somogyifoto

Tartalom

 

 Bemutatkozás

 ELÉRHETŐSÉGEK

HÍREK

 KÉPTÁR tvn.hu

 KÉP nézegető

 

 SZERZŐI JOGOK

A londoni olimpia résztvevói 2012

 

 

 

 

 

CIKKEK,

TUDÓSÍTÁSOK

Díjlovaglás:

 

 

 

 

Díjugratás:

 Military:

 Fogathajtás:

  Western:

  Nagy elődök és jelenlegi prominens lovasok

  Vasi lovasok arcképcsarnoka:

 Vasi lovasok archív fotói:

Vas megyei lovasok archív

 Egyéb szöveges dokumentumok

 

Nosztalgia díjugratás

Videók

 

 
NAPTÁR
2017. Szeptember
HKSCPSV
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
<<   >>
 
METEOROLÓGIA

  

 

           TÉRKÉP

ÚTVONAL TERVEZÉS

 

 

 

 
SZÁMLÁLÓ
Indulás: 2009-04-14
 
Ha kevés a mondanivalód!
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Háttérzene
 
-Regionális díjugrató döntő Székesfehérváron, 2011. okt.1--3-

Regionális díjugrató döntő Székesfehérváron, 2011. okt. 1--3

B - kategória Helyszíne: SZFV Kunos Lovarda Kisteleki Tanya Rendező neve: Kunos Lovarda Kft. Versenyigazgató: Kunos Csaba Versenybíróság: elnök: Kunos Attila (I. osztályú), tagok: Biczó Attila (I. osztályú) Juhász Zoltán (I. osztályú)
Melegítőpálya bíró: Vámos Valentina (Gyakorló) Stílusbíró 1: Kunos Attila (Stílusbíró) Stílusbíró 2: Juhász Zoltán(Stílusbíró) Versenypálya : méret, talaj 50 x 90 filces homok Melegítőpálya: 50 x 50 filces homok Pályaépítő: Karádi László(4-es szint) Asszisztens: Grózner Szilárd
Fejér megyei kezdeményezésre első alkalommal Székesfehérváron, a Kunos Lovardában rendezték meg a díjugrató Nyugat-magyarországi regionális bajnokság elődöntőjét és döntőjét a hét végén. - A régiós döntőn a Fejér megyei versenyzők egy arany-, két ezüst- és két bronzérmet szereztek, valamint két ötödik és egy hatodik hely sikerült. A székesfehérvári Vincze Martina az ifjúsági (B/2) kategória győztese lett.
A hagyományos versenyszámokra sokan érkeztek az ország különböző részeiből: a többi között Bábolnáról, Budapestről, Deb-recenből, Pécsről és Tapolcáról, a teljesség igénye nélkül. A regionális viadal négy megye - Fejér, Győr-Moson-Sopron, Ko-márom-Esztergom és Veszprém - versenyzőinek részvételével zajlott.
A Nyugat-magyarországi regionális bajnokság végeredménye: Kezdő lovas, B-1/a 1. Lendvai Dóra (Diavolo, Tandem KSE, Győr), 2. Unger Fanni (Lukáb XX, Kerta SE), 3. Tőke Cintia (Dalma, Pákozdi SE) 5. Mergl Alexandra (Aphrodite, Hétkúti LSE, Mór).
Ifjúsági, B/2: 1. Vincze Martina (Sammy Boy, Kunos Lovarda Kft., Székesfehérvár), 2. Molnár Gréta (Emlék, Tandem KSE, Győr), 3. Németh Georgina (Azurea, Kinizsi LK Klárapuszta, Pécsely) 6. Fekete György (Ginus-Guldenburg, Poligon LK, Dinnyés).
Felnőtt, B/4: 1. Grundtner Gábor (Cornet Lady, Lajta-Hanság Rt., Mosonmagyaróvár), 2. Hideg Imre (Quatro, Csákvári LE), 3. Bogár István (Lili, Kunos Lovarda Kft., Székesfehérvár 5. Della Donna Alíz (Rasti, Vértes LSE, Felcsút).
Csapatverseny: 1. Győr-Moson-Sopron megye, 2. Fejér megye: Mergl Alexandra (Aphrodite, Hétkúti LSE. Mór), Vincze Martina (Sammy Boy, Kunos Lovarda Kft., Székesfehérvár), Della Donna Aliz (Rasti, Vértes LSE, Felcsút), Bogár István (Li-li, Kunos Lovarda Kft. Székesfehérvár), 3. Veszprém megye, 4. Komárom-Esztergom megye.
A szezon utolsó szabadtéri megmérettetésén, 16 versenyszámban összesen 114 versenyző 153 lóval, 320 starttal vett részt. (!) Fejér megyéből 9 település - Csákvár, Dinnyés, Enying, Felcsút, Gánt, Mór, Sárbogárd, Székesfehérvár, Vajta - lovas klubjai-nak versenyzői indultak Fehérváron.
Eredmények, első nap: 1. versenyszám, B-0 nyitott: 1. Kiricsi Kata (Fellini, Bábolna SE), 2. Sztefanu Tamara (Volentis, Aranypatkó LE, Budapest), 3. Bene Balázs (Bob Herceg Bitang, Univerzum LK Etei SE, Ete).
2. B-1/a stílusverseny kezdő lovasok, elődöntő: 1. Mergl Alexandra (Aphrodite, Hétkúti LSE, Mór), 2. Lendvai Dóra (Diavolo, Tandem KSE, Győr), 3. Garami Zoltán (Valentin, Némethy B. LK, Esztergom).
3. B-1/c nyitott: 1. Takács Andrea (Gésa, Sárbogárdi LE), 2. Németh Bettina (Sentinel, Kinizsi LK Klárapuszta, Pécsely), 3. Lencsés Gábor (Bognár Rod-Kori, Szigetköz LK, Győrzámoly).
4. B-2 ifjúsági, elődöntő: 1. Molnár Gréta (Emlék, Tandem KSE, Győr), 2. Vincze Martina (Sammy Boy, Kunos Lovarda Kft, Székesfehérvár), 3. Juhász Nikoletta (Amigo CS, Kisbábolna LK).
5. B-2 nyitott: 1. Hegedűs Zoltán (Bizalom, Gerber Birtok, Budapest), 2. Imre Balázs (Zorka, Dénesmajori LC, Pereszteg), 3. Della Donna Alíz (Menthol, Vértes LSE, Felcsút).
6. B-3 ifjúsági: 1. Kovács Virág (Cortina, Pasaréti HLSE, Budapest), 2. Bönde Tamás (Connery, Esztergomi LSE), 3. Eszter-gályos Kata (Ragyogó, Equidom LK, Piliscsév).
7. B/3 nyitott: 1. Grundtner Gábor (Aranyos, Lajta-Hanság Rt., Mosonmagyaróvár), 2-3. Reischl Márton (Combrio, illetve Latino, Vajtai Elit LCSE). 8. B/4 nyitott felnőtt, elődöntő: 1. Király Klaudia (Heléna, Kings Gold LSE, Dinnyés), 2. Hideg Im-re (Quatro, Csákvári LE), 3. ifjú Herczog Emil (Shandor, Herczog és Fiai Kft., Gánt).
Második nap:
9. B/0 nyitott: 1. Kelemen Szabolcs (Acorina, Herczog és Fiai Kft., Gánt), 2. Piatrik Anikó (Perfekt, Délvidék SE, Pécs), 3. Kirchkeszner Csaba (Latino, Veszprémi LSE).
10. B-1/a stílusverseny kezdő lovasok, döntő: 1. Lendvai Dóra (Diavolo, Tandem KSE, Győr), 2. Unger Fanni (Lukáb XX, Kerta SE), 3. Juhász Ágota (Lion King 3, Debreceni LA).
11. B-1/c nyitott: 1. Takács Andrea (Gésa, Sárbogárdi LE), 2. Lencsés Gábor (Bognár Rod-Kori, Szigetköz LK, Győrzámoly), 3. Tóth Tamara (Kemir, Bábolna SE).
12. B-2 ifjúsági, döntő: 1. Vincze Martina (Sammy Boy, Kunos Lovarda Kft., Székesfehérvár), 2. Molnár Gréta (Emlék, Tan-dem KSE, Győr), 3. Tóth Márk (Fenton-C, Castilia SC, Budapest).
13. B-2 nyitott: 1. Della Donna Alíz (Menthol, Vértes LSE, Felcsút), 2. Lencsés Gábor (Bognár Rod-Kori, Szigetköz LK, Győrzámoly), 3. Horváth Barbara (Fernando Zsigmond, Szigetköz LK, Győrzámoly).
14. B-3 ifjúsági: 1. Esztergályos Kata (Ragyogó, Equidom LK, Piliscsév), 2. Knódel Henriett (Sportina Naomi, Simonpuszta LSE, Érd), 3. Németh Georgina (Azurea, Kinizsi LK Klárapuszta, Pécsely).
15. B-3 nyitott: 1. Kovács Fruzsina (Norton, Kincsem Lovaspark SE, Budapest), 2-3. Grundtner Gábor (Aranyos, illetve Brown Gold Lady, Lajta-Hanság Rt., Mosonmagyaróvár).
16. versenyszám, B/4 nyitott felnőtt, döntő: 1. Varga Balázs (Lola, Kabóka Kft., Enying), 2. Bogár István (Lili, Kunos Lo-varda Kft., Székesfehérvár), 3. Bagyánszky Gabriella (Cesanne, Prosper LK, Piliscsév).

