MEGYEI DÍJUGRATÓ DÖNTŐK EREDMÉNYEI 2012
BARANYA MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdő lovas bajnokság:
1. Sándor Diána Horse Play KFT Betti
2. Maszler Szimonetta Mohácsi TE Bosco-Boy
3. Szántó Noémi Somogyi Betyárok SE Aroma
Ifjúsági bajnokság:
1. Rácz Klaudia Pécsi Lovasklub KFT Fanta
2. Szapper Soma Pécsi Lovasklub KFT Fiorella
3. Meggyesi Klaudia Bólyi Csemete LSE Timpex Image
Amatőr bajnokság:
1. Koncsag-Both Krisztina Bosi LSK Mersuch-Gerzson
2. Rendeki Kata Pécsi Lovasklub KFT Tajga
3. Marosi András Bólyi Csemete LSE Timpex Libbenő
Felnőtt bajnokság:
1. Rajnai Csilla Pécsi Lovasklub KFT Grafit
2. Gyuricza Géza Zrínyi M.HLSE Virág
BÁCS –KISKUN MEGYE DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁGA 2012
Kezdőlovas:
Lovas Ló név Egyesület Edzők
1. Farkas Edina PM Fair Lady Airvent Lovas Club Szabó József
2. Vecsei Lili PM Corvinus Airvent Lovas Club Fábián István
3. Csomány Csenge Greens Barquero Sugo Equest LC Sebők János
4. Krausz Ágnes Csoki Medimp Plus Kft. Szabó József
5. Fodor Viktória Rebeka Equirra Lovasklub Fodor Gábor
6. Agyagási Angéla Ingo Sugo Equest LC Sebők János
Ifjúsági:
Lovas Ló név Egyesület Edzők
1. Füzér Flóra Lola Kiskunhalasi LTSE Füzér Gábor
2. Weinhardt Virág Bognár Jen Cor Kiskunhalasi LTSE Füzér Gábor
3. Stieber Sztella Toleda Sugo Equest LC Nagy Sándor
4. Balogh Andrea Diego Izsáki Sárfehér SE Heibl Ágnes
5. Bölecz Virág Ráhel Cornélio Kiskunhalasi LTSE Füzér Gábor
6. Endrédi Tekla Galus Kiskunhalasi LTSE Füzér Gábor
7. Tóbiás Szilvia Colanda Kiskunhalasi LTSE Füzér Gábor
8. Farkas Virginia Hajnal Airvent Lovas Klub Marton András, Faluhelyi Ádám
9. Kelemen Zita Szidor Orgoványi lovas klub Sós Attila, Varga András
10. Halász Petra Aton Antal Tanya LSC Antal Péter
11. Bán Krisztián Sólyom Mizsei Lovastanya SE Sziklai Tamás
Felnőtt:
Lovas Ló név Egyesület
1. Heibl Ágnes Carlo Izsáki Sárfehér SE
2. Braunitzer Enikő Bogdan Mediomp Plus Kft
3. Marton András PM Fairplay Airvent Lovas Club
4. Füzér Gábor Casablanca Kiskunhalasi LTSE
5. Petheő Ákos Afrika Félegyházi LK
6. Balog Donát Bognár Zugi-Ka Kiskunhalasi LTSE
BÁCS-KISKUN MEGYEI DÖNTŐ 2012 CSAPATVERSENY
1. Petheő Ákos csapata:
Farkas Edina Pm Fair Lady Airvent Lovas Klub kezdőlovas
Krausz Ágnes Csoki Medimp Plus Kft Kezdőlovas
Stieber Sztella Toleda Sugo-Equest LC Ifjúsági
Petheő Ákos Afrika Félegyházi Lk Felnőtt
2. Füzér Gábor Csapata:
Agyagási Angéla Ingo Sugo-Equest LK Kezdőlovas
Füzér Flóra Lola Kiskunhalasi LTSE Ifjúsági
Weihardt Virág Bognar Jen-Cor Kiskunhalasi LTSE Ifjúsági
