9. vrsz. gyermek elődöntő péntek "Akadályok: 105 cm Iram: 325 m/perc" Elbírálás: Lovasok stílusbírálata szerint Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő pont
Weinhardt Virág BOGNÁR JEN-COR Kiskunhalasi LTSE Gyermek 1 0 65,23 8,1
Weinhardt Virág ROBIN HOOD Kiskunhalasi LTSE Gyermek 2 0 63,04 8,0
Vajay Dóra KALANDOR Varga Ménes GYLE Gyermek 3 0 64,54 7,7
Kuli Dorka Gréta LÉNÁRD Kisalagi Lovas Klub Gyermek 4 0 67,07 7,6
Vecsei Lili PM ORIGO Airvent Lovas Club Gyermek 5 0 65,15 7,4
Szuhai Péter TURBO BREAKER Gyula Farm Miskolc LSC Gyermek 5 0 62,8 7,4
Reisz Panna CAPTAIN Csömöri LTKE Gyermek 5 0 71,8 7,4
Szuhai Péter CHERUTTI Gyula Farm Miskolc LSC Gyermek 8 1 76,13 7,3
Ágoston Csenge AGNUS Varga Ménes GYLE Gyermek 8 1 76,87 7,3
Klemm Laura Csilla BACARDI (PÓNI) Varga Ménes GYLE Gyermek 10 4 65,76 7,1
Patik Csenge Kata CARMEN Bálint László SC Gyermek 11 4 72,11 7,0
Hamecz Anna Rebeka CARTANO DU RONA Z Varga Ménes GYLE Gyermek 11 0 66,00 7,0
Ágoston Csenge ZORRO VAN DE VOSSENTIP (PÓNI) Varga Ménes GYLE Gyermek 13 5 74,46 6,9
Bogár Bianka 4471 MAXIM MOKKA Varga Ménes GYLE Gyermek 13 0 60,2 6,9
Kis Bendegúz Dávid FÁRAÓ Colonado Lovasiskola SE Gyermek 15 4 66,06 6,8
Endrédi Tekla GALUS Kiskunhalasi LTSE Gyermek 15 4 65,54 6,8
Lehotai Máté FINAL DESTINATION Z Equitania LC Szeged Gyermek 15 4 69,19 6,8
Kovács Roland LIDÉRC Timpex Nyíregyh. LK Gyermek 18 4 69,53 6,7
Lehotai Máté LINNEA Equitania LC Szeged Gyermek 19 8 66,19 6,6
Reisz Panna CARINÓ Csömöri LTKE Gyermek 19 4 60,97 6,6
Kiss Melinda ANONYMUS Colonado Lovasiskola SE Gyermek 21 4 69,54 6,4
Pálinkás Ákos DONATELLA Shagya Patapajta LE Gyermek 22 8 63,8 6,3
Szigeti Cintia Kitti DÁLIA Budapesti Lovas Klub Gyermek 23 4 72,51 6,1
Rácz Julianna BIOFARMER ZSEBIBABA KRX csoport Kft. Gyermek 24 8 68,49 5,9
Kiss Anett Natália IRISZ Colonado Lovasiskola SE Gyermek 25 8 65,09 5,8
Sipos Adrienn MERCÉDESZ Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. Gyermek 26 12 70,18 5,6
Patik Csenge Kata ZSEBIBABA (PÓNI) Bálint László SC Gyermek 27 12 73,65 5,5
Rácz Emese CUKORKA KRX csoport Kft. Gyermek 28 12 63,26 5,4
Alasztics Anna KRASSZUSZ Szigetköz Lovas Klub Gyermek 29 21 90,59 0
Pálinkás Ákos VEGANO Shagya Patapajta LE Gyermek 30 kizárva
Csonka Zsófia GARA Kisbábolna LK Gyermek 30 kizárva
Sipos Adrienn ROSI II Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. Gyermek 32 feladta
10. vrsz. felnõtt középdöntő péntek Akadályok: 135 cm Iram: 350 m/perc Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő) Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő
Szász Attila VÉNUSZ Mezőhegyesi Ménes SE Nyitott 1 0 67,99
Czékus Zoltán KARINA Morris Lovas Klub Nyitott 2 0 68,23
Czékus Zoltán APOLLÓ Morris Lovas Klub Nyitott 3 0 69,04
Horváth Balázs PM JUMPING LADY Airvent Lovas Club Nyitott 4 0 71,12
Szuhai Gyula DR OKLUND Gyula Farm Miskolc LSC Nyitott 5 0 71,35
Heibl Ágnes CARLO Izsáki Sárfehér SE Nyitott 6 0 72,08
Horváth Balázs HANNIBÁL Airvent Lovas Club Nyitott 7 0 72,21
Sándor Balázs CALOOSA HATCHEE Sándor Lovasfarm Kft. Nyitott 8 0 73,20
Marton András PM JAGUAR Airvent Lovas Club Nyitott 9 0 74,30
Búza Krisztián CONTACT Jumping Lovasklub Nyitott 10 0 74,39
Técsy Attila CATARA Nyíregyházi Főiskolai SE Nyitott 11 0 74,68
Sándor Balázs ZENGÕ Sándor Lovasfarm Kft. Nyitott 12 0 75,01
Técsy Attila FIONA Nyíregyházi Főiskolai SE Nyitott 13 4 72,37
Herczeg Csaba CALLI TOP Aranyági LK Nyitott 14 4 75,13
Tóth László BEST REFLEX Toll '96 Kft LSE Nyitott 15 5 77,97
Krucsó Szabolcs CHACCO BOY Mezőhegyesi Ménes SE Nyitott 16 5 78,48
Kormos János COMPARI Innova LSE Nyitott 17 8 72,81
Krucsó Szabolcs EVITA D'07 Mezőhegyesi Ménes SE Nyitott 18 9 79,46
Füzér Gábor CASABLANCA Kiskunhalasi LTSE Nyitott 19 13 79,18
Zárug Gyula DIOLEN Kunos-Lovarda Kft. Nyitott 20 14 81,01
Zárug Gyula CENTIUS Kunos-Lovarda Kft. Nyitott 21 19 87,69
Tóth László MIRA Toll '96 Kft LSE Nyitott 22 25 92,87
Kis Zsolt CARNERO Nyírségi Lóteny. Egy Nyitott 23 kizárva
Heibl Ágnes SIMPLY YOU Izsáki Sárfehér SE Nyitott 23 kizárva
11.vrsz. Öregfiúk versenyszáma péntek 100 cm 325 m/perc Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés) ELMARADT
12. vrsz. amatőr elődöntő péntek"Akadály: 115 cm Iram: 350 m/perc "Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő) Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő
Hajdics Ágnes REVANS Tamási Lovassport Egy. Nyitott 1 0 61,63
Berecz Kata AGROPOINT CSILLOGÓ Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. Nyitott 2 0 63,48
Milesz Eszter NOUBA DU BESSIN Kishortobágy SE Nyitott 3 0 64,26
Hmaidi Fatima AGROPOINT COLLEGANO Castilia Kft. Nyitott 4 0 64,72
Gubicza Anett BOKROS BONCA Perkáta SE Nyitott 5 0 64,75
Hmaidi Fatima C. CENTA Castilia Kft. Nyitott 6 0 65,15
Csordás Klaudia AGROPOINT CATINKA Agropoint LSE Nyitott 7 0 65,26
Török Nikolett AMULETT "F" Felgyő és Térsége LE Nyitott 8 0 65,37
Orbán Donna ZALÁN Lacházi LKE Nyitott 9 0 65,94
Nagy Rita AGROPOINT CASINO Szigetköz Lovas Klub Nyitott 10 0 66,27
Milesz Eszter BELLE Kishortobágy SE Nyitott 11 0 66,92
Vincze Cintia DA VINCI Lacházi LKE Nyitott 12 0 67,93
Hengsperger Edit CALVINA Tiszamenti LK Nyitott 13 0 68,68
Mészáros Dóra ROZETTE-T Baracskai LSE Nyitott 14 0 69,78
Tompa Richárd STELLA Bálint László SC Nyitott 15 4 65,54
Klinka Katalin ZORBA Nagytarcsa SE Nyitott 16 4 66,12
Rajnai Csilla GRAFIT Pécsi Lovasklub Kft. Nyitott 17 4 66,24
Vadócz Katalin ARAGORN Berri LSE Nyitott 18 4 67,99
Tompa Richárd NINA RICCI Bálint László SC Nyitott 19 4 68,62
Török Nikolett ADDOPTED BOY Felgyő és Térsége LE Nyitott 20 8 62,47
Golosova Elena CONESSA Budapesti Lovas Klub Nyitott 21 8 63,22
Simonyi Zsófia LOCOMOTIV Szokolyai Lovas SE Nyitott 22 8 70,79
Vindeczker Barbara VENDETTA Ceglédi Lovas Klub Nyitott 23 9 71,88
Nagy Andrea VIKTOR Kincsem Lovaspark SE Nyitott 24 9 73,32
Pálos Anikó LAVINIA Díva Sport Lovasklub Nyitott 25 10 76,52
Tóbiás Szilvia COLANDA Kiskunhalasi LTSE Nyitott 26 16 63,63
Piatrik Anikó KARAMELL Dél Vidék SE Nyitott 27 17 89,15
Gódi Anna ZAPHIRA Dél Vidék SE Nyitott 28 kizárva
Botos Eszter ARRADO Nimród SLE Nyitott 28 kizárva
Orbán Bernadett GILLETTE Simonpuszta Lovas SE Nyitott 28 kizárva
Hajdú Petra SUHANC Díva Sport Lovasklub Nyitott 28 kizárva
13. vrsz. Gyermek középdöntő szombat "Akadályok: 105 cm Iram: 325 m/perc" Elbírálás: Lovasok stílusbírálata szerint Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő pont
Weinhardt Virág ROBIN HOOD Kiskunhalasi LTSE Gyermek 1 0 67,85 8,3
Szuhai Péter CHERUTTI Gyula Farm Miskolc LSC Gyermek 2 0 75,81 7,8
Szuhai Péter TURBO BREAKER Gyula Farm Miskolc LSC Gyermek 3 0 68,71 7,7
Ágoston Csenge ZORRO VAN DE VOSSENTIP (PÓNI) Varga Ménes GYLE Gyermek 3 0 74,57 7,7
Lehotai Máté LINNEA Equitania LC Szeged Gyermek 5 0 69,20 7,6
Weinhardt Virág BOGNÁR JEN-COR Kiskunhalasi LTSE Gyermek 6 4 65,47 7,5
Rácz Julianna BIOFARMER ZSEBIBABA KRX csoport Kft. Gyermek 6 0 70,51 7,5
Ágoston Csenge AGNUS Varga Ménes GYLE Gyermek 8 4 77,11 7,4
Jármy Vince KITARA Magyar Póni Klub Sz. Gyermek 8 0 68,10 7,4
Kuli Dorka Gréta LÉNÁRD Kisalagi Lovas Klub Gyermek 8 4 69,61 7,4
Vecsei Lili PM ORIGO Airvent Lovas Club Gyermek 11 0 72,77 7,3
Lehotai Máté FINAL DESTINATION Z Equitania LC Szeged Gyermek 12 4 68,71 7,2
Bogár Bianka 4471 MAXIM MOKKA Varga Ménes GYLE Gyermek 12 0 65,97 7,2
Szigeti Cintia Kitti DÁLIA Budapesti Lovas Klub Gyermek 12 0 62,91 7,2
Reisz Panna CAPTAIN Csömöri LTKE Gyermek 15 4 76,79 7,1
Pálinkás Ákos DONATELLA Shagya Patapajta LE Gyermek 15 0 73,92 7,1
Endrédi Tekla GALUS Kiskunhalasi LTSE Gyermek 15 4 71,27 7,1
Kiss Anett Natália IRISZ Colonado Lovasiskola SE Gyermek 18 4 69,49 6,9
Kovács Roland LIDÉRC Timpex Nyíregyh. LK Gyermek 19 4 73,46 6,8
Rácz Emese CUKORKA KRX csoport Kft. Gyermek 20 4 69,8 6,5
Pálinkás Ákos VEGANO Shagya Patapajta LE Gyermek 20 4 70,02 6,5
Vajay Dóra KALANDOR Varga Ménes GYLE Gyermek 22 8 72,35 6,1
Sipos Adrienn MERCÉDESZ Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. Gyermek 23 12 66,26 5,8
Patik Csenge Kata ZSEBIBABA (PÓNI) Bálint László SC Gyermek 24 25 115,4 0
Alasztics Anna KRASSZUSZ Szigetköz Lovas Klub Gyermek 24 4 74,05 0
Klemm Laura Csilla BACARDI (PÓNI) Varga Ménes GYLE Gyermek 24 10 84,84 0
Kis Bendegúz Dávid FÁRAÓ Colonado Lovasiskola SE Gyermek 24 9 83,55 0
Reisz Panna CARINÓ Csömöri LTKE Gyermek 24 7 91,83 0
Patik Csenge Kata CARMEN Bálint László SC Gyermek 24 7 91,4 0
Kiss Melinda ANONYMUS Colonado Lovasiskola SE Gyermek 30 kizárva
Hamecz Anna Rebeka CARTANO DU RONA Z Varga Ménes GYLE Gyermek 30 kizárva
14. vrsz. Amatőr középdöntő szombat"Akadály: 115 cm Iram: 350 m/perc" Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő) Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő
Orbán Donna ZALÁN Lacházi LKE Nyitott 1 0 65,22
Vindeczker Barbara VENDETTA Ceglédi Lovas Klub Nyitott 2 0 65,38
Hmaidi Fatima C. CENTA Castilia Kft. Nyitott 3 0 67,56
Mészáros Dóra ROZETTE-T Baracskai LSE Nyitott 4 0 67,76
Pálos Anikó LAVINIA Díva Sport Lovasklub Nyitott 5 0 69,84
Hengsperger Edit CALVINA Tiszamenti LK Nyitott 6 0 71,38
Klinka Katalin ZORBA Nagytarcsa SE Nyitott 7 4 64,10
Tompa Richárd STELLA Bálint László SC Nyitott 8 4 65,68
Golosova Elena CONESSA Budapesti Lovas Klub Nyitott 9 4 67,18
Hmaidi Fatima AGROPOINT COLLEGANO Castilia Kft. Nyitott 10 4 67,28
Vadócz Katalin ARAGORN Berri LSE Nyitott 11 4 67,52
Török Nikolett ADDOPTED BOY Felgyő és Térsége LE Nyitott 12 4 69,72
Vincze Cintia DA VINCI Lacházi LKE Nyitott 13 4 70,18
Csordás Klaudia AGROPOINT CATINKA Agropoint LSE Nyitott 14 4 70,40
Tompa Richárd NINA RICCI Bálint László SC Nyitott 15 4 70,58
Botos Eszter ARRADO Nimród SLE Nyitott 16 4 74,10
Piatrik Anikó KARAMELL Dél Vidék SE Nyitott 17 6 84,22
Milesz Eszter NOUBA DU BESSIN Kishortobágy SE Nyitott 18 8 65,31
Hajdics Ágnes REVANS Tamási Lovassport Egy. Nyitott 19 8 67,19
Hajdú Petra SUHANC Díva Sport Lovasklub Nyitott 20 8 69,37
Simonyi Zsófia LOCOMOTIV Szokolyai Lovas SE Nyitott 21 8 70,48
Milesz Eszter BELLE Kishortobágy SE Nyitott 22 8 88,01
Nagy Andrea VIKTOR Kincsem Lovaspark SE Nyitott 23 12 65,14
Gubicza Anett BOKROS BONCA Perkáta SE Nyitott 24 12 66,85
Nagy Rita AGROPOINT CASINO Szigetköz Lovas Klub Nyitott 25 12 91,35
Tóbiás Szilvia COLANDA Kiskunhalasi LTSE Nyitott 26 20 69,93
Török Nikolett AMULETT "F" Felgyő és Térsége LE Nyitott 27 kizárva
Berecz Kata AGROPOINT CSILLOGÓ Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. Nyitott 28 kizárva
Rajnai Csilla GRAFIT Pécsi Lovasklub Kft. Nyitott 29 kizárva
15. vrsz. Fiatal lovas középdöntő szombat "Akadályok: 125 cm Iram: 350 m/perc" Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő) Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő
Kelemen Zita GIZI Orgoványi Lovas Klub Nyitott 1 0 64,86
Bagyánszky Gabriella CESANNE Prosper LK Nyitott 2 0 65,83
Burucs Barna MAMMA MIA Viktor-i Sportegyesület Nyitott 3 0 66,35
Bobok Eszter LÜSI-N Colonado Lovasiskola SE Nyitott 4 0 67,37
Halasi Olívia AGROPOINT CALANDER Prosper LK Nyitott 5 0 69,01
Burucs Barna SIR WINSTON-C Viktor-i Sportegyesület Nyitott 6 0 70,23
Hollé Sára LEONARDO 591 Hévíz LK Nyitott 7 0 70,52
Mráz Tamás CHACCO Castilia Kft. Nyitott 8 0 71,22
Szegedi Adrienn CHARMEN (E. UGORKA) Fekete Antal Lovas SE Nyitott 9 1 74,87
Lénárt Tamara KINCSEM BELLA Kincsem Lovaspark SE Nyitott 10 4 60,78
Mráz Tamás RAKÉTA REMÉNY Castilia Kft. Nyitott 11 4 65,72
Markó Rebeka FORMÁS RUBINT Berei Lovastanya E.(Totál Sz) Nyitott 12 4 66,70
Fekete Antal KATALÁN Fekete Antal Lovas SE Nyitott 13 4 66,78
Burucs Borbála AKTUS Viktor-i Sportegyesület Nyitott 14 4 67,46
Vindeczker Alexandra GULERNO ROCKI Ceglédi Lovas Klub Nyitott 15 4 68,24
Szladek Máté RAMALGO SUNNY GIRL Debreceni LA Közh. Nonp KFt. Nyitott 16 4 68,44
Burucs Borbála LAGARDER Viktor-i Sportegyesület Nyitott 17 4 68,73
Vándor Zsófia CASINGER Varga Ménes GYLE Nyitott 18 4 69,00
Szladek Máté BHERNA Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. Nyitott 19 4 69,07
Tóvári Eszter CAVALOR COLONADO Colonado Lovasiskola SE Nyitott 20 4 69,70
Bencsik Laura GOYA Sándor Lovasfarm Kft. Nyitott 21 4 71,47
Szilágyi Réka MÉDEA OF BRIGHTNESS Simonpuszta Lovas SE Nyitott 22 4 71,60
Fekete György GINUS-GOLDENBURG SMAFC Lovasszakoszt. Nyitott 23 4 71,72
Bagyánszky Gabriella BÉTÓ Prosper LK Nyitott 24 8 61,19
Bencze Bernadett QUICKSTEP Hubertus LK Győr Nyitott 25 8 62,56
Ujvári Barbara THÁLIA Prosper LK Nyitott 26 8 65,08
Mercz Dorina NÁRCISZ Lacházi LKE Nyitott 27 8 65,12
Varga Ábel DON SERGIO Varga Ménes GYLE Nyitott 28 8 65,91
Markó Rebeka GAME BOY 4 Berei Lovastanya E.(Totál Sz) Nyitott 29 8 66,52
Kiss Boglárka KONRÁD Tisza- mente Alapítvány Nyitott 30 8 73,41
Varga Ábel BALOUVALLEY Varga Ménes GYLE Nyitott 31 9 75,02
Farkas Virginia DOLLÁR Airvent Lovas Club Nyitott 32 9 77,67
Braunitzer Enikő BOGDÁN Medinplus Lovasiskola Egy Nyitott 33 10 80,03
Farkas Virginia HAJNAL Airvent Lovas Club Nyitott 34 12 65,60
Lénárt Tamara PILOT PUR OF KENIA Kincsem Lovaspark SE Nyitott 35 12 72,97
Mercz Dorina BALLADA Lacházi LKE Nyitott 36 16 68,00
Ódor Enikõ LEPQUITO Equitania LC Szeged Nyitott 37 16 89,07
Halasi Olívia LANCELOTT (E. MEIDLINGER S LAN Prosper LK Nyitott 38 19 82,84
Fodor Flóra PIERROT Pusztaszántói LSE Nyitott 39 24 69,05
Hollé Sára CASTILIO Z Hévíz LK Nyitott 40 28 65,13
Baumann Bori CALVARO Prosper LK Nyitott 41 28 68,80
Reisz Fanni BÍBOR Csömöri LTKE Nyitott 42 kizárva
Reisz Fanni CAMARÓ Csömöri LTKE Nyitott 42 kizárva
16. vrsz. 5 éves lovak döntő szombat "Akadályok: 110 cm Iram: 350 m/perc "Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés) Alappálya 1. összevetés
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő Hiba idő E+K+D
Nagy Sándor HUNOR Határőr Dózsa SE 5 éves ló 1 0 75,56 0 41,90 0
Krucsó Szabolcs GEORGIE'S VALENTIN Mezőhegyesi Ménes SE 5 éves ló 2 0 77,52 0 43,82 0
Burucs Borbála RÁDIHÁZA - EXCALIBUR Viktor-i Sportegyesület 5 éves ló 3 0 72,78 0 48,91 0
Burucs Borbála RÁDIHÁZA - ERNA Viktor-i Sportegyesület 5 éves ló 4 0 76,67 feladta 0
Nagy Rita PEGGY RN Szigetköz Lovas Klub 5 éves ló 5 0 79,03 4
Krucsó Szabolcs CLINTON BOY Mezőhegyesi Ménes SE 5 éves ló 6 0 80,58 4
Técsy Attila ALÍZ Nyíregyházi Főiskolai SE 5 éves ló 7 4 75,24 4
Petheő Ákos CLINTOS Hetényegyházi Hullám 5 éves ló 8 4 77,66 4
Páli Diána EIFEL Szigetköz Lovas Klub 5 éves ló 9 0 76,12 8
Faluhelyi Ádám ECLIPSE Baracskai LSE 5 éves ló 10 4 74,03 8
Burucs Barna RÁDIHÁZA-ELÕTÁNCOS Viktor-i Sportegyesület 5 éves ló 11 4 78,29 8
Kárándi Imre AGROPOINT CHUPALIDÓ Agropoint LSE 5 éves ló 12 4 78,90 8
Füzér Gábor LA LENTA Z /ET/ Kiskunhalasi LTSE 5 éves ló 13 4 80,76 8
Nagy Sándor CZÁR Határőr Dózsa SE 5 éves ló 14 4 80,92 8
Fodor Gábor RÁDIHÁZA-ECHO Berei Lovastanya E.(Totál Sz.) 5 éves ló 15 0 79,92 9
Burucs Borbála RÁDIHÁZA – ESTIKE Viktor-i Sportegyesület 5 éves ló 16 0 77,02 10
Szabó Mariann KORAX SZÉPLAK GAMMA Ráckevei Városi SE 5 éves ló 17 0 73,17 12
Monori Anita MONTANA M /LADY CASTRO/ Kövesdy farm LK 5 éves ló 18 6 87,85 14
Potocska Attila EMESE Mezőhegyesi Ménes SE 5 éves ló 19 5 81,27 17
Bujtor Roland IWAN C Pro Equus Lovas Klub 5 éves ló 20 12 75,56 20
Heibl Ágnes RÁDIHÁZA-ÉLCES Izsáki Sárfehér SE 5 éves ló 21 12 77,67 20
Dudás Nóra ESÉLY GERBER BIRTOK 5 éves ló 22 16 73,72 20
Erdélyi Balázs CZ-CENTO Mezőhegyesi Ménes SE 5 éves ló 23 16 80,92 25
Juan Carlos Soberon LORD OF PRINCE MEX 5 éves ló 24 17 99,00 25
Sós Attila LENTI Classic-Horse 1975 5 éves ló 25 4 79,10 31
Erdős Nikoletta FANTASTIC Gödi Sport Egyesület 5 éves ló 26 feladta
Técsy Attila ELEKTRA Nyíregyházi Főiskolai SE 5 éves ló 27 feladta
Gonda Márta SONADOR Nyíregyházi Főiskolai SE 5 éves ló 28 feladta
tovább
|