somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Ebreichsdorf MAGNA RACINO Winter Tour 2014 - WEEK 2 2014 02. 20.

22.02.2014 Samstag,
VIP Tour 1.10 m
22.02.2014 Samstag 10:00
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
VIP Tour 1.10 m
International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 700
Richter: Harald Regger (AUT), Ines Bejdl (AUT) Andreas Bamberger (AUT,) Parcours: Adi Appe (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU) Castaway R  0,00  50,12 Alexandra Mladin Bradisteanu
2 Cristesi Andreea Alexandra (ROU) Tiffany   0,00  51,07 Masterblazer Limited
3 Cristesi Andreea Alexandra (ROU) Corona   0,00  52,59 Masterblazer Limited
4 Würgler-Hauri Carola (SUI)  Condor M  0,00  54,78 Würgler-Hauri Carola
5 Lates Stefan Florin (ROU)  Narnia   0,00  56,16 Ion Dumitru
6 Csakanyi Dorottya (HUN)  Timpex Delido  0,00  63,08 Timpex Kft. Tarbaly István
7 Varga Kristóf  (HUN)  Dante   1,00  70,49 Termindez Zrt.
8 Sixta Akela  (AUT)  Ab 19 Gipsy King 2,00  74,00 Wernike. Errol
9 Rainer Markus  (AUT)  Chasey Lain  4,00  53,60 Karoline Tatzreiter
10 Grloci Tina  (SLO)  Flipa   4,00  55,93 Du?an Polanec
11 Sebesta Marie Christine (AUT)  Olala 2   4,00  59,48 Marie-Christine Sebesta
12 Zwickl Mio  (AUT)  Obora's Jimboo  4,00  59,93 Mio Zwickl
13 De Cesero Pierluigi (ITA)  Bernike   4,00  62,50 Moritsch Martina
14 Hackl Doris  (AUT)  Zordon   6,00  74,88 Lac-Co 2004 Bt.
15 De Cesero Pierluigi (ITA)  Farouk   9,00  67,67 MORITSCH MARTINA
16 Sixta Akela  (AUT)  Ab 19 Stakkatio  9,00  70,20 SOHRET ISSEVER
17 Csonka Zsófia  (HUN)  Kalandra 2  12,00  56,88 Dér Tibor
18 Stravs Aleksander (SLO)  Concorde S  12,00  80,48 Lidija Grum

Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m/1.30 m
22.02.2014 Samstag 11:15
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m/1.30 m
International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.000
Richter: Ursula Seipel (AUT)/Robert Fekar (SVK) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Saurugg Markus (AUT)  Zita 94   0,00  52,90 Heide Maria Kriegler
2 Kühner Max  (GER)  Electric Touch  0,00  54,37 Kühner. Max
3 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Alaya Con Air  0,00  55,51 Monsieur AIME DUMARTIN
4 Kormos János  (HUN)  Prince   0,00  56,32 Mikro-Gárda 09' Kft. Dombóvári Imre
5 Ruflin Reto  (SUI)  Cassandra Xxi  0,00  56,93 Spörri Denise
6 Koza Lukasz  (POL)  Chillando Blue  0,00  57,36 Lukasz Koza & Paulina Koza
7 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Uraeus Blanc  0,00  58,53 Monsieur XAVIER CERF
8 Ott Andreas  (SUI)  Lord Fantasy Kwg 0,00  59,00 Ott Andreas
9 Mühlbauer Thomas (GER)  Aachen 6  0,00  59,19 Mühlbauer. Josef
