somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Augusztus
HKSCPSV
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
Military Európa Bajnokság; Malmő (Svédország)2013. aug. 29--szept.1. 2

Cross Contry
                                                                                                                                

Dressage/                                            Dressage             Dressage        Cross-Country  Cross-Country
Rank  No.  Rider              Horse          Points  Percen  Score   Rank  Faults   Time    Score   Rank

1.  53  Michael JUNG      Halunke FBW      607 80,93  28,60  1.   0,00  10:27  28,60   1.
2.  60  William FOX-PITT     Chilli Morning      567 75,60  36,60  2.   0,00  10:24  36,60   2.
3.  56  Ludwig SVENNERSTÅL   Shamwari 4       562 74,93  37,60  3.   0,40  10:31  38,00   3.
4.  17  Ingrid KLIMKE      FRH Escada JS      553 73,73  39,40  4.   0,00  10:19  39,40   4.
5.  40  Sara ALGOTSSON-OSTHOLT Reality 39        547 72,93  40,60  6.   0,00  10:24  40,60   5.
6.  20  Niklas LINDBÄCK     Mister Pooh       540 72,00  42,00  10.   0,00  10:19  42,00   6.
7.  55  Nicolas TOUZAINT     Lesbos         546 72,80  40,80  7.   1,20  10:33  42,00   7.
8.  51  Peter THOMSEN     Horseware's Cayenne    547 72,93  40,60  5.   2,00  10:35  42,60   8.
9.  44  Kristina COOK      Miners Frolic       533 71,07  43,40  12.   0,00  10:19  43,40   9.
10.  1  Dirk SCHRADE      Hop and Skip       529 70,53  44,20  13.   0,00  10:22  44,20   10.
11.  57  Tim LIPS        Keyflow        545 72,67  41,00  8.   3,20  10:38  44,20   11.
12.  61  Vittoria PANIZZON     Borough Pennyz      528 70,40  44,40  15.   0,00  10:30  44,40   12.
13.  19  Astier NICOLAS      Piaf de b'Neville      520 69,33  46,00  19.   0,00  10:20  46,00   13.
14.  4  Frida ANDERSÉN     Herta         520 69,33  46,00  18.   0,00  09:59  46,00   14.
15.  39  Donatien SCHAULY MDL   Séculaire        513 68,40  47,40  23.   0,00  10:25  47,40   15.
17.  13  Arnaud BOITEAU     Quoriano 'ENE HN'     513 68,40  47,40  22.   1,60  10:34  49,00   17.
19 . 29  Benjamin WINTER     Ispo         509 67,87  48,20  28.   2,00  10:35  50,20   19.
20.  52  Carlos DÍAZ FERNÁNDEZ  Iberon CP        496 66,13  50,80  36.   0,00  10:07  50,80   20.
21.  42  Eveline BODENMÜLLER   Jiva de la Brasserie CH    505 67,33  49,00  30.   3,20  10:38  52,20   21.
22.  9  Luisa PALLI       Lalia della Nave      488 65,07  52,40  39.   0,00  10:26  52,40   22.
23.  27  Linda ALGOTSSON    La Fair        487 64,93  52,60  42.   0,00  10:27  52,60   23.
24.  38  Sam WATSON      Horseware Bushman     489 65,20  52,20  38.   0,40  10:31  52,60   24.
25.  7  Joris VAN SPRINGEL    Lully des Aulnes      486 64,80  52,80  43.   0,00  10:27  52,80   25.
26.  14  Sandra GUSTAFSSON    Top Select       476 63,47  54,80  48.   0,00  10:16  54,80   26.
27.  31  Sanna SILTAKORPI    Lucky Accord      518 69,07  46,40  20.   9,60  10:54  56,00   27.
