somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Ebreichsdorf MAGNA RACINO Winter Tour 2014 - WEEK 2 2014 02. 20.

Ebreichsdorf MAGNA RACINO Winter Tour 2014 - WEEK 2
2014 02. 20.—2014. 02.23.

Versenyzők, nemzetek, lovak, startok összesen
Versenyszámok: 19
Startok száma: 749
Versenyző: 97
Nemzet: 20 (AUT) 18, (BLR) 1, (CZE) 5, (DEN) 1, (FRA) 1, (GER) 9, (HKG) 1, (HUN) 12, (IRL) 1, (ITA) 6, (JPN) 1, (NED) 1, (POL) 8, (ROU) 6, (RUS) 3, (SLO) 7, (SRB) 1, (SUI) 8, (SVK) 6, (UKR) 1.
Lovak: 272
Kizárások: 11
Feladások: 11
Nem indult: 3
Bírók:
Károly Fugli (HUN)
Harald Regger (AUT)
Ines Bejdl (AUT)
Robert Fekar (SVK)
Andreas Bamberger (AUT)
Ursula Seipel (AUT)
Parcoursbauer: Adi Appe (AUT)
DonnerstagYoungster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m/1.30 m
20.02.2014 Donnerstag, 11:00
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m/1.30 m
International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.000
Richter: Ines Bejdl (AUT), Harald Regger (AUT), Andreas Bamberger (AUT), Parcours: Adi Appe (AUT)/
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Kühner Max   (GER)  Electric Touch  0,00  47,94  Kühner. Max
