewalraid

BASTIJNS, Peter--Ezi, Shakira de Alborada

BOULANGER, Karin--Anouk de Rendpeine Ewalraid, Pomoska du Barthas

DI GERONIMO, Pietro--SD Mengali

LUYCKX, Martine--Akrevpa S Adisha

PEREIRA, Maritza--            Bidjanne, Ulysse de Suleiman

RONSMANS, Raoul--Florida J, Pharouk de la Fageole

SCHUITEN, Louna--Djella de Rendpeine Ewalraid

VAN CAUTER, Julien--Aicha D Elixir

WERY, Aurelie--Ourasy de la Fontaine

 

BRA       Brazil--Chef d'Equipe: Ronaldo Bittencourt Filho--Status: nominated

ÁLVARES BAGAROLLI, Fabricio--Prediction Pacifique

AZZARI BENEPLACITO, Rodrigo--Nabilo Endurance

DE MARCHI, Higor--Abdul Amyr El Emir

GONÇALVES COSTA, Fernando--Raft du Fausset, Roquepine de Perigneu

LINS FILHO, Newton--Onyx Charriere, Rt Dahhan

MACIEL, Ana Carla--Chams El Azziz, ODM Bahrain

MOREIRA BARRETO, Rodrigo--Avignon Endurance, Lyad El Emir

SALVADOR, Rafael--SM la Turca

VIDIZ, André--Montalban Endurance, Numismat Endurance

 

BRN       Bahrain--Chef d'Equipe: Dr. Khalid Hasan--Status: nominated

ABDULSAMAD, Mohammed--Rakim'Ha Des Joncs

AL HAZZA, Isa Abdulla Ali--Raja du Roc'H

AL KHALDI, Mansoor Ali--Rohan Orne

AL KHALIFA, HH Sh Nasser Bin Hamad--   O'Haras de Marnas, Onirik de Becherel

AL KHALIFA, Sh. Ebrahim Bin Mohammed--Dhab

ALZAYED, AbdulRahman Mohammed--Raffic Des Pras

BUCHEERI, Hood Ebrahim Ali Husain--Olympik Larzac

HASSAN, Jaafar Merza Abdulnabi--Cd Uproar, Presage de Crouz, Re Majeur du Madre

MAHMOOD, Raed--Samba de l'Ile, Sourya la Majorie, Xeres de Saulvons

 

CAN       Canada--Chef d'Equipe: Maura Leahy--Status: nominated

GIELEN, Robert--F. C. Galaxy

IRVINE, Kathy--  Nightwind's Savanah

MANNESS, Jessica--Greater Glide

MARCHANT, Leanna--Samsons Fire

MILLER, Dessia--Cognac Amberfyre

VINTON, Yvette--Petit Loup d'Jolie, Teese

 

CHI         Chile--Chef d'Equipe: Mark Ibañez--Status: nominated

GARCIA LAZO, Martin--Cg Jelfofar, Frodon de la Charme

JENSEN, Harken  --Franc de la Illa

NOVOA FUENTEALBA, Ana Maria--Maravilha, Xuva de S Jose, Zara de S Jose

ORTUZAR, Catalina--Mg Remanso

RAMIREZ FUENTES, David--Lyon S Solo Anda

VARGAS, Maria Paz--Pesadilla

 

CHN       China--Status: nominated

JIA, Huilin--Princesse la Fontaine

ZHI, Gang--Gazal Borbala

 

COL        Colombia--Status: nominated

LINARES, Roberto--Muñeca

 

CRC        Costa Rica--Chef d'Equipe: Gimena Romero--Status: nominated

ECHEVERRI, Rocio--Jamin

MORALES MORALES, Alberto--   Ouassal du Barthas

ROMERO CHACON, Claudia--Dorado

SALAZAR CALDERON, Martin--Laniama la Lizonne

ZAMORA RODRIGUEZ, Diego Andres--Caifas

 

CZE        Czech Republic-- Status: nominated

JADLOVSKY, Miroslav--Kahira

JADLOVSKY, Petr--Naomi Dakota, Rachel 4, Sioux Dakota

KOPECKA, Tereza--Armanda S, Tuzemec 13

LORENZOVA, Silvie--Razzia du Barthas

PRIKRYLOVA, Magdalena--Shekel

TERBEROVA, Helena--Nikaya de Paute

 