28.  5  Andrew HEFFERNAN    Millthyme Corolla     498 66,40  50,40  34.   6,40  10:46  56,80   28.
30.  33  Johan LUNDIN      Johnny Cash       461 61,47  57,80  53.   0,00  10:14  57,80   30.
32.  12  Dag ALBERT      Tubber Rebel       457 60,93  58,60  55.   0,00  10:13  58,60   32.
33.  36  Clare ABBOTT      Euro Prince       455 60,67  59,00  57.   0,00  10:26  59,00   33.
34.  23  Lisa SABBE       GQ (Prince of Rides)    462 61,60  57,60  52.   2,00  10:35  59,60   34.
35.  16  Anna HASSÖ      Clover         499 66,53  50,20  32.   9,60  10:54  59,80   35.
36.  18  Sarah ENNIS       Sugar Brown Babe     516 68,80  46,80  21.   16,40  11:11  63,20   36.
37.  32  Malin PETERSEN     Sofarsogood       419 55,87  66,20  60.   0,00  10:02  66,20   37.
38.  35  Albert HERMOSO FARRAS  Hito CP        491 65,47  51,80  37.   15,60  11:09  67,40   38.
39.  47  Isabelle (Izzy) TAYLOR   KBIS Briarlands Matilda   540 72,00  42,00  9.   27,60  10:49  69,60   39.
40.  28  Jim NEWSAM      Magennis        465 62,00  57,00  51.   13,20  11:03  70,20   40.
41.  34  Lino PAPARELLA     Dunbeggin Imp      477 63,60  54,60  47.   26,00  11:35  80,60   41.
42.  50  Lionel GUYON      Nemetis de Lalou     497 66,27  50,60  35.   30,40  10:56  81,00   42.
43.  8  Pippa FUNNELL      Mirage d'Elle       512 68,27  47,60  25.   40,00  11:20  87,60   43.
44.  2  Austin O'CONNOR     Ringwood Mississippi    488 65,07  52,40  40.   37,20  11:13  89,60   44.
45.  48  Jan VAN BEEK      Rinus         498 66,40  50,40  33.   39,60  12:09  90,00   45.
46.  6  Sébastien POIRIER     Tarango de Lully CH    457 60,93  58,60  54.   34,80  11:07  93,40   46.
47.  22  Jasmin GAMBIRASIO    Thats It        452 60,27  59,60  58.   42,40  11:26  102,00   47.
48.  26  Alena TSELIAPUSHKINA   Passat         401 53,47  69,80  61.   32,80  11:52  102,60   48.
49.  49  Jaroslav HATLA      Westwinds El Divo     510 68,00  48,00  26.   56,00  12:00  104,00   49.
50.  30  Peter Tersgov FLARUP    CTS Twin Peaks      508 67,73  48,40  29.   64,80  11:32  113,20   50.
51.  45  Stefano FIORAVANTI    Nodin d'Orval      526 70,13  44,80  16.   92,80  13:32  137,60   51.
52.  21  Elaine PEN       Vira         482 64,27  53,60  46.   84,40  11:31  138,00   52.
  58  Felix VOGG       Onfire         535 71,33  43,00  11.   RT XC
  43  Xavier SNACKERS     Ramses de Hurtebise Ewalco  499 66,53  50,20  31.   RT XC
  54  Joseph MURPHY     Electric Cruise      528 70,40  44,40  14.   EL XC
  24  Lucy WIEGERSMA     Simon Porloe       524 69,87  45,20  17.   EL XC
  15  Evgenia VYSOTSKAYA   Perfekt        485 64,67  53,00  44.   EL XC
  41  Althea BLEEKMAN     Ziomf         484 64,53  53,20  45.   EL XC
  10  Viachaslau POITA     Dervish        472 62,93  55,60  49.   EL XC
  11  Igor ATROHOV      Indigo Pyreneen      456 60,80 58,80 56.     EL XC
  46  Aliaksandr FAMINOU    Ekstrakt        441 58,80 61,80 59.     EL XC