2 Saurugg Markus  (AUT)  Zita 94   0,00  48,22 Heide Maria Kriegler
3 Holz Thomas   (GER)  Barrado JK  0,00  48,41 Kieskemper Josef
4 Saurugg Markus  (AUT)  Aramis 573  0,00  48,57 Heide Maria Kriegler
5 Mühlbauer Thomas  (GER)  Aachen   0,00  51,44 Mühlbauer. Josef
6 Kormos János   (HUN)  Prince   0,00  51,48 Dombóvári Imre
7 Studnicka Jan   (CZE)  Corcovado  0,00  52,38 MUDr. Novakova Eva
8 Ott Andreas  (SUI)  Lord Fantasy Kwg 0,00  53,01 Ott Andreas
9 Berger Sabrina   (GER)  Dorano 17  0,00  53,33 Berger Sportpferde GmbH
10 Chechina Olga (RUS)  Carandache 2  0,00  53,57 New Sport Reitpf GmbH & Butkus. Arunas
11 Berger Sabrina (GER)  Casina Ot   0,00  53,63 Berger Sportpferde GmbH
12 Grimm Roland (SUI)  Leandra Jm  0,00  54,92 Sarasin Patricia Grimm Roland
13 Saurugg Markus (AUT)  Austria 2  0,00  56,00 Heide Maria Kriegler
14 Kazmierczak Michal (POL)  Corlands Blue  0,00  57,68 Karina Korbel & Olimpia Tomaszczyk
15 Distel Jan  (GER)  Stakvolta  0,00  58,17 Pfeiffer. Michael
16 Koza Lukasz  (POL)  Chillando Blue  0,00  58,23 Lukasz Koza & Paulina Koza
17 Krucsó Balázs  (HUN)  Centaura 3  0,00  58,49 Gkouskova. Anna
18 Krucsó Szabolcs (HUN)  Vincento 6  0,00  59,53 Korusz Attila
19 Ruflin Reto  (SUI)  Cassandra Xxi  0,00  61,53 Spörri Denise
20 Zawada Julia   (POL)  Dariete Z  0,00  62,48 BVH Sp. z o.o.
21 Ruflin Reto  (SUI)  Calmine   0,00  63,38 Spörri Denise
22 Lates Stefan Florin  (ROU)  Nando   0,00  64,17 Ion Dumitru
23 Puck Gerfried  (AUT)  Bul Buli B  0,00  64,69 Elisabeth Ratz
24 Krucsó Balázs  (HUN)  Carott G   0,00  64,99 Gkouskova. Anna
25 Puck Gerfried  (AUT)  C'est Bleu  0,00  65,74 Gerfried Puck
26 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Carl Utopia  0,00  66,94 Monsieur AIME DUMARTIN
7 Puck Gerfried  (AUT)  Clintos   0,00  71,18 Intertrio Bt. Hugyecz Mariann
28 Morbitzer Helmut  (AUT)  Fuerst Reiner  4,00  55,07 Helmut Morbitzer
29 Bobe Florin Octavian (ROU)  Chacco Blue  4,00  56,96 Marco Alessandro Alfieri
30 Sutterlüty Laura (AUT)  Chadila C  4,00  57,16 Kranz-Candrian Ruth Candrian Bruno
31 Bistan Stefanie  (AUT)  Kennedy 2  4,00  58,09 Marcus Wallishauser
32 Wargers Jana  (GER)  Lausejunge 16  4,00  59,82 Schulze-Averdiek. Antonius
33 Morbitzer Helmut (AUT)  Du Und Ich 2  4,00  60,14 Helmut Morbitzer
34 Krucsó Szabolcs  (HUN)  Bubamara  4,00  62,33 Dr. Ungár Anna
35 Ursache Ionut  (ROU)  Spacehopper  4,00  65,60 SC Privo In SRL
36 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Uraeus Blanc  4,00  66,70 Monsieur XAVIER CERF
37 Krucsó Balázs  (HUN)  Cliff 67   7,00  80,22 Gkouskova Anna
38 Ngan Sassi Georges Edmond  (FRA) Alaya Con Air  8,00  61,82 Monsieur AIME DUMARTIN
39 Ursache Ionut  (ROU)  Chelsea   8,00  63,53 Morario Emil
40 Studnicka Jan  (CZE)  Conversus Ii T  8,00  65,35 MUDr. Novakova Eva
41 Faber Grzegorz (POL)  Cerolido   8,00  65,85 Sabina Faber
42 Schwarz Jr Josef (AUT)  Obora's Entlein  12,00  63,08 Josef jun. Kastner
43 Pevec Ales   (SLO)  Quidam De Vido  16,00  68,59 Marta Vidovic
13:00 Bronze Tour 1.20 m
20.02.2014 Donnerstag, 13:00
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 1.000
Richter: Harald Regger (AUT)/Ines Bejdl (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Krucsó Szabolcs (HUN)  Enrique   0,00  45,84 Kiss István
