Military TANINTÉZETI OB Bábolna 2012.10.20-21
Verseny ideje: 2012.10.20-21 Típusa: Tanintézeti OB - kategória Helyszíne: Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Kft. Rendező neve: Bábolna Nemzeti Ménesbirtok Kft. Versenyigazgató: Szakál Endre Versenybíróság Elnök: Nagy Sándor Tagok: Prutkay Zoltán, Nagy Lajos
Részfeladat bíró 1 Részfeladat bíró 2 Technikai küldött Bubán Zsolt Chief Steward: Versenypálya: Melegítőpálya: Pályaépítő: Jobbik Ákos (3-as szint) Pályatervező 1: Hatósági\FEI állatorvos: Dr. Kiss Attila
A csapatokat három vagy kettő, személyében különböző lovas alkotja, a két legjobb eredmény számit.
A csapatokat Tanintézetek, Lovas Klubok (egyesületek) es Megyei Lovas Szövetségek alkothatják.
Három csapat nevezése esetén, csapatbajnokság kihirdetésére is sor kerül, mind a három bajnokságban.
A csapatokat három vagy kettő, személyében különböző lovas alkotja, a két legjobb eredmény számit.
A csapatokat Tanintézetek, Lovas Klubok (egyesületek) es Megyei Lovas Szövetségek alkothatják.
A verseny lebonyolítására, a MLSZ Szabályzataiban, és Magyar Lovastusa Szabályzatában leírtak vonatkoznak, ill. minden más estben, amelyekre ezen szabályzatok nem térnek ki, a FEI szabályzatok vonatkoznak.
A verseny lebonyolításának tervezete
Tervezett időbeosztás nap idő program
2012.10.20 Szombat 9.00. Díjlovaglás, 13.00. Terepverseny
2012.10.21 Vasárnap 7.30. Kondicíóvizsga 9.00 Díjugratás
1. vrsz.- AO - Általános Iskolás Bajnokság szám napja: 2012.10.20 szint: AO Nehézségi fok: A
Versenyfeladatok: Díjlovaglás: A0 - 4 díjlovagló feladat
Terepverseny: A0 - 10-12/16/450/1800-2250/4-5/0,9/1,1 m
Díjugratás: A0 - /8-10/9-11/350/0,9-0,95/1,0 m elbírálása: lovastusa
2. vrsz.- A - Középiskolás Bajnokság szám napja: 2012.10.20 szint: A Nehézségi fok: A
Versenyfeladatok: Díjlovaglás: A - 4 díjlovagló feladat
Terepverseny: A - 20/25/500/2000-2500/4-5/1,0/1,2 m
Díjugratás: A - /10-11/11-13/350/1,0/1,2 m elbírálása: lovastusa
3. vrsz.- B - Felsőfokú Tanintézeti Bajnokság szám napja: 2012.10.20 szint: B Nehézségi fok: B
Versenyfeladatok: Díjlovaglás: B - 3 díjlovagló feladat
Terepverseny: B - 20-25/28/520/2080-3120/4-6/1,05-1,1/1,4 m
Díjugratás: B - /10-12/13/350/1,05-1,1/1,3 m elbírálása: lovastusa
50 lovas, 61 ló, 61 start
Eredmények:
1. vrsz. AO - Általános Iskolás Bajnokság 23 start Elbírálás: lovastusa
Díjlovaglás Terepverseny Díjugratás Össz
Első D Második
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely lósz. % Hp Ak.h Idõ h lósz. Ak. H Idõ h Hp
Barla Szabó Zsófia MAFFIA Pauer LK Ált isk. 1 R 66,76 49,85 0 0 R 8 0 57,85
Vachter Fruzsina SANTORO XX Rhiannon Lovas Klub Ált isk. 2 R 62,05 56,91 0 0 R 4 0 60,91
