somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Szeptember
HKSCPSV
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
MEGYEI DÍJUGRATÓ DÖNTŐK EREDMÉNYEI 2012

MEGYEI DÍJUGRATÓ DÖNTŐK EREDMÉNYEI 2012


BARANYA MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdő lovas bajnokság:
1. Sándor Diána    Horse Play KFT    Betti
2. Maszler Szimonetta   Mohácsi TE    Bosco-Boy
3. Szántó Noémi    Somogyi Betyárok SE   Aroma
Ifjúsági bajnokság:
1. Rácz Klaudia    Pécsi Lovasklub KFT  Fanta
2. Szapper Soma    Pécsi Lovasklub KFT   Fiorella
3. Meggyesi Klaudia   Bólyi Csemete LSE   Timpex Image
Amatőr bajnokság:
1. Koncsag-Both Krisztina  Bosi LSK    Mersuch-Gerzson
2. Rendeki Kata    Pécsi Lovasklub KFT   Tajga
3. Marosi András   Bólyi Csemete LSE   Timpex Libbenő
Felnőtt bajnokság:
1. Rajnai Csilla    Pécsi Lovasklub KFT   Grafit
2. Gyuricza Géza   Zrínyi M.HLSE   Virág


BÁCS –KISKUN MEGYE DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁGA 2012
Kezdőlovas:
Lovas     Ló név     Egyesület   Edzők
1. Farkas Edina   PM Fair Lady   Airvent Lovas Club  Szabó József
2. Vecsei Lili   PM Corvinus   Airvent Lovas Club  Fábián István
3. Csomány Csenge  Greens Barquero   Sugo Equest LC   Sebők János
4. Krausz Ágnes   Csoki    Medimp Plus Kft.  Szabó József
5. Fodor Viktória   Rebeka    Equirra Lovasklub  Fodor Gábor
6. Agyagási Angéla  Ingo    Sugo Equest LC   Sebők János
Ifjúsági:
Lovas     Ló név     Egyesület   Edzők
1. Füzér Flóra   Lola    Kiskunhalasi LTSE  Füzér Gábor
2. Weinhardt Virág  Bognár Jen Cor    Kiskunhalasi LTSE  Füzér Gábor
3. Stieber Sztella   Toleda    Sugo Equest LC   Nagy Sándor
4. Balogh Andrea  Diego    Izsáki Sárfehér SE  Heibl Ágnes
5. Bölecz Virág Ráhel  Cornélio    Kiskunhalasi LTSE  Füzér Gábor
6. Endrédi Tekla   Galus    Kiskunhalasi LTSE  Füzér Gábor
7. Tóbiás Szilvia   Colanda    Kiskunhalasi LTSE  Füzér Gábor
8. Farkas Virginia  Hajnal    Airvent Lovas Klub  Marton András, Faluhelyi Ádám
9. Kelemen Zita   Szidor    Orgoványi lovas klub  Sós Attila, Varga András
10. Halász Petra   Aton    Antal Tanya LSC   Antal Péter
11. Bán Krisztián   Sólyom    Mizsei Lovastanya SE  Sziklai Tamás
Felnőtt:
Lovas     Ló név     Egyesület
1. Heibl Ágnes   Carlo    Izsáki Sárfehér SE
2. Braunitzer Enikő  Bogdan    Mediomp Plus Kft
3.  Marton András  PM Fairplay   Airvent Lovas Club
4. Füzér Gábor   Casablanca   Kiskunhalasi LTSE
5. Petheő Ákos   Afrika    Félegyházi LK
6. Balog Donát   Bognár Zugi-Ka   Kiskunhalasi LTSE

