Eredmények:
CSI**- W Budapest indoor, Papp László Arena 29.11.-01.12.2013.
1st Opening competition for the Prize of PORT.hu - Friday 8:50 am - Results
Art 238.2.1
Speed: 350 m/s High: 130 cm
St. Rider Nat Nr. Horse Sex/Age/Colour/Breed/Sire/Dam/Sire of Dam/Owner Fault Time Prize
1 Krisztián BÚZA HUN 29 AJANDEK Female/10/Grey//Merano I-38/Kinga/Chaot/Berghoffer Gizella 0 55,68 495
2 Gábor SZABÓ JR. HUN 31 TIMPEX BÖLCSÉSZ Female/9/Chestnut/HSH/Timpex Cabale/Hargita Hófehérke/Hargita/Timpex Kft., Tárbály István 0 55,75 300
3 Attila SZÁSZ HUN 40 CASSUCI Male/8/Grey//Cassini I/Zürzavar/Caos/Szász Attila 0 59,57 225
4 László GOMBOS HUN 2 EX UND HOPP Gelding/7/Bay/HANN/Embassy I/Fabienne/Fabriano/Kis István 0 61,17 150
5 Balázs HORVÁTH HUN 6 ZORDON Male/10/Chestnut/HSH/Ginus/Linda/Goliath/OMMI 0 63,95 90
6 Adrienn SZEGEDI HUN 14 CHARMEN Female/12/Grey/HSH/Charisma II/Kotta/Nadjar/Némethi Andrea 0 66,75 68
7 Sevil SABANCI TUR 131 S I E C CASTELO BRANCO Gelding/11/Bay/BWP/Orlando/Lady/Lys De Darmen/Melisa Int. Reitzentrum Gmbh 0 70,66 45
8 András ZAJZON HUN 32 CONRAD Gelding/8/Dark Bay/HSH/Colonado/Bognár Moncsicsi/Justboy/Juhász Lóránt 4 56,73 37
9 Márton REISCHL HUN 21 LATINO Gelding/8/Bay/HSH/Le Cou Cou/Ronalda/Kemál-36/Hol-Ló 2000 Bt. 4 59,83 30
10 András MARTON HUN 4 PM FORTUNA Female/9/Bay/HSH/Fergar Mail/Cortina/Cortus/Airvent Zrt. 4 61,26 30
11 Tamás MRÁZ HUN 41 ASTRAL C Gelding/7/Bay/OS/Dollar Du Murier/Adriana C/Amati/Castilia Kft. 4 69,17 15
12 Ales OPATRNY CZE 107 FALCO UNION Gelding/8/Bay/BWP/Kashmir Van'T Schuttershof/Accenti Union/Cento/Opatrny Vaclav 7 82,39 15
13 Balázs VARGA HUN 34 LOTTI Female/7/Bay/HSH/Toran/Carmen/Charisma II/Kabóka Kft. 8 56,68
14 Diana MARSÁ-LAFARGE ESP 184 OURAL VILLELONGUE Gelding/11/Chestnut/SF/Papillon Rouge/Kambera Vilelongue/Hurlevent/Martine Lafarge 8 58,92
15 Sára HOLLÉ HUN 43 CASHEW Gelding/15/Bay/ZWEIB/Cash/Orchidee/Cutty Shark/Hollé Sára 8 59,19
16 Réka SZILÁGYI HUN 50 MEDEA OF BRIGHTNESS Female/11/Bay/BAVAR/Lord Sinclair/Fidora/Rasso/Szilágyi Réka 8 65,63
17 András JUN. KÖVY HUN 25 PIANO Female/9/Grey//Attila/Kobold/Amati/Zselic Farm Kft. 8 68,01
18 Edina RADÓ HUN 7 VOS LA LOI Gelding/11/Chestnut/KWPN/Hors La Loi II/Stella/Monaco/ Hunland Trade Kft. 8 70,80
19 Borbála BURUCS HUN 45 LAGARDER Male/12/Dark bay//Corrado I/Eurovision/Lord/Gyula Szuhai 17 72,32
20 Alexandra VINDECZKER HUN 15 CALLI TOP Gelding/10/Dark Bay//Contendro/Silverlady/Sandro/ Bánhegyi Zoltán 17 74,51
21 Alexander SCHOENBERG GER 205 CLARICE S Female/10/Dark bay/WESTF/Cornet Obolensky/Loretta/Lancer Ii/Dr. Ursula Schoenberg 41 90,91
Alina BECALI ROU 174 BAMBOO Male/7/Bay//Balou Du Rouet/Quolcenta/Cento/Becali Alina ELIM
Zoltán CZÉKUS HUN 39 KARINA Female/15/Bay/HSH/Justboy/Katerina B Xx/Shamaraan xx/C-Univerzál Kft. Czékus Zoltán ELIM
A délutáni program az MVM Partner díjáért a kettesfogatok részére kiírt szimultán versennyel kezdődött. Lelkes gyereksereg bíztatta tapssal, hangos szóval a versenyzőket.