Füzér Gábor Casablanca Kiskunhalasi LTSE Felnőtt
3. Baunitzer Enikő Csapata:
Csomány Csenge Green’s Barqueero Sugo-Equest LC Kezdőlovas
Tóbiás Szilvia Colanda Kiskunhalasi LTSE Ifjúsági
Bán Krisztián Sólyom Mizsei Lovastanya SE Ifjúsági
Braunitzer Enikő Bogdan Medinp Plus Kft. Felnőtt
4. Heibl Ágnes csapata:
Fodor Viktória Rebeka Equirra Lovasklub Kezdőlovas
Balogh Andrea Diego Izsáki Sárfehér SE Ifjúsági
Kelemen Zita Szidor Orgoványi Lovas Klub Ifjúsági
Heibl Ágnes Carlo Izsáki Sárfehér SE Felnőtt
5. Marton András csapata:
Vecsei Lili Pm Corvinus Airvent Lovas Club Kezdő lovas
Farkas Virginia Hajnal Airvent Lovas Club Ifjúsági
Halász Petra Aton Antal tanya LSC Ifjúsági
Marton András Pm Fairplay Airvent Lovas Club Felnőtt
6. Balog Donát csapata:
Bölecz Virág Ráhel Kornelio Kiskunhalasi LSTE Ifjúsági
Endrédi Tekla Galus Kiskunhalasi LSTE Ifjúsági
Szikora Beáta Nadlin „F” Kiskunhalasi LSTE Amatőr
Balog Donát Bognár Zugi-ka Kiskunhalasi LSTE Felnőtt
BÉKÉS MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKOK 2012
Kezdőlovas:
Helyezés Név PONT
1. Pető Tímea Békéscsabai SZLK 132
2. Ádász Petra Békéscsabai Nimród LE 82
3. Molnár Lucia Békési SZLK 49
Ifjúsági:
Helyezés Név PONT
1. Erdődi András Mezőhegyesi Ménes SE 121
2. Szűcs Veronika Amelita Kentaur Lovas Egylet 88
3. Horváth Tibor Békéscsabai Szabadidő LSK 84
4. Alagics Szafija Bábolnai Arab Távlovagló és Távhajt 805
5. Domokos Bella Bábolnai Arab Távlovagló és Távhajt 40
6. Garzó Ádám Berényi Lovas Barátok Egyesülete 34
Felnőtt:
Helyezés Név PONT
1. Bán Nikolett Mezőhegyesi Ménes SE 85
2. Susánszky Pál Békéscsabai Szabadidő LSK 79
3. Kolarovszki Erika Békéscsabai Szabadidő LSK 73
4. dr. Felek Csanád Orosházi Lovas Egy. 68
5. Potocska Attila Mezőhegyesi Ménes SE 64
BORSOD- ABAÚJ- ZEMPLÉN MEGYE 2012 ÉVI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG
Kezdőlovas bajnokság:
Hely Név I. II. III. IV. D. Össz.
1. Radványi Szabolcs 10 8 8 7 12 45
2. Molnár Klaudia - 10 7 - 20 37
3. Szuhai Péter - - 10 8 16 34
4. Marincsák Gina 8 0 0 10 8 26
5. Somogyi Patrícia - - 6 6 10 22
6. Zvolenszki Enikő - - - - 14 14
Ifjúsági bajnokság:
Hely Név I. II. III. IV. D. Össz.
1. Csirmaz Kolett 10 0 10 8 20 48
2. Pető Brigitta 8 10 - 10 - 28
Amatőr bajnokság:
Hely Név I. II. III. IV. D. Össz.
1. Vasas Fanni 10 8 - 8 2 0 46
2. Fridel Károly 6 7 10 - 14 37
3. Lakatos Miklós - - - 10 16 26
4. Porubjánszki Alexandra 7 10 - - - 17
5. Harangozó Ádám 8 - - - - 8
Felnőtt bajnokság:
Hely Név I. II. III. IV. D. Össz.
