CDNB* BASF-Talentum Kupa 2013.május 25-26
Verseny ideje: 2013.05.25-2013.05.26 Típusa: CDN-B* - kategória
Helyszíne: Páty BELLANDOR
# Nevezés lezárása Nevezési díj (HUF) Boxdíj (HUF)
2013.05.21 22:00 4000 16000
Rendező neve: Bellandor LK
Versenyigazgató: Dr. Terék Sándor Versenybíróság: Elnök: Berényi Miklós (I. osztályú) Bíró 1: Franyó Barbara (I. osztályú) Bíró 2: Ilyés Csaba (I. osztályú) Bíró 3: Vigh Marianna (III. osztályú)
Pálya és egyéb információk:Versenypálya : 20*60 homok textil Melegítőpálya: 20*60 homok textil
A www.nevezesdijlovas.hu oldalon megjelenő start információk tájékoztató jellegűek. Az előzetes startlista pénteken délutántól megtekinthető a http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu olda-lon.
A versenyt megelőző napon 16:00-tól rajtengedély vizsgát tartunk. Jelentkezés a www.rajtengedely.hu oldalon keresztül.
NEVEZÉSI INFORMÁCIÓK: A nevezéseket a http://nevezesdijlovas.hu web-oldalon, az online nevezések menüpontban kérjük leadni.
SZABÁLYZAT: A versenyre a Magyar Díjlovagló Szabályzat szabályai vonatkoznak. A Szabályzat elérhető a http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu/index.php?page=167 linken.
FIGYELEM, szabályozás változások! 2013-tól megváltozott a kobak viselés szabályozása. A határozat száma: 2/2013. (2013.01.19.) .) A határozat elérhetősége: http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu/index.php?page=253
DÍJAZÁS: MDSZ 36 § 2.2 és 11/2013. határozat (2013.02.17.)
PÉNZDÍJ: 13/2013. (2013.02.17.)
INFINITI Kupa:
A verseny alatt megrendezésre kerül az INFINITI Kupa. Az L és póni feladatokban a két nap összesített eredménye alapján az 1-3 helyezett pénzdíjban részesül.
L kategória 50.000.-Ft (25.000/15.000/10.000.-Ft)
Póni kategória 50.000.-Ft (25.000/15.000/10.000.-FT)
TOVÁBBI FELTÉTELEK: Érvényes ló útlevél (1 évnél nem régebbi, érvényes vérvizsgálati eredmény, 6 hónapnál nem régebbi lóinfluenza), sportlóbejelentés, érvényes klubtagság és ver-senyzői engedély, sportorvosi vizsgálat. Érvényes ló útlevéllel nem rendelkező lovak a helyszínre nem léphetnek be. A lóútleveleket érkezéskor az Irodán kérjük leadni. Az iratok leadását követően a versenyiroda az állatorvossal közösen ellenőrzi azok hiánytalan meglétét, érvényességét. A versenyirodától a versenyző az iratokat csak a pénzügyi elszámolást követően kapja vissza.
A határidő után lemondott nevezések vagy meg nem jelenés esetén a verseny rendező a nevezési és box díjra igényt tart.
BOX: A box díjak az almozást tartalmazzák. Kérésre napi 800 Ft-ért szénát biztosítunk. Teljes ellátás napi 1.500 Ft.
FIGYELEM! BOX CSAK A TELJES HÉTVÉGÉRE FOGLALHATÓ ÉS FIZETENDŐ (RÉSZNAPOK NINCSENEK)!
A verseny lebonyolításának tervezete:
szám napja:2013.05.25
Versenyszám neve elbírálás startdíj(HUF) vsz info Bajnokság pénzdíj
E4 2011 Összevont bíráskodás 3000 BASF-Talentum Kupa
A4 2011 Összevont bíráskodás 3000 BASF-Talentum Kupa
L5 2011 Összevont bíráskodás 3000 BASF-Talentum Kupa
Licensz szerző_3 2011 3 Bíró 3000 Licensz szerző versenyszám
4 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 4 é) Összevont bíráskodás 3000 Nyitott 4-5 éves lovak részére
6 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 5 é minősítő) Összevont bíráskodás 3000 Nyitott 5-6 éves lovak részére
5 éves Fiatal Díjló_A3_2011 Összevont bíráskodás 3000 Nyitott 5-6 éves lovak részére
LM5 2011 3 Bíró 3000
Pony előkészítő feladat 2012 3 Bíró 3000
Fiatal lovas előkészítő feladat 2009 3 Bíró 3000
M8 2011 3 Bíró 3000
FEI Junior előkészítő versenyfeladat 2009 3 Bíró 3000
Intermediaire I. 2009 3 Bíró 3000
V. szám napja:2013.05.26
Versenyszám neve elbírálás startdíj(HUF) vsz info Bajnokság pénzdíj
E5 2011 Összevont bíráskodás 3000 BASF-Talentum Kupa
A5 2011 Összevont bíráskodás 3000 BASF-Talentum Kupa
L6 2011 Összevont bíráskodás 3000 BASF-Talentum Kupa
Licensz szerző_4 2011 3 Bíró 3000 Licensz szerző versenyszám
LM6 2011 3 Bíró 3000
4 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 4 é) Összevont bíráskodás 3000 Nyitott 4-5 éves lovak részére
6 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 5 é döntő) Összevont bíráskodás 3000 Nyitott 5-6 éves lovak részére
5 éves Fiatal Díjló_A4_2011 Összevont bíráskodás 3000 Nyitott 5-6 éves lovak részére
FEI Pony csapatfeladat 2012 3 Bíró 3000
M9 2011 3 Bíró 3000
FEI Junior csapatfeladat 2009 3 Bíró 3000
Fiatal lovas csapatfeladat (2009) - Szt. György díj 3 Bíró 3000
57 versenyző, 69 ló, 143 start
Eredmények:
E4 2011 20 x 40 m Elbírálás: Összevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Bárdos Alexandra OMMI BIOFARM Egyesület II. oszt.(felnõtt) 1 6,7 67
Malaczkov Fanni BAKAAI (PÓNI) GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 2 6,6 66
Jére Kinga BORNEMISSZA BERTA Bellandor LK II. oszt.(ifi) 3 6,4 64
Pachl Gergely MIKES P DÓRA LK II. oszt.(ifi) 4 6,3 63
Burger Orsolya BJÖRJEN FAN OLTERTERP Gödöllői Lovas SE II. oszt.(felnõtt) 5 6,2 62
Udvaros Gertrúd Katalin JASPER (PÓNI) Equi-Plus LSE II. oszt.(ifi) 6 6 60
Kürtös Adria-Mária ÉJFÉL Equi-Plus LSE II. oszt.(ifi) 7 5,8 58
A4 2011 20 x 40 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Lucia Nasticka SIMON SVK II. oszt.(ifi) 1 6,9 69
Patik Csenge Kata ZANDER VAN BEEKHOF Bálint László SC II. oszt.(ifi) 2 6,6 66
Janik Valéria ROLAND Colonado Lovasiskola SE II. oszt.(felnõtt) 3 6,4 64
Malaczkov Fanni BAKAAI (PÓNI) GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 4 6,3 63
Weppler-Brahm Daisy HERZENSHELDIN Csömöri LTKE II. oszt.(felnõtt) 5 6,2 62
Bárdos Alexandra OMMI BIOFARM Egyesület II. oszt.(felnõtt) 5 6,2 62
Horváth Viktória Diána BLACK ROCK GO FAST SHS II. oszt.(felnõtt) 7 6,1 61
Gerti Holler DON RICARDO Caballus Club II. oszt.(felnõtt) 7 6,1 61
Kürtös Adria-Mária ÉJFÉL Equi-Plus LSE II. oszt.(ifi) 9 6,0 60
Rácz Zsófia SZÉPLAK SZÉPIKE Full-Metál Horse LK Egy II. oszt.(ifi) 9 6,0 60
Fekete Réka CARAMEL "F" Hetényegyházi Hullám II. oszt.(ifi) 9 6,0 60
Szabó Renáta HELLO KITTY Alexi Lovasközpont II. oszt.(ifi) 12 5,9 5,0
Ősz Szabó Dóra COLOMBUS Pellet Hungary LSE II. oszt.(ifi) 12 5,9 59
Pocsai Eszter FEO-FAKHAN Kisbábolna LK II. oszt.(ifi) 14 5,8 58
Udvaros Gertrúd Katalin JASPER (PÓNI) Equi-Plus LSE II. oszt.(ifi) 15 5,7 57
Jére Kinga BORNEMISSZA BERTA Bellandor LK II. oszt.(ifi) 16 5,6 56
Pachl Áron MIKES P DÓRA LK II. oszt.(ifi) 17 5,5 55
L5 2011 20 x 40 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Janik Valéria ROLAND Colonado Lovasiskola SE II. oszt.(felnõtt) 1 6,5 65
Fekete Réka CARAMEL "F" Hetényegyházi Hullám II. oszt.(ifi) 2 6,3 63
Patik Csenge Kata ZANDER VAN BEEKHOF Bálint László SC II. oszt.(ifi) 3 6,2 62
Stage Carola BON JOVI H Magyar Póni Klub Sz. II. oszt.(felnõtt) 3 6,2 62
Rácz Zsófia SZÉPLAK SZÉPIKE Full-Metál Horse LK Egy II. oszt.(ifi) 5 6,1 61
Gerti Holler DON RICARDO Caballus Club II. oszt.(felnõtt) 6 5,7 57
Lucia Nasticka ROLAND SVK II. oszt.(ifi) 7 5,8 58
Ősz Szabó Dóra COLOMBUS Pellet Hungary LSE II. oszt.(ifi) 8 5,6 56
Farkas Tünde FURIOSO-97 SZÍNFOLT Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(felnõtt) 9 5,0 50
Licensz szerzõ_3 2011 20 x 40 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Viczián (Rudenko) Ludmila CSILLAG Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(felnőtt) 1 240,5 60,12 234,5 58,62 241 60,25 716 59,66
Szűcs Judit RASCOLINA Alexi Lovasközpont II. oszt.(felnőtt) 2 236 59 237 59,25 225,5 56,37 698,5 58,20
Simon Szilvia DUTSE EQUIMARK LK. I. oszt.(felnőtt) 1 252,5 63,12 249,5 62,375 252 63 754 62,83
Lucia Nasticka ROLAND SVK I. oszt.(felnőtt) 2 249,5 62,37 249 62,25 248 62 746,5 62,20
4 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 4 é) 20 x 60 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Pachl Péter GOLD FEVER DÓRA LK I. oszt.(felnõtt) 1 7,9 79,00
6 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 5 é minősítő) 20 x 60 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Lucia Nasticka SIMON SVK II. oszt.(felnõtt) 1 7,3 73,00
Cserpák Beatrix RUBINELLA HUN II. oszt.(felnõtt) 2 6,4 64,00
5 éves Fiatal Díjló_A3_2011 20 x 60 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Pachl Péter PANNON ROYAL REXTON Dóra LK I. oszt.(felnőtt) 1 7,98 79,80
Komjáthy György FILOU Ádám Zoltán LK I. oszt.(felnőtt) 2 7,94 79,94
Bálint Tamás SANDON Vin Bau SE II. oszt.(felnőtt) 3 7,8 78,00
Bálint Tamás SANDRO HIT BOSS Vin Bau SE II. oszt.(felnőtt) 4 7,58 75,80
Kappel Edit CONVERSANO XXVII-29 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 5 7,34 73,40
Horváth Viktória Diána BLACK ROCK GO FAST SHS II. oszt.(felnőtt) 6 7,0 70,00
Siklósi Vera ADAGIO Pondera Lovas SE II. oszt.(felnőtt) 7 6,76 67,60
Ballun Katalin FIDER KEY OF SUCCESS Sóskúti LK. II. oszt.(felnőtt) 8 6,6 66,00
Ballun Katalin FIDER GOLD Sóskúti LK. II. oszt.(felnőtt) 9 6,52 65,20
Dancsóné Vladár Márta SHASTA GO FAST SHS II. oszt.(felnőtt) 10 6,4 64,00
LM5 2011 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Nina Göbel DREAMLAND Dobogómajor LSE I. oszt.(felnőtt) 1 230 65,71 232 66,28 234 66,85 696 66,28
Szűcs Judit RASCOLINA Alexi Lovasközpont II. oszt.(felnőtt) 1 197,5 56,42 205,5 58,71 204,5 58,42 607,5 57,85
Veronika Lomnicka HIS HONESTY SVK I. oszt.(felnőtt) 2 223 63,71 223,5 63,85 223,5 63,85 670 63,80
Veronika Lomnicka DON QUATTRO SVK I. oszt.(felnőtt) 3 218,5 62,42 205,5 58,71 210 60,00 634 60,38
Póni ek 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Kappel Edit FAVORY XXVIII-53 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 1 237,5 59,37 238 59,5 249 62,25 724,5 60,37
Szőke-Tóth Berill CASPER F (PÓNI) Fülöp Kft. II. oszt.(ifi) 1 262,5 65,62 263,5 65,87 269,5 67,37 795,5 66,29
Rapi Kitti Krisztina SIMSALABIM /PÓNI/ Ádám Zoltán LK II. oszt.(ifi) 2 2 252,5 63,12 261,5 65,37 258,5 64,62 772,5 64,375
Pachl Benedek EQUESTRICONS TESSALONIKI DÓRA LK II. oszt.(ifi) 3 3 245,5 61,375 3 250 62,5 3 255,5 63,87 751 62,58
Fiatal lovas ek 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Pachl Péter KOHEILAN TAJMIR P DÓRA LK I. oszt.(felnőtt) 1 231,5 64,30 226 62,77 230,5 64,02 688 63,70
Zsadányi Viktória DE LA VITA GO FAST SHS I. oszt.(ifi) 2 217 60,27 211 58,61 231 64,16 659 61,01
Solti Fanni RIF DU MADON 88 Bellandor Lovas Klub Egy I. oszt.(ifi) 3 221 61,38 219,5 60,97 215,5 59,86 656 60,74
M8 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Kardos Adrienn CELINE Apassionata LK SE I. oszt.(ifi) 1 221 61,38 230 63,88 228,5 63,47 62,91 66,28
Kappel Edit FAVORY XXVIII-5 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 2 223,5 62,08 216 60,00 221,5 61,52 61,20 57,85
Serester Ágnes FERNANDO ROYAL Pondera LSE I. oszt.(ifi) 3 209 58,05 206,5 57,36 220 61,11 58,84 63,80
Nina Göbel WOLKENBUMMLER Dobogómajor LSE I. oszt.(felnőtt) 4 207,5 57,63 208,5 57,91 210,5 58,47 58,00 60,38
Junior EK 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Bulyovszky Anna SALENKA GO FAST SHS I. oszt.(felnőtt) 1 220 64,705 227 66,76 230 67,64 677 66,37
Pachl Péter LUPI II DÓRA LK I. oszt.(felnőtt) 2 216,5 63,67 221 65,00 218 64,11 655,5 64,26
Kardos Adrienn CELINE Apassionata LK SE I. oszt.(ifi) 3 225,5 66,32 215,5 63,38 213,5 62,79 654,5 64,16
Zsadányi Viktória WHITE PEARL GO FAST SHS I. oszt.(ifi) 4 213 62,64 203,5 59,85 216,5 63,67 633 62,05
Kappel Edit PLUTO XXXII-4 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 5 202,5 59,55 210,5 61,91 211,5 62,20 624,5 61,22
Szebényi Dániel LARINA Budapesti Lovas Klub I. oszt.(felnőtt) 6 203 59,70 205 60,29 205 60,29 613 60,09
Intermediaire 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Farkas Katalin ABSYNTHE Kwizda SE I. oszt.(felnőtt) 1 258,5 68,02 264 69,47 256 67,36 778,5 68,28
Gyulai Zsuzsanna WENKE Equi-Plus LSE I. oszt.(felnőtt) 2 238 62,63 241,5 63,55 234,5 61,71 714 62,63
Kemény Zsuzsanna MARITIME Equi-Plus LSE I. oszt.(felnőtt) 3 242,5 63,81 237,5 62,5 228 60,00 708 62,10
Gyulai Zsuzsanna RHAPSODY 23 Equi-Plus LSE I. oszt.(felnőtt) 4 223,5 58,81 225 59,21 229,5 60,39 678 59,47
E5 20 x 40 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Malaczkov Fanni BAKAAI (PÓNI) GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 1 6,3 63
Bárdos Alexandra OMMI BIOFARM Egyesület II. oszt.(felnőtt) 2 6,2 62
Jére Kinga BORNEMISSZA BERTA Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(ifi) 3 6,00 60
Burger Orsolya BJÖRJEN FAN OLTERTERP Gödöllői Lovas SE II. oszt.(felnőtt) 4 5,9 59
Udvaros Gertrúd Katalin JASPER (PÓNI) Equi-Plus LSE II. oszt.(ifi) 5 5,6 56
Németh Erika VEZÉR GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 1 VK 6,5 65