2 Holz Thomas  (GER)  Vincent 153  0,00  48,53 Premium Horses Sportpferde UG
3 Bistan Stefanie  (AUT)  Virtual Dancer  0,00  49,58 Magnolia Projektentwicklungs GmbH
4 Ott Merel  (SUI)  Castella 54  0,00  49,86 Ott Andreas
5 Robatsch Elisabeth (AUT)  Noisette De L'isle 0,00  49,87 Sascha Kainz
6 Würgler-hauri Carola (SUI)  Comodor S Z  0,00  49,90 Würgler-Hauri Carola
7 Ott Andreas  (SUI)  Ekina Van Het Ruiterhof 0,00  52,92 Ott Andreas
7 Pevec Ales  (SLO)  Helga Van Holland 0,00  52,92 Uro? Bratina
9 Kovács Csaba  (HUN)  Diamond  0,00  54,80 Interhorse Truck Kft.
10 Buhofer Simone (SUI)  Zeta   0,00  56,93 Buhofer Philipp
11 Sixta Akela  (AUT)  Ab 19 Blacky  0,00  59,65 SOHRET ISSEVER
12 Kryna Maxim  (BLR)  Carmelita 17  0,00  60,53 New Sport Reitpferde GmbH & Ar
13 Kolowrat-Krakowska Francesca (CZE) Nobilis   0,00  63,96 Jezdecky klub Kolowrat
14 Kryna Maxim  (BLR)  Amantus Hb  0,00  64,05 Newsport Reitpferde Gmbh
15 Vinnichenko Marina (UKR)  Dublin Pkz  0,00  64,37 Vinnichenco Svetjana
16 Zawada Julia  (POL)  Clarabella Cole  0,00  65,10 BVH Sp. z o.o.
17 Zuchi Simon Johann (AUT)  Asper v. Pachern  0,00  65,20 Johann Zuchi
18 Krucsó Balázs  (HUN)  Carlotta 181  1,00  67,77 Gkouskova. Anna
19 Vinnichenko Marina (UKR)  Galiano Pkz  1,00  68,42 Milovanov Andrij
20 Puck Gerfried  (AUT)  Amarilla  1,00  69,16 Intertrio Bt. Hugyecz Mariann
21 Lindenberg Christoffer (DEN)  Cristalla   2,00  70,46 SL Design A/S
22 Zawada Julia  (POL)  Cincenati Vdl  2,00  70,51 BVH Sp. z o.o.
23 Gordon Jonathan (IRL)  Trischas Girl  2,00  73,09 Sportpferde Lemmer GbR
24 Moritsch Martina (ITA)  Annateeka  4,00  51,06 AMADEI RINALDO
25 Vele Iza  (SLO)  Dorina La Reina  4,00  57,07 Vele Tatjana S.P. Velebiro
26 Csonka Zsófia  (HUN)  Gara   4,00  57,28 Dr. Csonka Béla
27 Jeskova Michaela (SVK)  Cody 2   4,00  58,83 Michaela Jeskova
28 Kolowrat-Krakowska Francesca (CZE) Zuliantha Fortuna 4,00  58,96 Jezdecky klub Kolowrat
29 Wolf Marcel  (GER)  Euterpe   4,00  60,27 Melliger Willi
30 Ott Andreas  (SUI)  Liaro Ch  4,00  61,13 Ott Andreas
31 Schwarz Jr Josef (AUT)  Celestine D' Abrek 4,00  61,78 Christine Homell
32 Laufer Tomas  (SLO)  I&h Boogy Woogy 4,00  62,14 Zlatko Kolar
33 De Cesero Pierluigi (ITA)  Farouk   4,00  62,35 MORITSCH MARTINA
34 Moritsch Martina (ITA)  Barbie   4,00  63,43 Moritsch Martina
35 Saurugg Markus (AUT)  Fancy Free  4,00  65,99 Peter Heschl
36 Kejvalova Barbora (CZE)  Rotterdam  5,00  67,82 Roucková Natálie
37 Rouckova Natalie (CZE)  Cohiba   5,00  69,93 Intertrio Bt. Hugyecz Mariann
38 Bobe Florin Octavian (ROU)  Clarissa   6,00  73,63 Masterblaser LTD
39 Würgler-hauri Carola (SUI)  Elvira 56  8,00  50,44 Dr. Würgler-Hauri Carola Effectus AG
40 Melliger Kevin (SUI)  Carol As  8,00  53,76 Weiss Daniel
41 Meißl Sophie  (AUT)  Cavalino M  8,00  56,95 Andrea Meißl
42 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU) Cajetano 3  8,00  59,46 Alexandra (Bradisteanu) Mladin
43 Kejvalova Barbora (CZE)  Aron 8   8,00  62,06 Hana Rechova
44 Slocovich Francesco (ITA)  Mistic De Bettegney 8,00  63,05 SLOCOVICH FRANCESCO
45 Török Nikolett (HUN)  Addopted Boy  8,00  63,68 Mikro-Gárda 09' Kft. Dombóvári Imre
46 Grimm Roland (SUI)  St Cordoland  8,00  64,33 Zaugg Jacqueline
47 Ziegler Sandra (AUT)  Feliciana Vh Vliethof 8,00  64,87 Anton Martin Bauer
48 Gencik Alex Martin (SVK)  Duranka   9,00  66,24 Vitkovske stajne. spol. s r.o.
49 Rouckova Natalie (CZE)  Cara 2   14,00  73,05 Ing. Placha Olga
50 Wargers Jana  (GER)  Very Happy 2  18,00  88,60 Premiumhorses Sportpferde UG & Co. KG
51 Koza Paulina  (POL)  Conika Z  21,00  85,18 Ireneusz Papiol
-- De Cesero Pierluigi (ITA)  Bernike   Retired   Moritsch Martina
-- Varga Kristóf  (HUN)  Comet Iii  Retired   Termindex Zrt. Varga Zoltán
-- Buhofer Simone SUI)  La Campo  Eliminated  Buhofer Philipp Michèle
15:15 Children/Junior Tour 1.20 m/1.30 m
20.02.2014 Donnerstag 15:15
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Children/Junior Tour 1.20 m/1.30 m
International jumping competition Art. 238/2.1
Richter: Karoly Fugli (HUN)/Robert Fekar (SVK) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Ott Merel  (SUI)  Copilot   0,00  52,04 Ott Andreas