BÁCS-KISKUN MEGYEI DÖNTŐ 2012 CSAPATVERSENY
1. Petheő Ákos csapata:
Farkas Edina    Pm Fair Lady   Airvent Lovas Klub  kezdőlovas
Krausz Ágnes   Csoki    Medimp Plus Kft   Kezdőlovas
Stieber Sztella   Toleda    Sugo-Equest LC   Ifjúsági
Petheő Ákos   Afrika    Félegyházi Lk   Felnőtt
2. Füzér Gábor Csapata:
Agyagási Angéla   Ingo    Sugo-Equest LK   Kezdőlovas
Füzér Flóra   Lola    Kiskunhalasi LTSE  Ifjúsági
Weihardt Virág   Bognar Jen-Cor   Kiskunhalasi LTSE  Ifjúsági
Füzér Gábor   Casablanca   Kiskunhalasi LTSE  Felnőtt
3. Baunitzer Enikő Csapata:
Csomány Csenge   Green’s Barqueero  Sugo-Equest LC   Kezdőlovas
Tóbiás Szilvia    Colanda    Kiskunhalasi LTSE  Ifjúsági
Bán Krisztián   Sólyom    Mizsei Lovastanya SE  Ifjúsági
Braunitzer Enikő   Bogdan    Medinp Plus Kft.   Felnőtt
4. Heibl Ágnes csapata:
Fodor Viktória   Rebeka    Equirra Lovasklub  Kezdőlovas
Balogh Andrea   Diego    Izsáki Sárfehér SE  Ifjúsági
Kelemen Zita   Szidor    Orgoványi Lovas Klub  Ifjúsági
Heibl Ágnes   Carlo    Izsáki Sárfehér SE  Felnőtt
5. Marton András csapata:
Vecsei Lili   Pm Corvinus   Airvent Lovas Club  Kezdő lovas
Farkas Virginia   Hajnal    Airvent Lovas Club  Ifjúsági
Halász Petra   Aton    Antal tanya LSC   Ifjúsági
Marton András   Pm Fairplay   Airvent Lovas Club  Felnőtt
6. Balog Donát csapata:
Bölecz Virág Ráhel  Kornelio   Kiskunhalasi LSTE  Ifjúsági
Endrédi Tekla   Galus    Kiskunhalasi LSTE  Ifjúsági
Szikora Beáta   Nadlin „F”   Kiskunhalasi LSTE  Amatőr
Balog Donát   Bognár Zugi-ka   Kiskunhalasi LSTE  Felnőtt

BÉKÉS MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKOK 2012

Kezdőlovas:
Helyezés    Név      PONT
1. Pető Tímea    Békéscsabai SZLK   132
2. Ádász Petra    Békéscsabai Nimród LE   82
3. Molnár Lucia    Békési SZLK    49
Ifjúsági:
Helyezés    Név      PONT
1. Erdődi András   Mezőhegyesi Ménes SE   121
2. Szűcs Veronika Amelita  Kentaur Lovas Egylet    88
3. Horváth Tibor    Békéscsabai Szabadidő LSK  84
4. Alagics Szafija   Bábolnai Arab Távlovagló és Távhajt 805
5. Domokos Bella   Bábolnai Arab Távlovagló és Távhajt 40
6. Garzó Ádám    Berényi Lovas Barátok Egyesülete  34

Felnőtt:
Helyezés    Név      PONT
1. Bán Nikolett    Mezőhegyesi Ménes SE   85
2. Susánszky Pál    Békéscsabai Szabadidő LSK  79
3. Kolarovszki Erika   Békéscsabai Szabadidő LSK  73
4. dr. Felek Csanád   Orosházi Lovas Egy.   68
5. Potocska Attila   Mezőhegyesi Ménes SE   64

BORSOD- ABAÚJ- ZEMPLÉN MEGYE 2012 ÉVI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG
Kezdőlovas bajnokság:
Hely  Név   I. II. III. IV. D. Össz.
1. Radványi Szabolcs  10 8  8  7 12 45
2. Molnár Klaudia   - 10  7 - 20 37
3. Szuhai Péter    - - 10 8 16 34
4. Marincsák Gina   8 0 0 10 8 26
5. Somogyi Patrícia  - - 6 6 10 22
6. Zvolenszki Enikő   - - - - 14 14
Ifjúsági bajnokság:
Hely  Név   I. II.  III. IV. D. Össz.
1. Csirmaz Kolett   10 0  10 8  20  48
2. Pető Brigitta    8 10  - 10  - 28
Amatőr bajnokság:
Hely  Név    I. II. III. IV. D. Össz.
1. Vasas Fanni    10 8 - 8 2 0 46
2. Fridel Károly    6 7 10 - 14 37
3. Lakatos Miklós  - - - 10 16 26
4. Porubjánszki Alexandra 7 10  - - - 17
5. Harangozó Ádám   8 - - - - 8
Felnőtt bajnokság:
Hely  Név    I. II. III. IV. D. Össz.
1. Zákány-Rácz Zsuzsanna  10 10 10 5 12 47
2. Daragó Zoltán   8 8  0 7 14 37
3. Ulvicki Tibor    7 7 - 6 16 36
4. Orbán István    - - - 8 20 28
5. Derda Lilla    6 - - 10 - 16

CSONGRÁD MEGYE KEZDŐLOVAS BAJNOKA 2012. ÉVBEN
1. Csehó Dorka    BALFI (PÓNI)   Equitania LC Szeged
2. Német Ágnes    GALINA  Hódmezővásárhelyi Sportlovasok Egyesület
3. Sebők Anna    MÁZLI    Hódmezővásárhelyi Sportlovasok Egyesület
Csongrád megye Ifjúsági Bajnoka
1. Lehotai Máté    LINNEA   Equitania LC Szeged
2. Ódor Enikő    LEPQUITO   Equitania LC Szeged
3. Kiss Kamila    DÁMA    M és Társa Szabadidő és SE
Csongrád ,egye Amatőr Bajnoka
1. Gulyás Anna    MY-NOS   Bercsényi Lovasklub
2. Móricz Tamás    FANTINE   Leon-Cavallo S.E.
3. Nagy György Richárd  BÁLVÁNY   Makói Lovas Egyesület
Csongrád megye Felnőtt Bajnoka
1. Berente Krisztina   FANFÁR   Szegedi Szabadidő LK
2. Ötvös Nóra    MÁKOS NADLI F Felgyő és Térsége LE
3. Tóth Ferenc Dávid   KOKTÉL  Makói Lovas Egyesület

