Kaposvár military 2011. 04.16-17.
Verseny típusa: CNC Nehézségi fok: A0 Kategóriája: A0 amatőr, ifjúsági, előkezdő ló Bírók: Nagy Sándor, Jobbik Ákos Technikai küldött (TD): Jobbik Ákos Tereppálya tervező (CD): Schaller Gábor
Hely Lovas Lónév Egyesület Kategória Díjlov Terep Díjugratás% Pont Ak h. Idő h Ak h. Időh. Összp
1. Krániczné M Erika CSALOGÁNY Hubertus LK Győr Amatőr 59.0 61.50 0 0 0 0 61.50
2. Bem Judit BARGELLO Georgikon Tanüzem Amatőr 60.5 59.25 0 6 0 0 65.25
3. Krániczné M Erika VIKI Hubertus LK Győr Amatőr 63.0 55.50 0 5.6 4 4 69.10
4. Nemes Tibor JERMA Viktória Lovas Egy. Amatőr 59.5 60.75 0 2 8 13 83.75
5. Martijn Meerstadt JOJO Magyar Póni Klub Sz. Amatőr 56.0 66.00 20 13.6 4 0 103.60
6. Kertesy Anikó KING OF HUNG Simonp Lov SE Amatőr 56.5 65.25 20 21.6 12 0 118.85
Szigetvári Zsolt OBULUS Pákozdi SE Amatőr 56.5 65.25 kiz kiz
1. László Gabriella TAVIRÓZSA Lovasakadémia SC Előkezdő ló 60.0 60.00 0 1.2 0 0 61.20
2. Babó Szilvia MISTER CO Határőr Dózsa SE Előkezdő ló 55.5 66.75 0 1.2 4 0 71.95
3. Tuska Pál DHARTUSCH Határőr Dózsa SE Előkezdő ló 61.5 57.75 20 4.8 0 0 82.55
4. Orbán István CENTER Miskolc-Bükkalja LK Előkezdő ló 55.0 67.50 0 0 12 25 104.50
5. Varga István FOR FUTÁR Skublics Imre LK Előkezdő ló 57.0 64.50 20 12.8 16 16 129.30
6. Tuska Péter CHARTUSCH Határőr Dózsa SE Előkezdő ló 60.0 60.00 60 25.6 8 0 153.60
Vincze Anikó CARMEN Lovasakadémia SC Előkezdő ló 61.0 58.50 kiz kiz
Bakonyi Noémi SARAFAT Tandem KSE Előkezdő ló 60.0 60.00 kiz kiz
Habsburg-Lothr. Eilika GÖRÖGTÛZ Magyar Póni Klub Sz. Előkezdő 49.0 76.50 kiz kiz
1. Pethő Lili ZAFÍR Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági ló 68.0 48.00 0 0 0 0 48.00
2. Pintér Márton HASSÁN Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 65.5 51.75 0 0 0 0 51.75
3. Nagy Boglárka Judit KALEVALA Határőr Dózsa SE Ifjúsági 61.5 57.75 0 0 4 0 61.75
4. Sótonyi Dóra Anna ÜSTÖKÖS Lovasakadémia SC Ifjúsági 56.5 65.25 0 2.8 0 0 68.05
5. Szemerei Vivien LEGOLAS Tandem KSE Ifjúsági 57.5 63.75 0 6.8 0 0 70.55
6. Somlóvári Dóra BOB H BORISSZA Lovasakadémia SC Ifjúsági 59.5 60.75 0 0 0 10 70.75
7. Varga Júlia STEEL FIRE KIN.. Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 58.5 62.25 06.8 4 0 05 73.
8. Bucher Rebeka SZELLES Georgikon Tanüzem Ifjúsági 60.0 60.00 60 7.6 0 0 127.60
Lassu Ferdinánd MYLADY (PÓNI) Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 58.5 62.25 kiz kiz
Darkó Tünde KARLOTTA Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 55.5 66.75 kiz kiz
Porcsa Lőrinc ORTRUD Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági kiz kiz
Verseny típusa: CNC Nehézségi fok: A Kategóriája: A nyitott, ifjúsági, kezdő ló Bírók: Nagy Sándor, Jobbik Ákos Technikai küldött (TD): Tereppálya tervező (CD): Schaller Gábor
Hely Lovas Lónév Egyesület Kategória Díjlov Terep Díjugratás % Pont Ak h. Idő h. Ak h. Idő h.Összp
1. Varga Júlia ADMIRÁLIS Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 63.50 54.75 0 7.6 0 3 65.35
2. Porcsa Lőrinc POP-CORN Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 72.50 41.25 0 30.4 0 4 75.65
3. Bakonyi Lili JOS Tandem KSE Ifjúsági 76.50 35.25 40 20.8 4 0 100.05