DEN       Denmark--Status: nominated

HVID, Johanne--Flini Ox, Lufas Ox

KROMANN - RASMUSSEN, Charlotte--       Facas Ox

 

ECU        Ecuador--Status: nominated

DARQUEA, Rafaela--Amarillo Hlm

NEUMANN, Karina--Shagya Zozo

 

ESP         Spain--Chef d'Equipe: Ignasi Casas--Status: nominated

ALVAREZ PONTON, Maria--Qualif du Poncelet, Rasta du Cambou, Razizka la Majorie

ARBOIX SANTACREU, Jordi--Mystair Des Aubus

CERVERA SANCHEZ-ARNEDO, Javier--      Strawblade

COMAS MOLIST, Ruth--Sunit du Colombier

DIEZ NOGUERA, Robert--Espoir de Bozouls

MUIXI CRUSELLAS, Laia--Ourasi de Cassa, Vaincre Kossack

PUNTI DACHS, Jaume--Novisaad d'Aqui, Ramses de la Rotja

SERRANO PELLICER, David--Doctor del Rieral

SOY COLL, Angel--For- Xinxeta

YEBRA ALTIMIRAS, Cristina--Girola de Quercus

 

EST        Estonia--Status: nominated

KALBRE, Kairit--Baltimor

 

FRA       France--Chef d'Equipe: Benedicte Emond Bon--Status: nominated

BALLARIN, Nicolas--Lemir de Gargassan

CORNELY, Robin--Rusty James

DENAYER GAD, Caroline--Papillon du Parc

FRANCES, Jean-Philippe--Salim la Majorie, Secret de Mon Coeur

LAOUSSE, Franck--Niky de la Fontaine

LE GUILLOU, Denis--Otimmins Armor

LEON, Typhaine  --Natifao de Bozouls

MARIN, Lucie--Lamiah El Oued

PAYEN, Dominique--Naelle du Fonpeyrol

TOMAS, Philippe--Saher d'Escamps, Salam Banquetol

 

GBR        Great Britain--Chef d'Equipe: Andrea Baker--Status: nominated

DARK, Carri Ann--Kates Mate

HIRST, Tricia--Madjin Des Pins

JOPPE, Annie--Dilmun

LANGLEY, Beth--HS Ametista

MALCOLM, Nikki--Radja Al Mels

MASTERSON, Annette--El Sabio, Millenium Chorus

MOON, Catriona --Leila

NEWALL, Robert--Loti du Caussanel

TENNANT, Abigail--Barik

WILLIAMS, Anna-Jane--Crystal Wissam

 

GER        Germany--Chef d'Equipe: Annette Nothhaft--Status: nominated

ARNOLD, Melanie--                                          Sevinc

ARNOLD, Sabrina---                                          Saltan 2

FÖRSTER, Gabriela Dr.--                                   Priceless Gold

HATTAB, Petra--                                                               Prince Sharif

HITZLER, Belinda--                                           Nabab la Majorie

KOSEL, Michaela--                                            Mk Mythos

SCHWEDLER, Conny--                                     Walhalla

STEMMLER, Jenny--                                        Radja d'Aurabelle

WEIERSHÄUSER, Anna-Lena---                    Riverwatch

 

GRE        Greece-- Status: nominated

KOUTSAFTI, Efstathia--Gardu pintu

 

GUA       GuatemalaStatus: nominated

HERNANDEZ DUQUE, Jose Roberto--          Saltimbanque Safinat

 

HKG       Hong Kong--Status: nominated

CHEUNG, Vivian Wan Fun--Chazan

HA, Hoi Au--Assim Lotois

POON, Ying Tung--Siria de Niellans

TSE, Jason--Almaak, Siroco Toul Ar C'Hoat

 

HUN       Hungary                --Status: nominated

FEKETE, Patricia--O'Bajan Huncut

VARGA, Katalin  --Courtyard Gandalf

 

IRL         Ireland-- Status: nominated

MACGUINNESS, Tom--Horseware Lr Artista

MCFARLAND, Helen--Just Cmall

 