Pintér Klaudia GIDRÁN-NÉRÓ Magyar Póni Klub Sz. Ált isk. 3 R 59,70 60,44 0 0 R 4 0 64,44
Páli Diána GIDRAN SEBES Szigetköz Lovas Klub Amatőr 1 R 68,23 47,64 0 0 R 0 0 47,65
Hurme Satu BRIGHT EYES Sziget SE Amatõr 2 R 66,76 49,85 0 0 R 0 0 49,85
Márkus Klaudia FORTUNA Sziget SE Amatõr 3 R 67,05 49,41 0 0 R 4 0 53,41
Krániczné Mayer Erika CSALOGÁNY Hubertus LK Győr Amatõr 4 R 66,76 49,85 0 0 R 4 0 53,85
Vámosi Lilla CYSKO Pauer LK Amatõr 5 R 65,88 51,17 0 0 R 4 0 55,18
Krániczné Mayer Erika VIKI Hubertus LK Győr Amatõr 6 R 66,76 49,85 0 0 R 8 0 57,85
Borbély Éva Ágnes MISS ROSE Szigetköz Lovas Klub Amatõr 7 R 52,94 70,58 0 0 R 4 0 74,59
Czánt Ádám PATRISHA Sziget SE Amatõr 8 R 58,52 62,20 0 3,2 R 12 3 80,41
Adriana Lukacova DUSTIN SVK Amatõr 9 R 68,82 46,76 20 8 R 8 0 82,76
Dorota Kotradyova NEMO SVK Amatõr 10 R 59,41 60,88 20 5,6 R 0 0 86,48
Paul Minarovicova MATTA SVK Amatõr 11 R 59,70 60,44 kiz
Lea Somogyova MARSHALL SVK Amatõr 11 R 60 60 kiz
Egyed László LANDOLIN Szilvásváradi LSKE Elõkezdõ ló 1 R 70,88 43,67 0 0 R 4 0 47,68
Horváth Gábor CORVIN Szigetköz Lovas Klub Elõkezdõ ló 2 R 66,76 49,85 0 0 R 4 0 53,85
Varga István GALATEA Skublics Imre LK Elõkezdõ ló 3 R 66,76 49,85 0 0 R 4 0 53,85
Varga István GAZAL HERKULES Skublics Imre LK Elõkezdõ ló 4 R 66,17 50,73 0 0 R 4 0 54,74
Horváth Gábor GARFIELD Szigetköz Lovas Klub Elõkezdõ ló 5 R 63,52 54,70 0 0 R 4 0 58,71
Margit Appelt SIR SUPREME AUT Előkezdő ló 6 R 65,58 51,61 20 2,4 R 8 0 82,02
Jónás Melinda GAZAL XIX-4 Bábolna SE Lovas Sz. Elõkezdõ ló 7 R 57,05 64,41 0 2,4 R 16 0 82,81
Faragó Eszter ROXAN Gödöllői Lovas SE Elõkezdõ ló 8 R 55,88 66,17 40 3,2 R 0 0 109,38
2. vrsz. A - Középiskolás Bajnokság 24 start Elbírálás: lovastusa
Díjlovaglás Terepverseny Díjugratás Össz
Első D Második
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely lósz. % Hp Ak.h Idõ h lósz. Ak. H Idõ h Hp
Porcsa Lőrinc ORTRUD Magyar Póni Klub Sz. Középfokú 1 R 66,25 50,62 0 R 4 0 54,63
Nagy Zsófia WELLDONE BOY Kanizsa Lovasklub Középfokú 2 R 64,75 52,87 0 0,8 R 4 0 57,68
Pethő Lili ZAFÍR Magyar Póni Klub Sz. Középfokú 3 R 68 48 0 7,2 R 4 0 59,20
Fábián Dóra CSASZTUSKA Szikszai Milit Lov Sp Egy Középfokú 4 R 60,5 59,25 0 0 R 0 0 59,25
Somlóvári Dóra BOB HERCEG BORISSZA Lovasakadémia SC Középfokú 5 R 62 57 0 0 R 4 0 61,00
Horváth Klaudia GALATEA VOB Caballus Club Középfokú 6 R 60,5 59,25 0 0 R 4 0 63,25
Varga Júlia ADMIRÁLIS Magyar Póni Klub Sz. Középfokú 7 R 62,25 56,62 0 5,6 R 4 0 66,23
Nagy Boglárka Judit KALEVALA Határör Dózsa SE Középfokú 8 R 64,25 53,62 0 9,2 R 4 0 66,83
Balaska Vanda VALÉR Rhiannon Lovas Klub Középfokú 9 R 58,75 61,87 0 7,6 R 8 0 77,48
Bucher Rebeka SZELLES Georgikon Tanüzem Középfokú 10 R 63,25 55,12 0 13,2 R 4 11 83,33