A versenyszámok eredményei:

1. vrsz.-B-0 Nyitott"Akadályok: 80- 90 cm Iram: 350 m/perc "Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
                          Alappálya
Lovas      Ló név       Egyesület      Hely  Hiba  idő
Kiricsi Kata    FELLINI      Bábolna SE Lovas Sz.   1  0  45,62
Sztefanu Tamara   VOLENTIS     Aranypatkó LE Bp.    2  0  47,39
Bene Balázs    BOB HERCEG BITANG Univerzum LK Etei SE   3  0  48,44
Kovács Dóra    PM LINNEA     Viktor-i Sportegyesület   4  0  49,19
Mergl Alexandra   APHRODITE     Hétkúti LSE      5  0  50,09
Soha Glória    DESIGN T     Sziget SE       6  0  51,88
Kelemen Szabolcs  ACORINA     Herczog és Fiai Kft    7  0  54,02
Tóth Tamara    KEMIR V-5     Bábolna SE Lovas Sz.   8  4  42,81
Tóth Tamara    ZSARNOK     Bábolna SE Lovas Sz.   9  5  58,24
Jost Meister    WALOME     Kisbéri Magán Ménes   10  5  59,49
Czánt Ádám    PATRISHA     Sziget SE       11  8  56,51
Weisengruber János  TORTUGA     Corotino Lovassport Egyes  12  8  71,62
Jónás Melinda   ZÓNA       Bábolna SE Lovas Sz.   13  20  45,72
Wölfinger Franciska  DUMBO 4     Kings Gold Se VK   14  0  56

2. vrsz.-B-1/a stílusverseny kezdő lovasok Elődöntő "Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc

"Elbírálás: Lovasok stílusbírálata szerint                              Alappálya
Lovas      Ló név       Egyesület       Hely  Hiba idő pont pont
Mergl Alexandra   APHRODITE     Hétkúti LSE       1  0  55,66  7,7
Lendvai Dóra    DIAVOLO     Tandem KSE       2  0  53,84  7,6
Garami Zoltán   VALENTIN     Némethy B. Lovas K.i. Al.   3  0  58,42  7,4
Tőke Cintia    DALMA      Pákozdi SE       4  0  54,4  7,3
Unger Fanni    LUKÁB XX     Kerta SE        5  0  57,81  7,2
Juhász Ágota    LION KING 3    Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. 6  4  58,04  7,1
Lehel Flóra    APOLLÓNIA    Völgység Lovas Egyesület   7  4  58,9  7
Horváth Dominik   TÖBBSINCS     Pirik Farm       8  4  57,87  6,8
Unger Fanni    LURKÓ      Kerta SE        9  4  58,38  6,7
Niebling Dóra   COROZIA     Mátyás és Fiai Kft.     10  4  59,03  6,5
Sztefanu Tamara   VOLENTIS     Aranypatkó LE Bp.     11  4  52,93  6,3
Garami Zoltán   FANTA      Némethy B. Lovas K.i. Al.   12  8  56,78  6,2
Moldován András  LA FERMOSA    Sukorói Lovasközpont SE   12  5  62,43  6,2
Palotás Bettina   BOGNÁR FOD RAZ  Pasaréti Honvéd Lovas SE   12  5  62,89  6,2
Kiss Cintia    LADY CARDINA   Fehér Mén 2008 Kft.     15  12  51,1  5
Tóth Tamara    KEMIR V-5     Bábolna SE Lovas Sz.    16  16  54,23  4,9
Czánt Ádám    PATRISHA     Sziget SE        17  20  56,71  0
Pálinkás Bianka   BOLYGÓ      Pákozdi SE       17  0  96,4  0
Tóth Tamara    ZSARNOK     Bábolna SE Lovas Sz.    19  Kizárva
Szekér Mariann   FELLINI      Bábolna SE Lovas Sz.    20  Kizárva
Kovács Aletta   ZEUSZ      Sárosdi Lovas Egylet    21  Kizárva

3. vrsz.-B-1/c nyitott vrsz. "Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
                          Alappálya
Lovas      Ló név       Egyesület       Hely  Hiba idő
Takács Andrea   GÉSA       Sárbogárdi LE      1  0  38,54
Németh Bettina   SENTINEL     Kinizsi LK Klára-p.     2  0  40,28
Lencsés Gábor   BOGNÁR ROD-KORI  Szigetköz Lovas Klub    3  0  41,29
Vági Nándor    CASINO      Pápateszéri SE      4  0  42,34
Ónodi Zsófia    ZÚZMÓ      VIP Lovas Klub KFT.    5  0  42,39
Tompa Richárd   C' EST LA VIE    Bálint László SC      6  0  42,47
Laczka Evelin   DOLCE VITA    Állatorvos-tud. Kar TLC   7  0  43,15
Niebling Dóra   COROZIA     Mátyás és Fiai Kft.     8  0  43,43
Márkus Klaudia   FORTUNA     Sziget SE        9  0  43,62
Juhos Eleonóra   HIGH LIGHT    Pirik Farm       10  0  44,19
Kirchkeszner Csaba  LATINO      Veszprémi LSE      11  0  44,32
Brázay Nóra    FELICE      VIP Lovas Klub KFT.    12  0  44,44
Soha Glória    LARS NIELSSON   Sziget SE        13  0  45,62
Horváth Balázs   FÜLÖP      Bercsényi Lovasklub     14  0  45,73
Soha Glória    DESIGN T     Sziget SE        15  0  45,89
Kaproncai Zsuzsa  TRINITY      Lajta-Hanság RT      16  0  45,93
Hovanyecz Zsolt   COCO       Kisbéri Magán Ménes    17  0  46,27
Csikós Vivien   GET READY TO FLY S Válaszutak Lovas Sport Klub  18  0  46,96
Tóth Márk    VALLE DE LES CRISTALE Castilia SC      19  0  47,56
Jost Meister    WALOME     Kisbéri Magán Ménes    20  0  47,75
Nagy Rita     UNIA       AUT         21  0  48,08
Tornyos Fanni   LUCKY      Kisbábolna LK      22  0  49,4
Fekete György   GINUS-GOLDENBURG Poligon Lovas Klub     23  0  49,6
Kiricsi Kata    CSATA      Bábolna SE Lovas Sz.    24  0  50,64
Ónodi Zsófia    H-ESCUDAR    VIP Lovas Klub KFT.    25  0  51,58
Csihar Lilla    ANNA      Kentaur LSK Érd      26  0  51,83
Faluhelyi Ádám   BUBAMARA    Baracskai LSE      27  0  52,2
Maszlag Ilona   BILL       Soóshegyi Lovasklub SE   28  0  52,57
Hegedűs Zoltán   ADETTE      GERBER BIRTOK     29  0  52,63
Kákonyi Attila   CHINSKA     Airvent Lovas Club     30  0  53,03
Stelczer Viktor   ARTEMINA     Viktor-i Sportegyesület    31  0  53,06
Bene Balázs    DOLLAR      Univerzum LK Etei SE    32  0  53,19
Kovács Dóra    PM LINNEA     Viktor-i Sportegyesület    33  0  53,53
Farkas Katalin   VÁRDA-KER DENVER Debreceni LA Közh. Nonprofit KFt.34  0  54,11
Szabó Attila    COSINUS /BOGNÁR DE JÓLÓ/ Equirria Lovasklub   35  0  54,54
Moldován András  LA FERMOSA    Sukorói Lovasközpont SE   36  0  54,83
Tilly Dóra Emma   MONTE CAMPIONE  Határőr Dózsa SE     37  0  55,08
Kákonyi Attila   H-C.S.R. MENDE'S BALOU Airvent Lovas Club    38  0  55,27
Schneider Márton Benedek CINKE     Taszári Vital LSC     39  0  56,34
Horváth Laura Andrea  KOBRA     Kinizsi LK Klára-p.     40  4  44,92
Jónás Melinda   ALÍZ       Bábolna SE Lovas Sz.    41  4  46,66
Karig Gábor    SILAS RK     Pasaréti Honvéd Lovas SE   42  4  48,88
Vági Nándor    EXCALIBUR    Pápateszéri SE      43  4  49,13
Csikós Kinga    PLANÉTÁS     Válaszutak Lovas Sport Klub  44  4  51,92
Kelemen Szabolcs  ACORINA     Herczog és Fiai Kft     45  4  55,67
Kiss Doris     WONDERBOY    Baracskai LSE      46  5  59,93
Kiss Cintia    LADY CARDINA   Fehér Mén 2008 Kft.     47  12  43,8
Patkó Zoltán    LADY       Tapolca SE       48  12  45,56
Bene Balázs    BOB HERCEG BITANG Univerzum LK Etei SE    49  14  65,81
Herczog Emil ifj.   TIBOR      Herczog és Fiai Kft VK   50  0 47,23
Király Klaudia   DUMBO 4      Kings Gold SE VK    51  4  54,58
Herczog Emil ifj.   REGÉNY      Herczog és Fiai Kft VK   52  6  61,44