10 Saurugg Markus (AUT)  Austria 2  0,00  59,34 Heide Maria Kriegler
11 Morbitzer Helmut (AUT)  Fuerst Reiner  0,00  60,19 Helmut Morbitzer
12 Ruflin Reto  (SUI)  Calmine   0,00  60,78 Spörri Denise
13 Grimm Roland (SUI)  Leandra Jm  0,00  61,71 Sarasin Patricia Grimm Roland
14 Berger Sabrina (GER)  Dorano 17  0,00  63,16 Berger Sportpferde GmbH
15 Wargers Jana  (GER)  Lausejunge 16  0,00  63,46 Schulze-Averdiek. Antonius
16 Bistan Stefanie (AUT)  Kennedy 2  0,00  64,43 Marcus Wallishauser
17 Studnicka Jan  (CZE)  Corcovado  0,00  64,59 MUDr. Novakova Eva
18 Kazmierczak Michal (POL)  Corlands Blue  0,00  66,34 Karina Korbel & Olimpia Tomaszczyk
19 Morbitzer Helmut (AUT)  Du Und Ich 2  0,00  66,49 Helmut Morbitzer
20 Krucsó Balázs  (HUN)  Carott G   1,00  67,80 Gkouskova. Anna
21 Studnicka Jan  (CZE)  Conversus Ii T  1,00  69,43 MUDr. Novakova Eva
22 Krucsó Szabolcs (HUN)  Vincento 6  2,00  71,06 Korusz Attila
23 Sutterlüty Laura (AUT)  Chadila C  4,00  58,91 Kranz-Candrian Ruth Candrian Bruno
24 Puck Gerfried  (AUT)  C'est Bleu  4,00  61,59 Gerfried Puck
25 Saurugg Markus (AUT)  Aramis 573  4,00  62,61 Heide Maria Kriegler
26 Krucsó Balázs  (HUN)  Centaura 3  4,00  63,78 Gkouskova. Anna
27 Distel Jan  (GER)  Stakvolta  4,00  64,49 Pfeiffer. Michael
28 Ursache Ionut  (ROU)  Chelsea   4,00  66,72 Morario Emil
29 Pevec Ales  (SLO)  Quidam De Vido  4,00  66,78 Marta Vidovic
30 Puck Gerfried  (AUT)  Bul Buli B  4,00  80,79 Elisabeth Ratz
31 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Carl Utopia  5,00  67,60 Monsieur AIME DUMARTIN
32 Lates Stefan Florin (ROU)  Nando   6,00  74,24 Ion Dumitru
33 Bobe Florin Octavian (ROU)  Chacco Blue  6,00  74,90 Marco Alessandro Alfieri
34 Holz Thomas  (GER)  Barrado JK  8,00  60,71 Kieskemper Josef
35 Chechina Olga (RUS)  Carandache 2  8,00  61,13 New Sport Reitpferde GmbH & Butkus.
36 Berger Sabrina (GER)  Casina Ot  8,00  62,74 Berger Sportpferde GmbH
37 Krucsó Szabolcs (HUN)  Bubamara  8,00  65,21 Dr. Ungár Anna
38 Ursache Ionut  (ROU)  Spacehopper  9,00  67,67 SC Privo In SRL
39 Faber Grzegorz (POL)  Cerolido   9,00  69,86 Sabina Faber
40 Schwarz Jr Josef (AUT)  Obora's Entlein  12,00  64,47 Josef jun. Kastner
41 Zawada Julia  (POL)  Dariete Z  13,00  69,19 BVH Sp. z o.o.
-- Puck Gerfried  (AUT)  Clintos   Retired  Intertrio Bt. Hugyecz Mariann

Final Bronze Tour 1.25 m
22.02.2014 Samstag 13:15
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Final Bronze Tour 1.25 m
International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.500
Richter: Ines Bejdl (AUT)/Ursula Seipel (AUT) Andreas Bamberger (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Bistan Stefanie  (AUT)  Virtual Dancer  0,00  58,40 Magnolia Projektentwicklungs GmbH