2 Stangelova Sara (SVK)  Bayardilla  0,00  52,33 KMD Parcours Team
3 Ott Elin  (SUI)  Lorina V Ch  4,00  49,29 Ott Andreas
4 Pangersic Ninaq (SLO)  Last Scan  4,00  52,90 ?tular Dare
5 Lis Wiktoria  (POL)  Calinka   4,00  3,59 Jozef Marciniak
6 Marciniak Joanna (POL)  Vagant   4,00  57,22  Josef Marciniak
6 Dragic Mila  (SRB)  Virkiness  4,00  57,22 Mile Dragic
8 Kolowrat-Krakowska Francesca (CZE) Vorieta   4,00  59,87 Jezdecky klub Kolowrat
9 Dragic Mila  (SRB)  Cassino Rs  8,00  59,01 Mile Dragic
10 Jeskova Michaela (SVK)  Alcas   12,00  55,96 Dr. Jana Tomcikova
11 Pangersic Nina (SLO)  Quanssini  12,00  59,48 Primo? Rifelj
12 Sgobbio Marta (ITA)  Cadarco Ninohorse 12,00  68,22 Sgobbio Marta
13 Doering Julia  (POL)  Cartograns Kiss  13,00  70,92 Izabela Doering
14 Rezesova Victoria (SVK)  Valentina  16,00  57,96 ZG. Thomsen Wilh. u. Diet.
15 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU) Cassius 41  24,00  52,43 Sportpferde MK

16:15 Silver Tour 1.30
20.02.2014 Donnerstag 16:15
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Silver Tour 1.30 m
International jumping competition in 2 phases Art. 274/5.3 Total prize money: 2.000
Richter: Robert Fekar (SVK)/Ines Bejdl (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Krucsó Szabolcs (HUN)  Cash   0,00  25,30 Sólyom Bori Luca
2 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Sourigreto  0,00  25,70 Madame Dominique PETITFOUR
3 Buhofer Simone (SUI)  Wimona 2  0,00  25,84 Buhofer Philipp
4 Schwarz Jr Josef (AUT)  Ps Obora's Olivia  0,00  26,12 Josef Schwarz jun.
5 Kazmierczak Michal (POL)  Apart   0,00  26,63 SK Lesna Wola Alina Walas
6 Ngan Sassi Georges Edmond (FRA) Riverkeeps Du Jaolas 0,00  26,76 EQUIPRO
7 Holz Thomas  (GER)  Cortez   0,00  26,87 Premiumhorses Sportpferde
8 Puck Gerfried  (AUT)  Glock's Celebration 0,00  28,17 Ing. Gaston Glock
9 Koza Lukasz  (POL)  Bijou Be  0,00  28,45 Tadeusz Koza & Zbigniew Kostrzewski
10 Stangelova Monika (SVK)  Corivada  0,00  28,57 Martinec. Jaroslav
11 Krucsó Szabolcs (HUN)  Agropoint Cosmos 0,00  29,62 Agropoint Kft.
12 Berger Sabrina (GER)  Chester L  0,00  30,73 Berger GbR
13 Melliger Kevin (SUI)  Calvadossi 2  0,00  30,76 Bichsel Werner
14 Wolf Marcel  (GER)  White Lady S  0,00  31,35 Melliger Willi Global Horse Corp.
15 Wolf Marcel  (GER)  Berdina   0,00  31,85 Melliger Willi Zindel Mario
16 Szilágyi Réka  (HUN)  Medea Of Brightness 0,00  32,21 Szilágyi Réka
17 Lindenberg Christoffer (DEN)  Camilla 81  0,00  32,48 SL-Design A/S
18 Renner Rüdiger (GER)  Celano 12  0,00  32,56 Renner. Rüdiger
19 Scheller Nicole (SUI)  Chaccima  0,00  33,15 Scheller Nicole
20 Bistan Stefanie (AUT)  Aberlina   0,00  33,29 Magnolia Projektenwicklungs GmbH
21 Renner Rüdiger (GER)  Ailina 6   0,00  33,76 Renner. Rüdiger
22 Grimm Roland (SUI)  Sethi De Laubert  0,00  35,45 Grimm Roland
23 Opatrny Ales  (CZE)  Caramouche  0,00  36,34 Renáta Kellnerová
24 Hugyecz Mariann (HUN)  Keve   0,00  36,63 Jármy Katalin
25 Gordon Jonathan (IRL)  Portos De La Cense 4,00  24,75 Steffen Nadine
26 Holz Thomas  (GER)  All In 4   4,00  26,63 Premiumhorses Sportpferde UG&Co.KG
27 Belova Natalia (RUS)  HS Contino  4,00  27,75 Natalia Belova
28 Kühner Max  (GER)  Belle Fleur 38  4,00  32,71 Kühner. Max
29 Ott Elin  (SUI)  Shiva   4,00  39,03 Ott Andreas
30 Krucsó Balázs  (HUN)  Sunshine 555  7,00  48,59 Gkouskova Anna
31 Distel Jan  (GER)  Castelli 5  12,00  28,85 Pfeiffer. Michael
32 Marschall Marcel (GER)  Fenia Van Klapscheut Retired.   MSM Marschall Sportpferde-Manag.GmbH
33 Ruflin Reto  (SUI)  Venus'dream  1,00  47,13 Spörri Denise
34 Marschall Marcel (GER)  Undercontract  1,00  47,25 Lamaze. Eric
35 Buhofer Simone (SUI)  Riosco   1,00  47,26 Buhofer Michèle Philipp
35 Wargers Jana  (GER)  Cortino 48  1,00  47,26 Gestüt Lewitz
37 Stangel Marian (SVK)  Commander  1,00  47,28 K.M.D. Samorin
38 Lam Patrick  (HKG)  Kolibri's E.t.  1,00  47,58 Norbert Wiener
39 Di Pretoro Matilde (ITA)  Goto Del Terriccio 1,00  47,62 ROSSI DI MEDELANA G. ANNIBALE
40 Stangelova Sara (SVK)  Celica   1,00  47,76 KMD Parcours Team
41 Gordon Jonathan (IRL)  Bario Van T Martendonkerf 1,00  48,51 ONYSHCHENKO
42 Hladik Georg  (AUT)  Cancun   1,00  48,85 Pernille Heuser-Hladik
43 Intagliata Aldo (ITA)  Colmena  1,00  49,83 SOC. AGRICOLA BORGHI LUCA E C. 44 Studnicka Jan  (CZE)  Artani 2   1,00  50,20 Roenne. Soeren von