1. Zákány-Rácz Zsuzsanna 10 10 10 5 12 47
2. Daragó Zoltán 8 8 0 7 14 37
3. Ulvicki Tibor 7 7 - 6 16 36
4. Orbán István - - - 8 20 28
5. Derda Lilla 6 - - 10 - 16
CSONGRÁD MEGYE KEZDŐLOVAS BAJNOKA 2012. ÉVBEN
1. Csehó Dorka BALFI (PÓNI) Equitania LC Szeged
2. Német Ágnes GALINA Hódmezővásárhelyi Sportlovasok Egyesület
3. Sebők Anna MÁZLI Hódmezővásárhelyi Sportlovasok Egyesület
Csongrád megye Ifjúsági Bajnoka
1. Lehotai Máté LINNEA Equitania LC Szeged
2. Ódor Enikő LEPQUITO Equitania LC Szeged
3. Kiss Kamila DÁMA M és Társa Szabadidő és SE
Csongrád ,egye Amatőr Bajnoka
1. Gulyás Anna MY-NOS Bercsényi Lovasklub
2. Móricz Tamás FANTINE Leon-Cavallo S.E.
3. Nagy György Richárd BÁLVÁNY Makói Lovas Egyesület
Csongrád megye Felnőtt Bajnoka
1. Berente Krisztina FANFÁR Szegedi Szabadidő LK
2. Ötvös Nóra MÁKOS NADLI F Felgyő és Térsége LE
3. Tóth Ferenc Dávid KOKTÉL Makói Lovas Egyesület
CSONGRÁD MEGYEI DÖNTŐ ZSOMBÓ 2012.09.22-09.23
13. vrsz.- Csapatverseny két forduló+összevetés Akadályok: 110 cm Iram: 350 m/perc Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)
Hely Lovas Ló név Egyesület Kat Hiba Idő Hiba Idő Össz HP
1. Sikovanyecz Zsófia VARÁZS Equitania LC Szeged csapata Ifjúsági 0 77,31 8 76,14
Ódor Enikő LEPQUITO Equitania LC Szeged csapata Ifjúsági 0 82,81 0 84,06
Lehotai Máté FINAL DESTINATION ZEquitania LC Szeged csapata Ifjúsági 4 84,65 8 74,95
Arrate Banuelos BENNETZEN Equitania LC Szeged csapata Nyitott 4 70,93 8 71,36
2. Móricz Tamás FANTINE Szeged és Térsége csapata Nyitott 0 77,01 8 78,45
Tóth Ferenc Dávid TORO ROSSO Szeged és Térsége csapata Nyitott 8 80,52 4 76,96
Zsiday-Galgóczy Nikolett PRINCESS Szeged és Térsége csapata Ifjúsági 8 83,84 4 80,96
Forrai István VILMA Szeged és Térsége csapata Nyitott 4 83,74 4 80,67
3 Gulyás Anna DOLMÁNY Bercsényi Lovasklub csapata Nyitott 15 102,21 12 79,84
Köteles Réka MY BOY HERCEG Bercsényi Lovasklub csapata Ifjúsági 4 79,61 4 72,25
Harangozó Ágnes MISS LILIK Bercsényi Lovasklub csapata Ifjúsági 8 67,41 4 66,95
Hargitai János VALZER Bercsényi Lovasklub csapata Nyitott 4 82,23
4. Török Melinda BRONSON (PÓNI) Hódmezővásárhely csapata Ifjúsági 4 79,31 12 77,15
Német Ágnes GALINA Hódmezővásárhely csapata Ifjúsági 4 76,62 0 77,46
Sarkadi Petra MAXIM ELENA Hódmezővásárhely csapata Ifjúsági 29 93,24 16 74,35
FEJÉR MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdőlovasok bajnoksága:
1. Szaniszló Dóra Reál-Száll Fitos, Mezőfalvi LE
2. Kovács Eszter Milli, Pákozdi SE
3. Ádám Eszter Melák, Vajtai Elit LCSE
Ifjúsági lovasok bajnoksága:
1. Takács Andrea Gésa, Sárbogárdi LE
2. Szabó Bálint Baba, Magyarok Nemzete Lovardája
3. Rosta Renáta Fanni, Perkáta SE
Felnőtt lovasok bajnoksága:
1. Zárug Gyula Agropoint Contrö Kunos Lovarda Kft
2. Hideg Imre Quatro Csákvári LE
3. Sós Attila Carter Pákozdi SE
Csapatbajnokság:
1. Ádám Eszter Melák Vajtai Elit
1. Vincze Martina Veni Vidi Vici Kunos Lovarda
1. Zárug Gyula Agropoint Contrö Kunos Lovarda
1. Reischl Márton Klasszis Vajtai Elit
GYŐR- MOSON- SOPRON MEGYE 2012. ÉVI DÍJUGRATÓ DÖNTŐ EREDMÉNYEI
Kezdő lovas:
1. Kiss Dávid Sába LK STEFI GRÓF
2. Lepsényi Laura Dunakiliti Lovas KSE ASTOR
3. Hegyi Panna Dunakiliti Lovas KSE SZELLŐ
4. Mez_fi Bianka Szigetköz Lovas Klub SELLŐ
5. Juhos Fülöp Pirik Farm IKEA
6. Buczolits Rebeka Farádi LE HÉLIA
6. Kertics Henrietta Csilla Pirik Farm CICERO
Ifjúsági lovas:
1. Gráf Miklós Viktor Pirik Farm CEWIN
2. Bertalan Mirtil Canton Lovas Klub NIELS
3. Árvay Nóra Lajta-Hanság RT BELISSIMA
4. Christmann Atina Arlett - Baldauf Team SZTÁRMIN
5. Juhos Eleonóra - Pirik Farm LA FERMOSA
6. Fábián Dóra - Szikszai Milit L Sp Egy LAURENZ LORENZÓ
Felnőtt lovas:
1. Cser Attila - Canton Lovas klub - COLOMBO
2. Tóth Péter - Canton Lovas Klub - KILLER BOY
3. Kajtár Ákos - Első Sopron LE - ÓCSKÁS
4. Peredi Szabolcs - Lajmai Lovasfarm Kft. BETTI
5. Imre Balázs - Dénesmajori Lovas Club SZINDI
6. Egervári Attila - Hubertus LK Győr AMICELLI
HAJDÚ- BIHAR MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdőlovas Bajnokság