2 Ruflin Reto  (SUI)  Coeur D'amour  0,00  60,60 Spörri Denise
3 Puck Gerfried  (AUT)  Glock's Celebration B 0,00  61,01 Ing. Gaston Glock
4 Gordon Jonathan (IRL)  Trischas Girl  0,00  63,46 Sportpferde Lemmer GbR
5 Zuchi Simon Johann (AUT)  Asper v. Pachern  0,00  63,69 Johann Zuchi
6 Würgler-Hauri Carola (SUI)  Comodor S Z  0,00  64,48 Würgler-Hauri Carola
7 Wargers Jana  (GER)  Very Happy 2  0,00  65,00 Premiumhorses Sportpferde UG & Co. KG
8 Laufer Tomas  (SLO)  I&h Boogy Woogy 0,00  65,40 Zlatko Kolar
9 Ott Merel  (SUI)  Castella 54  0,00  66,39 Ott Andreas
10 Moritsch Martina (ITA)  Annateeka  0,00  66,91 AMADEI RINALDO
11 Di Pretoro Matilde (ITA)  Pedro   0,00  68,47 Matilde di Pretoro
12 Pevec Ales  (SLO)  Helga Van Holland 0,00  68,64 Uro? Bratina
13 Scheller Nicole (SUI)  Chaccima  0,00  69,49 Scheller Nicole
14 Bistan Stefanie (AUT)  Fanatiker Vh Dingeshof 0,00  70,02 Magnolia GmbH
15 Kovács Csaba  (HUN)  Diamond  1,00  73,50 Interhorse Truck Kft.
16 Koza Paulina  (POL)  Conika Z  1,00  74,70 Ireneusz Papiol
17 Kolowrat-Krakowska Francesca (CZE) Nobilis   1,00  75,02 Jezdecky klub Kolowrat
18 Vinnichenko Marina (UKR)  Galiano Pkz  1,00  75,24 Milovanov Andrij
19 Zawada Julia  (POL)  Clarabella Cole  1,00  75,72 BVH Sp. z o.o.
20 Rouckova Natalie (CZE)  Cohiba   1,00  75,73 Intertrio Bt. Hugyecz Mariann
21 Zawada Julia  (POL)  Wannebe 2  2,00  76,69 BVH Sp. z o.o.
22 Kolowrat-Krakowska Francesca (CZE) Zuliantha Fortuna 2,00  77,31 Jezdecky klub Kolowrat
23 Krucsó Balázs  (HUN)  Carlotta 181  3,00  83,03 Gkouskova. Anna
24 Melliger Kevin (SUI)  Carol As  4,00  65,53 Weiss Daniel
25 Robatsch Elisabeth (AUT)  Noisette De L'isle 4,00  65,76 Sascha Kainz
26 Holz Thomas  (GER)  All In 4   4,00  65,94 Premiumhorses Sportpferde UG&Co.KG
27 Vele Iza  (SLO)  Dorina La Reina  4,00  66,87 Vele Tatjana S.P. Velebiro
28 Krucsó Szabolcs (HUN)  Enrique   4,00  68,54 Kiss István
29 Chechina Olga (RUS)  Wembley R  4,00  71,09 New Sport Reitpferde GmbH & Arunas
30 Grimm Roland (SUI)  St Cordoland  5,00  73,30 Zaugg Jacqueline
31 Schwarz Jr Josef (AUT)  Celestine D' Abrek 5,00  74,41 Christine Homell
32 Gencik Alex Martin (SVK)  Duranka   5,00  75,39 Vitkovske Stajne. spol. s r.o.
33 Ott Andreas  (SUI)  Liaro Ch  6,00  76,29 Ott Andreas
34 Lindenberg Christoffer (DEN)  Landiamo 8  6,00  77,49 SL Design A/S
35 Würgler-Hauri Carola (SUI)  Elvira 56  8,00  67,23 Dr. Würgler-Hauri Carola Effectus AG
36 Csonka Zsófia  HUN)  Gara   8,00  68,72 Dr Csonka Béla
37 Ott Andreas  (SUI)  Ekina Van Het Ruiterhof 9,00  75,08 Ott Andreas
38 Slocovich Francesco (ITA)  Mistic De Bettegney 9,00  91,23 SLOCOVICH FRANCESCO
39 Rouckova Natalie (CZE)  Cara 2   10,00  76,02 Ing. Placha Olga
40 Puck Gerfried  (AUT)  Amarilla  10,00  77,29 Intertrio Bt. Hugyecz Mariann
41 Buhofer Simone (SUI)  La Campo  11,00  81,59 Buhofer Philipp Michèle
42 Holz Thomas  (GER)  Vincent 153  12,00  65,82 Premium Horses Sportpferde UG