1. Egyed László BAMBUSZ "T" Lovasakadémia SC Kezdő ló 71.50 42.75 0 0.0 0 0 42.75
2. Babó Szilvia TÓBANJÁRÓ Határör Dózsa SE Kezdő ló 7 1.50 42.75 0 0.0 0 0 42.75
3. Tamás Bianka CLARION Kanizsa Lovasklub Kezdő ló 73.00 40.50 0 13.6 0 0 54.10
4. Bakonyi Noémi REGIMENT Tandem KSE Kezdő ló 65.00 52.50 0 2.4 0 0 54.90
5. Vincze Anikó ARZÉN Lovasakadémia SC Kezdő ló 72.00 42.00 0 13.6 0 0 55.60
6. Schaller Eszter KILIAN Magyar Póni Klub Sz. Kezdő ló 64.00 54.00 0 1.2 4 1 60.20
7. László Gabriella TEKLAN Lovasakadémia SC Kezdő ló 63.00 55.50 0 5.2 4 3 67.70
1. Nemes Tibor ALFA Viktória Lovas Egy, Nyitott 71.50 42.75 0 0.0 0 2 44.75
2. Schaller Eszter IPPY APPACHE Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 68.50 47.25 0 0.0 0 1 48.25
3. Schaller Gábor HOLIDAY 5 Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 72.50 41.25 0 9.2 0 0 50.45
4. Vass István BOB H SÓLYOM Dánosi Lovasklub Nyitott 68.50 47.25 0 8.4 16 0 71.65
5. Schaller Gábor FIRE OF HELL Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 76.50 35.25 20 13.6 8 5 81.85
László Gabriella HOBO Lovasakadémia SC Nyitott 73.50 39.75 0 0.0 visszalépett
Verseny típusa: CNC Nehézségi fok: B Kategóriája: B nyitott, ifjúsági Bírók: Nagy Sándor, Jobbik Ákos Technikai küldött (TD): Jobbik Ákos Tereppálya tervező (CD): Schaller Gábor
Hely Lovas Lónév Egyesület Kategória Díjlov Terep Díjugratás % Pont Ak h. Idő h. Ak h. Idő h.Összp
1. Varga Zsuzsa FARELLO Z Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 64.00 54.00 0 0.0 0 0 54.00
2. Hajdu Eliza VADVIRÁG Lovasakadémia SC Ifjúsági 65.50 51.75 0 2.8 4 0 58.55
3. Juhász Viktória PAMELA XX Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 63.75 54.38 0 4.4 8 9 75.78
4. Juhász Viktória MOSOLYGÓS Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 61.00 58.50 0 18.8 8 0 85.30
5. Gelencsér Zsanett QUATTRO 2 Magyar Póni Klub Sz. Ifjúsági 58.00 63.00 0 5.2 20 0 88.20
1. Kulcsár Orsolya NAUSZIKAÁ ST. JOHNS Somogyjádi Szidő SE Nyitott 65.50 51.75 0 0.0 0 0 51.75
2. Tuska Pál BEN BENDEGÚZ Határőr Dózsa SE Nyitott 65.00 52.50 0 0.0 0 0 52.50
3. Jakli Norina SZIPORKA Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 64.50 53.25 0 0.0 0 0 53.25
4. Egyed László MY WIN Lovasakadémia SC Nyitott 64.00 54.00 0 0.0 0 0 54.00
5. Egyed László CLIFTON IOS Lovasakadémia SC Nyitott 66.50 50.25 0 0.0 4 0 54.25
6. Kulcsár Orsolya COGNAC Somogyjádi Szidö SE Nyitott 66.00 51.00 0 0.0 4 0 55.00
7. Gelencsér Zsanett VIKTÓRIA Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 62.50 56.25 0 1.6 0 0 57.85
8. Orbán István CATTANI Miskolc-Bükkalja LK Nyitott 58.75 61.88 0 0.0 0 0 61.88
9. Tuska Pál RÁDIHÁZA ALFA Határőr Dózsa SE Nyitott 59.25 61.13 0 0.0 4 0 65.13
10. Tuska Péter ZENGŐ Határőr Dózsa SE Nyitott 60.75 58.88 0 4.8 4 0 67.68
11. Schaller Eszter BETTLE Magyar Póni Klub Sz. Nyitott 64.50 53.25 0 9.2 8 0 70.45
12. László Gabriella ROXANA Lovasakadémia SC Nyitott 60.00 60.00 0 8.0 4 0 72.00
13. Benedek Béla KOPPÁNY Tandem KSE Nyitott 59.75 60.38 0 12.8 4 0 77.18
14. Nagy Zsuzsanna DISCO STAR Pápai Lovas Club SE Nyitott 64.00 54.00 20 20.4 4 0 98.40
Borongics József KALLIOPÉ Tandem KSE Nyitott 62.50 56.25 Kizárva Kizárva
|