4. vrsz.-B/2 ifjúsági vrsz. Elődöntő"Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: Lovas stílusverseny +

visszahívás                   Alappálya     1. összevetés
Lovas      Ló név       Egyesület       Hely  Hiba idő pont Hiba  idő
Molnár Gréta    EMLÉK      Tandem KSE       1  0 58,07  7,5  0 34,63
Vincze Martina   SZAMMY BOY (E. SOMA) Kunos-Lovarda Kft    2  0 65,43  7,4  0 34,83
Juhász Nikoletta   AMIGO CS     Kisbábolna LK      3  0 59,68  7,3  0 37,18
Császár Vivien   EZTUDÓ      Szigetköz Lovas Klub    4  0 66,03  7,7  0 37,55
Németh Georgina  AZUREA      Kinizsi LK Klára-p.     5  0 66,9  7,3  0 38,19
Fekete György   GINUS-GOLDENBURG Poligon Lovas Klub     6  0 69,34  7,3  4 39,5
Kiss Doris     WONDERBOY    Baracskai LSE      7  0 64,93  7,3  4 46,34
Kalmár Zsófia Kata  RINI       Soóshegyi Lovasklub SE   8  0 58,05  7,2
Esztergályos Kata  RAGYOGÓ     Equidom Lovas Klub    8  0 64,98  7,2
Tompa Richárd   C' EST LA VIE    Bálint László SC      10  0 64,65  7
Bönde Tamás János  CONNERY     Esztergomi Lovas SE    11  4 63,72  6,8
Takács Andrea   GÉSA       Sárbogárdi LE      11  4 65,72  6,8
Knódel Henriett   SPORTINA NAOMI  Simonpuszta Lovas SE    13  5 68,6  6,7
Csihar Lilla    ANNA      Kentaur LSK Érd      13  5 67,17  6,6
Juhos Eleonóra   HIGH LIGHT    Pirik Farm       15  1 67,98  6,6
Tilly Dóra Emma   MONTE CAMPIONE  Határőr Dózsa SE     16  2 73,13  6,4
Bagyánszky Gabriella CESANNE     Prosper LK       17  5 68,99  5,6
Garami Zoltán   VALENTIN     Némethy B. Lovas K.i. Al.   18  8 66,52  5,5
Tornyos Fanni   LUCKY      Kisbábolna LK      19  6 73,43  5,2
Pongrácz Viktória Szófia GLÓRIA     Némethy B. Lovas K.i. Al.   20  7 78,07  4,8
Csikós Vivien   GET READY TO FLY S Válaszutak Lovas Sport Klub  21  8 79,38  4,7
Góczi Krisztina   IDEÁL      VIP Lovas Klub KFT.    22  0 0
Tóth Márk    FENTON-C     Castilia SC       23  17 0
Juhász Ágota    LION KING 3    Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. 24  Kizárva
Christmann Atina Arlett DUKE DOLIART   Baldauf Team      25  Kizárva
Soha Glória    LARS NIELSSON   Sziget SE        26  Kizárva
Pongrácz Viktória SzófiaKIARA      Némethy B. Lovas K.i. Al.   27  Feladta

5. vrsz.-B/2 nyitott vrsz."Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
    Alappálya
Lovas      Ló név       Egyesület       Hely  Hiba  idő
Hegedűs Zoltán   BIZALOM     GERBER BIRTOK     1  0  49,5
Imre Balázs    ZORKA      Dénesmajori Lovas Club   2  0  51,01
Della Donna Alíz   MENTHOL     Vértes-Lovas Sportegyesület  3  0  51,76
Tenyei Tóth Attila  FELICE      VIP Lovas Klub KFT.    4  0  53,83
Vági Nándor    CASINO      Pápateszéri SE      5  0  54,8
Lencsés Gábor   BOGNÁR ROD-KORI  Szigetköz Lovas Klub    6  0  55,05
Lendvai Dóra    DIAVOLO     Tandem KSE       7  0  55,56
Faluhelyi Ádám   PANNI      Baracskai LSE      8  0  55,68
Kormos Eszter   OZORA APACS    Kentaur LSK Érd      9  0  56,35
Faluhelyi Ádám   LARINA      Baracskai LSE      10  0  58,36
Horváth Laura Andrea KOBRA      Kinizsi LK Klára-p.     11  0  59,89
Sasvári Sándor   SATURN      Midnight Lovas Klub    12  0  61,1
Tenyei Tóth Attila  SZIKRÁZÓ VIHAR / VIP Lovas Klub KFT.     13  0  61,65
Ónodi Zsófia    ZÚZMÓ      VIP Lovas Klub KFT.    14  0  61,9
Horváth Balázs   JUSTIN (E. ZOLI)   Bercsényi Lovasklub     15  0  63,45
Hovanyecz Zsolt   COCO       Kisbéri Magán Ménes    16  0  64,15
Loder Andrea    ICARO      Kinizsi LK Klára-p.     17  0  66,7
Karig Gábor    SILAS RK     Pasaréti Honvéd Lovas SE   18  1  67,74
Bogár István    PENNE      Kunos Lovarda Kft     19  1  68,23
Szentkuti Kinga   CARINA      BIOFARM Egyesület    20  1  69,03
Lóránt Attila    AGROPOINT CERMIT  Sukorói Lovasközpont SE   21  1  70,55
Kákonyi Attila   CHINSKA     Airvent Lovas Club     22  2  71,66
Lóránt Attila    CASCARON     Sukorói Lovasközpont SE   23  2  72,49
Laczka Evelin   DOLCE VITA    Állatorvos-tud. Kar TLC   24  4  56,93
Jónás Melinda   ALÍZ       Bábolna SE Lovas Sz.    25  4  60,32
Czira Orsolya    CSENKESZ     Struhács Farm SE     26  4  61,21
Márkus Klaudia   FORTUNA     Sziget SE        27  4  61,88
Kaproncai Zsuzsa  TRINITY      Lajta-Hanság RT      28  4  62,65
Faluhelyi Ádám   LIVIUS      Baracskai LSE      29  5  69,07
Nagy Rita     UNIA       AUT         30  6  73,13
Schneider Márton Benedek CINKE     Taszári Vital LSC     31  6  73,75
Bene Balázs    DOLLAR      Univerzum LK Etei SE    32  7  77,62
Stelczer Viktor   NIMRUD      Viktor-i Sportegyesület    33  7  77,84
Patkó Zoltán    LADY       Tapolca SE       34  8  54,06
Vági Nándor    EXCALIBUR    Pápateszéri SE      35  8  65,87
Baldauf Attila   SZTÁRMIN     Baldauf Team      36  9  70,78
Pinke Roland    KARI       Dunakiliti Lovas KSE    37  11  75,36
Bene Balázs    CASH       Univerzum LK Etei SE    38  12  79,3
Dudás Nóra    CASOLETTA    Baracskai LSE      39  13  85,37
Hegedűs Zoltán   ADETTE      GERBER BIRTOK     40  15  77,72
Maszlag Ilona   BILL       Soóshegyi Lovasklub SE   41  17  85,65
Kiricsi Kata    CSATA      Bábolna SE Lovas Sz.    42  Feladta
Horváth Balázs   KIARA      Bercsényi Lovasklub     43  Kizárva

6. vrsz.-B/3 ifjúsági vrsz."Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
  Alappálya
Lovas      Ló név       Egyesület       Hely  Hiba idő
Kovács Virág    CORTINA     Pasaréti Honvéd Lovas SE   1  0  66,54
Bönde Tamás János  CONNERY     Esztergomi Lovas SE    2  0  76,47
Esztergályos Kata  RAGYOGÓ     Equidom Lovas Klub    3  4  63,24
Vincze Martina   SZAMMY BOY (E. SOMA) Kunos-Lovarda Kft    4  4  73,13
Kalmár Zsófia Kata  RINI       Soóshegyi Lovasklub SE   5  4  78
Tóth Márk    FENTON-C     Castilia SC       6  9  78,75
Knódel Henriett   SPORTINA NAOMI  Simonpuszta Lovas SE    7  12  67,36

7. vrsz.-B/3 nyitott "Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
  Alappálya
Lovas      Ló név       Egyesület       Hely  Hiba idő
Grundtner Gábor   ARANYOS     Lajta-Hanság RT      1  0  56,38
Reischl Márton   COMBRIO     Vajtai Elit LCSE      2  0  57,06
Reischl Márton   LATINO      Vajtai Elit LCSE      3  0  59,13
Virágos Anna Krisztina/  JEFFY      Soóshegyi Lovasklub SE   4  0  60,8
Schneider Márton Benedek CARTER     Taszári Vital LSC     5  0  62,18
Sandi Gábor    CENTO      Kerta SE        6  0  69,37
Stelczer Viktor   VAINQUEUR SANS RIVAL Viktor-i Sportegyesület   7  0  70,18
Czira Orsolya    CSENKESZ     Struhács Farm SE     8  0  70,24
Faluhelyi Ádám   LENZ 49      Baracskai LSE      9  0  72,36
Faluhelyi Ádám   PANNI      Baracskai LSE      10  0  73,08
Hegedűs Zoltán   BIZALOM     GERBER BIRTOK     11  4  61,85
Tenyei Tóth Attila  SZIKRÁZÓ VIHAR   VIP Lovas Klub KFT.    12  4  65,64
Herczog Emil ifj.   SHANDOR     Herczog és Fiai Kft     13  4  66,64
Grundtner Gábor   BROWN GOLD LADY  Lajta-Hanság RT      14  4  66,93
Bene Balázs    CASH       Univerzum LK Etei SE    15  4  67,57
Véger Zoltán    ALPOK      Horse-Play Kft      16  4  67,63
Faluhelyi Ádám   LARINA      Baracskai LSE      17  4  68,8
Hovanyecz Zsolt   CSALOGÁNY    Kisbéri Magán Ménes    18  4  70,45
Herczog Emil ifj.   REFLEX      Herczog és Fiai Kft     19  4  73,4
Lóránt Attila    AGROPOINT CERMIT  Sukorói Lovasközpont SE   20  4  73,88
Lóránt Attila    CASCARON     Sukorói Lovasközpont SE   21  4  76,43
Della Donna Alíz   RASTI      Vértes-Lovas Sportegyesület  22  8  63,08
Horváth Barbara   FERNANDO ZSIGMOND Szigetköz Lovas Klub    23  8  63,21
Horváth Balázs   JUSTIN (E. ZOLI)   Bercsényi Lovasklub     24  8  76,07
Bene Balázs    BENTO      Univerzum LK Etei SE    25  15  89,69
Della Donna Alíz   MENTHOL     Vértes-Lovas Sportegyesület  26  16  66,43
Bogár István    PENNE      Kunos Lovarda Kft     27  16  74,36
Baldauf Attila   SZTÁRMIN     Baldauf Team      28  21  100,23
Loder Andrea    ICARO      Kinizsi LK Klára-p.     29  Kizárva
Pinke Roland    KARI       Dunakiliti Lovas KSE    30  Kizárva

8. vrsz.-B/4 Nyitott Felnőtt Elődöntő"Akadályok: 125 cm, Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 239.§

Vadászugratás C-szab.                           Alappálya
Lovas      Ló név      Egyesület      Hely Hiba  idő
Király Klaudia   HELÉNA     Kings Gold Lovas SE   1  0  57,79
Hideg Imre    QUATRO     Csákvári LE      2  0  57,86
Herczog Emil ifj.   SHANDOR    Herczog és Fiai Kft    3  0  57,87
Grundtner Gábor   CORNET LADY   Lajta-Hanság RT     4  0  59,16
Bogár István    LILI      Kunos Lovarda Kft    5  0  59,92
Bene Balázs    BENTO     Univerzum LK Etei SE   6  0  62,61
Reischl Márton   COMBRIO    Vajtai Elit LCSE     7  0  63,14
Herczog Emil ifj.   REFLEX     Herczog és Fiai Kft    8  0  63,22
Grundtner Gábor   ARANYOS    Lajta-Hanság RT     9  0  64,47
Bönde Ferenc    SUNSHINE    Esztergomi Lovas SE   10  0  66,34
Della Donna Alíz   RASTI     Vértes-Lovas Sportegyesület 11  0  66,5
Schneider Márton Benedek CARTER    Taszári Vital LSC    12  0  67,6
Szilágyi Réka    MÉDEA OF BRIGHTNESS Simonpuszta Lovas SE 13  0  68,03
Véger Zoltán    ALPOK     Horse-Play Kft     14  0  68,29
Imre Balázs    SZINDI     Dénesmajori Lovas Club  15  0  68,31
Kovács Virág    CORTINA    Pasaréti Honvéd Lovas SE  16  0  70,36
Horváth Barbara   FERNANDO ZSIGMOND Szigetköz Lovas Klub  17  0  70,51
Bagyánszky Gabriella BÉTÓ      Prosper LK      18  0  71,17
Bagyánszky Gabriella CESANNE    Prosper LK      19  0  71,75
Sandi Gábor    CENTO     Kerta SE       20  0  73,09
Faluhelyi Ádám   LENZ 49     Baracskai LSE     21  0  76,77
Szabó Attila    ZENGŐ     Equirria Lovasklub    22  0  81,55
Széplábi Fülöp Tamás FAKOS-SIROKKÓ  Tapolca VSE      23  0  98,56

9. vrsz.-B/0 Nyitott"Akadályok: 80- 90 cm Iram: 350 m/perc "Elbírálás: 274.§ 5.3 (kétfázisos)
      Alappálya  1. összevetés
Lovas      Ló név      Egyesület       Hely  Hiba idő   Hiba  idő
Kelemen Szabolcs  ACORINA    Herczog és Fiai Kft     1  0  56,07  4   33,03
Piatrik Anikó    PERFEKT    Dél Vidék SE       2  0  49,6
Kirchkeszner Csaba  LATINO     Veszprémi LSE      3  4  50,94
Mergl Alexandra   APHRODITE    Hétkúti LSE       4  6  62
Lukács Zsófia   POMPADUR    Héregi Baráti Lovas Kör    5  8  51,09
Gróf Vanessza   DOLLÁR     Héregi Baráti Lovas Kör    6  8  69,4
Czánt Ádám    PATRISHA    Sziget SE        7  9  59,3
Weisengruber János  TORTUGA    Corotino Lovassport Egyes   8  Kizárva
Dr. Hitre Erika   DESIGN T    Sziget SE        9  Kizárva
Soha Glória    LARS NIELSSON  Sziget SE        10  Kizárva
Wölfinger Franciska  DUMBO 4    Kings Gold SE  VK   11  8  56,09

10. vrsz.-B/1a stílusverseny kezdő lovasok Döntő "Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc"

Elbírálás: Lovasok stílusbírálata szerint      Alappálya
Lovas      Ló név      Egyesület      Hely  Hiba idő  pont pont pont
Lendvai Dóra    DIAVOLO    Tandem KSE      1  0  60,34  7,7
Unger Fanni    LUKÁB XX    Kerta SE       2  0  59,49  7,5
Juhász Ágota    LION KING 3   Debreceni LA Közh. Nonp KFt.3  0  62,01  7,4
Garami Zoltán   VALENTIN    Némethy B. Lovas K.i. Al.  3  0  62,86  7,4
Tõke Cintia    DALMA     Pákozdi SE      5  0  59,84  7,2
Niebling Dóra   COROZIA    Mátyás és Fiai Kft.    6  4  61,84  6,7
Gróf Vanessza   DOLLÁR     Héregi Baráti Lovas Kör   7  4  60,84  6,6
Garami Zoltán   FANTA     Némethy B. Lovas K.i. Al.  8  4  61,56  6,5
Lehel Flóra    APOLLÓNIA   Völgység Lovas Egyesület  9  8  61,81  6,2
Mergl Alexandra   APHRODITE    Hétkúti LSE      10  8  60,56  6
Horváth Dominik   TÖBBSINCS    Pirik Farm      11  8  60,09  5,9
Palotás Bettina   BOGNÁR FOD RAZ Pasaréti Honvéd Lovas SE  12  5  70,1  5
Czánt Ádám    PATRISHA    Sziget SE       13  24  63,9  0

11. vrsz.-B1/c nyitott vrsz."Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc" Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
    Alappálya
Lovas      Ló név      Egyesület       Hely  Hiba idő
Takács Andrea   GÉSA      Sárbogárdi LE      1  0  47,25
Lencsés Gábor   BOGNÁR ROD-KORI Szigetköz Lovas Klub    2  0  50,87
Tóth Tamara    KEMIR V-5    Bábolna SE Lovas Sz.    3  0  51,28
Fekete György   GINUS-GOLDENBURG Poligon Lovas Klub    4  0  52,14
Márkus Klaudia   FORTUNA    Sziget SE Nyitott      5  0  53,85
Horváth Balázs   FÜLÖP     Bercsényi Lovasklub     6  0  54,1
Kiricsi Kata    CSATA     Bábolna SE Lovas Sz.    7  0  56,09
Tóth Márk    VALLE DE LES CRISTALE Castilia SC     8  0  56,38
Csikós Vivien   NÓRIKA     Válaszutak Lovas Sport Klub  9  0  57,59
Nagy Rita     UNIA      AUT         10  0  58,27
András Gábor    DAKAR     Magyar Póni Klub Sz.    11  0  59,43
Farkas Katalin   VÁRDA-KER DENVER Debreceni LA Közh. Nonpr KFt.12 0  62,48
Szabó Attila    COSINUS /BOGNÁR DE JÓLÓ/ Equirria Lovasklub  13  0  63,62
Gombár Attila   ALMA     Canton Lovas Klub     14  1  65,25
Eper László    AVANTI     Seregélyesi Lovas Club    15  2  69,03
Piatrik Anikó    PERFEKT    Dél Vidék SE       16  4  49,96
Jónás Melinda   ALÍZ      Bábolna SE Lovas Sz.    17  4  52,84
Tóth Tamara    ZSARNOK    Bábolna SE Lovas Sz.    18  4  54,2
Kaproncai Zsuzsa  TRINITY     Lajta-Hanság RT      19  4  57,69
Lehel Flóra    APOLLÓNIA   Völgység Lovas Egyesület   20  4  57,89
Horváth Laura Andrea KOBRA     Kinizsi LK Klára-p.     21  5  66,91
Lukács Zsófia   POMPADUR    Héregi Baráti Lovas Kör    22  8  59,05
Csikós Kinga    PLANÉTÁS    Válaszutak Lovas Sport Klub  23  8  60,1
Kirchkeszner Csaba  LATINO     Veszprémi LSE      24  13  65,31
Németh Bettina   SENTINEL    Kinizsi LK Klára-p.     25  14  85,79
Pongrácz Viktória Szófia REZEDA    Némethy B. Lovas K.i. Al.   26  Kizárva
Wölfinger Franciska  DUMBO4     Kings Gold SE VK    27  17  64,37