Már az első kör tele volt izgalmakkal, látványos hajtásokkal, ami végig kísérte a versenyt. A gyorsaság miatt több ,,éles” helyzet is kialakult, de szerencsére nem ,,akadtak össze” a fogatok. Czakó Attila viszont egy szerencsés kimenetelű borulás miatt esett ki a további küzdelmekből. A nyolc akadályból álló, egymás melletti pályán nyolc páros mérte össze tudását az első körben, ahonnan nyolcan kerültek ki győztesen. A látványos verseny második köréből négy hajtó, két A&B és két C kategóriás, jutott tovább. Az első elődöntőben Szilágyi Botond és Niesz Gábor, párharcából”, utóbbi jutott a döntőbe. A második elődöntőben Balogh Gyula és ifj. Fekete György állt rajthoz, a hibátlanul teljesítő ifj. Fekete György jutott tovább. A döntő két résztvevője óriási iramban teljesített, sötétpej fogatával ifj. Fekete György az utolsó akadályig méltó ellenfele volt a szürke lovakat hajtó Niesz Gábornak, de a nyolcas akadályt leverte. Így a sötétpej és szürke fogat összecsapásából, a hibátlanul teljesítő szürke győzött. A tahitótfalusi Niesz Gábor, Ámor és Prádó nevű lovaival, Niesz Ferenc segédhajtóval boldogan vágtázott a díjátadás utáni tiszteletkörön. A második értelemszerűen ifj. Fekete György (Nyírbátori LSE) lett, míg a két harmadik helyezett Szilágyi Botond (Fehérgyarmati LK) és Balogh Gyula (Debreceni SE).
A 8-as szám főszerepet játszott a délután folyamán, hiszen a versenyen nyolc páros kezdett, a nyolcas rajtszámú fogat, a nyolc akadályból álló pályán nyert, ellenfele a nyolcas akadályt verte
OTP Bank Közép Európai Liga Díjugrató Világkupa 42 lovasból 9 teljesített hibátlanul az alappályán. Tóth László a magyar tenyésztésű Istivel, sajnos két verőhibát vétett, így legjobb magyarként a nyolcadik helyen zárt. Rossen Raitchev a tegnapi világkupa minősítő versenyszám győztese egy fával ment, így elszállt az esélye a duplázásra. Az összevetés lovasai közül két olasznak és egy osztrák lovasnak sikerült hibátlanul lovagolni. Chrisitian Schranz 9 éves szürke holland ménjével, Wodka Lime-mal volt az első hibátlanul teljesítő lovas, de a hibátlanok között a leglassúbb. Fabio Brotto saját tenyésztésű lovával, R-Gitana-val második lett. Honfitársa Davide Kainich a 9 éves Loro Piana Tamarix nyergébe utolsó előtti indulóként ment hibátlanul és gyorsan így ő nyerte meg a 2012-es Budapesti Világkupa fordulót. Davide Kainich:„Ebben az évben ez az utolsó versenyem, így különösen örülök, hogy ilyen jól szerepeltem a viszonylag tapasztalatlan lovammal. Most egy hosszabb szünet következik, a jövőre szeretnék magasabb szinten versenyezni vele. Remélem, 2014-ben újra el tudunk jönni.”
CSI**- W Budapest indoor, Papp László Arena 29.11.-01.12.2013.
2nd Opening competition for the Prize of Gravír Expressz - Friday 12:20 pm - Results
Art 275.5.3 Speed: 350 m/s High: 135-140 cm
St. Rider Nat Nr. Horse Sex/Age/Colour/Breed/Sire/Dam/Sire of Dam/Owner Fault Time Fault Time Prize
1 Chloe ASTON GBR 177 AMIGO T Gelding/8/Bay/KWPN/Padinus/N. Amelusi 6/Libero H/Mrs Joanne Aston 0 41,37 0 27,57 660
2 George WHITAKER GBR 180 AXEL SPRINGS Gelding/8/Bay/KWPN/Phin Phin/Pascale/Concorde/Mrs Susan Boswell 0 43,58 0 27,67 400
3 Rossen RAITCHEV BUL 133 PBM CALATO ZEUS Male/8/Bay/BAD-WÜ/Calato/Zauberhaft/Zeus/Kraft-Pfefferle, Bettina 0 41,22 0 28,67 300
4 Zuzana ZELINKOVA CZE 117 FILICITA Female/7/Bay/HOLST/For Pleasure/Elfchen/Landgraf I/Ing. Olga Plachá 0 42,30 0 29,73 200
5 Andrzej GLOSKOWSKI POL 98 CANOSO Male/8/Grey/HOLST/Contact Me/Icarlotta/Caletto I/Andrzej Golas 0 46,56 0 30,48 120
6 Oliver LAZARUS RSA 104 CATAN 13 Gelding/8/Chestnut/HOLST/Catoki/N-Marina/Exorbitant/Puschak, Ursula 0 44,15 0 31,33 90
7 Zoltán LÁZÁR JR. HUN 20 LACRIMA DI FELICITA Female/10/Bay/OS/Careful/La Pigalle/Landadel/Lázár Zoltán 0 40,26 0 33,67 60
8 Pieter KEUNEN NED 192 MOJITO Gelding/11/Bay/KWPN/Krunch De Breve/Silvy/Emilion/Barry O'Connor & Conor Swail 0 44,58 0 33,97 50