45 Kühner Max  (GER)  Cornet Kalua  2,00  51,56 Kühner. Max
46 Kazmierczak Michal (POL)  Stakorado  2,00  52,83 Danuta Czarnota Gorska
47 Ruflin Reto  (SUI)  Coeur D'amour  4,00  40,55 Spörri Denise
48 Sutterlüty Laura (AUT)  Liquidor Z  4,00  43,22 Mag. Katrin Sutterlüty
49 Lindenberg Christoffer (DEN)  Cassus 2   4,00  43,76 SL Design A/S & Lindenberg. Christopher
50 Stenfert Jürgen (NED)  Quebec I  4,00  43,97 Elisabeth Boor
51 Belova Natalia (RUS)  Quasi De Kergane 4,00  44,92 Galina Belova
52 Melliger Kevin (SUI)  Queeny V  4,00  44,93 Melliger Nadja
53 Bistan Stefanie (AUT)  Fanatiker Vh Dingeshof 4,00  44,94 Magnolia GmbH
54 Petrik Béla  (HUN)  Contar   4,00  45,44 István Kiss
55 Puck Gerfried  (AUT)  Glock's Chamonix B 4,00  45,53 Ing. Gaston Glock
56 Marciniak Joanna (POL)  Chelsea Blue  4,00  46,07 Jozef Marciniak
57 Faber Grzegorz (POL)  Attachant  4,00  46,16 Grzegorz Faber
58 Steinwandtner Franz (AUT)  Barolo 4   5,00  48,32 Dr. Franz Steinwandtner
59 Sutterlüty Laura (AUT)  Ennet Bandit  5,00  50,50 Candrian Bruno
60 Pangersic Nina (SLO)  Glorjia   8,00  42,23 Nina Pangasic
61 Reich Alessandra (AUT)  La Vita   8,00  59,65 Melliger Willi Global Horse Corp.
62 Zuchi Simon Johann (AUT)  Levito Von Pachern 8,00  61,92 Johann Zuchi
63 Mercz Dorina  (HUN)  Ballada   9,0  47,22 Pack-Plast Bt. Mercz Károly
64 Zawada Julia  (POL)  Wannebe 2  10,00  51,28 BVH Sp. z o.o.
65 Opatrny Ales  (CZE)  Zandiro   10,00  52,43 Merck. Andrea
66 Intagliata Aldo (ITA)  Bisidora   10,00  52,77 CASIGALB SOC. COOP
67 Di Pretoro Matilde (ITA)  Pedro   13,00  47,74 Matilde di Pretoro
68 Stangelova Monika (SVK)  Carthpilon  13,00  47,90 K.M.D. Parcours Team
69 Bauman Urh  (SLO)  Cassini Cantus  16,00  43,67 Zvonimir Pirtu?ek
70 Grimm Roland (SUI)  Looping Louie  17,00  66,30 Grimm Roland
71 Chechina Olga (RUS)  Adelheid  18,00  70,09 New Sp Reitpf GmbH & Gunnar Klettenb
-- Chechina Olga  (RUS)  Wembley R  Eliminated  New Sp Reitpf GmbH & Arunas Butkus
-- Tereshchenko Olesya (RUS)  La-pass   Eliminated  New Sp Reitpf GmbH & Arunas Butkus
-- Kormos János  (HUN)  Fajoux   Eliminated  Universal Stables B.V.
19:00 Gold Tour 1.45 m
20.02.2014 Donnerstag 19:00
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
Gold Tour 1.45 m
International jumping competition Art. 238/2.1 Total prize money: 3.000
Richter: Ursula Seipel (AUT)/Robert Fekar (SVK) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző Nemzet  Ló   Hiba  Idő  Owner