ITA        ItalyStatus: nominated

ABBRUZZESE, Vincenzo--Lazzaron

DI BATTISTA, Carlo--Fonni

FONDI, Emanuele--Felicidad

GARATTI, Simona--Perling Jolie

LALISCIA, Costanza--Philo Des Pins

LORENZELLI, Jacopo--Hanifa

MONETA, Pietro Maria--Noor de Majorie

RICCI, Giampiero--Forresth

SERIOLI, Daniele--Indian Kativa, Pika de Cardonne, Santa du Sauveterre

TAVASSOLI ASLI, Carolina--Soraya du Barthas

 

JPN         Japan--Chef d'Equipe: Kiyotaka Yaguchi--Status: nominated

HASUMI, Seiichi--Kareempj

HIROHASHI, Toshiaki--Lucky

NAKAYAMA, Ichiro--Dameon Pj

SASAKI, Tamotsu---Hanako, Noslo's Lighting Strikes

YAMAZAKI, Mikiyo--Fausto Bl

 

KAZ       Kazakhstan--Chef d'Equipe: Mohamed Khalfan Al Yammahi--Status: nominated

BUIKEVICH, Sergey--Neonovyi

DOLGIKH, Natalya--Zhezkiik

KOISHIEV, Azat--Doidan, Oily

MUKYRBAEV, Bektas--Shabdarkaska

YETIREKOV, Abish--Zhas Kanat

 

KSA       Saudi Arabia--Status: nominated

TAHER, Tarek--Easy Fontnoire

 

LTU        Lithuania--Status: nominated

ZABAVSKA-GRANGER, Alisija--Dixieland Dude

 

LUX       Luxembourg--Chef d'Equipe: Harald Grinschgl--Status: nominated

PENFORNIS, Nora--Lascar Armor

SCHMARTZ, Mickels--Quenz Eddahab

SCHMARTZ, Valy--Bachir

 

MAS      Malaysia--Chef d'Equipe: Che Mat Din Ismail--Status: nominated

ABD AZIZ, Asri--Nawan de Fignols, Parbella de Galonne

ABDUL MUTALIB, Mohd T. Aseef--Eladina Kungfu, Lashele

DAUD, Mohd Hisyamuddin--Siam de Fontnoire

MUDA, Mohd Sulaiman--Parbella de Galonne, Rebelle Larzac

MUHAMMAD HAMZAH, Muhammad Ziyad--Braza, Nas Salou

ROZALI, Mohd Bulkhari.-- Reve de Givarlais

TUANKU MIZAN Z.A, Sultan Mahmud--Nafis de Brisal, Nawan de Fignols

 

NED       Netherlands--Chef d'Equipe: Emile Docquier--Status: nominated

DE BOER, Yara--Sumaya G

DITZHUYZEN, Marly--Eenhoorn S Dahman

RÖMER, Carmen--Alicia D Havenne Ewalraid, M Nehuen, Oceane d'Havenne, Riverwatch

RUIJTER, Karin--Matuvu de Salm

VAN DEN BERG, Joyce--Run du Colombier

VISSER, Marijke--Laiza de Jalima

VRIES, Helen de  --Trinity

WIJK, Jannet van--Alicia D Havenne Ewalraid, M Nehuen, Oceane d'Havenne, Zaira Star

 

NOR       Norway--Chef d'Equipe: Leonard Liesens--Status: nominated

CARSTENSEN, Olaug Espeli--Al Thaka Mellemgaard, Jubilee, Opal Mellemgaard

DANIELSSON, Tonje--Molina`s Nikow

GUTUBAKKEN, Jan--Her Ofir

HOLEN, Kine Eiesland--Shere Khan

SEGLEM, Mariann--Mynt

SUHR YDSTEBØ, Ellen--Shah Nahim

 

NZL        New Zealand--Chef d'Equipe: Anthony Parsons--Status: nominated

CAMERON, Braden--Karamea Krusader

HIGGINS, Alison--Northwinds Apollo

LATTA, Susan--Tkiwa

REID, Susan--

SMITH, Andrea--Glenmore Tariq

SMITH, Georgia--Glenmore Vixen

TYLEE, Mark--

 