9 István MÁTÉ HUN 84 CAROUSA 2 Female/7/Bay/OS/Carinue/Sarouet/Baloubet De Rouet/Gyula Farm Miskolc Kft. 0 43,53 0 34,87 40
10 Jörne SPREHE GER 172 QUIDAM'S CHERIE Female/8/Bay/OLDBG/Quidam's Rubin/Morikas Lady/Lifestyle/Gestüt Sprehe GmbH 0 46,66 1 46,27 40
11 DERIN DEMIRSOY TUR 148 COLINO Gelding/10/Bay/HOLST/Cassini I/Edelweiss 8/Athlet Z/Esra Demirsoy 0 47,80 2 49,58 20
12 Francesca CIRIESI ITA 142 CASIDO L Gelding/15/Bay/DWB/Cassini I/Catia L/Cascadeur/Alena Vasiljevova 0 40,29 4 27,71 20
13 Dieter KÖFLER AUT 163 GLOCK'S ZYRANO Gelding/9/Bay/KWPN/Numero Uno/Michella/Voltaire/Ing. Gaston Glock 0 42,35 4 29,88
14 Jurgen STENFERT NED 146 QUEBEC I Gelding/9/dark bay//Quidam' S Rubin/Wondura/Werther/Elisabeth Boor 0 43,32 4 30,71
15 Attila TÉCSY HUN 13 ERAGON Gelding/11/Chestnut/HANN/Embassy I/Clarissa/Calypso II/Kiss István 0 42,01 4 37,10
16 Anna DMITRIEVA RUS 159 COOL MAN 3 Gelding/8/Grey//Cristo/Janka/Bachus/Anna Dmitrieva 0 42,23 4 42,48
17 Fidel VOGT LIE 136 DR DOOLITTLE B Gelding/10/Bay/ISH/Radolin/Jetstream/Goliath Z/Fidel Vogt 0 44,10 6 50,82
18 Alessandro COLOMBO ITA 158 WINNER Gelding/10/Dark Bay/KWPN/Ohorn/Raaltien Zan/Kenwood/Verri Viola 0 42,70 12 31,97
19 Emanuele GAUDIANO ITA 143 CAESARIO 6 Gelding/9/Dark Bay/WESTF/Cornet Obolensky/Paleika/Pilot/Sudheimer Hof / Th Sagel 1 49,40
20 Federico CIRIESI ITA 139 CONSTANCE Female/7/Bay/HANN/Contendro I/Casablanca/Caletto I/Berselli Cecilia 4 40,60
21 Paolo PAINI ITA 168 FLEUR VAN DE ROSHOEVE Female/8/Dark Bay/BWP/Nagano/Vinny Van De Roshoeve/Quickfeurer Van Koekshof/Soc. Agr. Riola Valley Di Stefani Franco S.S. 4 40,96
22 Zsolt PIRIK HUN 11 SANTIAGO Male/14/Bay/KWPN/Calvaro/Hernita/Nimmerdor/Szuhai Gyula 4 42,67
23 Gyula SZUHAI HUN 82 CARA KANN Gelding/7/Bay/OS/Carinue/Negresco D'Bonneville/Kannan/K.M.D. Samorin 4 43,89
24 Sevil SABANCI TUR 132 S I E C VITESSE K Male/11/Chestnut/KWPN/Heartbreaker/Sacha K/Corland/Melisa Int. Reitzentrum Gmbh 4 43,99
25 Hana TRAVNER SLO 182 DUKA'S VICENTA Female/8/Bay/HOLST/Cento/Desy/Grundyman/Duka Invest D.O.O 4 44,43
26 Sándor SZÁSZ HUN 27 LUFTIKUS BOY Male/9/Bay/BAVAR/Landprinz/Diana/Duktus/Spindler, Ljubica Banic 4 44,53
27 László TÓTH HUN 16 COMODUS Male/9/Grey/HSH/Corino/Liliom/Gold/Tóth László 4 44,91
28 Vladimir BELETSKIY RUS 118 CLOONEY 26 Gelding/10/darkchestnut/OLDBG/Cordalme/Lucia/Landjonker/New Sport Reitpferde Gmbh, Olga Korolenko 4 45,71
29 Linda BRATOMI ITA 164 ATHENE Female/8/Bay/KWPN/Ovidius/Rakonda S/Holland/A.S.D. Ontario 4 46,12
30 Gerfried PUCK AUT 155 BALOU BLOM Gelding/9/Black//Balou du Rouet/Stern/Narew xx/Claudia Neureiter 5 50,19
31 Francesco TURTURIELLO ITA 166 BOSTON Gelding/16/Bay/////Alberto Mainetti 5 51,00
32 Antonio MARINAS SOTO ESP 203 PICASSO Gelding/9/Sorrel/CDE/Diamant de Semilly/Arnaque//Alejandro De Rafael 8 38,97
33 Jan jun. CIGAN SVK 200 MERCEDES Female/8/Chestnut//Candillord/Marion Vs1105/Duellano II/Romana Ambrozyova 8 40,96
34 Maria BIBIKOVA RUS 154 PALOMA Female/8/Bay//Power Pedro/Antaris/Attila/Bibikova, Maria 8 42,14
35 Olga CHECHINA RUS 110 ADELHEID Female/8/Dark bay/KWPN/Guidam/Tolia/Indoctro/New Sport Reitpferde Gmbh & Gunnar Klettenberg 8 46,34
36 Thomas RYAN IRL 151 CORISTAR Male/10/Grey/UNIRE/Campione/Coriana/Coriall/HS Sportpferde Gmbh & Lauren Hough 9 49,41
37 Omer KARAEVLI TUR 49 QUINTO II VAN BESSEMEIND'S Male/11/Bay/NRPS/Quasimodo Z/Lady Magna/Statesman Magna xx/O. Karaevli 11 58,38
38 Gyula ZÁRUG HUN 36 ZWEITZE Gelding/9/Bay/KWPN/Solitair/Elvera/Huzaar/Tőke Imre 12 46,94
39 András JUN. KÖVY HUN 24 CORTINA Female/12/Bay/SWB/Cortus/Mirco Mint/Irco Marco/Airvent Zrt 17 48,41
40 Alexander SCHOENBERG GER 204 CARUSO 35 Gelding/11/Dark bay/HOLST/Carolus I/Karina XIV/Riverman/Dr. Ursula Schoenberg 20 46,90
41 Zsolt KISS HUN 3 CARNERO Male/9/Bay/HOLST/Carnute/K-No Mercy/Coriano/Kiss István ELIM
A brit Allen Whitaker nyerte a Papp László Sportarénában zajló Lovas világkupa pénteki nyitónapjának legfontosabb versenyét, a díjugrató vk-minősítőt.