12. vrsz.-B/2 ifjúsági vrsz. Döntő "Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.2.

(egyszeri összevetés)                           Alappálya   1. összevetés
Lovas      Ló név      Egyesület       Hely  Hiba idő   Hiba idő
Vincze Martina   SZAMMY BOY (E. SOMA) Kunos-Lovarda Kft   1  0  64,61  0  36,46
Molnár Gréta    EMLÉK     Tandem KSE       2  0  56,11  0  38,95
Tóth Márk    FENTON-C    Castilia SE       3  0  68,3  0  38,99
Tornyos Fanni   LUCKY     Kisbábolna LK      4  0  62,78  0  43,11
Pongrácz Viktória Szófia GLÓRIA    Némethy B. Lovas K.i. Al.   5  0  64,61  0  44,15
Fekete György   GINUS-GOLDENBURG Poligon Lovas Klub    6  0  65,14  4  40,32
Császár Vivien   EZTUDÓ     Szigetköz Lovas Klub    7  0  64,02  4  40,5
Takács Andrea   GÉSA      Sárbogárdi LE      8  0  58,67  4  40,6
Juhász Ágota    LION KING 3   Debreceni LA Közh. Nonpr KFt. 9  0  60,15  4  46,4
Németh Georgina  AZUREA     Kinizsi LK Klára-p.     10  4  62,46
Juhász Nikoletta   AMIGO CS    Kisbábolna LK      11  4  62,97
Garami Zoltán   VALENTIN    Némethy B. Lovas K.i. Al.   12  8  64,02
Horváth Dominik   TÖBBSINCS    Pirik Farm       13  17  98,36

13. vrsz.-B/2 nyitott vrsz. "Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc" Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
     Alappálya
Lovas      Ló név      Egyesület       Hely   Hiba idő
Della Donna Alíz   MENTHOL    Vértes-Lovas Sportegyesület  1  0  55,36
Lencsés Gábor   BOGNÁR ROD-KORI Szigetköz Lovas Klub    2  0  59,2
Horváth Barbara   FERNANDO ZSIGMOND Szigetköz Lovas Klub   3  0  61,21
Bogár István    PENNE     Kunos Lovarda       4  0  61,6
Karig Gábor    SILAS RK    Pasaréti Honvéd Lovas SE   5  0  69,21
Kaproncai Zsuzsa  TRINITY     Lajta-Hanság RT      6  4  56,21
Imre Balázs    ZORKA     Dénesmajori Lovas Club   7  4  57,25
Gubicza Anett   FAKOS VIKI    Perkáta SE       8  4  62,5
Szabó Tamás    BÁJOLGÓ /PENI/  Zala-Völgye LE      9  7  77,57
Márkus Klaudia   FORTUNA    Sziget SE        10  8  59,19
Lendvai Dóra    DIAVOLO    Tandem KSE       11  8  59,65
Patkó Zoltán    LADY      Tapolca VSE       12  12  60,95
Gombár Attila   ALMA     Canton Lovas Klub     13  13  89,04
Nagy Rita     UNIA      AUT         14  17  72,02
Szabó Zsolt    VISZLÁT     Mezőfalvi Lovasegylet    15 kizárva

14. vrsz.-B/3 ifjúsági vrsz. "Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.2.

(egyszeri összevetés)                               Alappálya  1. összevetés
Lovas      Ló név      Egyesület       Hely  Hiba idő   Hiba idő
Esztergályos Kata  RAGYOGÓ    Equidom Lovas Klub    1  0  67,76  0 42,99
Knódel Henriett   SPORTINA NAOMI Simonpuszta Lovas SE    2  0  69,72  0 43,26
Németh Georgina  AZUREA     Kinizsi LK Klára-p.     3  4  66,08

15 vrsz.-B/3 nyitott"Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)  

Alappálya  1. összevetés
Lovas      Ló név      Egyesület       Hely  Hiba idő   Hiba idő
Kovács Fruzsina   NORTON     Kincsem Lovaspark SE    1  0  65,57  0  36,41
Grundtner Gábor   ARANYOS    Lajta Hanság LK      2  0  69,11  0  36,78
Grundtner Gábor   BROWN GOLD LADY Lajta Hanság LK      3  0  68,22  0  38,6
Imre Balázs    ZORKA     Dénes Major LK      4  0  59,98  4  37,72
Kovács Fruzsina   INFERNO    Kincsem Lovaspark SE    5  0  71,12  4  43,05
Imre Balázs    SZINDI     Dénes Major LK      6  4  65,19
Hallósy Péter    WELLIS CÉZÁR  Sárosdi Lovas Egylet    7  4  66,62
Schneider Márton Benedek CARTER    Taszári Vital LSC     8  4  73,36
Szabó Tamás    BÁJOLGÓ /PENI/  Zala-Völgye LE      9  7  85,99
Horváth Balázs   JUSTIN (E. ZOLI)  Bercsényi Lovasklub     10  8  72,49
Szabó Tamás    NAGYKÖVET   Zala-Völgye LE      11  9  76,89
Della Donna Alíz   MENTHOL    Vértes-Lovas Sportegyesület  12  12  63,15
Horváth Barbara   FERNANDO ZSIGMOND Szigetköz Lovas Klub   13  14  80,67
Patkó Zoltán    LADY      Tapolca VSE       14  16  66,84

