somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Június
HKSCPSV
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Ebreichsdorf CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1* 1

CSI2* CSICH-A CSIJ-B CSIYH1* MAGNA RACINO
2014. 02. 13--16
Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m/1.30 m
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO Bew 1/0
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m/1.30 m International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Ines Bejdl (AUT)/Harald Regger (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző   Nemzet    Ló        Hiba  Idő
1 Chudyba Bronislav   (SVK)     Gleen Love     0,00  47,90
1 Saurugg Markus   (AUT)     Aramis 573     0,00  47,90
3 Holz Thomas    (GER)     Barrado JK      0,00  47,95
4 Krucsó Balázs     (HUN)     Centaura 3      0,00  49,14
5 Saurugg Markus   (AUT)     Zita 94      0,00  50,51
6 Saurugg Markus   (AUT)     Austria 2       0,00  51,33
7 Chudyba Bronislav   (SVK)     For Tissimo Ii Ch Fehler 0,00  52,07
8 Sutterlüty Laura   (AUT)     Chadila C      0,00  52,55
9 Belova Natalia    (RUS)     Cartoon 28     0,00  52,67
10 Puck Gerfried    (AUT)     Bul Buli B     0,00  53,00
11 Berger Sabrina   (GER)     Casina Ot       0,00  53,03
12 Bistan Stefanie    (AUT)     Kennedy 2      0,00  53,42
13 Kühner Max     (GER)     Electric Touch     0,00  54,02
14 Ruflin Reto    (SUI)     Cassandra Xxi    0,00  54,05
15 Berger Sabrina   (GER)     Dorano 17      0,00  55,20
16 Saurugg Benjamin   (AUT)     Contador       0,00  56,83
17 Mehli Michelle    (SUI)     Casallina      0,00  56,89
18 Zajzon András   (HUN)     Anabel      0,00  56,91
19 Heibl Ágnes     (HUN)     Chirocco      0,00  58,43
20 Heibl Ágnes    (HUN)     Flamingo      0,00  58,45
21 Lemmer Oliver   (GER)     Quinty Du Buisson    0,00  58,92
22 Renner Rüdiger   (GER)     Paul 693       0,00  59,16
23 Krucsó Balázs    (HUN)     Cliff 67       0,00  60,01
24 Kazmierczak Michal  (POL)     Corlands Blue    0,00  60,23
25 Faber Grzegorz   (POL)     Cerolido       0,00  60,28
26 Lemmer Oliver    (GER)     Cascajo 3       0,00  60,56
27 Sprehe Jörne     (GER)     Cardinal De L'air    0,00  61,42
28 Lates Stefan Florin  (ROU)     Nando       0,00   61,43
29 Saurugg Benjamin   (AUT)     Zarah 43       4,00  50,52
30 Lemmer Oliver   (GER)     Mini Dollar      4,00  52,02
31 Puck Gerfried    (AUT)     Hautaine De Muze   4,00  54,48
32 Mühlbauer Thomas  (GER)     Aachen 6       4,00  55,11
33 Distel Jan      (GER)     Stakvolta       4,00  55,33
34 Ott Andreas    (GER)     Lord Fantasy Kwg    4,00  55,67
35 Koza Lukasz     (POL)     Chillando Blue     4,00  56,14
36 Krucsó Balázs    (HUN)     Carott G       4,00  57,48
37 Morbitzer Helmut   (AUT)     Fuerst Reiner      4,00  57,89
38 Horváth Balázs   (HUN)     Pm Balougraf     4,00  57,91
39 Chechina Olga   (RUS)     Carandache 2     4,00  58,55
40 Wargers Jana     (GER)     Lausejunge 16     4,00  58,79
41 Chudyba Bronislav  (SVK)     Zapria       4,00  59,78
42 Kainz Sascha     (AUT)     Quasibobo Z      4,00  60,80
43 Zawada Julia     (POL)     Dariete Z       4,00  61,30
44 Zuchi Simon Johann  (AUT)     Lorio Von Pachern   8,00  55,32
45 Grimm Roland    (SUI)     Leandra Jm      8,00  60,54
46 Morbitzer Helmut   (AUT)     Du Und Ich 2     8,00  62,35
47 Ott Andreas     (SUI)     Liaro Ch       8,00  63,55
48 Ruflin Reto     (SUI)     Calmine       9,00  66,18
49 Bakos Dora    (HUN)     Centaky       10,00  69,50
50 Kovacic Mihael    (SLO)     River Stone     16,00  61,57