Az 57 lovast felvonultató mezőnyben 12 versenyző tudta hibátlanul és a 74 másodperces szintidőn belül végiglovagolni a pályát, közülük Whitaker volt a leggyorsabb 61.60 másodperccel az olasz Emanuele Gaudianót és a német Andreas Brennert megelőzve.
A magyarok közül hárman zártak nulla hibaponttal: Técsy Attila – Catara nyergében – a negyedik helyen zárt 67.09 másodperccel, míg Szuhai Gyula nyolcadik, Gombos László pedig kilencedik lett.
A pénteki nyitónapon a szervezők délelőtt és délután ingyen láttak vendégül hét-hétezer gyermeket, akiket többek között póni galoppversennyel és Mikulás-programmal szórakoztattak. A gyerekek egyúttal megnézhették a hétvége főattrakciójának számító Equissimo című egyórás műsort, amely bemutatja a magyar lovas kultúrát, a pásztor- és huszáréletet. Olyan különlegességek is szerepet kaptak a műsor-számban, mint a csikósok showja, vagy Kassai Lajos lovasíjász előadása, illetve egyszerre három úgynevezett pusztaötöst is láthatott a közönség.
Gidran Razbeg Szende, 8 éves kanca nyerte a 2013-as Magyar Ló kupa döntőjét, a Szatmár Land díjáért kiírt 130 cm-es egyszeri összevetéses versenyszámot, Erdélyi Balázzsal a nyergében. A sárga kanca másodikként került az összevetésbe a mezőny egyetlen shagya arab lova, Mersuch Emilia P után. Az összevetés harmadik tagja a hagyományos magyar fajtákat felvonultató versenyekben már rutinosnak számító Mráz Tamás által lovagolt, 2010- es győztes Rakéta Remény. Kotroczó Róbert a 8 éves a szürke shagya kancával két verőhibát vétett, Rakéta Remény ez alkalommal egy hibával teljesítette az össze-vetést. Az Andor telivér hátterű Gidrán Razbeg Szende elegáns, könnyed hibátlan teljesítményt mutatott be, így méltán nyerte a versenyszámot.
Magyar Ló kupa, döntő - Papp László Sportaréna 2013.11.30.
1. vrsz. Magyar Ló kupa, döntő a Szatmár Land díjáért Akadályok: 130 cm Iram: 350 m/perc Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)
Ind Lovas Ló név Egyesület Fajta Apa/Anya/Nagyapa/Szín/ Nem Szülév Hiba Idő Hiba Idő 2000000
1 Erdélyi Balázs GIDRAN RAZBEG SZENDE Mezõhegyesi Ménes SE GIDRAN 4434 Gidran Razbeg I-12/Andor Gidran Színarany/1548 Andor xx/sárga/ kanca 2005 0 67,64 0 36,57 800000
2 Mráz Tamás RAKÉTA REMÉNY Castilia Kft. KISB RAKÉTA III RAKÉTA/FORMÁS II FORMÁS/LAJOSKOMÁROM FORMÁS/sárga/ mén 2003 0 69,45 4 39,39 560000
3 Kotroczó Róbert MERSUCH EMILIA P Kentaur Lovas Egylet SHAGYA 3928 MERSUCH XXII-8/786 DAHOMAN/DAHOMAN XXXVI/szürke/ kanca 2005 0 67,44 8 35,02 400000
4 Mráz Tamás MIMI Castilia Kft. KISB MAXIM XIII-9/MAXIM MÉRY/MAXIM XI-4/pej/ kanca 1997 4 62,18 240000
5 Piri Hanna Villő MY BOY PALLASZ Díva Sport Lovasklub KISB 2400 My Boy/Széplak XIII Pallasz (e. Fecsk/2143 Széplak X-28/tűzött fekete/ kanca 2002 4 66,73
6 Szladek Máté SZÉPTEVÕ Debreceni LA Közh. Nonprt KFt. GIDRAN 4103 GIDRAN XXXI-61/DILETANT GIDRAN-11 (SZIKRA)/2520 DILETANT OX/t.sga/ mén 2003 4 68,11
7 Köteles Réka MY BOY HERCEG Shagya Patapajta LE KISB 2400 MY BOY/SZELLÕ/2371 AL-AABIR/pej/ herélt 2002 8 58,48
8 Markó Rebeka FORMÁS RUBINT Berei Lovastanya E. KISB 1972 FORMÁS I-5-1/DUHAJ KIS MIRZA/2379 DUHAJ/m.sárga/ kanca 1999 8 68,96