CSONGRÁD MEGYEI DÖNTŐ ZSOMBÓ 2012.09.22-09.23
13. vrsz.- Csapatverseny két forduló+összevetés Akadályok: 110 cm Iram: 350 m/perc Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)
Hely  Lovas   Ló név    Egyesület   Kat  Hiba Idő Hiba  Idő    Össz HP
1. Sikovanyecz Zsófia  VARÁZS  Equitania LC Szeged csapata  Ifjúsági  0 77,31  8 76,14
Ódor Enikő   LEPQUITO   Equitania LC Szeged csapata Ifjúsági  0 82,81  0 84,06
Lehotai Máté   FINAL DESTINATION ZEquitania LC Szeged csapata  Ifjúsági  4 84,65  8 74,95
Arrate Banuelos  BENNETZEN   Equitania LC Szeged csapata  Nyitott  4 70,93  8 71,36
2. Móricz Tamás   FANTINE   Szeged és Térsége csapata  Nyitott  0  77,01  8 78,45
Tóth Ferenc Dávid  TORO ROSSO   Szeged és Térsége csapata  Nyitott  8  80,52  4  76,96
Zsiday-Galgóczy Nikolett PRINCESS   Szeged és Térsége csapata  Ifjúsági  8  83,84  4 80,96
Forrai István   VILMA    Szeged és Térsége csapata  Nyitott  4  83,74  4 80,67
3 Gulyás Anna   DOLMÁNY   Bercsényi Lovasklub csapata  Nyitott 15  102,21 12 79,84
Köteles Réka  MY BOY HERCEG  Bercsényi Lovasklub csapata  Ifjúsági  4 79,61  4  72,25
Harangozó Ágnes  MISS LILIK   Bercsényi Lovasklub csapata  Ifjúsági  8 67,41  4  66,95
Hargitai János   VALZER   Bercsényi Lovasklub csapata  Nyitott  4 82,23
4. Török Melinda   BRONSON (PÓNI)  Hódmezővásárhely csapata  Ifjúsági  4 79,31 12 77,15
Német Ágnes   GALINA   Hódmezővásárhely csapata  Ifjúsági  4  76,62  0  77,46
Sarkadi Petra  MAXIM ELENA  Hódmezővásárhely csapata  Ifjúsági  29 93,24  16  74,35

FEJÉR MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdőlovasok bajnoksága:
1. Szaniszló Dóra   Reál-Száll Fitos,    Mezőfalvi LE
2. Kovács Eszter    Milli,     Pákozdi SE
3. Ádám Eszter   Melák,     Vajtai Elit LCSE
Ifjúsági lovasok bajnoksága:
1. Takács Andrea   Gésa,    Sárbogárdi LE
2. Szabó Bálint    Baba,     Magyarok Nemzete Lovardája
3. Rosta Renáta    Fanni,     Perkáta SE
Felnőtt lovasok bajnoksága:
1. Zárug Gyula    Agropoint Contrö  Kunos Lovarda Kft
2. Hideg Imre    Quatro    Csákvári LE
3. Sós Attila    Carter    Pákozdi SE
Csapatbajnokság:
1. Ádám Eszter    Melák    Vajtai Elit
1. Vincze Martina  Veni Vidi Vici   Kunos Lovarda
1. Zárug Gyula    Agropoint Contrö  Kunos Lovarda
1. Reischl Márton   Klasszis    Vajtai Elit

GYŐR- MOSON- SOPRON MEGYE 2012. ÉVI DÍJUGRATÓ DÖNTŐ EREDMÉNYEI
Kezdő lovas:
1. Kiss Dávid    Sába LK    STEFI GRÓF
2. Lepsényi Laura   Dunakiliti Lovas KSE  ASTOR
3. Hegyi Panna    Dunakiliti Lovas KSE  SZELLŐ
4. Mez_fi Bianka   Szigetköz Lovas Klub  SELLŐ
5. Juhos Fülöp    Pirik Farm   IKEA
6. Buczolits Rebeka  Farádi LE   HÉLIA
6. Kertics Henrietta Csilla  Pirik Farm   CICERO
Ifjúsági lovas:
1. Gráf Miklós Viktor   Pirik Farm   CEWIN
2. Bertalan Mirtil   Canton Lovas Klub  NIELS
3. Árvay Nóra   Lajta-Hanság RT   BELISSIMA
4. Christmann Atina Arlett -  Baldauf Team    SZTÁRMIN
5. Juhos Eleonóra -   Pirik Farm    LA FERMOSA
6. Fábián Dóra -    Szikszai Milit L Sp Egy  LAURENZ LORENZÓ
Felnőtt lovas:
1. Cser Attila -    Canton Lovas klub -   COLOMBO
2. Tóth Péter -    Canton Lovas Klub -   KILLER BOY
3. Kajtár Ákos -    Első Sopron LE -   ÓCSKÁS
4. Peredi Szabolcs -   Lajmai Lovasfarm Kft.  BETTI
5. Imre Balázs -    Dénesmajori Lovas Club  SZINDI
6. Egervári Attila -   Hubertus LK Győr  AMICELLI

HAJDÚ- BIHAR MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdőlovas Bajnokság
1. Andirkó Benjámin   CROSBY L    Aranykapu LK
2. Győrfi Zsuzsa    ALLA PRIMA    Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
3. Török Fanni Lejla   RÓZSASZÁL    Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
4. Fodor Nóra    NÁBOY    Póni- és Gyermeklovas SE
5. Sipos Adrienn    KONRÁD    Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
Kezdő Ló Bajnokság
1. Garai Zsuzsa    EVITA     Mátai Ménes
2. Kárándi Imre    AGROPOINT CHUPALIDÓ Agropoint Kft.
2. Garai Zsuzsa    EMBLÉMA    Mátai Ménes
4. Lövei Zoltán    ELBA     Horse Trans Cargo Kft.
5. Molnár Róbert   AGROPOINT CÁMOR   Agropoint Kft.
Ifjúsági Bajnokság
1. Máriás Sára    AGROPOINT CONALLY  Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
2. Fekete Antal    ARANYKAPU ARGENTINO  Debreceni Fuvarozó Kft.
3. Gellén Diána    GIDRÁN HARANGVIRÁG Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
4. Szladek Máté    RAMALGO SUNNY GIRL  Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.
5. Szabó Kitti    ÁMOR     Póni- és Gyermeklovas SE
6. Kiss Lilla    BIESHORST V/D ZUUTHOEVE Debreceni Lovasklub
Felnőtt Bajnokság
1. ifj. Gáncsos László  ARANYKAPU LYCOS   Aranykapu LK
2. Garai Zsuzsa    BARCZA    Mátai Ménes
3 Kárándi Imre    BABETT 28    Agropoint Kft.
4. Lövei Zoltán    OLT     Horse Trans Cargo Kft.
5. Máté István    ACORAT    Aranykapu LK
6. Komáromi Renáta Margit  TOLL CHAPLIN   Aranykapu LK

JÁSZ- NAGYKUN SZOLNOK MEGYE DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012
Kezdőlovas kategória:
Név    Ló név    Edző
1. Tóth Martin   Aldato Alibi   Fodor István
2. Pálinkás Ákos   Jégvirág    Karádi Réka
3. Szurgyi Hanna   Romana    Karádi Réka
4. Máté Éva   Avanti    S. Papp Jenő
5. Csépe Bernadett  Angyal    Abay Pál
6. Terék Liliána   Donatella   Ölvedi János
7. Bogdán Emese   Fuchur    Ölvedi János
8.  Szurgyi Zsuzsanna  Shagya Füzény   Karádi Réka
Ifjúsági lovas kategória:
Név     Ló név     Edző
1. Kiss Boglárka   Konrád    Fodor István
2. Peti Fanni   Caruso    Fodor István
3. Szabó Bettina   Szamba    Ugrin Ildikó
4. Bogdán Boglárka  Fuchur    Ölvedi János
Felnőtt lovas kategória:
Név     Ló név
1. Cserni Panni Zsuzsanna  Alfa
2. S Papp Jenő   Georgina
3. Beke Endre   Bűvös
4. Fülöp Petra   Maxi
5. Vince Andrea   Karár