1,2,3,4,5,6,7a,7b,8,9a,9b,10a,10b,10c,11,12,13a,13b,14,15,16,17,1819a,19b,20,21,22a,22b,22c,23,24,25,26,27a,27b,27c,28,29,30a,30b,31, =31 akadály 42 erőkifejtés

61 Résztvevő
*) Team rider  ¹) Errors of course
1r=1 refusal, 2r=2 refusals, 3r=3 refusals, bfd=Breaking a frangible obstacle/device, fR=fall rider, fH=fall horse, dr=dangerous riding,
rt=retired, el=eliminated, dq=disqualified, wd=widthdrawn, fd=fence down
Csapat eredmények a terep után      Dressage       Cross contry
No. Rider                         Horse        Score  Rank    Score  Rank
1.  Germany                                     112,20  1.            112,20  1.

53   Michael JUNG         Halunke FBW     28,60   1.   28,60   1.
17   Ingrid KLIMKE         FRH Escada JS      39,40   4.   39,40   4.
1   Dirk SCHRADE         Hop and Skip      44,20   13.  44,20   10.
37   Andreas DIBOWSKI       FRH Butts Avedon     48,00   27.  48,00   16.
Csapatvezető: Hans MELZER
2.  Sweden                                      120,20  2.   120,60  2.
56   Ludwig SVENNERSTÅL      Shamwari 4       37,60   3.   38,00   3.
40   Sara ALGOTSSON-OSTHOLT    Reality 39       40,60   6.   40,60   5.
20   Niklas LINDBÄCK        Mister Pooh       42,00   10.  42,00   6.
4   Frida ANDERSÉN        Herta         46,00   18.  46,00   14.
Csapatvezető: Staffan LIDBECK
3.  France                                       134,20  4.   135,40  3.
55   Nicolas TOUZAINT       Lesbos        40,80   7.   42,00   7.
19   Piaf de b'Neville         Astier NICOLAS     46,00   19.  46,00   13.
39   Donatien SCHAULY MDL     Séculaire       47,40   23.  47,40   15.
3   Karim Florent LAGHOUAG     Punch de l'Esques     55,60   50.  57,20   29.
Csapatvezető: Thierry TOUZAINT
4.   Italy                                         150,40  8.   162,20  5.
61   Vittoria PANIZZON       Borough Pennyz      44,40   15.  44,40   12.
9   Luisa PALLI          Lalia della Nave      52,40   39.  52,40   22.
25   Giovanni UGOLOTTI       Stilo Kontika       52,60   41.  58,20   31.
45   Stefano FIORAVANTI       Nodin d'Orval      44,80   16.  137,60  51.
Csapatvezető: Andrea WHITE
5.  Belgium                                  150,40  8.  162,20  5.
59   Lara DE LIEDEKERKE      Ducati van den Overdam   47,40   23.  49,80   18.
7   Joris VAN SPRINGEL       Lully des Aulnes      52,80   43.  52,80   25.
23   Lisa SABBE          GQ (Prince of Rides)    57,60   52.  59,60   34.
43   Xavier SNACKERS        Ramses de Hurtebise Ewalco  50,20   31.  1.000,00
Csapatvezető: August DESMEDT
6.  Great Bitain                                125,20  3.   167,60  6.
60   William FOX-PITT       Chilli Morning      36,60   2.   36,60   2.
44   Kristina COOK         Miners Frolic      43,40   12.  43,40   9.
8   Pippa FUNNELL        Mirage d'Elle      47,60   25.  87,60   43.
24   Lucy WIEGERSMA       Simon Porloe      45,20   17.  1.000,00
Csapatvezető: Yogi BREISNER
7.  Ireland                                       143,40  6.   205,40  7.
38   Horseware Bushman       Sam WATSON      52,20   38.  52,60   24.
18   Sarah ENNIS Sugar        Brown Babe       46,80   21.  63,20   36.
2   Austin O'CONNOR        Ringwood Mississippi    52,40   40.  89,60   44.
54   Joseph MURPHY        Electric Cruise      44,40   14.  1.000,00
Csapatvezető: Nick TURNER
8.  Netherlands                                     144,60  7.   239,00  8.
57   Tim LIPS           Keyflow        41,00   8.   44,20   11.
5   Andrew HEFFERNAN       Millthyme Corolla     50,40   34.  56,80   28.
21   Elaine PEN          Vira         53,60   46.  138,00  52.
41   Althea BLEEKMAN       Ziomf         53,20   45.  1.000,00
Csapatvezető: Martin LIPS
9.  Switzerland                                             150,60  9.   247,60   9.
42   Eveline BODENMÜLLER      Jiva de la Brasserie CH    49,00   30.  52,20    21.
6   Sébastien POIRIER        Tarango de Lully CH    58,60   54.  93,40    46.
22   Jasmin GAMBIRASIO       Thats It        59,60   58.  102,00   47.
58   Felix VOGG          Onfire        43,00   11.  1.000,00
Csapatvezető: Hans Jakob FÜNFSCHILLING
10.  Belarus                                                        187,20  10.  2.102,60   10.
26   Alena TSELIAPUSHKINA     Passat         69,80   61.  102,60   48.
10   Viachaslau POITA        Dervish        55,60   49.  1.000,00
46   Aliaksandr FAMINOU       Ekstrakt        61,80   59.  1.000,00