Bronze Tour 1.20 m
13.02.2014
13:00 Donnerstag
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Karoly Fugli (HUN)/Harald Regger (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző   Nemzet    Ló        Hiba  Idő
1 Holz Thomas     (GER)     Vincent 153      0,00  45,60
2 Lemmer Oliver    (GER     For Gun       0,00  45,64
3 Saurugg Markus    (AUT)     Fancy Free      0,00  45,94
4 Ruflin Reto     (SUI)     Coeur D'amour     0,00  48,22
5 Leitenberger Beatrice   (AUT)    As You Like It 3     0,00  50,91
6 Bistan Stefanie     (AUT)     Virtual Dancer     0,00  51,29
7 Leitenberger Beatrice  (AUT)     Vila Nova      0,00  52,78
8 Wargers Jana     (GER)    Very Happy 2     0,00  52,96
9 Heibl Ágnes    (HUN)     Landprincess      0,00  53,80
10 Buhofer Simone    (SUI)     La Campo      0,00  54,04
11 Gencik Alex Martin   (SVK)     Duranka       0,00  54,37
12 Kryna Maxim    (BLR)     Carmelita 17     0,00  54,76
13 Scheller Nicole    (SUI)     Chaccima       0,00  55,06
14 Zuchi Simon Johann  (AUT)     Stationar       0,00  55,16
15 Melliger Kevin    (SUI)     Carol As       0,00  55,17
16 Bosio Tajda     (SLO)     Crescendo      0,00  56,02
17 Bobe Florin Octavian  (ROU)     Chacco Blue      0,00  56,63
18 Zuchi Simon Johann   (AUT)     Levito Von Pachern   0,00  57,33
19 Chechina Olga    (RUS)     Wembley R      0,00  59,20
20 Zawada Julia     (POL)     Clarabella Cole     0,00  61,66
21 Kühner Max     (GER)     Belle Fleur 38     1,00  64,83
22 Kazmierczak Michal  (POL)     Stakorado      1,00  65,92
23 Chechina Olga   (RUS)     Adelheid       2,00  66,28
24 Ott Merel      (SUI)     Castella 54     4,00  48,86
25 Wolf Marcel     (GER)     Euterpe       4,00  50,66
26 Babanitz Bianca   (AUT)     Lucca 89      4,00  53,30
27 Mehli Michelle    (SUI)     Bamora S       4,00  53,39
28 Buhofer Simone    (SUI)     Zeta        4,00  53,70
29 Laufer Tomas    (SLO)     I&h Boogy Woogy    4,00  54,19
30 Kryna Maxim    (BLR)     Amantus Hb      4,00  56,01
31 Lindenberg Christoffer (DEN)     Camilla 81      4,00  58,36
32 Baukman Tanit   (SLO)     Copacabana      4,00  59,43
33 Sixta Akela    (AUT)     Ab 19 Blacky     4,00  61,18
34 Grimm Roland    (SUI)     St Cordoland      4,00  61,24
35 Baukman Tanit   (SLO)     Wait N See      8,00  54,73
36 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU)    Castaway R      8,00  55,06
37 Krucsó Balázs    (HUN)     Carlotta 181      8,00  60,13
38 Lindenberg Christoffer  (DEN)     Cristalla       8,00  61,65
39 Hugyecz Mariann   (HUN)     Amarilla       8,00  61,76
40 Robatsch Elisabeth   (AUT)     Roca's Girl Du Lozon   12,00  54,32
-- Mehli Michelle   (SUI)     Psg Petit Prince     Eliminated
-- Bakos Dora     (HUN)     Martini       Retired

Children/Junior Tour 1.20m/1.30m 13.02.2014
14:45 Donnerstag
Bew 3/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Harald Regger (AUT)/Karoly Fugli (HUN) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző   Nemzet    Ló        Hiba  Idő
1 Ott Elin      (SUI)     Lorina V Ch     0,00  47,43
2 Ott Merel      (SUI)     Copilot       0,00  50,26
3 Schrot Rosa     (AUT)     Cosmodomina     0,00  50,90
4 Alfieri Marco Alessandro (ROU)     Evelyn       0,00  55,84
5 Alfieri Marco Alessandro (ROU)     Carmona       4,00  55,14
6 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU)   Cassius 41      4,00  57,65
7 Dragic Mila     (SRB)     Cassino Rs      4,00   59,21
8 Dragic Mila     (SRB)     Virkiness       4,00  59,75
9 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU)    Cajetano 3      16,00  57,23