43 Jeskova Michaela (SVK)  Cody 2   12,00  69,16 Michaela Jeskova
44 Ziegler Sandra (AUT)  Feliciana Vh Vliethof 13,00  72,89 Anton Martin Bauer
45 Kejvalova Barbora (CZE)  Rotterdam  13,00  75,38 Roucková Natálie
46 Buhofer Simone (SUI)  Zeta   14,00  76,78 Buhofer Philipp
47 Hladik Georg  (AUT)  Cancun   14,00  77,01 Pernille Heuser-Hladik
48 Török Nikolett (HUN)  Addopted Boy  15,00  81,26 Mikro-Gárda 09' Kft. Dombóvári Imre
49 Tereshchenko Olesya (RUS)  La-pass   15,00  82,64 New Sport Reitpferde GmbH & Butkus.
50 Varga Kristóf  (HUN)  Comet Iii  15,00  97,42 Termindex Zrt. Varga Zoltán
51 Petrik Béla  (HUN)  Contar   16,00  69,78 István Kiss
52 Kejvalova Barbora (CZE)  Aron 8   17,00  72,12 Hana Rechova
53 Bobe Florin Octavian (ROU)  Clarissa   19,00  83,24 Masterblaser LTD
54 Vinnichenko Marina (UKR)  Dublin Pkz  19,00  97,07 Vinnichenco Svetjana
55 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU) Cajetano 3  20,00  68,88 Alexandra (Bradisteanu) Mladin
-- Mercz Dorina  (HUN)  Ballada   Eliminated  Pack-Plast Bt. Mercz Károly
-- Bauman Urh  (SLO)  Cassini Cantus  Retired   Zvonimir Pirtu?ek
-- Wolf Marcel  (GER)  Euterpe   Retired   Melliger Willi

Final Children/Junior Tour 1.25 m/1.35 m
22.02.2014 Samstag 15:45
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Final Children/Junior Tour 1.25 m/1.35 m
International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: prizes in kind
Richter: Ursula Seipel (AUT)/Harald Regger (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Pangersic Nina  (SLO)  Last Scan  0,00  56,57 ?tular Dare
2 Stangelova Sara (SVK)  Bayardilla  0,00  58,19 KMD Parcours Team
3 Dragic Mila  (SRB)  Cassino Rs  0,00  58,74 Mile Dragic
4 Kolowrat-Krakowska Francesca (CZE)  Vorieta   0,00  60,39 Jezdecky klub Kolowrat
5 Marciniak Joanna (POL)  Vagant   0,00  60,60 Josef Marciniak
6 Ott Merel  (SUI)  Copilot   0,00  62,21 Ott Andreas
7 Jeskova Michaela (SVK)  Alcas   4,00  58,62 Dr. Jana Tomcikova
8 Ott Elin  (SUI)  Lorina V Ch  4,00  59,95 Ott Andreas
9 Dragic Mila  (SRB)  Virkiness  4,00  60,07 Mile Dragic
10 Sgobbio Marta (ITA)  Cadarco Ninohorse 4,00  64,41 Sgobbio Marta
11 Pangersic Nina (SLO)  Quanssini  12,00  61,97 Primo? Rifelj
12 Rezesova Victoria (SVK)  Valentina  12,00  63,85 ZG. Thomsen Wilh. u. Diet.
13 Lis Wiktoria  (POL)  Calinka   14,00  70,86 Jozef Marciniak
14 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU) Cassius 41  16,00  57,28 Sportpferde MK
15 Doering Julia  (POL)  Cartograns Kiss  19,00  76,78 Izabela Doering

Final Silver Tour 1.35 m
22.02.2014 Samstag 17:15
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Final Silver Tour 1.35 m
International jumping competition with jump off Art. 238/2.2 Total prize money: 5.000
Richter: Robert Fekar (SVK)/Károly Fugli (HUN) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Ott Elin  (SUI)  Shiva   0,00  58,34 Ott Andreas
2 Buhofer Simone (SUI)  Wimona 2  0,00  58,53 Buhofer Philipp
3 Grimm Roland  (SUI)  Sethi De Laubert  0,00  58,78 Grimm Roland
4 Sutterlüty Laura (AUT)  Ennet Bandit  0,00  58,88 Candrian Bruno
4 Reich Alessandra (AUT)  La Vita   0,00  58,88 Melliger Willi Global Horse Corp.
6 Kühner Max  (GER)  Rahmannshof's Zwitser 0,00  59,14 Kuehner. Marie Jolie
7 Wargers Jana  (GER)  Lasco 29  0,00  59,54 Premiumhorses Sportpferde UG&Co.KG
8 Krucsó Balázs  (HUN)  Chacco Boy  0,00  59,66
9 Renner Rüdiger (GER)  Ailina 6   0,00  60,17 Renner. Rüdiger
10 Kryna Maxim  (BLR)  Amantus Hb  0,00  60,22 Newsport Reitpferde Gmbh
11 Berger Sabrina (GER)  Casalita   0,00  60,28 Berger Gbr
12 Koza Lukasz  (POL)  Bijou Be  0,00  60,69 Tadeusz Koza & Zbigniew Kostrzewski
13 Mashiyama Takamichi (JPN)  Champ 174  0,00  60,87 Familie Mashiyama
14 Lindenberg Christoffer (DEN)  Camilla 81  1,00  62,23 SL-Design A/S
15 Ruflin Reto  (SUI)  Air Force One Ii  1,00  62,39 Spörri Denise
16 Opatrny Ales  (CZE)  Zandiro   1,00  63,07 Merck. Andrea
17 Faber Grzegorz (POL)  Attachant  1,00  63,15 Grzegorz Faber
18 Stangel Marian (SVK)  Commander  1,00  63,86 K.M.D. Samorin
19 Chechina Olga (RUS)  Adelheid  1,00  64,31 New Sp Reitpf GmbH &Gunnar Klettenb
20 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Sourigreto  4,00  57,22 Madame Dominique PETITFOUR
21 Melliger Kevin (SUI)  Queeny V  4,00  58,64 Melliger Nadja
22 Stangelova Monika (SVK)  Corivada  4,00  58,75 Martinec. Jaroslav
23 Belova Natalia (RUS)  HS Contino  4,00  59,27 Natalia Belova
24 Marciniak Joanna (POL)  Chelsea Blue  4,00  59,44 Jozef Marciniak
25 Bistan Stefanie (AUT)  Aberlina   4,00  60,93 Magnolia Projektenwicklungs GmbH
26 Marschall Marcel (GER)  Fenia Van Klapscheut 4,00  61,11 MSM Marschall Sportpferde-Manag.GmbH
27 Gordon Jonathan (IRL)  Carlie 3   4,00  61,26 Jennifer Taxis
28 Hladik Georg  (AUT)  Obora's Partano  5,00  63,01 Pernille Heuser-Hladik
29 Szilágyi Réka  (HUN)  Medea Of Brightness 5,00  63,26 Szilágyi Réka
30 Stangelova Sara (SVK)  Celica   5,00  63,37 KMD Parcours Team
31 Zawada Julia  (POL)  Calista 28  5,00  64,63 BVH Sp. z o.o.
32 Holz Thomas  (GER)  Poker Face M  6,00  66,08 Wegelius Christopher
33 Lam Patrick  (HKG)  Kolibri's E.t.  8,00  56,29 Norbert Wiener
34 Stenfert Jürgen (NED)  Quebec I  8,00  58,89 Elisabeth Boor
35 Schwarz Jr Josef (AUT)  Ps Obora's Olivia  8,00  59,12 Josef Schwarz jun.
36 Steiner Anton  (GER)  Cooper 103  10,00  67,66 Nitschke. Marc
37 Moritsch Martina (ITA)  Barbie   12,00  58,93 Moritsch Martina
38 Tereshchenko Olesya (RUS)  Common Sense  12,00  77,09 KC-Kartcenter-Cologne GmbH & Brüse.
39 Krucsó Szabolcs (HUN)  Cash   13,00  62,47 Sólyom Bori Luca
40 Kormos János  (HUN)  Fajoux   13,00  65,02 Universal Stables B.V.
41 Intagliata Aldo (ITA)  Bisidora   13,00  78,82 CASIGALB SOC. COOP
42 Wolf Marcel  (GER)  Berdina   15,00  87,27 Melliger Willi Zindel Mario
43 Zuchi Simon Johann (AUT)  Levito Von Pachern 16,00  59,90 Johann Zuchi
-- Kazmierczak Michal (POL)  Apart   Eliminated  SK Lesna Wola Alina Walas
-- Hugyecz Mariann (HUN)  Back Home  Retired   Intertrio Bt.
-- Puck Gerfried  (AUT)  Glock's Chamonix B Retired   Ing. Gaston Glock
-- Di Pretoro Matilde (ITA)  Goto Del Terriccio Eliminated  Rossi DI Medelana G. Annibale

tovább
 

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


"Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE    *****    **********Rengeteg AKCIÓ! Vegyszermentes kozmetikmok és bio mosó és tisztítószerek, munkalehetõséggel! ***********    *****    OKTATÁS INGYENESEN az ASZTRO-suliban, Asztrológiai tanácsadás BECSÜLET KASSZÁS alapon! Fordulj hozzám bizalommal!    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Hírek a folytatásról - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed -    *****    LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT * LORDE * ISMERD MEG TE IS * LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG    *****    Nem értesz a CSS kódokhoz/nem tudod egyedül fenntartani oldalad/szeretnél egy társszerkesztõt? Írj nekem! - sakura-ec.gp    *****    ISMERD MEG A GYÖNYÖRÛ OSCAR-DÍJAS SZÍNÉSZNÕT, ALICIA VIKANDERT, AKI A 2018-AS TOMB RAIDER LARA COFTJÁT FOGJA ALAKÍTANI!