10 Teams   Technical Delegate: Patricia CLIFTON (GBR)
 

tovább


Vissza a Hírek-hez
 

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Egy blog rólam, velem, mert szeretek ide írni. Ðzsí. *** Augusztus 25-én PlayDay, azaz játéknap sok-sok nyereménnyel! :)    *****    Tudod hol van és mit jelent a horoszkópodban a Felszálló holdcsomópont? A Chiron? A Lilith? Én megmondom.Látogass meg!    *****    Gyere és nézd meg a lovas és állatos blogom.Különbözõ érdekes történetekkel és sok friss blogbejegyzéssel.Jó nézelõdést!    *****    Ünnepi minijáték vár rád! Kattanj rá, küldd be a megoldást, és NYERJ! =)    *****    Az ASZTRO-suli mindenkit Szeretettel vár. Tanuld meg az asztrológiát a saját horoszkópod elemzésével -TELJESEN INGYEN!    *****    A csillagjövõ asztrológia portálon akció! Születési horoszkóp + 3 év elõrejelzés + Párkapcsolati elemzés 2000 Ft. katt!    *****    Szereted a humort, jó zenéket? Szeretnél ilyen mûsorban részt venni? Keress oldalamon!    *****    "Revealing the truth is like setting a match on fire. It can bring light or set your world on fire." | PROJECT D.C.    *****    PROJECT DC egy futurisztikus-disztópikus SZEREPJÁTÉK! Bármikor szívesen látjuk a csatlakozókat!    *****    Ne maradj le semmirõl, értesülj elsõ kézbõl a Selena Gomezzel kapcsolatos hírekrõl! Hat éve várja a látogatókat az oldal    *****    Református exmisszus-gyakornok, jégkorong, izomautók, rap zene. Igen, ez mind én vagyok! Hogyan? Nézz be és megtudod! :)    *****    Szeretsz írni? Lenne egy jó témád, amit megosztanál másokkal? Akkor kattints, és nyerj egy vendégposztot nálam! :)    *****    Kedveled Ian Somerhaldert? Odáig vagy a szépséges színésznõért, Nina Dobrevért? Kattints! Nem csak TVD rajongóknak!    *****    Szeretsz filmet nézni? Akkor itt a helyed! Nézz filmet facebook messengeren. Klikk ide!!!!    *****    MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER / egy májusban született lány blogja / MAYFLOWER    *****    DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE! DESIGN KÉSZÍTÕT KERESEK! 100 KREDIT ÉS MEGJELENÉS JÁR ÉRTE!    *****    ***Egy blog. Egy lány. Egy élet.*** Ðzsí blogol. *G-PORTÁL KÖZÖSSÉGMENTÉS ugyanitt. Ha hiányzik a régi közösség.*BLOG***    *****    Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok | Furry Fandom | Antropomorf Állatok    *****    Nézz filmet facebook messengeren!!!! Klikk! Klikk!    *****    ONMYMIND \\ EGY ÁTLAGOS SRÁC BLOGOL MINDENRÕL AMI ESZÉBEJUT \\ ZENE, CIKKEK, KRITIKA? KATTINTS ÉS OLVASS MOST KEDVEDRE