Dénes Emma RASCALE Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(ifi) 2 VK 5,5 55
A5 20 x 40 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Patik Csenge Kata ZANDER VAN BEEKHOF Bálint László SC II. oszt.(ifi) 1 7,1 71
Horváth Viktória Diána BLACK ROCK GO FAST SHS II. oszt.(felnőtt) 2 7,0 70
Szabó Renáta HELLO KITTY Alekszi Lovasközpont SE II. oszt.(ifi) 3 6,5 65
Bárdos Alexandra OMMI BIOFARM Egyesület II. oszt.(felnőtt) 4 6,4 64
Malaczkov Fanni BAKAAI (PÓNI) GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 5 6,3 63
Burger Orsolya BJÖRJEN FAN OLTERTERP Gödöllői Lovas SE II. oszt.(felnőtt) 6 6,2 62
Rácz Zsófia SZÉPLAK SZÉPIKE Full-Metál Horse LK Egy II. oszt.(ifi) 7 6,1 61
Weppler-Brahm Daisy HERZENSHELDIN Csömöri LTKE II. oszt.(felnőtt) 8 6,0 60
Farkas Tünde FURIOSO-97 SZÍNFOLT Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(felnőtt) 9 5,9 59
Udvaros Gertrúd Katalin JASPER (PÓNI) Equi-Plus LSE II. oszt.(ifi) 10 5,7 57
Pachl Áron MIKES P /KOHEILAN XIII-40/ DÓRA LK II. oszt.(ifi) 11 5,6 56
Siklósi Vera ADAGIO Pondera LSE II. oszt.(felnőtt) 12 5,5 55
Kovács Evelin KOSZINUSZ GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 13 5,4 54
Jére Kinga BORNEMISSZA BERTA Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(ifi) 14 5,3 53
Kenesei Krisztina DOBBE C Sóskút LK I. oszt.(felnőtt) 1 5,2 52
Németh Erika VEZÉR GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 1 VK 6,00 60
Lucia Nastica SIMON SVK II. oszt.(felnőtt) visszalépett
Kocsis Paula ÉJFÉL Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(felnőtt) visszalépett
L6 20 x 40 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Kenesei Krisztina ALEX Sóskúti LK. I. oszt.(felnőtt) 1 5,9 59
Rácz Zsófia SZÉPLAK SZÉPIKE Full-Metál Horse LK Egy II. oszt.(ifi) 1 6,0 60
Patik Csenge Kata ZANDER VAN BEEKHOF Bálint László SC II. oszt.(ifi) 2 5,8 58
Kovács Evelin KOSZINUSZ GO FAST SHS II. oszt.(ifi) 3 5,6 56
Stage Carola BON JOVI H Magyar Póni Klub Sz. II. oszt.(felnőtt) feladta
Szabó Renáta HELLO KITTY Alekszi Lovasközpont SE II. oszt.(ifi) feladta
Licensz szerzõ_3 2011 20 x 40 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Pachl Péter LUPI II DÓRA LK I. oszt.(felnőtt) 1 261,5 65,37 262 65,5 267 66,75 790,5 65,87
Lucia Nastica ROLAND SVK I. oszt.(felnőtt) 2 264 66,00 253 63,25 254 63,50 771 64,25
Kenesei Krisztina ALEX Sóskúti LK. I. oszt.(felnőtt) 3 219,5 54,87 200 50 212 53,00 631,5 52,62
Pachl Gergely KOHEILAN TAJMIR P DÓRA LK II. oszt.(ifi) 1 255,5 63,87 244 61 241 60,25 740,5 61,70
Serester Ágnes FERNANDO ROYAL Pondera Lovas SE II. oszt.(ifi) 2 239 59,75 237,5 59,37 242,5 60,625 719 59,91
Viczián (Rudenko) Ludmila CSILLAG Bellandor Lovas Klub Egy II. oszt.(felnőtt) 3 246,5 61,62 233 58,25 239 59,75 718,5 59,87
Szűcs Judit RASCOLINA Alekszi Lovasközpont SE II. oszt.(felnőtt) 4 234 58,5 234 58,5 231,5 57,87 699,5 58,29
LM6 20 x 40 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Nina Göbel DEREAMLAND Dobogómajor Lovas SE I. oszt.(felnőtt) 1 246,5 66,62 251,5 67,97 237,5 64,18 735,5 66,26
Szűcs Judit RASCOLINA Alekszi Lovasközpont SE II. oszt.(felnőtt) 1 228,5 61,75 228,5 61,75 237,5 64,18 694,5 62,56