9 Török Sándor FURIOSO XXXIV-127 RICSI Sándor Lovasfarm Kft. FURIOSO 3579 Hódmezõvásárhely Furioso-/Hódmezővásárh. Furioso-7/1607 Aldato Furioso-182/pej/ mén 2005 8 69,24
10 Radó Edina SIR ROLEN Trade Farm Kft. KISB IRHA-I/SZÉPLAK XIII SZILVI/SZÉPLAK X-28 (XIII.TM.)/s. pej/ herélt 2002 9 74,30
11 Lázár Zoltán ifj. AFRODITÉ Lázár Lovaspark SE KISB CENZOR/ALÍZ/VERÕCEMAROS OZORA ÁRVÁCSKA-8/sárga/ kanca 1998 12 61,49
12 Bogár Bianka 4471 MAXIM MOKKA Varga Ménes GYLE KISB MAXIM XI-4/MILON/MAXIM X-5/sárga/ mén 2001 12 64,21
13 Pálos Anikó SIXTUS VIRÁG Diva Sport Lovasklub KISB 4175 Sixtus/226 Szikrázó I Viadukt/1133 Szikrázó-3/ssárga/ kanca 2004 12 65,32
14 Mráz Tamás REÁL-SZÁLL FORMALIN Castilia Kft. KISB 2465 Formás I-5-2 (III.tm.)/Maxim Milon/1305 Maxim X-5 (XV. tm.)/sárga/ kanca 2007 12 68,97
15 Szotyori Nagy Kristóf GIDRAN RAZBEG 44 MYTOC Prosper LK GIDRAN 4434 Gidran Razbeg I-12/Andor Gidran-1 Kacér/1548 Andor/sárga/ mén 2005 16 67,40
16 Dobi Péter MAXIM SZIKRÁZÓ Magyar Lovas Kör KISB SZIKRÁZÓ I/HR 0,35 SÁBA/HAJDUDOROG MAXIM-99/sárga/ mén 1998 24 65,88
17 Herczeg Csaba ARANYÁGI KATICA Aranyági LK FURIOSO 3820 Hmvhely The Bart-15/North Star III-39 Katyusa/2413 North Star VIII-13/spej/ kanca 2005 24 66,79
18 Tenyei Tóth Attila SZIKRÁZÓ AJTONY Varga Ménes GYLE KISB 2700 BUGAC SZIKRÁZÓ-13/BOB HERCEG LÁRMÁS/2161 BOB HERCEG-1/szürke/ herélt 2005 24 69,24
Korlátugratás - nem sikerült a csúcsdöntés
182 centin hibátlan teljesítménnyel nyerte a CBA Korlátugratás versenyszámot Körtvélyessy Péter 7 éves Szépség nevű szürke kancáján. Ezzel Burucs Borbála és Lagarder 193 cm-s magyar rekordját, amit a Nemzeti Vágtán állított be, nem sikerült megdönteni. A 182 cm-s magasságon egy-egy verőhibával, holtversenyben második helyen végzett Burucs Barna Babett 28 nyergében és Majláth Csaba Urbinóval. Azonos magasságon egy-egy megállással esett ki Burucs Borbála Lagarderrel és Marton András PM Fairplay-jel.
CSI**- W Budapest indoor, Papp László Arena 29.11.-01.12.2013.
4th comp. - for the prize of Pilsner Urquell - Results
Art 238.2.1 Speed: 350 m/s High: 140 cm
St. Rider Nat Nr. Horse Sex/Age/Colour/Breed/Sire/Dam/Sire of Dam/ Owner Fault Time Prize
1 Jörne SPREHE GER 173 KICK LIKE BUM Gelding/11/Grey/BRAND/Kolibri/Katharina/Kronenkranic h xx/Sprehe Josef 0 56,52 660
2 Federico CIRIESI ITA 139 CONSTANCE Female/7/Bay/HANN/Contendro I/Casablanca/Caletto I/Berselli Cecilia 0 58,12 400
3 Oliver LAZARUS RSA 104 CATAN 13 Gelding/8/Chestnut/HOLST/Catoki/NMarina/Exorbitant/Puschak, Ursula 0 58,43 300
4 Sándor SZÁSZ HUN 27 LUFTIKUS BOY Male/9/Bay/BAVAR/Landprinz/Diana/Duktus/Spindler, Ljubica Banic 0 59,51 200
5 Jurgen STENFERT NED 146 QUEBEC I Gelding/9/dark bay//Quidam' S Rubin/Wondura/Werther/Elisabeth Boor 0 60,31 120
6 Pieter KEUNEN NED 189 CEDRICK 8 Gelding/9/Chestnut/OLDBG/Couleur- Rubin/Queen/Quattro B/Moormann, Rolf 0 60,73 90
7 Zsolt PIRIK HUN 11 SANTIAGO Male/14/Bay/KWPN/Calvaro/Hernita/Nimmerdor/Szuhai Gyula 0 62,59 60
8 Francesca CIRIESI ITA 142 CASIDO L Gelding/15/Bay/DWB/Cassini I/Catia L/Cascadeur/Alena Vasiljevova 0 63,03 50