Gold Tour 1.45 m
13.02.2014
18:15 Donnerstag
Bew 5/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Ursula Seipel (AUT)/Robert Fekar (SVK) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző   Nemzet    Ló        Hiba  Idő
1 Gordon Jonathan    (IRL)     Cashman S Spirit    0,00  56,61
2 Sprehe Jörne    (GER)     Kick Like Bum     0,00  58,58
3 Distel Jan      (GER)     Unesco 33      0,00  58,79
4 Marschall Marcel    (GER)     Fenia Van Klapscheut   0,00  59,02
5 Holz Thomas     (GER)     Grand Canyon     0,00  60,02
6 Kühner Max     (GER)     Cornet Kalua      0,00  60,27
7 Wargers Jana     (GER)     Cornet's Dream    0,00  62,87
8 Gordon Jonathan    (IRL)      Carlie 3       0,00  63,17
9 Brand Nina      (AUT)     Calme P       0,00  63,42
10 Belova Natalia  (RUS)     Coeur de Lion 14    0,00  64,94
11 Koza Lukasz  (POL)     Chito Blue      0,00  65,94
12 Horváth Balázs    (HUN)     Zordon       0,00  68,19
13 Krucsó Balázs    (HUN)     Sunshine 555      1,00  71,42
14 Lemmer Oliver  (GER)     Albfuehren's Companion 4,00  55,96
15 Marschall Marcel   (GER)     Castigo Della Caccia   4,00  56,33
16 Laufer Tomas    (SLO)     Heart Stealer      4,00  56,69
17 Puck Gerfried    (AUT)     Balou Blom      4,00  56,84
18 Stenfert Jürgen    (NED)     Quebec I      4,00  58,14
19 Belova Natalia    (RUS)     Upset Des Cinq Chenes   4,00  58,21
20 Ott Andreas    (SUI)     Loxana Ch      4,00  60,75
21 Kryna Maxim (BLR)     Rapide Umorkus     4,00  61,11
22 Tereshchenko Olesya  (RUS)     Common Sense    4,00  64,06
23 Schrot Rosa     (AUT)     Takuma T      4,00  66,08
24 Horváth Balázs   (HUN)     Pm Jumping Lady    4,00  67,00
25 Lindenberg Christoffer (DEN)     Cassus 2      4,00  67,10
26 Wargers Jana     (GER)     Lasco 29       4,00  68,08
27 Ruflin Reto (SUI)     Air Force One Ii     4,00  68,32
28 Chudyba Bronislav   (SVK)     Quinsy       4,00  68,45
29 Mashiyama Takamichi  (JPN)     Champ 174      5,00  69,33
30 Krucsó Balázs    (HUN)     My Baby Blue Batilly   5,00  69,43
31 Kryna Maxim    (BLR)     Challenger 37     8,00  62,24
32 Mühlbauer Thomas   (GER)     Kid Rock 2      8,00  63,47
33 Berger Sabrina   (GER)     Abadasch       8,00  64,67
34 Chechina Olga   (RUS)     Aleqs        8,00  65,39
35 Mühlbauer Thomas   (GER)     Quintex 3       8,00  66,56
36 Renner Rüdiger    (GER)     Caspar 194      8,00  67,47
37 Heibl Ágnes     (HUN)     Simply You      8,00  67,74
38 Grimm Roland    (SUI)     Even To Heaven     9,00  69,32
39 Domaingo Jörg   (AUT)     Lionell 19      9,00  69,58
40 Hugyecz Mariann   (HUN)     Keve        9,00  70,73
41 Kazmierczak Michal  (POL)     Vykarlos       9,00  87,15
42 Chechina Olga    (RUS)     Lascar 41       10,00  73,66
43 Distel Jan      (GER)     Aerobic 37     10,00  76,94
44 Holz Thomas     (GER)     Sir De Diamant     12,00  58,34
45 Intagliata Aldo   (ITA)     Colmena       12,00  62,08
46 Morbitzer Helmut   (AUT)     Corad        12,00   64,46
47 Stenfert Jürgen    (NED)     Zabor        12,00  64,65
48 Wolf Marcel    (GER)     Berdina       12,00  65,49
49 Wolf Marcel    (GER)     Quasimodo Vii     12,00  65,57
50 Melliger Kevin   (SUI)     Queeny V      12,00  66,83
51 Lemmer Oliver   (GER)     Alvarino 2     13,00  69,23
52 Sutterlüty Laura   (AUT)     Saphir Viii     13,00  72,02
53 Hugyecz Mariann   (HUN)     Back Home      14,00  74.58
-- Intagliata Aldo    (ITA)     Bisidora       Eliminated
-- Bosio Tajda     (SLO)     Up Town Girl Mk   Retired.

Bronze Tour 1.20 m
14.02.2014
11:00 Freitag
Bew 6/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Karoly Fugli (HUN)/Harald Regger (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző   Nemzet    Ló        Hiba  Idő
1 Lemmer Oliver    (GER)     Whoepie       0,00  44,43
2 Wolf Marcel    (GER)     Euterpe       0,00  45,75
3 Ott Merel     (SUI)     Castella 54     0,00  46,75
4 Wargers Jana    (GER)     Very Happy 2     0,00  47,64
5 Bistan Stefanie     (AUT)     Virtual Dancer     0,00  47,68
6 Leitenberger Beatrice   (AUT)    As You Like It 3    0,00  48,78
7 Buhofer Simone    (SUI)     La Campo      0,00  49,34
8 Leitenberger Beatrice   (AUT)     Vila Nova      0,00  51,38
9 Bobe Florin Octavian   (ROU)     Chacco Blue      0,00  51,91
10 Melliger Kevin    (SUI)     Carol As      0,00  52,33
11 Chechina Olga    (RUS)     Adelheid       0,00  54,62
12 Kühner Max     (GER)     Belle Fleur 38    0,00  55,03
13 De Cesero Pierluigi   (ITA)      Farouk       0,00  55,24
14 Heibl Ágnes     (HUN)     Landprincess     0,00  55,25
15 Chechina Olga    (RUS)     Wembley R      0,00  57,49
16 Lemmer Oliver    (GER)     For Gun      0,00  58,03
17 Steiner Anton     (GER)     Cooper 103     0,00  59,70
18 Mehli Michelle   (SUI)      Psg Petit Prince    0,00  61,01
19 Krucsó Balázs    (HUN)     Carlotta 181      0,00  61,05
20 Holz Thomas     (GER)     Vincent 153     4,00  45,14
21 Grimm Roland   (SUI)      St Cordoland     4,00  49,45
22 Laufer Tomas    (SLO)      I&h Boogy Woogy    4,00  49,81
23 Mehli Michelle    (SUI)     Bamora S      4,00  54,64
24 Bosio Tajda     (SLO      Crescendo      4,00  55,78
25 Buhofer Simone    (SUI)      Zeta       4,00  56,23
26 Baukman Tanit    (SLO)     Copacabana     4,00  56,87
27 Moritsch Martina   (ITA)     Annateeka     4,00  58,00
28 Babanitz Bianca    (AUT)     Lucca 89       8,00  51,01
29 Sixta Akela (AUT)      Ab 19 Blacky     8,00  54,04
30 Zawada Julia     (POL)      Clarabella Cole    8,00  60,16
31 Hugyecz Mariann   (HUN)     Amarilla       8,00  60,31
32 Lindenberg Christoffer  (DEN)     Cristalla      8,00  61,17
33 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU    Castaway R      18,00   68,27
-- De Cesero Pierluigi   (ITA)     Bernike       Eliminate
-- Kryna Maxim    (BLR)     Amantus Hb     Retired
-- Bakos Dora     (HUN)     Martini 2       Eliminated
-- Robatsch Elisabeth   (AUT     Roca's Girl Du Lozon   Eliminated

Children/Junior Tour 1.20 m/1.30 m
14.02.2014
13:00 Freitag
Bew 7/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Ines Bejdl (AUT)/Ursula Seipel (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző    Nemzet   Ló        Hiba  Idő
1 Ott Elin        (SUI)    rina V Ch       0,00  49,10
2 Ott Merel       (SUI)    Copilot      0,00  49,32
3 Alfieri Marco Alessandro   (ROU)    Evelyn       0,00  51,86
4 Alfieri Marco Alessandro   (ROU)    Carmona      4,00  52,38
5 Dragic Mila      (SRB)     Cassino Rs      4,00  56,12
6 Schrot Rosa      (AUT)    Cosmodomina     8,00  59,90
7 Dragic Mila      (SRB     Virkiness       8,00  77,30
-- Mladin Bradisteanu Alexandra  (ROU)   Cajetano 3      Eliminated
-- Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU    Cassius 41     Eliminated