16. vrsz.-B/4 Nyitott Felnőtt Döntő"Akadályok: 125 cm, Iram: 350 m/perc"Elbírálás:

238.§ 2.2.(egyszeri összevetés)                          Alappálya    1. összevetés
Lovas      Ló név      Egyesület       Hely  Hiba idő   Hiba  idő
Varga Balázs    LOLA      Kabóka Kft.       1  0  69,36  0  41,79
Bogár István    LILI      Kunos Lovarda Kft     2  0  71,92  0  42,22
Bagyánszky Gabriella CESANNE    Prosper LK       3  0  73,11  0  49,9
Grundtner Gábor   CORNET LADY   Lajta Hansági Lk      4  0  74,29  4  40,81
Bagyánszky Gabriella BÉTÓ      Prosper LK       5  0  71,51  4  44,79
Varga Balázs    NÁDOR     Kabóka Kft.       6  0  71,94  8  51,23
Hideg Imre    QUATRO     Csákvári LE       7  4  72,06 
Imre Balázs    SZINDI     Dénes Major LK      8  4  73,91 
Schneider Márton Benedek CARTER    Taszári Vital LSC     9  5  76,21 
Szabó Attila    ZENGŐ     Equirria Lovasklub     10  7  84,48 
Della Donna Alíz   RASTI     Vértes-Lovas Sportegyesület  11  8  69,45 
Sandi Gábor    CENTO     Kerta SE        12  8  73,99 
Hallósy Péter    WELLIS CÉZÁR  Sárosdi Lovas Egylet    13  12  69,67 
Szabó Tamás    NAGYKÖVET   Zala-Völgye LE      14  13  78,62 
Széplábi Fülöp Tamás FAKOS-SIROKKÓ  Tapolca VSE       15  21  95,06 

Vissza a Hírek-oldalra: http://somogyifoto.gportal.hu/gindex.php?pg=32063574

 

 

                                                                                                

e-mail

averzio@gmail.hu

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
LINKEK

   AVERZIO-FOTO Saját, egyéb képalbum 

 

 

 

 

http://www.lovasszovetseg.hu/

Magyar Sportlótenyésztők Országos Egyesülete

 Díjugrató eredmények

 Military eredmények

 Díjlovaglás eredmények

 Fogat eredmények

 

http://www.dijugratoszakag.hu

http://military.lovasszovetseg.hu/

http://dijlovaglas.lovasszovetseg.hu

 EVENTING

 Zala megye lovasoldala

 Lovasok.hu

 


 

 

Tartalom


Engedd meg, hogy horoszkópod elkészítésével szabad választásodban segítségedre lehessek. Várlak a csillagjövõ oldalon!!!    *****    &#9835; Vár Téged is az egyetlen magyar nyelvû, megbízható Zara Larssonnal foglalkozó forrás! &#9835; ZL Hungary &#9835; ZL Magyarország &#9835;    *****    WISE-VOGUE | MERT A DIVATBAN IS LEHETSZ BÖLCS! - ÚJ BLOG TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA    *****    Nettó Bruttó Bérkalkulátor 2018    *****    A HUN Tv kezet nyújt, Asztrológiai elõadásom az Élet Magazin mûsorában.    *****    INGYEN letölthetõ OSHO könyvek, ezoterikus olvasmányok, Asztrológia: tanácsadás, oktatás.    *****    ***Munkatársakat keresek kezdetben mellékjövedelemként / Napi 1-2 óra munkával, majd késõbb akár fõállásban is!***    *****    Ingyenes tanácsadás,rendeld meg a tetszésed szerinti elemzést és minden kérdésedre választ adok.Részletek az oldalon!    *****    Születési,baba,hold horoszkóp,elõrejelzés,párkapcsolati elemzés,fogamzási képlet! Ingyenes tanácsadás!Várlak!Kattints!    *****    Csillagászati ismeretek kézdõk és haladók részére. INGYENES ASZTRO-suli minden tanulni vágyónak!    *****    ** Portálépítés - G-Portál & HTML & CSS & Wordpress segítségek, kódok, sablonok, egyedi scriptek **    *****    ASHLEY TISDALE! Újra megnyitott az oldal! ASHLEY TISDALE! Újra megnyitott az oldal! ASHLEY TISDALE! ASHLEY TISDALE!    *****    CSILLAGKÉPEK - a fokok szimbólumai    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - 6 ÉVE ONLINE - SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - 6 ÉVE ONLINE - SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG    *****    JENNIFER LAWRENCE MAGYARORSZÁG JENNIFER LAWRENCE MAGYARORSZÁG JENNIFER LAWRENCE MAGYARORSZÁG JENNIFER LAWRENCE    *****    Minimálbér, garantált bérminimum és szakmai minimálbér 2018 évben - 4 és 6 órás részmunkaidõs foglalkoztatás bére!    *****    Minimálbér, garantált bérminimum és szakmai minimálbér 2018 évben - 4 és 6 órás részmunkaidõs foglalkoztatás bére!    *****    WISE-VOGUE | MERT A DIVATBAN IS LEHETSZ BÖLCS! - DIVATBLOG TERMÉKTESZTEKKEL, TIPPEKKEL, ÖTLETEKKEL A MINDENNAPOKRA    *****    ANEZKABLOG megnyitotta kapuit, ahol a valódi, õszinte életét, véleményét olvashatjátok el!    *****    Magyarország egyetlen Olicity és legaktívabb Arrow rajongói oldala! Mindent a párosról és a készülõ 6. évadról!