9 Balázs HORVÁTH HUN 6 ZORDON Male/10/Chestnut/HSH/Ginus/Linda/Goliath/OMMI 0 63,15 40
10 Anna DMITRIEVA RUS 161 VIVALDI D Gelding/11/Grey/KWPN/Hold Up Premier/Relevante/Clinton/Anna Dmitrieva 0 63,52 40
11 Linda BRATOMI ITA 164 ATHENE Female/8/Bay/KWPN/Ovidius/Rakonda S/Holland/A.S.D. Ontario 0 66,4 20
12 Anton Martin BAUER AUT 191 VIPER VAN HUIZE RUISDAEL Male/8/Bay/SBS/Feliciano/In Action V/H Blokenhof/Dark D'Amour/Anton Martin Bauer 0 67,14 20
13 Zoltán LÁZÁR JR. HUN 20 LACRIMA DI FELICITA Female/10/Bay/OS/Careful/La Pigalle/Landadel/Lázár Zoltán 0 67,58
14 Fidel VOGT LIE 136 DR DOOLITTLE B Gelding/10/Bay/ISH/Radolin/Jetstream/Goliath Z/Fidel Vogt 0 68,87
15 Gerfried PUCK AUT 155 BALOU BLOM Gelding/9/Black//Balou du Rouet/Stern/Narew xx/Claudia Neureiter 0 70,31
16 DERIN DEMIRSOY TUR 148 COLINO Gelding/10/Bay/HOLST/Cassini I/Edelweiss 8/Athlet Z/Esra Demirsoy 1 79,29
17 Attila SZÁSZ HUN 40 CASSUCI Male/8/Grey//Cassini I/Zürzavar/Caos/Szász Attila 4 71,8
18 Ales OPATRNY CZE 107 FALCO UNION Gelding/8/Bay/BWP/Kashmir Van'T Schuttershof/Accenti Union/Cento/Opatrny Vaclav 7 85,73
19 Thomas RYAN IRL 151 CORISTAR Male/10/Grey/UNIRE/Campione/Coriana/Coriall/HS Sportpferde Gmbh & Lauren Hough 8 57,04
20 Paolo PAINI ITA 168 FLEUR VAN DE ROSHOEVE Female/8/Dark Bay/BWP/Nagano/Vinny Van De Roshoeve/Quickfeurer Van Koekshof/Soc. Agr. Riola 8 59,43
21 Laura Nina ASCHWANDEN SUI 150 NAO DE L'ORLE Gelding/12/Chestnut//Dino De Dampierre/Daphne De L'Orle/Quinquin Du Valon/Aschwanden Simone 8 68,73
22 Lidija GRUM SLO 125 FRAGILE VAN'T MEULENHOF Female/8/Bay/BWP/Calato/Carthina Z/Carthago/Lidija Grum 8 74,58
23 András JUN. KÖVY HUN 24 CORTINA Female/12/Bay/SWB/Cortus/Mirco Mint/Irco Marco/Airvent Zrt 8 74,65
24 Maria BIBIKOVA RUS 153 CARA Female/10/Grey/HOLST/Calato/Mela I/Latus II/Alexey Artemkin 8 75,47
25 Hana TRAVNER SLO 182 DUKA'S VICENTA Female/8/Bay/HOLST/Cento/Desy/Grundyman/Duka Invest D.O.O 9 77,05
26 Sevil SABANCI TUR 131 S I E C CASTELO BRANCO Gelding/11/Bay/BWP/Orlando/Lady/Lys De Darmen/Melisa Int. Reitzentrum Gmbh 9 79,27
27 Henk van de POL NED 198 CHANDLER II Male/10/Bay/////Johnsey Estates 11 87,93
28 Zoltán CZÉKUS HUN 38 APOLLÓ Gelding/11/Bay/HSH/Accarat/Karina/Justboy/C-Universal Kft. Czékus Zoltán 12 65,53
29 Zuzana ZELINKOVA CZE 117 FILICITA Female/7/Bay/HOLST/For Pleasure/Elfchen/Landgraf I/Ing. Olga Plachá 12 67,09
30 Rossen RAITCHEV BUL 133 PBM CALATO ZEUS Male/8/Bay/BAD-WÜ/Calato/Zauberhaft/Zeus/Kraft- Pfefferle, Bettina 13 79,38
31 Ágnes HEIBL HUN 44 SIMPLY YOU Female/11/Chestnut/AES/Play Boy V.H. Bloemenhof/Quality V.H. Bloemenhof/Full Speed V.H. 16 72,10
32 László TÓTH HUN 16 COMODUS Male/9/Grey/HSH/Corino/Liliom/Gold/Tóth László 16 89,59
33 Gyula ZÁRUG HUN 36 ZWEITZE Gelding/9/Bay/KWPN/Solitair/Elvera/Huzaar/Tőke Imre 18 96,81
34 Alexander SCHOENBERG GER 204 CARUSO 35 Gelding/11/Dark bay/HOLST/Carolus I/Karina XIV/Riverman/Dr. Ursula Schoenberg 25 76,08
35 Francesco TURTURIELLO ITA 167 CHANEL 353 Female/10/Bay/HOLST/Contendro I/Okarina III/Franklin/A.S.D. Ontario RET
CSI**- W Budapest indoor, Papp László Arena 29.11.-01.12.2013.