1 Puck Gerfried  (AUT)  Alonso 3  0,00  58,98 Barbara Hraschan
2 Marschall Marcel (GER)  Va Petit D'hoogpoort 0,00  59,74 MSM Marschall Sportpf-Management
3 Wargers Jana  (GER)  Cornet's Dream  0,00  64,06 Premiumhorses Sportpferde UG&Co.KG
4 Belova Natalia  (RUS)  Cosimo 48  0,00  64,55 Belart Holding & Trade GmbH
5 Mühlbauer Thomas (GER)  Quintex 3  0,00  65,25 Mühlbauer. Thomas
6 Stenfert Jürgen  (NED)  Caballiero  0,00  65,89 Alice Janout
7 Wolf Marcel  (GER)  Quasimodo VII  0,00  66,78 Melliger Willi
8 Stangel Marian  (SVK)  Badarco   0,00  67,84 Ing. Martinec Jaroslav
9 Kazmierczak Michal (POL)  Vykarlos  0,00  68,53 Jozef Marciniak
10 Kryna Maxim  (BLR)  Challenger 37  0,00  68,93 New Sport Reitpf GmbH & Arunas Butkus
11 Koza Lukasz  (POL)  Chito Blue  1,00  72,18 Tadeusz Koza
12 Kühner Max  (GER)  Rahmannshof's Zwitser 4,00  61,46 Kuehner. Marie Jolie
13 Holz Thomas  (GER)  Poker Face M  4,00  62,31 Wegelius Christopher
14 Melliger Kevin (SUI)  Brustor Boy Of Kannan 4,00  62,45 Melliger Willi
15 Ott Andreas  (SUI)  Loxana Ch  4,00  63,71 Ott Andreas
16 Lam Patrick  (HKG)  Batida S   4,00  63,87 Petra Mylius
17 Chechina Olga (RUS)  Lascar 41  4,00  66,42 New Sport Reitpf GmbH & Arunas Butkus
18 Grimm Roland (SUI)  Even To Heaven  5,00  69,13 Sarasin Patricia and Grimm Roland
19 Schwarz Jr Josef (AUT)  Pokerface 31  5,00  69,79 Josef Schwarz jun.
20 Kühner Max  (GER)  Acantus Gk  5,00  70,15 AÑON TEAM HORSE S.L.
21 Intagliata Aldo (ITA)  Hidalgo   5,00  71,72 L.W.A.M. van Mierlo
22 Kazmierczak Michal (POL)  Woody   5,00  72,12 Wladyslaw Giza & Malgorzata Giza
23 Hugyecz Mariann (HUN)  Back Home  5,00  72,40 Intertrio Bt.
24 Marschall Marcel (GER)  Castigo Della Caccia 6,00  74,69 SUNDERLAND S.R.L.
25 Chechina Olga (RUS)  Aleqs   8,00  61,70 New Sport Reitpf GmbH & Arunas Butkus
26 Ruflin Reto  (SUI)  Air Force One Ii  8,00  62,30 Spörri Denise
27 Distel Jan  (GER)  Last Minute 60  8,00  63,85 Pfeiffer. Michael
28 Mühlbauer Thomas (GER)  Kid Rock 2  8,00  65,08 Mühlbauer. Josef
29 Distel Jan  (GER)  Aerobic 37  8,00  65,64 Pfeiffer. Michael
30 Wargers Jana  (GER)  Lasco 29  8,00  66,25 Premiumhorses Sportpferde UG&Co.KG
31 Morbitzer Helmut (AUT)  Corad   8,00  66,27 Helmut Morbitzer
32 Zuchi Simon Johann (AUT)  Larom Von Pachern 8,00  66,50 Simon Johann Zuchi
33 Laufer Tomas  (SLO)  Heart Stealer  8,00  66,86 Alenka and Toma? Laufer
34 Hladik Georg  (AUT)  Parcival Z  8,00  67,43 Pernille Heuser-Hladik
35 Renner Rüdiger (GER)  Caspar 194  8,00  67,46 Renner. Rüdiger