Veronika Lomnicka DON QUATTRO SVK I. oszt.(felnőtt) 2 232,5 62,83 229,5 62,02 226 61,08 688 61,98
Veronika Lomnicka HIS HONESTY SVK I. oszt.(felnőtt) 3 221,5 59,86 233 62,97 227 61,35 681,5 61,39
4 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 4 é) 20 x 60 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Pachl Péter GOLD FEVER DÓRA LK I. oszt.(felnõtt) 1 7,82 78,2
6 éves Fiatal Díjló _1 (FEI 5 é minõsítõ) 20 x 60 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Lucia Nasticka SIMON SVK II. oszt.(felnõtt) 1 7,6 76
Cserpák Beatrix RUBINELLA Go FAST SHS II. oszt.(felnõtt) 2 7,22 72,2
5 éves Fiatal Díjló_A4_2011 20 x 60 m Elbírálás: Öszevont bíráskodás C
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont %
Pachl Péter PANNON ROYAL REXTON Dóra LK I. oszt.(felnőtt) 1 8,12 81,2
Komjáthy György FILOU Ádám Zoltán LK I. oszt.(felnőtt) 2 7,94 79,4
Bálint Tamás SANDON Vin Bau SE II. oszt.(felnőtt) 3 7,88 78,8
Bálint Tamás SANDRO HIT BOSS Vin Bau SE II. oszt.(felnőtt) 4 7,86 78,6
Kappel Edit CONVERSANO XXVII-29 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 5 7,38 73,8
Horváth Viktória Diána BLACK ROCK GO FAST SHS II. oszt.(felnőtt) 6 7,2 72,00
Siklósi Vera ADAGIO Pondera Lovas SE II. oszt.(felnőtt) 7 6,84 68,4
Dancsóné Vladár Márta SHASTA GO FAST SHS II. oszt.(felnőtt) 8 6,34 63,4
Póni csapat 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Kappel Edit FAVORY XXVIII-53 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 1 237 60,76 246,54 63,21 235,5 60,38 719,04 61,45
Szőke-Tóth Berill CASPER F (PÓNI) Fülöp Kft. II. oszt.(ifi) 1 259,5 66,538 263 67,43 254,5 65,25 777 66,41
Pachl Benedek EQUESTRICONS TESSALONIKI DÓRA LK II. oszt.(ifi) 2 243,5 62,43 240 61,53 242,5 62,17 726 62,05
Rapi Kitti Krisztina SIMSALABIM /PÓNI/ Ádám Zoltán LK II. oszt.(ifi) 3 246 63,07 237 60,76 240,5 61,66 723,5 61,83
M9 Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Kappel Edit FAVORY XXVIII-5 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 1 238,5 62,5 231 64,16 230 63,88 699,5 64,76
Junior Csapat 20 x 60 m Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Bulyovszky Anna SALENKA GO FAST SHS I. oszt.(felnőtt) 1 236 63,78 248 67,02 238 64,32 722 65,04
Zsadányi Viktória WHITE PEARL GO FAST SHS I. oszt.(ifi) 2 238,5 64,45 237 64,05 237,5 64,18 713 64,23
Kappel Edit PLUTO XXXII-4 Szilvásváradi LSKE I. oszt.(felnőtt) 3 236,5 63,91 231 62,43 241 65,13 708,5 63,82
Zsadányi Viktória DE LA VITA GO FAST SHS I. oszt.(ifi) 4 228 61,62 243,1 65,70 235 63,51 706,1 63,61
Simon Szilvia DUTSE EQUIMARK LK. I. oszt.(felnőtt) 5 234 63,24 235 63,51 236,5 63,91 705,5 63,55
Fiatal Lovas Csapatfeladat Elbírálás: 3 Bíró E C M
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Pont % Pont % Pont % Összp Össz %
Gyulai Zsuzsanna RHAPSODY 23 Equi-Plus LSE I. oszt.(felnőtt) 1 237 6,236 240,5 63,2 242 6,36 719,5 63,1
Pachl Péter KOHEILAN TAJMIR P DÓRA LK I. oszt.(felnőtt) 2 236,5 6,22 244 64,2 237,5 6,25 718 62,9
Kemény Zsuzsanna MARITIME Equi-Plus LSE I. oszt.(felnőtt) 3 240 6,31 237 62,3 240 6,31 717 62,8
Gyulai Zsuzsanna WENKE Equi-Plus LSE I. oszt.(felnőtt) 4 227,5 5,98 232 61,0 244,5 6,40 704 61,7
Solti Fanni RIF DU MADON 88 Bellandor Lovas Klub Egy I. oszt.(ifi) 5 223 5,86 234,5 61,7 233,5 6,14 691 60,6
Vissza a Hírek-hez
|