5th comp. - for the prize of TCHIBO - after the World Cup
Table C 239 High: 135 cm
St. Rider Nat Nr. Horse Sex/Age/Colour/Breed/Sire/Dam/Sire of Dam/Owner Fault Time Prize 2500
1 Alessandro COLOMBO ITA 158 WINNER Gelding/10/Dark Bay/KWPN/Ohorn/Raaltien Zan/Kenwood/Verri Viola 0 57,96 825
2 Diana MARSÁ-LAFARGE ESP 184 OURAL VILLELONGUE Gelding/11/Chestnut/SF/Papillon Rouge/Kambera Vilelongue/Hurlevent/Martine Lafarge 0 59,40 500
3 Chloe ASTON GBR 177 AMIGO T Gelding/8/Bay/KWPN/Padinus/N.Amelusi 6/Libero H/Mrs Joanne Aston 0 59,58 375
4 Antonio MARINAS SOTO ESP 203 PICASSO Gelding/9/Sorrel/CDE/Diamant de Semilly/Arnaque//Alejandro De Rafael 0 60,61 250
5 Balázs VARGA HUN 34 LOTTI Female/7/Bay/HSH/Toran/Carmen/Charisma II/Kabóka Kft. 0 62,41 150
6 Márton REISCHL HUN 21 LATINO Gelding/8/Bay/HSH/Le Cou Cou/Ronalda/Kemál-36/Hol-Ló 2000 Bt. 0 63,02 113
7 László GOMBOS HUN 2 EX UND HOPP Gelding/7/Bay/HANN/Embassy I/Fabienne/Fabriano/Kis István 0 63,93 75
8 András ZAJZON HUN 32 CONRAD Gelding/8/Dark Bay/HSH/Colonado/Bognár Moncsicsi/Justboy/Juhász Lóránt 0 64,00 62
9 Andrzej GLOSKOWSKI POL 98 CANOSO Male/8/Grey/HOLST/Contact Me/Icarlotta/Caletto I/Andrzej Golas 0 65,89 50
10 Gábor SZABÓ JR. HUN 31 TIMPEX BÖLCSÉSZ Female/9/Chestnut/HSH/Timpex Cabale/Hargita Hófehérke/Hargita/Timpex Kft., Tárbály István 0 66,18 50
11 Réka SZILÁGYI HUN 50 MEDEA OF BRIGHTNESS Female/11/Bay/BAVAR/Lord Sinclair/Fidora/Rasso/Szilágyi Réka 0 67,15 25
12 Jan jun. CIGAN SVK 200 MERCEDES Female/8/Chestnut//Candillord/Marion Vs1105/Duellano II/Romana Ambrozyova 0 67,97 25
13 Krisztián BÚZA HUN 29 AJANDEK Female/10/Grey//Merano I-38/Kinga/Chaot/Berghoffer Gizella 0 68,47
14 András MARTON HUN 4 PM FORTUNA Female/9/Bay/HSH/Fergar Mail/Cortina/Cortus/Airvent Zrt. 0 70,93
15 Tamás MRÁZ HUN 41 ASTRAL C Gelding/7/Bay/OS/Dollar Du Murier/Adriana C/Amati/Castilia Kft. 0 71,64
16 Sára HOLLÉ HUN 43 CASHEW Gelding/15/Bay/ZWEIB/Cash/Orchidee/Cutty Shark/Hollé Sára 0 71,86
17 Maria BIBIKOVA RUS 154 PALOMA Female/8/Bay//Power Pedro/Antaris/Attila/Bibikova, Maria 0 73,62
18 István MÁTÉ HUN 84 CAROUSA 2 Female/7/Bay/OS/Carinue/Sarouet/Baloubet De Rouet/Gyula Farm Miskolc Kft. 0 74,15
19 András JUN. KÖVY HUN 25 PIANO Female/9/Grey//Attila/Kobold/Amati/Zselic Farm Kft. 0 75,15
20 Alexandra VINDECZKER HUN 15 CALLI TOP Gelding/10/Dark Bay//Contendro/Silverlady/Sandro/Bánhegyi Zoltán 0 76,42
21 Gyula SZUHAI HUN 82 CARA KANN Gelding/7/Bay/OS/Carinue/Negresco D'Bonneville/Kannan/K.M.D. Samorin 0 77,49
22 Adrienn SZEGEDI HUN 14 CHARMEN Female/12/Grey/HSH/Charisma II/Kotta/Nadjar/Némethi Andrea 0 78,68
23 Attila TÉCSY HUN 13 ERAGON Gelding/11/Chestnut/HANN/Embassy I/Clarissa/Calypso II/Kiss István 0 80,22
24 George WHITAKER GBR 180 AXEL SPRINGS Gelding/8/Bay/KWPN/Phin Phin/Pascale/Concorde/Mrs Susan Boswell 0 81,19
25 Sevil SABANCI TUR 132 S I E C VITESSE K Male/11/Chestnut/KWPN/Heartbreaker/Sacha K/Corland/Melisa Int. Reitzentrum Gmbh 0 87,67
26 Edina RADÓ HUN 7 VOS LA LOI Gelding/11/Chestnut/KWPN/Hors La Loi II/Stella/Monaco/Hunland Trade Kft. 0 88,29
27 Emanuele GAUDIANO ITA 143 CAESARIO 6 Gelding/9/Dark Bay/WESTF/Cornet Obolensky/Paleika/Pilot/Sudheimer Hof / Thomas Sagel 0 93,35
28 Aron JAKAB ROU 175 MEPHISTO Gelding/11/Bay/////Aron Jakab 0 93,53
29 Anna DMITRIEVA RUS 159 COOL MAN 3 Gelding/8/Grey//Cristo/Janka/Bachus/Anna Dmitrieva ELI
30 Kristóf HEGEDÜS HUN 37 CANTONA R Gelding/11/Grey/WESTF/Carpaccio/Laconda/Lancer II/Thies, Alexander RET
31 Alexander SCHOENBERG GER 205 CLARICE S Female/10/Dark bay/WESTF/Cornet Obolensky/Loretta/Lancer Ii/Dr. Ursula Schoenberg RET
CSI**- W Budapest indoor, Papp László Arena 29.11.-01.12.2013.