36 Steinwandtner Franz (AUT)  Orage D'ete  8,00  68,10 Dr. Franz Steinwandtner
37 Stenfert Jürgen (NED)  Zabor   8,00  81,82 Mevr. S. Rijken van Olst
38 Vele Iza  (SLO)  Acapulco  12,00  68,69 Tatjana Vele s.p.
39 Holz Thomas  (GER)  Grand Canyon  12,00  68,70 Premium Horses Sportpferde
40 Belova Natalia (RUS)  Coeur de Lion 14  13,00  69,26 NVB Sportpferde Handels GMBH
41 Koza Paulina  (POL)  Banjo Boy  13,00  69,36 Agnieszka Gruca
42 Kryna Maxim  (BLR)  Cooney 26  14,00  74,40 New Sport Reitpferde Gmbh
43 Koza Lukasz  (POL)  Chacitol   15,00  78,97 Tadeusz Koza & Zbigniew Kostrzewski
44 Scheller Nicole (SUI)  Camina Vi Ch  16,00  65,81 Scheller Nicole
45 Sutterlüty Laura (AUT)  Saphir VIII  16,00  66,34 Sutterlüty Jürgen
46 Gordon Jonathan (IRL)  Cashman S Spirit  16,00  68,23 M.Wirths Sportpferde GmbH & Co.KG
47 Steinwandtner Franz (AUT)  Cantara   16,00  68,26 Dr. Franz Steinwandtner
48 Berger Sabrina (GER)  Abadasch  17,00  69,46 Berger GbR
49 Hladik Georg  (AUT)  Obora's Partano  17,00  72,49 Pernille Heuser-Hladik
50 Gordon Jonathan (IRL)  Carlie 3   17,00  86,58 Jennifer Taxis
51 Bauman Urh  (SLO)  Coriano Carthago 21,00  69,16 Zvonimir Pirtu?ek
52 Zawada Julia  (POL)  Calista 28  21,00  70,04 BVH Sp. z o.o.
--Lindenberg Christoffer (DEN)  Landiamo 8  Eliminated  SL Design A/S
--Krucsó Balázs  (HUN)  My Baby Blue Batilly Retired   Gkouskova. Anna
--Mashiyama Takamichi (JPN)  Champ 174  Eliminated  Familie Mashiyama
--Tereshchenko Olesya (RUS)  Common Sense  Eliminated  KC-Kartcenter-Cologne GmbH & Brüse.
--Hugyecz Mariann (HUN)  Afrika   Eliminated  KMD Parcours Team

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


A csillagjövõ asztrológia portálon akció! Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés + Párkapcsolati elemzés 2000 Ft. katt!    *****    Szereted a humort, jó zenéket? Szeretnél ilyen mûsorban részt venni? Keress oldalamon!    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE    *****    **********Rengeteg AKCIÓ! Vegyszermentes kozmetikmok és bio mosó és tisztítószerek, munkalehetõséggel! ***********    *****    OKTATÁS INGYENESEN az ASZTRO-suliban, Asztrológiai tanácsadás BECSÜLET KASSZÁS alapon! Fordulj hozzám bizalommal!    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Hírek a folytatásról - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed -    *****    LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT * LORDE * ISMERD MEG TE IS * LORDE * ISMERD MEG TE IS A ROYALS ÉNEKESNÕJÉT    *****    Re-Startoltunk! Egy SZEREPJÁTÉK, amelybe bármikor becsatlakozhatsz! Légy te is Hõs! Hõsregék RPG