Silver Tour 1.30 m
14.02.2014
14:00 Freitag
Bew 8/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Robert Fekar (SVK)/Harald Regger (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző     Nemzet  Ló        Hiba  Idő
1 Sprehe Jörne      (GER)   Kick Like Bum    0,00  53,01
2 Holz Thomas       (GER)   All In 4       0,00  53,18
3 Buhofer Simone      (SUI)    Wimona 2      0,00  53,45
4 Sutterlüty Laura     (AUT    Ennet Bandit      0,00  53,56
5 Ott Elin         (SUI)    Shiva        0,00  55,29
6 Belova Natalia       (RUS)   Orki De Vy     0,00   56,51
7 Horváth Balázs      (HUN)   Hannibal      0,00  56,84
8 Sutterlüty Laura      (AUT)   Liquidor Z      0,00  57,16
9 Puck Gerfried       (AUT)   Glock's Celebration B  0,00  57,55
10 Berger Sabrina      (GER)   Casalita      0,00  58,43
11 Kühner Max       (GER)   Rahmannshof's Zwitser  0,00  59,98
12 Wargers Jana       (GER)   Casper B       0,00  60,90
13 Buhofer Simone      (SUI)   Riosco       0,00  62,18
14 Wargers Jana       (GER)   Cortino 48     0,00  62,88
15 Lindenberg Christoffer    (DEN)   Camilla 81      0,00  63,02
16 Koza Lukasz      (POL)    Bijou Be      0,00  63,97
17 Faber Grzegorz      (POL)   Attachant      0,00  65,47
18 Scheller Nicole      (SUI)   Chaccima       0,00  65,60
19 Kryna Maxim      (BLR)   Cooney 26     1,00  66,52
20 Lemmer Oliver      (GER)   Leonie 204      1,00  66,97
21 Zawada Julia       (POL)   Calista 28      1,00  68,00
22 Kazmierczak Michal    (POL)   Apart        2,00  70,19
23 Kazmierczak Michal     (POL)   Stakorado      2,00  70,38
24 Hugyecz Mariann     (HUN)   Afrika       2,00  70,41
25 Kühner Max       (GER)   Acantus Gk     3,00  74,73
26 Intagliata Aldo      (ITA)   Hidalgo       3,00  76,84
27 Melliger Kevin      (SUI)   Queeny V      4,00  52,32
28 Ruflin Reto      (SUI)   Coeur D'amour    4,00  52,52
29 Holz Thomas       (GER)   Poker Face M     4,00  53,34
30 Kainz Sascha       (AUT)   Noisette De L'isle   4,00  54,18
31 Gordon Jonathan      (IRL)    Portos De La Cense    4,00  56,04
32 Melliger Kevin     (SUI)    Calvadossi 2     4,00  56,27
33 Tereshchenko Olesya    (RUS)   La-pass      4,00  61,44
34 Zuchi Simon Johann     (AUT)   Stationar      4,00  62,63
35 Reich Alessandra     (AUT)   La Vita       4,00  62,74
36 Puck Gerfried      (AUT)   Glock's Chamonix B   4,00  63,50
37 Renner Rüdiger      (GER)   Ailina 6      4,00  64,44
38 Wolf Marcel      (GER)   White Lady S     4,00  65,26
39 Bistan Stefanie      (AUT)   Aberlina      4,00  65,37
40 Kryna Maxim      (BLR)   Carmelita 17      5,00  67,23
41 Moritsch Martina     (ITA)   Barbie       5,00  67,85
42 Kainz Sascha       (AUT)   Ahmed Du Calvaire   5,00  68,61
43 Grimm Roland    (SUI)   Looping Louie    8,00  56,57
44 Distel Jan        (GER)   Castelli 5      8,00  56,81
45 Zajzon András      (HUN)   Conrad       8,00  58,55
46 Zuchi Simon Johann     (AUT)   Levito Von Pachern    8,00  65,10
47 Chudyba Bronislav     (SVK)   Chesall      9,00  66,48
48 Belova Natalia      (RUS)   Quasi De Kergane   12,00  58,13
49 Ruflin Reto       (SUI)   Venus'dream     13,00  66,40
50 Margreiter Magdalena    (AUT)   Comtese      14,00  89,59
51 Lemmer Oliver      (GER)   Alvarino 2      15,00  75,02
52 Ott Andreas       (SUI)   Ekina Van Het Ruiterhof 17,00  67,63
53 Bosio Tajda       (SLO)   Up Town Girl Mk   17,00  69,17
54 Baukman Tanit      (SLO)   Wait N See      20,00  58,03
-- Stenfert Jürgen      (NED)   Quebec I       Eliminated
-- Gencik Alex Martin     (SVK)   Duranka       Eliminated

VIP Tour 1.10 m
14.02.2014
16:30 Freitag
Bew 9/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Ursula Seipel (AUT)/Robert Fekar (SVK) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző     Nemzet  Ló        Hiba  Idő
1 Alfieri Marco Alessandro   (ROU)   Tiffany       0,00  52,20
2 Obrovnik Nina      (SLO)   Lord       0,00  55,87
3 Bobe Florin Octavian     (ROU)   Clarissa       0,00  57,83
4 Sixta Akela       (AUT)   Ab 19 Stakkatio    5,00  63,99
5 Cristesi Andreea Alexandra  (ROU)   Corona      5,00  64,81
6 Sixta Akela       (AUT)   Ab 19 Gipsy King   5,00  65,71
7 Schwarz Rudolf     (AUT)   Corleone 0041     5,00  65,74
8 Leiser Karin       (AUT)   Calistra 2      8,00  58,05
9 Schwarz Rudolf      (AUT)   Liberty Roland     9,00  79,13
10 Rainer Markus      (AUT)   Chasey Lain     10,00  69,15
-- Lates Stefan Florin     (ROU)   Narnia       Eliminated