KOMÁROM- ESZTERGOM MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012
Kezdőlovas:
Lovas neve    Egyesület   Edző
1. Tarczal Ferenc   Bábolna SE Lovas Sz.   Rozmán Ferenc
2. Kerekes Zsófia   Esztergomi Lovas SE   Bönde Ferenc
3. Kopácsi Lilla    Kisbábolna LK    Horváth József
4. Németh Ramóna   Kisbábolna LK    Szikszai Lajos
5. Schmelcz Viktória   Bábolna SE    Jónás Melinda
6. Mező Réka    Esztergomi Lovas SE  Bönde Ferenc
Ifjúsági:
Lovas neve    Egyesület    Edző
1. Tornyos Fanni   Kisbábolna LK    Horváth József
2. Sopronyi Réka   Prosper LK    Szotyori-Nagy Kristóf
3. Kopácsi Lilla    Kisbábolna LK    Horváth József
4. Mikoss Bettina   Kisbábolna LK    Horváth József
Amatőr:
Lovas neve    Egyesület
1. Vaskó Tamás    Bábolna SE Lovas Sz.
2. Kiss Zsófia    Kisbábolna LK
3. Mlinkó Dóra    Hungária Lovas Sport Egyesület
4. Hell Zsófia    Hungária Lovas Sport Egyesület
5. Németh Bianka   Prosper LK
6. Kiricsi Kata    Bábolna SE Lovas Sz.
7. Jónás Melinda    Bábolna SE Lovas Sz.
8. Stodola Zoltán   Bábolna SE Lovas Sz.
9. Móczár Melinda Elvira  Prosper LK
10. Helmeczi József   Bábolna SE Lovas Sz.
Felnőtt:
Lovas neve    Egyesület
1. Bagyánszky Gabriella   Prosper LK
2. Szotyori Nagy Kristóf   Prosper LK
3. Bene Balázs    Hungária Lovas Sport Egyesület
4. Bönde Ferenc    Esztergomi Lovas SE
5. Németh Krisztina   Tatai Lovasszövetség
6. Haffner Kata.    Tatai Lovasszövetség
7. Vaskó Tamás    Bábolna SE Lovas Sz.
8. Kiss Zsófia    Kisbábolna LK
9. Németh Bianka  Prosper LK

KOMÁROM- ESZTERGOM MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012. CSAPATVERSENY
Prosper LK I csapatvezető Szotyori-Nagy Kristóf  HP 0
Borsos János kezdő  lovas    4
Baumann Bori   ifjúsági    0
Szotyori-Nagy Kristóf   felnőtt    0
Prosper LK II csapatvezető Zajonskovsky Nóra  HP 0
Csákvári Bernadett   kezdőlovas   4
Sopronyi Réka    ifjúsági    0
Bagyánszky Gabriella  felnőtt    0
Esztergomi Lovas SE csapatvezető Bönde Ferenc  HP 0
Kerekes Zsófia    kezdő lovas   0
Bönde Tamás János   ifjúsági    0
Bönde Ferenc   felnőtt    14
Mátyás és Fiai Kft. csapatvezető Mátyás László   HP 0
Niebling Dóra    ifjúsági   0
Mátyás Edina Daniella   amatőr    0
Benőcz Tamás   felnőtt    4
Kisbábolna LK csapata csapatvezető Tóth András HP 1
Kopácsi Lilla    kezdő lovas  1
Tornyos Fanni    ifjúsági   0
Juhász Nikoletta f  elnőtt   8
Hungária LSE csapatvezető Bene Balázs   HP 8
Mlinkó Dóra    amatőr   4
Hell Zsófia    amatőr   4
Bene Balázs    felnőtt    12

NÓGRÁD MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI 2012.
Kezdő Ló:
1. CSALFA    49 pont    Susán Kitti    Salgótarjáni Lovas Se
2. MIMI    46 pont    Horváth Andrea    Salgótarjáni Lovas Se
3. KORALL    37 pont    Szita Gabriella    Ipoly-völgyi Lovas Diák SE
Kezdőlovas:
1. Szabó Zsanett    37 pont    Salgótarjáni Lovas Se
2. Horváth Andrea   32 pont    Salgótarjáni Lovas Se
3. Karl Eszter    29 pont    Ipoly-völgyi Lovas Diák SE
4. Berecz Dominika   24 pont    Kis-cserhát SE
Ifjúsági:
1. Fodor Flóra    126 pont   Kis –cserhát Se
Felnőtt:
1. Bandi Barbara    159 pont   Kis-cserhát SE
2. Bandi Zsanett    116 pont   Kis-cserhát SE
3. Petri Attila    100 pont   Ipoly-völgyi Lovas Diák SE
4. Balogh Zsófia    97 pont    Kis-cserhát SE
5. Korill Krisztina   44 pont    Szerencsepatkó Lovas SE

PEST MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdőlovas:
1. Pölz Kitti    ARANYÁGI TALIZMÁN Equidom Lovas Klub
2. Boros Zsuzsanna   AFRODITÉ    Lázár Lovaspark SE
3. Lantos Donáta   MISTER CO    Pasaréti Honvéd Lovas SE
4. Kiss Melinda    ANONYMUS    Colonado Lovasiskola SE
5. Rozner Emese    KOLETTE    KRX csoport Kft.
6. Kiss Anett Natália   IRISZ     Colonado Lovasiskola SE
7. Kovács Tamara  BESTIA    Ráckevei SE Korax LSzo.
8. Ács Vivien    SZÉPLAKI SZISZI   Diva Sport Lovasklub
9. Fekete Tamás    BETYÁR    Halásztelki Szent László LC
10. Kurucz Anna   JUSTY     Nimród SLE
11. Bernáth Krisztina   HELIOS    Sandstone Horses Team
Ifjúsági:
1. Burucs Barna    VIADOR    Viktor-i Sportegyesület
2. Tóvári Eszter    CAVALOR COLONADO  Colonado Lovasiskola SE
3. Lambertus Balázs   NORTON    Mustang LC, Dunaharaszti
4. Bobok Eszter    LÜSI-N     Colonado Lovasiskola SE
5. Szabó Szimonetta   RACINE    Mustang LC, Dunaharaszti
6. Cserni Panni Zsuzsanna  AMULETT   Sandstone Horses Team
7. Reisz Fanni    CAMARÓ   Sandstone Horses Team
8. Szabó Eszter Gabriella   LAURA    Csobánkai Lovarda
9. Esztergályos Kata   PANAMA    Equidom Lovas Klub
10. Piri Hanna Villő  SÁRA     Diva Sport Lovasklub
11 Tarsoly Vivien   RÁDIHÁZA BOHÓKÁS   Lac-Co Lovas Klub
12 Hmaidi Amina   AMERICANO    Castilia SC
13 Reisz Panna    BÍBOR     Sandstone Horses Team
14. Betlen Borbála   ADLER    Pasaréti Honvéd Lovas SE
15. Karádi Kamilla   HUNCUT    Alsónémedi Amadeus LSE
16. Palatinus Kitti   CASPER    Jumping Lovasklub
17. Horváth Béla Bence   GRANDIOSO    Csömöri LTKE
18. Sunyovszky Réka   TURUL (MARSAL FURIOSO-163) Sandstone Horses Team
19. Mercz Dorina   ALL-IN    Lacházi LKE
20. Róbert Zsófia   CADAVERUS    Csömöri LTKE
21. Horváth Alexandra   FILKÓ    Kincsem Lovaspark SE
22. Schneider Rebeka   KORAX VEGANUM GLÓRIA  Ráckevei SE Korax LSzo.
23. Lengyel Anna   ANILIN (E. RÁDIHÁZA ANILIN Pasaréti Honvéd Lovas SE
Amatőr:
1. Szabó Illés    CALIBER G    KRX csoport Kft.
2. Tóth Dóra   FETTI CALIPSO   Fetti LSK
3. Vindeczker Barbara   VENDETTA   Ceglédi Lovas Klub
4. Monori Anita    LORD    Kövesdy farm LK
5. Szalai Klaudia   LUGANDO    Berri LSE
6. Lovestyán Rita/Gogolák Rita/  CASSIS SZM    Szervál Sport Egyesület
7. Jámbor Attila    PARANCS    GAK Kht. Lovas Szo.
8. Debreczeni Éva   DÉVA DAISY    Állatorvos-tud. Kar TLC
9. Szabó Mariann  KORAX JULIETT  Ráckevei SE Korax LSzo.
10. Klinka Katalin   ZORBA    Gödöllői Lovas SE
11. Józsa Ivett    LISETTE    Budapesti Lovas Klub
12. Nagy Andrea   VIKTOR    Kincsem Lovaspark SE
13. Golosova Elena   CONESSA    Budapesti Lovas Klub
14. Güvercin-Ruska Beáta  ALMA     Ceglédi Lovas Klub
15. Kádár Attila    CHAMPION P.H.   Pellet Hungary Kft
16. Sólyom Veronika   APOLLÓ    Apolló Lovassport Egyesület
17. Mercz Nikoletta  REGÕS     Állatorvos-tud. Kar TLC
18. Dióssy András   AKADÉMIA BURITO   Akadémia LE
19. Hmaidi Fatima   AGROPOINT COLLEGANO Castilia SC
20. Orbán Bernadett  LORDANO    Simonpuszta Lovas SE
21. Csala Kornélia   CARGO    Budapesti Lovas Klub
22. Góg Katalin   FÁBIÁN    Ráckevei SE Korax LSzo.
23. .Vadócz Katalin   ARAGORN    Berri LSE
24. Bondor Brigitta   CORONADO    Carussel Lovas SE
Felnőtt:
1. Budavári Anikó   CALVADOS    Lac-Co Lovas Klub
2. Bazsó Gergely   CONTACT    Carussel Lovas SE
3. Herczegh Flóra   KAJÁSZÓ-VESTA  Díva Sport Lovasklub
4. Sándor Balázs    CALOOSA HATCHEE   Sándor Lovasfarm Kft.
5. Búza Krisztián   SCOTTY    Jumping Lovasklub
6. Czabai László    PASCAL    Lac-Co Lovas Klub
7. Vörös Veronika   BROWN GOLD LADY   Sándor Lovasfarm Kft.
8. Réger Zsuzsanna   TÓBIÁS   Csömöri LTKE
9. Burucs Borbála   MAMMA MIA    Viktor-i Sportegyesület
10. Berkes Máté    TÁNO DE CHARDIN   Lacházi LKE
11. Béni Lilla    SODOMA    Kincsem Lovaspark SE
12. Bényei Bettina   ATHLETICH    Equidom Lovas Klub
13. Hegedűs Kristóf   PAPAYA    Sandstone Horses Team
14. Török Sándor   ELTON     Sándor Lovasfarm Kft.
15. Lázár Zoltán ifj.   BELLINA    Lázár Lovaspark SE
16. Radó Edina    VOS LA LOI    Hunland Trade Kft.
17. Orbán Donna   ZALÁN    Lacházi LKE
18. Czira Orsolya   CSENKESZ    EQUINA LSE
19. Dobi Péter    RÁDIHÁZA-SZENDERGŐ  Magyar Lovas Kör
20. Mike Dalma    TACTIC   Bellandor Lovas Klub Egyesület
21. Csobán Antal   NEVETÖ   Simonpuszta Lovas SE

SOMOGY MEGYEI ÉS A DÉL-DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS SOMOGY TOLNA ÉS BARANYA MEGYE DÍJUGRATÓ LOVAS BAJNOKSÁG 2012
Somogy megyei bajnokság
Kezdőlovas kategória:
1. Német Hanna    Sirokko    Lovasakadémia SC
2. Pázmándi Eszter  Szélvész    Taszári Vitál LSC
3. Varga Vivien   Pinokkio   Lovasakadémia SC
Felnőtt bajnokság:
1. Schneider Márton  Céda    Taszári Vital LSC
2. Pál Renáta   Istafán Iram   Taszári Vital LSC
3. Csór Zoltán   Peggi    Somogygeszti KSK
Dél-dunántúli Regionális bajnokság
Kezdőlovas kategória:
1. Német Hanna   Sirokko    Lovasakadémia SC
2. Pázmándi Eszter  Szélvész Taszári    Vital LSC
3. Pál Vivien   Utazó    Pécsi Lovas Klub Kft.
Ifjúsági kategória:
1. Sótonyi Dóra   Üstökös    Lovasakadémia SC
2. Rácz Klaudia   Fanta     Pécsi Lovas Klub Kft.
3. Reiht Renáta   Aron    Pécsi Lovas Klub Kft.
Felnőtt bajnokság:
1. Rajnai Csilla   Grafit    Pécsi Lovas Klub Kft.
2. Gyurica Géza   Virág    Nagypeterdi Lovas Klub
3. Pál Renáta   Istafán Iram   Taszári Vital LSC

SZABOLCS- SZATMÁR- BEREG MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012
Kezdő lovasok bajnoksága:
1. Kerezsi Bea   Timpex Bérc    Timpex LK
2.. Szabó Krisztina  Timpex Lusy    Timpex LK
3. Torjai Balázs   Horizont Szédítő   Nyírségi LTE
Kezdő lovak bajnoksága:
1. Timpex Délidő  Gere József    Timpex LK
2. Timpex Dejavu   Ifj. Szabó Gábor   Timpex LK
3. Timpex Dinasztia  Gere József    Timpex LK
Ifjúsági bajnokság:
1. Gáncsos Péter   Fire Qumano   Rétközi Ménes BSE
2. Varró Nikolett   Sziszi     Nyírségi LTE
3. Barta Janka   Lucifer    Nyírségi LTE
Felnőtt bajnokság:
1. Ifj. Szabó Gábor  Timpex Bölcsész    Timpex LK
2. Barnai Richard  Timpex Alisco   Timpex LK
3. Kiss István    Aladin     Nyírségi LTE
Csapatbajnokság:
1. Timpex LK 1. csapata: Ifj. Szabó Gábor; Barnai Richárd
2. Nyíregyházi Főiskola SE: Marján Anna Dorottya; Márton Sarolta, Técsy Attila
3. Timpex LK 2. csapata: (Szabó Krisztina; Csuka Balázs

VAS MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG EREDMÉNYE 2012.
B-1/a kezdő lovasok
1. Hajas Emőke    Döntő: 16,4    Össz pontszám: 40,2
2. Polányi Bianka  Döntő: 16   Össz pontszám: 38,5
3. Ligner Janka   Döntő 14,6   Össz pontszám: 36,7
B-1/c kezdő ló
1 Pabló     Bodnár Zoltán
2 Luxor     Pintér Zoltán
3. Betti     Szalai Ádám
B-2 ifjúsági
1. Simon Máté    Össz pontszám:   462
2. Szabó Máté    Össz pontszám:   90
3. Agg Viktória   Össz pontszám:   42
Vas megye legeredményesebb B-2-es lovasa
1. Dobrádi György  Össz pontszám:   372
2. Fajka Dávid    Össz pontszám:   348
3. Kákossy Szabina   Össz pontszám:   84
Felnőtt Megyei Bajnokság
1 Fajka Dávid    Össz pontszám:   0
2 Fodor Nikolett    Össz pontszám:   4
3 András Anna    Össz pontszám:   16

VESZPRÉM MEGYEI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG 2012.
Kezdő lovas:
1. Sárik Erika    Kerta SE
2. Czuczai Natália   Pápai Lovas Club SE
3. Kókay Luca    Pápai Lovas Club SE
3. Szökrön Réka    Kinizsi LK Klára-p.
Ifjúsági:
1. Unger Fanni    Kerta SE
2. Németh Georgina   Kinizsi LK Klára-p.
3. Németh Bettina   Kinizsi LK Klára-p.
Felnőtt:
1. Széplábi Fülöp Tamás   Tapolca VSE
2. Sandi Gábor    Kerta SE
3. Balogh Dániel    Várkapitány LTE

ZALA MEGYE 2012. ÉVI DÍJUGRATÓ BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI
Kezdőlovas bajnok:
1. Fazekas Dóra    Claudia     Kinizsi Sk Gyenesdiás
2. Busner Dalma    Bella     Georgikon Tanüzem kht Keszthely
3. Kálmán Martin   Fáklya     Pro Eques LK Bagod
Ifjúsági bajnok:
1. Novinszky Petra   Lux     Georgikon Tanüzem Kht. Keszthely
2. Fehér Claudia    Twist     Pro Eques Lk Bagod
Utánpótlás ló bajnok:
1. Bujtor Roland    Diamont De Roulet   Pro Eques Lk Bagod
2. Lágler Viktória   Argo    Hévizi Lk
3. Nagy Zsófia    Weldon Boy Kanizsa Lk   Nagykanizsa
Felnőtt Bajnok:
1. Hollé Sára    Cashew     Hévizi Lk
2. Andrics János    Passat     Rádiházi Lk
3. Finta Géza    Csabi Kinizsi Sk    Gyenesdiás
 

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Engedd meg, hogy horoszkópod elkészítésével szabad választásodban segítségedre lehessek. Várlak a csillagjövõ oldalon!!!    *****    &#9835; Vár Téged is az egyetlen magyar nyelvû, megbízható Zara Larssonnal foglalkozó forrás! &#9835; ZL Hungary &#9835; ZL Magyarország &#9835;    *****    WISE-VOGUE | MERT A DIVATBAN IS LEHETSZ BÖLCS! - ÚJ BLOG TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA    *****    Nettó Bruttó Bérkalkulátor 2018    *****    A HUN Tv kezet nyújt, Asztrológiai elõadásom az Élet Magazin mûsorában.    *****    INGYEN letölthetõ OSHO könyvek, ezoterikus olvasmányok, Asztrológia: tanácsadás, oktatás.    *****    ***Munkatársakat keresek kezdetben mellékjövedelemként / Napi 1-2 óra munkával, majd késõbb akár fõállásban is!***    *****    Ingyenes tanácsadás,rendeld meg a tetszésed szerinti elemzést és minden kérdésedre választ adok.Részletek az oldalon!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Csillagászati ismeretek kézdõk és haladók részére. INGYENES ASZTRO-suli minden tanulni vágyónak!    *****    ** Portálépítés - G-Portál & HTML & CSS & Wordpress segítségek, kódok, sablonok, egyedi scriptek **    *****    ASHLEY TISDALE! Újra megnyitott az oldal! ASHLEY TISDALE! Újra megnyitott az oldal! ASHLEY TISDALE! ASHLEY TISDALE!    *****    CSILLAGKÉPEK - a fokok szimbólumai    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - 6 ÉVE ONLINE - SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - 6 ÉVE ONLINE - SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG    *****    JENNIFER LAWRENCE MAGYARORSZÁG JENNIFER LAWRENCE MAGYARORSZÁG JENNIFER LAWRENCE MAGYARORSZÁG JENNIFER LAWRENCE    *****    Minimálbér, garantált bérminimum és szakmai minimálbér 2018 évben - 4 és 6 órás részmunkaidõs foglalkoztatás bére!    *****    Minimálbér, garantált bérminimum és szakmai minimálbér 2018 évben - 4 és 6 órás részmunkaidõs foglalkoztatás bére!    *****    WISE-VOGUE | MERT A DIVATBAN IS LEHETSZ BÖLCS! - DIVATBLOG TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA    *****    ANEZKABLOG megnyitotta kapuit, ahol a valódi, õszinte életét, véleményét olvashatjátok el!    *****    Magyarország egyetlen Olicity és legaktívabb Arrow rajongói oldala! Mindent a párosról és a készülõ 6. évadról!