1. Andirkó Benjámin CROSBY L Aranykapu LK
2. Győrfi Zsuzsa ALLA PRIMA Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
3. Török Fanni Lejla RÓZSASZÁL Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
4. Fodor Nóra NÁBOY Póni- és Gyermeklovas SE
5. Sipos Adrienn KONRÁD Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
Kezdő Ló Bajnokság
1. Garai Zsuzsa EVITA Mátai Ménes
2. Kárándi Imre AGROPOINT CHUPALIDÓ Agropoint Kft.
2. Garai Zsuzsa EMBLÉMA Mátai Ménes
4. Lövei Zoltán ELBA Horse Trans Cargo Kft.
5. Molnár Róbert AGROPOINT CÁMOR Agropoint Kft.
Ifjúsági Bajnokság
1. Máriás Sára AGROPOINT CONALLY Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
2. Fekete Antal ARANYKAPU ARGENTINO Debreceni Fuvarozó Kft.
3. Gellén Diána GIDRÁN HARANGVIRÁG Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
4. Szladek Máté RAMALGO SUNNY GIRL Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
5. Szabó Kitti ÁMOR Póni- és Gyermeklovas SE
6. Kiss Lilla BIESHORST V/D ZUUTHOEVE Debreceni Lovasklub
Felnőtt Bajnokság
1. ifj. Gáncsos László ARANYKAPU LYCOS Aranykapu LK
2. Garai Zsuzsa BARCZA Mátai Ménes
3 Kárándi Imre BABETT 28 Agropoint Kft.
4. Lövei Zoltán OLT Horse Trans Cargo Kft.
5. Máté István ACORAT Aranykapu LK
6. Komáromi Renáta Margit TOLL CHAPLIN Aranykapu LK
JÁSZ- NAGYKUN SZOLNOK MEGYE DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012
Kezdőlovas kategória:
Név Ló név Edző
1. Tóth Martin Aldato Alibi Fodor István
2. Pálinkás Ákos Jégvirág Karádi Réka
3. Szurgyi Hanna Romana Karádi Réka
4. Máté Éva Avanti S. Papp Jenő
5. Csépe Bernadett Angyal Abay Pál
6. Terék Liliána Donatella Ölvedi János
7. Bogdán Emese Fuchur Ölvedi János
8. Szurgyi Zsuzsanna Shagya Füzény Karádi Réka
Ifjúsági lovas kategória:
Név Ló név Edző
1. Kiss Boglárka Konrád Fodor István
2. Peti Fanni Caruso Fodor István
3. Szabó Bettina Szamba Ugrin Ildikó
4. Bogdán Boglárka Fuchur Ölvedi János
Felnőtt lovas kategória:
Név Ló név
1. Cserni Panni Zsuzsanna Alfa
2. S Papp Jenő Georgina
3. Beke Endre Bűvös
4. Fülöp Petra Maxi
5. Vince Andrea Karár
KOMÁROM- ESZTERGOM MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012
Kezdőlovas:
Lovas neve Egyesület Edző
1. Tarczal Ferenc Bábolna SE Lovas Sz. Rozmán Ferenc
2. Kerekes Zsófia Esztergomi Lovas SE Bönde Ferenc
3. Kopácsi Lilla Kisbábolna LK Horváth József
4. Németh Ramóna Kisbábolna LK Szikszai Lajos
5. Schmelcz Viktória Bábolna SE Jónás Melinda
6. Mező Réka Esztergomi Lovas SE Bönde Ferenc
Ifjúsági:
Lovas neve Egyesület Edző
1. Tornyos Fanni Kisbábolna LK Horváth József
2. Sopronyi Réka Prosper LK Szotyori-Nagy Kristóf
3. Kopácsi Lilla Kisbábolna LK Horváth József
4. Mikoss Bettina Kisbábolna LK Horváth József
Amatőr:
Lovas neve Egyesület
1. Vaskó Tamás Bábolna SE Lovas Sz.
2. Kiss Zsófia Kisbábolna LK
3. Mlinkó Dóra Hungária Lovas Sport Egyesület
4. Hell Zsófia Hungária Lovas Sport Egyesület
5. Németh Bianka Prosper LK
6. Kiricsi Kata Bábolna SE Lovas Sz.
7. Jónás Melinda Bábolna SE Lovas Sz.
8. Stodola Zoltán Bábolna SE Lovas Sz.
9. Móczár Melinda Elvira Prosper LK
10. Helmeczi József Bábolna SE Lovas Sz.
Felnőtt:
Lovas neve Egyesület
1. Bagyánszky Gabriella Prosper LK
2. Szotyori Nagy Kristóf Prosper LK
3. Bene Balázs Hungária Lovas Sport Egyesület
4. Bönde Ferenc Esztergomi Lovas SE
5. Németh Krisztina Tatai Lovasszövetség
6. Haffner Kata. Tatai Lovasszövetség
7. Vaskó Tamás Bábolna SE Lovas Sz.
8. Kiss Zsófia Kisbábolna LK
9. Németh Bianka Prosper LK
KOMÁROM- ESZTERGOM MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012. CSAPATVERSENY
Prosper LK I csapatvezető Szotyori-Nagy Kristóf HP 0
Borsos János kezdő lovas 4
Baumann Bori ifjúsági 0
Szotyori-Nagy Kristóf felnőtt 0
Prosper LK II csapatvezető Zajonskovsky Nóra HP 0
Csákvári Bernadett kezdőlovas 4
Sopronyi Réka ifjúsági 0
Bagyánszky Gabriella felnőtt 0
Esztergomi Lovas SE csapatvezető Bönde Ferenc HP 0
Kerekes Zsófia kezdő lovas 0
Bönde Tamás János ifjúsági 0
Bönde Ferenc felnőtt 14
Mátyás és Fiai Kft. csapatvezető Mátyás László HP 0
Niebling Dóra ifjúsági 0
Mátyás Edina Daniella amatőr 0
Benőcz Tamás felnőtt 4
Kisbábolna LK csapata csapatvezető Tóth András HP 1
Kopácsi Lilla kezdő lovas 1
Tornyos Fanni ifjúsági 0
Juhász Nikoletta f elnőtt 8
Hungária LSE csapatvezető Bene Balázs HP 8
Mlinkó Dóra amatőr 4
Hell Zsófia amatőr 4
Bene Balázs felnőtt 12
NÓGRÁD MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI 2012.
Kezdő Ló:
1. CSALFA 49 pont Susán Kitti Salgótarjáni Lovas Se
2. MIMI 46 pont Horváth Andrea Salgótarjáni Lovas Se
3. KORALL 37 pont Szita Gabriella Ipoly-völgyi Lovas Diák SE
Kezdőlovas:
1. Szabó Zsanett 37 pont Salgótarjáni Lovas Se
2. Horváth Andrea 32 pont Salgótarjáni Lovas Se
3. Karl Eszter 29 pont Ipoly-völgyi Lovas Diák SE
4. Berecz Dominika 24 pont Kis-cserhát SE
Ifjúsági:
1. Fodor Flóra 126 pont Kis –cserhát Se
Felnőtt:
1. Bandi Barbara 159 pont Kis-cserhát SE
2. Bandi Zsanett 116 pont Kis-cserhát SE
3. Petri Attila 100 pont Ipoly-völgyi Lovas Diák SE
4. Balogh Zsófia 97 pont Kis-cserhát SE
5. Korill Krisztina 44 pont Szerencsepatkó Lovas SE
PEST MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdőlovas:
1. Pölz Kitti ARANYÁGI TALIZMÁN Equidom Lovas Klub
2. Boros Zsuzsanna AFRODITÉ Lázár Lovaspark SE
3. Lantos Donáta MISTER CO Pasaréti Honvéd Lovas SE
4. Kiss Melinda ANONYMUS Colonado Lovasiskola SE
5. Rozner Emese KOLETTE KRX csoport Kft.
6. Kiss Anett Natália IRISZ Colonado Lovasiskola SE
7. Kovács Tamara BESTIA Ráckevei SE Korax LSzo.
8. Ács Vivien SZÉPLAKI SZISZI Diva Sport Lovasklub
9. Fekete Tamás BETYÁR Halásztelki Szent László LC
10. Kurucz Anna JUSTY Nimród SLE
11. Bernáth Krisztina HELIOS Sandstone Horses Team
Ifjúsági:
1. Burucs Barna VIADOR Viktor-i Sportegyesület
2. Tóvári Eszter CAVALOR COLONADO Colonado Lovasiskola SE
3. Lambertus Balázs NORTON Mustang LC, Dunaharaszti
4. Bobok Eszter LÜSI-N Colonado Lovasiskola SE
5. Szabó Szimonetta RACINE Mustang LC, Dunaharaszti
6. Cserni Panni Zsuzsanna AMULETT Sandstone Horses Team
7. Reisz Fanni CAMARÓ Sandstone Horses Team
8. Szabó Eszter Gabriella LAURA Csobánkai Lovarda
9. Esztergályos Kata PANAMA Equidom Lovas Klub
10. Piri Hanna Villő SÁRA Diva Sport Lovasklub
11 Tarsoly Vivien RÁDIHÁZA BOHÓKÁS Lac-Co Lovas Klub
12 Hmaidi Amina AMERICANO Castilia SC
13 Reisz Panna BÍBOR Sandstone Horses Team
14. Betlen Borbála ADLER Pasaréti Honvéd Lovas SE
15. Karádi Kamilla HUNCUT Alsónémedi Amadeus LSE
16. Palatinus Kitti CASPER Jumping Lovasklub
17. Horváth Béla Bence GRANDIOSO Csömöri LTKE
18. Sunyovszky Réka TURUL (MARSAL FURIOSO-163) Sandstone Horses Team
19. Mercz Dorina ALL-IN Lacházi LKE
20. Róbert Zsófia CADAVERUS Csömöri LTKE
21. Horváth Alexandra FILKÓ Kincsem Lovaspark SE
22. Schneider Rebeka KORAX VEGANUM GLÓRIA Ráckevei SE Korax LSzo.
23. Lengyel Anna ANILIN (E. RÁDIHÁZA ANILIN Pasaréti Honvéd Lovas SE
Amatőr:
1. Szabó Illés CALIBER G KRX csoport Kft.
2. Tóth Dóra FETTI CALIPSO Fetti LSK
3. Vindeczker Barbara VENDETTA Ceglédi Lovas Klub
4. Monori Anita LORD Kövesdy farm LK
5. Szalai Klaudia LUGANDO Berri LSE
6. Lovestyán Rita/Gogolák Rita/ CASSIS SZM Szervál Sport Egyesület
7. Jámbor Attila PARANCS GAK Kht. Lovas Szo.
8. Debreczeni Éva DÉVA DAISY Állatorvos-tud. Kar TLC
9. Szabó Mariann KORAX JULIETT Ráckevei SE Korax LSzo.
10. Klinka Katalin ZORBA Gödöllői Lovas SE
11. Józsa Ivett LISETTE Budapesti Lovas Klub
12. Nagy Andrea VIKTOR Kincsem Lovaspark SE
13. Golosova Elena CONESSA Budapesti Lovas Klub
14. Güvercin-Ruska Beáta ALMA Ceglédi Lovas Klub
15. Kádár Attila CHAMPION P.H. Pellet Hungary Kft
16. Sólyom Veronika APOLLÓ Apolló Lovassport Egyesület
17. Mercz Nikoletta REGÕS Állatorvos-tud. Kar TLC
18. Dióssy András AKADÉMIA BURITO Akadémia LE
19. Hmaidi Fatima AGROPOINT COLLEGANO Castilia SC
20. Orbán Bernadett LORDANO Simonpuszta Lovas SE
21. Csala Kornélia CARGO Budapesti Lovas Klub
22. Góg Katalin FÁBIÁN Ráckevei SE Korax LSzo.
23. .Vadócz Katalin ARAGORN Berri LSE
24. Bondor Brigitta CORONADO Carussel Lovas SE
Felnőtt:
1. Budavári Anikó CALVADOS Lac-Co Lovas Klub
2. Bazsó Gergely CONTACT Carussel Lovas SE
3. Herczegh Flóra KAJÁSZÓ-VESTA Díva Sport Lovasklub
4. Sándor Balázs CALOOSA HATCHEE Sándor Lovasfarm Kft.
5. Búza Krisztián SCOTTY Jumping Lovasklub
6. Czabai László PASCAL Lac-Co Lovas Klub
7. Vörös Veronika BROWN GOLD LADY Sándor Lovasfarm Kft.
8. Réger Zsuzsanna TÓBIÁS Csömöri LTKE
9. Burucs Borbála MAMMA MIA Viktor-i Sportegyesület
10. Berkes Máté TÁNO DE CHARDIN Lacházi LKE
11. Béni Lilla SODOMA Kincsem Lovaspark SE
12. Bényei Bettina ATHLETICH Equidom Lovas Klub
13. Hegedűs Kristóf PAPAYA Sandstone Horses Team
14. Török Sándor ELTON Sándor Lovasfarm Kft.
15. Lázár Zoltán ifj. BELLINA Lázár Lovaspark SE
16. Radó Edina VOS LA LOI Hunland Trade Kft.
17. Orbán Donna ZALÁN Lacházi LKE
18. Czira Orsolya CSENKESZ EQUINA LSE
19. Dobi Péter RÁDIHÁZA-SZENDERGŐ Magyar Lovas Kör
20. Mike Dalma TACTIC Bellandor Lovas Klub Egyesület
21. Csobán Antal NEVETÖ Simonpuszta Lovas SE
SOMOGY MEGYEI ÉS A DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS SOMOGY TOLNA ÉS BARANYA MEGYE DÍJUGRATÓ LOVAS BAJNOKSÁG 2012
Somogy megyei bajnokság
Kezdőlovas kategória:
1. Német Hanna Sirokko Lovasakadémia SC
2. Pázmándi Eszter Szélvész Taszári Vitál LSC
3. Varga Vivien Pinokkio Lovasakadémia SC
Felnőtt bajnokság:
1. Schneider Márton Céda Taszári Vital LSC
2. Pál Renáta Istafán Iram Taszári Vital LSC
3. Csór Zoltán Peggi Somogygeszti KSK
Dél-dunántúli Regionális bajnokság
Kezdőlovas kategória:
1. Német Hanna Sirokko Lovasakadémia SC
2. Pázmándi Eszter Szélvész Taszári Vital LSC
3. Pál Vivien Utazó Pécsi Lovas Klub Kft.
Ifjúsági kategória:
1. Sótonyi Dóra Üstökös Lovasakadémia SC
2. Rácz Klaudia Fanta Pécsi Lovas Klub Kft.
3. Reiht Renáta Aron Pécsi Lovas Klub Kft.
Felnőtt bajnokság:
1. Rajnai Csilla Grafit Pécsi Lovas Klub Kft.
2. Gyurica Géza Virág Nagypeterdi Lovas Klub
3. Pál Renáta Istafán Iram Taszári Vital LSC
SZABOLCS- SZATMÁR- BEREG MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012
Kezdő lovasok bajnoksága:
1. Kerezsi Bea Timpex Bérc Timpex LK
2.. Szabó Krisztina Timpex Lusy Timpex LK
3. Torjai Balázs Horizont Szédítő Nyírségi LTE
Kezdő lovak bajnoksága:
1. Timpex Délidő Gere József Timpex LK
2. Timpex Dejavu Ifj. Szabó Gábor Timpex LK
3. Timpex Dinasztia Gere József Timpex LK
Ifjúsági bajnokság:
1. Gáncsos Péter Fire Qumano Rétközi Ménes BSE
2. Varró Nikolett Sziszi Nyírségi LTE
3. Barta Janka Lucifer Nyírségi LTE
Felnőtt bajnokság:
1. Ifj. Szabó Gábor Timpex Bölcsész Timpex LK
2. Barnai Richard Timpex Alisco Timpex LK
3. Kiss István Aladin Nyírségi LTE
Csapatbajnokság:
1. Timpex LK 1. csapata: Ifj. Szabó Gábor; Barnai Richárd
2. Nyíregyházi Főiskola SE: Marján Anna Dorottya; Márton Sarolta, Técsy Attila
3. Timpex LK 2. csapata: (Szabó Krisztina; Csuka Balázs
VAS MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG EREDMÉNYE 2012.
B-1/a kezdő lovasok
1. Hajas Emőke Döntő: 16,4 Össz pontszám: 40,2
2. Polányi Bianka Döntő: 16 Össz pontszám: 38,5
3. Ligner Janka Döntő 14,6 Össz pontszám: 36,7
B-1/c kezdő ló
1 Pabló Bodnár Zoltán
2 Luxor Pintér Zoltán
3. Betti Szalai Ádám
B-2 ifjúsági
1. Simon Máté Össz pontszám: 462
2. Szabó Máté Össz pontszám: 90
3. Agg Viktória Össz pontszám: 42
Vas megye legeredményesebb B-2-es lovasa
1. Dobrádi György Össz pontszám: 372
2. Fajka Dávid Össz pontszám: 348
3. Kákossy Szabina Össz pontszám: 84
Felnőtt Megyei Bajnokság
1 Fajka Dávid Össz pontszám: 0
2 Fodor Nikolett Össz pontszám: 4
3 András Anna Össz pontszám: 16
VESZPRÉM MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdő lovas:
1. Sárik Erika Kerta SE
2. Czuczai Natália Pápai Lovas Club SE
3. Kókay Luca Pápai Lovas Club SE
3. Szökrön Réka Kinizsi LK Klára-p.
Ifjúsági:
1. Unger Fanni Kerta SE
2. Németh Georgina Kinizsi LK Klára-p.
3. Németh Bettina Kinizsi LK Klára-p.
Felnőtt:
1. Széplábi Fülöp Tamás Tapolca VSE
2. Sandi Gábor Kerta SE
3. Balogh Dániel Várkapitány LTE
ZALA MEGYE 2012. ÉVI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI
Kezdőlovas bajnok:
1. Fazekas Dóra Claudia Kinizsi Sk Gyenesdiás
2. Busner Dalma Bella Georgikon Tanüzem kht Keszthely
3. Kálmán Martin Fáklya Pro Eques LK Bagod
Ifjúsági bajnok:
1. Novinszky Petra Lux Georgikon Tanüzem Kht. Keszthely
2. Fehér Claudia Twist Pro Eques Lk Bagod
Utánpótlás ló bajnok:
1. Bujtor Roland Diamont De Roulet Pro Eques Lk Bagod
2. Lágler Viktória Argo Hévizi Lk
3. Nagy Zsófia Weldon Boy Kanizsa Lk Nagykanizsa
Felnőtt Bajnok:
1. Hollé Sára Cashew Hévizi Lk
2. Andrics János Passat Rádiházi Lk
3. Finta Géza Csabi Kinizsi Sk Gyenesdiás
|