Sótonyi Dóra Anna ÜSTÖKÖS Lovasakadémia SC Középfokú 11 R 62,5 56,25 20 5,6 R 4 13 98,85
Varga Zsuzsa FARELLO Z Magyar Póni Klub Sz. Középfokú 12 R 64 54 kiz
Schaller Gábor PRINCI PESSA Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 1 R 68,5 47,25 0 0 R 0 0 47,25
Schaller Eszter FIRE OF HELL Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 2 R 67,25 49,12 0 4,8 R 0 0 53,93
Somlóvári Dóra VADVIRÁG Lovasakadémia SC Nyitott 3 R 63 55,5 0 0 R 0 0 55,50
Varga István GIDRAN XXIV-120 (SELLÕ) Skublics Imre LK Nyitott 4 R 69,25 46,12 0 2,4 R 12 0 60,53
Egyed László HŰSÉG Szilvásváradi LSKE Nyitott 5 R 62,25 56,62 0 R 4 0 61,43
Egyed László ELEKTRA Szilvásváradi LSKE Nyitott 6 R 67 49,5 0 0 R 12 0 61,50
Tronka Zoltán PÓKER Fetti LSK Nyitott 7 R 65 52,5 0 6 R 4 0 62,50
Margit Appelt LOOK SHARP AUT Nyitott 8 R 65,25 52,12 0 4,8 R 8 0 64,93
Benedek Béla BLANKA Szikszai Milit Lov Sp Egy Nyitott 9 R 61,5 57,75 0 0 R 8 0 65,75
Klara Abrahamfyová MAO SVK Nyitott 10 R 61,25 58,12 20 19,6 R 0 0 97,73
Borongics József KALLIOPÉ Szikszai Milit Lov Sp Egy Nyitott 11 R 66 51 0 0 R kiz
Porcsa Sebestyén LEGO-LAS Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 12 R 62,25 56,62 kiz
3. vrsz.- B - Felsőfokú Tanintézeti Bajnokság 14 start Elbírálás: lovastusa
Díjlovaglás Terepverseny Díjugratás Össz
Első D Második
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely lósz. % Hp Ak.h Idő h lósz. Ak. H Idõ h Hp
Schaller Eszter BETTLE Magyar Póni Klub Sz. Felsőfokú 1 R 67,5 48,75 0 0 R 4 0 52,75
Juhász Viktória MOSOLYGÓS Magyar Póni Klub Sz. Felsőfokú 2 R 61,5 57,75 0 0 R 0 0 57,75
Tuska Péter BEN BENDEGÚZ Határőr Dózsa SE Felsőfokú 3 R 60,75 58,87 0 0,4 R 4 0 63,27
Kovács Emese KOHEILAN KARSALY Gyûrûs-Gidrán Egy. Felsőfokú 4 R 59,25 61,12 0 0 R 4 0 65,12
Fekete Patricia ZUHATAG Sent Juan LSE Felsőfokú 5 R 63 55,5 0 8,8 R 4 0 68,3
Tóth Noémi BOB HERCEG SÓLYOM Határőr Dózsa SE Felsőfokú 6 R 64 54 0 0,8 R 16 2 72,8
Nagy Ágnes GRAPPA Viktória Lovas Egyesület Felsőfokú 7 R 54,75 67,87 0 5,6 R 8 0 81,47
Kertesy Anikó KING OF HUNGARY Simonpuszta Lovas SE Felsőfokú 8 R 51,25 73,12 0 0 R 20 0 93,12
Zámbó Csilla Melinda MADEIRA Kings Gold Lovas SE Felsőfokú 9 R 48 78 20 0 R 4 0 102
Martin Maivald BATTAL SVK Nyitott 1 R 67,25 49,12 0 2,8 R 12 0 63,93
Kelemen János OND Gödöllői Lovas SE Nyitott 2 R 63,5 54,75 0 0 R 12 0 66,75
Egyed László CUSTER Szilvásváradi LSKE Nyitott 3 R 64,75 52,87 0 0 R 16 0 68,88
Purger-Udvardi Petra BILBO Szikszai Milit Lov Sp Egy Nyitott 4 R 56,25 65,62 0 0 R 8 0 73,63
Kelemen János HAPPINESS (TÉBOLY) Gödöllői Lovas SE Nyitott 5 R 60,25 59,62 20 8 R 0 0 87,63
Vissza a Hírek-hez
|