Gold Tour 1.45 m
14.02.2014
17:45 Freitag
Bew 10/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition in 2 phases Art.274/5.3
Richter: Robert Fekar (SVK)/Ursula Seipel (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző     Nemzet  Ló        Hiba  Idő
1 Krucsó Balázs      (HUN)   My Baby Blue Batilly  0,00  34,24
2 Grimm Roland       (SUI)   Even To Heaven    0,00  35,56
3 Stenfert Jürgen       (NED)   Zabor       0,00  36,26
4 Chudyba Bronislav     (SVK)   Quinsy       0,00  36,79
5 Marschall Marcel      (GER)   Castigo Della Caccia   0,00  36,90
6 Horváth Balázs      (HUN)   Pm Jumping Lady   0,00  37,38
7 Chechina Olga       (RUS)   Aleqs        0,00  37,51
8 Kühner Max      (GER)   Cornet Kalua      0,00  37,88
9 Brand Nina   (AUT)   Calme P       0,00  38,93
10 Renner Rüdiger      (GER)   Celano 12      0,00  40,64
11 Wargers Jana       (GER)   Lasco 29      0,00  41,27
12 Kryna Maxim      (BLR)   Rapide Umorkus    0,00  41,62
13 Kryna Maxim      (BLR)   Challenger 37     1,00  42,58
14 Intagliata Aldo  (ITA) Bisidora      2,00  47,05
15 Hugyecz Mariann     (HUN)   Back Home      2,00  47,59
16 Sprehe Jörne       (GER)   Stakki's Jumper    2,00  47,65
17 Distel Jan        (GER)   Unesco 33      4,00  36,91
18 Intagliata Aldo      (ITA)   Colmena      4,00  37,72
19 Scheller Nicole      (SUI)   Camina Vi Ch    4,00  38,05
20 Belova Natalia      (RUS)   Upset Des Cinq Chenes  4,00  38,22
21 Wolf Marcel       (GER)   Berdina       4,00  38,72
22 Holz Thomas       (GER)   Sir De Diamant    4,00  38,89
23 Lindenberg Christoffer    (DEN)   Landiamo 8     4,00  39,53
24 Laufer Tomas      (SLO)   Heart Stealer     4,00  40,20
25 Sprehe Jörne       (GER)   Luna 1509     4,00  41,18
26 Wargers Jana       (GER)   Cornet's Dream    5,00  42,36
27 Kazmierczak Michal     (POL)   Vykarlos       5,00  43,20
28 Mühlbauer Thomas     (GER)   Quintex 3       5,00  43,31
29 Kazmierczak Michal     (POL)   Woody       5,00  44,18
30 Mashiyama Takamichi   (JPN)   Champ 174      5,00  45,13
31 Domaingo Jörg      (AUT)   Lionell 19      5,00  45,33
32 Hugyecz Mariann     (HUN)   Keve       6,00  48,36
33 Distel Jan        (GER)   Aerobic 37      8,00  45,96
34 Wolf Marcel       (GER)   Quasimodo Vii    18,00  63,82
35 Puck Gerfried      (AUT)   Balou Blom     4,00  34,28
36 Mühlbauer Thomas     (GER)   Kid Rock 2     4,00  34,38
37 Stenfert Jürgen     (NED)   Caballiero      4,00  34,53
38 Sutterlüty Laura      (AUT)   Saphir Viii     4,00  34,62
39 Chudyba Bronislav    (SVK)   Tamarindo Ls     4,00  35,03
40 Marschall Marcel     (GER)   Fenia Van Klapscheut  4,00  35,24
41 Renner Rüdiger     (GER)   Caspar 194     4,00  35,36
42 Tereshchenko Olesya    (RUS)   Common Sense    4,00  35,52
43 Grimm Roland     (SUI)   Sethi De Laubert    4,00  35,53
44 Morbitzer Helmut     (AUT)   Corad       4,00  36,05
45 Gordon Jonathan     (IRL)   Cashman S Spirit    4,00  36,18
46 Holz Thomas      (GER)   Grand Canyon    4,00  37,37
47 Koza Lukasz       (POL)   Chacitol      5,00  39,32
48 Belova Natalia     (RUS)   Coeur de Lion 14    8,00  34,00
49 Berger Sabrina      (GER)   Abadasch      8,00  34,42
49 Heibl Ágnes      (HUN)   Simply You     8,00  34,42
51 Melliger Kevin     (SUI)   Brustor Boy Of Kannan  8,00  34,56
52 Berger Sabrina      (GER)   Chester L      8,00  35,26
53 Chechina Olga      (RUS)   Lascar 41      8,00  36,09
54 Krucsó Balázs      (HUN)   Sunshine 555     8,00  37,54
55 Koza Lukasz      (POL)   Chito Blue     11,00  47,49
56 Zuchi Simon Johann    (AUT)   Larom Von Pachern   11,00  50,88
57 Horváth Balázs     (HUN)   Zordon      12,00  35,21
58 Ott Andreas      (SUI)   Loxana Ch     12,00  36,09
59 Gordon Jonathan     (IRL)   Bario Van T Martendonkerf 16,00  51,16
60 Lemmer Oliver     (GER)   Trischas Girl     20,00  50,25

VIP Tour 1.10m
15.02.2014
11:00
Bew 11/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Ursula Seipel (AUT)/Robert Fekar (SVK) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző     Nemzet  Ló        Hiba  Idő
1 Cristesi Andreea Alexandra   (ROU)   Corona       0,00  55,58
2 Rainer Markus      (AUT)   Chasey Lain      0,00  59,83
3 Alfieri Marco Alessandro   (ROU)   Tiffany      0,00  61,35
4 Lates Stefan Florin     (ROU)   Narnia       0,00  63,23
5 Schwarz Rudolf     (AUT)   Corleone 0041    1,00  74,42
6 Schwarz Rudolf     (AUT)   Liberty Roland    2,00  76,13
7 Obrovnik Nina       (SLO)   Lord       4,00  64,54
8 Sixta Akela       (AUT)   Ab 19 Gipsy King   4,00  66,92
9 Bobe Florin Octavian    (ROU)   Clarissa      4,00  71,99
10 Sixta Akela      (AUT)   Ab 19 Stakkatio    8,00  65,24
-- Leiser Karin       (AUT)   Calistra 2       Eliminate