OMA     Oman--Status: nominated

AL BULUSHI, Sami Said Salim--      Khandjar du Boulve, Rais Larzac

AL FARSI, Ali Hassan Yousaf--Kilim de Fignols, Osmos, Ourour de Galonne

AL FARSI, Hisham Saleh Mahmood--Rafale de la Fageole

AL FORI, Mahmood Marhoon Salim--Allumez Le Feu, Raffal de Carrere

AL HAMDANI, Ahmed Salim Mohamed--    Raqqas Larzac

AL SIYABI, Abdullah Said Salim--Dalila de Fontanel, Penchab Sully, Soliman Des Pins

H.H. AL SAID, Loay--Siglavy Bagdady Zeusz

 

POL        Poland--Status: nominated

KART, Kamila      Pava, Qualif du Poncelet, Ramses de la Rotja, Rasta du Cambou, Razizka la Majorie, Redek Des Ajoncs

ZIELINSKI, Ryszard--Gandawa

 

POR        Portugal--Chef d'Equipe: Joaquim Marçal--Status: nominated

BRANCO, Paulo--Oussam Cabirat

CAEIRO, André--Azad de Jalima

FILIPE, JOSÉ PEDRO--Sardanisca

LANTERNAS, Rui--Maravilha

MOREIRA, Leonor--Zara de S Jose

PEREIRA, Rui--Xuva de S Jose, Zara de S Jose

PINTO, Brigitte--Nita Lotoise, Shararat

SOARES, Margarida Oliveira--Xélio

VAZ FREIRE, António--Tibete, Zeus Do Inquisidor

 

QAT       Qatar--Status: nominated

AL NUAIMI, Hassan Tahous S.J--Koheilan Elvira P, Odysee de Crouz

AL NUAIMI, Khalid Sanad A.S--Antall de Jalima, Ouarnik du Bruguet

AL SHAMOUSI, Sultan Salim Khamis--Realite de Sommant

AL SULAITEEN, Abdulrahman Saad A.S--Gazal Biborka, Oscar du Guide, Quoka'In de l'Auronce

AL THANI, Shaikh Abdulla Khalifa Hamad Lyrical --Breeze, The Grey

BUGHENAIM, Faleh Nasser S.S--   Gazelles du Bosphore Ewalraid, Koheilan Kincso

BUGHENAIM, Mohammed Nasser S S--In Situ

MOHAMMAD, Atta Mohammad P.--Leonardo

 

RSA       South Africa--Chef d'Equipe: Sakkie Van Niekerk--Status: nominated

BURGER, Gerda Petronella--Gozch, Tim Tim

DE VILLIERS, Giliese--Tra Flama

MULLER, Naomi--Lormar Karaka

VAN NIEKERK, Corrie--    Ainhoa Sol de Jos

VAN NIEKERK, Thomas--Izra Face

WILLEMSE, Eone--Gazal Pompeius, Jg Fast Tulip

 

RUS        Russian Federation--Chef d'Equipe: Igor Morozov--Status: nominated

GEKIEV, Rouslan--Braslet

GORBUNOV, Aleksey--Pyrex Armor

MELBARD, Nikolay--Chams El Azziz, Guarfao de Bozouls, Pamela du Barthas, Quetib El Kabyle

MOISEEV, Denis--Zero

 

SUI         Switzerland--Chef d'Equipe: Eva Münger--Status: nominated

                               AMACHER, Andrea--                                       Ouarda du Roc'H, Rustik d'Alsace

                               BECHTER, Sandra--                                           Sharimo CH

                               BENDINER, Andrea--                                        Orna d'Alsace

                               FRITSCHI, Sonja--                                             Okkarina d'Alsace

LISSARRAGUE, Barbara   --                             Preume de Paute

MÜNGER, Veronika--                                        Jannik CH

 

SVK        Slovakia --Status: nominated

BOULBOL, Feras--Hadia, Medina, Musafer, Shagya Fruzsina

BOULBOLOVA, Feiruz--    Musafer

HOFFMANN, Mario--Pal Partenon, Vagueira

HUBACOVA, Petra--Ocaz

MLYNCEKOVA, Charlotte--Hadia

POTOCNA-KOVARIKOVA, Silvia--Gamaar

STAROVECKA, Lucia--Balkan

 