7th comp. - For the prize of Bakonyerdő - Result
Art 238.2.1
Speed: 350 m/s High: 140 cm
St. Rider Nat Nr. Horse Sex/Age/Colour/Breed/Sire/Dam/Sire of Dam/Owner Fault Time Prize
1 Pieter KEUNEN NED 189 CEDRICK 8 Gelding/9/Chestnut/OLDBG/Couleur-Rubin/Queen/Quattro B/Moormann, Rolf 0 53,22 825
2 Jurgen STENFERT NED 146 QUEBEC I Gelding/9/dark bay//Quidam' S Rubin/Wondura/Werther/Elisabeth Boor 0 54,93 500
3 Balázs HORVÁTH HUN 6 ZORDON Male/10/Chestnut/HSH/Ginus/Linda/Goliath/OMMI 0 59,00 375
4 Réka SZILÁGYI HUN 50 MEDEA OF BRIGHTNESS Female/11/Bay/BAVAR/Lord Sinclair/Fidora/Rasso/Szilágyi Réka 0 59,87 250
5 Maria BIBIKOVA RUS 153 CARA Female/10/Grey/HOLST/Calato/Mela I/Latus II/Alexey Artemkin 0 60,41 150
6 Francesca CIRIESI ITA 142 CASIDO L Gelding/15/Bay/DWB/Cassini I/Catia L/Cascadeur/Alena Vasiljevova 4 52,88 113
7 George WHITAKER GBR 181 WILLETON Gelding/10/Chestnut/KWPN/Riverman/Siletto/Iroko/Mr. Ian Whitaker 4 53,03 75
8 Andreas BRENNER GER 197 CRONOS 17 Gelding/10/GREY/HOLST/Corrado I/Elsbe/Lord/PTT Group 4 53,98 62
9 Laura Nina ASCHWANDEN SUI 150 NAO DE L'ORLE Gelding/12/Chestnut//Dino De Dampierre/Daphne De L'Orle/Quinquin Du Valon/Aschwanden Simone 4 58,76 50
10 Chloe ASTON GBR 177 AMIGO T Gelding/8/Bay/KWPN/Padinus/N. Amelusi 6/Libero H/Mrs Joanne Aston 4 59,04 50
11 Attila TÉCSY HUN 13 ERAGON Gelding/11/Chestnut/HANN/Embassy I/Clarissa/Calypso II/Kiss István 4 59,73 25
12 Lidija GRUM SLO 125 FRAGILE VAN'T MEULENHOF Female/8/Bay/BWP/Calato/Carthina Z/Carthago/Lidija Grum 4 60,92 25
13 Zoltán LÁZÁR JR. HUN 20 LACRIMA DI FELICITA Female/10/Bay/OS/Careful/La Pigalle/Landadel/Lázár Zoltán 4 61,13
14 Zuzana ZELINKOVA CZE 117 FILICITA Female/7/Bay/HOLST/For Pleasure/Elfchen/Landgraf I/Ing. Olga Plachá 4 62,17
15 Sevil SABANCI TUR 131 S I E C CASTELO BRANCOTUR Gelding/11/Bay/BWP/Orlando/Lady/Lys De Darmen/Melisa Int. Reitzentrum Gmbh 4 62,94
16 Andrzej GLOSKOWSKI POL 98 CANOSO Male/8/Grey/HOLST/Contact Me/Icarlotta/Caletto I/Andrzej Golas 5 64,96
17 Hana TRAVNER SLO 182 DUKA'S VICENTA Female/8/Bay/HOLST/Cento/Desy/Grundyman/Duka Invest D.O.O 8 56,77
18 Alessandro COLOMBO ITA 158 WINNER Gelding/10/Dark Bay/KWPN/Ohorn/Raaltien Zan/Kenwood/Verri Viola 8 57,24
19 Attila SZÁSZ HUN 40 CASSUCI Male/8/Grey//Cassini I/Zürzavar/Caos/Szász Attila 8 63,66
20 Henk van de POL NED 198 CHANDLER II Male/10/Bay/////Johnsey Estates 11 74,49
21 Antonio MARINAS SOTO ESP 203 PICASSO Gelding/9/Sorrel/CDE/Diamant de Semilly/Arnaque//Alejandro De Rafael 12 55,65
22 Zdenek HRUSKA CZE 106 CALATA Female/11/Grey//Calato/Lantana Iii/Acord II/Dana Kovacova 12 62,10
23 András MARTON HUN 4 PM FORTUNA Female/9/Bay/HSH/Fergar Mail/Cortina/Cortus/Airvent Zrt. 16 59,24
24 András JUN. KÖVY HUN 24 CORTINA Female/12/Bay/SWB/Cortus/Mirco Mint/Irco Marco/Airvent Zrt 16 63,77
25 Gerfried PUCK AUT 156 DISARONNO VT Gelding/10/Bay/BWP/Emilion/Trivial/Dominard/Van Tilburg Dennis Bvba 20 77,70
26 Adrienn SZEGEDI HUN 14 CHARMEN Female/12/Grey/HSH/Charisma II/Kotta/Nadjar/Némethi Andrea 29 64,10
27 Federico CIRIESI ITA 139 CONSTANCE Female/7/Bay/HANN/Contendro I/Casablanca/Caletto I/Berselli Cecilia ELI
28 Gábor SZABÓ JR. HUN 31 TIMPEX BÖLCSÉSZ Female/9/Chestnut/HSH/Timpex Cabale/Hargita Hófehérke/Hargita/Timpex Kft., Tárbály István ELI
29 Paolo PAINI ITA 169 REVE DES ETISSES Gelding/8/Bay/SF/Kannan/Odivine Des Etisses/Quidam De Revel/Castelforte Srl RET
tovább Vissza a Hírek-hez
|