Youngster Tour (6-7 year old horses) 1.20 m/1.30 m
15.02.2014
12:00 Samstag
Bew 12/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Ines Bejdl (AUT)/Harald Regger (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző    Nemzet  Ló         Hiba  Idő
1 Holz Thomas      (GER)   Barrado JK      0,00  52,63
2 Puck Gerfried     (AUT)   Hautaine De Muze    0,00  54,47
3 Mühlbauer Thomas   (GER)   Aachen 6       0,00  55,27
4 Ruflin Reto      (SUI)   Cassandra Xxi     0,00  56,58
5 Ott Andreas      (SUI)   Lord Fantasy Kwg    0,00  57,51
6 Zuchi Simon Johann   (AUT)   Lorio Von Pachern    0,00  58,04
7 Saurugg Markus    (AUT)   Austria 2       0,00  58,15
7 Mehli Michelle     (SUI)   Tinka's Pride      0,00  58,15
9 Kühner Max     (GER)   Electric Touch     0,00  59,89
10 Krucsó Balázs     (HUN)   Carott G       0,00  60,47
11 Belova Natalia    (RUS)   Cartoon 28      0,00  60,60
12 Wargers Jana     (GER)   Lausejunge 16     0,00  60,92
13 Sutterlüty Laura    (AUT)   Chadila C       0,00  61,18
14 Bistan Stefanie     (AUT)   Kennedy 2      0,00  62,51
15 Mehli Michelle    (SUI)   Casallina       0,00  63,49
16 Kainz Sascha     (AUT)   Quasibobo Z      1,00  67,12
17 Koza Lukasz     (POL)   Chillando Blue     1,00  67,55
18 Horváth Balázs    (HUN)   Pm Balougraf      1,00  67,84
19 Heibl Ágnes     (HUN)   Flamingo       1,00  68,81
20 Krucsó Balázs     (HUN)   Cliff 67       1,00  69,87
21 Morbitzer Helmut    (AUT)   Du Und Ich 2      1,00  70,46
22 Ruflin Reto     (SUI)   Calmine       1,00  70,73
23 Saurugg Markus    (AUT)   Zita 94       4,00  51,77
24 Saurugg Markus    (AUT)   Aramis 573      4,00  52,60
25 Sprehe Jörne     (GER)   Cardinal De L'air     4,00  54,09
26 Chudyba Bronislav   (SVK)   For Tissimo Ii Ch    4,00  54,50
27 Berger Sabrina    (GER)   Dorano 17       4,00  58,24
28 Chudyba Bronislav   (SVK)   Gleen Love      4,00  59,39
29 Chechina Olga    (RUS)   Carandache 2      4,00  61,18
30 Zajzon András    (HUN)   Anabel       4,00  65,40
31 Heibl Ágnes     (HUN)   Chirocco       4,00  66,25
32 Puck Gerfried     (AUT)   Bul Buli B      5,00  67,72
33 Morbitzer Helmut    (AUT)   Fuerst Reiner      5,00  68,57
34 Faber Grzegorz    (POL)   Cerolido       5,00  68,83
35 Lemmer Oliver    (GER)   Quinty Du Buisson    5,00  69,13
36 Grimm Roland    (SUI)   Leandra Jm      5,00  70,44
37 Ott Andreas     (SUI)   Liaro Ch       5,00  70,56
38 Lemmer Oliver    (GER)   Mini Dollar      6,00  74,85
39 Saurugg Benjamin   (AUT)   Contador       7,00  77,95
40 Berger Sabrina     (GER)   Casina Ot       8,00  60,56
41 Kazmierczak Michal   (POL)   Corlands Blue     8,00  62,20
42 Krucsó Balázs     (HUN)   Centaura 3      8,00  62,93
43 Saurugg Benjamin    (AUT)   Zarah 43       8,00  64,16
44 Distel Jan       (GER)   Stakvolta       8,00  65,38
45 Lemmer Oliver    (GER)   Cascajo 3       8,00  96,05
46 Bakos Dora     (HUN)   Centaky       9,00  68,15
47 Zawada Julia     (POL)   Dariete Z       10,00  71,23
48 Lates Stefan Florin   (ROU)   Nando        13,00  70,77
49 Renner Rüdiger    (GER)   Paul 693       17,00  84,83
50 Kovacic Mihael    (SLO)   River Stone      21,00  70,19
-- Chudyba Bronislav    (SVK)   Zapria        Retired