SWE       Sweden--Chef d'Equipe: Anneli Ohlén--Status: nominated

EKELUND, Yvonne--Baron Grey Star

EKSTROM, Frida--Zinner

HAGMAN-ERIKSSON, Maria--Bwuagadugo

 

THA       Thailand--Status: nominated

PAWITAYALARP, Wipawan--Mulawa Angelus

RATTANAKUL SERIREONGRITH, Prutirat--Shardell Prince Ali

 

TUN       Tunisia--Status: nominated

AOUINI, Abdelkader--Nesseb

DERBEL, Hédi--   Tamanrasset

MECHI, Chawki--Tassahil

SFAYHI, Anissa--Jazir

 

UAE       United Arab Emirates--Chef d'Equipe: Saeed Humaid Al Tayer--Status: nominated

AL FARESI, Mansour Saeed Mohd--Norwest

AL HARBI, Saeed Ahmad Jaber--Africano

AL JAHOURI, Ali Khalfan--Farak, Moota Haddeea

AL MAKTOUM, HE Sheikh Hamdan bin Mohd--Qhashmyr d'Hazel, Yamamah

AL MAKTOUM, HH Sh Mohd bin Rashid--Ajayeb, Intisaar

AL MAKTOUM, Sh Rashid Dalmook--Nopoli del Ma, Novisaad d'Aqui

AL MARRI, Abdulla Ghanim--Qrafik la Majorie, Quran El Ulm

AL MEHAIRI, Saeed Mohd Khalifa--Kedjari Des Serres

AL MOZROUI, Saif Ahmed--Oso Larrikin

 

URU       Uruguay--Chef d'Equipe: Claudio Silveira--Status: nominated

BACOT, Juana--Acim Zaid

BASSO, Adriana --Lp Hara

GARCÍA PIÑEYRUA, Federico--Eo Rabis

GUILLEN, Antonio--Canuto Molles

JUDD, Isha--Jq Zarial

KONCKE, Veronica--Faraona del Alma

MARTÍNEZ CASTRO, Jorge Leonardo--Nagfour

MEIRELES, Miguel--Eo Shadi

OLASCOAGA, Pio Juan Miguel--

RICCA, Oriana--Talita Kumi 50

 

USA       United States of America--Chef d'Equipe: Emmett Ross--Status: nominated

BLITTERSDORF, Melody--Synthetic

DORION, Lisanne--Sh Sur Trad

KANAVY, Valerie--Just Gold

MEUTEN, Nicki--Fyf Dutch

OLSON, Ellen--Hot Desert Knight

OLSON, Jeremy--Wallace Hill Shade

REYNOLDS, Heather--Chanses, Indepen

REYNOLDS, Jeremy--Frisia Shaheen, Rr Gold Dust Rising

RUSSELL, Kelsey--My Wild Irish Gold

SLEEPER, Dr. Margaret--   Syrocco Cadence, Syrocco Reveille

Nations: 49           Athletes: 260        Horses: 348

Vissza a főoldalra

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Egy blog rólam, velem, mert szeretek ide írni. Ðzsí. *** Augusztus 25-én PlayDay, azaz játéknap sok-sok nyereménnyel! :)    *****    Tudod hol van és mit jelent a horoszkópodban a Felszálló holdcsomópont? A Chiron? A Lilith? Én megmondom.Látogass meg!    *****    Gyere és nézd meg a lovas és állatos blogom.Különbözõ érdekes történetekkel és sok friss blogbejegyzéssel.Jó nézelõdést!    *****    Ünnepi minijáték vár rád! Kattanj rá, küldd be a megoldást, és NYERJ! =)    *****    Az ASZTRO-suli mindenkit Szeretettel vár. Tanuld meg az asztrológiát a saját horoszkópod elemzésével -TELJESEN INGYEN!    *****    A csillagjövõ asztrológia portálon akció! Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés + Párkapcsolati elemzés 2000 Ft. katt!    *****    Szereted a humort, jó zenéket? Szeretnél ilyen mûsorban részt venni? Keress oldalamon!    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE