Bács-Kiskun Megyei díjugrató döntő. Kecskemét okt. 1-2. 2011.10.01-2011.10.02 Típusa: B - kategória
Helyszíne: Kecskemét AIRVENT Rendező: Airvent LC Versenybíróság elnök: Bács Béla (I. osztályú) tagok: Pataki-Csete Dorottya (II. osztályú) Sós Noémi (Gyakorló) Melegítőpálya bíró: Frank Elemér (I. osztályú) Stílusbíró 1: Bács Béla (Stílusbíró) Versenypálya: méret talaj 100*70 m füves Melegítőpálya: 80*60 m homokos Pályaépítő: Csete Gábor (Nemzetközi I)
Egyéni bajnokságok:
Bajnokságért csak 1 lóval lehet indulni. Kezdő lovas – ifjúsági – amatőr és felnőtt egyéni bajnokságban a helyezési pontok számítanak. Pontegyenlőség esetén összevetés.
Csapatverseny: 4 fős csapatok nevezhetnek: kezdő lovas + ifjúsági + amatőr + felnőtt – egy kategóriából max. 2 lovas indul-hat, kivéve a felnőttet, abból csak 1, de az kötelező A 4 lovas eredményéből csak a 3 legjobb számít az elődöntőben, ill. a dön-tőben is. Hibapont egyenlőség esetén a felnőtt lovas vet össze a csapatbajnokságért.
A verseny lebonyolításának tervezete:
1. vrsz.-B/0 Nyitott a szám napja: 2011.10.01 a szám típusa: B/0 Nyitott. Magasság: 80-90 cm Akadályok: 80- 90 cm
Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő)
2. vrsz.-B-1/a stílusv.+ MEGYEI kezdő lovas előd. A szám napja: 2011.10.01 a szám típusa: B-1/a Magasság: 100 cm Akadá-lyok, iram: Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: Lovasok stílusbírálata szerint Eredményszorzó:3
3. vrsz.-B-1/c nyitott vrsz. a szám napja: 2011.10.01 a szám típusa: B-1/c Magasság: 100 cm Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó: 3
4. vrsz.-B-2 ifj. + MEGYEI ifjúsági elődöntő a szám napja: 2011.10.01 a szám típusa: B/2 Ifjúsági Magasság: 110 cm Aka-dály: 110 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: Stílus verseny alapidővel (indulók 25%-a összevet) Eredményszorzó:6
5. vrsz.-B-2 nyitott vrsz. a szám napja: 2011.10.01 a szám típusa: B/2 Nyitott Magasság: 110 cm Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó:6
6. vrsz.-B-3 ifjúsági vrsz. a szám napja:2011.10.01 a szám típusa: B/3 Ifjúsági Magasság: 120 cm Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc szám elbírálása: 274.§ 5.3 (kétfázisos) Eredményszorzó:18
7. vrsz.-B-3 nyitott + MEGYEI Amatőr elődöntő a szám napja: 2011.10.01 a szám típusa: B-3 Nyitott Magasság: 120 cm Akadályok, iram: Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó: 18
8. vrsz.-B-4 Nyitott + MEGYEI Felnőtt elődöntő a szám napja:2011.10.01 a szám típusa: B-4 Nyitott Magasság: 125 cm
Akadályok: 125 cm, Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó:36
9. vrsz.-B-0 Nyitott a szám napja:2011.10.02 a szám típusa: B/0 Nyitott Magasság: 80-90 cm Akadályok: 80- 90 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó: 0
10. vrsz.-B-1/a stílusv. + MEGYEI kezdő lovas döntő a szám napja: 2011.10.02 a szám típusa: B-1/a Magasság: 100 cm Aka-dályok:100 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: Lovasok stílusbírálata szerint Eredményszorzó:3
11. vrsz.-B-1/c nyitott vrsz. a szám napja:2011.10.02 a szám típusa: B-1/c Magasság: 100 cm Akadályok, iram: Akadá-lyok:100 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó: 3
12. vrsz.-B-2 ifj. + MEGYEI Ifjúsági döntő a szám napja:2011.10.02 a szám típusa: B-2 Ifjúsági Magasság: 110 cm Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: Stílus verseny alapidővel (indulók 25%-a összevet) Eredményszorzó:6
13. vrsz.-B-2 nyitott vrsz. a szám napja:2011.10.02 a szám típusa: B-2 Nyitott Magasság: 110 cm Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó: 6
14. vrsz.-B-3 ifjúsági vrsz. a szám napja:2011.10.02 a szám típusa: B-3 Ifjúsági Magasság: 120 cm Akadályok, iram: Aka-dály: 120 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.1.(hibaidő) Eredményszorzó:18
15. vrsz.-B-3 nyitott + MEGYEI Amatőr döntő a szám napja: 2011.10.02 a szám típusa: B-3 Nyitott Magasság: 120 cm Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés) Eredményszorzó: 18
16. vrsz.-B-5 Nyitott + MEGYEI Felnőtt döntő a szám napja:2011.10.02 a szám típusa: B-5 Nyitott Magasság: 130 cm Aka-dályok: 130 cm, Iram: 350 m/perc a szám elbírálása: 238.§ 2.2.(egyszeri összevetés) Eredményszorzó:54
58 lovas, 103 lóval, 225 start
1. vrsz.-B-0 Nyitott "Akadályok: 80- 90 cm Iram: 350 m/perc "Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Halász Petra MY BOY HERCEG Aranyhomok SE 1 0 52,31
Bozsóky Barnabás LLOYD Pellet Hungary Kft 2 0 55,53
Marton András CAMPARI Airvent Lovas Club 3 0 55,79
Kaska Zoltán PM JUMPING BOY Airvent Lovas Club 4 0 58,39
Nagy Attila PM JARDIN Airvent Lovas Club 5 0 60,82
Fábián Dorina FAKOS SÁBA Airvent Lovas Club 6 0 64,25
Szabó József FANNY Airvent Lovas Club 7 2 71,03
Kaska Zoltán PM FRESIA Airvent Lovas Club 8 7 74,53
Sári Alfréd CINKA PANNA Szolnoki Lovas Klub 9 8 59,25
Fodor Viktória GRANADA Izsáki Sárfehér SE 10 16 94,48
Nagy Eszter QUIMBY Innova-Agro LK 11 20 113,25
2. vrsz.-B-1/a stílusv.+ MEGYEI kezdő lovas előd."Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: Lovasok stílusbírálata szerint Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő pont
Halász Petra MY BOY HERCEG Aranyhomok SE 1 0 53,65 7,6
Weinhardt Virág BOGNÁR JEN-COR Kiskunhalasi LTSE 2 0 55,07 7,4
Endrédi Tekla GALUS Jászberényi LBK 3 0 63,75 6,7
Klenovics Judit MOSZKITÓ Equirria Lovasklub 4 0 58,06 6,6
Fábián Dorina FAKOS SÁBA Airvent Lovas Club 5 0 61,26 6,5
Bölecz Virág Ráhel KORNÉLIÓ Kiskunhalasi LTSE 6 4 61,98 6,3
Pándorfalvi Zita SÓLYOM Aranyhomok SE 7 8 58,89 5,6
Fodor Viktória GRANADA Izsáki Sárfehér SE 8 17 101,78 0,0
Bán Krisztián TEXACO Aranyhomok SE 9 kizárva
3. vrsz.-B-1/c nyitott vrsz."Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Nagy Nóra TUSI Zsákai Kft Gyöngyös 1 0 49,56
Kádár Attila CASSIUS MAXIMUS P.H. Pellet Hungary Kft 2 0 52,42
Kaska Zoltán PM JUMPING BOY Airvent Lovas Club 3 0 56,35
Agócs László GRANNLUX Jászberényi LBK 4 0 56,92
Marton András PM FOREVER Airvent Lovas Club 5 0 57,28
Kaska Zoltán PM FRESIA Airvent Lovas Club 6 0 57,93
Nagy Attila FAUSZTA (E. ARIEL) Airvent Lovas Club 7 0 58,90
Nagy Attila PM JARDIN Airvent Lovas Club 8 0 61,26
Horváth Balázs PM LA CONTA Z Airvent Lovas Club 9 0 61,37
Horváth Balázs SPORTINA LEGOLAND Airvent Lovas Club 10 0 62,57
Staffer Rajmund FRUSKA SR Airvent Lovas Club 11 0 63,03
Horváth Balázs PM BALOUGRAF Airvent Lovas Club 12 0 65,71
Gulyás Szilvia MOHIKÁN Aranyhomok SE 13 1 66,14
Urbán Miklós CORVIN Táltos Birtok Alapítvány 14 4 48,37
Kovács Zsolt ASINUS Kincsem Lovaspark SE 15 4 54,10
Kaska Zoltán PM CHELLO Airvent Lovas Club 16 4 56,11
Szikora Beáta DOLINA Kiskunhalasi LTSE 17 4 56,46
Marton András PM LORD SINCLAIR Airvent Lovas Club 18 4 56,95
Endrédi Tekla GALUS Jászberényi LBK 19 4 57,71
Szabó József FANNY Airvent Lovas Club 20 4 58,93
Szabó Károly SONJA Colonadó Lovasiskola 21 4 59,07
Nagy Attila PM CARNEVAL Airvent Lovas Club 22 4 63,61
Kelemen Zita CAMPARI Orgoványi Lovas Klub 23 8 60,18
Kádár Attila CHAMPION P.H. Pellet Hungary Kft 24 9 84,04
4. vrsz.-B/2 ifj. + MEGYEI ifjúsági elődöntő"Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: Stílus verseny alapidővel (ind Alappálya 1. összevetés
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő pont Hiba idő
Füzér Flóra LOLA Kiskunhalasi LTSE 1 0 73,60 8,1 0 40,90
Balogh Andrea SERIFF Halasi LK 2 0 68,00 7,4 0 42,50
Stieber Sztella KIS VIRÁG Innova-Agro LK 3 0 69,68 7,2 0 42,82
Ofenbeher Heléna VODOO Equirria Lovasklub 4 0 78,79 7,7 0 43,46
Braunitzer Enikő IGAZGATÓ Medinp Plus Kft. 5 0 74,98 8,0 0 48,81
Farkas Virginia HAJNAL Medinp Plus Kft. 6 0 66,89 6,8
Farkas Virginia DOLLÁR Medinp Plus Kft. 7 0 76,95 6,7
Molnár Dezső MAY BE Nagykőrösi LSE 7 4 73,20 6,7
Balogh Andrea FANDANGO Halasi LK 9 4 71,32 6,6
Stieber Sztella CAMPARI Innova-Agro LK 10 4 71,32 6,5
Kelemen Zita JUSTIE Orgoványi Lovas Klub 11 8 73,09 6,3
Gulyás Szilvia MOHIKÁN Aranyhomok SE 12 4 72,48 6,1
Pándorfalvi Zita SÓLYOM Aranyhomok SE 13 5 81,90 5,7
Bán Krisztián TEXACO Aranyhomok SE 14 8 67,39 5,6
Szamek Dóra COSORUS Colonadó Lovasiskola 14 4 76,07 5,6
Gubán Renáta COLANDA Colonadó Lovasiskola 16 12 66,98 5
Nagy Nóra TUSI Zsákai Kft Gyöngyös 17 16 68,96 4,4
Tóbiás Szilvia LILLA Kiskunhalasi LTSE 18 14 86,27 4,0
Jávorszky Laura LEVINA Airvent Lovas Club 19 11 105,01 0,0
5. vrsz.-B/2 nyitott vrsz. "Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Gilián Aranka BABÉR Gilián Zrt. 1 0 64,87
Kaska Zoltán PM CHELLO Timpex Nyíregyh. LK 2 0 65,95
Orbán Donna DON JUAN-G Lacházi LKE 3 0 65,96
Nagy Attila SÁMÁN Airvent Lovas Club 4 0 69,85
Nagy Tímea PM FAIR LADY Airvent Lovas Club 5 0 75,67
Kádár Attila CASSIUS MAXIMUS P.H. Pellet Hungary Kft 6 0 77,57
Kádár Attila CHAMPION P.H. Pellet Hungary Kft 7 1 80,06
Nagy Attila FAUSZTA (E. ARIEL) Airvent Lovas Club 8 4 62,65
Urbán Miklós GOLD Táltos Birtok Alapítvány 9 4 66,17
Horváth Balázs PM BELLE AMIE Airvent Lovas Club 10 4 68,25
Staffer Rajmund FRUSKA SR Airvent Lovas Club 11 7 81,31
Szabó Károly AMANDA Colonadó Lovasiskola 12 7 90,87
Nagy Attila JAMESON Airvent Lovas Club 13 8 73,28
Vincze Andrea HÓVIRÁG Rétpart Mg. Kft. 14 12 62,89
Hajdics Ágnes CENTRA Tamási Lovassport Egy. 15 19 105,89
Szikora Beáta DOLINA Kiskunhalasi LTSE 16 24 72,46
Marton András PM DIADAIME Airvent Lovas Club 17 25 130,7
Urbán Miklós CORVIN Táltos Birtok Alapítvány 18 kizárva
6. vrsz.-B/3 ifjúsági vrsz. "Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 274.§ 5.3 (kétfázisos)
Alappálya 1. összevetés
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő Hiba idő
Farkas Virginia HAJNAL Medinp Plus Kft. 1 0 58,47 0 32,05
Stieber Sztella CAMPARI Innova-Agro LK 2 4 57,57
Kelemen Zita JUSTIE Orgoványi LK 3 16 57,93
Farkas Virginia DOLLÁR Medinp Plus Kft. 4 kizárva
7. vrsz.-B/3 nyitott + MEGYEI Amatőr elődöntő"Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Marton András PM CORDELLO Airvent Lovas Club 1 0 56,64
Horváth Balázs PM BELLE AMIE Airvent Lovas Club 2 0 59,36
Marton András PM JUMPING LADY II Airvent Lovas Club 3 0 60,03
Vadas Andrea FETTI CONOR Medinp Plus Kft. 4 0 63,06
Nagy Tímea PM IRON LADY Airvent Lovas Club 5 0 63,45
Marton András PM FAIRPLAY Airvent Lovas Club 6 0 64,85
Gilián Aranka BABÉR Gilián Zrt. 7 4 57,54
Nagy Attila DEL MARINO Airvent Lovas Club 8 4 60,54
Füzér Gábor QUICKTIME Z Kiskunhalasi LTSE 9 4 63,45
Füzér Gábor JETHRO Kiskunhalasi LTSE 10 4 65,65
Nagy Attila PM CALIBER Airvent Lovas Club 11 4 66,93
Vincze Andrea KARÁT Rétpart Mg. RT. 12 4 71,15
Hana Bajroviæ CONTESSA Airvent Lovas Club 13 4 73,35
Antal Péter ATON Aranyhomok SE 14 8 64,04
S. Papp Jenő GEORGINA Szolnoki Lovas Klub 15 8 71,92
Lukács Edina CAPUA Airvent Lovas Club 16 9 78,45
Urbán Miklós GOLD Táltos Birtok Alapítvány 17 12 63,75
Orbán Donna DON JUAN-G Lacházi LKE 18 12 67,65
Nagy Tímea PM FAIR LADY Airvent Lovas Club 19 16 69,04
Hajdics Ágnes CENTRA Tamási Lovassport Egy. 20 25 110,98
8. vrsz.-B/4 Nyitott + MEGYEI Felnőtt elődöntő "Akadályok: 125 cm, Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Füzér Gábor LOLLY POPP Kiskunhalasi LTSE 1 0 60,50
Horváth Balázs HANNIBÁL Airvent Lovas Club 2 0 61,57
Horváth Balázs PM CASINO Airvent Lovas Club 3 0 62,34
Berkes Máté TANO DE CHARDIN Lacházi LK 4 0 62,95
Marton András PM CORVINUS Airvent Lovas Club 5 0 64,43
Marton András PM FORTUNA Airvent Lovas Club 6 0 64,89
Lukács Edina BALOUCENTO Airvent Lovas Club 7 0 65,37
Füzér Gábor JÁZMIN Kiskunhalasi LTSE 8 0 66,64
Vadas Andrea FETTI CONOR Medinp Plus Kft. 9 0 68,81
Lukács Edina KATYUSA Airvent Lovas Club 10 0 72,07
Hana Bajroviæ SPORTINA LANSON Airvent Lovas Club 11 0 73,43
Nagy Attila PM FOCUS Airvent Lovas Club 12 4 61,92
Hajdics Ágnes REVANS Tamási Lovassport Egy. 13 4 72,03
Braunitzer Enikő BOGDÁN Medinp Plus Kft. 14 8 66,71
Hana Bajroviæ SPORTINA CAPONE Airvent Lovas Club 15 8 79,62
9. vrsz.-B/0 Nyitott"Akadályok: 80- 90 cm Iram: 350 m/perc "Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Aladics Valentina IRAMLÓ Innova-Agro LK 1 0 54,60
Fábián Dorina FAKOS SÁBA Airvent Lovas Club 2 0 58,71
Marton András CAMPARI Airvent Lovas Club 3 0 60,01
Sinka Ivett BAGLASHEGYI ÁLOM Kéktói Ménes SE 4 0 60,20
Urbán Miklós CORVIN Táltos Birtok Alapítvány 5 4 51,29
Kaska Zoltán PM JUMPING BOY Timpex Nyíregyh. LK 6 4 58,20
Kaska Zoltán PM FRESIA Airvent Lovas Club 7 4 59,89
Szabó József FANNY Airvent Lovas Club 8 7 71,62
Fodor Viktória GRANADA Izsáki Sárfehér SE 9 9 80,62
10. vrsz.-B/1a stílusv. + MEGYEI kezdő lovas döntő "Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: Lovasok stílusbírálata szerint Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő pont
Halász Petra MY BOY HERCEG Aranyhomok SE 1 0 61,09 7,3
Weinhardt Virág BOGNÁR JEN-COR Kiskunhalasi LTSE 2 0 53,98 7,2
Klenovics Judit MOSZKITÓ Equirria Lovasklub 3 0 54,68 6,8
Bölecz Virág Ráhel KORNÉLIÓ Kiskunhalasi LTSE 4 0 60,59 6,7
Bán Krisztián TEXACO Aranyhomok SE 5 0 57,79 6,5
Aladics Valentina IRAMLÓ Innova-Agro LK 6 4 55,64 6,1
Endrédi Tekla GALUS Jászberényi LBK 7 4 61,71 6,0
Fábián Dorina FAKOS SÁBA Airvent Lovas Club 8 8 60,68 5,4
Fodor Viktória GRANADA Izsáki Sárfehér SE 9 13 78 0,0
Pándorfalvi Zita SÓLYOM Aranyhomok SE 10 14 82,32 0,0
Nagy Afrodité ROBI /HANGYÁS/ Innova-Agro LK 11 16 74,93 0,0
11. vrsz.-B-1/c nyitott vrsz."Akadályok:100 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Güvercin-Ruska Beáta RAKÉTA MORCOS Ceglédi Lovas Klub 1 0 49,35
Urbán Miklós CORVIN Táltos Birtok Alapítvány 2 0 49,57
Kaska Zoltán PM JUMPING BOY Airvent Lovas Club 3 0 54,48
Kaska Zoltán PM CHELLO Airvent Lovas Club 4 0 55,28
Nagy Attila PM CARNEVAL Airvent Lovas Club 5 0 57,26
Marton András PM FOREVER Airvent Lovas Club 6 0 57,46
Endrédi Tekla GALUS Jászberényi LBK 7 0 58,17
Horváth Balázs PM LA CONTA Z Airvent Lovas Club 8 0 59,21
Kelemen Zita JUSTIE Orgoványi Lovas Klub 9 0 61,68
Hana Bajroviæ SPORTINA LEGOLAND Airvent Lovas Club 10 0 61,98
Horváth Balázs PM BALOUGRAF Airvent Lovas Club 11 1 63,28
Agócs László GRANNLUX Jászberényi LBK 12 4 53,37
Kádár Attila CHAMPION P.H. Pellet Hungary Kft 13 4 58,76
Marton András PM LORD SINCLAIR Airvent Lovas Club 14 4 59,48
Szikora Beáta DOLINA Kiskunhalasi LTSE 15 4 60,28
Kelemen Zita CAMPARI Orgoványi Lovas Klub 16 4 61,46
Nagy Attila PM JARDIN Airvent Lovas Club 17 5 63,85
Kádár Attila CASSIUS MAXIMUS P.H. Pellet Hungary Kft 18 8 52,09
Sinka Ivett BAGLASHEGYI ÁLOM Kéktói Ménes SE 19 8 59,96
Szabó József FANNY Airvent Lovas Club 20 9 64,17
Kaska Zoltán PM FRESIA Timpex Nyíregyh. LK 21 12 58,03
Nagy Afrodité ROBI /HANGYÁS/ Innova-Agro LK 22 13 64,07
12. vrsz.-B/2 ifj. + MEGYEI Ifjúsági döntő "Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: Stílus verseny alapidővel (ind) Alappálya 1. összevetés
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő pont Hiba idő
Kiss Boglárka KONRÁD Rétpart Mg. Kft. 1 0 73,15 7,0 0 38,20
Ofenbeher Heléna VODOO Equirria Lovasklub 2 0 82,06 7,6 0 41,89
Füzér Flóra LOLA Kiskunhalasi LTSE 3 0 79,89 8,0 0 42,17
Balogh Andrea FANDANGO Halasi LK 4 4 78,12 6,9 0 42,43
Farkas Virginia DOLLÁR Medinp Plus Kft. 5 0 72,48 7,0 0 42,70
Szamek Dóra COSORUS Colonadó Lovasiskola 6 0 77,53 6,9 12 41,07
Stieber Sztella KIS VIRÁG Innova-Agro LK 7 8 80,64 5,9
Pándorfalvi Zita SÓLYOM Aranyhomok SE 8 8 79,73 5,8
Tóbiás Szilvia LILLA Kiskunhalasi LTSE 9 8 85,61 5,7
Bán Krisztián TEXACO Aranyhomok SE 10 12 80,79 5,2
Gubán Renáta COLANDA Colonadó Lovasiskola 10 8 84,28 5,2
Gulyás Szilvia MOHIKÁN Aranyhomok SE 10 6 93,32 5,2
Kelemen Zita JUSTIE Orgoványi Lovas Klub 13 16 83,9 4,7
Farkas Virginia HAJNAL Medinp Plus Kft. 14 10 93,39 4,6
Markó Rebeka VILLÁM Totál Szervíz kft. 15 19 98,42 0,0
Balogh Andrea SERIFF Halasi LK 16 kizárva 0,0
Jávorszky Laura LEVINA Airvent Lovas Club 16 kizárva 0,0
Braunitzer Enikő IGAZGATÓ Medinp Plus Kft. 18 feladta 0,0
13. vrsz.-B/2 nyitott vrsz."Akadály: 110 cm Iram: 350 m/perc" Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Kategória Hely Hiba idő
Kádár Attila CASSIUS MAXIMUS P.H. Pellet Hungary Kft 1 0 78,03
Marton András PM DIADAIME Airvent Lovas Club 2 4 74,43
Kádár Attila CHAMPION P.H. Pellet Hungary Kft 3 4 78,20
Fodor István ASPIRA Rétpart MG. Kft. 4 4 84,81
Nagy Attila SÁMÁN Airvent Lovas Club 5 4 86,57
Kaska Zoltán PM CHELLO Timpex Nyíregyh. LK 6 8 81,84
Güvercin-Ruska Beáta RAKÉTA MORCOS Ceglédi Lovas Klub 7 12 81,76
14. vrsz.-B/3 ifjúsági vrsz. "Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Kiss Boglárka KONRÁD Rétpart Mg. Kft. 1 0 80,48
Ofenbeher Heléna VODOO Equirria Lovasklub 2 12 86,9
Farkas Virginia HAJNAL Medinp Plus Kft. 3 12 90,59
Stieber Sztella CAMPARI Innova-Agro LK 4 kizárva
Markó Rebeka VILLÁM Totál Szervíz kft. 5 feladta
14. vrsz.-B/3 ifjúsági vrsz. "Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.1.(hibaidő)
Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Kiss Boglárka KONRÁD Rétpart Mg. Kft. 1 0 80,48
Ofenbeher Heléna VODOO Equirria Lovasklub 2 12 86,9
Farkas Virginia HAJNAL Medinp Plus Kft. 3 12 90,59
Stieber Sztella CAMPARI Innova-Agro LK 4 kizárva
Markó Rebeka VILLÁM Totál Szervíz kft. 5 feladta
15. vrsz.-B/3 nyitott + MEGYEI Amatőr döntő"Akadály: 120 cm Iram: 350 m/perc" Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri összeve-tés) Alappálya
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő
Marton András PM JUMPING LADY II Airvent Lovas Club 1 0 87,07
Füzér Gábor LOLLYPOP Kiskunhalasi LTSE 2 4 80,96
Fodor István ASPIRA Rétpart Mg. Kft. 3 4 85,17
Marton András PM CORDELLO Airvent Lovas Club 4 4 85,26
Vadas Andrea FETTI CONOR Medinp Plus Kft. 5 4 87,76
Füzér Gábor QUICKTIME Z Kiskunhalasi LTSE 6 5 92,29
Füzér Gábor JETHRO Kiskunhalasi LTSE 7 8 85,07
Horváth Balázs PM BELLE AMIE Airvent Lovas Club 8 8 86,09
Gilián Aranka BABÉR Gilián Zrt. 9 8 88,32
Marton András PM FAIRPLAY Airvent Lovas Club 10 8 89,09
Nagy Attila DEL MARINO Airvent Lovas Club 11 9 92,89
Orbán Donna DON JUAN-G Lacházi LKE 12 9 93,96
Antal Péter ATON Aranyhomok SE 13 12 85,26
Nagy Tímea PM IRON LADY Airvent Lovas Club 14 12 87,68
Urbán Miklós GOLD Táltos Birtok Alapítvány 15 12 87,98
Lukács Edina CAPUA Airvent Lovas Club 16 17 109,7
Staffer Rajmund CORONEL SR Airvent Lovas Club 17 18 96,96
Nagy Tímea PM FAIR LADY Airvent Lovas Club 18 feladta
16. vrsz.-B/5 Nyitott + MEGYEI Felnőtt döntő "Akadályok: 130 cm, Iram: 350 m/perc"Elbírálás: 238.§ 2.2.(egyszeri össze-vetés) Alappálya 1. összevetés
Lovas Ló név Egyesület Hely Hiba idő Hiba idő
Horváth Balázs PM CASINO Airvent Lovas Club 1 0 84,65 0 44,01
Lukács Edina BALOUCENTO Airvent Lovas Club 2 0 86,65 0 44,21
Cserni Panni Zsuzsanna ALFA Szolnoki Lovas Klub 3 0 89,56 0 45,12
Horváth Balázs HANNIBÁL Airvent Lovas Club 4 0 79,85 0 45,18
Füzér Gábor JÁZMIN Kiskunhalasi LTSE 5 4 84,75
Lukács Edina KATYUSA Airvent Lovas Club 6 4 88,45
Füzér Gábor BOGNÁR JEN-COR Kiskunhalasi LTSE 7 4 89,14
Fodor István HERCEGNŐ Rétpart Mg. Kft. 8 5 91,45
Braunitzer Enikő BOGDÁN Medinp Plus Kft. 9 8 77,54
Nagy Attila PM FOCUS Airvent Lovas Club 10 8 78,04
Hana Bajroviæ FREDERIK Airvent Lovas Club 11 8 83,89
Füzér Flóra LOLA Kiskunhalasi LTSE 12 8 87,26
Hana Bajroviæ SPORTINA CAPONE Airvent Lovas Club 13 20 120,17
Marton András PM FORTUNA Airvent Lovas Club 14 kizárva
Marton András GYÚLÉKONY II. Airvent Lovas Club 15 feladta
Vissza a Hírek-hez: //somogyifoto.gportal.hu/gindex.php?prt=621759&pg=32063574&nid=6061982&act=edit&return=0
|