Final Bronze Tour 1.25m
15.02.2014
14:15 Samstag
Bew 13/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition Art.238/2.1
Richter: Robert Fekar (SVK)/Ursula Seipel (AUT) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző    Nemzet  Ló         Hiba  Idő
1 Ruflin Reto      (SUI)   Coeur D'amour      0,00  52,63
2 Holz Thomas     (GER)   Vincent 153      0,00  52,73
3 Wargers Jana     (GER)   Very Happy 2      0,00  53,04
4 Grimm Roland     (SUI)   St Cordoland      0,00  55,65
5 Buhofer Simone    (SUI)   La Campo       0,00  55,76
6 Leitenberger Beatrice   (AUT)   As You Like It 3     0,00  55,89
7 Lindenberg Christoffer  (DEN)   Camilla 81      0,00  58,72
8 Chechina Olga     (RUS)   Adelheid       0,00  60,54
9 Moritsch Martina    (ITA)   Annateeka      0,00  63,97
10 Bistan Stefanie    (AUT)   Aberlina       0,00  65,95
11 Kryna Maxim     (BLR)   Amantus Hb      0,00  67,19
12 Lemmer Oliver    (GER)   Whoepie       4,00  49,74
13 Saurugg Markus    (AUT)   Fancy Free      4,00  50,48
14 Holz Thomas     (GER)   All In 4       4,00  52,69
15 Bistan Stefanie    (AUT)   Virtual Dancer     4,00  56,20
16 Zuchi Simon Johann   (AUT)   Levito Von Pachern    4,00  60,19
17 Scheller Nicole    (SUI)   Chaccima       4,00  64,14
18 Zawada Julia     (POL)   Clarabella Cole     5,00  69,32
19 Baukman Tanit    (SLO)   Copacabana      5,00  70,20
20 Krucsó Balázs     (HUN)   Carlotta 181      5,00  70,77
21 Wolf Marcel     (GER)   Euterpe       8,00  52,50
22 Ott Merel      (SUI)   Castella 54      8,00  55,23
23 Leitenberger Beatrice   (AUT)   Vila Nova       8,00  58,11
24 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU)  Castaway R      8,00  64,77
25 Heibl Ágnes     (HUN)   Landprincess      9,00  70,14
26 Wargers Jana     (GER)   Casper B       11,00  78,60
27 Babanitz Bianca    (AUT)   Lucca 89       12,00  63,36
28 Bobe Florin Octavian   (ROU)   Chacco Blue      12,00  67,00
29 Melliger Kevin    (SUI)   Carol As       12,00  81,63
30 Bosio Tajda     (SLO)   Crescendo       14,00  74,38
31 Gencik Alex Martin   (SVK)   Duranka       17,00  87,15
32 Baukman Tanit    (SLO)   Wait N See      20,00  65,29
33 De Cesero Pierluigi   (ITA)   Farouk        24,00  84,21
-- De Cesero Pierluigi   (ITA)   Bernike       Eliminated
-- Mehli Michelle    (SUI)   Bamora S       Eliminated
-- Laufer Tomas     (SLO)   I&h Boogy Woogy    Eliminated
-- Bakos Dora      (HUN)   Martini 2       Retired
-- Robatsch Elisabeth   (AUT)   Roca's Girl Du Lozon   Eliminated
-- Sixta Akela      (AUT)   Ab 19 Blacky      Eliminated
-- Hugyecz Mariann    (HUN)   Amarilla       Eliminated
-- Ott Andreas     (SUI)   Ekina Van Het Ruiterhof  Eliminated
-- Lindenberg Christoffer  (DEN)   Cristalla       Eliminated
-- Kryna Maxim     (BLR)   Carmelita 17      Retired
-- Lemmer Oliver    (GER)   Alvarino 2      Eliminated
-- Mehli Michelle     (SUI)   Psg Petit Prince      Eliminated
-- Buhofer Simone    (SUI)   Zeta         Eliminated

Final Children/Junior Tour 1.25 m/1.35 m
15.02.2014
16:15
Bew 14/0
Ebreichsdorf - MAGNA RACINO
CSI2* CSICh-A/CSIJ-B CSIYH1*
International jumping competition with jump off Art.238/2.2
Richter: Ursula Seipel (AUT)/Robert Fekar (SVK) Parcours: Adi Appe (AUT)/Andreas Bamberger (AUT)
Hely Versenyző   Nemzet   Ló         Hiba  Idő
1 Alfieri Marco Alessandro (ROU) Carmona       0,00  41,23
2 Ott Elin      (SUI)    Lorina V Ch      6,00  44,92
3 Dragic Mila     (SRB)    Cassino Rs      4,00  53,20
4 Ott Merel     (SUI)    Copilot       4,00  56,41
5 Alfieri Marco Alessandro (ROU)    Evelyn        8,00  52,70
6 Schrot Rosa     (AUT)    Cosmodomina     12,00  51,23
7 Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU)  Cassius 41      12,00  53,02
8 Dragic Mila     (SRB)    Virkiness       12,00  55,94
-- Mladin Bradisteanu Alexandra (ROU)  Cajetano 3      Eliminate

tovább

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tartalom


SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    ARIANA GRANDE TODAY - MAGYARORSZÁG EGYETLEN ARIANA GRANDÉVAL FOGLALKOZÓ HONLAPJA - TUDJ MEG RÓLA MINDENT    *****    KOSEMBLOG.GP//A MAGYAR "A SZULTÁNA" RAJONGÓI OLDAL//BY: KÖSEM// KOSEMBLOG.GP//MINDEN, AMI KÖSEM...